Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-07-05, 22:55   #2281
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

.
__________________
12 2019

Edytowane przez królewna z drewna
Czas edycji: 2018-07-06 o 08:18
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 06:33   #2282
krysztalek88
Zadomowienie
 
Avatar krysztalek88
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 907
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hej dziewczyny! Czytam Was na bieżąco, ale zwyczajnie przy moim maluchu nie mam czasu odpisać... i tak mi wstyd przed samą sobą, że tak często widzi mamę z telefonem w ręku...przy drugim idę na detoks telefonowy
Ja siedzę na krzywej i modlę się, żeby przeżyć. Jestem negatywnie nastawiina, bo w pierwszej ciazy caly dzien wymiotowalam po...Młodego pierwszy raz od nad się urodził zostawiłam z teściową i dodatkowo się stresuje. Wiem, że się nim dobrze zajmie, ale ogólnie mamy neutralne relacje..
No i wreszcie mam czas, żeby napisać coś. Moja wyprawka ta najmniejsza jest póki co u bratowej na drugim końcu Polski, mama mówiła, że jej mały zaczyna już wyrastać, także za miesiąc wybieramy się to odbiorę chociaż część. Łóżeczko dostanie po starszym bracie, A starszaka póki co od 3 tygodni w ciągu dnia kładziemy do dorosłego łóżeczka. Po powrocie z wakacji spróbujemy z nocami. Na początek mąż parę nocy pośpię razem z nim w pokoju. Nie chce, żeby potem doznał szoku, że braciszek zabrał mu mamę i jeszcze łóżeczko... wózek mamy po starszaka Bebetto Murano. Ogólnie brakuje mi trochę z wyprawki kosmetycznej, ale to takie szczegóły. No i pieluszki.
Odnośnie mężów to mój w pierwszej ciąży na tyle na ile mógł pomagał (mieliśmy dom w fazie wykończenia, więc całymi dniami siedział na budowie), na wszystkie wizyty że mną chodził, dotykam brzuszek, sam z siebie czasem jak powiedziałam, że na coś mam smaka to mi kupował... Ogólnie starał się. Podczas kupowania wyprawki był aktywny, aczkolwiek wybór wózka czy lozeczka nalezal do mnie... on wybrał tylko kolor. Teraz z racji tego, że ciaza jest tak szybko to szczerze sama nie mam czasu celebrować tego stanu, bo jest starszak, który skupia całą naszą uwagę. No niestety ma siłę przebicia. Mąż dba o mnie, ale w domu ciągle jest coś do pracy i podział obowiązków jest jaki jest. No nie da rady się rozdwoic i tyle.. także chyba muszę dziękować za to, że mam tyle siły i jestem w stanie biegać za małym i wyglupiac się z nim. Nie wiem co by było, gdybym musiała leżeć... No nie wyobrażam sobie tego. W ciąży zarówno pierwszej jak i tej robię wszystko to co nie będąc w ciazy, unikając tylko nadmiernego dzwigania. Także współczuję bardzo wszystkim dziewczynom z dolegliwościami.. na końcówce pewnie będzie ciężej, ale i tak cieszę się, że tak długo etap udało mi się znieść bezproblemowo.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
__________________
krysztalek88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 06:55   #2283
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cześć dziewczyny Zapomniałam wczoraj napisać po wizycie - z małą wszystko ok, lekarz się śmiał, że wreszcie wzorowa ciąża mu się przytrafiła
Dostałam skierowanie na glukoze i wybieram się w przyszłym tygodniu bo chce mieć to już z głowy

