Wakacyjne Czterolatki :) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 08:31   #2311
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Hej!
Ale się cieszę że Tymek ma urodziny w wakacje Bo na samą myśl o takiej imprezce mam gęsią skórkę Na szczęście nie mam miejsca w domu więc zostałyby mi tylko jakieś sale zabaw.

My dzisiaj na pogrzeb jedziemy-ja i Tymek, bo tz w pracy. Już przeszkolilam Tymka jak ma się zachowywać i jak będzie chciał o cokolwiek zapytać to tylko szeptem. Wiecie jakie dzieci z ciekawości potrafią zadać pytanie

Wczoraj młody miał ciężki dzień, jest wredny jak nie chodzi do przedszkola a ostatnio był tydzień temu w środę Codziennie teraz stoi kilka razy w kącie, wiecznie sięz nim klócę. Pyskulec jeden
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:15   #2312
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Judi, mlode tez jak za dlugo w domu, to dostaje do glowy. Dzis zaplacilam za przedszkole. Nie sadzilam, ze styczen byl ze 100% obecnoscia. Ale faktycznie chorowalismy w grudniu jednak

Mnie zaczyna sie udzielac nastroj wyjazdowy, w niedziele zaczynam ferie nad Baltykiem w Sarbinowie, sou byle do piatku!

a jade na 6 dni tu:

http://apartamentylido.pl/pl/gallery

kupilam to w pazdzierniku na gruponie. 50% taniej, oferta wazna byla 24h. W cenie mam korzystanie z basenow, jacuzzi, saun nieograniczona ilosc. Dwa masaze jakies
i full wyzywienie. 1200zl zaplacilismy za nasza trojke, tyle ze Piter gratis
mialo byc 1000, ale podnieslimy sobie standard pokoju do premium
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is



Edytowane przez Anisia25
Czas edycji: 2013-02-06 o 09:17
Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:26   #2313
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Anisia cena super za taki lususik, bardzo mi się podoba
żeby to morze było bliżej, mnie zawsze dobija ta droga raz się nam udało w 7 godzin dojechać, a raz 14 Samolotem to bym poleciała
__________________
Tymek
Juleczek

Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:41   #2314
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

my z reguly 7h jedziemy, wiec nie ma tragedii. My duzo jezdzimy, wiec trasa nam nie straszna
wyjedziemy o 7 rano, to sie dojedzie na popoludnie z obiadem w Mc donaldzie
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:57   #2315
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Bry. ale u nas dziwna pogoda. rano sypal snieg, teraz swieci slonce. na szczescie sniegu ui nas juz od tygodnia nigdzie nie ma. czekam juz na wiosne. siedze dalej z dzieciakami w domu. nic im juz nie jest, ale wole przetrzymac. tosia ma czasem tylko mokro pod nosem.
Ania, kiedy jedziecie? tez bym sobie wyjechala, ale polskie morze mnie jakos zniecheca, boje sie tamtejszej pogody.
wczoraj z tz ustalilam, ze chyba na wakacje (jak juz gdzies pojedziemy) znow pojedziemy ekonomicznie do pakostane, do chorwacji na 9dni. ostatni tydzien sierpnia. wydamy max 2tys a chociaz odpoczniemy.
mi zostalo jeszcze 1,5tyg. do powrotu do pracy, ciekawe jak to bedzie i czy dzieciaki nie zaczna wlasnie wtedy chorowac.
Magda, zalozylam sobie ten raport cv. wqrza mnie, ze 50% cv w ogole nie jest czytana. po cholere daja ogloszenia, jak juz maja obstawione stanowiska.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
my z reguly 7h jedziemy, wiec nie ma tragedii. My duzo jezdzimy, wiec trasa nam nie straszna
wyjedziemy o 7 rano, to sie dojedzie na popoludnie z obiadem w Mc donaldzie
od nas mamy 3godz. do gorzowa (tam mam rodzine i zazwyczaj tam albo robimy postoj, albo nawet nocujemy u babci) a pozniej juz 2,5 docelowo. teraz od lubina jest piekna droga, ale od nas duzo ludzi przez niemcy jezdzi
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:09   #2316
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Anis bardzo ladnie tam! dorbze zrobiliscie i zycze wam slonecznych dni!

