Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-12, 14:34   #2341
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej, wybieram sie do salonu Clermont ze względu na wysławianego Czarka. nie spodziewm sie cudów aczolwiek chciałabym żeby efekt końcowy był taki jaki chcę. chcę zrobić baleyage a od spodu zostawić swój kolor. czy Czarek dobrze farbuje czy tylko dobrze ścina. i co sądzicie o ich kosmetykach? spodziewlam sie czegos lepszego...
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 19:54   #2342
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Powtórzę, że jego sława nie jest współmierna do efektów pracy. I to nie tylko moja opinia. Jeśli masz włosy średniej długości bądź długie, to przygotuj grubszy portfel, bo po wizycie w Clermont będzie szczuplejszy. Jesli jestes studentka, to wybierz sie do nich w czwartek, jak pokazesz legitymacje to dostaniesz 20% rabatu. Ja musialam przelknac 110 zl za sciecie (a tylko podcinalam koncowki na wlosach sredniej dlugosci).

Co do farbowania, to ktos sie kiedys wypowiadal ze on nie jest w tym dobry. Pracuja chyba na farbach Goldwell.
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-13, 20:34   #2343
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ile kosztuje strzyżenie włosów u Tomka? byłam u Czarka Starczewskiego,ale nie jestem do końca zadowolona... mam nadzieję,że Tomek będzie lepszy...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Ja byłam osatnio w Kessara Hair Studio i jestem zachwycona. Tomek i Michał są geniuszami fryzjerstwa - wyszłam z dynamiczną fryzurką oddającą mój charakter i podkreślającą moje atuty, a przy tym nie muszę się godzinami męczyć, żeby ułożyć włosy. Kolejnym dużym plusem jest bezpretensjonalna atmosfera i to, że panowie są uśmiechnięci i entuzjastyczni. Znalazłam swojego fryzjera.

Wcześniej byłam u Czarka Starczewskiego i chłopak też jest bardzo dobry, ma głowę pełną pomysłów i lubi awangardowe cięcia
ile kosztuje strzyżenie włosów u Tomka? byłam u Czarka Starczewskiego,ale nie jestem do końca zadowolona... mam nadzieję,że Tomek będzie lepszy...
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 07:21   #2344
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja zapłaciłam 60 PLN włosy do brody.
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 12:08   #2345
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Chlopak ma 25 lat a ktos do niego lata od 7 lat? Czyli zaraz po tym jak skonczyl szkole? Cos za duzo na wszystkich forach tej fanki Cezarego S. A co do cudów, to nie zauważyłam żeby jakieś czynił

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Mogę polecić we Wrocku Martę z Lord Valium. Przystępne ceny, dobre technicznie cięcie, dziewczyna słucha klientów i jest dokładna. Chwilowo ma przerwę w pracy, ale już w lipcu ma wrócić.
A powiedz czy pani Marta tez ladnie czesze na slub??I na pewno wraca w lipcu??
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 15:33   #2346
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez voodoodolly Pokaż wiadomość
Ja zapłaciłam 60 PLN włosy do brody.
Dzięki
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 19:29   #2347
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

to ja juz nie wiem gdzie mam isc zeby mi krzywdy nie zrobili i zeby nie wydac fortuny. a co myslicie o tej metemorfozie jedni chwala inni wrecz przeciwnie ;/ albo o peshce ?
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-15, 13:54   #2348
Karolis
Raczkowanie
 
Avatar Karolis
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 64
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

zdecydowałam się w końcu na polecaną p.Paulinę. Jednak do niej najlepiej mieć własne faby. chcę sobie zrobić baleyage. czy możecie mi doradzić jakieś dobre rozjaśniacze czy produkty które do tego trzeba? wcześniej zniszczyłam sobie tak włosy że przez długi czas ratowałam je w brodwayu i kessara hair studio produktami welli. moze Ty Madziunia 80 doradzisz mi coś bo wyglądasz na bardzo zorientowaną?
Karolis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 20:50   #2349
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Karolis Pokaż wiadomość
zdecydowałam się w końcu na polecaną p.Paulinę. Jednak do niej najlepiej mieć własne faby. chcę sobie zrobić baleyage. czy możecie mi doradzić jakieś dobre rozjaśniacze czy produkty które do tego trzeba? wcześniej zniszczyłam sobie tak włosy że przez długi czas ratowałam je w brodwayu i kessara hair studio produktami welli. moze Ty Madziunia 80 doradzisz mi coś bo wyglądasz na bardzo zorientowaną?
Byłaś w Kessara u Tomka...?
jesli tak,to jakie wrażenia...Jest takim dobrym fryzjerem jak go opisują?
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 23:26   #2350
SonIca26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam! mam pytanie, czy wie któraś z Was, czy w Carlo Biani na rynku pracuje wciąż Paweł? Taki młody drobiutki fryzjer?
SonIca26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-15, 23:39   #2351
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez Marcia1984 Pokaż wiadomość
A powiedz czy pani Marta tez ladnie czesze na slub??I na pewno wraca w lipcu??
Wiem, ze czesze, ale czy ladnie, to nie wiem. Nie widzialam zadnego uczesania, ktore wyszlo spod jej reki