Następna wizyta 2 sierpnia
Cytat:
Napisane przez krysztalek88 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Czytam Was na bieżąco, ale zwyczajnie przy moim maluchu nie mam czasu odpisać... i tak mi wstyd przed samą sobą, że tak często widzi mamę z telefonem w ręku...przy drugim idę na detoks telefonowy
Ja siedzę na krzywej i modlę się, żeby przeżyć. Jestem negatywnie nastawiina, bo w pierwszej ciazy caly dzien wymiotowalam po...Młodego pierwszy raz od nad się urodził zostawiłam z teściową i dodatkowo się stresuje. Wiem, że się nim dobrze zajmie, ale ogólnie mamy neutralne relacje..
No i wreszcie mam czas, żeby napisać coś. Moja wyprawka ta najmniejsza jest póki co u bratowej na drugim końcu Polski, mama mówiła, że jej mały zaczyna już wyrastać, także za miesiąc wybieramy się to odbiorę chociaż część. Łóżeczko dostanie po starszym bracie, A starszaka póki co od 3 tygodni w ciągu dnia kładziemy do dorosłego łóżeczka. Po powrocie z wakacji spróbujemy z nocami. Na początek mąż parę nocy pośpię razem z nim w pokoju. Nie chce, żeby potem doznał szoku, że braciszek zabrał mu mamę i jeszcze łóżeczko... wózek mamy po starszaka Bebetto Murano. Ogólnie brakuje mi trochę z wyprawki kosmetycznej, ale to takie szczegóły. No i pieluszki.
Odnośnie mężów to mój w pierwszej ciąży na tyle na ile mógł pomagał (mieliśmy dom w fazie wykończenia, więc całymi dniami siedział na budowie), na wszystkie wizyty że mną chodził, dotykam brzuszek, sam z siebie czasem jak powiedziałam, że na coś mam smaka to mi kupował... Ogólnie starał się. Podczas kupowania wyprawki był aktywny, aczkolwiek wybór wózka czy lozeczka nalezal do mnie... on wybrał tylko kolor. Teraz z racji tego, że ciaza jest tak szybko to szczerze sama nie mam czasu celebrować tego stanu, bo jest starszak, który skupia całą naszą uwagę. No niestety ma siłę przebicia. Mąż dba o mnie, ale w domu ciągle jest coś do pracy i podział obowiązków jest jaki jest. No nie da rady się rozdwoic i tyle.. także chyba muszę dziękować za to, że mam tyle siły i jestem w stanie biegać za małym i wyglupiac się z nim. Nie wiem co by było, gdybym musiała leżeć... No nie wyobrażam sobie tego. W ciąży zarówno pierwszej jak i tej robię wszystko to co nie będąc w ciazy, unikając tylko nadmiernego dzwigania. Także współczuję bardzo wszystkim dziewczynom z dolegliwościami.. na końcówce pewnie będzie ciężej, ale i tak cieszę się, że tak długo etap udało mi się znieść bezproblemowo.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Powodzenia na badaniu Ja się okropnie boję badania krzywej bo na czczo czasem wymiotuje, a po takiej dawce cukru to już w ogóle może być różnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 07:22   #2284
enami
Zakorzenienie
 
Avatar enami
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 912
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hej dziewczyny ja również po wizycie, mały waży 953, okazało się, że główkę ma nisko, więc lekarz zalecił leżenie. Szczerze mówiąc wygląda na to, że na stałe muszę zamieszkać w łóżku, bo naprawdę dużo leżę, aż czasami głupio...️ Spodziewałam się tego, że może być nisko, bo mój brzuch mimo końcówki 26 tygodnia, ani trochę nie przypomina ciąży, zaczynam się pomału martwić...

A reszcie gratuluje udanych wizyt

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Zapomniałam wczoraj napisać po wizycie - z małą wszystko ok, lekarz się śmiał, że wreszcie wzorowa ciąża mu się przytrafiła
Dostałam skierowanie na glukoze i wybieram się w przyszłym tygodniu bo chce mieć to już z głowy

Następna wizyta 2 sierpnia Powodzenia na badaniu Ja się okropnie boję badania krzywej bo na czczo czasem wymiotuje, a po takiej dawce cukru to już w ogóle może być różnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super
Moje pierwsze podejście zakończyło się po 15 minutach, pomogło wciśnięcie cytryny i picie wolniej niż za pierwszym. Dasz radę!
__________________

"Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.

enami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 07:46   #2285
AnetaErr
Wtajemniczenie
 
Avatar AnetaErr
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2 697
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez enami Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja również po wizycie, mały waży 953, okazało się, że główkę ma nisko, więc lekarz zalecił leżenie. Szczerze mówiąc wygląda na to, że na stałe muszę zamieszkać w łóżku, bo naprawdę dużo leżę, aż czasami głupio...️ Spodziewałam się tego, że może być nisko, bo mój brzuch mimo końcówki 26 tygodnia, ani trochę nie przypomina ciąży, zaczynam się pomału martwić...

