Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-27, 23:38   #2311
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Staram się cały czas i stale powiększający się zbiór świadczy o tym, że chyba się to udaje

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Za starą babę to zaraz po dupsku dostaniesz
Ała
No co, trzeba nazywać rzeczy po imieniu

A tak na serio, to chociaż sama widzę, że jestem coraz dojrzalsza mentalnie [wiadomo, Yao i inne takie], to mimo wszystko nadal czuję się jak beztroska "dwudziestka" i najchętniej robiłabym różne lajtowe rzeczy - rozbijała się po koncertach, całononcych imprezach i bibach

Dobra, idę spać
Kolorowych
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 02:11   #2312
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cześć Dziewczyny !

Asiu - congratulation !

A ja na nogach od 2.15. Na polowaniu . Znowu mnie psiajuchy pocięły ! Na jednym łokciu mam sześć bąbli, na drugim cztery, jeden na plecach i parę na nogach. Za chwilę szlag mnie trafi ! Miałam być dzisiaj wyspana i piękna, a będę straszyć aparycją zombi.
Jużem po pierwszej kawce, śniadaniu i papierosku.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Silikony ma, ta w sprayu więcej niż ta druga ale te w sprayu zazwyczaj mają, nie powiem, żeby moim włosom bardzo to przeszkadzało


Szkoda ... Ja nie lubię się z silikonami, bo mi makabrycznie przylizują włosy. Za wątłe te moje piórka i nic tu po wizażowych naukowych rozprawkach, że niektóre silikony wyparowują. Wyglądam jakby mnie krowa ozorem po głowie wylizała.


Cytat:
Napisane przez Finlora
A skoro jak coś się sypie to wszystko po kolei mamy nadzieję, że chociaż z prywatną wyjdzie, chociaż jak będzie mało chętnych to



Może jakieś korepetycje się znajdą. Obecnie jest wielkie parcie na dobrą znajomość tego języka i to nie tylko wśród młodzieży. Niech da ogłoszenie, że szkoli w konwersacji.


Cytat:
Napisane przez Finlora
Dasz radę, trzymam kciuki



Zrazy bite już gotowe. Tylko śmietaną muszę dzisiaj jeszcze zaprawić. Muszę nieskromnie przyznać - nawet smakowite.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Catering!!!
Próbowałam tutejsze cateringi. Hańba i poruta ! Zaprawdę dziwię się, że ludzie coś takiego mogą jeść.
Miałam doskonałą kucharkę. Ale ona mieszka w odległości prawie pięćdziesięciu kilometrów. Nie mam możliwości dojechać. Muszę poszukać jakiejś w mojej okolicy. Sąsiadka chętna. Ale ... jak jest ona mistrzynią w pieczeniu ciast, tak do jej "kuchni" mam zastrzeżenia.


Cytat:
Napisane przez Estelle
Jaka szkoda, że włosy obcięłam, bo z nimi pewnie miałabym większe szanse...
Coś Ty ! Dla jednego filmiku {chyba, że masz nadzieję na dalszą karierę} nie warto żałować tej trafnej, moim zdaniem, decyzji. Wyglądasz bardzo korzystnie.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kurde, jaram sie jak malolata przed pierwszą randką , ale normalnie aż tremę mam
Hłe, hłe, hłe !


Cytat:
Napisane przez lady_whisper Pokaż wiadomość
Ja też wybieram się na ten casting.
Cześć !


Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jeszcze jeśli chodzi o facebook to obczaiłam tego 'starego' Anglika z Egiptu i on ma dziewczyne
Pisałyśmy Ci już przed wyjazdem, że chłopy na wakacjach tyż chcą się rozerwać i wyprzygodować. Natura, Moja Droga ! Natura !


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Zobaczymy jeszcze, ale na plan zdjęciowy zostałam zaproszona .
Już nie mogę się doczekać, jestem strasznie ciekawa, jak to będzie wyglądać .
Fiu, fiu, fiu !!! Nowa "gwiazda" rozbłysła na firmamencie.


Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No tak, bo takiej starej babie to już nie przystoi się po castingach szlajać
A szlajaj się. Szlajaj !

Lecę w garze zakręcić. "Smak" na wędzonych żeberkach na fasolówkę mi się pyrkoli.

Miłego dnia
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 06:41   #2313
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
a to ch... Zaproś go, ciekawe czy przyjmie zaproszenie i coś napisze jeszcze skomentuj mu zdjęcie z dziewczyną a to ten co chcial litlle kiss?

Wyślij mi swoje dane albo profil fb jak chcesz może w końcu nam sie pokażesz

Już dawno zaprosiłam, przyjął i gadaliśmy :P Ale stwierdziłam, że ja na swoje 15 lat jestem bardziej dojrzała od niego Tak, to ten.

