Mamy Grudniowe 2019 - część II - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-31, 09:24   #2311
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
To masz prywatne ubezpieczenie? Też mam z lux medu ale u mnie nie ma ich oddziału tylko placówki współpracujące i tam gin nie robi problemu i nawet sama zaproponowała, żebym ciąże prowadziła na nfz jak mam bliżej a do niej przyjeżdżała popatrzeć na dzidziusia od czasu do czasu

Tego testu też się boję jak cholercia ale to głównie przez opowieści na internecie, koleżanki, które robiły mówiły, że nie ma źle i że też myślały, że będzie gorzej
Mam ubezpieczenie z pracy. Ja w sumie muszę zapytać o te USG. Bo na chwilę obecną miałam tylko prenatalne i teraz będę mieć to połówkowe. Może gdybym mu powiedziała że chce więcej to pewnie by dał skierowanie.

Nie wiem co z tą glukozą. Może później też będę musiała ja robić ponownie. Zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:40   #2312
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ola, Arya, a nie za wczesnie na tą glukozę? Bo gdzies czytałam, ze dopiero po 24 tc zmiany hormonalne skutkują problemami z cukrem, więc dopiero od tego momentu badanie jest miarodajne.

Ja się tak teraz wymądrzam, ale sama mam to cudo za sobą w 8 albo 9 tc, bo mam rodzinne obciążenie, a teraz kazał mi zrobić ponownie najwczesniej w 24+0


Nie wiem na tę chwilę lekarz kazał zrobić, więc mu ufam w tym temacie. Może potem będę powtarzać jeszcze, bo teraz wyszła ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:40   #2313
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Smerfetka super poducha wyszła

Byłam w Tesco, kupiłam kilka rzeczy, jakieś podkłady, wanienke, proszek yelpa, wkładki laktacyjne, miseczki. Innych rzeczy już nie było.

Mam dziś wolne, nie wiem co mam ze sobą zrobić 🤷☠♀️🤦☠♀️ chyba idę spać. Ubranka się piorą, jeszcze ze 2, 3 prania i chyba koniec. Się zastanawiam gdzie ja je upchnę 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:41   #2314
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dzień dobry,


zapomniałam Wam wrzucić fotki mojej poduchy DIY więc teraz to robię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super poducha!

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:46   #2315
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Wiecie co.... właśnie się dowiedziałam że moja firma złożyła wniosek o upadłość. Fajnie najlepsze, że dowiedziałam się o tym z internetu....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:50   #2316
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wiecie co.... właśnie się dowiedziałam że moja firma złożyła wniosek o upadłość. Fajnie najlepsze, że dowiedziałam się o tym z internetu....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O kurcze! To raczej nieciekawie. |Nikt pracowników nie poinformował?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 09:50   #2317
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wiecie co.... właśnie się dowiedziałam że moja firma złożyła wniosek o upadłość. Fajnie najlepsze, że dowiedziałam się o tym z internetu....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O matko bardzo współczuję. Szkoda tylko że Ciebie nikt nie raczył poinformować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 10:17   #2318
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Kurcze arya to nieciekawa sytuacja

Ja byłam dzisiaj na pobraniu krwi i od razu dostałam wynik moczu. Znowu mam erytrocyty w moczu i pewnie znów czeka mnie maraton po wszystkich lekarzach. W zeszłym roku we wrześniu też pojawił się znikąd, przeszłam po wszystkich specjalistach, az wylądowałam w szpitalu, a skończyło się na tym, że waszystkie inne wyniki są piękne i nie wiedzą co mi jest. Samo przeszło, a teraz znowu wróciło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 10:21   #2319
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Kurcze arya to nieciekawa sytuacja

Ja byłam dzisiaj na pobraniu krwi i od razu dostałam wynik moczu. Znowu mam erytrocyty w moczu i pewnie znów czeka mnie maraton po wszystkich lekarzach. W zeszłym roku we wrześniu też pojawił się znikąd, przeszłam po wszystkich specjalistach, az wylądowałam w szpitalu, a skończyło się na tym, że waszystkie inne wyniki są piękne i nie wiedzą co mi jest. Samo przeszło, a teraz znowu wróciło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh, bądź tu mądry człowieku, jak lekarze sami nie potrafią wskazać przyczyny. Ale obniżali Ci jakoś w ubiegłym toku ten poziom czy samo przeszło?
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 10:41   #2320
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
O kurcze! To raczej nieciekawie. |Nikt pracowników nie poinformował?


Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
O matko bardzo współczuję. Szkoda tylko że Ciebie nikt nie raczył poinformować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No szkoda, ale jakoś mnie to mocno nie dziwi.
Wszyscy się dowiedzieli z Internetu i mydlą oczy jak zawsze.
Już jeden upadek firmy przeżyłam, więc mam jakiegoś pecha dobrze, że mi ZUS już dawno płaci.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 10:41   #2321
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ehh, bądź tu mądry człowieku, jak lekarze sami nie potrafią wskazać przyczyny. Ale obniżali Ci jakoś w ubiegłym toku ten poziom czy samo przeszło?
Nic nie obniżali. Ostatecznie w szpitalu zrobili mi wszelakie badania. Konsultacje stomatologiczne, laryngologiczne i okulistyczne żeby wykluczyć stany zapalne, badania RTG i USG nerek w celu wykluczenia kamieni nerkowych, badania krwi na toczeń układowy. I nic nie wykazało, poza tym wszystkie inne parametry nerkowe są w porządku, więc stwierdzili, że oni nie wiedzą i mam iść do domu i tylko kontrolować sytuację. Teraz ostatnie dwa badanie moczu w ciąży były idealne. 🤷

Jak myślicie, czy ta sukienka jest rozwiązywana? Nada się jako koszula do porodu, albo później do karmienia? Na hm jest promo 20% na sukienki i wychodzi za 15 zł. Screenshot_2019-07-31-11-37-43-414_com.hm.goe_compress62.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 10:41   #2322
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej wszystkim!

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Wiecie co.... właśnie się dowiedziałam że moja firma złożyła wniosek o upadłość. Fajnie najlepsze, że dowiedziałam się o tym z internetu....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O cholerka ale zasiłek macierzyński Ci chyba normalnie przysługuje, powiesz w zus że idziesz na rok to będziesz miała przez rok spokój...Ale współczuję,bo jednak z tylu głowy będziesz miała że trzeba pracy szukac
Ale faktycznie słabe to jest że nikt Ci z pracy nie powiedział,może szefostwo do ostatniej chwili trzymało to w tajemnicy?

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Dzień dobry,


zapomniałam Wam wrzucić fotki mojej poduchy DIY więc teraz to robię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Woooow i że Ty sama tak uszylas? podziwiam piękna jest!!!!!!


Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Ola, Arya, a nie za wczesnie na tą glukozę? Bo gdzies czytałam, ze dopiero po 24 tc zmiany hormonalne skutkują problemami z cukrem, więc dopiero od tego momentu badanie jest miarodajne.

Ja się tak teraz wymądrzam, ale sama mam to cudo za sobą w 8 albo 9 tc, bo mam rodzinne obciążenie, a teraz kazał mi zrobić ponownie najwczesniej w 24+0
Ja też się boję robić te glukoze, mam trochę parcie na słodycze w ciąży więc boje się jaki bedzue wynik

VOICE, BIEDRO, wodze na 1 str. Że macie dzis połowkowe, trzymam mocno kciuki!!! Dajcie znać po
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:01   #2323
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Nie, nie. Chodzę do lux medu. Mój ginekolog wychodzi z założenia że jak z ciążą wszystko dobrze to nie ma konieczności robienia USG na każdej wizycie.

W piątek czeka mnie zrobienie testu na obciążenie glukozą aż się boje co to będzie bo słyszałam różne opowieści.

My też na pewno będziemy chcieli utrzymać niższą temperaturę w mieszkaniu, bo nie chce dziecka przegrzewać. (Podejrzewam że moja babcia to tego nie przeżyje jak zobaczy jak będę juniora ubierać)

U moich sąsiadów synowie od małego hartowani. Jeden ma 2.5 roku i potrafi przy 15 stopniach biegać w samym pampersie boso po mokrej trawie i jakoś im nie choruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z perspektywy obecnej ciąży najmocniej to chyba jestem rozczarowana aktualna oferta luxmedu

A dlaczego robisz tak wcześnie obciążenie glukoza? Coś twojego gina niepokoi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:11   #2324
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Kciuki za połówkowe!

