Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-03-09, 13:53   #2341
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Piękny ten róż, napisałam dziś do nich przez formularz czy jeszcze będzie, ciekawe co odpiszą.
ostatnio właśnie wyciągnęłam limitke wiosenna z zeszłego roku, taki pomarańczowy róż. Zaraz po zakupie go używałam a potem jakoś o nim zapomniałam, wyglada prawie jak nowy
Daj znać, chętnie też go kupię
O ten brzoskwiniowy? Też go mam i też wrzuciłam do szuflady po zakupie, może wyjmę go na otarcie łez
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 14:27   #2342
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oczywiscie nie odpisali, dlaczego anulowali skoro produkty caly czas dostepne na stronie nie mowiac ze na moj inny mail czekam na odpowiedz od niedzieli obsluga klienta iscie chanelowska

Mnie sie ten jasniejszy w calosci spodobal, wiec sprawilam sobie wczoraj na dzien kobiet w sephorze, obawialam sie ze rozswietlacz bedzie za ciemny, ale nie jest zle, ma fajny odcien.

EDIT, uzylam calego quadu i jestem nim zachwycona, deliktnie podkresla policzki,kolory mozna miksowac razem i tez super, nie dla osob co lubia konkret i mocna pigmentacje, tak dla osob, ktore wola subtelnie i promiennie.
Na oczach nie uzywalam poki co, ale nie taki byl moj cel kupujac je
Kiepsko z tym anulowaniem i brakiem odpowiedzi. Ciekawe co Ci odpiszą, o ile w ogóle



To fajnie, że chociaż pocieszajka w postaci quadu Ci podpasowała

Ja jeszcze z nowej kolekcji kupiłam Baume Essentiel w kolorze Rouge Frais, dziś przyszedł i na ten moment wydaje mi się, że strzeliłam kulą w płot z odcieniem, bo liczyłam na czerwonawy kolor z różowawym połyskiem, a póki co, po słoczach naręcznych, wychodzi jakiś pomarańczowy


Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Już wiem kto mi gwizdnął sprzed nosa róż!
Nie chciałam
Z drugiej strony aż trudno uwierzyć, że mi się udało złapać, bo ja zwykle nie mam w niczym szczęścia
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 14:37   #2343
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Kiepsko z tym anulowaniem i brakiem odpowiedzi. Ciekawe co Ci odpiszą, o ile w ogóle



To fajnie, że chociaż pocieszajka w postaci quadu Ci podpasowała

Ja jeszcze z nowej kolekcji kupiłam Baume Essentiel w kolorze Rouge Frais, dziś przyszedł i na ten moment wydaje mi się, że strzeliłam kulą w płot z odcieniem, bo liczyłam na czerwonawy kolor z różowawym połyskiem, a póki co, po słoczach naręcznych, wychodzi jakiś pomarańczowy

Bardziej mnie wkurza brak opdowiedzi niz anulowanie, bo co jak co ale po takiej firmie, jak chanel spodziewalam sie wiecej.
Jakos nie sadze, ze odpisza.

Quad mialam w sumie na oku juz jakis czas temu, ale byl niedostepny na stronie sephory, dorzucili niedawno.

Mi anulowali to zamowienie z Baume Essentiel z limitki pastelowej wiec ja sie nie dowiem czy moj bylby fajny
Ten co zamowilas to widzialam sporo na insta relacji i fajnie wygladal, ale pewnie zalezy od odcienia skory ostatecznie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2023-03-09 o 15:54
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 14:46   #2344
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardziej mnie wkurza brak opdowiedzi niz anulowanie, bo co jak co ale po takiej firmie, jak chanel spodziewalam sie wiecej.
Jakos nie sadze, ze odpisza.

Chanel jest sławny z kiepskiej obsługi klienta, raczej nie czekałabym na odpowiedz.

Kiedyś pofatygowałam sie do butiku po takie właśnie kosmetyczne drobiazgi w ramach prezentów i żeby nie było sami zaoferowali ozdobne pakowanie. No, to było jednak doswiadczenie




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 14:47   #2345
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bardziej mnie wkurza brak opdowiedzi niz anulowanie, bo co jak co ale po takiej firmie, jak chanel spodziewalam sie wiecej.
Jakos nie sadze, ze odpisza.

