Bollywood - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-26, 23:03   #2251
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Bollywood

ale mi godzina wyszla Malinqo ale to druga reklama jest piekna!!!!
I juz sie nie moge doczekac Bombay expressu !!!!!!! 13 ma byc tak?????
a jeszcze bardziej sie nie moge doczekac przyazdu Szaruka do NAS!!!!!!!!!!!
KTORA JEDZIE????
klucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 23:05   #2252
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

13 maja??to sobie wybral date.
O mater a co sie stalo z bollywood.pl:/No i nadal nie ma tego info w newsach wiec póki sie nie pokaze nie napalam sie
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-26, 23:54   #2253
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Bollywood

Bess jedziesz??? jak cos to ja TAK (po peta )
klucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 14:29   #2254
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Bollywood

Ja jade, jak mnie nie puszcząto uciekne :P Ale z tym 13 kwietnia chodzilo o Bombay Express Podobno przelozony na 27 a mi nikt nie powiedzial musze sie upewnic i ci powiem
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 14:51   #2255
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bollywood

Czy to naprawde Kajol spiewa w filmach, czy ktos za nia podspiewuje? Bo nie wiem. A dzisiaj sobie sprzatam i słucham różnych utworków i dotarło do mnie coś, na co przy filmach nie zwróciłam uwagi. Bardzo drażni mnie głos Kajol, kiedy spiewa (albo ktos za nia spiewa). No naprawe nie podoba mi sie tembr tego głosu.
A za Kajol przepadam i tak mi jakos niefajnie, że tak cieniarsko spiewa.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 15:11   #2256
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

eee ona nie śpiewa.Spiewa chyba np w DDLJ jak sie modli.To jej prawdziwy głos.

PS kto wie jak wyciągnac na odleglosc pieniadze od dluznika?bo juz mnie to wnerwia
i slucham sobie na ukojenie Aaya India w kółko

Bylam na bollywood i nie znalazlam nowych info,czyli wniosek z tego taki ,ze to nic pewnego.Moze to i lepiej.W maju ma do mnie rodzina przyjechać,pewnie wybraliby wlasnie ten dzień a na pewno nie moglabym sobie pojechac ogladac Szaruka,bo raz ze musialabym pomóc szykowac a po drugie pilnowac kotów ,zeby nie chodzily ciotkom po głowach niech on przyjedzie w czerwcu.Jesli w ogole ma taki zamiar.W sumie mozna by zapytać ,któregos Szaruka z myspace kiedy w koncu przyjezdza hehe
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 16:19   #2257
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

Jeszcze cos mi sie nasunelo.Widzialam dopiero 2,5 filmu z SRK i Madhuri ale zauwazylam ,ze jak gra z nia to akurat w tych filmach jest sexownym macho.Mam na mysli Devdasa,Dil to pagal hai i Hum tumhare hain sanam.Ciekawe nie??Natomiadst w kazdym jednakowo ONA powaznie (czyli staro)jak na swój wiek wyglada ,no i jest taka jakaś ...trzymajaca dystans
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 18:51   #2258
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

Halo dziewuszki daaawno mnie tu nie było...a co tam u Was szarukowe maniaczki? Ja mam zamiar kupić sobie mp4 i bede słuchać szaruka na okrągło dzień w dzień bo na razie mam tylko na kompie

Dzisiaj postanowione! Oglądam w końcu jakiś film! A jutro jadę z rana po płyty żeby filmy w końcu zgrać dla dziewczyn.

