Mamusie marcowe 2018 cz. 7 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-26, 06:23   #2251
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

witam w piątek

była któraś z Was u chirurga naczyniowego?
na łydce zrobiło mi się takie skupisko brzydkich pajączków w okolicach dość widocznej żyły
myślę, żeby iść na konsultację jeszcze w ciąży, bo bez kolejki
nie miałyście problemu ze skierowaniem? nie wiem czy rodzinny nie wyśmieje mnie, bo to w sumie takie nic

dziś SR, a skoro lepiej się czuję, to zaplanowałam galerię
zdecydowałam się iść z mężem na 18-stkę jego chrześnicy, to jest okazja, żeby kupić nową sukienkę, no i mam jeszcze kilka paczek z wyprzedaży do odbioru w sklepach
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 06:30   #2252
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość

Hehe no popatrz może odnalazła w Tobie bratnia duszę i teraz będzie dzwonić, żeby podtrzymać relacje

Wiecie co, na swoją teściowa narzekać nie mogę. Lubię ja. W chwilach dla mnie bardzo trudnych i skomplikowanych - pomogła mi, choć nie musiała. Kiedyś mi powiedziała, że bardzo żałuje, że nie zdążyłam poznać jej mamy, na pewno by mnie polubiła, ze jestem do babci męża podobna. Właściwie to była najmilsza rzecz, jaką od niej usłyszałam...dobra z niej kobieta, nigdy za mocno się nie wtrąca, jest obiektywna i bardzo pracowita. Ma mankamenty, ale szanuję ją i bardzo lubię dlatego żartów o tesciowych nie opowiadam. Bardziej się boję, że w przyszłości to ja mogę być teściową nie do zniesienia, chyba że mąż skutecznie mnie będzie stopowal
[/URL]
Zawsze mi się miło robi jak piszesz o teściowej, fajnie że masz taką osobę w tej roli

Moja ma przebłyski normalności, ale wiem że nawet jeśli chciałaby mi pomóc np zająć się dzieckiem to ja bym tej pomocy nie mogła przyjąć bo ona jest bardzo roszczeniowa, oczekuje odwdzięczenia się i w ogóle dozgonnej wdzięczności za wszystko. Np. w urodziny swoich dzieci czeka na życzenia bo w końcu to ona je urodziła więc jej się należą

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
To co ta połozna o tym kp mówiła że czujesz ulgę i pocieszenie? Podziel się ta wiedza bo też chce to poczuć.
Ja jak kiedyś nacisnelam cycka to mi żółta kropelka uleciala też się ucieszyłam, aż mężowi polecialam pokazać

Pobierany jest wymaz niestety z pochwy i odbytu. 🤤 więc w labo to trochę kicha jest chyba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie nie mówiła nic co tutaj dla nas byłoby rewolucją, ale ja mieszkam teraz w małym mieście i spodziewałam się opowieści np. o restrykcyjnej diecie matki karmiącej. A dostałam samą aktualną wiedzę, która już w sumie mam ale miło że w tym szpitalu też jest takie podejście. No ale położna podkreślała też że inne położne mogą walić teksty o tym że piersi za małe do karmienia itp.

Co do wymazu to jak mój gin nie pobiera to ja sobie nie wyobrażam że pielęgniarka ma to robić w labie czekam właśnie na pobranie krwi i moczu (druga w kolejce!!) i jakoś tego nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 06:40   #2253
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Julietta, ja nie byłam. Z tego co kojarzę to chyba Katstan była (albo mylę osoby, to przepraszam). Ale mam cos takiego jak Ty opisujesz na jednej łydce. Mówiłam o tym swojej gin, kazała brac cyclo3fort i jakby zaczelo bolec to od razu jej to zgłaszać. Także mysle, ze możesz z tym isc do rodzinnego po skierowanie i delikatnie podkoloryzowac zeby dostać się do specjalisty i skonsultować dla spokoju własnego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 06:42   #2254
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Zawsze mi się miło robi jak piszesz o teściowej, fajnie że masz taką osobę w tej roli