Quad mialam w sumie na oku juz jakis czas temu, ale byl niedostepny na stronie sephory, dorzucili niedawno.

Mi anulowali mi to zamowienie z Baume Essentiel z limitki pastelowej wiec ja sie nie dowiem czy moj bylby fajny
Ten co zamowilas to widziala sporo na insta relacji i fajnie wygladal, ale pewnie zalezy od odcienia skory ostatecznie.
Zobaczę jak na skórze będzie wyglądał, bo już po tym, jak zamówiłam, to widziałam sprzeczne recenzje - jedna, że super, a druga, że do bani .


A ten Ink z nowej kolekcji to był 238 Tentation? Bo na stronie Chanel widzę tylko 236 Gourmandise.


Edit - teraz, z innego poziomu wyszukiwania, wyskoczył mi jako dostępny 238 - dziwne to
__________________

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2023-03-09 o 14:49
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 14:52   #2346
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Daj znać, chętnie też go kupię
O ten brzoskwiniowy? Też go mam i też wrzuciłam do szuflady po zakupie, może wyjmę go na otarcie łez

Jeszcze nie odpisali, nie spieszy im się
Tak, ten brzoskwiniowy, na mnie jest bardziej pomarańczowy ale podoba mi się.
W Sephorze wrzucili ta druga kolekcje wiosenna z dużymi quadami, można wziąć z promka VIP jakoś mnie nie kuszą, za to kliknęłam na cultbeauty paletkę do twarzy By Terry, wyszło 35€ bo jest na promce 25%. Ciekawa jej jestem, mam już jakiś czas cc serum i jak dla mnie jest fajniejsze niż Flawless Filter od CT (często są porównywane), w sumie to myśle nad jeszcze jednym odcieniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-09, 15:59   #2347
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Chanel jest sławny z kiepskiej obsługi klienta, raczej nie czekałabym na odpowiedz.

Kiedyś pofatygowałam sie do butiku po takie właśnie kosmetyczne drobiazgi w ramach prezentów i żeby nie było sami zaoferowali ozdobne pakowanie. No, to było jednak doswiadczenie




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to nie wiedzialam nawet, tylko nigdy wczesniej nie potrzebowalam do nich pisac. Ale im wiecej czasu mija, tym bardziej jestem pewna, ze nie dostane odpowiedzi

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Zobaczę jak na skórze będzie wyglądał, bo już po tym, jak zamówiłam, to widziałam sprzeczne recenzje - jedna, że super, a druga, że do bani .


A ten Ink z nowej kolekcji to był 238 Tentation? Bo na stronie Chanel widzę tylko 236 Gourmandise.


Edit - teraz, z innego poziomu wyszukiwania, wyskoczył mi jako dostępny 238 - dziwne to
No bo to zalezy od skory, odcienia, oczekiwan jak ze wszystkim do twarzy

Tak, jest na stronie, przynajmniej ja widze, zaraz pod tym 236.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-03-09, 19:21   #2348
Aneta00000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 13
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Dobry wieczór.
Może ktoś będzie znał odpowiedź na moje pytanie:
Czy jeśli chcę zwrócić część zamówienia w douglas, a prezent był do obu rzeczy, to czy zwracając jedną mam również zwrócić prezent?
Chodzi dokładnie o perfumy i dezodorant w sztyfcie hugo boss bottled.
Na stronie zamawiając perfumy lub dezodorant
dodawany jest prezent w postaci żelu pod prysznic.I tu moje pytanie: czy zwracając same perfumy muszę też zwracać żel?

Edytowane przez Aneta00000
Czas edycji: 2023-03-09 o 19:40
Aneta00000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 11:28   #2349
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Może szmineczkę ?


https://www.selfridges.com/GB/en/cat...#colour=VANITY
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 11:44   #2350
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89526540]Może szmineczkę ?


https://www.selfridges.com/GB/en/cat...#colour=VANITY[/QUOTE]


Widziałam je jakiś czas temu na ig ale kurde, nigdzie w eu nie da sie ich kupic, dla samego opakowania chciałam ciul z kolorem .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 12:20   #2351
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Na allegro serum z wittamina C Eveline wystawilo po 19 zl.
Dobrac cena choć w Rossmann rowniez ma byc od 1 kwietnia po 23.99zl
Rzadko jednak kupuje stacjonarnie.