Cos mnie w boku ciągnie, matko ja sie sypie. Najchetniej bym sie polozyla spac bylam na zakupach zrobilam rosół musze podlogi pomyc i pranie wstawic. Jaaaa nie mam sily

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

W międzyczasie kliknelam 2 T-shirty ciążowe i jeansy w hm w 2 rozm wiec jeden bede odsylac , sama nie wiem jaki nosze a byla końcówka.
Oczywiście bez promocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:14   #2325
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Czekamy w takim razie

My się witamy w 19+0 ja już się doczekać nie mogę połówkowych, chociaż ja maluszka widziałam na początku czerwca. Mąż widział w 8 tc więc On już w ogóle się doczekać nie może. Miejmy nadzieję że te 2 tyg szybko zleci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurde nie wytrzymała bym Ja miałam w 5 tyg, 6, 8, 12, 14 i ostatnio w 18 Ostatnio czyli na początku lipca, za tydzień będę szła na samą wizytę ale na kolejną czyli pewnie za jakiś miesiąc już chce żeby mi zrobił z usg. Bo gdyby chciał iść planem to powinien dopiero po 30 tygodniu teraz. Jak nie będzie chciał to pójdę na 3d chyba. Zresztą.. Co on może nie chcieć jak to ja za to płacę..

Wszystkiego najlepszego


Śmigam zaraz po paczki do paczkomatu, 3 już są liczę, że 4 też przyjdzie to odbiorę wszystkie na raz

I nuda mnie dziś dopadła, ostatnie dni intensywnie i dziś nie wiem co ze sobą zrobić Dokończyła bym sprzątanie ale czuję delikatny początek bólu głowy i odpuszczam dziś przygody z cifem w łazience bez okna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:14   #2326
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Kurcze arya to nieciekawa sytuacja

Ja byłam dzisiaj na pobraniu krwi i od razu dostałam wynik moczu. Znowu mam erytrocyty w moczu i pewnie znów czeka mnie maraton po wszystkich lekarzach. W zeszłym roku we wrześniu też pojawił się znikąd, przeszłam po wszystkich specjalistach, az wylądowałam w szpitalu, a skończyło się na tym, że waszystkie inne wyniki są piękne i nie wiedzą co mi jest. Samo przeszło, a teraz znowu wróciło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm ja w przedostatnim moczu po pobycie nad morzem miałam i erytrocyty i bakterie. Ale łykałam potem żurawinę i wszystko przeszło i teraz wyniki wzorcowe. Nic nie mówił mi wtedy lekarz na te erytrocyty.

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Hej wszystkim!







O cholerka ale zasiłek macierzyński Ci chyba normalnie przysługuje, powiesz w zus że idziesz na rok to będziesz miała przez rok spokój...Ale współczuję,bo jednak z tylu głowy będziesz miała że trzeba pracy szukac

Ale faktycznie słabe to jest że nikt Ci z pracy nie powiedział,może szefostwo do ostatniej chwili trzymało to w tajemnicy?





Woooow i że Ty sama tak uszylas? podziwiam piękna jest!!!!!!









Ja też się boję robić te glukoze, mam trochę parcie na słodycze w ciąży więc boje się jaki bedzue wynik



VOICE, BIEDRO, wodze na 1 str. Że macie dzis połowkowe, trzymam mocno kciuki!!! Dajcie znać po


Tak teraz do końca jakby coś płaci ZUS za l4 i potem macierzyński.
Generalnie nie planowałam tam wracać, ale zawsze lepiej mieć jakąś opcję na powrót nawet na chwilę.
Na razie niby mówią coś o sprzedaży firmy, zobaczymy co im wyjdzie.
Prezesi i inni to już dawno zapewne wiedzieli kiedy co zrobią, a nasi przełożeni dowiedzieli się dziś rano mailowo




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:19   #2327
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Z perspektywy obecnej ciąży najmocniej to chyba jestem rozczarowana aktualna oferta luxmedu

A dlaczego robisz tak wcześnie obciążenie glukoza? Coś twojego gina niepokoi?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
W sumie to nie wiem czy będę je robić. Bo niby mam wypisane skierowanie ale tam jest coś takiego jak sugerowany termin wizyty 4.09. i się właśnie zastanawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:21   #2328
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Hm ja w przedostatnim moczu po pobycie nad morzem miałam i erytrocyty i bakterie. Ale łykałam potem żurawinę i wszystko przeszło i teraz wyniki wzorcowe. Nic nie mówił mi wtedy lekarz na te erytrocyty.