Moja ma przebłyski normalności, ale wiem że nawet jeśli chciałaby mi pomóc np zająć się dzieckiem to ja bym tej pomocy nie mogła przyjąć bo ona jest bardzo roszczeniowa, oczekuje odwdzięczenia się i w ogóle dozgonnej wdzięczności za wszystko. Np. w urodziny swoich dzieci czeka na życzenia bo w końcu to ona je urodziła więc jej się należą



W sumie nie mówiła nic co tutaj dla nas byłoby rewolucją, ale ja mieszkam teraz w małym mieście i spodziewałam się opowieści np. o restrykcyjnej diecie matki karmiącej. A dostałam samą aktualną wiedzę, która już w sumie mam ale miło że w tym szpitalu też jest takie podejście. No ale położna podkreślała też że inne położne mogą walić teksty o tym że piersi za małe do karmienia itp.

Co do wymazu to jak mój gin nie pobiera to ja sobie nie wyobrażam że pielęgniarka ma to robić w labie czekam właśnie na pobranie krwi i moczu (druga w kolejce!!) i jakoś tego nie widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo Ty w laboratorium, a ja leżę i spać nie mogę 😑 co do życzen dla matek w dniu urodzin dzieci. Znam rodzinę, w której praktykuje to mąż, tak sam z siebie. Zawsze żonie przynosi drobiazg- róże albo czekoladki 😊 takie to miłe się wydaje, zwłaszcza, że nikt go nie zmusza. Ale oczekiwać tego od innych...to jednak słabe 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 06:54   #2255
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja też już po wizycie w labie, zapomniałam wziąć euthyroksu po pobudce i teraz czekam na możliwość zjedzenia śniadania

Koma fajna teściowa to skarb, naprawdę. Chyba żadna z moich znajomych nie ma normalnej teściowej

Julietta odnośnie naczyniowca to pomyślałam to, co Lunak, że możesz trochę przyaktorzyć W ciąży tych naczyniowych spraw rodzinny raczej nie powinien zbagatelizować, a jak powiesz że trochę pobolewa to miejsce to przecież nie ma jak udowodnić
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 06:55   #2256
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

dzień dobry

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość

P.S. Nie napisałam jeszcze że Mała nadal grzecznie główka w dół. Oby juz tak zostala do końca
czyli nie tak mało tych dzieci w takiej pozycji startowej, mój też

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Odebrałam moje wyniki, są książkowe , lepsze niż miałam przed ciąża. Nie wiem jak to możliwe skoro wymiotuje 3-4 razy dziennie, ale wierze im.
bardzo dobrze sobie radzi Twój organizm, prawie z niczego weźmie wszystko co potrzebuje, genialne


Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
O rany. Nie wierzę co czytam. 🤤
Ja co prawda ostatnio uczyłam męża wieszać pranie, bo on weźmie ciuch i wiesza już, taki wymietolony i powywijany, że się później doprasowac nie mogę. Ja przed powieszeniem trzepne i trochę wygladze. I nauka w las nie poszła bo ostatnio powiesił już bardzo ładnie. Ale żeby poprawiać po kimś... Oj oj oj 🤔
u mnie nauka niestety nie poszla zgodnie z ocekiwaniami, było lepiej ale nadal nie do przyjęcia i poprawiałam ja to jestem mistrzynią unikania prasowania i wieszam baardzo dokładnie, już nie chcę, żeby to robił, nawet okazjonalnie.

ale do czyjegos prania raczej bym się nie wtrącała.