Wzięłam 2 serum z maseczką minus kod rabatowy 10zl i. darmowa wysyłka SMART
O, dzięki za info, fajna oferta. Też uwielbiam to serum, zdecydowanie skuteczniejsze, niż np. Sesderma. A ten kod rabatowy 10zł to skąd wziąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-10, 12:45   #2352
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89526540]Może szmineczkę ?


https://www.selfridges.com/GB/en/cat...#colour=VANITY[/QUOTE]
Tego jeszcze nie grali
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 13:33   #2353
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

ciul z kolorem .
Raczej c*uj z kolorem Ekskjuz maj frencz.

Jest jeszcze wersja w kolorze kardynalskim (hmm..) i stalowo-szare etui:

https://www.selfridges.com/GB/en/cat...olour=CARDINAL

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Tego jeszcze nie grali
Fallus to podobno symbol szczęścia

Już widzę jak wyciągam w pracy taką szminkę i minę kolegów
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 15:07   #2354
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Żartów w pracy by nie było końca... xD
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 17:11   #2355
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Zamówiłam sobie serum w Douglasie, w promocji. Dostaję paczkę a tam data ważności 06.2023, przy czym serum należy zużyć w ciągu 6 m-cy. Oczywiście nie było informacji, że jest taka data (tam nigdy nie informują jak w niektórych sklepach). Co lepsze, nie dostałam pierwszy raz potwierdzenia zakupu (papierku do paczki). Za to dostałam jakąś kosmetyczkę, o której nie było mowy.



Czy ktoś tak miał kiedykolwiek? Co jeśli nie dadzą potwierdzenia? Mam go oczywiście na mailu, ale zawsze był papierek w paczce.


Niestety zamówiłam dzień później inny kosmetyk (w promocji również) i teraz myślę,że pewnie będzie tak samo albo i po dacie (jeśli będzie tylko kod, a to mało popularna marka). Odechciewa mi się zakupów, niby "ekskluzywne"perfumer ie, a już kiedyś dostałam stary cień. W sephorze wodę utrwalającą tak samo mającą już 2 lata (niestety dłuugo po fakcie to zauważyłam). Nie wiem, czy w związku z burd...em od 3 lat, każdy już tylko kombinuje jak coś wciskać?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 19:40   #2356
olzbig
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 546
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Byłam dziś w S. i pytałam czy będzie u nich wiosenna kolekcja Chanel, pani powiedziała ze już jest wiec przez chwile się ucieszyłam ale oczywiście chodziło jej o te duże palety inna pani przy szafie za to zapytała czy chodzi mi o pastelowa i powiedziała ze nie będzie, tylko w butiku (czyli teraz juz nigdzie).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
olzbig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-10, 20:25   #2357
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Ja postanowilam sprawdzic, czy Chanel mi anuluje drugi raz to samo zamowienie i o dziwo teraz przeszlo i wyslali, wiec nie wiem czemu wtedy anulowali, bo na mail oczywiscie nie raczyli odpowiedziec

A w temacie wiosennej, uzylam dzisiaj quadu rozy na oko i efekt spodobal mi sie bardzo, calosc z policzkami wyszla w monochromatycznym delikatym looku, no nie sadzialam, ze tak spodoba mi sie ta paleta
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 00:09   #2358
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89526821]Raczej c*uj z kolorem Ekskjuz maj frencz.

Jest jeszcze wersja w kolorze kardynalskim (hmm..) i stalowo-szare etui:

https://www.selfridges.com/GB/en/cat...olour=CARDINAL



Fallus to podobno symbol szczęścia

Już widzę jak wyciągam w pracy taką szminkę i minę kolegów [/QUOTE]

muszę powiedzieć, że spodobała mi się wersja srebrna może dlatego, że wolę blondynów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 10:02   #2359
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Widziałam je jakiś czas temu na ig ale kurde, nigdzie w eu nie da sie ich kupic, dla samego opakowania chciałam ciul z kolorem .
Też ją widziałam na ig 😀 cześć z jej sprzedaży idzie na jakąś fundację. Mnie się nawet podoba ta ciemniejsza wersja 🙈