a co do lipca, to taka informacje uzyskalam z salonu. Jeszcze jak byla w ciazy, to z nia rozmawialam i mowila ze bedzie chciala wrocic na wakacje. Najlepiej zadzwon tam i potwierdz czy termin lipcowy jest realny
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-17, 09:36   #2352
elja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Robert z salonu Ideal Wrocław

Zakładam ten wątek w rozpaczy - szukam Roberta, który pracował w salonie Ideal we wrocławskiej Galerii Dominikańskiej. Gdzieś się przeniósł - w salonie - oczywiście- nikt "nie wie" dokąd.
Błagam Forumowiczki - może któraś wie? Strzyże mężczyzn, niewysoki dobrze zbudowany blondyn.

Wrocławianki pomóżcie!
Z góry wielkie dzięki za pomoc!
elja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 12:25   #2353
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

http://studio-fryzur.net/studio/
dziewczyny czy to strona pani ani z kwiskiej? Czy ktos byl u niej na ścięciu włosów do ramion i ile zapłacił ?
Długo się czeka na wizyte? Potrzebuje kogoś fajnego na szybko. w przyszłym tygodniu ide na ślub
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 10:24   #2354
tissue
Raczkowanie
 
Avatar tissue
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 99
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja byłam w Quolite na ul. Więziennej. Umówiono mnie do Pani Ewy, po czym gdy przyszłam okazało się że będzie strzyc mnie P. Gosia, ponieważ P. Ewa zachorowała...Wcześniej sprawdziłam sobie na ich www jak wygląda P. Ewa więc nieco się zdziwiłam gdy po jakimś czasie okazało się że będzie farbować ona stałą klientkę...pewnie myślały że nie widziałam jak wygląda więc małe kłamstwo nic nie zmieni Co do P. Gosi to na początku profesjonalne podejście, pytania, propozycje itp... Pomyślałam sobie "no nareszcie ktoś kto zna się na rzeczy"....Yhymm Przyniosłam ze sobą zdjęcie fryzury więc nie było niby problemu, chciałam je podciąć bo były bardzo zniszczone, zrobić grzywkę i mocno wycieniować...takie delikatne emo ale bez przesady...
Przejdę do sedna:
Mycie głowy- tak mi wody nalała do uszu że aż mi się pozatykały na kilka dni, tragedia
Suszenie- żadnego modelowania na szczotce, ciągnięcie za włosy i do tego dostałam chyba z 3o razy suszarką po głowie, cudem się powstrzymałam żeby jej nie zwrócić uwagi
Strzyżenie- P. Gosia stwierdziła że nie skróci mi włosów bo nie będzie mi pasować do reszty fryzury No to jej mówię że końcówki mam rozdwojone i wysuszone i TRZEBA je ściąć, zgodziła się z fochem ale i tak mi ich nie ścięła!! Wycieniowała tylko mocno górę ale długość i spalone końcówki zostały... Po zrobieniu grzywki poprosiłam o skrócenie bo była trochę za długa i leciała mi do oczu...to samo co przy cięciu, "nie, bo nie będzie pasować"....ostatecznie po debacie skróciła ją

Po wyjściu z salonu nie mogłam na siebie patrzeć, moja współlokatorka też wróciłam do domu, umyłam włosy ułożyłam po swojemu i jest o niebo lepiej Usłyszałam bardzo dużo komplementów, każdy mówił że świetnie wyglądam więc chyba nie jest tak źle Nie zmienia to faktu że końcówki nadal rozdwojone, minęły 2 miesiące i będę szła drugi raz do fryzjera bo tragicznie mi się te końcówki łamią i wypadają włosy...ale na pewno już nie pójdę do P. Gosi z Quolite Jak na renomowany salon tragiczne podejście...