miłego dnia
ja dziś na miasto, przy okazji chcę zrobić rozeznania stanikowe, te co przyszły z bon prixa fajne, ale rozmiary u nich to dla mnie zagadka, odsyłam.
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 06:55   #2257
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
co do życzen dla matek w dniu urodzin dzieci. Znam rodzinę, w której praktykuje to mąż, tak sam z siebie. Zawsze żonie przynosi drobiazg- róże albo czekoladki 😊
Bardzo ładny zwyczaj ze strony ojca, w końcu to ona mu to dziecko nosiła i urodziła
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 07:00   #2258
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Zauważyłam w ogóle wracając wieczorem, że nie świeci mi deska rozdzielcza <3 Tj. świeci się taki ekranik gdzie widać datę, godzinę i spalanie ale nie świecą się takie okrągłe liczniki z prędkością i obrotami. I sprawdziłam na zdjęciu, które robiłam stanowi licznika przed oddaniem do ASO i tam też to nie świeciło tylko widocznie nie zwróciłam uwagi bo nie jeżdżę wieczorami. W każdym razie Mąż będzie musiał podrzucić auto do jakiegoś szybkiego warsztatu A dopiero je odzyskałam po lakierowaniu
Może przyciemniłaś niechcący? Ja tak zrobiłam na samym początku, dobrze, że partner się zorientował, bo bym wyszła na niezłą blondynkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:02   #2259
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

A właśnie! Dziewczyny uważajcie na drogach! Przed chwilą jak wracałam do domu z labu niewiele brakowało a dostawczak by mi w dupę wjechał. Chciałam skręcić w lewo do domu i wiedząc, że przy skręcie do nas jest lodowisko na drodze delikatnie hamowałam no ale dostawczak już o tym nie wiedział i trochę go zniosło. Dobrze, że mu kierunek wyrzuciłam wcześniej i trzymał odstęp. A niby czarna droga!
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:03   #2260
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Hmm ale w samochodzie też ten daszek ma być rozłożony? Myślałam że to jest typowy daszek przeciwsłoneczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tak samo jak ten uchwyt do noszenia powinien być zawsze postawiony, a nie złożony, właśnie po to, aby dziecko chronić jak np jakieś elementy większe by leciały to uchwyt amortyzuje i nie spada wszystko bezpośrednio na dziecko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:08   #2261
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Rączka musi być w aucie, daszek przeciwsłoneczny moim zdaniem.

Żyje, jestem w domu. Nospa dała radę jupi chyba za dużo nerwów wczoraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ufff co za ulga

Dzien dobry ja dzis mam w planach postac w kolejce na poczcie za paczkami meza bo nie chce by lazil zmeczony po pracy wiec mu odbiore.

Moze troche poprasuje dzisiaj, bo mi coraz wieksza sterta zalega :/ a jutro ide na randke z mezem- ale na sniadanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 07:09   #2262
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Bardzo ładny zwyczaj ze strony ojca, w końcu to ona mu to dziecko nosiła i urodziła
I niewymuszone 😍

a teściowa - zobaczycie, co poszyła mojemu małemu ❤❤ piękne rzeczy.

Nie lubię zapominać euthyroxu 😣😭 później to czekanie na śniadanie dłuży się w nieskończoność.

Oglądam do końca ugotowanych i spróbuję jeszcze zasnąć 😉 bo o 9 będę nie do życia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:17   #2263
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Marcia - super, że wszystko ok! Myślałam o Tobie wieczorem

Torrence - dobrze że gość wyhamował... Teraz na każdym kroku musiny uważa...

Ale sobie dziś pospalam... Poza jednym nocnym koszmarem noc bardzo spoko. W końcu się wyspałam.

I uwaga... Witam się 9 miesiącu! To już!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:32   #2264
Kiwi18
Zadomowienie
 
Avatar Kiwi18
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 733
GG do Kiwi18
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry
Spałam jak zabita cała noc, do 7.
Juana za 9miesiac, ja dzisiaj zaczynam 8!
Torrence, dobrze że zdążył tamten wyhamować.
za dobre wyniki badań i wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiwi18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:32   #2265
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Hmm ale w samochodzie też ten daszek ma być rozłożony? Myślałam że to jest typowy daszek przeciwsłoneczny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak moze byc rozlozony ale nie musi, zalezy jak ci wygodniej
Ale raczka musi byc w samochodzie rozlozona.