A reszcie gratuluje udanych wizyt

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Super
Moje pierwsze podejście zakończyło się po 15 minutach, pomogło wciśnięcie cytryny i picie wolniej niż za pierwszym. Dasz radę!
Ja kupiłam glukozę cytrynową i właśnie będę piła powoli, żeby tego nie zwrócić od razu

Współczuję leżenia w łóżku ale czego się dla dzieciątka nie zrobi? Ja też wczoraj dostałam zalecenie częstego odpoczynku i nie przemęczenia się bo mam bóle w krzyżu. Natomiast to podobno normalne i wystarczy dużo odpoczywać i zwolnić tempo - szkoda tylko że od poniedziałku zaczyna się u mnie remont... Raczej nie odpocznę.

Będzie wszystko dobrze - zobaczysz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez AnetaErr
Czas edycji: 2018-07-06 o 07:47
AnetaErr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:24   #2286
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

AnetaErr i enami, gratulacje za udane wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Wypiję kawę i lecę do paczkomatu odebrać butelki dla juniora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:28   #2287
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

A ja bym sobie chętnie odpoczęła leżąc na kanapie te ostatnie 3 miesiące
Z przerwami oczywiście Ale no dla mnie pierworódki to jest ostatni taki leniwy czas, który mogę poświęcić w pełni sobie i odpocząć na najbliższe pare lat zapewne
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 08:42   #2288
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Aneta gratki! Enami- szybko zleci! Tylko sie nie martw.
Ja tez planuje duzo odpoczywac.. potem juz sie nie da.
Na lipcowkach czy czerwcowkach pierwsze niezadowolone z wozkow. Na razie Balios trzyma poziom i fajnie sie prowadzi hehe ja jak jakis sep czytam dziewczyny i notuje:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:57   #2289
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Aneta gratki! Enami- szybko zleci! Tylko sie nie martw.
Ja tez planuje duzo odpoczywac.. potem juz sie nie da.
Na lipcowkach czy czerwcowkach pierwsze niezadowolone z wozkow. Na razie Balios trzyma poziom i fajnie sie prowadzi hehe ja jak jakis sep czytam dziewczyny i notuje:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oooo na lipcowkach nie wyczytałam jeszcze o wózkach a co mówią ?;> plotki plotki !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 08:58   #2290
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Aneta gratki! Enami- szybko zleci! Tylko sie nie martw.
Ja tez planuje duzo odpoczywac.. potem juz sie nie da.
Na lipcowkach czy czerwcowkach pierwsze niezadowolone z wozkow. Na razie Balios trzyma poziom i fajnie sie prowadzi hehe ja jak jakis sep czytam dziewczyny i notuje:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o czym konkretnie piszą? może jakieś cenne uwagi przemycisz
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:02   #2291
mwmwm91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 392
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Mam to samo Póki leżę jest ok, a jak wstanę to nagle taki ucisk na dole i w te pędy do łazienki Mój miś też pewnie już ma w okolicy kilograma

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Mam tak samo W ogóle coraz bardziej czuję ten ciężar, przy przewracaniu się na boki w łóżku czy w ogóle przy wykonywaniu pewnych manewrów ciałem zwłaszcza. Kiedyś hop siup i się przekręcałam w dowolne strony, a teraz taki hantel z przodu I w ogóle nie do końca czuję swoje gabaryty, zdarza mi się, że się 'nadziewam' na coś, bo nie biorę pod uwagę brzucha Chcę włazić w wąskie przejście bokiem i jeszcze wciągam przy tym brzuch jak to kiedyś robiłam, a tu nic z tego, blokada

Cytat:
Napisane przez enami Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja również po wizycie, mały waży 953, okazało się, że główkę ma nisko, więc lekarz zalecił leżenie. Szczerze mówiąc wygląda na to, że na stałe muszę zamieszkać w łóżku, bo naprawdę dużo leżę, aż czasami głupio...️ Spodziewałam się tego, że może być nisko, bo mój brzuch mimo końcówki 26 tygodnia, ani trochę nie przypomina ciąży, zaczynam się pomału martwić...

