Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-17, 11:09   #2281
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym powątpiewała, czy styl artdeco jest powszechnie znany i przez każdego identyfikowany. Chociaż jakieś tam elementy wspólne z motywami azteckimi ma. Ładnie Ci w tych kolczykach.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------



Ja tam zważam Nie na tyle, że to musi spełniać założenia x, y i z, ale sukienki naturalowej na pewno nie założę nawet po domu, bo wyglądam w nich strasznie.

Dla mnie cokolwiek naturalowe też absolutnie odpada.

Na moje szczęście lubię takie temperatury i nie muszę się przejmować żeby mieć specjalne ubrania na upał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:13   #2282
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dla mnie cokolwiek naturalowe też absolutnie odpada.

Na moje szczęście lubię takie temperatury i nie muszę się przejmować żeby mieć specjalne ubrania na upał.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też, kiedyś byłam zdechlakiem w upały, a w okolicach 30 mi się przestawiło i obecnie cierpię zimą, a upały znoszę bardzo dobrze. Zresztą ile tego jest w roku, 2 max 3 tygodnie? Mam jakieś 3-4 ciuchy na ramiączkach i to mi wystarcza.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:18   #2283
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja też, kiedyś byłam zdechlakiem w upały, a w okolicach 30 mi się przestawiło i obecnie cierpię zimą, a upały znoszę bardzo dobrze. Zresztą ile tego jest w roku, 2 max 3 tygodnie? Mam jakieś 3-4 ciuchy na ramiączkach i to mi wystarcza.

A to ja nie. Od zawsze cierpię w nawet drobnym chłodzie. Mama się zawsze żali, że jak byłam mała to nie mogła wózkiem wjechać w cień nawet w największy upał, bo natychmiast miałam gęsią skórkę i kichałam.

Bardzo to niesprawiedliwe, bo ugrzać się ode mnie zawsze można. Emituję tyle ciepła co piec kaflowy. Tylko sama go w ogóle nie czuję i jest mi wiecznie zimno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:25   #2284
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
A to ja nie. Od zawsze cierpię w nawet drobnym chłodzie. Mama się zawsze żali, że jak byłam mała to nie mogła wózkiem wjechać w cień nawet w największy upał, bo natychmiast miałam gęsią skórkę i kichałam.

Bardzo to niesprawiedliwe, bo ugrzać się ode mnie zawsze można. Emituję tyle ciepła co piec kaflowy. Tylko sama go w ogóle nie czuję i jest mi wiecznie zimno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mam identycznie Ponoć strasznie ode mnie grzeje, a sama niestety bardzo cierpię w chłodnych temperaturach. Najchętniej zamieszkałabym gdzieś, gdzie ciągle jest ciepło. Temperatura idealna dla mnie to co najmniej 25 stopni. Chociaż w tę zimę jakoś wyjątkowo mało cierpiałam, ale to pewnie dlatego, że była cieplejsza niż zwykle, a ja sprawiłam sobie wyjątkowo ciepła kurtkę.

Lojra, bardzo fajne kolczyki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:29   #2285
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88073183]Mam identycznie Ponoć strasznie ode mnie grzeje, a sama niestety bardzo cierpię w chłodnych temperaturach. Najchętniej zamieszkałabym gdzieś, gdzie ciągle jest ciepło. Temperatura idealna dla mnie to co najmniej 25 stopni. Chociaż w tę zimę jakoś wyjątkowo mało cierpiałam, ale to pewnie dlatego, że była cieplejsza niż zwykle, a ja sprawiłam sobie wyjątkowo ciepła kurtkę.

Lojra, bardzo fajne kolczyki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Znam to, dzisiaj u mnie schłodziło się do 22 stopni i już siedzę w skarpetach i puchowych laczkach
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:47   #2286
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Bardzo wam dziękuję!

