jak znaleźć siłe na walke z rakiem - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 11:18   #2281
Ciii
Raczkowanie
 
Avatar Ciii
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 259
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ciii Pokaż wiadomość
Siema.
Nie jestem na bierząco, bo zbyt dużo na wizażu nie przesiaduje , ciekawi mnie tylko jak zainteresowanie mediów ? pozdraawiam cię madzia
__________________
... zmienić życie

Ciii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:23   #2282
kaska22
Raczkowanie
 
Avatar kaska22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 66
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Do tv Ada się jeszcze nie wybierała, za to artykuł o niej za tydzień ukaże się w regionalnej gazecie
kaska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:26   #2283
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, urząd mojego miasta juz kontaktował się z Dolnośląską Fundacją, w celu zorganizowania tej zbiórki podczas Tarnogórskich Gwarków.
Muszę, teraz jeszcze wykonać kilka telefonów Oj, zapowiada sie pracowity dzień

Znam stan konta
11 921 zł
wow, szybko rośnie ostatnim razem było około 6 tys.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:32   #2284
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 735
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez marmotta Pokaż wiadomość
...
jaki to kraj, gdzie połowę wypłaty żrą ci podatki, świadczenia zdrowotne itd. ...
Pewnie Atlantyda, w PL na wizyte internisty w przychodni kazali mi czekac 2 tygodnie moglabym nie dozyc i nie trzeba by mi bylo w przyszlsoci wyplacac emeryturki, no czysta ekonomia

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Znam stan konta
11 921 zł
: oklaski:

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 735 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:34   #2285
ewulinek@vp.pl
Zakorzenienie
 
Avatar ewulinek@vp.pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 491
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
wow, szybko rośnie ostatnim razem było około 6 tys.
super informacja
Trzymam kciuki Ada, zeby sie szybko kasa na koncie dwoiła, troiła...
__________________
::: it's crazy, dreams amaze me...
strange dreams. love dreams. hate dreams.
don't wanna' know when I'm awake :::
ewulinek@vp.pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 11:46   #2286
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Musze dzisiaj odpowiedziec jeszcze na wiele e-maili, chciałam również napisac listy do dużych firm, korporacji.
Czy mogłybyście mi podpowiedzieć, do jakich firm warto pisac prośby? Myślałam o operatorach sieci komórkowych, telewizji cyfrowych? Jakie firmy wspieraja działalność charytatywną?
przez to całe zamieszanie -umknęło mi wczoraj.
Może spróbuj uderzyć do większych koncernów L'oreal, Procter&Gamble, US Pharmacia.....
Na pewno uderzaj do koncernów farmaceutycznych, one w mniejszym stopniu odczuły skutki kryzysu gospodarczego
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~


Edytowane przez Agna
Czas edycji: 2009-09-07 o 11:47
Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:09   #2287
kuroikaze
Wtajemniczenie
 
Avatar kuroikaze
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 2 338
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Super juz prawie 12 tys

Ada udanych zbiorek zycze!
Fantastycznie ze masz pozytywne nastawienie mam nadzieje ze niedlugo nam napiszesz "jade do Włoch!"

Sciskam!
__________________

N. ♥
kuroikaze jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 12:36   #2288
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ćwirka Pokaż wiadomość
Nie czytałam całego wątku dokładnie, więc wybaczcie jeśli zadam oczywiste pytanie- rozumiem, że plakaty można rozwieszać po mieście? Czy w takim razie mogę je rozwiesić na UW w Warszawie, jeśli uda mi się uzyskać zgodę uczelni?


Ja się zastanawiam własnie nad tą zbiórką na uczelni. Ma moim kampusie są specjalne miejsca gdzie wszyscy studenci mogą sobie wywieszac co im się żywnie podoba, sprzedaż książek, wynajem mieszkań i takie tam- po prostu tablice ogłoszeń. Jak myślicie, czy trzeba pozwolenie żeby wywiesić plakat na tablicy ogłoszeń?



