Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-10, 10:09   #2341
Nomada1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Polecam klinikę medycyny estetycznej Laguna Estetica w Gdyni.
Nomada1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 10:41   #2342
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

jak wejsc na ten album
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 11:20   #2343
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
jak wejsc na ten album
wejdą tylko osoby, które mają do niego dostęp, z którymi pisałam w okresie mojej operacji.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 18:54   #2344
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
wejdą tylko osoby, które mają do niego dostęp, z którymi pisałam w okresie mojej operacji.
wszystko w temacie
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 20:58   #2345
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Hej czy możem podać mi swojego maila o możemy popisac?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-13, 19:09   #2346
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez debo22 Pokaż wiadomość
Hej czy możem podać mi swojego maila o możemy popisac?
pisz nicki osób, albo cytuj wypowiedzi, bo nie bardzo wiadomo do kogo to pytanie. Jeśli do mnie, możesz pisać priv tutaj na forum.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 15:58   #2347
malwoj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gryfów
Wiadomości: 139
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Powiedzcie mi co to za plytki ktore stosowane sa zamiast setonow, jak to sie nazywa lub zdjecie jakies. Moja kolezanka musiala7dni setony i oddychala tylko ustami. Przeciez to masakra
malwoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-15, 21:37   #2348
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Pytanie było do miraii wlasnie nie wiem jak zacytować
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 08:00   #2349
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez debo22 Pokaż wiadomość
Pytanie było do miraii wlasnie nie wiem jak zacytować
napisał ktoś post, chcesz go zacytować,
prawy róg napis "cytuj"
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 21:54   #2350
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez malwoj Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi co to za plytki ktore stosowane sa zamiast setonow, jak to sie nazywa lub zdjecie jakies. Moja kolezanka musiala7dni setony i oddychala tylko ustami. Przeciez to masakra
Ja miałam 6 dni gips i płytki i też oddychałam przez usta.
Ba 2 tygodnie po sciągnięciu gipsu nadal oddychałam ustami, bo wszystko miałam w środku opuchnięte i zapchane. Na szczęście minęło.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 21:26   #2351
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Ja miałam 6 dni gips i płytki i też oddychałam przez usta.
Ba 2 tygodnie po sciągnięciu gipsu nadal oddychałam ustami, bo wszystko miałam w środku opuchnięte i zapchane. Na szczęście minęło.
jak kojarze to teraz mialas miec operacje ? i jak jestes zadowolona ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-18, 22:00   #2352
Pixi18182
Raczkowanie
 
Avatar Pixi18182
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej dziewczyny... Zmagam się z dużym nosem, na prawdę... Nigdy wcześniej nie myślałam nad jego zmianą, bo po prostu to było za moimi marzeniami finansowymi ... Teraz jednak, pojawia się wizja trochę pieniążków, no i zaczęłam marzyć... o normalnym wyglądzie... Nie widzieć w lusterku tego kulfona... Mam już na prawdę dość

Ogólnie, proszę o rady Jak zacząć ? Ile zbierać pieniędzy ? Słyszałam, że nawet coś koło 15 tyś...

Co do nosa, u mnie nie ma żadnego garba, jest po prostu szeroki / okrągły. Chciałabym, żeby był normalny
__________________
24.11.2012 aniołek[*]

31.05.2014 urodził się długo wyczekiwany synek

14.10.2014 aniołek

19.06.2016 - drugi synek <3
Pixi18182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 20:57   #2353
Kamamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja zapłaciłam za wszystko 10 tyś. Najlepiej zacznij od konsultacji Ja wysłałam Doktorowi zdjęcia na jego stronie na FB i mi napisał co i jak, a później kolejną konsultację miałam przed operacją, gdzie od razu umówiłam termin. Operował mnie Dr Mateusz Zachara z Polanicy, polecam mam piękny nosek, choć rok dopiero minie w kwietniu, a podobno po roku można ocenić całkowity efekt.

---------- Dopisano o 00:57 ---------- Poprzedni post napisano o 00:51 ----------

Ja robiłam nosek w Polanicy Zdroju w Dr Mateusza Zachary. Miałam dość duży nos z garbem, teraz mam mały zgrabny nosek, lekko zadarty i prościutki. Taki jak marzyłam! Polecam tego Dr jest genialny jeśli chodzi o nosy, bo widziałam sporo zdjęć, które mi pokazał podczas konsultacji. Do tego super fajny i przemiły lekarz. Operacja była w znieczuleniu ogólnym, po zabiegu zero bólu tylko dyskomfort w oodychaniu.i sińce pod oczami, ale to chyba normalne. Stetony miałam malutkie wyjęte na drugi dzień.Nie mam też żadnej blizny, bo operacja była na zamknięto czyli przez dziurkę od nosa. Jeśli zastanawiasz się nad operacją to nie zwlekaj, bo ja żałuję tylko, że tak późno ją podjęłam! Twarz jest zupełnie odmieniona!

