kto zaczyna ze mna biegac? - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 05:00   #2311
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

OMG!!! piersi chudna i "to bardzo szybko"... to pozostaje mi rowerek albo brzuszki :/

powodzenia i radosci Dziewczyny
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 06:42   #2312
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

mi tam piersi nie schudly od samego biegania, do tego musi byc dietka u mnie dodatkowo

jade biegac za pol godziny
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 07:47   #2313
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
Anitko - gratuluję tego biegu!!! jestem pod dużym wrażeniem!! udało mi się zobaczyć zdjęcia i wygląda to bardzo profesjonalnie muszę przyznać też bym tak kiedyś chciała!!! ja się wciąż zastanawiam nad wzięciem udziału w Nike+ Human Race, ale wątpię, czy podołam:/...
Ja rozwazalam udzial w tym, ale z racji terminu napewno nie bede biegla. A szkoda

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Nie wiem jak ale dziś wyszło mi 63minut biegu, plus 3x2min marszu na zwolnienie tętna
Wczorajsza przerwa dała mi niezłego powera Zaczynam rozumieć teorię o superkompensacji. Ale tak to już jest jak się czuję tą miętę, chciało by się biegać codziennie
Wow! 63 minuty, very nice heheh

A ja nie biegalam juz od wtorku Prosze nie krzyczec ;p Poza tym, jade dzis nad morze popoludniu, tak spontanicznie dosc, bo wczoraj padl pomysl Tak wiec istnieje szanse ze sobie nad brzegiem moza pobiegac Mam nadzieje, ze moje buty do biegania sie zmieszcza w bagazniku

Pozdrawiam cieplutko
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:00   #2314
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
A ja nie biegalam juz od wtorku Prosze nie krzyczec ;p Poza tym, jade dzis nad morze popoludniu, tak spontanicznie dosc, bo wczoraj padl pomysl Tak wiec istnieje szanse ze sobie nad brzegiem moza pobiegac Mam nadzieje, ze moje buty do biegania sie zmieszcza w bagazniku

Pozdrawiam cieplutko

Buty napewno się zmieszczą Wypróbuj koniecznie bieg nad brzegiem morza, ale myślę że fajnym pomysłem byłby bieg niekoniecznie w butach. Na bosaka, spokojny bieg, tak dla przyjemności. Aż zazdroszczę

Udanego wyjazdu. Baw się dobrze
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:32   #2315
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Buty napewno się zmieszczą Wypróbuj koniecznie bieg nad brzegiem morza, ale myślę że fajnym pomysłem byłby bieg niekoniecznie w butach. Na bosaka, spokojny bieg, tak dla przyjemności. Aż zazdroszczę

Udanego wyjazdu. Baw się dobrze
Mowisz ze na boso.. Moze i tak sprobuje
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 08:58   #2316
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Tak wiec istnieje szanse ze sobie nad brzegiem moza pobiegac Mam nadzieje, ze moje buty do biegania sie zmieszcza w bagazniku
Cytat:
Napisane przez Monii... Pokaż wiadomość
Buty napewno się zmieszczą Wypróbuj koniecznie bieg nad brzegiem morza, ale myślę że fajnym pomysłem byłby bieg niekoniecznie w butach. Na bosaka, spokojny bieg, tak dla przyjemności. Aż zazdroszczę
bieg nad morzem, cos pieknego!! biegalam dwa tygodnie temu przez kilka dni, ale wieczorami jak bylo ciemno. cudownie! wogole nie czujesz zmeczenia (bieglam przez 40 min. i dostalam tylko lekkiej zadyszki, przy zwyklym biegu w miescie mam po 20 minutach!), jestes zrelaksowana, chyba ten jod wlacza hormony szczescia

co do biegu na boso to polecam biegi za dnia, bo wtedy pisek jest rozgrzany i jest szansa ze nie nabawisz sie odciskow (jak moj kolega ktora biegal ze mna wieczorem na boso). jak ja Ci zazdroszcze...
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:04   #2317
OliFka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 714
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Mercy Pokaż wiadomość
Oliffka ma skojarzenia takie yhyhyhyh
bo to Juncia zaczęła

U mnie wczoraj była pogod taka jak lubię do biegania - nie ma słońca, ciepło, wilgotno po deszczu
Niestety coś trzasnęło mi w łydce Miałam bolesny skurcz pare min po starcie, i to mimo rozgrzewki (za krótka? nie przyłożyłam się?). Rozmasowałam łydkę i pobiegłma jeszcze 30 min, ale dzisiaj i tak boli
Będe mieć dłuższą przerwę, do wtorku (jadę do Wawy na ślub i wesele koleżanki z podstawówki ) więc jest trochę czasu na regenerację.

aanitko - to ja Cię dzisiaj podglądałam na NK
__________________
I don't care if it hurts
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul..