Dzis mlody szybciej ze szkoly wychodzi, ale bedzxie jazda, wyslalam TZa, niechs ie nim zajmuje
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:19   #2317
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Bry. ale u nas dziwna pogoda. rano sypal snieg, teraz swieci slonce. na szczescie sniegu ui nas juz od tygodnia nigdzie nie ma. czekam juz na wiosne. siedze dalej z dzieciakami w domu. nic im juz nie jest, ale wole przetrzymac. tosia ma czasem tylko mokro pod nosem.
Ania, kiedy jedziecie? tez bym sobie wyjechala, ale polskie morze mnie jakos zniecheca, boje sie tamtejszej pogody.
wczoraj z tz ustalilam, ze chyba na wakacje (jak juz gdzies pojedziemy) znow pojedziemy ekonomicznie do pakostane, do chorwacji na 9dni. ostatni tydzien sierpnia. wydamy max 2tys a chociaz odpoczniemy.
mi zostalo jeszcze 1,5tyg. do powrotu do pracy, ciekawe jak to bedzie i czy dzieciaki nie zaczna wlasnie wtedy chorowac.
Magda, zalozylam sobie ten raport cv. wqrza mnie, ze 50% cv w ogole nie jest czytana. po cholere daja ogloszenia, jak juz maja obstawione stanowiska.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



od nas mamy 3godz. do gorzowa (tam mam rodzine i zazwyczaj tam albo robimy postoj, albo nawet nocujemy u babci) a pozniej juz 2,5 docelowo. teraz od lubina jest piekna droga, ale od nas duzo ludzi przez niemcy jezdzi
Veronka, co do wakacji to nie wiem jeszcze. Tez planuje Chorwacje, ale mozliwe ze w okolicach Zadaru. Troche blizej niz ostatnio i poki co nie mamy zbytnio pary do pary. Bede cos szukac jak wroce z nad morza. Termin to sklaniam sie ku przelomu lipca i sierpnia, ale to sie poki co okaze.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Anis bardzo ladnie tam! dorbze zrobiliscie i zycze wam slonecznych dni!

Dzis mlody szybciej ze szkoly wychodzi, ale bedzxie jazda, wyslalam TZa, niechs ie nim zajmuje
Ja nie licze tam na slonce, ale wymocze dupsko w basenie, jacuzzi i sauny pozaliczam
Przyda mi sie takie naladowanie baterii
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 10:23   #2318
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Veronka, co do wakacji to nie wiem jeszcze. Tez planuje Chorwacje, ale mozliwe ze w okolicach Zadaru. Troche blizej niz ostatnio i poki co nie mamy zbytnio pary do pary. Bede cos szukac jak wroce z nad morza. Termin to sklaniam sie ku przelomu lipca i sierpnia, ale to sie poki co okaze.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------


Ja nie licze tam na slonce, ale wymocze dupsko w basenie, jacuzzi i sauny pozaliczam
Przyda mi sie takie naladowanie baterii
a kiedy jedziecie?

my wlasnie bylismy 2lata temu w tym pakostanie- zaraz za zadarem, moze i nie bylo tak pieknie jak na poludniu, ale w sumie bylo ok. 3godziny blizej niz rok temu, 300km mniej no i cenowo nas wyszlo baaardzo tanio jakos 25zl od osoby

ofkors, nie bralam nr tel. ani kontaktu, wiec pewnie i tak pojedziemy w ciemno i bedziemy probowac u tej samej babki. znajomi i moja mama maja z nami jechac, wiec pewnie bedzie taniej niz bysmy sami jechali
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2013-02-06 o 10:25
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:37   #2319
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

A my zaraz wyjezdzamy do Zakopca zeszlo nam bo jeszcze rabo zaliczylam z mloda pediatre. Kaszle, smarka a do tego w nocy poplakiwala ze ja uszko boli polecialam z ranca, dobrze ze nam sie udalo. Zapisala jakies kropelki, przebadala i powiedziala zeby smialo jechac. W koncu mamy blisko wiec jakby co, odpukac, to wrocimy w 2 godziny. Dzis juz ucho nie boli ake kazala zakrapiac przynajmniej 2 dni, bo zmiana cisnienia. Wiki juz siedzi na walizach od rana tez mamay zamiar wygrzac sie w vasenach termalnych, oby Wiki planow nie pokrzyzowala. Ogladalam pogode i od jutra ma sypac snieg


