Miłośniczki ZARY - część XIV! - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-02, 10:43   #2341
vivien39
Rozeznanie
 
Avatar vivien39
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wam się sprawuje ten lakierowany shopper za 169? Teraz zaczynam się nad nim jednak zastanawiać...

Mi również nic się z nim nie dzieje-chociaż nie noszę go zbyt często-czekam na wiosnę. Jest śliczny i bardzo pojemny, także brak zamka absolutnie mi nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że nie będzie się rysował za bardzo
__________________
...bo życia nie mierzy się ilością oddechów ale chwilami, które zaparły dech...


mamusia marcowa 2014
vivien39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:45   #2342
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Mi również podoba się nowy szoper acz nie widziałam go na żywo. Jak to jest z tym jego zapinaniem?

I po co mi znów kolejna czarna torebka ...
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:50   #2343
kunia1
Zakorzenienie
 
Avatar kunia1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 733
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
Mi również nic się z nim nie dzieje-chociaż nie noszę go zbyt często-czekam na wiosnę. Jest śliczny i bardzo pojemny, także brak zamka absolutnie mi nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że nie będzie się rysował za bardzo
na wiosnę to dopiero będzie super
Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Mi również podoba się nowy szoper acz nie widziałam go na żywo. Jak to jest z tym jego zapinaniem?

I po co mi znów kolejna czarna torebka ...
hmmm ja wychodzę z założenia, że ŻADNYCH toreb nigdy za dużo zapinanie to taki suwak na środku, który jak się rozepnie zmienia się w kieszeń przylegającą do torebki - trudno trochę opisać, mam nadzieje że wiesz coś z tego co napisałam
__________________


kunia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 10:52   #2344
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez vivien39 Pokaż wiadomość
Mi również nic się z nim nie dzieje-chociaż nie noszę go zbyt często-czekam na wiosnę. Jest śliczny i bardzo pojemny, także brak zamka absolutnie mi nie przeszkadza. Mam tylko nadzieję, że nie będzie się rysował za bardzo
Własnie na wiosnę byłby idealny. Zaczynam się do niego przekonywać. Zastanawiam się czy można gdzieś kupić taki wkład zapinany jak jest w tych pierwszych shopperach.
Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
Mi również podoba się nowy szoper acz nie widziałam go na żywo. Jak to jest z tym jego zapinaniem?

I po co mi znów kolejna czarna torebka ...
W tym lakierowanym jasnym zapinanie jest kiepskie, bo to tylko taka napa, zatrzask na środku, nie ma suwaka i boki są, że tak powiem gołe, że ktoś spokojnie może włożyć do torby rekę. W tym czarnym już jest zamek, ale nie do końca się zapina.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:15   #2345
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Wybieram się dzisiaj do Silesii, sprawdzić coś ?

Moja prośba o zakup miętowej spódniczki w Galerii Krakowskiej nadal aktualna Mam ją odłożoną do soboty. Czy ktoś mieszka w pobliżu?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:20   #2346
Pani Lennon
Rozeznanie
 
Avatar Pani Lennon
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: NY, NY
Wiadomości: 781
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dlatego nie kupiłam tej drugiej i żakietu. Generalnie ostatnio pokochałam czerń, kolorów za bardzo nie lubię, z resztą spódnic kolorowych mam trochę. A koszulę miałam, no bo egzamin, do żakietu bym jej nie założyła, raczej biały lub czarny t-shirt plus jeansy, żeby przełamać trochę styl.
też uwielbiam czerń śliczna ta pierwsza. dobry wybór.

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak wam się sprawuje ten lakierowany shopper za 169? Teraz zaczynam się nad nim jednak zastanawiać...
MAM TO SAMO! kusicie i kusicie. zaczęłam rozważać kupno. wydaje się idealna na lato/wiosnę.

asia di, myślę, że warta. porządnie wykonana. trochę☠posłuży przynajmniej tak się☠zapowiada.
wstawiam tylko jedno zdjęcie, bo niestety miałam problem z załadowaniem reszty. ostatnio coś mi się psuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0308.jpg (69,9 KB, 366 załadowań)
Pani Lennon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:21   #2347
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Wybieram się dzisiaj do Silesii, sprawdzić coś ?