Wysłałam Ci PW. Mnie też możecie powysyłać, to Was sobie pooglądam Np. Asi i Kasi nigdy nie widziałam, bo resztę to zdaje mi się, że tak
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 08:45   #2314
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A na castingu...
W ogóle się nie spodziewałam, że tak szybko pójdzie.
Już jako druga wpadłam w oko organizatorowi ze swoją stylizacją [nie ukrywam, że taki miałam plan - chciała przykuć uwagę oryginalnym strojem], a potem to już poszło gładko .
A jako, że teledysk ma być taki sentymentalno-wspomnieniowo-spacerowy, to zapewne w tle przyda się jakaś pani z dzieciątkiem aby dodać trochę urozmaicenia . Zobaczymy jeszcze, ale na plan zdjęciowy zostałam zaproszona .
Jutro więc pewnie mało mnie będzie na sieci, bo muszę wszystko przygotować i jeszcze dojechać na miejsce.
Już nie mogę się doczekać, jestem strasznie ciekawa, jak to będzie wyglądać .
No to mamy sławną koleżankę

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Ja też Czasami aż przerażona jestem kiedy otwieram szafę i taka myśl mnie nachodzi, że jakby to wszystko zliczyć razem do kupy ile na to kasy poszło to niezła sumka by się uzbierała...
Dokładnie mam to samo, z ubraniami też


Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość

Wysłałam Ci PW. Mnie też możecie powysyłać, to Was sobie pooglądam Np. Asi i Kasi nigdy nie widziałam, bo resztę to zdaje mi się, że tak
Jak chcesz to i mnie możesz wysłać

1)Znalazłam dziewczynę, któa cudnie się maluje. Szkoda, ze ja tak nie umiem i nie mam takiej paletki jak ona
2) Pokomplikowało się z weselem:/ brat szwagra chce, zebym z nim szła:/ Się obudził
3)Nie wiem w czym iść na chrzcine nie wiem czy nie jest za mokro na nowe szpilki...

I w ogóle dzień dobry
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 09:15   #2315
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Już dawno zaprosiłam, przyjął i gadaliśmy :P Ale stwierdziłam, że ja na swoje 15 lat jestem bardziej dojrzała od niego Tak, to ten.

Wysłałam Ci PW. Mnie też możecie powysyłać, to Was sobie pooglądam Np. Asi i Kasi nigdy nie widziałam, bo resztę to zdaje mi się, że tak
Wyslalam zaproszenie

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
No to mamy sławną koleżankę

Dokładnie mam to samo, z ubraniami też


Jak chcesz to i mnie możesz wysłać

1)Znalazłam dziewczynę, któa cudnie się maluje. Szkoda, ze ja tak nie umiem i nie mam takiej paletki jak ona
2) Pokomplikowało się z weselem:/ brat szwagra chce, zebym z nim szła:/ Się obudził
3)Nie wiem w czym iść na chrzcine nie wiem czy nie jest za mokro na nowe szpilki...

I w ogóle dzień dobry
1. poka ją
2. idz z nim
3. nie jest zamokro
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 09:18   #2316
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość

ja też chce taki!


Witam Was
to sobie taki kup
jak przyszłam z tym lakierem do domu to dla testu pomalowałam 2 paznokcie i nie poczekałam, az wyschną więc efekt do dup* ale lakier fajnie się trzyma
i tak chodzę z 2 zle pomalowanymi paznokciami

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Oj, jak ja bym chciała na Chylińską iść...
no tez bym pojecahała, ale na stare O.N.A. ale na koncercie pewnie będzie grac te nowe popowe kawałki, więc szkoda w ogóle jechać

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

Będę w teledysku
I Yao też, jak dobrze pójdzie
TŻ'towi też proponowano, ale on nie chciał , ponamawiam go jednak jeszcze, może się skusi


Mam, mam wszystko

Ja też niewyspana, ale to dlatego, że idę spać po północy, najczęściej koło 1, a z rana przed 7 już Yao bobruje


Cześć
Gratuluję aż Ci zazdroszczę
TŻ namawiaj

fajnie adres masz czy wysłać

będą testy BBC wczoraj jak szłam na karaoke to pomalowałam się podkładem perfecty i bardzo fajnie się spisał zero świecenia, maski tylko, ze on taki "suchy" był i tez moze lekko podsuszac

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

A na castingu...
W ogóle się nie spodziewałam, że tak szybko pójdzie.
Już jako druga wpadłam w oko organizatorowi ze swoją stylizacją [nie ukrywam, że taki miałam plan - chciała przykuć uwagę oryginalnym strojem], a potem to już poszło gładko .
A jako, że teledysk ma być taki sentymentalno-wspomnieniowo-spacerowy, to zapewne w tle przyda się jakaś pani z dzieciątkiem aby dodać trochę urozmaicenia . Zobaczymy jeszcze, ale na plan zdjęciowy zostałam zaproszona .
Jutro więc pewnie mało mnie będzie na sieci, bo muszę wszystko przygotować i jeszcze dojechać na miejsce.
Już nie mogę się doczekać, jestem strasznie ciekawa, jak to będzie wyglądać .
zapomniałabym to Asia do BBC poproszę autograf
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 10:06   #2317
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
1. poka ją
2. idz z nim
3. nie jest zamokro
1)Wyślę Ci na pw, bo nie chce jej robić reklam czy czegoś takiego
2) idę z tym pierwszym, którego już zaprosiłam. Przemyślałam to i jeśli chce tak na serio iść ze mną a nie tylko dlatego, ze nie ma z kim to będzie się ze mną bawił na weselu poza tym głupio mi napisać F"Sory, ale koleś który jest mega boski chce iśc ze mną. Jesteś wolny"
3)Znalazłam juz mniej-więcej strój. A buty zostawię, zeby zszokować nimi na weselu

