♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-28, 15:15   #2251
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Pretty girl śliczne ciuszki

Spiaca a, to muszę poszukać takich informacji w moim szpitalu

Też myślę o poduszce do spania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 15:19   #2252
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Oo ja też bym na brzuchu chciała się położyć Poduszkę mam i różnie jest z tym spaniem. Na początku była cudowna a teraz wolałabym taką, która wkłada się tylko między nogi a nie pod głowę bo zdecydowanie lubię moja poduszkę z jaśkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 17:01   #2253
Katarznaka
Zadomowienie
 
Avatar Katarznaka
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 561
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ja czy zniosą zakaz porodów rodzinnych czy nie i tak mam zamiar rodzić sama. Mój raczej nie nalega na obecność, a ja uważam, że lepiej dla niego by pewnych kwestia nie oglądał. No chyba, że siedzialby sobie na poczekalni i przyszedł przeciąć pepowine Chociaż szczerze powiedziawszy ja chyba jednak wolałabym cc. Pewnie ten temat z czasem z prowadzącym będziemy poruszac, ale myślę że jak medycznie nie będę mieć wskazań to będę musiała z nim szczerze pogadać... Bo obawiam sie o swoją głowę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja powiedziałam mojemu ginowi ostatnio szczerze, że przez moje przejścia to jest dla mnie ciężkie psychiczne i lekarz mi przytaknął, że zrobimy tak aby było dobrze. Ciesze się, że mnie nie rozumie i nie gloryfikuje SN. Dla mnie to trauma a nie cud narodzin. Najgorszy moment w całej ciąży i macierzyństwie.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Katarznaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 17:11   #2254
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Czekam na połówkowe mam stresa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i jak tam po połówkowym?

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Powodzenia

U mnie jest tylko jeden szpital wiec nie mam wyboru. Do tego polozną jest tam kobieta mieszkająca niedaleko mojej mamy i jest naprawdę okropna jak przyszłam rodzic z pierwszym i mnie zobaczyła to sie specjalnie zamienila żeby porod odbierać. Na szczęście zmiana jej się skonczyla i potem przyszła taka naprawdę mila, fajna, pomocna i zainteresowana tym co sie dzieje. Za drugim razem tez trafilam na fajną i mam nadzieję, że teraz tez uniknę tej "sąsiadki". Nawet na rodzic po ludzku są o niej złe opinie.

Co do rodzinnych to nie wiem jak sytuacja będzie wyglądac ale prawdopodobnie mąż będzie musiał zostać w domu z dziećmi.

Co do cc to ja się boję tego co się dzieje w połogu. Blizny, cewnikowania, ciągnięcia szwów itd że ja raczej wolę sn.
współczuję "sąsiadki". Trzymam kciuki abyś na nią nie trafiła
U mnie akurat całe cc przeszło bez większych problemów, ciągnęła mnie rana pierwsze dni ale podejrzewam, że jakbym miała szwy na dole to zeszłabym z bólu i podziwiałam dziewczyny po SN. A teraz przeraźliwie boje się obu opcji mniej wiesz- lepiej śpisz wiem, że CC to nie hop siup operacja <wtedy nie miałam wyboru>, ale SN też brzmi hardcorowo

Cytat:
Napisane przez spiaca_w Pokaż wiadomość
Właśnie u dr Kociuby prowadzę ciążę. Też chodzę do niego prywatnie na Łucką. Nie wiem jak ty ale ja jestem bardzo zadowolona. Jest mega dokładny przez co często zdarzają się u niego opóźnienia. Ostatnio fasola nie chciała pokazać buźki więc siedziałam w gabinecie prawie 1,5h(konsultacja + usg połówkowe) z przerwami na gimnastykę aby namówić dzidzie na obrót
Też mi doktorek podpasował, ma te wszystkie certyfikaty i wydaje się ogarnięty: ) Na usg prenatalnych siedziałam najpierw 40min, przerwe prawie godzinną na inną pacjetnkę, bo mój Bobas rzucał głową jak szalony i potem ja znów weszłam na godzinkę, wyszłam od Niego 22:30!! Na Łuckiej byłam w poprzedniej ciąży u dr Makowskiego bo bratowa polecała Poza tym na Łucką chodziłam regularnie na hybrydkę☠ teraz korona i się skończyły przyjemności

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad woodies. Nie wiem tylko, czy przy sciaganiu 3 szczebelków łozeczko nadaje się na dostawke czy lepiej wziąć takie, w którym ściąga się cały bok. Kciuki!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a ja nawet nie ogarnęłam tego, że nie można zdjąć całego boku aby mieć tapczanik trzeba dokupić bok otwarty za 99zł. Do mnie to przemawia

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Ktoś z rodziny ma łóżeczko z Woodies i poleca, z tym że ten większy rozmiar 140x70. Ja raczej muszę oszczędzać centymetry w naszej sypialni więc będzie łóżeczko 120.
Wydaje mi się że jeśli chodzi o wyciąganie szczebelki to bardziej chodzi o to żeby starsze dziecko sobie samo wchodziło/wychodziło. A nie nada się jako dostawka Dostawka to raczej typowe mniejsze łóżeczko, które ma ściągany cały bok.