Już kiedyś organizowałam zbiórkę na uczelni i wieszałam plakaty bez żadnego pozwolenia i wszystko poszło zgodnie z planem. Nie mówię, że to było najbystrzejsze posunięcie w moim życiu , ale... nie sądzę żeby każda osoba która chce wynająć mieszkanie pytała dziekana o zgodę.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:41   #2289
kaska22
Raczkowanie
 
Avatar kaska22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 66
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Takie tablice mają to do siebie, że faktycznie wieszasz tam co chcesz, bez niczyjej zgody u mnie na uczelni też taka była i studenci wieszali tam najróżniejsze ogłoszenia. Tak więc myślę Ryfko, że możesz śmiało wieszać

Edytowane przez kaska22
Czas edycji: 2009-09-07 o 12:44
kaska22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:51   #2290
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie każdemu jest łatwo otworzyć się. Mam na blogu pisać o tym co myśle, jak sobie radze, że np. jestem załamana, że czasami wydaje mi się, że mnie to przerasta, ze czasami chce się poddać. Co innego pisać wam tu na forum o moich myślach, a co innego na blogu, bo mam swiadomość, ze będą to czytały wszystkie osoby, które znam! Sąsiedzi, znajomi, współpracownicy, przełożeni. To nie jest takie proste!!!
Jest to dla mnie coś strasznego.
nie... pewnie, ze nie musisz wszystkiego pisac... to od Ciebie zalezy i pewnie, ze to jeszcze trudniej gdy wie sie, ze znajomi maja dostep do bloga... chodzilo mi o to, o czym pisaly juz dziewczyny... wystarczy krotka notka, ze np. bylas dzis pochodzic po skepach (cos takiego bylo tu w postach) i dobrze sie czulas... ze moglas na chwile zapomniec o tym wszystkim... a gdy trafi sie gorszy dzien... to wystarczy, ze np. ten dzien nie nalezy do najlepszych, ze nie czujesz sie najlepiej... nie musisz wyszystkiego za szczegolami przelewac na bloga... a z drugiej strony Ado nawet jak napiszesz, ze Ci zle, ze nie masz sily, ze Cie przerasta... to przeciez nikt nie wezmie tego negatywnie... nawet silna osoba moze miec slabsze dni, nikt przeciez nie wymaga zebys zawsze miala usmiech i byla pelna sily... sasiedzi, zanjomi, wspolpracownicy pewnie tez potrafia zrozumiec jak wiele Cie ta walka kosztuje...
mozesz wieczorem chwile pomyslec jaki byl ten dzien... co sie wydarzylo i co moglabys napisac... czasami wystarczy pare zdan ...


Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Trudno jest mi przewidzieć, jaką decyzje podejmą lekarze. Możliwe, ze tak. Ale jeszcze raz powtarzam chemio i radioterapie stosowana jest tylko jako leczenie wspomagające po wycięciu guza, po to aby uniknąć przeżutów.
ja co prawda nie pytalam o dalsze leczenie ale to nic ... ja wiem jak wyglada terapia w przypadku raka...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:54   #2291
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez kaska22 Pokaż wiadomość
Takie tablice mają to do siebie, że faktycznie wieszasz tam co chcesz, bez niczyjej zgody u mnie na uczelni też taka była i studenci wieszali tam najróżniejsze ogłoszenia. Tak więc myślę Ryfko, że możesz śmiało wieszać


Niby tak, ale jeśli to jest traktowane jak zbiórka na uczelni, to chyba trzeba pozwolenie?

A tak btw- czy mogłabym postawić w kilku kluczowych miejscach na uczelni- tj. na stołówkach i ksero zaplombowane puszeczki ( oczywiście za zgodą właścicieli ww.) i później wpłacić to na poczcie przelewem czy jeśli nie jestem wolontariuszem w fundacji to nie mogę kombinować z puszeczkami?
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 12:57   #2292
marlenka0505
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 110
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ryfka Pokaż wiadomość
Niby tak, ale jeśli to jest traktowane jak zbiórka na uczelni, to chyba trzeba pozwolenie?

A tak btw- czy mogłabym postawić w kilku kluczowych miejscach na uczelni- tj. na stołówkach i ksero zaplombowane puszeczki ( oczywiście za zgodą właścicieli ww.) i później wpłacić to na poczcie przelewem czy jeśli nie jestem wolontariuszem w fundacji to nie mogę kombinować z puszeczkami?
gdzieś już wcześniej na tym wątku była informacja, że nie wolno zbierać do puszek... coś mi się takiego o uszy obiło.
__________________
Oliwia 30.11.2004 Nasza Modelka
Wojtuś 03.08.2010 Mistrz w sikaniu na odległość
marlenka0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:59   #2293
Kumka23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 165
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ryfka Pokaż wiadomość
Niby tak, ale jeśli to jest traktowane jak zbiórka na uczelni, to chyba trzeba pozwolenie?

A tak btw- czy mogłabym postawić w kilku kluczowych miejscach na uczelni- tj. na stołówkach i ksero zaplombowane puszeczki ( oczywiście za zgodą właścicieli ww.) i później wpłacić to na poczcie przelewem czy jeśli nie jestem wolontariuszem w fundacji to nie mogę kombinować z puszeczkami?