Edytowane przez lelowa
Czas edycji: 2018-01-26 o 07:52
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:32   #2266
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

U nas się dziękuje mojej Mamie w dzień urodzin Ale nie żeby ona się domagała Czasem Ojciec robi piękne gesty i jedzie np. nad ranem na targ żeby Mamie nakupić wielkie naręcza róż bez okazji a czasem kłócą się o bezsensy typu polityka Mimo wszystko nie jest to małżeństwo, z którego chcę brać przykład
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:38   #2267
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
A właśnie! Dziewczyny uważajcie na drogach! Przed chwilą jak wracałam do domu z labu niewiele brakowało a dostawczak by mi w dupę wjechał. Chciałam skręcić w lewo do domu i wiedząc, że przy skręcie do nas jest lodowisko na drodze delikatnie hamowałam no ale dostawczak już o tym nie wiedział i trochę go zniosło. Dobrze, że mu kierunek wyrzuciłam wcześniej i trzymał odstęp. A niby czarna droga!
Uff dobrze, ze nic sie nie stalo
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:38   #2268
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry

U mnie kijowo, pokłóciłam się wczoraj z tz smsowo i się nie odzywamy. Niech spada na bambus, wielce oburzony że zapytałam czy weźmie wolne żeby ze mną jechać we wtorek do lekarza, przecież on nie może z byle powodu brać wolnego, już i tak tyle nabrał żeby pozałatwiać rzeczy z mieszkaniem i w ogóle tyle rzeczy musi za mnie załatwiać.. Nie wiem co takiego robi specjalnie dla mnie, chyba zakupy raz w tygodniu (oczywiście nie kupuje jedzenia tylko dla mnie, sam przecież też je i korzysta z chemii), no i wczoraj poszedł do apteki pod blokiem odebrać zamówione leki.. Więc poproszę tatę, żeby mnie zawiózł, a jak nie będę musiała zostać w szpitalu to od razu pojadę do rodziców i pewnie zostanę na dłużej, a szanowny pan niech już się nie przemęcza mną. Coś go ugryzło w i zamiast się wygadać czy coś to przynosi te humorki do domu

Co do gbs - u mnie w diagnostyce można pobrać, ale trzeba się wcześniej zapisać i pobierają tylko raz w tygodniu Mi teoretycznie ma pobrać profesor na następnej wizycie, mam nadzieję, że dotrwam
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:41   #2269
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Żebyście widziały jak piękne rzeczy teściowa poszyła dla mojego małego. Narazie wszystko jeszcze jest u niej, jak przywiozę do domu to porobie Wam zdjęcia ❤❤ tylko zastanawiam się czy nie będzie za szaro. Muszę wprowadzić jakieś ożywienie
Czekamy na fotki

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Świetnie się bawiłam na filmie, w ogóle lubię jak się okazuje że ludzie są jakoś połączeni natomiast wychodząc zauważyłam że mam nieodebrane od Teściowej więc oddzwonilam mówiąc że byłam w kinie a tam opiernicz że mam leżeć :/ Niech mi życia nie układa kurde :/ Raz że siedzenie w kinie to żaden wysiłek, dwa że leżałam cały dzień a trzy że jest wscibska i to nie jest jej sprawa
A pomyśl, jakbyście tak sobie razem leżały? Ona z nogą, ty z brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Bylismy tez na zwiedzaniu porodowki. W sumie spoko zobaczyc to na wlasne oczy ale jakbym nie pojechala to moje zycie nie byloby ubozsze. Na porodowce pusto ale na oddzial polozniczy nas nie wpuscili bo mieli pelne oblozenie i nie chca przeszkadzac pacjentkom... to akurat jest spoko i w pelni rozumiem zreszta sale jak sale- co tam ogladac
Mi to zobaczenie pomogło, bo spodziewałam się, że to będzie gorzej wyglądało