...this life is more ordinary
OliFka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 09:14   #2318
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
bieg nad morzem, cos pieknego!! biegalam dwa tygodnie temu przez kilka dni, ale wieczorami jak bylo ciemno. cudownie! wogole nie czujesz zmeczenia (bieglam przez 40 min. i dostalam tylko lekkiej zadyszki, przy zwyklym biegu w miescie mam po 20 minutach!), jestes zrelaksowana, chyba ten jod wlacza hormony szczescia

co do biegu na boso to polecam biegi za dnia, bo wtedy pisek jest rozgrzany i jest szansa ze nie nabawisz sie odciskow (jak moj kolega ktora biegal ze mna wieczorem na boso). jak ja Ci zazdroszcze...
Az sie rozmarzylam!

Cytat:
Napisane przez OliFka1 Pokaż wiadomość
bo to Juncia zaczęła

U mnie wczoraj była pogod taka jak lubię do biegania - nie ma słońca, ciepło, wilgotno po deszczu
Niestety coś trzasnęło mi w łydce Miałam bolesny skurcz pare min po starcie, i to mimo rozgrzewki (za krótka? nie przyłożyłam się?). Rozmasowałam łydkę i pobiegłma jeszcze 30 min, ale dzisiaj i tak boli
Będe mieć dłuższą przerwę, do wtorku (jadę do Wawy na ślub i wesele koleżanki z podstawówki ) więc jest trochę czasu na regenerację.

aanitko - to ja Cię dzisiaj podglądałam na NK
Heh, no ja zaczelam calkiem niewinnie

Udanej zabawy na weselu Zeby Ci ta lydka w tancowaniu nie przeszkadzala ;p
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:38   #2319
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

a ja sobie pobiegalam 45 min spotkalam akurat te panie, ktore poznalam ostatnio i znowu z nimi bieglam i dzis nie robilam przerw, tylko 2 kilkusekundowe wiec jest ok i jestem zadowolona
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:52   #2320
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez aanitka19 Pokaż wiadomość
doszlam do wniosku ,ze mieli racje na bieganiu.pl i do polmaratony trzeba chociaz rok biegac...a ja pol roku i myslalam ,ze jak sie przyloze to bedzie Ok....
wzielam plan dla srednio-za. bo dla poczatkujacych bylo za malo wysilku i sie przejechalam poczatkowe tygodnie byly ok ,ale teraz tak skoczyli z treningami ,ze przy 5 *na tydzien wysiadam
Pewnie za ostry wybrałaś plan. Spróbuj z tym dla ambitnych początkujących. Ten dla średnio-zaawansowanych jest dla tych, którzy chcą ten półmaraton nie tylko przebiec ale i błysnąć wynikiem . Z tym dla ambitnych powinno Ci pójść łatwiej.

Cytat:
Napisane przez doduŚ Pokaż wiadomość
OMG!!! piersi chudna i "to bardzo szybko"... to pozostaje mi rowerek albo brzuszki :/
Piersi maleją prawie zawsze jak się chudnie i nie ma znaczenia, czy dzięki bieganiu czy dzięki rowerowi.

Kurcze, zazdroszczę wam tego biegania po plaży . Ale Tigresska i ja też będziemy w ten weekend śmigać w pięknych okolicznościach przyrody .

Pozdrawiam wszystkie!
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 10:19   #2321
Monii...
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 371
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ale Tigresska i ja też będziemy w ten weekend śmigać w pięknych okolicznościach przyrody .

Pozdrawiam wszystkie!

czyżby jakiś kolejny bieg? Rozszalały się dziewczyny
Monii... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 10:37   #2322
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dzisiaj już mam nadzieję na ładniejszą pogodę, a jak nie, to chyba rzeczywiście będzie trzeba za nią pić
Ahhh, bieganie po plaży... Zazdroszczę
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:35   #2323
piekna_mery
Raczkowanie
 