Nie przeczytałam wszystkiego i nie wiem czy o tym pisałaś, ale może zgłoś się do Parlamentu Studenckiego. Oni będą wiedzieli jak zorganizować taką zbiórkę. Sama kiedyś taką organizowałam. Zbiórka polegała na tym, że poprostu wchodziliśmy na zajęcia z puszką i zbieraliśmy kasę.
Kumka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:00   #2294
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Ryfka Pokaż wiadomość
A tak btw- czy mogłabym postawić w kilku kluczowych miejscach na uczelni- tj. na stołówkach i ksero zaplombowane puszeczki ( oczywiście za zgodą właścicieli ww.) i później wpłacić to na poczcie przelewem czy jeśli nie jestem wolontariuszem w fundacji to nie mogę kombinować z puszeczkami?
Z tego co Ada tu pisała, to nie możesz!!
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:01   #2295
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez marlenka0505 Pokaż wiadomość
gdzieś już wcześniej na tym wątku była informacja, że nie wolno zbierać do puszek... coś mi się takiego o uszy obiło.
CHOLERA mnie bierze, jak czytam tego typu informacje! Boże, jak ta biurokracja utrudnia ludziom życie!!!
Ale wydaje mi się, ze te prawie 12 tys. to świetny wynik bardzo, bardzo dobrze
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:28   #2296
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Kontaktowałam się właśnie z fundacją zapytać czy ten certyfikat moze być na mojej stronie internetowej. Fundacja wyraziła zgode.
Niestety nie widzi potrzeby, aby pisać, jaki jest stan konta na stronie internetowej. Wiem, ze Paulina ma napisany stan konta, ale ja takiej zgody nie uzyskałam. Codziennie do godz 15.00 można zadzwonić do Fundacji i sprawdzić tą informacje.
Możemy sie umówić, że będe zainteresownym osobom przekazywać wiadomość na PW. Naprawde nie wiem dlaczego fundacja nie chce, aby nie podawała stanu konta.

Jutro ma przyjść dziennikarz z gazety gwarek (link do gazety podałam powyżej). Jak tylko pojawi się artykuł, zaraz go wkleje, mam nadzieje, ze dzięki temu zwiększy sie moja wiarygodność!

Odnośnie zbiórek:
Zbiórka publiczna to wszelkie publiczne zbieranie ofiar w gotówce lub naturze na pewien z góry określony cel. Ta forma zbiórki wymaga pozwolenia właściwego urzędu.

Cel przeprowadzanej zbiórki musi być ściśle określony przez przeprowadzającego zbiórkę i musi być tożsamy z zadaniami statutowymi Fundacji.

Podstawa prawna
Ustawa z dnia 15 marca 1933 r. o zbiórkach publicznych (Dz. U. Nr 22, poz.162 z późn. zm.), art. 1, art. 3

Zbiórka publiczna może być zorganizowana przez:
organizacje pozarządowe posiadające osobowość prawną (np. fundacje, stowarzyszenia zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym);
komitety organizacyjne powołane w celu przeprowadzenia zbiórki, powstające na mocy aktu organizacyjnego uchwalonego i podpisanego przez jej członków.

Zbieranie pieniędzy przez fundację/stowarzyszenie/komitet może odbywać się np. poprzez:
zbieranie datków do puszek kwestarskich lub skarbon stacjonarnych (muszą być ponumerowane i zabezpieczone);
dobrowolne wpłaty na wskazane, wyodrębnione dla danej zbiórki konto;
sprzedaż cegiełek (wzór cegiełki, czyli np. kuponu, biletu dołącza się do wniosku o pozwolenie);
sprzedaż przedmiotów i usług;
domokrążne zbieranie ofiar (a więc odwiedzanie domów, bądź mieszkań i proszenie o ofiary) ustawowo jest ograniczone do przypadków, gdy przeprowadzenie zbiórki w takiej formie jest społecznie uzasadnione na danym terenie i ze względu na charakter zbiórki (np. w przypadku klęski żywiołowej)
MSWiA uznaje też za zbiórkę publiczną zbieranie środków z użyciem telefonu, Internetu i SMS-a.

Jeśli publicznie zbieramy pieniądze na z góry określony cel to musimy mieć na to pozwolenie. Pozwolenie na zbiórkę publiczną wydaje odpowiedni urząd zależnie od obszaru, na którym odbędzie się zbiórka.

O pozwolenie zwracamy się do:
wójta, burmistrza, prezydenta miasta – jeśli zbieramy na terenie gminy;
starosty – w powiecie;
marszałka województwa – gdy zbiórka obejmie województwo;
Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji – dla zbiórek ogólnopolskich oraz gdy zebrane środki chcemy przeznaczyć na pomoc poza Polską.

