Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 22:08   #2281
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja nie zabezpieczam swoich włosów przed słońcem żadnymi kosmetykami ale zasłaniam je prawie zawsze kapeluszem albo chustką jak idę się opalać
Nie mam zadnego kapelusza jak zobacze gdzies, to kupie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja mam w sprayu do wlosow farbowanych. Loreal do farbowanych w sprayu tez ma filtr i jest tak samo dobry.
Cos tam kupie

Od chyba wczoraj mam takie suche placki na policzkach
Ostatnio kupiłam jakis peeling, nie pamietam jakiej firmy, ale pisało, ze do cery wrazliwej Moze to po tym
Postanowiłam, ze juz nie bede nakladac zadnych peelingów na twarz, bo to nie ma sensu (cudu)

Chyba jutro bede skazana na słonce, a nie mam co nalozyc na twarz
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 00:56   #2282
dropiata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 38
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Czy mogę się wtrącic do rozmowy? Ponawiam pytanie, czy któraś z Was wie , jaka farba da radę rozjaśnic ładnie odrost na jasny chłodny blond, żeby nie było żółto , mam włosy ciemny blond popielaty. Ostatnio farbowałam Palette c12 i przy skórze 2-3 cm są bardziej żólte od reszty włosów, poza tym iście platynowe. Jako że jesteście doświadczone w farbowaniu na blond, postanowiłam zapytac.
dropiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 08:07   #2283
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

asia no jakoś się tak posmarowalam pleców nie widzę to się nie wysmaruje

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez dropiata Pokaż wiadomość
Czy mogę się wtrącic do rozmowy? Ponawiam pytanie, czy któraś z Was wie , jaka farba da radę rozjaśnic ładnie odrost na jasny chłodny blond, żeby nie było żółto
myślę że niestety żadna z nas nie zna odpowiedzi na to pytanie.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 09:24   #2284
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

witam
ja juz swoje 30 min pobiegałam i czuje sie swietnie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
HEJ!



chyba 03.04
ciekawe jak tym razem Ci wyjdzie i czy pozostaniesz przy nim

a co się stało ?

hej
dobrze ze wszystko ok wpadaj częściej jak bedziesz mogła

wow jaki śliczny koczek
a mogę wiedziec jak go robisz?

ja zakładam kapelusik albo taka szeroką przepaskę z materiału

kupiłam dzis dwa opakowania 12/9 bo ostatni dzień promocji był za 10,29 a u mnie jest tylko w cerfurze ,natomiast 18 jest wszędzie i zawsze trafie na promo tym razem jednak zrobie calą 12/9 i 1/4 18 żeby nie bylo znów za szaro jak poprzednio wole taki perłowo ciepły odcień i póki co tez trzymam sie londy na razie
u Ciebie faktycznie bylo wtedy mega jasno az siwo biało teraz mi sie bardziej podoba
jasne kupilam w Glitterze obwarzanka do wypelniania koka sa teraz w promocji po 9,90 o takiego http://allegro.pl/hm-doughnut-ring-w...303504137.html wloski sie pod niego chowa i podpina specjalnymi wsowkami-szpilkami. bardzo fajne uczesanie na lato. polecam

Bunny mylam dzisiaj wloski tym szamponem z pokrzywa i biala herbata, probowalam ta metode kubeczkowa ale to jest nie dla mnie hehehe jakos tak dziwnie i nie rowno mi sie pienilo umylam tylko raz zobaczymy jakie wloski beda jutro. po myciu nalozylam maske z alterry na 5 min, potem po splukaniu len i rumianek i fluid na koncowki...zobaczymy. Zapach tego szamponu uwielbiam
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:03   #2285
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
witam
ja juz swoje 30 min pobiegałam i czuje sie swietnie



jasne kupilam w Glitterze obwarzanka do wypelniania koka sa teraz w promocji po 9,90 o takiego http://allegro.pl/hm-doughnut-ring-w...303504137.html wloski sie pod niego chowa i podpina specjalnymi wsowkami-szpilkami. bardzo fajne uczesanie na lato. polecam

