Majówki 2016 - część ósma ❤ - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-28, 13:51   #2311
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Okres spóźnia mi się 5 dni a test negatywny nie wiem o co chodzi, może zrobię jutro z rana znowu bo dzisiaj robiłam po poludniu chociaż Na teście w sumie jest napisane że można zrobić o dowolnej porze dnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrób rano, bo na tym etapie po południu może nie byc jeszcze widać

Trochę Was ponadrabiałam, ale jestem wycięta z życia po weekendzie. Brat u nas był do wczoraj więc miałam trochę oderwania od codzienności. Mały też się wujkiem nacieszył.
Zmęczona jednak jestem, spałabym całymi dniami...
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 15:29   #2312
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez konsternacja Pokaż wiadomość
no ładnie
a jaki byś chciała wynik tego testu ?
Wczoraj nawet sie cieszylam ze moze bedzie dobrze ale dzisiaj rano miałam załamke że jednak chciałabym ten okres więc sama nie wiem, serio. Nie byłoby to dziecko planowane ale też nie jest tak że nie chcemy dwójki bo ja nardzo chce ale chyba aż za bardzo się boję że wystarczyłoby jedno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 16:03   #2313
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus u mnie w dniu spodziewane miesiączki były 2 kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 17:46   #2314
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

ciezko nadrobic, okna wymieniamy, wszedzie bajzel

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 18:36   #2315
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Anulus u mnie w dniu spodziewane miesiączki były 2 kreski

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to jutro powinno dac już miarodajny wynik a jak będzie negatywny to nie wiem co to
7sweet ja Cię rozumiem w styczniu jadę z mala do Polski sama bo remontujemy łazienkę a mamy tylko 1 w mieszkaniu więc muszę się z mała ewakuowac. W dodatku mąż sam będzie robił remont więc pewnie zejdzie 2 razy dłużej ale skoro potrafi to jakoś nie uśmiechało mi się płacić 20 tysięcy za sama robotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:05   #2316
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
No to jutro powinno dac już miarodajny wynik a jak będzie negatywny to nie wiem co to
7sweet ja Cię rozumiem w styczniu jadę z mala do Polski sama bo remontujemy łazienkę a mamy tylko 1 w mieszkaniu więc muszę się z mała ewakuowac. W dodatku mąż sam będzie robił remont więc pewnie zejdzie 2 razy dłużej ale skoro potrafi to jakoś nie uśmiechało mi się płacić 20 tysięcy za sama robotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trzymam kciuki za dobre wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 19:51   #2317
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus - ja tez trzymam kciuki. Oby wynik byl taki jak chcesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 20:26   #2318
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus oooohooo kciuki za co chcesz w takim razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:36   #2319
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Ja sama nie wiem jaki wynik bym chciała raz jestem załamana a raz się cieszę chociaż mój mąż w ogóle nie wierzy że mogłabym być w ciąży ja chyba sama też nie wierzę więc jakoś takie nierealne to dla mnie. Dam wam znać jaki był wynik z rana. Sorki za głupie pytanie ale czy ten test powinnam zrobić ze środkowego strumienia moczu tak jak na bakterie czy normalnie? Od razu znaczy się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 20:57   #2320
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Ja sama nie wiem jaki wynik bym chciała raz jestem załamana a raz się cieszę chociaż mój mąż w ogóle nie wierzy że mogłabym być w ciąży ja chyba sama też nie wierzę więc jakoś takie nierealne to dla mnie. Dam wam znać jaki był wynik z rana. Sorki za głupie pytanie ale czy ten test powinnam zrobić ze środkowego strumienia moczu tak jak na bakterie czy normalnie? Od razu znaczy się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam nie wiem czy i jakie sa zalecenia na teście jesli nie napisali. Ja łapalam jakkolwiek. Jak miało wyjsc to wychodzilo za pierwszym razem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 21:12   #2321
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

jak ma wyjsc to wyjdzie, chociaz te pkerwsze kreski to takie blade, sprobuj nie nakrecac sie do jutra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 06:09   #2322
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

No no anulus, czekamy na wieści


Jejku dziewczyny, ja już ledwo żyję. W dzień tego nie odczuwam, ale rano i w nocy gdy muszę wstać jestem tak strasznie niewyspana. Nie mam zapału bawić się z dzieciakami, nic mi się nie chce. I co najlepsze Igusia generalnie dobrze śpi, tylko Mateusz ma lepsze i gorsze noce.
Szkoda mi go, bo nawet jeśli nie przeżywa czegoś to ma nos zapchany i przez to chyba tak się ciągle wierci.