Ja dziś chyba będę leniuchowac na lezaku na słońcu Wczoraj miałam pracowity dzień więc należy mi się. A od jutra coś ma się psuć pogoda więc akurat.

Chociaż myślę żeby zebrać jeszcze dziś mniszka lekarskiego bo pierwsza partia syropu wyszła super A też nie wiem jak będzie później z takimi rzeczami jak przetwory czy soki, czy będę na siłach Chociaż już mi tż zapowiada że mamy robić więcej soków z malin niż w tamtym roku A z tamtego roku ciągle mamy i jeszcze końca nie wiadac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja też jestem skazana na 120cm i ani cm więcej

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
A ja chyba zainwestuję w poduszkę U dla ciężarnych. Nie umiem się ułożyć do spania, albo budzę się z bólem w boku może taka poduszka ortopedyczna mi pomoże
Ja odkopałam swoją ze strychu, tylko do pralni muszę oddać aby odświeżyć :P Mam w literę C i sprawdziła się☠

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ja powystawiałam rano wszystko na taras i musialam pochować bo się zachmurzyło mocno a nie mamy zadaszenia.

Te łóżeczka z Woodies są śliczne, ale ja koniecznie chcę z opuszczanym bokiem. Jak się usypia dziecko na rękach to jest wygoda w odkładaniu. Nie używałam jako dostawki, bo mi się poziomy nie zgadzały.
Na samym początku to chyba i tak każde karmienie oznacza przebranie pampersa? czyli trzeba zwlec się z łóżka ale faktycznie, jak już nie trzeba było zmieniać pampersa to nie udawało mi się przerzucać dziecka przez szczebelki które były przy naszym łóżku, lądowało między nami ;P

Cytat:
Napisane przez Sowellla Pokaż wiadomość
Ja też rodziłam na Inflanckiej, miałam wykupioną położną i w sumie nie wspominam tego źle. Ale prawdą jest, że ta położna nie była ze mną cały czas więc gdyby nie mąż to byłabym sama.. Nie wiem jak jest teraz ale mam nadzieję, że położne jednak są z rodzącymi..

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
o kurczaczki! to mnie zmartwiłaś tym, że nie była z Tobą cały czas!


spaliłam sobie dziś ręce i dekolt
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 17:26   #2255
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mnie dzisiaj kłuje brzuch, ale tak jakbym zakwasy miała w okolicach pępka, tak w lini prostej, od prawej do lewej. Macie też tak nieraz? Ciekawe czemu tak się dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 18:40   #2256
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87798622]Ja będę brać te https://allegro.pl/oferta/spodenki-c...ource=facebook i te https://allegro.pl/oferta/krotkie-sp...ource=facebook

Ceny przyzwoite myślę, wyjścia nie mam, bo w czymś trzeba chodzić nawet koło domu, więc jak przyjdzie w czwartek wypłata to klikam.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Te drugie super! Wrzucam do koszyka

Mi ta rwa nie daje spokoju mam nadzieję, że ustalę w miarę szybką wizytę u mojego gina i mi coś na to pomoże, bo niedługo nie będę mogła wcale wstać z łóżka

Poza tym jakoś leci... Najgorzej, że od jutra, a w zasadzie od dzisiejszej nocy, ma padać aż do poniedziałku no z młodą tyle dni w domu to ja nie wiem czy wytrzymam tak sobie sama ubierała buty i wychodziła na zewnątrz, ale jak będzie padać to my się chyba wszyscy w domu pozabijamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 18:56   #2257
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
i jak tam po połówkowym?







współczuję "sąsiadki". Trzymam kciuki abyś na nią nie trafiła

U mnie akurat całe cc przeszło bez większych problemów, ciągnęła mnie rana pierwsze dni ale podejrzewam, że jakbym miała szwy na dole to zeszłabym z bólu i podziwiałam dziewczyny po SN. A teraz przeraźliwie boje się obu opcji mniej wiesz- lepiej śpisz wiem, że CC to nie hop siup operacja <wtedy nie miałam wyboru>, ale SN też brzmi hardcorowo