Bunny mylam dzisiaj wloski tym szamponem z pokrzywa i biala herbata, probowalam ta metode kubeczkowa ale to jest nie dla mnie hehehe jakos tak dziwnie i nie rowno mi sie pienilo umylam tylko raz zobaczymy jakie wloski beda jutro. po myciu nalozylam maske z alterry na 5 min, potem po splukaniu len i rumianek i fluid na koncowki...zobaczymy. Zapach tego szamponu uwielbiam
do metody kubeczkowej naprawde daje sie przyzwyczaic
i jaka oszczednosc
czyli jednak ta joanna herbata zeby bylo widac efekty to trzeba teraz tak popielegnowac z tydzien, zeby sie skora przyzwyczaila do innego traktowania.
a ja siedze juz z maska na wlosach, tz pofarbowal rano bo chcialam uniknac goraca ale i tak mi leb palilo ze szał... a i tak robie eksperyment- bo obnizylam mieszance wode na 10.5%
zobaczymy jak kolor... jak wyschne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:07   #2286
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej
blondbunny a Ty Slonce nie farbowalas całkiem niedawno? ale super pogoda ciepło jak nie wiem. a nad które jeziorem Ty jezdzisz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:12   #2287
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
do metody kubeczkowej naprawde daje sie przyzwyczaic
i jaka oszczednosc
czyli jednak ta joanna herbata zeby bylo widac efekty to trzeba teraz tak popielegnowac z tydzien, zeby sie skora przyzwyczaila do innego traktowania.
a ja siedze juz z maska na wlosach, tz pofarbowal rano bo chcialam uniknac goraca ale i tak mi leb palilo ze szał... a i tak robie eksperyment- bo obnizylam mieszance wode na 10.5%
zobaczymy jak kolor... jak wyschne
o skubana sie pospieszyla ja narazie nie farbuje, przez to wypadanie poza tym nie mam jeszcze takiego odrostuw dodatku pojaśniał mi od slonca juz to jak ciebie piekło to ja to juz w ogole bede sie bala farbe na leb klasc ehhh...no ale trzeba bedzie... skonczyla mi sie maska z Alterry ( i dobrze bo nie moglam jej zniesc) mam Glorie jeszcze ale musze kupic druga na zmiane jakas.. i nie wiem co

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

szukalam tej fioletowej joaski ale nigdzie nie bylo wiec wzielam ta...mowisz wode obnizylas ciekawosc mnie zżera
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 10:26   #2288
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
blondbunny a Ty Slonce nie farbowalas całkiem niedawno? ale super pogoda ciepło jak nie wiem. a nad które jeziorem Ty jezdzisz?
farbowalam dokladnie 3,5 tyg temu juz sie nalezalo bo mialam odrost ponad 1cm...no i siwe wlosy bardzo mi bylo widac na odroscie,kuźwa zrobilo mi sie centralnie takie pasemko z kilku siwych wlosow i strasznie sie wstydze tego wiec mus to czesto farbowac bo wtedy nikt nie wie ze stara juz jestem
my jezdzimy do bialki kolo parczewa- tz jest stamtad albo nad czarne na wycieczke jak juz tam jestesmy,, albo nad krasne- tam znajomi mieszkaja, albo jeszcze teraz wybieramy sie do narzeczonego mojej sis, a on ma dzialke nad łukczem ale jeszcze tam nie bylismy

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o skubana sie pospieszyla ja narazie nie farbuje, przez to wypadanie poza tym nie mam jeszcze takiego odrostuw dodatku pojaśniał mi od slonca juz to jak ciebie piekło to ja to juz w ogole bede sie bala farbe na leb klasc ehhh...no ale trzeba bedzie... skonczyla mi sie maska z Alterry ( i dobrze bo nie moglam jej zniesc) mam Glorie jeszcze ale musze kupic druga na zmiane jakas.. i nie wiem co