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88073122]Też się cieszę, że trafiłam.
A z tymi sukienkami na upały, to chyba jest tak, że mniej człowiek zważa na to, czy są idealnie dobrane do typu urody, tylko bardziej na to, żeby dobrze spełniały swoją funkcję w upalne dni[/QUOTE]
Zgadzam się, chociaż tak jak pisała chimay są pewne granice

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym powątpiewała, czy styl artdeco jest powszechnie znany i przez każdego identyfikowany. Chociaż jakieś tam elementy wspólne z motywami azteckimi ma. Ładnie Ci w tych kolczykach.
Pewnie jest tak jak piszesz, bo akurat o tym azteckim wzorze powiedział facet, który zapewne nawet nie słyszał o art deco

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@Lojra

Kolczyki są obłędne. Pięknie Ci z nimi. Do kwiatów faktycznie się kłócą bo są zbyt geometryczne. W moim odczuciu są bardzo art-deco.

Jakbyś kiedyś szukała czegoś nowego, to wydaje mi się ze wiele elementów od WKruk z kolekcji Kwiaty Nocy miałoby na Tobie szansę super wyglądać. Bardzo mnie kuszą tam jedne kolczyki, ale w ogóle ich nie dźwigam ani kolorystycznie ani wzorem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kolekcja Kwiaty Nocy jest cudowna i stacjonarnie już w ogóle robi wrażenie. Jest tam kilka elementów, które bardzo mi się podobają, ale nie jestem taka pewna czy by mi pasowały mam nawet kolczyki z Reserved bardzo podobne do tych z tej kolekcji i jak je kiedyś założyłam na jakąś rodzinną imprezę to usłyszałam, że wyglądam jak cyganka chociaż możliwe, że przesadziłam ze stylizacją, bo do tych kolczyków z załącznika miałam sukienkę w kwiaty i zrobione loki, więc pewnie było wszystkiego za dużo

A to widzicie, ja mam odwrotnie i nie cierpię upałów. Moją ulubioną porą roku jest wczesna jesień i zdecydowanie wolę zimę od lata i gdy jest mi za chłodno niż za gorąco

Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:49   #2287
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Bardzo wam dziękuję!


Zgadzam się, chociaż tak jak pisała chimay są pewne granice


Pewnie jest tak jak piszesz, bo akurat o tym azteckim wzorze powiedział facet, który zapewne nawet nie słyszał o art deco


Kolekcja Kwiaty Nocy jest cudowna i stacjonarnie już w ogóle robi wrażenie. Jest tam kilka elementów, które bardzo mi się podobają, ale nie jestem taka pewna czy by mi pasowały mam nawet kolczyki z Reserved bardzo podobne do tych z tej kolekcji i jak je kiedyś założyłam na jakąś rodzinną imprezę to usłyszałam, że wyglądam jak cyganka chociaż możliwe, że przesadziłam ze stylizacją, bo do tych kolczyków z załącznika miałam sukienkę w kwiaty i zrobione loki, więc pewnie było wszystkiego za dużo

A to widzicie, ja mam odwrotnie i nie cierpię upałów. Moją ulubioną porą roku jest wczesna jesień i zdecydowanie wolę zimę od lata i gdy jest mi za chłodno niż za gorąco

A głęboka? Jaki masz teraz stosunek do swojego typu kolorystycznego?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 11:52   #2288
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Kolekcja Kwiaty Nocy jest cudowna i stacjonarnie już w ogóle robi wrażenie. Jest tam kilka elementów, które bardzo mi się podobają, ale nie jestem taka pewna czy by mi pasowały mam nawet kolczyki z Reserved bardzo podobne do tych z tej kolekcji i jak je kiedyś założyłam na jakąś rodzinną imprezę to usłyszałam, że wyglądam jak cyganka chociaż możliwe, że przesadziłam ze stylizacją, bo do tych kolczyków z załącznika miałam sukienkę w kwiaty i zrobione loki, więc pewnie było wszystkiego za dużo


Bardzo ładne, mnie się kojarzą bardzo R, ewentualnie SG. Ja wyglądam w takich drobnych kwiatuszkach jak dzidzia piernik.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 11:56   #2289
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Bardzo wam dziękuję!