Też mi doktorek podpasował, ma te wszystkie certyfikaty i wydaje się ogarnięty: ) Na usg prenatalnych siedziałam najpierw 40min, przerwe prawie godzinną na inną pacjetnkę, bo mój Bobas rzucał głową jak szalony i potem ja znów weszłam na godzinkę, wyszłam od Niego 22:30!! Na Łuckiej byłam w poprzedniej ciąży u dr Makowskiego bo bratowa polecała Poza tym na Łucką chodziłam regularnie na hybrydkę teraz korona i się skończyły przyjemności







a ja nawet nie ogarnęłam tego, że nie można zdjąć całego boku aby mieć tapczanik trzeba dokupić bok otwarty za 99zł. Do mnie to przemawia







ja też jestem skazana na 120cm i ani cm więcej







Ja odkopałam swoją ze strychu, tylko do pralni muszę oddać aby odświeżyć Mam w literę C i sprawdziła się







Na samym początku to chyba i tak każde karmienie oznacza przebranie pampersa? czyli trzeba zwlec się z łóżka ale faktycznie, jak już nie trzeba było zmieniać pampersa to nie udawało mi się przerzucać dziecka przez szczebelki które były przy naszym łóżku, lądowało między nami ;P







o kurczaczki! to mnie zmartwiłaś tym, że nie była z Tobą cały czas!





spaliłam sobie dziś ręce i dekolt
Właśnie jak nie wiedziałam co to poród to się mniej bałam niż teraz.
A połóg po pierwszym porodzie sn był 100 razy gorszy dla mnie niż sam poród

A o tym że przy każdym karmieniu idzie kupa to już zdążyłam zapomnieć
Ale jak dziecko było starsze tak z rok miało i się budziło w nocy to pamiętam, że tylko wkładałam rękę przez szczebelki, żeby trzymać za rączkę czy brzuszek i tak spałam a dziecko leżało aż zasnęło

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
Te drugie super! Wrzucam do koszyka

Mi ta rwa nie daje spokoju mam nadzieję, że ustalę w miarę szybką wizytę u mojego gina i mi coś na to pomoże, bo niedługo nie będę mogła wcale wstać z łóżka

Poza tym jakoś leci... Najgorzej, że od jutra, a w zasadzie od dzisiejszej nocy, ma padać aż do poniedziałku no z młodą tyle dni w domu to ja nie wiem czy wytrzymam tak sobie sama ubierała buty i wychodziła na zewnątrz, ale jak będzie padać to my się chyba wszyscy w domu pozabijamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się dzisiaj tak umęczyłam z moją dwójką sama w domu że szok
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 20:13   #2258
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mój mąż ma teraz najgorsze zmiany... godzinę dojeżdża do pracy w 1 stronę (autobusem pracowniczym), wychodzi o 6 rano, wraca o 16...

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:13   #2259
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Legginsy kupuję te https://allegro.pl/oferta/legginsy-r...ource=facebook

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:44   #2260
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Stypi współczuję z tą rwą masakra właśnie, że teraz deszczowe dni zapowiadają a tak było pięknie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 20:59   #2261
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87800262]Legginsy kupuję te https://allegro.pl/oferta/legginsy-r...ource=facebook

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Podkradam linki też zamowie te drugie spodenki jeszcze cos dorzuce od tego sprzedawcy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-28, 21:33   #2262
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

A ja byłam na wizycie, ale nie mam się czym chwalić, bo dziecko się wręcz przykleiło do łożyska i kompletnie nic nie mógł doktor zbadać, nawet płci nie był wstanie potwierdzić, ale ja się śmieje, że musi być baba skoro taka uparta dzidzia waży 320 g i to co widział jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 21:48   #2263
Riellee
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A ja byłam na wizycie, ale nie mam się czym chwalić, bo dziecko się wręcz przykleiło do łożyska i kompletnie nic nie mógł doktor zbadać, nawet płci nie był wstanie potwierdzić, ale ja się śmieje, że musi być baba skoro taka uparta dzidzia waży 320 g i to co widział jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, w tej sytuacji pewnie baba gratuluję, który tydzień?