Moja prośba o zakup miętowej spódniczki w Galerii Krakowskiej nadal aktualna Mam ją odłożoną do soboty. Czy ktoś mieszka w pobliżu?

te nowe sweterki możesz zobaczyć czy jeszcze są?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 11:24   #2348
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
te nowe sweterki możesz zobaczyć czy jeszcze są?
Ja sobie odłożyłam M z miętowego i beżowego. Na pewno są jeszcze S i M z tych kolorów. Z białego nie wiem, bo się nie interesowałam.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:26   #2349
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Wybieram się dzisiaj do Silesii, sprawdzić coś ?

Moja prośba o zakup miętowej spódniczki w Galerii Krakowskiej nadal aktualna Mam ją odłożoną do soboty. Czy ktoś mieszka w pobliżu?
Jeżeli możesz dla mnie sprawdzić i ewentualnie kupić byłabym wdzięczna. Ja zaraz też jadę do zary, także jak czegoś jeszcze szukacie dajcie znać.
Czarna bluzka z panterkowym kołnierzykiem rozmiar S
Bluzki koronkowe trf rozmiar XS(wszystkie kolory prócz bladoróżowego)
Sukienka nakrapiana rozmiar M (ja wtedy mogę odstąpić w rozmiarze S)
Marynarki z zipami rozmiar S
EDIT: Cherry to jakbyś mogła wziąć dla mnie ten sweterek w kolorze miętowym lub beżowym rozmiar S.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blouse zara.jpg (37,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka złota zara.jpg (63,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg graded print zara.jpg (61,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marynarka z zipami.jpg (39,9 KB, 3 załadowań)

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-02-02 o 11:29
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:31   #2350
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Asia jaki kolor sweterka Ci wziąć, który wolisz ?
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:44   #2351
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Pani Lennon Pokaż wiadomość
asia di, myślę, że warta. porządnie wykonana. trochę☠posłuży przynajmniej tak się☠zapowiada.
wstawiam tylko jedno zdjęcie, bo niestety miałam problem z załadowaniem reszty. ostatnio coś mi się psuje
Tak się właśnie zastanawiam nad tą torebką, muszę zobaczyć jak na żywo się prezentuje. Łańcuszek w torbie jest długi?

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Asia jaki kolor sweterka Ci wziąć, który wolisz ?
Miętowy, a jak nie będzie tego koloru to beżowy rozmiar S. Szukasz czegoś jeszcze z wyprzedaży?
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 11:45   #2352
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
...i jeszcze czarny
A to czarnego nie widziałam u siebie, też mógłby być ciekawy .
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:47   #2353
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Asia, miętowy będzie na pewno, to ci wezmę. Z wyprzedaży nic nie szukam, wszystko co chcę już mam Jak wrócę wyślę ci na priv numer konta, a ty mi swój adres.
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:14   #2354
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ERSEY%2BBLAZER

Jak oni mogli mi to zrobić Obiecałam sobie nie kupować już żadnej dresiary z Zary, oddałam majtkową a oni mnie kuszą takim pięknym kolorkiem Nie mogę odżałować pomarańczowej dresiary z poprzedniej kolekcji i jeśli ten odcień będzie mi na żywo odpowiadał, to chyba ulegnę Ciekawa jestem też odcienia strawberry

Z marynarek spodobała mi się jeszcze ta jasnożółta http://www.zara.com/webapp/wcs/store...LARED%2BBLAZER

Szkoda tylko, że taka długa no i cena wysoka. Całe szczęście już mam cytrynową marynarkę


Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Byłam w zarze w manufakturze. Musiałam osłodzić sobie egzamin, który co prawda zdałam, ale lekko nie było. Jestem przeszczęsliwa, bo kupiłam sobie spódniczkę (pierwsze zdjęcia), na którą polowałam, a niegdzie jej nie było. Kosztowała 169 zł, ale nie żałuje, bo jest boska. Mierzyłam też ołówkową spódniczkę za 99 zł, jest całkiem niezła, ale nie kupiłam jej. Zastanawiałam się też nad ciemną marynarką z niebieskimi klapami z wyprzedaży, ale mierzyłam rozmiar M i chyba jednak była na mnie za duża, klapy odstawały za bardzo. Mimo wszystko to M było dość małe jak na M.
Jeśli chodzi o nowości, to powoli pojawiają się pastele, tulipanki, marynarki, spodnie. Domestosowej spódnicy brak. Były też nowe shoppery. Czarny jak dla mnie za duży i jakiś taki sztuczny, lakierowany był ok, ale miał zapięcie, które go dyskwalifikowało. Napa na środku torby, to jednak za mało. Generalnie jestem zadowolona z zakupów.
Piękna ta pierwsza spódniczka! Muszę ją przymierzyć, choć wątpię czy taki fason będzie dobrze na mnie leżał. Druga wpadła mi w oko już wcześniej ale widzę, że jest długa i jak znam życie też będzie źle na mnie leżeć
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:16   #2355
asia di
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 608
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez cherry_flamme Pokaż wiadomość
Asia, miętowy będzie na pewno, to ci wezmę. Z wyprzedaży nic nie szukam, wszystko co chcę już mam Jak wrócę wyślę ci na priv numer konta, a ty mi swój adres.
To super Tylko będę mogła wpłacić dopiero po weekendzie, bo od poniedziałku będę już w Polsce.

Edytowane przez asia di
Czas edycji: 2012-02-02 o 12:17
asia di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:21   #2356
Ekscelencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 614
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ERSEY%2BBLAZER

Jak oni mogli mi to zrobić Obiecałam sobie nie kupować już żadnej dresiary z Zary, oddałam majtkową a oni mnie kuszą takim pięknym kolorkiem Nie mogę odżałować pomarańczowej dresiary z poprzedniej kolekcji i jeśli ten odcień będzie mi na żywo odpowiadał, to chyba ulegnę Ciekawa jestem też odcienia strawberry
Śliczna ta marynarka też chyba ulegnę, z tamtego sezonu mam 4 dresiary i są to moje ulubione marynarki
Ekscelencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:40   #2357
cherry_flamme
Zakorzenienie
 
Avatar cherry_flamme
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7 367
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
To super Tylko będę mogła wpłacić dopiero po weekendzie, bo od poniedziałku będę już w Polsce.
Nie ma sprawy
__________________
Najtrudniejszy jest koniec miesiąca.

Zwłaszcza 30 ostatnich dni.
cherry_flamme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:41   #2358
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...ERSEY%2BBLAZER

Jak oni mogli mi to zrobić Obiecałam sobie nie kupować już żadnej dresiary z Zary, oddałam majtkową a oni mnie kuszą takim pięknym kolorkiem Nie mogę odżałować pomarańczowej dresiary z poprzedniej kolekcji i jeśli ten odcień będzie mi na żywo odpowiadał, to chyba ulegnę Ciekawa jestem też odcienia strawberry

Z marynarek spodobała mi się jeszcze ta jasnożółta http://www.zara.com/webapp/wcs/store...LARED%2BBLAZER

Szkoda tylko, że taka długa no i cena wysoka. Całe szczęście już mam cytrynową marynarkę