Tylko co tu wybrać....chyba Black. Rani sobie obejrzę

A czy Szaruk faktycznie przyjeżdża to jestem ciekawa

Luba ja myślę ze to Kajol nie śpiewa także nie martw sie ze ma taki marny głos
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 19:15   #2259
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

Marika Ty to mialas Dil Se obejrzec?Dlaczego nikt nie chce obejrzec a to taki piekny film
ps.Wczoraj ogladalam co lepsze fragmenty doszlam do wniosku,ze moje ulubione to ten w nocy na pustyni,zareczyny i z żółtymi słuchawkami
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:30   #2260
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

bess miałam obejrzeć Dil Se....i obejrzałam ale 1,5 płyty....bo końcowe pół się zacięło i na niczym mi nie chodzi niestety....ale do tego momentu gdzie skończyłam oglądać to uważam ze kochała go bardzo. I że nigdy wcześniej nie przeżyła czegoś takiego dlatego była taka zagubiona....poza tym w grę wchodził honor. Byli partyzantami, składali przysięgi. Była im wierna....stad ta nieczułość. Wmówiła sobie ze nie może kochać, że nie potrafi i ze jej to nie dotyczy. Tak myślę.


A dzisiaj jestem tak zmęczona że chyba nie zdołam nic zobaczyć. Oczy mi się kleją...
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 20:44   #2261
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

Szkoda Marikapecha macie z tym dil se.Justin tez nie moze obejrzec
No a wracajac do bohaterki z jednej strony owszem zgadzam sie ,ale ile razy to ogladam mam wrazenie,ze byla w wiekszosci zimna i wyrachowana.I moze nie tyle kochala jego co tesknila za normalnym zyciem,za miloscia,żal jej bylo ze nigdy nie zalozy rodziny ,ze musi sie stac to co sie stalo.Ze takie jest jej przeznaczenie i ze nie dla niej te codzienne radosci.I tak wlasnie jak mowila na pustyni,ze nienawidzi jego optymizmu i zazdrosci.I kiedy na poczcie patrza na siebie i w dalszych momentach ona po postu ma pietra,ze on cos wie .Te jej spojrzenia nic ponadto nie znacza.Caly czas zyje w strachu ,ze cos wyjdzie na jaw i ze on moze jest podstawiony.A juz pozniej to jej wyrachowane i wredne pojscie do jego domu i klamstwo o wyrzuceniu z mieszkania?Prosba o prace??Od razu wiedzialam ,ze podle udaje jak zobaczylam ten usmiech,zupelnie do niej niepasujący.
Pewnie walczyly w niej te 2 uczucia milosci do mezczyzny i poswiecenia dla sprawy,ale cos mi sie wydaje ze ona i tak nie umialaby z nim byc po tym co przeszla
Moze sie powtarzam ale czasem tak sobie lubie poanalizowac

i tak wlasnie targaja mna 2 skrajne odczucia i nie moge sie zdecydowac
Żal mi jej ale jestem zła ,ze wykorzystała jego milosc.
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 21:09   #2262
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

a zeby sie dzis zanadto nie rozczulac chyba musze obejrzec jakiegos Salmana
W sumie to Agajaaaa nie bylo takie złe w porownaniu z taka jedna piosenka ktora byla pozniej.To bylo dopiero dzieło Chyba jej nawet na jutubku nie umiescili
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-27, 23:39   #2263
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Bollywood

MalikQa jak cos bedziesz wiedziala z Bombay Expressem to pisz i to wielkimi literami!!!!!!!!!!
P.S Moj TŻ przed chwila wyjechal do wawy a potem do Indii strasznie sie czuje i nawet nie chce mi sie ogladac zadnego filmu chociaz TŻ przed samym odjazdem pociagu mowil zebym jakis sobie wlaczyla to mu powiedzialam ze chyba chce zebym sie odwodnila bo nidosc ze mi same lzy ciekna "przez" niego to jeszcze mam bollywodzki film ogl;adac!!!!!!widac ze sie nie zna!Mam tylko nadzieje za szybko mi minie ten czas a cos czuje ze to forum i nasze ukochane filmy mi w tym pomoga!!!
klucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 08:23   #2264
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bollywood

Zgadzam się z Mariką, co do Dil se. chociaz bess, też ma troche racji Ten film jest taki, ze mozna go oglądać na okrągło i ciągle cos nowego się widzi... Ciekawa jestem strasznie co powie o nim moja siostra. Własnie jej zawioze płytke.