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
to sobie taki kup
jak przyszłam z tym lakierem do domu to dla testu pomalowałam 2 paznokcie i nie poczekałam, az wyschną więc efekt do dup* ale lakier fajnie się trzyma
i tak chodzę z 2 zle pomalowanymi paznokciami
Nie mam gdzie
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 11:44   #2318
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Jade kupić sobie plecak do szkoły
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 11:48   #2319
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Hej

Prawdę mówili w prognozie pogody (chociaż raz im się udało ), że zeszły weekend był ostatnim ciepłym weekendem wakacji - u mnie zimno i cały czas pokapuje.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
A ja na nogach od 2.15. Na polowaniu . Znowu mnie psiajuchy pocięły !


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Szkoda ... Ja nie lubię się z silikonami, bo mi makabrycznie przylizują włosy. Za wątłe te moje piórka i nic tu po wizażowych naukowych rozprawkach, że niektóre silikony wyparowują. Wyglądam jakby mnie krowa ozorem po głowie wylizała.
Moje też z gatunku tych cienkich i przyklapniętych ale lepiej wyglądają po kosmetykach z silikonami (tzn takimi lekkimi, typu amodimethicone albo nawet trochę cięższym dimethicone) niż w ogóle bez - próbowałam w zeszłym roku wyeliminować silikony i wyglądały strasznie
Znalazłam dzisiaj w zielarskim nowe odżywki w sprayu z Mrs. Potter's - spisałam skład i wrzucę na składowy to sobie zobaczysz, wydają się być bez silikonów


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Może jakieś korepetycje się znajdą. Obecnie jest wielkie parcie na dobrą znajomość tego języka i to nie tylko wśród młodzieży. Niech da ogłoszenie, że szkoli w konwersacji.
Korepetycje na szczęście są, póki co TŻ nie narzeka na brak chętnych, momentami było ich nawet za dużo W zasadzie jego tydzień wyglądał mniej więcej tak: codziennie gimnazjum (ponad etat), 2 razy w tygodniu technikum (1/2 etatu), 3 razy w tygodniu po południu szkoła prywatna i do tego codziennie jakieś korki, tak że wychodził z domu o 7 i prawie codziennie wracał ok 20...
Jakby tego było mało to w zeszłym roku ktoś z tych rządzących na górze wymyślił sobie, że nauczyciele mają mieć jedną godzinę w tygodniu bezpłatną (TŻ robił kółko angielskiego) a od tego roku szkolnego mają to być 2 godziny w tygodniu - czyli 8 godzin w miesiącu każdy nauczyciel pracuje za darmo


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Dokładnie mam to samo, z ubraniami też
O ubraniach to ja już nawet nie myślę

Kupiłam cień do powiek w Naturze... Sensique z paradise island, taki ciemnozielony... za 2,99 w promocji... aż szkoda było nie wziąć...


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
3)Nie wiem w czym iść na chrzcine nie wiem czy nie jest za mokro na nowe szpilki...
Nie jest za mokro
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 11:51   #2320
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

o Boże
ja bym sobie jeszcze jdną torebkę kupiła

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość


O ubraniach to ja już nawet nie myślę
Mnie mama właśnie przyniosła sukienkę z sh. Czerowna, za kolano, na grubych ramiączkach. Idealna na mnie. Nie wiem, gdzie w niej pójdę, ale żal oddać

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Kupiłam cień do powiek w Naturze... Sensique z paradise island, taki ciemnozielony... za 2,99 w promocji... aż szkoda było nie wziąć...
oj żal, żal


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość

Nie jest za mokro
Idę jednak albo w oksfordach albo w szpilach siostry (jak mi pożyczy )
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 11:59   #2321
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
o Boże
ja bym sobie jeszcze jdną torebkę kupiła
Ja też muszę sobie torebkę kupić Wszystkie jakie mam znalazłam w lumpku ale już się trochę wysłużyły i trzeba kupić coś nowego, a że w moich lumpkach już dawno nie widziałam nic ciekawego, w moim stylu, trzeba będzie poszukać czegoś w normalnym sklepie albo na targu, z tym, że tam wszystkie torby są na jedno kopyto, takie jakie teraz są modne, a ja lubię takie dosyć duże, pojemne, z kilkoma kieszeniami i koniecznie na długim pasku, żebym mogła przewiesić sobie na skos - nie znoszę tych torebek na krótkiej rączce, które się nosi w ręce albo tak na zgiętej ręce w łokciu jak np w Plotkarze
Ale się rozpisałam