Cytat:
Napisane przez Brilliant Girl Pokaż wiadomość
Haha Torrence wyobrazilam sobie scene jak z filmu w zwolnionym tempie -pralka konczy prac a wy z tesciowa robicie wyscig do pralki :p
A potem analiza na kamerze w zwolnionym tempie, kto ten wyścig wygrał. I jest, Torrence o milimetry wygrywa wystającym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez julietta83 Pokaż wiadomość
była któraś z Was u chirurga naczyniowego?
na łydce zrobiło mi się takie skupisko brzydkich pajączków w okolicach dość widocznej żyły
myślę, żeby iść na konsultację jeszcze w ciąży, bo bez kolejki
nie miałyście problemu ze skierowaniem? nie wiem czy rodzinny nie wyśmieje mnie, bo to w sumie takie nic
Próbuj, ale u mnie była reakcja pt. to normalne w ciąży, chyba tylko jakiś dermatolog estetyczny by się przejął

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Dzien dobry ja dzis mam w planach postac w kolejce na poczcie za paczkami meza bo nie chce by lazil zmeczony po pracy wiec mu odbiore.
Ciekawe czy ktoś cię przepuści

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
I uwaga... Witam się 9 miesiącu! To już!
O rany,

Marcia, jak dobrze, że przeszło! Jak się czuje córcia?
parapet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-26, 07:45   #2270
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
I uwaga... Witam się 9 miesiącu! To już!
o rany !
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:52   #2271
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
Czekamy na fotki


A pomyśl, jakbyście tak sobie razem leżały? Ona z nogą, ty z brzuszkiem


Mi to zobaczenie pomogło, bo spodziewałam się, że to będzie gorzej wyglądało


A potem analiza na kamerze w zwolnionym tempie, kto ten wyścig wygrał. I jest, Torrence o milimetry wygrywa wystającym brzuszkiem


Próbuj, ale u mnie była reakcja pt. to normalne w ciąży, chyba tylko jakiś dermatolog estetyczny by się przejął


Ciekawe czy ktoś cię przepuści


O rany,

Marcia, jak dobrze, że przeszło! Jak się czuje córcia?
Powiem ci ze poniekad tez mi pomoglo bo jakos myslalam ze blok porodowy wyglada gorzej. A jest calkiem kameralnie i moze przytulnie to zle slowo, ale jakos tak... spokojnie, spodziewalam sie raczej ogromnych ilosci sprzetu medycznego, kabli itp a to po prostu pokoiki z lozkiem i lazienka juz na zwiedzanie oddzialu polozniczego sie nie wybieram- nie mam takiej potrzeby. W koncu wszystko wydarzy sie na bloku

A na poczcie na bank nikt mnie nie przepusci, nawet sie nie ludze. Ale powiedzialam mezowi ze mu odbiore te paczki bo przynajmniej wyjde z domu i bede miala jakas rozrywke w koncu odzyskalam samochod to poszaleje

Joanna, wydaje mi sie dobrym pomyslem zebys pojechala do rodzicow. I nie po to by zrobic mezowi na zlosc ale po prostu bedzie wygodniej. U mnie sytuacja jest podobna bo tez maz powinien mnie w wiekszosci zadan wyreczac ale nie mam serca go o to prosic bo ma strasznie ciezki okres w pracy. Na szczescie ja nie musze lezec i moge tez troche zrobic sama ale jakbym musiala to bym pojechala do rodzicow bo tam jak nie oni to brat moga mi pomoc. A do okulisty w poniedzialek wiezie mnie moj tata bo maz nie moze wziac wolnego w pracy.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:52   #2272
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Ja zapomnialam rano wziac zelazo i teraz musze czekac godzine, a potem godzine nic nie jesc
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:53   #2273
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Za chwilę w PnŚ o pierwszej pomocy dla niemowląt
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:54   #2274
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