Klucha nie łam sie! Szybko zleci, pare filmów obejrzysz i nawet sie nie obejrzysz a TZ bedzie już z Tobą.

Dziewczyny, przyszłam sie pozegnac! Już nie bede miała chyba czasu przed wyjazdem tu zajrzec! Bawcie sie dobrze i Wesołych Swiat!
Jutro wybieram sie na te wystepy ale to już chyba opisze Wam po powrocie z Polski, bo w piatek rano wyjeżdżam.


aha, bess, pytaas o dłuznika... Ja nie mogłam wydostac pieniedzy od kolegi...Ile sie uprosiłam, jak grochem o scianę... Wysłałam w koncu do niego list polecony i w tym liście zażądałam oddania długu, bo jak nie odda, to zwróce sie do jego rodziny o zwrot Poskutkowało, chyba się powstydził, że zadzwonie do jego rodziców i wszystko opowiem. Oddał, co prawda w dwóch ratach, ale oddał wszystko.


do zobaczenia!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 10:57   #2265
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

Luba Wesołych Świąt !! Pozdrów swoją siostrę Ode mnie i Esterki Czekamy na Twoje relacje z koncertu! Porób jakieś fotki jak będzie można Chociaż takie z daleka

klucha głowa do góry! TŻ szybko wróci a przecież będziecie się ze sobą kontaktować. Napisze jak materialistka (chociaż nią nie jestem ) ale pomyśl ile Ci cudowności przywiezie

bess a ja widziałam smutek w oczach Manishy (jeśli tak ją się pisze...) Ale to dobrze ze mamy odmienne zdania. Bo ja też lubię sobie tak poanalizować bohaterów I te wasze analizy poczytać
Ja próbowałam postawić się na jej miejscu....była "żołnierzem" który walczył i nie powinien mieć uczuć....a nagle, zupełnie niespodziewanie pojawił się człowiek który podsycił płomień który był zaduszony. Nie wiedziała co z tym począć, bo wcześniej nie miała z tym do czynienia. I tak jak w każdej trudnej sytuacji postąpiła jak "żołnierz", zaczęła z tym walczyć. Walczyć by pokonać....
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 11:08   #2266
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

no wlasciwie na koncu nie pokonala.Poddala sie i uległa .Mozna to tak zanalizować ale mozna tez po mojemu czyli zabrala go ,zeby nie przeszkodzil w zamachu.(przyszlo mi tak na mysl ,kiedy nie powiedziała mu nawet na koncu ,ze go kocha,po prostu korona by jej z głowy spadła jakby chłopina usłyszał i to jeszcze w takim momencie)Wiem ,ze byla smutna,bo ja tez bedac terrorystka bylabym smutna
Jesli wiesz MArika jak sie konczy,jak nie wiesz to staralam sie tak napisac,zeby wlasciwie nie ujawniac
Dziewczyny ja naprawde nie jestem taka bezuczuciowa,bo po 1 obejrzeniu mialam takie same odczucia jak wy.Ale po ktoryms tam razie zaczelam widziec to inaczej i analizowac.W sumie ciekawe jaka wizje mial rezyser,co wg niego myslala bohaterka

PS Osobna sprawa jak ona czy on mogli kochac jesli w ogole sie nie znali.I to jest chyba jedyny moment,na ktorym przewróciłam oczami .Kiedy on jej mowi po tym jak widzi ja 2 raz,ze kocha ja z calego serca.Nijak mi to do filmu nie pasowalo.No ale to bolly wiec u nich to norma

PS>Szkoda,ze znikasz Lubo.Wesołych Świąt i milych chwil spędzonych z rodzina.nie zapomnij pozniej opisac reakcji siostry po Dil se
A co do długu,zeby to byl kolega to bym mu siła wyszarpała ,a niestety to pozornie powazna osoba powiązana z publiczna instytucją.W sumie mozna by napisac co to za jeden ,zeby nikt inny nie dal sie wyrolować ,a takich oszukanych jest podobno wielu