Piękna ta pierwsza spódniczka! Muszę ją przymierzyć, choć wątpię czy taki fason będzie dobrze na mnie leżał. Druga wpadła mi w oko już wcześniej ale widzę, że jest długa i jak znam życie też będzie źle na mnie leżeć
Ta marynarka dresowa jest piękna Jesli chodzi o drugą spódnicę, to na mnie jest długa, ale ja mam 160cm. Na wyzszą osobę będzie krótsza. Mierzyłam ją dla mamy, żeby się rozeznać jak będzie leżeć, bo mama lubi spódnice do kolan, krótszej nie włoży.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:47   #2359
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Pojawiła się fajna spódnica w jasnym kolorze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2731049820_1_1_3.jpg (17,3 KB, 106 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-02, 12:56   #2360
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ta marynarka dresowa jest piękna Jesli chodzi o drugą spódnicę, to na mnie jest długa, ale ja mam 160cm. Na wyzszą osobę będzie krótsza. Mierzyłam ją dla mamy, żeby się rozeznać jak będzie leżeć, bo mama lubi spódnice do kolan, krótszej nie włoży.
Ja jestem tylko 4 cm wyższa od Ciebie więc i tak będzie długa. Mam tylko nadzieję, że się rozciąga, bo inaczej do tramwaju w niej nie wsiądę
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:01   #2361
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Ja jestem tylko 4 cm wyższa od Ciebie więc i tak będzie długa. Mam tylko nadzieję, że się rozciąga, bo inaczej do tramwaju w niej nie wsiądę
Rozciąga się Ale rzeczywiście może być za długa, zalezy jakie spódnice wolisz, ja jestem jeszcze na etapie krótszych spódnic
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:26   #2362
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

W jakiej cenie są te nowe sweterki z wycięciem na plecach?
I czy to jest 100% akryl?
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:33   #2363
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez asia di Pokaż wiadomość
Podobają mi się te dwie sukienki. Nie powiedziałabym że ta z women pogrubia, po zdjęciach na Tobie tego nie widać. Ile masz wzrostu? Ja z tych niższych jestem i chyba sukienka z Basic odpada w takim razie. Możesz coś napisać o wykonaniu obu sukienek?
.
Jakościowo wypadają średnio, aczkolwiek tragedii nie ma Materiał nie obiera się, nie mechaci. Wzrostu mam ok. 172cm Ale jak to mówią ode mnie to tylko nogi są Ta z Basic na pewno nieciekawie będzie leżała na niższych osobach, szczególnie przy dość skromnych biodrach sylwetka będzie wyglądała na obciążoną. Natomiast ta z Woman wypada tutaj o wiele lepiej, jednak nie do końca pasuje mi w niej dość prosto odszyta talia

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Pojawiła się fajna spódnica w jasnym kolorze.
Też jestem jej ciekawa Głównie interesuje mnie długość, bo obawiam się że jest dość krótka
Z nowości wpadła mi w oko brzoskwiniowa marynarka, na nieszczęście to znowu dresiara Marzy mnie się na ten sezon brzoskwiniowa, ale liczyłam na coś bardziej eleganckiego, no chyba że Zara nas jeszcze zaskoczy innym modelem
Poza tym ciekawa wydaje się ta prosta delikatnie pudrowa, niestety ta z kolei wygląda na bardzo długą, a i cenę ma zdecydowanie zniechęcającą.
Żółta marynarka za to ma piękny jasny odcień, ciekawe jednak jak wypada na żywo bo po landrynkowym tulipanie obawiam się żywej cytryny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg spódnica, skirt with elastic waist,149zł.jpg (38,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marynarka, long fantasy blazer, 469zł.jpg (16,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marynarka, wing-collared blazer, 369zł.jpg (46,0 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg marynarka, jersey blazer 2, 199zł.jpg (16,7 KB, 56 załadowań)

Edytowane przez Mirell
Czas edycji: 2012-02-02 o 13:38
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 13:36   #2364
funkystar87
Rozeznanie
 
Avatar funkystar87
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 857
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
W jakiej cenie są te nowe sweterki z wycięciem na plecach?
I czy to jest 100% akryl?