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mnie mama właśnie przyniosła sukienkę z sh. Czerowna, za kolano, na grubych ramiączkach. Idealna na mnie. Nie wiem, gdzie w niej pójdę, ale żal oddać
Jak idealna na Ciebie to w żadnym wypadku nie oddawaj, na pewno znajdziesz jakąś okazję, na którą będziesz mogła ją założyć

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Idę jednak albo w oksfordach albo w szpilach siostry (jak mi pożyczy )
A czemu miałaby nie pożyczyć?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 13:37   #2322
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
1)Wyślę Ci na pw, bo nie chce jej robić reklam czy czegoś takiego
2) idę z tym pierwszym, którego już zaprosiłam. Przemyślałam to i jeśli chce tak na serio iść ze mną a nie tylko dlatego, ze nie ma z kim to będzie się ze mną bawił na weselu poza tym głupio mi napisać F"Sory, ale koleś który jest mega boski chce iśc ze mną. Jesteś wolny"
3)Znalazłam juz mniej-więcej strój. A buty zostawię, zeby zszokować nimi na weselu

Nie mam gdzie
pewnie nie tylko essence ma takie kolory
a moze ładniejsze
jak chcesz to Ci mogę u mnie kupic

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jade kupić sobie plecak do szkoły
a ja sobie kupiłam ostatnio taką dużą torbe z adidasa w koncu pomieszcze tam rzeczy i jeszcze miejsce zostanie
co prawda nie za bardzo w moim stylu ale kupiłam

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Aga to TŻ ma jak mój tata
pracuje na pełny etat a dodatkowo udziela nauki jazdy i prowadzi wykłady
pracuje 7 dni w tygodniu, a od pn-pt to co najmniej 12 godzin
nawet moja mama mówi żeby zwolnił, bo woli miec mniej kasy...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:48   #2323
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Aga to TŻ ma jak mój tata
pracuje na pełny etat a dodatkowo udziela nauki jazdy i prowadzi wykłady
pracuje 7 dni w tygodniu, a od pn-pt to co najmniej 12 godzin
nawet moja mama mówi żeby zwolnił, bo woli miec mniej kasy...
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że jak na 12 godzin pracy dziennie to tej kasy wcale aż tak dużo nie jest
Ale ja też mu kiedyś powiedziałam, że nie może być tak, że wraca z pracy i pada jak ścięte drzewo, że przez taki tryb życia kiedyś się wykończy. Odpowiedział mi, że póki może, póki jest praca to on jakoś sobie z tym poradzi bo potem nie wiadomo jak będzie, jest niż, mało dzieci, więc kiedyś może tej pracy mieć o wiele mniej ale nie z wyboru tylko z konieczności.
A na rachunki i na jedzenie trzeba mieć. Na jakieś przyjemności też by się przydało bo w końcu człowiek haruje po to, żeby coś z tego mieć...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:06   #2324
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że jak na 12 godzin pracy dziennie to tej kasy wcale aż tak dużo nie jest
Ale ja też mu kiedyś powiedziałam, że nie może być tak, że wraca z pracy i pada jak ścięte drzewo, że przez taki tryb życia kiedyś się wykończy. Odpowiedział mi, że póki może, póki jest praca to on jakoś sobie z tym poradzi bo potem nie wiadomo jak będzie, jest niż, mało dzieci, więc kiedyś może tej pracy mieć o wiele mniej ale nie z wyboru tylko z konieczności.
A na rachunki i na jedzenie trzeba mieć. Na jakieś przyjemności też by się przydało bo w końcu człowiek haruje po to, żeby coś z tego mieć...
No wiesz jak Ci zależy żeby TŻ tak się nie zapracowywał to powiedz, ze chciałabys go miec tez trochę dla siebie. No, ale to zależy jak potrzebna kasa... tylko, ze nie mozna wszytskiego przeliczac na pieniądze i może jednak czasami lepiej kupic mniej
jak moja mama powiedziała, ze chce zeby razem mogli gdzies wyjsc itd, bo ma juz dosc to od tego czasu w sobotnie i niedzielne wieczory mój tata nie pracuje tylko "bujają sie pojakichś pubach"
swoja drogą to śmieszne... Ty skończyłas germanistyke a TŻ anglistyke i żeby prowadzic w miare wygodne zycie musicie pracowac więcej niż powinien pracowac przeciętny człowiek
a niby języki teraz takie pożyteczne
nie myśleliście żeby poszukac jakiejs bardziej opłacalnej pracy związanej z językiem?
wiele ludzi wykształconych znających bardzo dobrze język wyjezdza za granice
ale np. tlumacz...
bo całe życie w szkole czy Ty w banku to mało ambitne dla ludzi, którzy pewnie kończąc studia mieli inne plany
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:37   #2325
niby nic
Zakorzenienie
 