Cytat:
Napisane przez olzbig Pokaż wiadomość
Jeszcze nie odpisali, nie spieszy im się
Tak, ten brzoskwiniowy, na mnie jest bardziej pomarańczowy ale podoba mi się.
W Sephorze wrzucili ta druga kolekcje wiosenna z dużymi quadami, można wziąć z promka VIP jakoś mnie nie kuszą, za to kliknęłam na cultbeauty paletkę do twarzy By Terry, wyszło 35€ bo jest na promce 25%. Ciekawa jej jestem, mam już jakiś czas cc serum i jak dla mnie jest fajniejsze niż Flawless Filter od CT (często są porównywane), w sumie to myśle nad jeszcze jednym odcieniem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odkryłam niedawno, że w jednym D. mam szafę tej marki i to serum faktycznie bardzo ładnie wyglądało na dłoni
Obsługa to już pewnie miała mnie dość, bo nie dałam sobie pomóc, a chciałam na spokojnie poszukać inspiracji na co wydać kod zniżkowy z paczki i ten z uzbieranych punktów. Najbardziej rozwalają mnie to jak mówię, że szukam sobie czegokolwiek bo nie mam konkretnych planów na zakup, a babka do mnie "no ja nie wiem co pani zaproponować". Znowu przy innej wizycie jak już zdecydowałam się na zakup, to babeczka się uparła, że mi coś pokaże i ostatecznie dostałam całą rozpiskę pielęgnacji z pięcioma próbkami do słoiczków: demakijaż, mycie, pielęgnacja. Chyba zobaczyła we mnie potencjał zakupowy

Czy możecie jeszcze raz polecić jakąś fajną szczotkę do włosów z włosia naturalnego/mieszanego? Mam Olivię Garden, ale kilka kuleczek na tych syntetycznych włoskach mi się pozdzierało. Wpadła mi w oko szczotka Denman, ktoś ma może?
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-11, 14:23   #2360
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość

Czy możecie jeszcze raz polecić jakąś fajną szczotkę do włosów z włosia naturalnego/mieszanego? Mam Olivię Garden, ale kilka kuleczek na tych syntetycznych włoskach mi się pozdzierało. Wpadła mi w oko szczotka Denman, ktoś ma może?
Nie wiem, jakie masz włosy i jaką szczotkę, ale ja mam mocno falowane za ramiona, delikatne i cienkie i polecam gorąco tę Oliwię:
https://friser.pl/olivia-garden/idet...-i-delikatnych
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 14:56   #2361
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakie masz włosy i jaką szczotkę, ale ja mam mocno falowane za ramiona, delikatne i cienkie i polecam gorąco tę Oliwię:
https://friser.pl/olivia-garden/idet...-i-delikatnych
Długie, raczej cienkie, ale puszące się i z tendencją do kręcenia. Zależy mi jednak na tym włosiu naturalnym, żeby też te włosy nabłyszczała bo taką do rozczesywania to mam Wet Brush.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 15:15   #2362
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Długie, raczej cienkie, ale puszące się i z tendencją do kręcenia. Zależy mi jednak na tym włosiu naturalnym, żeby też te włosy nabłyszczała bo taką do rozczesywania to mam Wet Brush.
Ja jestem bardzo zadowolona ze szczotki Hercules Sagemann model 9047. Duża, dobrze rozczesuje włosy, mam ją dość długo i nic się z nią nie dzieje.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-11, 15:21   #2363
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Długie, raczej cienkie, ale puszące się i z tendencją do kręcenia. Zależy mi jednak na tym włosiu naturalnym, żeby też te włosy nabłyszczała bo taką do rozczesywania to mam Wet Brush.
No to ja mam bardzo podobne włosy do Twoich z tym, że mocno się falują i są półdługie. Ta szczotka rozczesuje bez puchu, nabłyszcza plus nie plącze i nadaje objętości. Ale rozumiem jeśli szukasz czegoś innego
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2023-03-12 o 20:29
Iwonalodz jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-12, 19:23   #2364
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 980
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Czy możecie jeszcze raz polecić jakąś fajną szczotkę do włosów z włosia naturalnego/mieszanego? Mam Olivię Garden, ale kilka kuleczek na tych syntetycznych włoskach mi się pozdzierało. Wpadła mi w oko szczotka Denman, ktoś ma może?
Mam 3 szczotki Denman ( do rozczesywania i masażu, układania fryzury i okrągłą do suszenia ) od kilku lat w ciągłym użyciu i nie widać śladów zniszczenia, więc polecam
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 11:56   #2365
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89526540]Może szmineczkę ?


https://www.selfridges.com/GB/en/cat...#colour=VANITY[/QUOTE]Ooo Isamaya, na którą poluję (w obu kolorach) . Niestety dla EU na razie niedostępna. Pojawiła się już na Selfridge, ale doznałam rozczarowania, bo nie wysyłają kosmetyków do EU.
Trochę przypał wyjmować publicznie wiec potraktuję to jako egzemplarz kolekcjonerski . Podobno mają być inne kolory w przyszłości.