Iwonia, pomogły Wam te leki na nieżyt nosa?

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:36   #2323
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Test negatywny a okresu dalej nie ma już sama nie wiem o co chodzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:38   #2324
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus czekamy zatem Daj znać

Asiaczek współczuję przemęczenia. Ja teraz czuję się jak pijana, po powrocie z pracy nie chce mi się nic robić z małym, a jak dojdzie kolejne dzieciątko, to pewnie też będę na rzęsach chodziła. Tyle dobrze, że moja mama przyjedzie na kilka miesięcy, to z Mikołajem pomoże.

Uspokoiły mi się troche mdłości - już nie są takie zamiatające, jak 2-3 tygodnie temu. Pamiętam, że w ciązy z Mikołajem też na tym etapie mi się uspokajać zaczęło, a wszystkie internetowe poradniki twierdzą, że w tym okresie powinno być największe nasilenie. Jestem wyjątkiem od reguły :P
Moje dziecię wczoraj skonczyło równo 2,5 roku - kiedy to zleciało? Taki już fajny chłopczyk z niego i jak sobie pomyślę, że znowu mnie czeka cała ta droga od początku, to hmm Ja nie jestem fanka noworodków jednak Pamiętam zanim ja zostałam mamą mąż mi opowiadał, że jego kumplowi się urodziła córeczka i marudził, ze jest 'niekumata' i nie zajmował się nią - oburzona wtedy byłam, ale dziś troche go rozumiem. W sensie tej 'kumatości', a nie braku zajmowania sie dzieckiem oczywiście, bo tego nadal nie pochwalam.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:39   #2325
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Próbuje umówić sobie wizytę do lekarza a wg nich to że okres nie przychodzi jest normalne i czekać mam do 6 miesięcy próbuje do jedynego prywatnego w mieście ale koleżanka mi mówiła że oni nie przyjmują już nowych pacjentow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:44   #2326
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Próbuje umówić sobie wizytę do lekarza a wg nich to że okres nie przychodzi jest normalne i czekać mam do 6 miesięcy próbuje do jedynego prywatnego w mieście ale koleżanka mi mówiła że oni nie przyjmują już nowych pacjentow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A normalnie masz regularne cykle ?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:45   #2327
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
A normalnie masz regularne cykle ?
Tak, czesto nawet co do pory dnia. Zdarzyło mi się dostać dzień czy 2 szybciej ale nigdy później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:47   #2328
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Tak, czesto nawet co do pory dnia. Zdarzyło mi się dostać dzień czy 2 szybciej ale nigdy później.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poczekałabym jeszcze. Wiem, że to pewnie irytujące, ale jeszcze nie jest nienormlane. Z tego co pamiętam, to wahania +/- 7 dni nawet sa nadal uwazane za cykle regularne.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 07:51   #2329
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Poczekałabym jeszcze. Wiem, że to pewnie irytujące, ale jeszcze nie jest nienormlane. Z tego co pamiętam, to wahania +/- 7 dni nawet sa nadal uwazane za cykle regularne.
Dzisiaj jest właśnie 7 dzień w sumie. Nic innego i tak nie wymyślę, zrobię test w poniedziałek jeszcze ale wątpię żebym była w ciąży i 2 testy tego nie pokazały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 08:03   #2330
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Dzisiaj jest właśnie 7 dzień w sumie. Nic innego i tak nie wymyślę, zrobię test w poniedziałek jeszcze ale wątpię żebym była w ciąży i 2 testy tego nie pokazały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czasem testy wychodzą późno, czasem owu się może przesunąć, bo o ile faza po owu zazwyczaj jest stała, tak przed może się wydłużyć cykl cały.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:16   #2331
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus to poczekaj jeszcze pare dni. U mnie tez mimo regularnosci zdarzely sie opóźnienia nawet gdy nie mialam w planie testowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Asiaczek tak te leki natychmiast pomagaja. Jednak po odstawieniu problem wraca po około 2 tygodniach. Teraz mamy nieco zmienić taktyke i dalej obserwować. Ale to raczej skoro ciagle go cos uczula to nawroty beda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Asiaczek juz niedlugo bede taka sama zombie... Igoras w dalszym ciągu nocą akceptuje tylko mnie. Zdarzylo sie moze raz ze wolal tatus jak akurat pojechalam na ip i zasnal z D. Wtedy mial zakodowane chyba ze mnie nie ma i to jego wolal.
A ze malo kiedy D. sie udaje go uspic bo tylko nerwy sa wtedy to wiadomo...
Jeszcze juz chyba z czwarta noc Igor zle spi. Od okolo 3 kopie, wierzga, jeczy, rozkrywa sie. Wstaje sporo razy do niego, poloze sie a on za chwile od nowa to samo. Robi się coraz bardziej ciekawie bo D. nie ma prawa nawet podejsc do jego lozka zeby np do mnie go przyniesc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Biegaczka super ze czujesz się lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Próbuje umówić sobie wizytę do lekarza a wg nich to że okres nie przychodzi jest normalne i czekać mam do 6 miesięcy próbuje do jedynego prywatnego w mieście ale koleżanka mi mówiła że oni nie przyjmują już nowych pacjentow