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

szukalam tej fioletowej joaski ale nigdzie nie bylo wiec wzielam ta...mowisz wode obnizylas ciekawosc mnie zżera
kochana mnie zawsze piecze tylko jak gorac na dworze bo mi sie wlosy szybciej nagrzewaja, ale juz mi sie nie chcialo wentylatora podlaczac, ale zwykle latem na leb sobie nim wieje zeby wlosow nie przegrzac- bo wtedy moga sie pojedyncze pasma pourywac
a powiedz swoje zdanie nt maski alterry prosze- plusy i minusy, bo tak nad nia myslalam, ale jakos nie mialam przekonania...
wloski mam piekne ach ta moja skromnosc
na mokrych nic nie znac obnizenia wody, a mokre sa bialo-kremowo- popielate czyli mieszanka doskonale sie sprawdzila rowniez na duzym odroscie
chyba sie uwolnie od 12 jak sie sprawdzi na dluzsza mete, to bede probowala obnizac jeszcze do 9%...

acha, no i trzymalam rekordowo krotko jak na siebie- tylko 45 minut
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:28   #2289
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc!
probowalam zrobic zdjecia swoich wlosow i zadne nie wychodzi dobre jest ciut jasniej, ale tak srednio...

jeszcze trochę a zrobie sobie jakis miedziany blond i juz haha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:29   #2290
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
farbowalam dokladnie 3,5 tyg temu juz sie nalezalo bo mialam odrost ponad 1cm...no i siwe wlosy bardzo mi bylo widac na odroscie,kuźwa zrobilo mi sie centralnie takie pasemko z kilku siwych wlosow i strasznie sie wstydze tego wiec mus to czesto farbowac bo wtedy nikt nie wie ze stara juz jestem
my jezdzimy do bialki kolo parczewa- tz jest stamtad albo nad czarne na wycieczke jak juz tam jestesmy,, albo nad krasne- tam znajomi mieszkaja, albo jeszcze teraz wybieramy sie do narzeczonego mojej sis, a on ma dzialke nad łukczem ale jeszcze tam nie bylismy


kochana mnie zawsze piecze tylko jak gorac na dworze bo mi sie wlosy szybciej nagrzewaja, ale juz mi sie nie chcialo wentylatora podlaczac, ale zwykle latem na leb sobie nim wieje zeby wlosow nie przegrzac- bo wtedy moga sie pojedyncze pasma pourywac
a powiedz swoje zdanie nt maski alterry prosze- plusy i minusy, bo tak nad nia myslalam, ale jakos nie mialam przekonania...
wloski mam piekne ach ta moja skromnosc
na mokrych nic nie znac obnizenia wody, a mokre sa bialo-kremowo- popielate czyli mieszanka doskonale sie sprawdzila rowniez na duzym odroscie
chyba sie uwolnie od 12 jak sie sprawdzi na dluzsza mete, to bede probowala obnizac jeszcze do 9%...

acha, no i trzymalam rekordowo krotko jak na siebie- tylko 45 minut
a wlasnie... a ty nie mialas sobie dolce anti age zamowic? na all???
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 10:45   #2291
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

blondbunny ale ten czas leci już ponad 3 tyg od farbowania a mi się wydawało jakby to było kilka dni temu
te jeziorak są fajne też lubie szkoda że woda zimna jeszcze.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 11:06   #2292
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a wlasnie... a ty nie mialas sobie dolce anti age zamowic? na all???
no wlasnie mialam ale to jak tż dostanie kase
co do maski alterry dla mnie slaba, wlosy spuszone takie tepe w dotyku, nie czuc na nich tej sliskosci. nawet jak nakładam maske na wlosy to nie rozprowadza sie fajnie, ja wiem ze nie ma silikonow i to dlatego ale mi to nie pasuje. przy splukiwaniu wlosy dalej sa tepe mimo czasu trzymania z ktorym juz cudowalam roznie i na 5 i na 10 i na 15 min, na cieplo i nie. poprostu dla mnie jest chyba za slaba. mozesz sprobowac droga nie jest majatku nie stracisz
jak ja ci zadroszcze ze zjechalas z poziomem wody ja chyba nie moge bo bedzie rudo

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

plusow jako takich ta maska to nie wiem czy ma. to naprawde bardziej jest odzywka niz maska wg mnie. ja to chyba suszarka chlodnym nawiwem bede wlosy przy farbowaniu traktowac...mozna tak??