A reszcie gratuluje udanych wizyt

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Super
Moje pierwsze podejście zakończyło się po 15 minutach, pomogło wciśnięcie cytryny i picie wolniej niż za pierwszym. Dasz radę!
Trzymam za Ciebie kciuki Enami! I jak Twój brzuch nie przypomina ciążowego? Jest taki malutki wciąż?

No, 10 rano, a u mnie już karpatka w piekarniku i zupka na gazie, dziś wpadną na chwilę rodzice a jutro teściowie. Ostatnio nawet udaje mi się wstawać przed 9 to wolę jak najszybciej odwalić robotę a potem leżeć z książką na balkonie
mwmwm91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 09:04   #2292
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość
Mam tak samo W ogóle coraz bardziej czuję ten ciężar, przy przewracaniu się na boki w łóżku czy w ogóle przy wykonywaniu pewnych manewrów ciałem zwłaszcza. Kiedyś hop siup i się przekręcałam w dowolne strony, a teraz taki hantel z przodu I w ogóle nie do końca czuję swoje gabaryty, zdarza mi się, że się 'nadziewam' na coś, bo nie biorę pod uwagę brzucha Chcę włazić w wąskie przejście bokiem i jeszcze wciągam przy tym brzuch jak to kiedyś robiłam, a tu nic z tego, blokada







Trzymam za Ciebie kciuki Enami! I jak Twój brzuch nie przypomina ciążowego? Jest taki malutki wciąż?



No, 10 rano, a u mnie już karpatka w piekarniku i zupka na gazie, dziś wpadną na chwilę rodzice a jutro teściowie. Ostatnio nawet udaje mi się wstawać przed 9 to wolę jak najszybciej odwalić robotę a potem leżeć z książką na balkonie


Hahahaha ja mam to samo ! Przeciskam się a jak ktoś chce mi się odsunac to mówię : spokojnie, spokojnie zmieszczę się i próbuje wciągnąć brzuch a tu nic brzuch nie przejdzie.
A przez ten ból miednicy/bioder/krzyża robię wszystko taaaaaaaak powoli bo nie mam tej takiej „miękkości” w nogach tylko tak sztywno się poruszam jak pingwin




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:19   #2293
enami
Zakorzenienie
 
Avatar enami
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 912
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez mwmwm91 Pokaż wiadomość



Trzymam za Ciebie kciuki Enami! I jak Twój brzuch nie przypomina ciążowego? Jest taki malutki wciąż?
No niestety bez zmian... Jak stanę bokiem, to mój brzuch wygląda tak: pod biustem linia prosta nad pępkiem delikatne uwypuklenie i poniżej pępka jeszcze większe. Jak patrzę na zdjęcia dziewczyn, to wygląda to tak, że idzie to w lini. U mnie wygląda to jak fala, przez to po prostu wyglądam jakbym przytyła. Nie powiem, że przed ciążą ważyłam tyle co piórko, bo 64 kg, ale też to nie jest waga kosmos. I tak ciągle słyszę, że poczekaj- najpierw, że do 20 tygodnia, potem 25 i teraz, że do 30, czekam i tak czekam. Jak mnie ktoś nie zna i nie wie, to w życiu by nie wpadł na to, że jestem w ciąży
__________________

"Zrób sobie przysługę i naucz się odchodzić. Ponieważ prawdą jest, że na każdą osobę, która Cię nie docenia, przypada jeszcze więcej ludzi, którzy tylko czekają, by Cię pokochać, tylko lepiej.