Nie musimy mieć pozwolenia, gdy zbiórka dotyczy:
zbiórki koleżeńskiej prowadzonej w lokalach prywatnych, w gronie znajomych;
zbiórki prowadzonej w szkole (wśród młodzieży) – za zgodą władz szkolnych;
zbiórki organizowane w instytucjach publicznych (wśród pracowników) – za zgodą przełożonych.

Apel o pomoc finansową zamieszczony na łamach prasy bądź w innych mediach traktowany jest jako ogólnopolska zbiórka publiczna, na którą Fundacja ma stosowne pozwolenie.
Wpłaty winny być dokonywane na odrębne konto Fundacji zamieszczone w decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dolnośląska Fundacja Rozwoju Ochrony Zdrowia
Bank Pekao SA I Oddział we Wrocławiu
Nr 79 1240 1994 1111 0010 1861 8795

LINK: http://www.dolfroz.pl/121/Informacje...publiczne.html

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------


Zmieniam avatar! Mam nadzieje, ze nie macie nic przeciwko?
Dziewczyny, chciałam zmienic sobie avatar na coś, co będzie mówiło że walcze z rakiem? Niestety narazie wyszło to bardzo nieudolnie. Mam nadzieje, ze nie wyda wam się to podejrzane?
Chciałabym aby avatar był takim apelem.
Może macie jakieś ciekawe obrazki, lub napisy świadczące o walce z ta choroba?
Niestety, jak widziecie nie udało mi się. Czy można wyłączyć znak wizażu?
Chciałabym, aby od razu było wiadomo o co chodzi.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-07 o 13:41
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:33   #2297
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ale powiedzieli, że nie możesz Madziu umieszczać info. o stanie konta? Czy, że niekoniecznie? Ale jeśli w ogóle nie możesz na blogu tego pisać, to może po prostu tutaj na wizażu, tak jak wcześniej pisałaś..
To jest budujące i na pewno napawa optymizmem jak się patrzy jak szybko leci kwota do góry
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:38   #2298
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Madzia może jeśli wsadzisz taki avatar
http://2.bp.blogspot.com/_z0qVCdT1-n...aa211,14,1.jpg

lub taki

http://2008.mamhakanaraka.pl/szkoly/...440b4afad.html

to ten znaczek wizażu nie będzie ci go przysłaniał
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:40   #2299
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Ale powiedzieli, że nie możesz Madziu umieszczać info. o stanie konta? Czy, że niekoniecznie? Ale jeśli w ogóle nie możesz na blogu tego pisać, to może po prostu tutaj na wizażu, tak jak wcześniej pisałaś..
To jest budujące i na pewno napawa optymizmem jak się patrzy jak szybko leci kwota do góry
Dziewczyny, powiedzieli, ze nie mogę takiej informacji podawać publicznie, nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem czym się kierują? Po prostu wiem tyle co wy. Ale będe wam podawać!

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-07 o 13:47
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 13:41   #2300
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Wystarczy, że avatar zmniejszy się do wielkości 100 pikseli i nie będzie loga wizażu
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:45   #2301
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Agna Pokaż wiadomość
Madzia może jeśli wsadzisz taki avatar
http://2.bp.blogspot.com/_z0qVCdT1-n...aa211,14,1.jpg

lub taki

http://2008.mamhakanaraka.pl/szkoly/...440b4afad.html

to ten znaczek wizażu nie będzie ci go przysłaniał
Dzięki
Ten pierwszy jest z blogu Pauliny, może go sama zrobiła -chyba nie mozna go kopiować?
Uciekam już dziewczyny bo jeszcze mam troche pracy!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:46   #2302
TOMORROW
Zakorzenienie
 
Avatar TOMORROW
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 851
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, powiedzieli, ze nie mogę takiej informacji podawać publicznie, nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem czym się kierują? Po prostu wiem tyle co wy. Ale będe wam podawać!
może tym, żeby ludzie nie przystopowali, jak się już uzbiera odpowiednia suma dla Ciebie-przecież musi być nadmiar, by i oni coś z tego mieli
Ja tam czystych intencji w tym nie upatruję

ale nam tu spokojnie pisać możesz
TOMORROW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:50   #2303
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Kumka23 Pokaż wiadomość
Nie przeczytałam wszystkiego i nie wiem czy o tym pisałaś, ale może zgłoś się do Parlamentu Studenckiego. Oni będą wiedzieli jak zorganizować taką zbiórkę. Sama kiedyś taką organizowałam. Zbiórka polegała na tym, że poprostu wchodziliśmy na zajęcia z puszką i zbieraliśmy kasę.