Tak teraz do końca jakby coś płaci ZUS za l4 i potem macierzyński.
Generalnie nie planowałam tam wracać, ale zawsze lepiej mieć jakąś opcję na powrót nawet na chwilę.
Na razie niby mówią coś o sprzedaży firmy, zobaczymy co im wyjdzie.
Prezesi i inni to już dawno zapewne wiedzieli kiedy co zrobią, a nasi przełożeni dowiedzieli się dziś rano mailowo




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pamiętasz jak się nazywała ta żurawina co brałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 11:36   #2329
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Pamiętasz jak się nazywała ta żurawina co brałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Mega Żurawina firmy Walmark, taką mi dała babka w aptece bo tańsza od Żuravit który chciałam. W piątek idę na badanie moczu, bo na drugi dzień bo krzywej cukrowej wyszła mi glukoza z moczu i kazał powtórzyć mocz, to zobaczymy czy nadal jest ok.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-31, 12:08   #2330
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Wizytę mam dopiero o 18 i w końcu mąż sobie wolne wziął i idziemy cała rodziną na usg
Leje deszcz u nas, Jaś nie spał w nocy od 1 do 5 prawie wcale, panna Natalia od rana awantury robiła, liczę na miłe zakończenie dnia
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:18   #2331
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Wizytę mam dopiero o 18 i w końcu mąż sobie wolne wziął i idziemy cała rodziną na usg
Leje deszcz u nas, Jaś nie spał w nocy od 1 do 5 prawie wcale, panna Natalia od rana awantury robiła, liczę na miłe zakończenie dnia
No to super! A deszczu zazdroszczę, u mnie niemiłosiernie parno i pochmurno, ciężko się pracuje w taką pogodę
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:41   #2332
wymarzonyswiat
Przyczajenie
 
Avatar wymarzonyswiat
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 6
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Hej!
Jestem tu nowa, dopiero odkryłam forum w sensie ciążowym... Termin na 30.12 dziewczynka, chociaż nastawiona byłam na małego rozbójnika.
Ciąża wyczekiwana jednak akurat trafiło na ten moment, kiedy moje plany były skierowane na co innego. 2 lata starań i trafiło kiedy dostałam nową prace, z której musiałam zrezygnować przez ciąże, jednak... nie poddaje się! Po ciąży spróbuję 'wrócić do gry' Uruchomiło mi się 'dzieckowe' zakupoholictwo i nie mogę przestać oglądać różnych pierdół dla małej. Pierwsze dziecko Musze poczytać mniej więcej poprzednie posty żeby wbić się w temat
Miłego dnia wam życzę
wymarzonyswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:47   #2333
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez wymarzonyswiat Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem tu nowa, dopiero odkryłam forum w sensie ciążowym... Termin na 30.12 dziewczynka, chociaż nastawiona byłam na małego rozbójnika.
Ciąża wyczekiwana jednak akurat trafiło na ten moment, kiedy moje plany były skierowane na co innego. 2 lata starań i trafiło kiedy dostałam nową prace, z której musiałam zrezygnować przez ciąże, jednak... nie poddaje się! Po ciąży spróbuję 'wrócić do gry' Uruchomiło mi się 'dzieckowe' zakupoholictwo i nie mogę przestać oglądać różnych pierdół dla małej. Pierwsze dziecko Musze poczytać mniej więcej poprzednie posty żeby wbić się w temat
Miłego dnia wam życzę
Witamy witamy i kolejna osoba z terminem później niż ja myślałam do niedawna że będę jako ostatnia