Edytowane przez enami
Czas edycji: 2018-07-06 o 09:20
enami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:44   #2294
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Oooo na lipcowkach nie wyczytałam jeszcze o wózkach a co mówią ?;> plotki plotki !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Adamex Barletta niefajny
Cybex Balios ok ale sie zle sklada stelaz
Podwojny wozek chyba zoom? Juz w naprawie. Tyle wyczytalam mam nadzieje ze nie przekrecilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:47   #2295
NiebieskiPudelek
Raczkowanie
 
Avatar NiebieskiPudelek
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 464
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Czesc dziewczyny ja dzis bez sil.. A mialam tyle planow, mam nadzieje ze mi przejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
„Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach”
NiebieskiPudelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 09:55   #2296
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Aneta gratki! Enami- szybko zleci! Tylko sie nie martw.
Ja tez planuje duzo odpoczywac.. potem juz sie nie da.
Na lipcowkach czy czerwcowkach pierwsze niezadowolone z wozkow. Na razie Balios trzyma poziom i fajnie sie prowadzi hehe ja jak jakis sep czytam dziewczyny i notuje:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dawaj znać co o baliosie s mówią i na jakie narzekają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 10:30   #2297
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Adamex Barletta niefajny
Cybex Balios ok ale sie zle sklada stelaz
Podwojny wozek chyba zoom? Juz w naprawie. Tyle wyczytalam mam nadzieje ze nie przekrecilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O baliosie czytalam ns fb, ze wiele babeczek poki nie zalapie mechanizmu, to ma problem ze skladaniem. A potem juz idzie to w sekunde trzeba wyczuc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 10:37   #2298
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
O baliosie czytalam ns fb, ze wiele babeczek poki nie zalapie mechanizmu, to ma problem ze skladaniem. A potem juz idzie to w sekunde trzeba wyczuc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja oglądałam w dwóch sklepach jak obsługa składa i zajęło im to 2 sekundę, wiadomo maja wprawę, ale my tez będziemy miały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 10:46   #2299
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja nie wiem w czym rzecz.. cytuje: skladanie stelaza doprowadza mnie do szewskiej pasji.. nie wiem w czym rzecz. Zapisuje sobie screeny, bo wciaz nie zdecydowalam jaki chce wozek. Barletta tez byla w opcji. Wczoraj jezdzilam Mutsy i tez mnie oczarowal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-06, 11:03   #2300
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez TusiaeM Pokaż wiadomość
Jeszcze s wszystko popakowane, bo nie mam gdzie tego włożyć. Wzięłam kocyk, poduszkę i pieluchy z motywem gwiazdek, bo takie mialam z córką. Wtedy był szary + róż, a teraz szary + mięta/zieleń. I jeszcze prześcieradła do wózka i na przewijak.




Wózek i fotelik mam po córce, a łóżeczko już wybrane, ale zamówie potem, bo co ja z nim zrobie 3,5 miesiąca wcześniej. W drugiej ciąży jakoś człowiek się nie spieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, przy drugim dziecku jakoś to wszystko inaczej wygląda Ja nic nie mam jeszcze przygotowane praktycznie a w tamtej ciąży już w sierpniu miałam np wózek wybrany a termin miałam na styczeń
Cytat:
Napisane przez Angela_B Pokaż wiadomość
No mam nadzieje ze mi przejdzie.
Ale tez myślę że to od jelit bo przed ciaza tez miewalam jakies tam problemy czy bole nie raz i teraz moze sie to nasila przy ciazy i jak dzidzi uciska...
Choć żadnej diagnozy nie miałam bo nie były to częste problemy wiec nie szlam do lekarza z tym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też właśnie przed ciąża miałam już podobne dolegliwości tylko zazwyczaj bardzo szybko przechodziło samo, teraz pierwszy raz mnie tyle trzymało. Jak dziś się czujesz?