Wiolka, jak tam po połówkowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Riellee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-28, 22:11   #2264
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A ja byłam na wizycie, ale nie mam się czym chwalić, bo dziecko się wręcz przykleiło do łożyska i kompletnie nic nie mógł doktor zbadać, nawet płci nie był wstanie potwierdzić, ale ja się śmieje, że musi być baba skoro taka uparta dzidzia waży 320 g i to co widział jest w porządku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najważniejsze że wszystko dobrze
Moja córka do 28 tygodnia była nieznanej płci bo nie dość że przyklejona cały czas do pępowiny to jeszcze plecami do nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 05:55   #2265
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Riellee Pokaż wiadomość
Tak, w tej sytuacji pewnie baba gratuluję, który tydzień?

Wiolka, jak tam po połówkowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
21 tydzień jutro zaczynam 22

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 06:17   #2266
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mamaporazczwarty najważniejsze, że wszystko dobrze uparciuch

Ja właśnie zbieram się do lab

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 06:19   #2267
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Mamaporazczwarty najważniejsze, że wszystko dobrze uparciuch

Ja właśnie zbieram się do lab

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia, ja muszę zadzwonić czy w ogóle przyjmują, w piątek też bym się wybrała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 06:50   #2268
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja mam jutro połówkowe i dziś mi się śniło że się okazało że będą bliźniaki
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 08:24   #2269
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Już po wyniki mają być dzisiaj wieczorem. Kurde, podrożały te badania zapłaciłam 54zł, a to tylko morfo, żelazo i mocz...

Ja mam jutro wizytę u gin, połówkowe w poniedziałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-29, 08:36   #2270
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Już po wyniki mają być dzisiaj wieczorem. Kurde, podrożały te badania zapłaciłam 54zł, a to tylko morfo, żelazo i mocz...

Ja mam jutro wizytę u gin, połówkowe w poniedziałek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To razem jutro wizytujemy. Ja o 16:30. A jak potwierdzi płeć to chyba pójdę na zakupy
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 08:38   #2271
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Mialam mieć dzisiaj wizytę u mojego prowadzącego w przychodni przyszpitalnej.. po 8 dzwoniła do nie położna, ze przynajmniej na dwa tygodnie zamknęli przez podejrzenie koronawirusa ☹

Jeny, jakoś sobie inaczej wyobrażałam ciąże... z takim większym spokojem, a przynajmniej spokojem o to, ze będę miała dostęp do opieki ☹
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 08:43   #2272
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Alwa ja o 18 też myślałam, żeby jutro po wizycie wstąpić do Pepco, ale niestety otwarte tylko do 18

Bezimienna2019 też nie tak to sobie wszystko wyobrażałam lipa z odwołaną wizytą. Ale jak jest podejrzenie korona to co się dziwić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.

Edytowane przez Waniliova
Czas edycji: 2020-04-29 o 08:44
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 09:15   #2273
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez Bezimienna2019 Pokaż wiadomość
Mialam mieć dzisiaj wizytę u mojego prowadzącego w przychodni przyszpitalnej.. po 8 dzwoniła do nie położna, ze przynajmniej na dwa tygodnie zamknęli przez podejrzenie koronawirusa

Jeny, jakoś sobie inaczej wyobrażałam ciąże... z takim większym spokojem, a przynajmniej spokojem o to, ze będę miała dostęp do opieki
U nas to samo. Tzn niby tylko ciężarne przyjmują ale nie nowe osoby. A oddział położniczy już ponad miesiąc zamknięty. Ja miałam tylko na telefon "wizytę" funduszową a usg prywatnie.

Trzymam kciuki za wizytujace I za prawidłowe określanie płci bez późniejszych niespodzianek

Używacie dziewczyny jakis odżywek do paznokci? Coś możecie polecić? Ja po bardzo długim czasie żelu i hybryd chciałam troszke je wzmocnić i już długi czas używam eveline tej sławnej ale już bez formaldehydu ale chciałabym sobie coś odmienić i wypróbować inną odżywkę. Czytam że po ciąży jest często masakra z paznokciami może coś je wzmocnić teraz bo chyba już nie będę nic nakładać do porodu poza odzywką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 09:45   #2274
monika2736
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 602
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ja mam wizyte dzisiaj, ale dopiero przed 20 a polowkowe za tydzien
Bezimienna współczuję tej sytuacji :/ z drugiej strony lepiej że nie zdążyłaś tam pojsc a pozniej by sie okazalo ze koronawirus, to dla waszego bezpieczenstwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
U nas to samo. Tzn niby tylko ciężarne przyjmują ale nie nowe osoby. A oddział położniczy już ponad miesiąc zamknięty. Ja miałam tylko na telefon "wizytę" funduszową a usg prywatnie.