Anisia Wy tez sie wybawcie


no to spadam, pisac oczywiscue bede


aha, Judi to zadluzenie jest wliczone w cene
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:42   #2320
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość


aha, Judi to zadluzenie jest wliczone w cene
a ile za takie mieszkanie chca? do pelnego remontu i zadluzone? duze to mieszkanie?
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:48   #2321
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
a kiedy jedziecie?

my wlasnie bylismy 2lata temu w tym pakostanie- zaraz za zadarem, moze i nie bylo tak pieknie jak na poludniu, ale w sumie bylo ok. 3godziny blizej niz rok temu, 300km mniej no i cenowo nas wyszlo baaardzo tanio jakos 25zl od osoby

ofkors, nie bralam nr tel. ani kontaktu, wiec pewnie i tak pojedziemy w ciemno i bedziemy probowac u tej samej babki. znajomi i moja mama maja z nami jechac, wiec pewnie bedzie taniej niz bysmy sami jechali
Nie wiem jeszcze, ale jak co to sie mozemy zgadac co do terminu
Chcielibysmy na pewno lipiec/sierpien
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 10:55   #2322
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Nie wiem jeszcze, ale jak co to sie mozemy zgadac co do terminu
Chcielibysmy na pewno lipiec/sierpien
no my musimy koniec sierpnia. przelom po pierwsze dla nas za goracy, po drugie drozej, po trzecie mamy urlop w tym samym czasie co nasz mechanik, wiec nie bardzo mozemy juz zmieniac
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 11:20   #2323
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
no my musimy koniec sierpnia. przelom po pierwsze dla nas za goracy, po drugie drozej, po trzecie mamy urlop w tym samym czasie co nasz mechanik, wiec nie bardzo mozemy juz zmieniac
rozumiem, dla nas to troche za pozno jednak...
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 12:51   #2324
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Aniś popatrz sobie na Pag. Tam jest miejscowość Stara Baśka - strasznie mi się tam spodobało, a blisko.

moje nowe buty doszły już wczoraj. zakup tak trafiony,że aż nie do uwierzenia. w życiu wygodniejszych butów przez net nie kupiłam

poza tym wlazłam na stronę play i spontanicznie przedłużyłam umowę przez net. mają od stycznia jakieś promocje i wyszło mi 39zł miesięcznie za 0,5GB netu, nielimitowane minuty i smsy w play i 200 minut do wszystkich sieci..
i do tego telefon ZTE Kis za 39zł. zobaczymy jak zweryfikują mi to zamówienie
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 13:04   #2325
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

tak, Pag mi sie podobal, wlasnie mialam ci pozniej pisac o helpa w poszukiwaniu namiarow itp. ale to po moich feriach, bo teraz nie mam do tego glowy
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 13:05   #2326
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
tak, Pag mi sie podobal, wlasnie mialam ci pozniej pisac o helpa w poszukiwaniu namiarow itp. ale to po moich feriach, bo teraz nie mam do tego glowy
spoko, poszukamy dla was czegoś
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 14:18   #2327
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
spoko, poszukamy dla was czegoś
dziekuje
ewentualnie, jakbys mi zdradzila z ktorej strony korzystasz, to juz sobie poszukam.
Mysle ze polowa lutego bedzie optymalnym terminem by zaklepac wakacje

region juz obcykalam i wiem, gdzie chce jechac (w sensie okolicy)

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Magda, Stara Baska to Krk, nie?
Tez mi sie podobalo i tez o tym myslalam
Moze masz namiary?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 15:43   #2328
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

hejka

Jowiszku
jeśli mogę Ciebie prosić o podesłanie szkicu szafy, pamiętam , że kiedyś zamieszczałaś,ale przekopać się przez ogród nie mam szans
na PW poproszę
dumam nad ostatecznym rokładem półek
co jest bardziej praktyczne

Veronko
może masz koncept
dlaczego mi okropnie parują szyby w samochodzie
dziś chlapa, śniego-deszcz, szyby na maksa zaparowane, nic nie widzę, dmuchawa na maksa i tak nie radzi sobie z odparowywaniem
filtr powietrza wymieniony, klima puszczana raz na jakiś czas,
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 16:24   #2329
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Aniu daj maila na pw, nie wklepałam do outlooka.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
Stara Baska to Krk, nie?
tak, porypało mi się. poszukam wieczorem relacji i fot, które mnie zachwyciły.

edit. już poszedł mail.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2013-02-06 o 16:30
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 17:34   #2330
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
Aniu daj maila na pw, nie wklepałam do outlooka.