Co do pomocy męża to my zawsze mieliśmy podział obowiązków po równo, łącznie z gotowaniem bo TZ też gotuje więc nie ma problemy żeby też to robił no i całe szczęście bo teraz jak ja muszę jak najwięcej odpoczywać to mąż przejął 90% spraw domowych i przy dziecku. Ja praktycznie tylko gotuję (i to nie codziennie) , ogarniam po posiłkach, robię pranie (ale on często wiesza) i tyle nawet jak chcę się za coś brać to on protestuje bo się boi że sobie zaszkodze. Dodam że pracuje na pełny etat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:42   #2301
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
W końcu już zaczęliśmy 29tc, ale wg tabeli cały czas idzie równo między pierwszymi dwiema kolumnami cały czas



Oj tak już odczuwam ten słodki ciężar gdy np dłużej poleżę i wstanę. W momencie czuje gdy grawitacja działa i nagle odczuwam potrzebę odwiedzenia toalety



Troszkę przybrał miesiąc temu na wizycie miał 628g także różnica kolosalna. I lekarz pierwszy raz podchodząc do badania powiedział, że brzuszek już widać. Poprzednio najwidoczniej jeszcze nie robił na nim wrażenia



My to tak z przyczajenia nie ma nas na pierwszej stronie jesteśmy teoretycznie z końca września

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
To podaj termin, imię, dopiszę Cię To nic, że wrzesień, końcu jesteś z nami

Cytat:
Napisane przez enami Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ja również po wizycie, mały waży 953, okazało się, że główkę ma nisko, więc lekarz zalecił leżenie. Szczerze mówiąc wygląda na to, że na stałe muszę zamieszkać w łóżku, bo naprawdę dużo leżę, aż czasami głupio...️ Spodziewałam się tego, że może być nisko, bo mój brzuch mimo końcówki 26 tygodnia, ani trochę nie przypomina ciąży, zaczynam się pomału martwić...

A reszcie gratuluje udanych wizyt

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Super
Moje pierwsze podejście zakończyło się po 15 minutach, pomogło wciśnięcie cytryny i picie wolniej niż za pierwszym. Dasz radę!
Gratuluję wizyty, kiedy następna? A lekarz mówił, że masz jakieś ryzyko przedwczesnego porodu czy coś? Dużo odpoczywaj, potem prawdopodobnie nie będziesz miała czasu

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja oglądałam w dwóch sklepach jak obsługa składa i zajęło im to 2 sekundę, wiadomo maja wprawę, ale my tez będziemy miały


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że na spokojnie Nie można na siłę w dół, tylko wzdłuż stelaża
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:48   #2302
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Obiecane fotki części rzeczy od HubiWorld Jeszcze mam parę rzeczy do szpitala, butelkę, gruszkę, ceratkę itp.

Ja dziś piekę ciasto marchewkowe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (49,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (130,4 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (162,9 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (161,5 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez lykki
Czas edycji: 2018-07-06 o 11:52
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:50   #2303
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Obiecane fotki części rzeczy od HubiWorld Jeszcze mam parę rzeczy do szpitala, butelkę, gruszkę, ceratkę itp.



Ja dziś piekę ciasto marchewkowe


Tam są prześcieradełka na przewijak czy na materacyk do łóżeczka ? Tez będę od niego przewijak zamawiać zastanawiałam się nawet nad tym wzorem ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:52   #2304
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

A co to to okragle z serduszkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:55   #2305
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Tam są prześcieradełka na przewijak czy na materacyk do łóżeczka ? Tez będę od niego przewijak zamawiać zastanawiałam się nawet nad tym wzorem ;D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jedno do wózka, a jedno do łóżeczka, na przewijak wzięłam taką flanelową ceratkę Wzór jest śliczny, polecam Ja będę przewijaka używać na łóżeczku, bo mamy mało miejsca, żeby mieć na komodzie.

Kurcze wkurzyłam się. Bo wyjęłam to ciasto z piekarnika i oparzyłam się w brzuch blaszką jak sięgałam do szafki do góry, jeszcze koszulka mi się podwinęła i na goły brzuch, masakra. Mam nadzieję, że nic się dziecku nie stanie... Ja to jestem niezdara

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
A co to to okragle z serduszkami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To jest taki woreczek z pestkami wiśni, można podgrzać na kaloryferze lub w piecyku i słyszałam pozytywne opinie, że wyciąg z pestek wiśni dobrze działa na kolki, można tez robić okłady na piersi, drogie nie było, więc wzięłam. Oby tych kolek jednak nie było, ale jak coś będę testować
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 11:57   #2306
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Obiecane fotki części rzeczy od HubiWorld Jeszcze mam parę rzeczy do szpitala, butelkę, gruszkę, ceratkę itp.