Edytowane przez bess
Czas edycji: 2007-03-28 o 17:45
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 14:40   #2267
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

No niestety nie obejrzałam do końca....ściągam 2 płytę z mulka. zobaczymy jak długo będę czekała...
tak wytłumaczyłaś że nie wiem jak sie skończy Po prostu profesjonalnie
bess nikt nie myśli że jesteś bezuczuciowa każdy ma prawo odbierać filmy po swojemu
Masz racje ciekawe jak reżyser widział role kobiecą....a może właśnie miał taki zamiar żeby tak do końca nie było wiadomo jaka ona tak naprawdę jest i co czuje....
A jeśli chodzi o te wielkie miłości po dwóch spotkaniach to ja tez wymiękam

P.S. Esterka słucha właśnie Aaaa Gaya...i wymyśliła nowy tekst do refrenu : "Jaaaa Żaba"

http://www.youtube.com/watch?v=FS0Z5...elated&search=
ile bym dała za coś takiego......najlepsze na końcu..

Edytowane przez MARIKA.S
Czas edycji: 2007-03-28 o 15:04
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 18:10   #2268
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Bollywood

Dzieki dziewczynki no juz dzisiaj bede ogladac filmy jeszcze nie wiem jakie. Luba czekamy na wiadomosci od ciebie wracaj szybko !!!!WESOLYCH SWIAT!!!!!!
Marika ja tez to traktuje jak lek znieczulajacy ale chyba dziala z lekkim opoznieniem :/ a narazie czekam na wiadomosc po wyladowaniu w Mumbaju i tez ma tam zadanie zrobic mi zdj domu Szaruczka
klucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-28, 18:21   #2269
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

no wlasnie Klucha mialam o to pytac,czy bedzie w Mumbajujejuuu ale mu dobrze nawet sobie nie zdaje sprawy
Oby dotarl szcześliwie ten Twój TŻ-nieswiadomy tego ile osób mu tu zazdrosci

PS . Moze by tak pare kamyczków spod domu przywiózł.
Tak jak w Misiu"Tu ma pan kamien Jeleniej góry""Z Jeleniej??"""nieee z Jasnej Góry"
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-29, 17:23   #2270
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Bollywood

No no Bess "Pan wie kto po nim chodzil!""CMOK!" Kamyki z pod domu Shahrukh Khana normalnie idealny opis na allegro Widzialyscie to dziewczyny na wp!i JEST ON! i moj Don!
http://wptv.wp.pl/rozrywka.html?type=1&wid=8781482&T[page]=1&page=2&sb=0&rfbawp=117 5185084.680
klucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 08:50   #2271
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Bollywood

Dziewczyny, mój mąz mnie zabije, juz chodzi i cos burczy pod nosem, ale przeciez musze wam napisac jak było, no nie?


Przedsatwienie było super, w wiekszosci tanczyli do utworów z filmów, więc na sali szał, wszyscy sie bawili i krzyczeli z jakiego filmu jest utwór Samo przedstawienie bardzo fajne, to była taka niby opowieść o walce tradycji i nowoczesności, jak to w bolly. Zespól świetnie tańczył i napatrzyłam się ile mogłam. Tańczyli super, tak jak w filmach, tylko mi Szaruczka brakowało strasznie
Jednym zdaiem, co mi sie nie podobało: oczywiscie był tez i homoseksualista. Strasznie mnie denerwuje zawsze to jak przedstawiaja w filmach bolly homoseksualistów, a tu to było jeszcze bardziej przerysowane. W zamysle miało to być śmieszne... Jakos ani razu mnie nie rozbawiło...

ale samo przedstawienie nawet mojemu mężowi się podobało i atmosfera na sali też, wiekszość dam była oczywiście w ciuchach dobranych do tematu przedstawienia Ja tez sobie wystąpiłam w tunice i szalu, a co!

Zdjęć nie mozny było robic, niepotrzebnie wzielismy aparat...

dobra, zmykam, bo niedługo wyjezdżamy. Do zobaczenia!