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U Was czy w uk nigdy nie przestanie mnie zadziwiac "służba zdrowia"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:20   #2332
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Czekam na telefon od prywatnego ginekologa, ale oni też przestrzegają szwedzkich protokołów więc może i tak się nie udać.
Poczekam z testem do poniedziałku, i tak w sumie nic innego nie wymyślę przecież a pierwsze usg w Szwecji jest około 14 tygodnia i nawet jak nie znam terminu ostatniej miesiączki to oni wiem dziecka ustalają w 14 tygodniu, bo już kombinowalam zrobić iść w tej sposb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:21   #2333
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma

Koleżanka z uk byla niedawno na polowkowych. Lekarz dopiero teraz zauwazyl ze dzidzia ma bardzo poważna wade serca (brak lewej komory). Od razu po porodzie zaczna sie operacje a i tak nie wiadomo czy ta pierwsza przezyje. Nawet nie potrafię sobie tego wszystkiego wyobrazic... Mamy czesty kontakt i ona mnie pyta co tam u mnie i az dziwnie mi mowic ze ok, ze juz czekam tylko na porod a moim zmartwieniem jest obecnie to jak ogarnac Igora i Kacperka jak jednocześnie w nocy będą mnie obaj chcieli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:36   #2334
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus a nie zmieniłaś diety? Ja jak zaczęłam ćwiczyć i zdrowiej jeść to się okresu sama nie doczekałam i poszłam po tabletki na wywolanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:36   #2335
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Czekam na telefon od prywatnego ginekologa, ale oni też przestrzegają szwedzkich protokołów więc może i tak się nie udać.
Poczekam z testem do poniedziałku, i tak w sumie nic innego nie wymyślę przecież a pierwsze usg w Szwecji jest około 14 tygodnia i nawet jak nie znam terminu ostatniej miesiączki to oni wiem dziecka ustalają w 14 tygodniu, bo już kombinowalam zrobić iść w tej sposb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Późno ten 14tc. To nawet tu pierwsze usg jest w 11-13tc, żeby CRL było pomiędzy tymi 45 a 82mm do prenatalnych.