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

cofam to wszystko co mowilam o farbowaniu odrostu umylam leb wyszlam na balkon a tam potwory ciemny pas startowy, chyba 1 cm ma. ale z przodu tego nie widac tak dopiero przy czubku glowy tak to jest widoczne
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 12:11   #2293
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
blondbunny ale ten czas leci już ponad 3 tyg od farbowania a mi się wydawało jakby to było kilka dni temu
te jeziorak są fajne też lubie szkoda że woda zimna jeszcze.
ja tam i tak nie plywam odkad podczas wakacji wrzucili toi-toi z mola do jeziora brzydze sie i juz... co najwyzej nogi pomocze albo pogram w pilke

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no wlasnie mialam ale to jak tż dostanie kase
co do maski alterry dla mnie slaba, wlosy spuszone takie tepe w dotyku, nie czuc na nich tej sliskosci. nawet jak nakładam maske na wlosy to nie rozprowadza sie fajnie, ja wiem ze nie ma silikonow i to dlatego ale mi to nie pasuje. przy splukiwaniu wlosy dalej sa tepe mimo czasu trzymania z ktorym juz cudowalam roznie i na 5 i na 10 i na 15 min, na cieplo i nie. poprostu dla mnie jest chyba za slaba. mozesz sprobowac droga nie jest majatku nie stracisz
jak ja ci zadroszcze ze zjechalas z poziomem wody ja chyba nie moge bo bedzie rudo

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

plusow jako takich ta maska to nie wiem czy ma. to naprawde bardziej jest odzywka niz maska wg mnie. ja to chyba suszarka chlodnym nawiwem bede wlosy przy farbowaniu traktowac...mozna tak??

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

cofam to wszystko co mowilam o farbowaniu odrostu umylam leb wyszlam na balkon a tam potwory ciemny pas startowy, chyba 1 cm ma. ale z przodu tego nie widac tak dopiero przy czubku glowy tak to jest widoczne
no to nie ma szansy, na pewno nie kupie
tak czulam ze bezsilikonow to nie bedzie to dla rozjasnianych, dlugich wlosow...
no samo 219 pewnie bedzie rude...ja widze po kolorze ze caly sekret mieszanki to jest po prostu rojzasnienie ekstra przez a10 a 219 tylko niweluje zazolcony kolorek a10. cala tajemnica.
bo te farby zmieszane razem maja liliowy, lawendowo-fioletowy kolor razem, czyli niweluja zolty

nie wolno suszyc suszara po wlosach z farba bo nawet zimny nawiew ma okreslona ciepla temperature... i przyspieszysz reakcje. co innego wiatrak jak obniza temp pomieszczenia... fajnie byloby miec klime w domu.
ale zawsze mozesz poczekac do wieczora az gorac minie, albo samym rankiem jak ja farbowac- tzn moj dzisiejszy ranek to bylo kolo 10
albo wyczekaj chlodniejszego dnia...bo poparzona skora i strupki murowane- choc ja nie mam.
mozna tez wlozyc glowe w chwili desperacji do lodowki na moment
umylam naturia len po farbie i skora glowy idealna nic nie swedzi, nie szczypie

ciesz sie- mimo wypadania wlosy rosna ja teraz bede chyba farbowac przed 20...moze 19? bo 20 mam komunie z tz ale 3 tyg prawie bedzie to i wyrzutow miec nie powinnam
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 13:28   #2294
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja tam i tak nie plywam odkad podczas wakacji wrzucili toi-toi z mola do jeziora brzydze sie i juz... co najwyzej nogi pomocze albo pogram w pilke


no to nie ma szansy, na pewno nie kupie
tak czulam ze bezsilikonow to nie bedzie to dla rozjasnianych, dlugich wlosow...
no samo 219 pewnie bedzie rude...ja widze po kolorze ze caly sekret mieszanki to jest po prostu rojzasnienie ekstra przez a10 a 219 tylko niweluje zazolcony kolorek a10. cala tajemnica.
bo te farby zmieszane razem maja liliowy, lawendowo-fioletowy kolor razem, czyli niweluja zolty