Avatar niby nic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 403
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
2) idę z tym pierwszym, którego już zaprosiłam. Przemyślałam to i jeśli chce tak na serio iść ze mną a nie tylko dlatego, ze nie ma z kim to będzie się ze mną bawił na weselu poza tym głupio mi napisać F"Sory, ale koleś który jest mega boski chce iśc ze mną. Jesteś wolny"
A no chyba ze tak to wiadomo ze powinnas isc z tym pierwszym

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Jade kupić sobie plecak do szkoły


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jakby tego było mało to w zeszłym roku ktoś z tych rządzących na górze wymyślił sobie, że nauczyciele mają mieć jedną godzinę w tygodniu bezpłatną (TŻ robił kółko angielskiego) a od tego roku szkolnego mają to być 2 godziny w tygodniu - czyli 8 godzin w miesiącu każdy nauczyciel pracuje za darmo
chyba ich pogięlo..to przecież jak jeden dzien w miesiącu pracy za darmo
__________________
Can we pretend that airplanes in the night sky are like shooting stars
I could really use a wish right now..


niby nic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:42   #2326
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
No wiesz jak Ci zależy żeby TŻ tak się nie zapracowywał to powiedz, ze chciałabys go miec tez trochę dla siebie. No, ale to zależy jak potrzebna kasa... tylko, ze nie mozna wszytskiego przeliczac na pieniądze i może jednak czasami lepiej kupic mniej
jak moja mama powiedziała, ze chce zeby razem mogli gdzies wyjsc itd, bo ma juz dosc to od tego czasu w sobotnie i niedzielne wieczory mój tata nie pracuje tylko "bujają sie pojakichś pubach"
swoja drogą to śmieszne... Ty skończyłas germanistyke a TŻ anglistyke i żeby prowadzic w miare wygodne zycie musicie pracowac więcej niż powinien pracowac przeciętny człowiek
a niby języki teraz takie pożyteczne
nie myśleliście żeby poszukac jakiejs bardziej opłacalnej pracy związanej z językiem?
wiele ludzi wykształconych znających bardzo dobrze język wyjezdza za granice
ale np. tlumacz...
bo całe życie w szkole czy Ty w banku to mało ambitne dla ludzi, którzy pewnie kończąc studia mieli inne plany
W weekendy na szczęście nie pracuje i mam go dla siebie
I to nie jest tak, że ja czy TŻ przeliczamy wszystko na pieniądze, po prostu, szczególnie teraz kiedy jesteśmy całkowicie na swoim utrzymaniu, dotarło do mnie ile wszystko kosztuje, głupie jedzenie chociażby, nie mówiąc już o innych rzeczach, które są potrzebne na co dzień.
A propo tłumaczeń to już pisałam kiedyś, że nie jest tak łatwo się załapać - TŻ skończył studia o specjalności tłumaczeniowej i jak do tej pory
Ja się cieszę, że jakąkolwiek pracę mam, coś co jest lepsze od marketu a i tak w niedługim czasie mogę tę pracę (nielubianą jak cholera) stracić.
A z kraju nie bardzo chcę wyjeżdżać, w ciemno, nie znając nikogo za granicą.
W tym momencie ambicja nie ma żadnego znaczenia bo kiedy przychodzi rachunek to trzeba go zapłacić, tak samo jak musisz jeść więc ambicją niestety tego nie zrobisz.
Nawet nie wiesz ilu jest ludzi, którzy idąc na studia mieli swoje plany a skończyli zupełnie inaczej.



Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
chyba ich pogięlo..to przecież jak jeden dzien w miesiącu pracy za darmo
Dokładnie tak
A najlepsze jest to, że uczniowie (w przeciwieństwie do nauczycieli) nie mają obowiązku na tych zajęciach zostawać, a nauczyciel ma stanąć na głowie, żeby na tych zajęciach byli uczniowie i coś robili bo nie może być tak, że nauczyciel siedzi sobie całą godzinę w klasie i nic nie robi (tzn zajmuje się swoimi sprawami, np sprawdza klasówki) bo oni potem na koniec semestru albo roku muszę napisać sprawozdanie z tych przeprowadzonych zajęć dodatkowych

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-08-28 o 14:44
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:50   #2327
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
o Boże
ja bym sobie jeszcze jdną torebkę kupiła

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:48 ----------

[/I] [/COLOR]Mnie mama właśnie przyniosła sukienkę z sh. Czerowna, za kolano, na grubych ramiączkach. Idealna na mnie. Nie wiem, gdzie w niej pójdę, ale żal oddać

[/I][/COLOR] oj żal, żal



Idę jednak albo w oksfordach albo w szpilach siostry (jak mi pożyczy )
Co to oksfordy? poka sukienke!