Zgadzam się, chociaż tak jak pisała chimay są pewne granice


Pewnie jest tak jak piszesz, bo akurat o tym azteckim wzorze powiedział facet, który zapewne nawet nie słyszał o art deco


Kolekcja Kwiaty Nocy jest cudowna i stacjonarnie już w ogóle robi wrażenie. Jest tam kilka elementów, które bardzo mi się podobają, ale nie jestem taka pewna czy by mi pasowały mam nawet kolczyki z Reserved bardzo podobne do tych z tej kolekcji i jak je kiedyś założyłam na jakąś rodzinną imprezę to usłyszałam, że wyglądam jak cyganka chociaż możliwe, że przesadziłam ze stylizacją, bo do tych kolczyków z załącznika miałam sukienkę w kwiaty i zrobione loki, więc pewnie było wszystkiego za dużo

A to widzicie, ja mam odwrotnie i nie cierpię upałów. Moją ulubioną porą roku jest wczesna jesień i zdecydowanie wolę zimę od lata i gdy jest mi za chłodno niż za gorąco


O kurczę pomyliłam nazwy myślałam o kolekcji Rajski Ogród. Tam wodze elementy art deco, materiał jest ciemniejszy i myśle ze mogłoby się z Tobą komponować.

Z tej co wcześniej pisałam mam kolczyki z malowami, maja kolory dla intensywnej wiosny. Być może są odrobine zbyt yin dla mnie, ale na lato mi się podobają. Chyba wrzucalam kiedyś zdjęcie w nich.

Z kolei w linii Supernova jest dużo kolczyków dla SD.

Za to mam problem z diagnoza gdzie które mogłyby być dla DC. Tak super w punkt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:08   #2290
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[/QUOTE]O kurczę pomyliłam nazwy myślałam o kolekcji Rajski Ogród. Tam wodze elementy art deco, materiał jest ciemniejszy i myśle ze mogłoby się z Tobą komponować.[/QUOTE]

Podobają mi się Ja mam generalnie problem z biżuterią, to znaczy wiem, że kwiatuszki, filigranowe bądź obfite motywy typu sutasz są nie dla mnie, ale reszty nie umiem ocenić. Zamówiłam ostatnio 3 pary kolczyków geometrycznych, jak przyjdą to wrzucę.

[/QUOTE]Za to mam problem z diagnoza gdzie które mogłyby być dla DC. Tak super w punkt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Niektóre z serii Malachit mogłyby być dobre KLIK. Biżuteria dla DC jest raczej nie za wielka, kolczyki blisko ucha, geometria + owalne formy. Mnie się nie podoba, kojarzy mi się z ostentacyjną biżuterią bogatych emerytek
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:14   #2291
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

O kurczę pomyliłam nazwy myślałam o kolekcji Rajski Ogród. Tam wodze elementy art deco, materiał jest ciemniejszy i myśle ze mogłoby się z Tobą komponować.[/QUOTE]

Podobają mi się Ja mam generalnie problem z biżuterią, to znaczy wiem, że kwiatuszki, filigranowe bądź obfite motywy typu sutasz są nie dla mnie, ale reszty nie umiem ocenić. Zamówiłam ostatnio 3 pary kolczyków geometrycznych, jak przyjdą to wrzucę.

[/QUOTE]Za to mam problem z diagnoza gdzie które mogłyby być dla DC. Tak super w punkt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Niektóre z serii Malachit mogłyby być dobre KLIK. Biżuteria dla DC jest raczej nie za wielka, kolczyki blisko ucha, geometria + owalne formy. Mnie się nie podoba, kojarzy mi się z ostentacyjną biżuterią bogatych emerytek[/QUOTE]


Acha, prawda ostentacyjna biżuteria emerytek to dość dobre na to określenie. Muszę pomierzyć i zobaczyć. Większość mam bardzo klasycznej biżuterii ale wydaje mi się ze cześć jest zbyt SC. Bardzo lubię kamienie w klasycznej oprawie, stwierdzenie że wyglądam jak rosyjska księżniczka wcale mnie nie obraża. Niektóre kolczyki dla SD tez mi się na mnie podobają i je lubię.

Ale chciałabym spróbować takich typowych dla DC teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 12:17   #2292
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88073229]A głęboka? Jaki masz teraz stosunek do swojego typu kolorystycznego?[/QUOTE]
Pogodziłam się z nim Ja ogólnie nie miałam jakiegoś problemu z DA, tylko po prostu zawsze bardziej podobały mi się kolory DW... Ale teraz gdy jestem opalona i moja skóra nabrała więcej "ciepła" oraz włosy mi się zrobiły bardziej rudo-złote to bardzo lubię moją paletę kolorów zwłaszcza polubiłam się z czekoladowym brązem i to jest chyba kolor, który najlepiej podkreśla u mnie opaleniznę i ogólnie urodę, tylko szkoda, że jest tak mało ciuchów w sklepach w tym kolorze

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
O kurczę pomyliłam nazwy myślałam o kolekcji Rajski Ogród. Tam wodze elementy art deco, materiał jest ciemniejszy i myśle ze mogłoby się z Tobą komponować.