Avatar piekna_mery
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 30
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Dziewczyny napiszcie prosze o waszych doswiadczeniach z porannym bieganiem (na czczo lub po sniadaniu). Czy starcza Wam sił? jak czujecie sie w ciagu dnia?
piekna_mery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 11:46   #2324
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja czesto biegalam rano na czczo i czulam sie dobrze zarowno podczas biegu jak i pozniej
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:00   #2325
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez piekna_mery Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie prosze o waszych doswiadczeniach z porannym bieganiem (na czczo lub po sniadaniu). Czy starcza Wam sił? jak czujecie sie w ciagu dnia?
u mnie absolutnie nie wchodzi w gre bieganie na czczo, raz tak pobieglam to wrocilam po ok 7 minutach (gdzie normalnie biegalam 30 minut) i zawroty glowy, mroczki przed oczami, drzenie rak - hipoglikemia.. teraz wiem dalczego. osoby ktore biegaja rano na czczo musza jesc bardziej obfite kolacje, a ja wtedy jadalm ostatni posilek o 18... mimo wszystko mam traume i nigdy nie wybiore sie biegac na czczo. natomiast bieganie po sniadaniu jak najbardziej, o ile nie ma upalu... bo jak dla nie za goraco, ale samopoczucie w ciagu dnia wspaniale!!
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:12   #2326
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez piekna_mery Pokaż wiadomość
Dziewczyny napiszcie prosze o waszych doswiadczeniach z porannym bieganiem (na czczo lub po sniadaniu). Czy starcza Wam sił? jak czujecie sie w ciagu dnia?
ja jem bialko na okolo godzine przed bieganiem - chudy twarog lub serek wiejski light. i potem czuje sie dobrze, po powrocie do domu jem porzadniejsze sniadanie.
kilka razy biegalam na czczo, ale wole tego nie robic, bo jak bylam mlodsza mialam sklonnosci do zaslabniec.

Cytat:
Napisane przez fhancuzeczka Pokaż wiadomość
u mnie absolutnie nie wchodzi w gre bieganie na czczo, raz tak pobieglam to wrocilam po ok 7 minutach (gdzie normalnie biegalam 30 minut) i zawroty glowy, mroczki przed oczami, drzenie rak - hipoglikemia.. teraz wiem dalczego. osoby ktore biegaja rano na czczo musza jesc bardziej obfite kolacje, a ja wtedy jadalm ostatni posilek o 18... mimo wszystko mam traume i nigdy nie wybiore sie biegac na czczo. natomiast bieganie po sniadaniu jak najbardziej, o ile nie ma upalu... bo jak dla nie za goraco, ale samopoczucie w ciagu dnia wspaniale!!

dokladnie, jak sie chce biegac na czczo, trzeba jesc kolacje pozniej niz o 18 - tak np o 20-21
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:21   #2327
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Mi to szczerze mówiąc nie robi różnicy w odczuciu, czy biegam na czczo, czy po posiłku, ale ogólnie staram się biegaci cwiczyc po zjedzeniu białka w postaci twarogu czy serka
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:23   #2328
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Mi to szczerze mówiąc nie robi różnicy w odczuciu, czy biegam na czczo, czy po posiłku, ale ogólnie staram się biegaci cwiczyc po zjedzeniu białka w postaci twarogu czy serka
czyli tak samo jak ja
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 15:44   #2329
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ale za to nie mogę pic dużo tuż przed bieganiem, bo brzuch mnie zaczyna bolec. W trakcie jak już piję, to jeden bardzo mały łyczek. Dlatego też zawsze uzupełniam płyny po wysiłku, w trakcie bardzo umiarkowanie
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 16:28   #2330
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

ja w trakcie nie pije, bo nie mam co zrobic z butelka, a nie chce mi sie jej w reku trzymac poza tym w trakcie biegu nie odczuwam zbyt duzego pragnienia, jak na te 45 min, jakie ostatnio przebiegam, to daje rade przezyc i uzupelniam plyny po biegu
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:38   #2331
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

A ja jutro idę rano biegać 2 raz mam nadzieje że będzie lepiej niż ostatnio naczytałam się ile to korzyści i w ogóle. Nie będę ukrywać, ale bieganie póki co traktuje w formie aerobów na redukcji, no ale może po kilku razach, jak już będzie lepiej, polubię bieganie i zacznę je traktować jako przyjemność a nie konieczność na redukcji ? Mam nadzieje że tak będzie Poza tym chce mieć super kondycje, tak jak kiedyś, kiedy to jeszcze grałam w piłkę nożną
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 16:42   #2332
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
A ja jutro idę rano biegać 2 raz mam nadzieje że będzie lepiej niż ostatnio naczytałam się ile to korzyści i w ogóle. Nie będę ukrywać, ale bieganie póki co traktuje w formie aerobów na redukcji, no ale może po kilku razach, jak już będzie lepiej, polubię bieganie i zacznę je traktować jako przyjemność a nie konieczność na redukcji ? Mam nadzieje że tak będzie Poza tym chce mieć super kondycje, tak jak kiedyś, kiedy to jeszcze grałam w piłkę nożną
znaczna poprawa kondycji gwarantowana
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 17:11   #2333
olanna
Zakorzenienie
 
Avatar olanna
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 062
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Ale za to nie mogę pic dużo tuż przed bieganiem, bo brzuch mnie zaczyna bolec. W trakcie jak już piję, to jeden bardzo mały łyczek. Dlatego też zawsze uzupełniam płyny po wysiłku, w trakcie bardzo umiarkowanie
Też nie piję przed biegiem, źle się wtedy czuję, a podczas nie odczuwam większego łaknienia, więc problemu nie ma