nie wolno suszyc suszara po wlosach z farba bo nawet zimny nawiew ma okreslona ciepla temperature... i przyspieszysz reakcje. co innego wiatrak jak obniza temp pomieszczenia... fajnie byloby miec klime w domu.
ale zawsze mozesz poczekac do wieczora az gorac minie, albo samym rankiem jak ja farbowac- tzn moj dzisiejszy ranek to bylo kolo 10
albo wyczekaj chlodniejszego dnia...bo poparzona skora i strupki murowane- choc ja nie mam.
mozna tez wlozyc glowe w chwili desperacji do lodowki na moment
umylam naturia len po farbie i skora glowy idealna nic nie swedzi, nie szczypie

ciesz sie- mimo wypadania wlosy rosna ja teraz bede chyba farbowac przed 20...moze 19? bo 20 mam komunie z tz ale 3 tyg prawie bedzie to i wyrzutow miec nie powinnam
wiesz mozesz sprobowac...moze akurat tobie podejdzie
ja jestem za leniwa na takie kombinacje i wole moja 219 normalnie na leb raz,dwa i juz. no wlasie tak myslalam ze suszarka sie lba chlodzic nie da z ta lodowka pojechalac po caloscizmobilizuj e sie jakos na weekend do farbowania ale jeszcze nie wiem czy padnie na raek czy na wieczor rosna,rosna to im trzeba przyznac i bardzo sie ciesze z tego powodu

Bylam wlasnie nad jeziorkiem i musialam spadac...zaczelo lac, ja to faktycznie mam pecha
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 13:50   #2295
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kurde a mama znowu niezadowolona Nic jej odrostu nie łapie, c12 ostatnio znalazła i tez jest lekko rudo... Zastanawia się czy nie przyciemnić.
Bunny satynowy ciemny blond 550 wyjdzie na jasniutkim blondzie bez niespodzianek?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 15:49   #2296
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cześć dziewczyny

Pamiętacie mnie?


Po nieprzemyślanym przyciemnianiu kolejne podchody zrobiłam do blondu...
Teraz mam kolor jak dziewczyna na 1szym zdjęciu (z paroma pasemkami ciemniejszymi, ale i gdzieniegdzie parę jaśniejszych refleksów) i tutaj mam pytanie....... Czym zejść do takiego koloru jak na 2 zdjęciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9dd6a3be00ab3134c8387f2.jpg (23,8 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kostiumy-kapielowe-hm-45414192.jpg (34,6 KB, 44 załadowań)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:00   #2297
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny wrzuciłam na bloga dodatkowo zdjęcie włosów z dziś- czyli z aktualnym kolorem. Jaśniej (czyściej, chłodniej na odroście) już nie da rady albo się z tym pogodzę, albo przyciemnię
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:21   #2298
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzuciłam na bloga dodatkowo zdjęcie włosów z dziś- czyli z aktualnym kolorem. Jaśniej (czyściej, chłodniej na odroście) już nie da rady albo się z tym pogodzę, albo przyciemnię
mi sie bardzo podoba