Kupiłam plecak, nic specjalego, ale jest. I zestaw na w-f


Dziewczyny, rozklejam się...oglądam sobie wszystkie te osoby z Sharm i chce tam wracać Tu taka nuda, każdy dzień taki sam, tęsknie za tym dreszczykiem, takim aż do bólu brzucha Nie wiem jak tu wytrzymam :/

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-08-28 o 17:09
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:13   #2328
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Dzisiaj u mnie było zimno więc przed wyjściem na miasto zamiast minerałami maznęłam się Elemongiem bez obawy, że mi coś spłynie - już zapomniałam jaki on jest fajny
Druga próba z różem CaH - można powiedzieć, że udana, zero różowych placków, ładnie zaróżowione policzki

Edit. Kupowałam dziś jednej dziewczynie błyszczyki z Eclipse i panie w Naturze już dziwnie na mnie patrzą
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 03:59   #2329
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Ciao !

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Nie wiem w czym iść na chrzcine nie wiem czy nie jest za mokro na nowe szpilki.
Z jakiego materiału są te byty ?


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
idę z tym pierwszym, którego już zaprosiłam. Przemyślałam to i jeśli chce tak na serio iść ze mną a nie tylko dlatego, ze nie ma z kim to będzie się ze mną bawił na weselu poza tym głupio mi napisać F"Sory, ale koleś który jest mega boski chce iśc ze mną. Jesteś wolny"
Bardzo mądrze !


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Prawdę mówili w prognozie pogody (chociaż raz im się udało ), że zeszły weekend był ostatnim ciepłym weekendem wakacji - u mnie zimno i cały czas pokapuje.


U mnie też zimnica, wietrzy i deszczy. Brrry ! Nie lubię jesieni. I jeszcze widmo zimy ...

Słyszałyście o orkanach i tornadach nad Polską ? Ja nie . Musieli o tym "mówić" w zagranicznych wiadomościach, bo zostałam wczoraj zasypana telefonami i SMS-ami : czy u mnie wszystko w porządku. Znowu jakieś kataklizmy ...


Cytat:
Napisane przez Finlora
Znalazłam dzisiaj w zielarskim nowe odżywki w sprayu z Mrs. Potter's - spisałam skład i wrzucę na składowy to sobie zobaczysz, wydają się być bez silikonów


Dzięki ! Właśnie się zastanawiam, czy na "sezon grzewczy" nie poszukać czegoś z lekkim silikonem. Już od pewnego czasu mam problem z puszeniem się włosów . Może to właśnie od tej bez-silikonowej diety.


Cytat:
Napisane przez Finlora
Kupiłam cień do powiek w Naturze... Sensique z paradise island, taki ciemnozielony... za 2,99 w promocji... aż szkoda było nie wziąć...
Święta racja !


Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Mnie mama właśnie przyniosła sukienkę z sh. Czerowna, za kolano, na grubych ramiączkach. Idealna na mnie. Nie wiem, gdzie w niej pójdę, ale żal oddać
Nie oddawaj ! Wiosna i lato nadejdą przecież .


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
nie znoszę tych torebek na krótkiej rączce, które się nosi w ręce albo tak na zgiętej ręce w łokciu jak np w Plotkarze
A ja noszę wyłącznie torebki na krótkich paskach, takie "do ręki".Nie lubię tych na długich paskach. Przypomina mi to "biwakowo / turystyczne chlebaki". I nie lubię torebek typu : "worek na kartofle". Muszę mieć duuużo przegródek, aby wszystko w torebce miało swoje miejsce. No cóż - jam zodiakalna Panna.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
jest niż, mało dzieci, więc kiedyś może tej pracy mieć o wiele mniej ale nie z wyboru tylko z konieczności.
Popatrz, a ja postrzegam inaczej : gdzie spojrzę dziewczyna / kobieta z uwieszonym przy jednej ręce dzieckiem, drugą pcha wózek z następnym potomkiem i do tego paraduje "z brzuchem". I dziecisków na każdym kroku zatrzęsienie.


Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
Ty skończyłas germanistyke a TŻ anglistyke i żeby prowadzic w miare wygodne zycie musicie pracowac więcej niż powinien pracowac przeciętny człowiek
Też się dziwię jak to jest poukładane. Kiedyś nad tym myślałam, że są profesję - np. nauczyciel, policjant, lekarz, za których wykonywanie ludzie powinni otrzymywać największe wynagrodzenie. W rzeczywistości jest odwrotnie - "głodowe" zarobki w porównaniu do pensji urzędasów. Według mnie - to jakieś pokręcone.


Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W tym momencie ambicja nie ma żadnego znaczenia bo kiedy przychodzi rachunek to trzeba go zapłacić, tak samo jak musisz jeść więc ambicją niestety tego nie zrobisz.






Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, rozklejam się... (...)
Nie wiem jak tu wytrzymam :/
Wytrzymasz ! Już niedługo wakacje ! { }



Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Kupowałam dziś jednej dziewczynie błyszczyki z Eclipse i panie w Naturze już dziwnie na mnie patrzą
Hurtowniczka !


Miłej niedzieli
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 06:40   #2330
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Witajcie
Wiecie może gdzie kupie bazę pod cienie joko virtual? Albo macie do polecenia jakąś inną, dobrą i tanią?