Hej! Gdyby tak każdy sprzed domu Szaruczka brał kamyki, to facet by zbankrutował! Ciągle musiałby te kamyki dowozić Albo niech se żwirek kupi przed dom.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 14:58   #2272
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Bollywood

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Albo niech se żwirek kupi przed dom.
A najlepiej taki dla kota, coby w portfeliku mógł się kamyczek zmieścić.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 15:05   #2273
klucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk (kiedyś Chełm)
Wiadomości: 892
Dot.: Bollywood

TŻ przeslal mi kilka zdj z miejsca gdzie jest i napisal ze jechal riksza motorowa i powiedzial ze jedza jak wariaci i caly czas trabia i ze jedzenie mu bardzo smakuje i ze juz chodzil po sklepach patzryla dla mnie rzeczy i zdj z rupiami taki wielki plik smiesznie ale szkoda ze tylko na zdj moge go zobaczyc jak jakies fajne zdj beda to moge wam wklejac INDIE oczami Polaka
klucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-30, 23:12   #2274
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

klucha czekamy na zdjęcia...jakiekolwiek

Obejrzałam Bazzigar ,jak mi się Szaruczek tam z wyglądu podoba! Taki fajny chłoptaś, słodziutki. A te oczy! Boskie Film zupełnie inny niż te do których przyzwyczaiłam sie z Szaruczkiem. Inny ale podobał mi się. Muzyka specjalnie mnie nie wciągnęła i te kawałki szkła powbijane w twarz były za bardzo wyraziste ale film podobał mi sie. Mało czujnie oglądałam bo nie domyśliłam sie na początku o co chodziło Ajayowi.
  • Szaruś oczywiście cudowny, ten z początku filmu, taki kochany i słodki...rozpłynąć sie można Ten w dalszej części filmu, dobrze zagrany, chociaż z tymi jego drganiami głowy haha.
  • Kajol podobała mi się, ale to pewnie dlatego że to ona Młodziutka jeszcze , z włosami to widzę miała podobny problem jak ja Puszą sie jej strasznie No i zrośnięte brwi Mimo to ją uwielbiam
  • Shilpa Shetty...o matko nie wiedziałam że to ona grała tą postać! Jakaś taka bardziej pyzata niż teraz Ale obdarzyłam ja sympatią.
  • Zawsze zapominam jak nazywa sie ten aktor....ale grał tu szefa służących, rola po prostu wypisz wymaluj dla niego Żeby zapomnieć wlać do szklanek drinka i roznosić te puste szklanki wśród gości?? To trzeba sie nazywać
Miłość do matki......i chęć zemsty.
Oczywiście "efekty specjalne" i bieganie po postrzeleniu oraz wbiciu pręta w brzuch na porządku dziennym
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 12:41   #2275
201606300930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 574
Dot.: Bollywood

Baazigar jest po prostu BOSKI Wczoraj właśnie z kuzynką robiłam powtorke Kocham ten film po prostu, a piosenki, mimo ze film do komediowych nie nalezy, to tak mnie śmieszą, że zawsze mam po nich super humor A Szaruk rzeczywiscie słoooodki, taki 'puciek' I te oczy ech...
201606300930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 20:51   #2276
esia8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Tam gdzie wszystkie zabawki, kwiaty, zwierzęta i moje sny.
Wiadomości: 93
Dot.: Bollywood

Mohabbatein.......piękny........
  • Sam film zapiera dech w piersiach.a ten Amithab SPOJLER film o pewnym listku i małych skrzypkach
  • Szaruś te jego błagające oczy.....poprostu ciastko z kremem i ten jego uczuciowy nosek

    i jak powiedział temu Amithabowi
__________________
Szumią liście na wietrze,
Kwiaty śmieją się do mnie.
Lekkie zdaje się być powietrze,
A ja cieszę się ogromnie.

Biegnę przez pola, zboża,
Radości nie ma końca,
I jeśli taka wola Boża,
Powędruję aż do słońca.