Edytowane przez Kamamilka
Czas edycji: 2016-11-20 o 20:55
Kamamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-20, 23:16   #2354
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
jak kojarze to teraz mialas miec operacje ? i jak jestes zadowolona ?
Operację miałam 13 września i powiem, że dr Krawczyński wykonał kawał dobrej roboty! Nos mam piękny, malutki, z delikatnym łuczkiem. Myślę, że zostało już niewiele opuchlizny. Jestem zadowolona, spełnilam swoje marzenie i w końcu nie wstydzę się swojej buzi
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 21:04   #2355
Pixi18182
Raczkowanie
 
Avatar Pixi18182
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Kamamilka dzięki, spróbuję napisać do niego

Annika14 dużo płaciłaś?
__________________
24.11.2012 aniołek[*]

31.05.2014 urodził się długo wyczekiwany synek

14.10.2014 aniołek

19.06.2016 - drugi synek <3
Pixi18182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-21, 21:24   #2356
nat_cat
Przyczajenie
 
Avatar nat_cat
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ktoś może polecić jakiegoś dobrego chirurga z okolić dolnego śląska?
nat_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 09:19   #2357
honey82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 62
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez nat_cat Pokaż wiadomość
Ktoś może polecić jakiegoś dobrego chirurga z okolić dolnego śląska?
Kochana! Nie uzależniaj wyboru chirurga od kilometrów . Każda z nas już "po" powie Ci, że warto przejechać pół Polski, żeby potem cieszyć się rezultatem operacji- zwłaszcza jeśli dotyczy twarzy .
__________________
23.08.2016- CKN dr Giedrojć - Juraha
honey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-22, 18:32   #2358
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Kochana! Nie uzależniaj wyboru chirurga od kilometrów . Każda z nas już "po" powie Ci, że warto przejechać pół Polski, żeby potem cieszyć się rezultatem operacji- zwłaszcza jeśli dotyczy twarzy .
zgadzam się w całej rozciągłości
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-23, 09:38   #2359
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez nat_cat Pokaż wiadomość
Ktoś może polecić jakiegoś dobrego chirurga z okolić dolnego śląska?
Zgadam się z dziewczynami dla chirurga warto przejechać kilometry, tylko trzeba liczyć się z tym, że powrót nie należy do najmilszych jeśli się ciężko zniosło operację (jak w moim przypadku). Jednak warto się poświęcić
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-24, 00:53   #2360
Kamamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez nat_cat Pokaż wiadomość
Ktoś może polecić jakiegoś dobrego chirurga z okolić dolnego śląska?
Jeśli chodzi o nosy, polecam Ci zdecydowanie Dr Zacharę z Polanicy, na konsultacji byłam we Wrocławiu, bo tu też przyjmuje, a operowana byłam w Polanicy. Znalazłam jego profil na instagramie możesz obejrzeć tam kilka jego nosów. Mój jest idealny, uważam że to niesamowity i zdolny chirurg.Zgadzam się, że dla dobrego chirurga i efektów warto przejechać nawet pół Polski na szczęście we Wrocławiu i Polanicy jest kilku bardzo dobrych
Kamamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 12:56   #2361
aryjczyk00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czy ktoś może będzie zwalniał wizytę u dr Krawczyńskiego ? grudzień styczeń luty >? jeśli tak proszę o kontakt priv

Edytowane przez aryjczyk00
Czas edycji: 2016-11-25 o 18:05
aryjczyk00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-24, 13:24   #2362
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kamamilka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o nosy, polecam Ci zdecydowanie Dr Zacharę z Polanicy, na konsultacji byłam we Wrocławiu, bo tu też przyjmuje, a operowana byłam w Polanicy. Znalazłam jego profil na instagramie możesz obejrzeć tam kilka jego nosów. Mój jest idealny, uważam że to niesamowity i zdolny chirurg.Zgadzam się, że dla dobrego chirurga i efektów warto przejechać nawet pół Polski na szczęście we Wrocławiu i Polanicy jest kilku bardzo dobrych
Czy on jest rowniez i laryngologiem?