Z tej co wcześniej pisałam mam kolczyki z malowami, maja kolory dla intensywnej wiosny. Być może są odrobine zbyt yin dla mnie, ale na lato mi się podobają. Chyba wrzucalam kiedyś zdjęcie w nich.

Z kolei w linii Supernova jest dużo kolczyków dla SD.

Za to mam problem z diagnoza gdzie które mogłyby być dla DC. Tak super w punkt.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to nie znam tej kolekcji, ale przejrzałam teraz stronę Kruka i się zakochałam, dziękuję! Na pewno sprawię sobie te mniejsze złote kolczyki, bo czegoś takiego idealnego na co dzień właśnie szukałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8c2aed71756a49f3f47bb7ca16819b4d.jpg (28,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56f7a03592fd50d67d2f3dd8d0bfbbad.jpg (24,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 85cb9d3ecb50633518f0617e8bf0702c.jpg (40,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 918a073c9804b9cb03e0567ed415d8f5.jpg (31,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 642438e51ab4e0331436b42352bdd17b.jpg (37,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ca2cbb27f60b2b007e2e783e9e6719e5.jpg (35,2 KB, 6 załadowań)
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:25   #2293
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Biżuteria dla DC jest raczej nie za wielka, kolczyki blisko ucha, geometria + owalne formy. Mnie się nie podoba, kojarzy mi się z ostentacyjną biżuterią bogatych emerytek
Miałam takie samo wrażenie! Widzę w tej biżuterii moją babcię na weselu
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:32   #2294
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Pogodziłam się z nim Ja ogólnie nie miałam jakiegoś problemu z DA, tylko po prostu zawsze bardziej podobały mi się kolory DW... Ale teraz gdy jestem opalona i moja skóra nabrała więcej "ciepła" oraz włosy mi się zrobiły bardziej rudo-złote to bardzo lubię moją paletę kolorów zwłaszcza polubiłam się z czekoladowym brązem i to jest chyba kolor, który najlepiej podkreśla u mnie opaleniznę i ogólnie urodę, tylko szkoda, że jest tak mało ciuchów w sklepach w tym kolorze


A to nie znam tej kolekcji, ale przejrzałam teraz stronę Kruka i się zakochałam, dziękuję! Na pewno sprawię sobie te mniejsze złote kolczyki, bo czegoś takiego idealnego na co dzień właśnie szukałam

O to ciesze sie, ze przypadla Ci do gustu


Ja teraz sie zastanawiam nad dwoma wzorami:


https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki/...saint-tropez-8


i


https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki/...zne-malachit-4


Myslicie ze bylyby dobre dla DC i kolory bylyby ok dla Kontrastowej Wiosny? Wydaje mi sie, ze kolory moga dawac rade, ale sama nie wiem. Jakos zielony nigdy nie byl mocno obecny w mojej garderobie, ale moze do prostego stroju w kolorze ecru te kolczyki z malachitem wygladalyby ciekawie?
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:34   #2295
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Pogodziłam się z nim Ja ogólnie nie miałam jakiegoś problemu z DA, tylko po prostu zawsze bardziej podobały mi się kolory DW... Ale teraz gdy jestem opalona i moja skóra nabrała więcej "ciepła" oraz włosy mi się zrobiły bardziej rudo-złote to bardzo lubię moją paletę kolorów zwłaszcza polubiłam się z czekoladowym brązem i to jest chyba kolor, który najlepiej podkreśla u mnie opaleniznę i ogólnie urodę, tylko szkoda, że jest tak mało ciuchów w sklepach w tym kolorze


A to nie znam tej kolekcji, ale przejrzałam teraz stronę Kruka i się zakochałam, dziękuję! Na pewno sprawię sobie te mniejsze złote kolczyki, bo czegoś takiego idealnego na co dzień właśnie szukałam
Trochę Cię rozumiem, bo też swego czasu chciałam być Ciemną Zimą ale nie można mieć wszystkiego.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:44   #2296
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88073307]Trochę Cię rozumiem, bo też swego czasu chciałam być Ciemną Zimą ale nie można mieć wszystkiego.[/QUOTE]