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Koleżanka z uk byla niedawno na polowkowych. Lekarz dopiero teraz zauwazyl ze dzidzia ma bardzo poważna wade serca (brak lewej komory). Od razu po porodzie zaczna sie operacje a i tak nie wiadomo czy ta pierwsza przezyje. Nawet nie potrafię sobie tego wszystkiego wyobrazic... Mamy czesty kontakt i ona mnie pyta co tam u mnie i az dziwnie mi mowic ze ok, ze juz czekam tylko na porod a moim zmartwieniem jest obecnie to jak ogarnac Igora i Kacperka jak jednocześnie w nocy będą mnie obaj chcieli...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tu jest, pierwsze usg 11-13tc. a wtedy i tak takiej wady nikt nie zauważy chyba, a kolejne połówkowe dopiero i jeśli jest wszystko ok, to do konca ciąży już nie ma usg - niestety. U nas akurat na połówkowych wyszła wada stóp i mieliśmy 2 tygodnie później w takiej klinice już specjalistycznej powtórne usg - trwało godzinę, obejrzała lekarka małego od czubeczka głowy, do najmniejszego palca. Wtedy jego nerki były ok. A 8 tygodni później wyszły nam nerki torbielowate więc to nie jest tak, że jak ktoś mógł nie zauważyć. Na każdym etapie ciąży może się coś zadziać niestety, jak widać na naszym przykładzie. Dlatego jeśli u nas będzie wszystko ok i nie będą mi żadnych kolejnych usg w szpitalu robić, to po prostu będę chodziła prywatnie i tyle.
Niemniej przykro mi z powodu koleżanki, to ogromny stres, choć może dobrze wiedzieć wcześniej i choć trochę móc się przygotować na to, co ich czeka.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:45   #2336
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Martunia nie zmieniłam diety właśnie, w sumie wszystko było jak zwykle aż do czwartku /piątku
Biegaczka znajoma miała tylko polowkowe bo w takim rejonie mieszka że nawet tego w okolicach 14 nie robia. Muszę doczytać w sumie bo może to był 12 tydzień. Chętnie poszlabym prywatnie ale najbliższy prywatny gabinet mam 250 km ode mnie więc odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Tutaj w ogóle niektórych operacji się nie przeprowadza takich jak w Polsce np bo nie mają aż tylu specjalistów, mieszka tu mało osób więc i te przypadki są rzadsze i np w zeszłym roku zmarł synek dziewczyny która urodziła to z wadą serca serca której tu nie operowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Doczytalam i ogólnie należy się jedno usg między 18 a 20 tygodniem, dodatkowo niektóre regiony oferują między 11 a 14 ale jeżeli nie ma lekarza (koleżance te tygodnie wypadły latem i nie zrobili bo lekarze na urlopie i nie ma wolnego czasu) to czasami nie robia, jeżeli nie ma 35 lat a ciąża prawidłowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:49   #2337
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Martunia nie zmieniłam diety właśnie, w sumie wszystko było jak zwykle aż do czwartku /piątku
Biegaczka znajoma miała tylko polowkowe bo w takim rejonie mieszka że nawet tego w okolicach 14 nie robia. Muszę doczytać w sumie bo może to był 12 tydzień. Chętnie poszlabym prywatnie ale najbliższy prywatny gabinet mam 250 km ode mnie więc odpada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Tutaj w ogóle niektórych operacji się nie przeprowadza takich jak w Polsce np bo nie mają aż tylu specjalistów, mieszka tu mało osób więc i te przypadki są rzadsze i np w zeszłym roku zmarł synek dziewczyny która urodziła to z wadą serca serca której tu nie operowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Doczytalam i ogólnie należy się jedno usg między 18 a 20 tygodniem, dodatkowo niektóre regiony oferują między 11 a 14 ale jeżeli nie ma lekarza (koleżance te tygodnie wypadły latem i nie zrobili bo lekarze na urlopie i nie ma wolnego czasu) to czasami nie robia, jeżeli nie ma 35 lat a ciąża prawidłowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łojeżu... skąd zatem takie dobre opinie o szwedzkiej służbie zdrowia? Jeszcze jak panstwówka kuleje, ale sa gabinety prywatne, to można przeżyć, a tu nie ma prywatnych też? Czy to tylko w Waszych okolicach?

Ja nie narzekam, bo teraz moge sobie usg wykupić nawet na grouponie w angielskich klinikach Mam też polską przychodnię z ginekologiem.
Ja nie narzekam, bo w ciązy z Mikołajem tych szpitalnych usg miałam chyba 8. Pod koniec ciąży praktycznie co tydzien byłam w szpitalu na kontroli u połoznych od cukrzycy itd. Ale pewnie zależy, jak sie trafi.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 08:54   #2338
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Ja teraz chodzę do prywatnego ośrodka, przeniosłam się z normalnego i nie muszę błagać pielęgniarki żeby pozwoliła mi iść do lekarza no ale tam są tylko normalni rodzinni lekarza, a dodatkowo ostatnio odrzucili mi od nich skierowanie z węzłami Lenki bo to jest normalne i juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Ogólnie może ta opinia jest dobra bo wszystko idzie sprawnie, nie ma tu takiego czegoś jak kolejki do lekarzy, każdy wchodzi w swoim czasie itd ale leczyć się nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 09:03   #2339
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Jak tyle rzeczy jest 'normalnych' i zbywają ludzi to nie dziwota, że nie ma kolejek :P
W UK znowu kolejki są, choć nie aż takie, jak w Pl chyba. Tu problemem jest liczba ludzności - po prostu nie ma wystarczającej liczby lekarzy na tyle ludzi zamieszkujących UK. W szpitalach zawsze jest tłoczno - okropienstwo. Nie lubię tam chodzic, a czekają mnie 2 wizyty z Mikołajem teraz w grudniu + moje usg.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-29, 10:02   #2340
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia, u nas w nocy to samo, z resztą wiesz... Gdyby mąż poszedł do syna to byłaby awantura, a te nocne u niego wyglądają jakby diabeł w niego wstąpił, dosłownie... Niedawno czytałam wpis pewnej mamy, że minął miesiąc zanim dziecko zaakceptowało ojca w nocy. I to był miesiąc płaczu. U nas pewnie byłoby podobnie i to chyba nie na moje nerwy.
Żałuję tylko, że będąc w ciąży nie próbowaliśmy mocniej Mateusza do ojca przekonać, nie czekając aż będzie miał więcej stresorów

Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:36:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.