Pobiegałabym dzisiaj, ale nie wiem jak będzie z pogodą. Przez moje miasto przetoczyła się burza i olbrzymia ulewa. Póki co jest spokojnie, poczekam jakąś godzinę i zobaczymy co wyjdzie
olanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 17:37   #2334
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

88niezapominajka88 długo już biegasz ?
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:40   #2335
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Ja kiedy biegam to ludzie się gapią jak na jakiegoś kosmitę... osamotniona jestem. Kiedyś zaproponowałam "kumpelom" żebyśmy pobiegały wieczorem to powiedziały wrednie"Ja tam schudnąć nie muszę" a najlepsze że jak się dowidziały że biegam, chodzę na basen i siłkę to po tygoniu same poleciały na siłowię (he he)
Teraz jest już lepiej znalazłam znajomą do biegania
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:51   #2336
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

A ja nadal biegam sama lub z psem. Niestety koleżanki jak biegac, to o 23, żeby nikt nie widział, a wtedy to już mi się nie chce
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 18:59   #2337
Sein Ulin
Rozeznanie
 
Avatar Sein Ulin
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 796
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

he he wstydzą się ?to jak te moje
Sein Ulin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 19:22   #2338
fhancuzeczka
Raczkowanie
 
Avatar fhancuzeczka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: szczecin/poznan
Wiadomości: 452
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
Mi to szczerze mówiąc nie robi różnicy w odczuciu, czy biegam na czczo, czy po posiłku, ale ogólnie staram się biegaci cwiczyc po zjedzeniu białka w postaci twarogu czy serka
jesz tylko same bialko przed biegiem? a posilek przedtreningowy powinien sie skladac z umiarkowanej ilosci bialka, weglowodanow i (no, niekoniecznie) tluszczu o niskim IG. a potreningowy z bialka i wegli (moga byc nawet z wyskokim IG)

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Ja kiedy biegam to ludzie się gapią jak na jakiegoś kosmitę... osamotniona jestem. Kiedyś zaproponowałam "kumpelom" żebyśmy pobiegały wieczorem to powiedziały wrednie"Ja tam schudnąć nie muszę" a najlepsze że jak się dowidziały że biegam, chodzę na basen i siłkę to po tygoniu same poleciały na siłowię (he he)
Teraz jest już lepiej znalazłam znajomą do biegania
na mnie dalej tak sie gapia...

Cytat:
Napisane przez Stromanthe Pokaż wiadomość
A ja nadal biegam sama lub z psem. Niestety koleżanki jak biegac, to o 23, żeby nikt nie widział, a wtedy to już mi się nie chce
ja tez biegam wieczorami, ale bez przesady ze o 23 z kumpela o 21, wiec jest jeszcze jasno
__________________
"Love the life you live. Live the life you love"
Bob Marley
fhancuzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 19:43   #2339
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
88niezapominajka88 długo już biegasz ?
hmm zaczelam w sumie od zera jakos na poczatku marca - od marszo-biegow. tak 3 razy w tygodniu. ale mialam kilka przerw po tydzien i nawet 2, czyli jakies 3,5 miesiaca mysle, z tym, ze "biegac" zaczelam tak na poczatku maja mniej wiecej, bo wczesniej bylo kiepsko ze mna

Cytat:
Napisane przez Sein Ulin Pokaż wiadomość
Ja kiedy biegam to ludzie się gapią jak na jakiegoś kosmitę... osamotniona jestem. Kiedyś zaproponowałam "kumpelom" żebyśmy pobiegały wieczorem to powiedziały wrednie"Ja tam schudnąć nie muszę" a najlepsze że jak się dowidziały że biegam, chodzę na basen i siłkę to po tygoniu same poleciały na siłowię (he he)
Teraz jest już lepiej znalazłam znajomą do biegania
ja tam biegam w lesie elblaskim nikt tam sie na mnie nie gapi, jak na dziwaka i mamy w Elblagu grupe biegowa - okolo 70 osob chyba zaczynam powoli ich kojarzyc i z niektorymi sie zapoznalam, jutro jada na jakis maraton szczesciarze ogolnie od 6 do 10 ciagle ktos sie kreci na szlaku i jest milo ja teraz jezdze tak na 8.30, biegam sama, choc w srode i dzis biegalam z 2 paniami
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 20:43   #2340
Stromanthe
Zadomowienie
 
Avatar Stromanthe
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 476
GG do Stromanthe
Dot.: kto zaczyna ze mna biegac?

Fhancuzeczko, spokojnie
Jem np. serek wiejski ze szczypiorkiem, rzodkiewką popychany chlebkiem albo bułką pszenną, albo, zależy od ochoty, twaróg z cukrem i śmietaną popychany tym samym i dojadany jabcem
Stromanthe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:08.