Trzymam kciuki za wizytujace I za prawidłowe określanie płci bez późniejszych niespodzianek

Używacie dziewczyny jakis odżywek do paznokci? Coś możecie polecić? Ja po bardzo długim czasie żelu i hybryd chciałam troszke je wzmocnić i już długi czas używam eveline tej sławnej ale już bez formaldehydu ale chciałabym sobie coś odmienić i wypróbować inną odżywkę. Czytam że po ciąży jest często masakra z paznokciami może coś je wzmocnić teraz bo chyba już nie będę nic nakładać do porodu poza odzywką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie uzywam nic, na poczatku ciąży paznokcie mi sie lamaly, nawet odzywka sie na nich nie trzymala, żadne lakiery, hybrydy, odpuscilam. Teraz sa już w lepszej kondycji ale jakos nie mam spadu zeby je pomalowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monika2736 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:33   #2275
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
U nas to samo. Tzn niby tylko ciężarne przyjmują ale nie nowe osoby. A oddział położniczy już ponad miesiąc zamknięty. Ja miałam tylko na telefon "wizytę" funduszową a usg prywatnie.

Trzymam kciuki za wizytujace I za prawidłowe określanie płci bez późniejszych niespodzianek

Używacie dziewczyny jakis odżywek do paznokci? Coś możecie polecić? Ja po bardzo długim czasie żelu i hybryd chciałam troszke je wzmocnić i już długi czas używam eveline tej sławnej ale już bez formaldehydu ale chciałabym sobie coś odmienić i wypróbować inną odżywkę. Czytam że po ciąży jest często masakra z paznokciami może coś je wzmocnić teraz bo chyba już nie będę nic nakładać do porodu poza odzywką.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie najlepsze jest regenerum i to i ten do paznokci i ten do ust

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:37   #2276
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Ruszają przedszkola i żłobki. Puszczacie dzieci?
Ja się w sumie boję, że się zarażą. No i to chyba pierwszeństwo będą miały dzieci których oboje rodzice pracują, ale to jeszcze nie wiadomo.
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:38   #2277
Bezimienna2019
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 295
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Oczywiście ja tez się cieszę, ze nie zdążyłam pójść na ta wizytę, bo miałabym wyjęte dwa tygodnie z życia przez ten stres.. na szczęście tydzień temu byłam na połówkowych, wiec wiem, ze mała jest cała i zdrowa (tzn ta torbiel miała być pod kontrola, ale poczekam). Tylko nie wiem co teraz ze zwolnieniem, chyba będę musiała u kogoś prywatnie załatwić, ale u kogo...

Koleżanki z pracy panikują, ze maja za tydzień wracać do pracy do przedszkola. Szkoda, ze na pierwszy front idą te maluszki ze żłobków j przedszkoli ☹ Nie wyobrażam sobie jaka będzie panika każdego dnia gdy ktoś zakaszlnie albo temperatura skoczy w górę.
Dzisiaj ewidentnie dola złapałam 😭

Mimo wszystko powodzenia wszystkim wizytującym dzisiaj życzę 😘
Bezimienna2019 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:52   #2278
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Laluna91 ja żadnej odżywki nie używam. Od momentu zrobienia testu nie maluję też paznokci w sumie nie mam po co, skoro i tak cały czas w domu siedzę

Monika2736 powodzenia na wizycie!

Bezimienna2019 nie smuć się, jakoś musimy dać radę! Dobrze, że niedawno byłaś na połówkowych i wiesz, że wszystko ok

Dziewczyny, a dostała któraś z Was już pieniądze z ZUSu za l4 w kwietniu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:53   #2279
senira666
Zakorzenienie
 
Avatar senira666
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj.śląskie
Wiadomości: 3 870
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Ruszają przedszkola i żłobki. Puszczacie dzieci?
Ja się w sumie boję, że się zarażą. No i to chyba pierwszeństwo będą miały dzieci których oboje rodzice pracują, ale to jeszcze nie wiadomo.

Moja wróci do przedszkola pod koniec września dopiero (o ile przedszkola będą działać normalnie). Skoro siedzę na L4 i mogę się nią zajmować to nie będę ryzykować ze złapie to dziadostwo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
sent from iphone
senira666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-29, 10:59   #2280
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 2

Zdaje relacje po połówkowych. Zostanie księżniczka, mała waży 378g. Lekarz dopatrzy się jakieś torbieli w główce ale stwierdził że tym nawet nie ma się co przejmować bo to bardzo częste i do 26 tygodnia się wchłonie. A że to moja pierwsza ciąża to sobie różne scenariusze wkręcam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-29 14:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:51.