A tak btw. od którego tc zaczęlyscie czuć ruchy maleństwa? (pytanie do dziewczyn dla których jest to pierwsza ciąża) niby wiem że z tym może być różnie, ale u mnie dziś jak wspominałam 19+0 i nadal nic i zaczynam się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:53   #2334
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Dziewczyny co do mnie przyszło przeszło moje oczekiwania

https://allegro.pl/oferta/kombinezon...YWIwZjAxOWY%3D

Piękny, bawełniany. Ja wzięłam na 56 bo większy mam

https://allegro.pl/oferta/spiworek-d...YjNmNDRlMjg%3D

A to jest po prostu cudo na żywo. Wzięłam ten szary w gwiazdki i jest super. Środek jest tak milusi, że sama bym tam leżała Rozpina się na 4 zamki, więc można zajrzeć od dołu, od góry, z boku. Można całkowicie górę zdjąć. No i jest duży. Teraz zaaplikuje to do gondoli ale później na następną zimę spokojnie da radę chociażby na sanki. Myślę, że na sanki to i 2 letnie dziecko w niego wejdzie. Na metce dopiero znalazłam skład bo na aukcji nie jest napisane. 35% bawełna 65% poliester, wypełnienie poliestrowe. Ale to w sumie jak na taki śpiworek to chyba ciężko by było znaleźć z super składem za 100 zł.

Czekam jeszcze na kokon, rożek i pierdółki, może wieczorem będzie paczka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:53   #2335
wymarzonyswiat
Przyczajenie
 
Avatar wymarzonyswiat
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 6
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Witamy witamy i kolejna osoba z terminem później niż ja myślałam do niedawna że będę jako ostatnia


A tak btw. od którego tc zaczęlyscie czuć ruchy maleństwa? (pytanie do dziewczyn dla których jest to pierwsza ciąża) niby wiem że z tym może być różnie, ale u mnie dziś jak wspominałam 19+0 i nadal nic i zaczynam się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie od dwóch dni czuję. 18tydzien. Myślałam, że to jelita, gazy, ale te pukanie jest codziennie. Było przez kilka dni o tej samej porze, a teraz różnie. Jakby ktoś mała piąstka mnie od środka dotykał, pukał, dziwne uczucie. coraz częściej czuję i w roznych porach dnia.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
wymarzonyswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:53   #2336
biedro87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 038
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Ola, ja poczułam od 21 tc ruchy. Ciąża nr 4.

Wymarzonyświat, witamy!
biedro87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 12:59   #2337
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Witamy witamy i kolejna osoba z terminem później niż ja myślałam do niedawna że będę jako ostatnia


A tak btw. od którego tc zaczęlyscie czuć ruchy maleństwa? (pytanie do dziewczyn dla których jest to pierwsza ciąża) niby wiem że z tym może być różnie, ale u mnie dziś jak wspominałam 19+0 i nadal nic i zaczynam się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bulgotki to czułam gdzieś już w 17 chyba. Ale z ruchami to miało mało wspólnego i nigdy nie pojawiało się kiedy próbowałam to wywołać. Teraz dziewczyny piszą już, że widzą ruch na brzuchu a ja mam tłuszczyk i nawet pod ręką ciężko wyczuć chociaż wierci się już teraz coraz mocniej. Dopiero od jakichś 3 dni reaguje kiedy pukam w brzuch. Na Twoim miejscu bym nie panikowała. Spróbuj przed snem położyć się na prosto i wsłuchać w absolutnej ciszy w organizm. Może coś poczujesz, bo na początku to naprawdę słabo zidentyfikować i to. Ale przede wszystkim nie panikuj No i przestajesz być najmłodsza wśród ciąż. Wiem jakie to musiało być słabe uczucie bo mi samej się wlecze jak żółw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:17   #2338
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez wymarzonyswiat Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem tu nowa, dopiero odkryłam forum w sensie ciążowym... Termin na 30.12 dziewczynka, chociaż nastawiona byłam na małego rozbójnika.
Ciąża wyczekiwana jednak akurat trafiło na ten moment, kiedy moje plany były skierowane na co innego. 2 lata starań i trafiło kiedy dostałam nową prace, z której musiałam zrezygnować przez ciąże, jednak... nie poddaje się! Po ciąży spróbuję 'wrócić do gry' Uruchomiło mi się 'dzieckowe' zakupoholictwo i nie mogę przestać oglądać różnych pierdół dla małej. Pierwsze dziecko Musze poczytać mniej więcej poprzednie posty żeby wbić się w temat
Miłego dnia wam życzę
Witaj ja tu też nowa bo chyba od wczoraj i termin na 31.12
Z tym trafieniem to zawsze tak jest ja stwierdziłam dzień przed owulacją, że w sumie może już się nie zabezpieczajmy bo pewnie z pół roku jak nic zajmie zanim zajdę w ciążę a tu klops, złoty strzał bez mieszkania (mieszkamy w 1 pokoju u mamy) i z jeszcze nie rozpoczętą budową, ale nie narzekam, parę miesięcy tu przebidujemy i na Wielkanoc w planach przeprowadzka (mam nadzieję, że się uda )
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:18   #2339
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez biedro87 Pokaż wiadomość
Wizytę mam dopiero o 18 i w końcu mąż sobie wolne wziął i idziemy cała rodziną na usg