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-25, 19:52   #2363
miraii
Przyczajenie
 
Avatar miraii
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez debo22 Pokaż wiadomość
Miraii możesz dać maila miałabym do ciebie kilka pytan?w sprawie operacji będę Ci wdzięczna dlaczego miałaś robione w znieczuleniu miejscowym?i kiedy robiłaś operacje? i czemu garbek wrócił?i czy ten doktor jest też laryngologiem?
Wysłałam
Dlaczego? Nie wiem, być może doktor uznał, że znieczulenie miejscowe wystarczy, a ja się nie kłóciłam, bo nigdy wcześniej nie miałam operacji i niespecjalnie chciałam być usypiana.
Mój garbek nie jest teraz bardzo widoczny, wyczuwalny w dotyku-tak, ale trzeba się przyjrzeć, żeby coś zobaczyć. Wrócił dopiero niedawno, a operację miałam na początku września. Ciało to nie plastelina niestety.
Nie konsultowałam z nim tego, bo podejrzewam, że na poprawkę musiałabym wywalić +/- 1000zł, a budżet na swój nos chyba już wyczerpałam :p
Niemniej jednak polecam tego chirurga, nie ma wielu opinii w internecie (trochę dziwne, bo z tego co widziałam, pacjentek mu nie brakuje..), więc na początku podchodziłam do niego sceptycznie, a okazało się, że doświadczenie ma.
__________________
żyję, żeby się zachwycać.
miraii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 08:40   #2364
nat_cat
Przyczajenie
 
Avatar nat_cat
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez honey82 Pokaż wiadomość
Kochana! Nie uzależniaj wyboru chirurga od kilometrów . Każda z nas już "po" powie Ci, że warto przejechać pół Polski, żeby potem cieszyć się rezultatem operacji- zwłaszcza jeśli dotyczy twarzy .
Honey myślałam o dr Giedrojcu, widzę w podpisie że to właśnie on Cie operował. Można zobaczyć gdzieś efekty operacji?
nat_cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:43   #2365
Kamamilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Czy on jest rowniez i laryngologiem?

Wysłane z jeżynki
Z tego co wyczytałam Dr Zachara jest tylko specjalistą chirurgii plastycznej, ale laryngologiem nie. Chociaż w poczekalni przede mną był chłopak, jakiś były bokser, któremu też zdejmował gips w tym samym dniu robił mu przegrodę i prostował nos zależy o jaki zakres zabiegu Ci chodzi, czy specjalista laryngologi jest niezbędny.
Kamamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 07:02   #2366
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
Czy on jest rowniez i laryngologiem?

Wysłane z jeżynki
Mnie przegrodę i plastykę robił chirurg plastyk nie laryngolog dał radę jak później laryngolog oglądał to stwierdził, że kawał dobrej roboty
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-28, 08:20   #2367
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kamamilka Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam Dr Zachara jest tylko specjalistą chirurgii plastycznej, ale laryngologiem nie. Chociaż w poczekalni przede mną był chłopak, jakiś były bokser, któremu też zdejmował gips w tym samym dniu robił mu przegrodę i prostował nos zależy o jaki zakres zabiegu Ci chodzi, czy specjalista laryngologi jest niezbędny.






Cytat:
Napisane przez Angel_00 Pokaż wiadomość
Mnie przegrodę i plastykę robił chirurg plastyk nie laryngolog dał radę jak później laryngolog oglądał to stwierdził, że kawał dobrej roboty
Dzieki za odpowiedzi

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-30, 17:57   #2368
brandnew
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 33
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Dziewczyny, dołączam jestem umówiona na konsultacje na 31 marca do dr Zawisza w Krakowie . Ma ktoś jakieś opinie o tym doktorze? Mam sporo czasu jeszcze żeby się zastanowić cykam sie strasznie ale jak ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcie z krzywym nochalem to stwierdziłam ze albo teraz albo nigdy !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brandnew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 10:59   #2369
Black Sun
Przyczajenie
 