Caskado jak bedziesz mogla rzuc okiem na sklad w zal czy nie ma tam czegos zapychajacego czy cos. mysle zeby na noc stosowac np.po peelingu i maseczce oczyszczajacej
przepraszam trochę nie wyrazne wyszlo...jak cos sprobuje zrobic jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sklad.jpg (29,9 KB, 15 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-05-01 o 16:22
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:34   #2299
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Kylie dziękuję
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 16:43   #2300
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Kylie dziękuję
juz pomijam fakt ze zazdraszczam tak dlugich wlosow
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:48   #2301
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
juz pomijam fakt ze zazdraszczam tak dlugich wlosow
oj, nawet nie bedziesz wiedziala kiedy Twoje urosną, mowie Ci
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:49   #2302
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
oj, nawet nie bedziesz wiedziala kiedy Twoje urosną, mowie Ci
mam nadzieje teraz w weekend bede farbowac to zmierze przy okazji. a tak z ciekawosci ile maja twoje wloski?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:52   #2303
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam nadzieje teraz w weekend bede farbowac to zmierze przy okazji. a tak z ciekawosci ile maja twoje wloski?
nawet nie wiem zmierzę jakoś na dniach, ale muszę najpierw poszukać miarki
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 16:56   #2304
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nawet nie wiem zmierzę jakoś na dniach, ale muszę najpierw poszukać miarki
a wlasnie apropo mierzenia wlosow...mierzycie je normalnie bez uprzedniego prostowania czy wyprostowane czy jeszcze jakos inaczej?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 17:00   #2305
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a wlasnie apropo mierzenia wlosow...mierzycie je normalnie bez uprzedniego prostowania czy wyprostowane czy jeszcze jakos inaczej?
ja mierze wyprostowane
moje niewyprostowane wygladaja jak przez okno bo ostatnio ni to krecone, ni to proste, nie wiem co im dolega
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 17:02   #2306
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ja mierze wyprostowane
moje niewyprostowane wygladaja jak przez okno bo ostatnio ni to krecone, ni to proste, nie wiem co im dolega
moje bez zadnych dolegliwosci sa takie,wiecznie nie zadowolone z zycia
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 17:13   #2307
lost_in_minds
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 42
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzuciłam na bloga dodatkowo zdjęcie włosów z dziś- czyli z aktualnym kolorem. Jaśniej (czyściej, chłodniej na odroście) już nie da rady albo się z tym pogodzę, albo przyciemnię
Podczytuję i pozwoliłam sobie zerknąć na bloga
i bardzo ładny kolor masz, a mogłabyś pokazać dokładne zdjęcie pofarbowanego odrostu? Czaję się na tę farbkę i byłoby to pomocne. Z góry dziękuję
lost_in_minds jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 18:04   #2308
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
wiesz mozesz sprobowac...moze akurat tobie podejdzie
ja jestem za leniwa na takie kombinacje i wole moja 219 normalnie na leb raz,dwa i juz. no wlasie tak myslalam ze suszarka sie lba chlodzic nie da z ta lodowka pojechalac po caloscizmobilizuj e sie jakos na weekend do farbowania ale jeszcze nie wiem czy padnie na raek czy na wieczor rosna,rosna to im trzeba przyznac i bardzo sie ciesze z tego powodu

Bylam wlasnie nad jeziorkiem i musialam spadac...zaczelo lac, ja to faktycznie mam pecha
daj znac jak sie nowy szampon i pielegnacja sprawdza lub nie

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Kurde a mama znowu niezadowolona Nic jej odrostu nie łapie, c12 ostatnio znalazła i tez jest lekko rudo... Zastanawia się czy nie przyciemnić.
Bunny satynowy ciemny blond 550 wyjdzie na jasniutkim blondzie bez niespodzianek?
moze byc zielony w polysku, bo chodzi ci o schwarzkopfa?
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Pamiętacie mnie?


Po nieprzemyślanym przyciemnianiu kolejne podchody zrobiłam do blondu...
Teraz mam kolor jak dziewczyna na 1szym zdjęciu (z paroma pasemkami ciemniejszymi, ale i gdzieniegdzie parę jaśniejszych refleksów) i tutaj mam pytanie....... Czym zejść do takiego koloru jak na 2 zdjęciu?
ze 2x farba superrozjasniajaca i masz co chcesz
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dziewczyny wrzuciłam na bloga dodatkowo zdjęcie włosów z dziś- czyli z aktualnym kolorem. Jaśniej (czyściej, chłodniej na odroście) już nie da rady albo się z tym pogodzę, albo przyciemnię
co ty chcesz, jest mega
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a wlasnie apropo mierzenia wlosow...mierzycie je normalnie bez uprzedniego prostowania czy wyprostowane czy jeszcze jakos inaczej?
ja po prostu przykladam miarke do czubka glowy i mierze naciagajac wybrane pasemko i miarke i patrze- bez kombinacji.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 18:36   #2309
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Blond bunny, myślisz, że mogę tą co kiedyś czyli Palette c12? Ona ma wodę 12%...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-01, 20:01   #2310
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Blond bunny, myślisz, że mogę tą co kiedyś czyli Palette c12? Ona ma wodę 12%...
problem w tym ze juz jej nie produkuja i nigdzie jej nie kupisz...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.