Mój chłopak jest w samorządzie studenckim i radzie wydziału, także nie będzie problemu z załatwieniem pozwolenia. Psikus polega na tym, że oni sami nie wiedzą



Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Z tego co Ada tu pisała, to nie możesz!!
Nie musisz krzyczeć, rozumiem też zdania bez wykrzykników.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:02   #2304
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez TOMORROW Pokaż wiadomość
może tym, żeby ludzie nie przystopowali, jak się już uzbiera odpowiednia suma dla Ciebie-przecież musi być nadmiar, by i oni coś z tego mieli
Ja tam czystych intencji w tym nie upatruję

ale nam tu spokojnie pisać możesz
Naprawde nie wiem Tomorrow.
Widze, ze Ania też nie ma kwoty, więc może to zalezy od fundacji???
http://www.aniahermanowicz.pl/?page_id=3
Pieniądze i tak będą zbierane w trakcie i po operacji, jak w przypadku dziewczyn. Wiadomo, w raku każdy dzień się liczy i nie mozna na wszystko czekać miesiącami. A uzbieranie takich kwot na operacje w tak krótkim czasie nie jest możliwe. Paulinie brakuje jeszcze 36 tys dolarów, a mimo to w sierpniu miała już operacje.
http://paulapruska.blogspot.com/2009...-mi-pomoc.html
Prawdopodobnie niedługo dowiem się, jaki mam termin operacji.

Edytowane przez madzia.a
Czas edycji: 2009-09-07 o 14:06
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:08   #2305
Agna
Zadomowienie
 
Avatar Agna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: tam gdzie wzrok nie sięga;)
Wiadomości: 1 181
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Naprawde nie wiem Tomorrow.
Widze, ze Ania też nie ma kwoty, więc może to zalezy od fundacji???
http://www.aniahermanowicz.pl/?page_id=3
Pieniądze i tak będą zbierane w trakcie i po operacji, jak w przypadku dziewczyn. Wiadomo, w raku każdy dzień się liczy i nie mozna na wszystko czekać miesiącami. A uzbieranie takich kwot na operacje w tak krótkim czasie nie jest możliwe. Paulinie brakuje jeszcze 36 tys dolarów, a mimo to w sierpniu miała już operacje.
http://paulapruska.blogspot.com/2009...-mi-pomoc.html
Prawdopodobnie niedługo dowiem się, jaki mam termin operacji.
to czekamy na wieści
__________________
odchudzanie
BYŁO
POTEM 65kg

JEST 70kg
MA BYĆ 60kg

~25.06.2012~

Agna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:30   #2306
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ada a co powiesz na tego ?? ... ten jest zmniejszony do wielkosci avatara... mam tez wiekszy gdzie mozna cos napisac... pasowalby tez na bloga...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rak.jpg (29,3 KB, 387 załadowań)

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-09-07 o 15:03
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:33   #2307
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

A może lepszy byłby avatarek w bardziej wyrazistym, czerwonym kolorze?

Avatarki są mojego autorstwa, pobawiłam się trochę w Pancie i Wordzie

Zmniejszyłam do wymiarów 100x100.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg walcze av 1 jpeg.JPG (3,7 KB, 423 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stop av 2 JPEG.JPG (3,6 KB, 422 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stop av 3 JPEG.JPG (3,5 KB, 426 załadowań)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez Nija_
Czas edycji: 2009-09-07 o 14:35
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:40   #2308
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
A może lepszy byłby avatarek w bardziej wyrazistym, czerwonym kolorze?

Avatarki są mojego autorstwa, pobawiłam się trochę w Pancie i Wordzie

Zmniejszyłam do wymiarów 100x100.
Ja uważam, że najlepszy jest "Walczę z rakiem"
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:51   #2309
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Ada a co powiesz na tego ?? ... ten jest zmniejszony do wielkosci avatara... mam tez wiekszy gdzie mozna cos napisac... pasowalby tez na bloga...
Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
A może lepszy byłby avatarek w bardziej wyrazistym, czerwonym kolorze?

Avatarki są mojego autorstwa, pobawiłam się trochę w Pancie i Wordzie

Zmniejszyłam do wymiarów 100x100.
Rany, jaki wybór, nie wiem na co się zdecdywoać
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:51   #2310
biedronka19876
Rozeznanie
 
Avatar biedronka19876
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 679
Dot.: jak znaleźć siłe na walke z rakiem

Ładna kwota figuruje już na koncie )
Oby tak dalej
biedronka19876 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.