Ja dziś piekę ciasto marchewkowe.
o mamo wszystko piękne to okrycie kąpielowe słodkie dobrze, że jeszcze nie zrobiłam zamówienia u Hubiego, bo muszę dorzucić ten ręcznik

ciasto marchewkowe bym zjadła moje ulubione i chyba też zrobię
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:07   #2307
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Jedno do wózka, a jedno do łóżeczka, na przewijak wzięłam taką flanelową ceratkę Wzór jest śliczny, polecam Ja będę przewijaka używać na łóżeczku, bo mamy mało miejsca, żeby mieć na komodzie.

Kurcze wkurzyłam się. Bo wyjęłam to ciasto z piekarnika i oparzyłam się w brzuch blaszką jak sięgałam do szafki do góry, jeszcze koszulka mi się podwinęła i na goły brzuch, masakra. Mam nadzieję, że nic się dziecku nie stanie... Ja to jestem niezdara

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------



To jest taki woreczek z pestkami wiśni, można podgrzać na kaloryferze lub w piecyku i słyszałam pozytywne opinie, że wyciąg z pestek wiśni dobrze działa na kolki, można tez robić okłady na piersi, drogie nie było, więc wzięłam. Oby tych kolek jednak nie było, ale jak coś będę testować
Tez planuje te pestki na brzuszek obwjrzalam wczoraj co ma hubi i tez zamowie po wyplacie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:33   #2308
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
To podaj termin, imię, dopiszę Cię To nic, że wrzesień, końcu jesteś z nami



Gratuluję wizyty, kiedy następna? A lekarz mówił, że masz jakieś ryzyko przedwczesnego porodu czy coś? Dużo odpoczywaj, potem prawdopodobnie nie będziesz miała czasu



Myślę, że na spokojnie Nie można na siłę w dół, tylko wzdłuż stelaża
Planowany termin wg OM 28.09 synuś . Imiona junior na razie ma dwa, negocjacje z mężem trwają nadal

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:36   #2309
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Oj tak, przy drugim dziecku jakoś to wszystko inaczej wygląda Ja nic nie mam jeszcze przygotowane praktycznie a w tamtej ciąży już w sierpniu miałam np wózek wybrany a termin miałam na styczeń Też właśnie przed ciąża miałam już podobne dolegliwości tylko zazwyczaj bardzo szybko przechodziło samo, teraz pierwszy raz mnie tyle trzymało. Jak dziś się czujesz?

Co do pomocy męża to my zawsze mieliśmy podział obowiązków po równo, łącznie z gotowaniem bo TZ też gotuje więc nie ma problemy żeby też to robił no i całe szczęście bo teraz jak ja muszę jak najwięcej odpoczywać to mąż przejął 90% spraw domowych i przy dziecku. Ja praktycznie tylko gotuję (i to nie codziennie) , ogarniam po posiłkach, robię pranie (ale on często wiesza) i tyle nawet jak chcę się za coś brać to on protestuje bo się boi że sobie zaszkodze. Dodam że pracuje na pełny etat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzis troszke lepiej, ale dalej boli. Moge jakos funkcjonowac.
Ale dalej jestem ogolnie przerażona ze za chwile się okaże że to coś poważnego. Choć wczorajsze usg wykazało ze z dzidzi w 100% wszystko ok i nie wiem czy jest się czym martwić czy nie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-07-06, 12:42   #2310
So_close
Jedi
 
Avatar So_close
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 721
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Co do Baliosa to naprawde nie wiem z czym dziewczyny mają problem.. Sama osobiście składałam w sklepie i pomimo brzucha poszło mi to sprawnie i bez problemu.
So_close jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.