U mnie w aplikacji tez pokazuje, ze to juz 9 mc mimo, ze jest 34+1 ale ja tak tego nie licze, 9 to od 36 tc (35+0).
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 07:56   #2275
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry
Młody mi się znowu w nocy budził. Czujecie, ze od 4 lat w sumie miałam kilkanaście nocy, które przespałam bez pobudek? Fakt, ze jak się obudzi i pójdę do niego to szybko zasypia, ale ja już jestem wybita ze snu i nie mogę tak szybko usnąć :/ A lepiej nie będzie
Koma, fajnie że masz taką teściową. Naprawdę zazdroszczę.
Marcia, super ze skurcze się wyciszyly.
Blood Mary, Twoja teściowa to już w ogóle jakiś ewenement jest, serio.




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 08:05   #2276
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Dzień dobry oreczki zimno mi na maksa! Muszę poodkręcać grzejniki. Teraz czas na

Jeszcze rano wywrócil mi się kwiatek i cała ziema na podłodze

Czytam o Waszych teściowych i jestem w szoku jakby mi mama pranie przewiesił to był by jubel a co dopiero.teściowa ! Może to dlatego że nie mieszkam z nimi i nie wyobrażam sobie tego.
Co do mojej to wszyscy dookoła mówią że mamy identyczne charaktery. Także nic do niej specjalnego nie mam. Niekiedy jak coś mi."dogryzie" to jej "odszczekam" i jest cisza i spokój najbardziej jestem jej wdzięczna że nie wyniańczyła męża na ciamajdę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 08:05   #2277
Torrence
Wtajemniczenie
 
Avatar Torrence
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: WWL
Wiadomości: 2 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
U mnie w aplikacji tez pokazuje, ze to juz 9 mc mimo, ze jest 34+1 ale ja tak tego nie licze, 9 to od 36 tc (35+0).
E dziwnie jakoś ta aplikacja liczy... Wogóle nie lubię liczenia miesiącami bo gdzie się nie spojrzy to inaczej.
No ale jeśli 9 miesiąc jest od 35 pełnych tygodni to ja już też w 9
__________________
Królicza matka
Torrence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 08:06   #2278
alleyezonme
Zakorzenienie
 
Avatar alleyezonme
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 18 915
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
Za chwilę w PnŚ o pierwszej pomocy dla niemowląt
Też oglądam
Powtórka z Bezpiecznego Malucha
__________________


Jeśli życie to chwila, wykorzystam tą chwilę - tyle

alleyezonme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 08:07   #2279
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

A dzisiaj w końcu pierwsze zajęcia na SR !
Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
E dziwnie jakoś ta aplikacja liczy... Wogóle nie lubię liczenia miesiącami bo gdzie się nie spojrzy to inaczej.
No ale jeśli 9 miesiąc jest od 35 pełnych tygodni to ja już też w 9
Ja tam liczę po swojemu z miesiacami czyli jak mam termin na 28.02 to według mnie 9miesiac zaczynam 28.01. No ewentualnie od OM mogę liczyć czyli w sumie (35+0) eh nie wiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-26, 08:08   #2280
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Torrence Pokaż wiadomość
E dziwnie jakoś ta aplikacja liczy... Wogóle nie lubię liczenia miesiącami bo gdzie się nie spojrzy to inaczej.
No ale jeśli 9 miesiąc jest od 35 pełnych tygodni to ja już też w 9
Ano tak. Jeszcze najlepiej mi sie zgadzalo jak bellybestfriend liczylo. Teraz juz z tego nie korzystam bo wszystko platne sie porobilo, nawet wagi malucha nie mozna wpisac bez abonamentu
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 17:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.