Edytowane przez tissue
Czas edycji: 2010-05-30 o 10:28
tissue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 07:37   #2355
voodoodolly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 46
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja w sobotę po raz drugi byłam u Tomka z Kessara Hair Studio i znowu jestem mega zadowolona - znudził mi się bob, więc Tomek zrobił mi bardzo twarzową asymetryczną fryzurkę. Rzadko kiedy zostaję dłużej u jednego fryzjera, ale tutaj chyba zagoszczę na bardzo długo.
voodoodolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 07:43   #2356
czaka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
fryzjer dobieranie koloru

Witam...błagam polećcie jakiegoś fryzjera we wrocławiu, któremu pokaże zdjęcie z kolorem włosów a on mi zrobi idealnie takie same. Który fryzjer genialnie farbuje włosy. polećcie coś proszę... ale w miare rozsądku.. żebym nie płaciła za samo farbowanie 200 zł...

przepraszam ze zakładam nowy temat, możźe już taki był, ale zależy mi na czasie, w tym tygodniu wyjeżdzam z polski....pozdrawiam
czaka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 18:33   #2357
Michelle002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: fryzjer dobieranie koloru

A ja nadal szukam fryzjera najlepiej niedrogiego, który zetnie dobrze moje kręcone włosy. Chce je pocieniować, żeby uzyskać ładny skręt i większą "burze loków" ale jak na razie nie mam pojęcia gdzie pójść. Czy ktoś z Was ma kręcone włosy i może mi kogoś polecić?
Michelle002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 21:21   #2358
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

znalazlam Roberta fryzjera meskiego z Galerii Dominikanskiej teraz pracuje w Carlo biani na ul biskupiej ,tylko ceny za strzyzenie meskie sa ta drozsze niz w GD.
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 07:31   #2359
elja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez loksa Pokaż wiadomość
znalazlam Roberta fryzjera meskiego z Galerii Dominikanskiej teraz pracuje w Carlo biani na ul biskupiej ,tylko ceny za strzyzenie meskie sa ta drozsze niz w GD.
OMG! Wiedziałam, że na Wizażanki mogę liczyć!!!
DZIĘKUJĘ!!!!
BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

Serdecznie pozdrawiam

elja
elja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-04, 00:37   #2360
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Dance Hair Wrocław

Mój TŻ tam był. Ścinała go dziewczyna-blondyna w krótkich włosach. Ja poszłam na zakupy, a TŻ zostawiłam w jej rękach i muszę powiedzieć, że jak widziałam go po kilku fryzjerach, to ten efekt mi się najbardziej podobał. Widać było, że się przyłozyla, a nie tak jak robi wielu- maszynka i jedziemy zapłacił 30zł
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 21:44   #2361
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja dziś byłam u Krzyśka w Infinity i generalnie.... baardzo polecam jestem zadowolona, krzysiek obciął moje długie włoski na krótkiego ala boba, ale czuje się świetnie wszystkim się podoba.... lubi odważne cięcia i odważne kobitki Mogłabym tam tylko chodzić, żeby patrzeć co robi z włosami Warto było czekać te 2,5 miesiąca. no i cena też bardzo przystępna
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 15:33   #2362
rozyczka07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez maya74 Pokaż wiadomość
Zna ktoś może Magdę Ziajkiewicz pracowała długo w Studiu Zdrowia i Urody na Więziennej, od marca w EUPHORII na Kuźniczej.
Wiesz juz moze gdzie pracuje teraz Magda Ziajkiewicz? Bo nie bylam u niej od wrzesnia poprzedniego roku, ostatnio dzwonilam do salonu Euphoria zeby sie do niej umowic i neistety poinformowano mnie ze juz tam nie pracuje, gdy zapytalam gdzie aktualnie pracuje nie uzyskalam odpowiedzi. Strzyglam sie u niej juz od 6lat i zawsze bylam zadowlona. Bardzo bede wdzieczna za informacje o jej aktualnym miejscu zatrudnienia. Pozdrawiam serdecznie.
rozyczka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 09:05   #2363
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Salony BROADWAY Group Wrocław - ostrzegam!!!