Leje deszcz u nas, Jaś nie spał w nocy od 1 do 5 prawie wcale, panna Natalia od rana awantury robiła, liczę na miłe zakończenie dnia

Super, że udało się jednak całą rodzinką trzymam kciuki za wizytę.
Cytat:
Napisane przez wymarzonyswiat Pokaż wiadomość
Hej!
Jestem tu nowa, dopiero odkryłam forum w sensie ciążowym... Termin na 30.12 dziewczynka, chociaż nastawiona byłam na małego rozbójnika.
Ciąża wyczekiwana jednak akurat trafiło na ten moment, kiedy moje plany były skierowane na co innego. 2 lata starań i trafiło kiedy dostałam nową prace, z której musiałam zrezygnować przez ciąże, jednak... nie poddaje się! Po ciąży spróbuję 'wrócić do gry' Uruchomiło mi się 'dzieckowe' zakupoholictwo i nie mogę przestać oglądać różnych pierdół dla małej. Pierwsze dziecko Musze poczytać mniej więcej poprzednie posty żeby wbić się w temat
Miłego dnia wam życzę

Witamy
Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Witamy witamy i kolejna osoba z terminem później niż ja myślałam do niedawna że będę jako ostatnia


A tak btw. od którego tc zaczęlyscie czuć ruchy maleństwa? (pytanie do dziewczyn dla których jest to pierwsza ciąża) niby wiem że z tym może być różnie, ale u mnie dziś jak wspominałam 19+0 i nadal nic i zaczynam się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie to było 19+2 jakoś tak dwa dni wcześniej panikowałam, że nadal nie czuję ruchów, a potem takie dziwne uczucie było w brzuchu i myślałam najpierw, że to jelita. Ale było tak codziennie, a potem to już takie pukanie od środka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-31, 13:20   #2340
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 - część II

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja bulgotki to czułam gdzieś już w 17 chyba. Ale z ruchami to miało mało wspólnego i nigdy nie pojawiało się kiedy próbowałam to wywołać. Teraz dziewczyny piszą już, że widzą ruch na brzuchu a ja mam tłuszczyk i nawet pod ręką ciężko wyczuć chociaż wierci się już teraz coraz mocniej. Dopiero od jakichś 3 dni reaguje kiedy pukam w brzuch. Na Twoim miejscu bym nie panikowała. Spróbuj przed snem położyć się na prosto i wsłuchać w absolutnej ciszy w organizm. Może coś poczujesz, bo na początku to naprawdę słabo zidentyfikować i to. Ale przede wszystkim nie panikuj No i przestajesz być najmłodsza wśród ciąż. Wiem jakie to musiało być słabe uczucie bo mi samej się wlecze jak żółw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj spokój ja to "dostaje szału" jak wszyscy wokół mówią, że czas tak szybko leci. Ja mam wrażenie że ta ciaza trwa i trwa. A właściwie wiemy o niej od 8tc więc jakby już krótszy czas oczekiwania. Pocieszam się faktem że od piątku zaczynam urlop ( a że urlopy mają to do siebie że szybko mijają) to jakoś to będzie.

Może to też u mnie wynika z faktu, że ja zazdrościłam siostrze że ona ma już dwójkę dzieci, a ja jeszcze nie ( a jesteśmy bliźniaczkami) i dlatego tak się nie mogę doczekać naszego maluszka na świecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-04 10:37:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.