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------



tak, porypało mi się. poszukam wieczorem relacji i fot, które mnie zachwyciły.

edit. już poszedł mail.
łaaa, jakie foty! a ten Pag tez cudny, z tego co zdazylam sie zorientowac.
Gdzies chcemy blizej, a w przyszlym roku wiadomo - jestesmy do waszej dyspozycji
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:00   #2331
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez Anisia25 Pokaż wiadomość
łaaa, jakie foty! a ten Pag tez cudny, z tego co zdazylam sie zorientowac.
Gdzies chcemy blizej, a w przyszlym roku wiadomo - jestesmy do waszej dyspozycji
raczej my do waszej
ale jak nam wszystko wyjdzie to na parapetówę przyjedziecie, zdjęcia z Cro pokazać
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:00   #2332
nowaken
Zakorzenienie
 
Avatar nowaken
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 4 388
GG do nowaken
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Hej

ja wczoraj byłam na kontroli z Antkiem i już ma ładnie zagojone jeszcze trochę zostało do tego żeby było cycuś glancuś

Dzisiaj jak o 8 rano weszłam do kuchni to zrobiłam zupę ogórkową, obiadek dla Ani zarobiłam ciasto na ciastka przez maszynkę i oczywiście je zrobiłam wyszłam z kuchni o 11.30 i gdyby nie sąsiadka która przyszła na kawę to siedziałabym tam dalej

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
Bry. ale u nas dziwna pogoda. rano sypal snieg, teraz swieci slonce. na szczescie sniegu ui nas juz od tygodnia nigdzie nie ma. czekam juz na wiosne. siedze dalej z dzieciakami w domu. nic im juz nie jest, ale wole przetrzymac. tosia ma czasem tylko mokro pod nosem.
Ania, kiedy jedziecie? tez bym sobie wyjechala, ale polskie morze mnie jakos zniecheca, boje sie tamtejszej pogody.
wczoraj z tz ustalilam, ze chyba na wakacje (jak juz gdzies pojedziemy) znow pojedziemy ekonomicznie do pakostane, do chorwacji na 9dni. ostatni tydzien sierpnia. wydamy max 2tys a chociaz odpoczniemy.
mi zostalo jeszcze 1,5tyg. do powrotu do pracy, ciekawe jak to bedzie i czy dzieciaki nie zaczna wlasnie wtedy chorowac.
Magda, zalozylam sobie ten raport cv. wqrza mnie, ze 50% cv w ogole nie jest czytana. po cholere daja ogloszenia, jak juz maja obstawione stanowiska.

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------



od nas mamy 3godz. do gorzowa (tam mam rodzine i zazwyczaj tam albo robimy postoj, albo nawet nocujemy u babci) a pozniej juz 2,5 docelowo. teraz od lubina jest piekna droga, ale od nas duzo ludzi przez niemcy jezdzi
U nas było dzisiaj na odwrót rano świeciło słońce a potem padał śnieg a wczoraj jak wracałam z Poznania to była burza ja na razie przechodziłam do pracy 2 tygodnie od powrotu i jestem znowu na opiece ale życzę Ci żeby u Ciebie było inaczej

My jak pojedziemy w tym roku na wakacje to tylko do Grzybowa ale lepsze to niż nic
__________________
MÓJ BLOG KULINARNY

nowaken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:39   #2333
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Veronko 58 metrow, 2 piętro z 4, 165 tysiakow. Wiem ze dla Was to smieszne pieniadze ale u nas drogo. Tzn za mieszkanie do remontu. Za 150 bym sie mogla zdecydowac. Miałabym na remont kuchni lub łazienki juz


Jowisz ZTE powiadasz? czytałas moje przejscia z firmą zte ja miałam zte grand, byłam zadowolona ale jak teraz mam galaxy to widze ogromną róznicę w samym wyglądzie. Zte delikutniaski strasznie w porownaniu do samsunga


jestesmy w gorkach sniegu ogrom ale mokry. Padał snieg z deszczem, licze na poprawe od jutra, tak jak zapowiadają. Jeszcze mi sie @ trafił od poniedziałku wiec basen odpada przynajmniej do piatku. Jutro zobaczymy czy jedziemy do Zakopca czy po okolicy pochodzimy.
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:42   #2334
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość


Jowisz ZTE powiadasz? czytałas moje przejscia z firmą zte ja miałam zte grand, byłam zadowolona ale jak teraz mam galaxy to widze ogromną róznicę w samym wyglądzie. Zte delikutniaski strasznie w porownaniu do samsunga
wiem. ale będę go mieć za 39. nie chcę wydać prawie 200zł
i pomijam fakt,że czy kupię cienki zte czy pięknego samsunga to tak samo znudzą mi się za dwa lata i będę szukała nowego.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:45   #2335
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
wiem. ale będę go mieć za 39. nie chcę wydać prawie 200zł
i pomijam fakt,że czy kupię cienki zte czy pięknego samsunga to tak samo znudzą mi się za dwa lata i będę szukała nowego.
nie chodzi o znudzenie tylko o to czy tyle wytrzyma
ciekawa jestem ile musia;labys zaplacic za galaxy 1 plus. On juz stary w sumie jest
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 18:52   #2336
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez taka sobie Pokaż wiadomość
nie chodzi o znudzenie tylko o to czy tyle wytrzyma
ciekawa jestem ile musia;labys zaplacic za galaxy 1 plus. On juz stary w sumie jest
z moją częstotliwością użytkowania na pewno wytrzyma
a Iga do telefonów się nie dotyka

edit.
w play widzę jakiś Samsung i8160 Galaxy Ace II. Przy abonamencie 39 zł (więcej nie dam, i tak będę teraz płacić 10zł więcej ) chcą 299zł. to u nich najstańsza opcja, tańszego dotykowego nie widzę.

Edytowane przez jowisz
Czas edycji: 2013-02-06 o 18:56
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:05   #2337
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez anka1900 Pokaż wiadomość

Veronko
może masz koncept
dlaczego mi okropnie parują szyby w samochodzie
dziś chlapa, śniego-deszcz, szyby na maksa zaparowane, nic nie widzę, dmuchawa na maksa i tak nie radzi sobie z odparowywaniem
filtr powietrza wymieniony, klima puszczana raz na jakiś czas,
ale filtr powietrza to co innego niz filtr kabinowy.
kabinowke tez mialas wymieniana?? moze brudno pod filtrem i nie ma doplywu powietrza. co innego, ze u nas dzis dosc wilgotno i tez mi parowalo
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:30   #2338
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Takuśna, ten tel. przyleci do mnie:

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/zte/kis/ZTE-Kis.html

na all nówka średnio 300zł.
mogłabym się pokusić i sprzedać go od razu. tylko znajdź mi nowego samsunga z podobnym wyświetlaczem (nie mniejszym) za maks 100zł więcej (czyli pewnie 350zł). ja kompletnie nie znam się na tych modelach a nowy musi być bo jestem wypaczona i wyświetlacz nie może mieć rys
z tego powodu odstawiam porysowanego samsunga od ojca. ten mam obecnie :

http://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/gts5230g/
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:39   #2339
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Veronka
si o filtr kabinowy mi chodziło, nie wiem czemu palnęłam o powietrza
był od nowosci chyba nikt wcześniej go nie wymieniał, bo tż z ledwością go wyłuszczył , a cały był nabity kurzem
znajomy mi mówi, odpal klimę, to jak mi kiedyś powiedział , to podziałało, układ się odblokował i miałam czyste szyby
ale własnie w takie dżdżyste dni, makabra, może faktycznie wina tej wilgotności, ale jak patrzę, to wszyscy mają czyste szyby , a u mnie parownica, jakbym z jakiejś samochodowej randki wracała
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 19:52   #2340
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Wakacyjne Czterolatki :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
raczej my do waszej
ale jak nam wszystko wyjdzie to na parapetówę przyjedziecie, zdjęcia z Cro pokazać
no pewnie

Takusna, ja wlasnie czekam na @, mam miec dzisiaj, a w niedziele jade i licze ze bedzie teraz, bo jak mi sie spozni i dostane na sam wyjazd to sie pociacham

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

ale moja mamcia pączków napiekła
jutro na tlusty czwartek beda jak znalazl
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.