Dołaczam sie do pytania po ile sa te sweterki? i z jakiego są działu?
funkystar87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:25   #2365
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

też prawdopodobnie ulegne brzoskwiniowej dresiarze W końcu jakiś pudrowy w którym dobrze się czuje! Mam nadziej że będzie z lepszego materiału niż miętowe.
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:33   #2366
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
też prawdopodobnie ulegne brzoskwiniowej dresiarze W końcu jakiś pudrowy w którym dobrze się czuje! Mam nadziej że będzie z lepszego materiału niż miętowe.
chyba nie, skład materiału mają identyczny jedynie podszewki się różni
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:40   #2367
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;32015302]chyba nie, skład materiału mają identyczny jedynie podszewki się różni[/QUOTE]
ale dresiary z poprzedniego sezonu też miały chyba taki sam skład a granatowe były grubsze od tych kolorowych

mam przynajmniej nadzieje, że się nie zawiedziemy
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 14:48   #2368
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
też prawdopodobnie ulegne brzoskwiniowej dresiarze W końcu jakiś pudrowy w którym dobrze się czuje! Mam nadziej że będzie z lepszego materiału niż miętowe.
Brzoskwiniowy to będzie chyba mój ulubiony kolor sezonu! Kupiłam już świetną skórzaną spódniczkę z H&M Trend i raczej skuszę się na coś jeszcze Tę dresiarę muszę koniecznie obejrzeć, bo wydaje się jednak nieco inna od miętowych.

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;32015302]chyba nie, skład materiału mają identyczny jedynie podszewki się różni[/QUOTE]
Wiesz co, pewnie będą podobne, ale fakura materiału wydaje się też inna niż w miętowej Bardziej taka jak niegdysiejsze szare. Aczkolwiek i tak obawiam się najbardziej o fason, gdyż lubię jak marynarka dobrze leży a dresiarom wyjątkowo rzadko się to zdarza.
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:01   #2369
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;32015302]chyba nie, skład materiału mają identyczny jedynie podszewki się różni[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Brzoskwiniowy to będzie chyba mój ulubiony kolor sezonu! Kupiłam już świetną skórzaną spódniczkę z H&M Trend i raczej skuszę się na coś jeszcze Tę dresiarę muszę koniecznie obejrzeć, bo wydaje się jednak nieco inna od miętowych.


Wiesz co, pewnie będą podobne, ale fakura materiału wydaje się też inna niż w miętowej Bardziej taka jak niegdysiejsze szare. Aczkolwiek i tak obawiam się najbardziej o fason, gdyż lubię jak marynarka dobrze leży a dresiarom wyjątkowo rzadko się to zdarza.
a mogłabyś się pokazać w tej spódniczce z h&m? Z twojego opisu i mnie mogłaby się spodobać
Ja właśnie też bardzo lubie brzoskwiniowy, w innych pudrach wyglądam strasznie blado. I nic jeszcze nie mam w tym kolorze
O właśnie chodziło mi o szarą , nie granatową. Też mi się wydaje że materiał się troszkę różni
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 15:18   #2370
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Miłośniczki ZARY - część XIV!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
a mogłabyś się pokazać w tej spódniczce z h&m? Z twojego opisu i mnie mogłaby się spodobać
Ja właśnie też bardzo lubie brzoskwiniowy, w innych pudrach wyglądam strasznie blado. I nic jeszcze nie mam w tym kolorze
O właśnie chodziło mi o szarą , nie granatową. Też mi się wydaje że materiał się troszkę różni
Masz szczęście, bo akurat mam zdjęcie w niej na dysku, wrzucałam kilka dni temu na wątek H&M światło z przymierzalni jednak nieco przekłamuje odcień, w rzeczywistości jest delikatniejszy, jaśniejszy, na prawdę piękna brzoskwinia. Skórka natomiast jest naturalna, bardzo cieniutka i delikatna.
Nie mogę się doczekać w szafie brzoskwiniowej marynarki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC17817.jpg (64,7 KB, 307 załadowań)
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.