Dziewczyny miałyście kiedyś coś z Refy? Np ten żel do brwi? Pojawił się też nowy brow tint i myślę nad większym zamówieniem. Tak samo będę się czaiła na bronzer z Rare Beauty, który będzie miał nowe kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 15:03   #2366
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Muszę się uzbroić w cierpliwość, a z tym ciężko bo chciało by się sprawić przyjemność już
Oj tak, to jest najgorsze. Ja też z tych nadpobudliwych

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Dlatego ja już tak bardzo sporadycznie coś kupuję, a przynajmniej się staram
Ja już serio nie mam miejsca na toaletce i tyle. Żałosne jest już to upychanie jednego na drugim, nic nie wiadomo co się ma, a czego się nie ma. I tak sięga się po to co z brzegu/na wierzchu.

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Za to kupiłam nową paletę Affect Timeless Moments, też dzienniaczkowa, ale jeszcze nie użyłam. Nie wiem czy to już starość, że idę w takie grzeczne kolory
Obczaiłam ją właśnie i faktycznie bardzo fajna. Do roboty idealna. W sensie do pracowego makijażu.
Ja nigdy nie lubiłam ekstrawaganckich kolorów, nie wiem - polotu chyba nie mam za bardzo Uważam, że dla mojej deliktanej, jasnej karnacji i pszenicznego blondu, to po prostu nie pasuje; zawsze jak postanowiłam zaszaleć z kolorem albo dużym błyskiem (albo jedno i drugie), to wyglądam jak przemalowana, jakoś tak wulgarnie. A może to też brak opatrzenia się ze sobą w takim odważniejszym wydaniu.

Cytat:
Napisane przez LadyPerry Pokaż wiadomość
Żartów w pracy by nie było końca... xD
Ja i dwie koleżanki jesteśmy jedynymi babskimi rodzynkami w prawie 300 osobowej firmie. Także w sumie...może warto mieć przy sobie gadżet, który by jakoś (symbolicznie chociaż) łączył z 99 % osób z zespołu

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
muszę powiedzieć, że spodobała mi się wersja srebrna może dlatego, że wolę blondynów
Ja to rozumiem tak, że to chyba o rasę ma chodzić
Black or white, jak śpiewał Michael Jackson

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Pojawiła się już na Selfridge, ale doznałam rozczarowania, bo nie wysyłają kosmetyków do EU.
Selfridges nie wysyła do Polski odkąd UK wybrexitowała się z Unii.
Skandal na wielu poziomach

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Tak samo będę się czaiła na bronzer z Rare Beauty, który będzie miał nowe kolory.
A propos czajenia się. Macie coś na oku z letnich kolekcji ? Jakieś ciekawe zapowiedzi ?
Tutaj jest filmik, w którym dziewczę omawia co nieco z zapowiedzi. Na początku żale na temat pastelowej kolekcji Chanel; ludzie w Stanach dopytują kiedy będzie u nich, bo są napaleni na ten róż. Rany, to już się robi międzynarodowy problem. Powinni to postawić na najbliższym posiedzeniu rady ONZ

https://www.youtube.com/watch?v=NOb25LbGniI

Na szczęście nic mi się nie spodobało (za bardzo) Chociaż te cienie w sztyfcie od Hourglass i paletka SUQQU...

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2023-03-13 o 15:06
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 16:42   #2367
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89529466]

Ja to rozumiem tak, że to chyba o rasę ma chodzić
Black or white, jak śpiewał Michael Jackson
[/QUOTE]

Ja też tak to odebrałam

Jak ktoś zamówi te urocze pomadki to dajcie znać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-13, 17:45   #2368
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89529466]Oj tak, to jest najgorsze. Ja też z tych nadpobudliwych



Ja już serio nie mam miejsca na toaletce i tyle. Żałosne jest już to upychanie jednego na drugim, nic nie wiadomo co się ma, a czego się nie ma. I tak sięga się po to co z brzegu/na wierzchu.