Jestem Ciocia Isia! Czekaj Sara Helena już ja Cię rozpieszczę


Edytowane przez esia8
Czas edycji: 2007-04-01 o 11:31
esia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 20:53   #2277
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

Mnie sie jakos nie spieszy do tego filmu-z powodu partnerki
Szaruk tam chyba nosi okularki???
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-31, 22:17   #2278
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

Obejrzałyśmy dzisiaj z esia Mohabbatein co widać bo Esterka już się zachwyca
Powiem tak....film mnie pozytywnie zaskoczył i dobrze nastroił. Wzruszyłam sie w paru momentach, kiedy to Szaruczek prawił jakieś morały o miłości odnośnie gry aktorskiej.
  • Szaruś był boski! Wizerunek, rola, okularki, sweterki noszone na ramionach i ten rozkrok kiedy grał na skrzypcach! O matko! Chora wyobraźnia generalnie przejął mnie w tym filmie. A jak już wspomniałam w okularkach jeszcze bardziej mnie pociągał Niestety znów założyli mu za duży garnitur Biały na dodatek
  • Amithab no jak da mnie to gra na tym samym poziomie. Widocznie za mało filmów z nim widziałam, ale jak dotąd wydaje mi sie że zawsze gra tak samo.... chociaż przepraszam w B&B jednak wykreował nieco inna rolę i tam mi się podobał.
  • I szok! bess rozumiem że nie oglądasz z powodu Ash? Ja też miałam takie opory właśnie....ale....miło sie rozczarowałam Pierwszy raz Ash mi sie naprawdę podobała. I jak grała i jak wyglądała. Miała taką śliczna buźkę, teraz niestety tego już nie dostrzegam....chyba że sie jej rysy z wiekiem wyostrzyły..??
I teraz role tych trzech par.....Mogłabym to pozostawic bez komentarza, szczególnie dwie osoby dzialały na mnie jak płachta na byka
  • Uday Chopra i Kim Sharma. Matko jedyna nigdy więcej filmów z nimi! Może powinnam im wybaczyć bo z tego co wyczytałam to ich pierwsza rola. Ale tragiczne to było. Uday to przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Głos ma taki że żądałabym dubbingu gdybym tylko mogła i ten jego dziwaczny wyraz twarzy. Kim też jakaś taka bezpłciowa z śmiesznym głosikiem jak Myszka Miki.
  • Za to bardzo z tych aktorskich Świeżynek (tak to sie pisze?) podobali mi się Preeti Jhangiani i Jimmy Shergill. Polubiłam ich od razu Preeti głos ma bardzo ciekawy
Ogólnie film utrzymany w bardzo podniosłej atmosferze miłości i faktu że uczucie to wszystko pokonuje. A i piosenki wpadły mi w ucho

edit: mam Dil Se !!!! jak mi sie uda zobaczę jeszcze dzisiaj tą końcówkę!
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-01, 21:28   #2279
MARIKA.S
Zadomowienie
 
Avatar MARIKA.S
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: pod Poznaniem
Wiadomości: 1 149
Dot.: Bollywood

Obejrzałam Dil Se !
Ale....takiego końca się nie spodziewałam....Jednak przekonana jestem że ona go bardzo kochała. Bardzo.....ale targały nią tak przeciwstawne uczucia. Stwierdzam że była też po części egoistką.....kochała go bardzo ale chciała mieć go tylko dla siebie.....nie mogła więc.....
Poruszający film....poruszająca siła miłości meżczyzny...nierealna chyba
MARIKA.S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-02, 10:11   #2280
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Bollywood

No popatrz Marika ,mnie nie przyszlo do glowy, ze ona chciala go dla siebie.
BiedaczekPare razy widzialam filmale zakonczenie tylko 2.nie lubie go


PS.Tak mi sie podobala ta piosenka,a nie wiedzialam ze Salman w niej straszy
http://www.youtube.com/watch?v=ccCHkffxUhI
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.