No mnie po byciu zdiagnozowana jako DW przez Grete zostały bordowe buty i torebka, która bardzo lubię. Teraz się zastanawiam z jakimi kolorami nadal mogę je nosić, żeby moc je wykorzystywać...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:45   #2297
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
O to ciesze sie, ze przypadla Ci do gustu


Ja teraz sie zastanawiam nad dwoma wzorami:


https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki/...saint-tropez-8


i


https://wkruk.pl/bizuteria/kolczyki/...zne-malachit-4


Myslicie ze bylyby dobre dla DC i kolory bylyby ok dla Kontrastowej Wiosny? Wydaje mi sie, ze kolory moga dawac rade, ale sama nie wiem. Jakos zielony nigdy nie byl mocno obecny w mojej garderobie, ale moze do prostego stroju w kolorze ecru te kolczyki z malachitem wygladalyby ciekawie?
Te niebieskie mają śliczny kolor! Tego typu kolczyki jak te z malachitem widziałam na stronie Ditty Zimmermann, zerknij sporo jest tam tego. Sama się zastanawiam nad kolczykami z bursztynem, ale nie jestem pewna takich zaokrąglonych kształtów, mam jedne okrągłe i nie czuję się w nich dobrze.

Maggie, no dokładnie nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:45   #2298
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
No mnie po byciu zdiagnozowana jako DW przez Grete zostały bordowe buty i torebka, która bardzo lubię. Teraz się zastanawiam z jakimi kolorami nadal mogę je nosić, żeby moc je wykorzystywać...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Najlepiej z jakimiś ze swojej palety, np. z różami.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 12:54   #2299
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88073322]Najlepiej z jakimiś ze swojej palety, np. z różami.[/QUOTE]


Z różami, no chyba muszę sprobować.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Te niebieskie mają śliczny kolor! Tego typu kolczyki jak te z malachitem widziałam na stronie Ditty Zimmermann, zerknij sporo jest tam tego. Sama się zastanawiam nad kolczykami z bursztynem, ale nie jestem pewna takich zaokrąglonych kształtów, mam jedne okrągłe i nie czuję się w nich dobrze.

Maggie, no dokładnie nie można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzieki Lojra :róża: nie znałam tej marki wcześniej, a faktycznie w tym stylu jest tam
Duży wybór wzorów i kolorów. Szkoda tylko że nie widzę sklepu stacjonarnego. Wolałabym pomierzyć przed zakupem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 12:58   #2300
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Acha, prawda ostentacyjna biżuteria emerytek to dość dobre na to określenie. Muszę pomierzyć i zobaczyć. Większość mam bardzo klasycznej biżuterii ale wydaje mi się ze cześć jest zbyt SC. Bardzo lubię kamienie w klasycznej oprawie, stwierdzenie że wyglądam jak rosyjska księżniczka wcale mnie nie obraża. Niektóre kolczyki dla SD tez mi się na mnie podobają i je lubię.

Ale chciałabym spróbować takich typowych dla DC teraz.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Miałam takie samo wrażenie! Widzę w tej biżuterii moją babcię na weselu
Ta seria W.Kruka wydaje mi się pasować dla DC, moim zdaniem to mogłaby być uwspółcześniona wersja biżuterii dla tego typu.


Ja mam generalnie problem z klasykami, pomimo zapewniania zewsząd, że to wcale nie są nudne typy, nie potrafię ich za bardzo inaczej postrzegać. Outfity i inspiracje w sieci wcale mnie od tego nie odwodzą, właściwie to wręcz przeciwnie. Ale może rzeczywiście te wizualizacje nie są słuszne? Hisoka i Silver_lining, jak sam Kibbe ubiera SC i DC? Jeśli oczywiście chcecie odpowiedzieć.


Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Te niebieskie mają śliczny kolor! Tego typu kolczyki jak te z malachitem widziałam na stronie Ditty Zimmermann, zerknij sporo jest tam tego. Sama się zastanawiam nad kolczykami z bursztynem, ale nie jestem pewna takich zaokrąglonych kształtów, mam jedne okrągłe i nie czuję się w nich dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, przypomniało mi się, jak kupiłam kiedyś kolczyki z takiego nieobrobionego bursztynu. Jak mi strasznie było w nich źle Bursztyn w takiej formie to jest generalnie dla naturali, po obróbce pewnie mógłby też służyć innym typom, ale tym kolorystycznie ciepłym.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 13:07   #2301
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta seria W.Kruka wydaje mi się pasować dla DC, moim zdaniem to mogłaby być uwspółcześniona wersja biżuterii dla tego typu.


Ja mam generalnie problem z klasykami, pomimo zapewniania zewsząd, że to wcale nie są nudne typy, nie potrafię ich za bardzo inaczej postrzegać. Outfity i inspiracje w sieci wcale mnie od tego nie odwodzą, właściwie to wręcz przeciwnie. Ale może rzeczywiście te wizualizacje nie są słuszne? Hisoka i Silver_lining, jak sam Kibbe ubiera SC i DC? Jeśli oczywiście chcecie odpowiedzieć.




Ojej, przypomniało mi się, jak kupiłam kiedyś kolczyki z takiego nieobrobionego bursztynu. Jak mi strasznie było w nich źle Bursztyn w takiej formie to jest generalnie dla naturali, po obróbce pewnie mógłby też służyć innym typom, ale tym kolorystycznie ciepłym.
A dla FG się nie nada, co myślisz o tych małych złotych kolczykach, które wstawiłam wcześniej? Co do tych kolczyków z bursztynem to myślałam o tych jak już:
Screenshot_20200817_140545.jpgScreenshot_20200817_140536.jpgScreenshot_20200817_140528.jpgScreenshot_20200817_140520.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 13:11   #2302
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta seria W.Kruka wydaje mi się pasować dla DC, moim zdaniem to mogłaby być uwspółcześniona wersja biżuterii dla tego typu.


Ja mam generalnie problem z klasykami, pomimo zapewniania zewsząd, że to wcale nie są nudne typy, nie potrafię ich za bardzo inaczej postrzegać. Outfity i inspiracje w sieci wcale mnie od tego nie odwodzą, właściwie to wręcz przeciwnie. Ale może rzeczywiście te wizualizacje nie są słuszne? Hisoka i Silver_lining, jak sam Kibbe ubiera SC i DC? Jeśli oczywiście chcecie odpowiedzieć.




Ojej, przypomniało mi się, jak kupiłam kiedyś kolczyki z takiego nieobrobionego bursztynu. Jak mi strasznie było w nich źle Bursztyn w takiej formie to jest generalnie dla naturali, po obróbce pewnie mógłby też służyć innym typom, ale tym kolorystycznie ciepłym.

Wrzuciłam Ci przykłady SD (po oficjalnej metamorfozie) niestety nie ma zdjęć SC w ogólnej grupie a do grupy dla SC nie należę, wiec nie mogę nic znaleźć na szybko.

Są tez dużo bardziej codzienne wydania SD, wyglada ze dość dużo kobiet identyfikuje się w tym typie, ale nie są one „uofichalnione” przez DK. Jak będę miała chwile czasu to coś wrzuce, bo widziałam kilka takich co mi się podobały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 13:13   #2303
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
A dla FG się nie nada, co myślisz o tych małych złotych kolczykach, które wstawiłam wcześniej? Co do tych kolczyków z bursztynem to myślałam o tych jak już:
Załącznik 7725081Załącznik 7725082Załącznik 7725083Załącznik 7725084

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli masz możliwość, najlepiej przymierz. Kolorystycznie na pewno nadają się dla Twojego typu urody, jeśli chodzi o fason, również mogą być dla FG. Myślę, że nadadzą się do bardziej przykuwającej uwagę bluzki.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 14:12   #2304
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88073392]Jeśli masz możliwość, najlepiej przymierz. Kolorystycznie na pewno nadają się dla Twojego typu urody, jeśli chodzi o fason, również mogą być dla FG. Myślę, że nadadzą się do bardziej przykuwającej uwagę bluzki.[/QUOTE]Właśnie niestety chyba nigdzie nie ma tych kolczyków stacjonarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 14:17   #2305
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Właśnie niestety chyba nigdzie nie ma tych kolczyków stacjonarnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A drogo kosztują? Jednorazowy eksperyment chyba można zrobić?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 14:54   #2306
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Piękna ta biżu od Kruka, ale ich prezes tak bardzo się afiszuje w internecie ze swoją nienawiścią do mniejszości, że nie chciałabym im się dokładać do biznesu.