Tzw. Salony Fryzjerskie BROADWAY GROUP – ostrzegam!!! 30 kwietnia 2010r. w salonie fryzjerskim Broadway w CH Renoma we Wrocławiu rozjaśniałam odrosty + tonowanie. Fryzjer niechlujnie położył rozjaśniacz nie tylko na odrosty, ale też na część już wcześniej rozjaśnianych włosów, na domiar złego przetrzymał rozjaśniacz ponad godzinę ( poniewaz jednoczesnie obsługiwał innego klienta). Gdy protestowałam wciskał mi kit że nic się nie stanie, bo rzekomo rozjaśniacz dezaktywuje się po 50 minutach. Teraz przeżywam tragedię , mam spalone włosy , kruszą mi się i łamią 4-5 cm od nasady a na wszystkie strony sterczą kikuty połamanych włosów. Nie ma mowy o normalnej fryzurze. Wykruszyło mi się już około 20% włosów , jeżeli nie więcej i co gorsza z każdym dniem odpadają kolejne. Jestem oszpecona na co najmniej 3 lata ( mam włosy do łopatek, zanim odrosną L ech..). Na szczęście wzięłam paragon ( wydany bardzo niechętnie i po kilkukrotnie powtórzonej prośbie). Co ciekawe, salon Broadway chyba jako jedyny w CH Renoma nie przyjmuje zapłaty kartą a jedynie gotówką, zapewne jest to zamierzone i nieprzypadkowe – aby pokrzywdzeni klienci nie mieli dowodów kto żle wykonał usługę.
Postanowiłam reklamować usługę , weszłam na stronę internetową Broadway Group a tam nic, tylko nr telefonu , żadnego adresu e-mail, czy adresu siedziby ,nie podano formy prawnej przedsiębiorstwa , na paragonie zresztą też niepełne dane ( adres CH Renoma i NIP )- co jest niezgodne z ustawą o działalności gospodarczej- nie wiadomo do kogo się zwrócić z reklamacją . Zadzwoniłam pod widniejący numer i baardzo niechętni e i z łaską podano mi adres e-mail i adres biura. Reklamację wysłałam najpierw e-mailem. Reakcja była szybka – zadzwonił mężczyzna podający się za właściciela. Umówiłam się z nim w ich salonie w Renomie aby obejrzał zniszczenia na włosach i aby potwierdził mi doręczenie reklamacji. I mówię Wam, że z takim CHAMSTWEM I TUPETEM jeszcze nigdy się nie spotkałam. Mężczyzna podający się za właściciela był bardzo agresywny i napastluiwy , odmówił przedstawienia mi się z imienia i nazwiska , ODMÓWIŁ PRZYJĘCIA PISEMNEJ REKLAMACJI I POTWIERDZENIA JEJ DORĘCZENIA. GDY USIADŁAM NA FOTELU ABY POKAZAĆ MU ZNISZCZENIA NA MOICH WŁOSACH , NAWET NIE CHCIAŁ NA NIE SPOJRZEĆ, STAN MOICH WLOSÓW GO NIE INTERSOWAŁ. Zrobił " popisówę" przed personelem salonu, obrażał mnie i szukał pretekstu aby mnie „spławić”. Sugerował mi , że jestem naciągaczką , że zgłosiłam się z reklamacją po miesiącu ( nie mam obowiązku wcześniej!!!!) , że pewnie w międzyczasie zniszczyłam włosy u innego fryzjera ( a przecież wystarczyło spojrzeć na odrosty aby wiedzieć , ze od czasu wizyty u nich były nietknięte) a gdy nie ustąpiłam i żądałam respektowania moich praw , WYPROSIŁ MNIE Z LOKALU!!!!!!!!!!. Reklamację wysłałam pocztą za zwrotnym poświadczeniem odbioru i mam zamiar dochodzić moich praw w sądzie.
Dlatego ostrzegam wszystkich - odpuście sobie korzystanie z usług w sieci salonów fryzjerskich Broadway. Sprawę oddaję do sądu, nie daruję oszpecenia , stresu i chamskiego traktowania. Osoby pokrzywdzone i niezadowolone z usług sieci Broadway Group proszę o wpisywanie się w tym wątku. Proponuję przystąpienie do sporu sadowego , sprawy formalne biorę na siebie. Pozdrawiam wszystkich .

kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 16:20   #2364
Sloneczko14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez familijna Pokaż wiadomość
ja polecam Panią Różę z Qualite na Skłodowskiej-ona jest mistrzynią w farbowaniu, ja sama mam blond i to bardzo jasny a ona nareszcie zrobiła mi bardzo ładny beżowy odcień (choć zawsze u innych słyszałam że się nie da) a jednak!
A czy moge sie zapytac, czy wlosy sa w dobrym stanie po tym farbowaniu na blond?
Sloneczko14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:49   #2365
mikasa77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam mam bardzo pilną sprawę a nie bardzo mi się widzi przeglądanie 'tony' dotychczasowych postów.
Poszukuję z siostrą fryzjera który doradzi i zrobi ładną fryzurę ślubną gdyż fryzjerka umówiona na próbnym upięciu odwaliła że to brzydko ujmę 'kaszanę' dlatego musimy ją zmienić i prosiłabym o opinie i orientacyjnie ceny. Z góry dziękuję.
Pozdrawiam, Marta,
__________________
'Człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy jego oczy się śmieją...'
mikasa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 21:46   #2366
moniika32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez SonIca26 Pokaż wiadomość
Witam! mam pytanie, czy wie któraś z Was, czy w Carlo Biani na rynku pracuje wciąż Paweł? Taki młody drobiutki fryzjer?
Oczywiście że jest, byłam dwa dni temu i jak zawsze wyszłam zadowolona. Jeśli chodzi o Pawła z Carlo Biani to Polecam serdecznie. Tylko trzeba dzwonić i pytać bo codziennie go nie ma. Pzdr
moniika32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 20:36   #2367
PaniP
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wroclaw&Holandia
Wiadomości: 31
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Na początku września mam zamiar wybrać sie do fryzjera. Zapuszczam włoski od 1,5 roku, zeby w koncu je jakoś ładnie uformować, bo przecież, trzeba mieć z czego ściąć Chciałam pójsc do Cezarego Starczewskiego z Clermont, ale ostatnio zbiera złe opinie:P. A co słyszałyście o tym włochu-Tonym w Carlo Biani? Jakie ceny i efekty? Albo o kim kolwiek, kto ładnie dobierze fryzurke. Bo naprawde próbowałam już wszystkiego: długie, boby, krótkie, z grzywką, bez grzywki!HELP!
PaniP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-19, 14:10   #2368
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Salony BROADWAY Group Wrocław - ostrzegam!!!

widze ze nikt nie odpisuje... a ja ci gratuluje odwagi - ze chcesz sie przeciwstawic takiemu chamstwu i idziesz ze sprawa do sadu... bo wiekszosc ludzi niestety by to zostawilo i odpuscilo, i w ten sposob inne osoby moglyby wyjsc tak samo oszpecone z salonu.... to jest cos czego nie znosze u fryzjerow, jezeli biora sobie 2 osoby do obslugiwania na raz a ty w tym samym czasie siedzisz z jakas mocna farba na glowie - albo nie daj Boze z rozjasniaczem! Przeciez w tym wypadku trzeba bardzo uwazac na to jak dlugo taki specyfik sie trzyma na wlosach! wspolczuje.
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 14:20   #2369
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Salony BROADWAY Group Wrocław - ostrzegam!!!

Takie chamstwo tylko mnie dopinguje do działania i dlatego nie odpuszczę. Gdyby potraktowali mnie uprzejmie , zadowoliłabym się zwrotem kosztów usługi ( 250 zł) + jakaś maska regenerująca. Ale po tym co mnie spotkało pokazę temu hamowi gdzie jest jego miejce w szeregu i albo nauczy sie dbać o klientów albo zniknie z rynku aby nikomu więcej krzywdy nie zrobić.

Napisałam opinie na wrocławskim forum gazeta.pl i odezwał się m.in. były pracownik Broadway Group- to co opisał potwierdza tylko moje spostrzeżenia - właściciel Broaydway to ponoć ćpun, zatrudnia niedoswiadczonych fryzjerów bez ptraktyki i oszczedza na kosmetykach ( do firmowych butelek Welli wlewane są tanie kosmetyki made in TESCO) .
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 17:40   #2370
kaletos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej.

szukam dobrego, męskiego fryzjera we Wrocku.

Mam dł. włosy,za ramiona, i chciałbym aby ktoś doprowadził je do ładu, bo ich nierówność zaczyna mnie denerwować.


jako student nie mam za dużo pieniążków, także w okolicach 50 zł chcę się zmieścić.

byłem kiedyś w ?cesare?", w rynku, to tylko nasłuchałem się jak to dł. włosy u faceta są "fe"...to co mam na głowie to moja sprawa


co polecicie? :P
kaletos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.