Edytowane przez Charlotte95
Czas edycji: 2010-08-29 o 07:37
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:14   #2331
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Hej

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
U mnie też zimnica, wietrzy i deszczy. Brrry ! Nie lubię jesieni. I jeszcze widmo zimy ...
U mnie na chwilę wyszło słońce ale już się schowało

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Dzięki ! Właśnie się zastanawiam, czy na "sezon grzewczy" nie poszukać czegoś z lekkim silikonem. Już od pewnego czasu mam problem z puszeniem się włosów . Może to właśnie od tej bez-silikonowej diety.
Ja miałam dokładnie to samo, kiedy odstawiłam całkowicie silikony włosy zaczęły mi się strasznie puszyć (i tak się puszą, taka ich uroda, ale po silikonach trochę mniej) i potrzebowały tego lekkiego wygładzenia jakie dawały im odżywki z silikonami. I też głupia byłam odrzucając wszystkie silikony bo np amodimethicone jest dobrym i latwo zmywalnym silikonem
A poza tym przez kaloryfery moje włosy strasznie się elektryzują więc jakieś silikonki im się przydadzą


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Popatrz, a ja postrzegam inaczej : gdzie spojrzę dziewczyna / kobieta z uwieszonym przy jednej ręce dzieckiem, drugą pcha wózek z następnym potomkiem i do tego paraduje "z brzuchem". I dziecisków na każdym kroku zatrzęsienie.
Niby tak, może teraz jest wysyp dzieci (chociaż ja akurat tego nie zauważyłam ) ale do szkoły będą się nadawały dopiero za kilka lat
Ja osobiście nie czuję się jeszcze gotowa na potomka


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Też się dziwię jak to jest poukładane. Kiedyś nad tym myślałam, że są profesję - np. nauczyciel, policjant, lekarz, za których wykonywanie ludzie powinni otrzymywać największe wynagrodzenie. W rzeczywistości jest odwrotnie - "głodowe" zarobki w porównaniu do pensji urzędasów. Według mnie - to jakieś pokręcone.
Wiesz, wg wielu ludzi nauczyciel i tak zarabia zdecydowanie za dużo - argumentują to tym, że etat nauczyciela to tylko 18 godzin w tygodniu i tyle. Ja już nie mam siły mówić po raz kolejny jak to naprawdę wygląda, kłóciłam się kiedyś z koleżanką z pracy, której szwagierka jest nauczycielką i nie dała się przegadać Już nie będę mówić o kilkugodzinnych radach, zebraniach, dyskotekach, na których nauczyciel musi być a nikt mu za to nie zapłaci. No i oczywiście koronnym argumentem jest to, że nauczyciel ma tyle wolnego - szczerze, tak sobie ostatnio myślałam, gdyby nauczyciel nie miał wakacji to by bardzo szybko wysiadł psychicznie Ja widzę jaki TŻ jest wypluty kiedy wraca po pracy do domu.
TŻ mówił też, że rząd planuje zlikwidować kartę nauczyciela, która dawała im jako takie przywileje więc może być tylko gorzej niż jest.

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Witajcie
Wiecie może gdzie kupie bazę pod cienie joko virtual? Albo macie do polecenia jakąś inną, dobrą i tanią?
Na allegro masz, np tutaj http://allegro.pl/baza-pod-cienie-vi...188479902.html

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-08-29 o 10:16
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:31   #2332
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja też muszę sobie torebkę kupić Wszystkie jakie mam znalazłam w lumpku ale już się trochę wysłużyły i trzeba kupić coś nowego, a że w moich lumpkach już dawno nie widziałam nic ciekawego, w moim stylu, trzeba będzie poszukać czegoś w normalnym sklepie albo na targu, z tym, że tam wszystkie torby są na jedno kopyto, takie jakie teraz są modne, a ja lubię takie dosyć duże, pojemne, z kilkoma kieszeniami i koniecznie na długim pasku, żebym mogła przewiesić sobie na skos - nie znoszę tych torebek na krótkiej rączce, które się nosi w ręce albo tak na zgiętej ręce w łokciu jak np w Plotkarze
Ale się rozpisałam
ja już się przyzywczaiłam do tych toreb noszyonych na zgięciu a jak nosze te na skos to mam wrażenie jakbym miała jeszcze większego garba U nas w lumpku kompletnie nie ma torebek...
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Jak idealna na Ciebie to w żadnym wypadku nie oddawaj, na pewno znajdziesz jakąś okazję, na którą będziesz mogła ją założyć
mam powiedział, ze nawet na studniówkę mogłabym isc w niej
Cytat:
Napisane przez Finlora;21690869
[I
A czemu miałaby nie pożyczyć? [/I]
Myślałam, ze ona w nich pójdzie

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
pewnie nie tylko essence ma takie kolory
a moze ładniejsze
jak chcesz to Ci mogę u mnie kupic
a ładny u Ciebie ten kolor? Będe we wtorek w Sosnowcu to pewnie co znajdę



Cytat:
Napisane przez niby nic Pokaż wiadomość
A no chyba ze tak to wiadomo ze powinnas isc z tym pierwszym
tylko jeszcze musze do niego napisać, czy pamięta
a jak Ci się podoba blog?



Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Co to oksfordy? poka sukienke!
Zaraz poszukam fotki
Pokaże, jak ją znajde i siostra zrobi fote
http://stylio.pl/szukaj/buty%20-czar...ksfordy/121088

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Z jakiego materiału są te byty ?
nie mam pojęcia ;o ale nie z zamszu, który kompletnie nie nadaje się na deszcz... (chyba, ze znwu pomyliłam nazwy materiałów )


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Bardzo mądrze !
a dziękuję


Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Nie oddawaj ! Wiosna i lato nadejdą przecież .
wydaje mi się, że ona jest zbyt elegancka na takie łazenie


Jestem całkowicie padnęta po chrzcinach w ogóle ledwo zdążyliśmy do kościoła, a ksiądz taką maniene zrobił- 90%jego słów nie można było zrozumieć, a tak mu się spiszyszło, że w ciągu 10min byliśmy już w samochodach i jechaliśmy na poczęstunek...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:40   #2333
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
ja już się przyzywczaiłam do tych toreb noszyonych na zgięciu a jak nosze te na skos to mam wrażenie jakbym miała jeszcze większego garba U nas w lumpku kompletnie nie ma torebek...
Ja lubię te przewieszane na skos bo pasują do mojego stylu ubierania, strasznie dziwnie bym się czuła nosząc torebkę w ręce lub na zgięciu

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Jestem całkowicie padnęta po chrzcinach w ogóle ledwo zdążyliśmy do kościoła, a ksiądz taką maniene zrobił- 90%jego słów nie można było zrozumieć, a tak mu się spiszyszło, że w ciągu 10min byliśmy już w samochodach i jechaliśmy na poczęstunek...
Nieźle I to jest jeden z powodów dlaczego nie przepadam za księżmi
Chociaż gdybym się zdecydowała na ślub kościelny (bardziej dla rodziny i przyszłego potomka niż dla siebie bo ja myślę o cywilnym) to bardzo bym chciała taką ekspresową wersję bo inaczej bym tam umarła... z nudów
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:45   #2334
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Aga ale nie aż tak poza tym 5min przed chrztem powiedział, że nie da tego chrztu małemu, bo rodzice ślubu nie mają :/ to bez przesady...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:47   #2335
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Wiem, na allegro zwykle wszystko jest :P Tylko wolałabym bez kosztów przesyłki, a przede wszystkim bardziej w ukryciu przed mamą Nie wiecie czy gdzieś 'w realu' kupię?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:48   #2336
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Aga ale nie aż tak poza tym 5min przed chrztem powiedział, że nie da tego chrztu małemu, bo rodzice ślubu nie mają :/ to bez przesady...
Powiem Ci, że większość księży tak robi, moja siostra tylko po cywilnym była u kilku księży zanim znalazła takiego, który bez problemy ochrzcił dziecko.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:48   #2337
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez ImmortalLover Pokaż wiadomość
Aga ale nie aż tak poza tym 5min przed chrztem powiedział, że nie da tego chrztu małemu, bo rodzice ślubu nie mają :/ to bez przesady...
mnie nie chcieli ochrzcić bo moi rodzice mają tylko cywilny
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 10:52   #2338
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 697
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Wiem, na allegro zwykle wszystko jest :P Tylko wolałabym bez kosztów przesyłki, a przede wszystkim bardziej w ukryciu przed mamą Nie wiecie czy gdzieś 'w realu' kupię?
Co do kosztów przesyłki to powiem Ci, że ja znalazłam tę bazę u siebie w mieście, kosztuje 12zł więc tylko 2 zł mniej niż na allegro z przesyłką
Nie wiem czy u Ciebie są jakieś sklepy sieci Społem - ja u siebie właśnie tam znalazłam.

Edit. Są sklepy Społem we Wrocławiu, musisz sobie poszukać w necie na jakiej ulicy, może będzie jakiś blisko Ciebie to jutro wybierzesz się na spacer

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2010-08-29 o 11:00
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:07   #2339
ImmortalLover
Zakorzenienie
 
Avatar ImmortalLover
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 14 384
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że większość księży tak robi, moja siostra tylko po cywilnym była u kilku księży zanim znalazła takiego, który bez problemy ochrzcił dziecko.
szkoda, że się obudził zaraz przed całą uroczystością...
__________________

Zawartość torebki dzieli się na części: "powinnam" , "mam" i "a skąd się to wzięło?".




ImmortalLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:18   #2340
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Włosomaniaczki cz. VI ... wchodzisz na własne ryzyko :P

Zdaje się, że jeden społem mam zaraz obok miejsca gdzie chodzę na wokal A jeszcze gdzieś patrzeć czy tylko tam? W ogóle dobrze Ci się sprawuje ta baza? Bo mi się tłuszczą powieki i wszystkie cienie mi spływają, a chciałabym się troche pobawić od czasu do czasu.
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.