Bardzo mi się podoba sukienka Natalci z ostatniego zdjęcia - koronka w kolorze czerwonego wina. Czy to będzie TR? I gdzie takiej szukać?
I tak się zastanawiam, bo mam problem z połączeniem wyrazistości i odpowiedniego wzoru z predyspozycjami sylwetki. Ta różowa, która mówicie zbyt delikatna wydaje mi się korzystna krojem. Dobrze kombinuję, żeby szukać czegoś podobnie szytego?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 14:56   #2307
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
A dla FG się nie nada, co myślisz o tych małych złotych kolczykach, które wstawiłam wcześniej? Co do tych kolczyków z bursztynem to myślałam o tych jak już:
Załącznik 7725081Załącznik 7725082Załącznik 7725083Załącznik 7725084

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajne są, sądzę też, że takie wkrętki generalnie nie zaszkodzą żadnemu typowi z przewagą yang, może dla D nie byłyby najlepsze.

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Wrzuciłam Ci przykłady SD (po oficjalnej metamorfozie) niestety nie ma zdjęć SC w ogólnej grupie a do grupy dla SC nie należę, wiec nie mogę nic znaleźć na szybko.

Są tez dużo bardziej codzienne wydania SD, wyglada ze dość dużo kobiet identyfikuje się w tym typie, ale nie są one „uofichalnione” przez DK. Jak będę miała chwile czasu to coś wrzuce, bo widziałam kilka takich co mi się podobały.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki

Ta DC na zdjęciu zbiorowym to właśnie potwierdzenie moich obaw, generalnie starsza pani od polskiego. Te dwie "samozwańcze" SD z kolei fajne, jedna to chyba nawet płaskie buty ma, o ile dobrze widzę.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 15:00   #2308
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Fajne są, sądzę też, że takie wkrętki generalnie nie zaszkodzą żadnemu typowi z przewagą yang, może dla D nie byłyby najlepsze.



Dzięki

Ta DC na zdjęciu zbiorowym to właśnie potwierdzenie moich obaw, generalnie starsza pani od polskiego. Te dwie "samozwańcze" SD z kolei fajne, jedna to chyba nawet płaskie buty ma, o ile dobrze widzę.

Ja bym powiedziała ze samozwańcze stylizacje są dużo bardziej kreatywne i ciekawe niż metamorfozy. To jak niektóre dziewczyny/kobiety potrafią niesztampowo ubrać swój typ nie ujmując z jego charakteru, a jednocześnie spełniając wymagania swojego życia codziennego jest bardzo ciekawe. Potem poszukam ciekawszych przykładów DC, bo ta Pani jest po prostu smutna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 15:10   #2309
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Piękna ta biżu od Kruka, ale ich prezes tak bardzo się afiszuje w internecie ze swoją nienawiścią do mniejszości, że nie chciałabym im się dokładać do biznesu.

Bardzo mi się podoba sukienka Natalci z ostatniego zdjęcia - koronka w kolorze czerwonego wina. Czy to będzie TR? I gdzie takiej szukać?
I tak się zastanawiam, bo mam problem z połączeniem wyrazistości i odpowiedniego wzoru z predyspozycjami sylwetki. Ta różowa, która mówicie zbyt delikatna wydaje mi się korzystna krojem. Dobrze kombinuję, żeby szukać czegoś podobnie szytego?
Tak, to powinien być fason dla TR.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-17, 15:13   #2310
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała ze samozwańcze stylizacje są dużo bardziej kreatywne i ciekawe niż metamorfozy. To jak niektóre dziewczyny/kobiety potrafią niesztampowo ubrać swój typ nie ujmując z jego charakteru, a jednocześnie spełniając wymagania swojego życia codziennego jest bardzo ciekawe. Potem poszukam ciekawszych przykładów DC, bo ta Pani jest po prostu smutna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jakbym się wybrała do NY, zapłaciła kilka tysięcy dolców i wyszła tak ubrana, to bym była bardzo zła
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.