Obczaiłam ją właśnie i faktycznie bardzo fajna. Do roboty idealna. W sensie do pracowego makijażu.
Ja nigdy nie lubiłam ekstrawaganckich kolorów, nie wiem - polotu chyba nie mam za bardzo Uważam, że dla mojej deliktanej, jasnej karnacji i pszenicznego blondu, to po prostu nie pasuje; zawsze jak postanowiłam zaszaleć z kolorem albo dużym błyskiem (albo jedno i drugie), to wyglądam jak przemalowana, jakoś tak wulgarnie. A może to też brak opatrzenia się ze sobą w takim odważniejszym wydaniu.



Ja i dwie koleżanki jesteśmy jedynymi babskimi rodzynkami w prawie 300 osobowej firmie. Także w sumie...może warto mieć przy sobie gadżet, który by jakoś (symbolicznie chociaż) łączył z 99 % osób z zespołu



Ja to rozumiem tak, że to chyba o rasę ma chodzić
Black or white, jak śpiewał Michael Jackson



Selfridges nie wysyła do Polski odkąd UK wybrexitowała się z Unii.
Skandal na wielu poziomach



A propos czajenia się. Macie coś na oku z letnich kolekcji ? Jakieś ciekawe zapowiedzi ?
Tutaj jest filmik, w którym dziewczę omawia co nieco z zapowiedzi. Na początku żale na temat pastelowej kolekcji Chanel; ludzie w Stanach dopytują kiedy będzie u nich, bo są napaleni na ten róż. Rany, to już się robi międzynarodowy problem. Powinni to postawić na najbliższym posiedzeniu rady ONZ

https://www.youtube.com/watch?v=NOb25LbGniI

Na szczęście nic mi się nie spodobało (za bardzo) Chociaż te cienie w sztyfcie od Hourglass i paletka SUQQU...[/QUOTE]No swego czasu troche zamawialam z Selfridges. Uważam, że brexit to najgorsze co się przytrafiło miłośniczkom kosmetyków . I tak fajnie, że cult bierze na siebie wszystkie formalności zwiazane z dostawą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 14:59   #2369
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89529466]
Ja już serio nie mam miejsca na toaletce i tyle. Żałosne jest już to upychanie jednego na drugim, nic nie wiadomo co się ma, a czego się nie ma. I tak sięga się po to co z brzegu/na wierzchu.[/QUOTE]
Mam identycznie
Co rano, jak się zabieram za malunki, słychać z moich ust siarczyste k...a, jak chcę wygrzebać ze spodu jakąś rzecz i mi się piramida tego co nad i obok rozsypuje na pół pokoju

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;89529466]A propos czajenia się. Macie coś na oku z letnich kolekcji ? Jakieś ciekawe zapowiedzi ?
Tutaj jest filmik, w którym dziewczę omawia co nieco z zapowiedzi. Na początku żale na temat pastelowej kolekcji Chanel; ludzie w Stanach dopytują kiedy będzie u nich, bo są napaleni na ten róż. Rany, to już się robi międzynarodowy problem. Powinni to postawić na najbliższym posiedzeniu rady ONZ

https://www.youtube.com/watch?v=NOb25LbGniI

Na szczęście nic mi się nie spodobało (za bardzo) Chociaż te cienie w sztyfcie od Hourglass i paletka SUQQU...[/QUOTE]

Mam teorię, dlaczego tak się stało . Może po prostu tak się rozmnożyły te videoblogerki, youtuberki, instagramerki etc., że Chanel całą kolekcję porozsyłało do nich, a dla klientów "zwyklaczków" już nie starczyło.
Teraz czuję się wyjątkowo w skali międzynarodowej

Oglądnęłam, ale na szczęście też mi nic nie wpadło w oko, na razie .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-14, 16:11   #2370
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIX

Używałam któraś z Was bronzera z Dear Dhalia? Jeśli tak to czy bardzo on jest rozświetlający?Screenshot_2023-03-14-16-50-23-316_com.android.chrome.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-29 08:52:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.