Avatar Black Sun
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 8
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cześć Dziewczyny,
czytałam prawie cały post, ale nadal mam dużo pytań także nie bądźcie złe, że je zadam
Otóż urodziłam się z rozszczepem górnej wargi i podniebienia, wiem, że powinnam już dawno być po wszystkim i już nie pamiętać o tym koszmarze nosa, ale niestety służba zdrowia jest taka jaka jest i po wielu latach złudzeń i obiecywania nastał dzień, w którym musze to zrobić prywatnie. Stąd moje pytania, gdzie i do kogo z tym iść? Jak w ogólę zacząć rozmowę z owym lekarzem/panią w rejestracji? Po prostu zadzwonić i powiedzieć, ze chcę się umówić na operację nosa? Dla was to może być śmieszne, ale dla mnie nie jest. Boje się, że będzie gorzej niż jest, że mi odpadnie albo coś.. I nawet nie wiem do jakiego chirurga mam iść, patrząc na opinie to różnie z tym jest, z tego co wyczytałam na wielu stronach int, nei warto się opierać na forum" znani lekarze" czy jakoś tak, bo złe opinie są usuwane. Stąd pytanie do Was, bo w końcu każda z was ma "swoją nosową historię" a ja jestem beznadziejnym przypadkiem i chciałabym trafić do dobrego specjalisty. Jestem z okolic Wawy, ale dojazd to nie problem, jeśli będzie trzeba poczekam nawet te pół roku, czekałam prawie 10 lat to pół roku, to pikuś. Chciałam się jeszcze dowiedzieć jak mam się przygotować do wizyty na konsultacje, jakieś badania, czy coś trzeba wcześniej zrobić? Czy o tym poinformuje mnie Pani w rejestracji? Ile kosztuje konsultacja/wizyta? Co jeśli lekarz stwierdzi, ze jedna operacja nie pomoże i trzeba zrobić drugą?
__________________
Każdy z nas nosi w sobie jakieś okaleczenie i jakąś ranę. Jest to rana naszej własnej samotności, od której usiłujemy uciec za pomocą wzmożonej działalności, telewizji i tysiąca innych rzeczy.
Black Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:21   #2370
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Cytat:
Napisane przez Black Sun Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny,
czytałam prawie cały post, ale nadal mam dużo pytań także nie bądźcie złe, że je zadam
Otóż urodziłam się z rozszczepem górnej wargi i podniebienia, wiem, że powinnam już dawno być po wszystkim i już nie pamiętać o tym koszmarze nosa, ale niestety służba zdrowia jest taka jaka jest i po wielu latach złudzeń i obiecywania nastał dzień, w którym musze to zrobić prywatnie. Stąd moje pytania, gdzie i do kogo z tym iść? Jak w ogólę zacząć rozmowę z owym lekarzem/panią w rejestracji? Po prostu zadzwonić i powiedzieć, ze chcę się umówić na operację nosa? Dla was to może być śmieszne, ale dla mnie nie jest. Boje się, że będzie gorzej niż jest, że mi odpadnie albo coś.. I nawet nie wiem do jakiego chirurga mam iść, patrząc na opinie to różnie z tym jest, z tego co wyczytałam na wielu stronach int, nei warto się opierać na forum" znani lekarze" czy jakoś tak, bo złe opinie są usuwane. Stąd pytanie do Was, bo w końcu każda z was ma "swoją nosową historię" a ja jestem beznadziejnym przypadkiem i chciałabym trafić do dobrego specjalisty. Jestem z okolic Wawy, ale dojazd to nie problem, jeśli będzie trzeba poczekam nawet te pół roku, czekałam prawie 10 lat to pół roku, to pikuś. Chciałam się jeszcze dowiedzieć jak mam się przygotować do wizyty na konsultacje, jakieś badania, czy coś trzeba wcześniej zrobić? Czy o tym poinformuje mnie Pani w rejestracji? Ile kosztuje konsultacja/wizyta? Co jeśli lekarz stwierdzi, ze jedna operacja nie pomoże i trzeba zrobić drugą?
najlepiej wybrać kilku lekarzy i z nimi umówić się na konsultację. Dzwonisz do recepcji, bądź piszesz maila, że chcesz się umówić na konsultację. Umawiają termin i o wszystkich wymaganiach dowiadujesz się już na miejscu. Każdy lekarz ma inne wymagania co do badań jakie należy zrobić. Ceny konsultacji i operacji są na stronach poszczególnych lekarzy. Nie wiem jakie ceny są teraz, ale kilka lat temu to były kwoty rzędu 100 - 200 zł. Konsultacja to tylko rozmowa, więc wtedy dowiesz się co lekarz jest Ci w stanie zaproponować, Ty możesz powiedzieć o swoich obawach, życzeniach itd. Zależy jakim jesteś przypadkiem, ale jeśli kilku lekarzy powie Ci, że faktycznie trzeba zrobić kilka operacji to widocznie tak musi być i wtedy decyzja należy do Ciebie.

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez brandnew Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dołączam jestem umówiona na konsultacje na 31 marca do dr Zawisza w Krakowie . Ma ktoś jakieś opinie o tym doktorze? Mam sporo czasu jeszcze żeby się zastanowić cykam sie strasznie ale jak ostatnio zobaczyłam swoje zdjęcie z krzywym nochalem to stwierdziłam ze albo teraz albo nigdy !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, ze każda się boi/bała przed swoją operacją. Kwestia czy warto podjąć ryzyko, bo zawsze coś może pójść nie tak.
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:57.