Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz.6 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-06, 14:46   #211
Soffiaa
Raczkowanie
 
Avatar Soffiaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 211
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

monika01011986 - niestety kolana to zmora wielu osób ;< słabiutki mechanizm ; ) aa Grają 27 lipca Warszawa/Bemowo

w Monachium. właśnie dzisiaj odjeżdża koleżanka,przyjechała na 6 dni nas odwiedzic, reszta jeszcze zostaje, bo mają więcej wolnego, więc mam szansę się szkolic Szczerze mówiąc, jeszcze rok temu to niemiecki wgl mi się nie podobał, jak tylko słyszałam słowo Lekcja Niemieckiego to uciekałam z krzykiem aa po roku zmiana o 360 stopni, wręcz lgnę żeby się czegoś więcej nauczyc, uczę się sama jak tylko mam wolną chwilę. To wciąga i to strasznie, przez to zaniedbałam mój kochany angielski Ale jaka satysfakcja,że bez nerwów, rozmawiam sobie przez telefon po niemiecku

A u mnie z dietką wczoraj średnio przekroczyłam limit o te 300 kcal, a waga w góre głupia @ niech mi się już ukażę ,bo zwariuję .
Udało nam się wczoraj po raz pierwszy od października przeżyc od początku do końca babski wieczorek , bez facetów. Za każdym razem, zwalali się nie wiadomo skąd Winko + film + dobra muzyka i babski zaliczony. Kupiłam wczoraj magazyn Shape, już wydałam te 12,60. Jako dodatek jest płytka z cwiczeniami, dzisiaj wypróbuję i zdam relacje czy mój tyłeczek padł z wyczerpania
__________________
64 63 62 61,8 60 59 58 57 56 55
Uparłam się !

+ moje pierwsze kroki z Blogowaniem
+ uczę się języków obcych
+ ruch to zdrowie [ moje nowe uzależnienie - bieganie ]
Soffiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:03   #212
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Soffiaa Pokaż wiadomość
monika01011986 - niestety kolana to zmora wielu osób ;< słabiutki mechanizm ; ) aa Grają 27 lipca Warszawa/Bemowo

w Monachium. właśnie dzisiaj odjeżdża koleżanka,przyjechała na 6 dni nas odwiedzic, reszta jeszcze zostaje, bo mają więcej wolnego, więc mam szansę się szkolic Szczerze mówiąc, jeszcze rok temu to niemiecki wgl mi się nie podobał, jak tylko słyszałam słowo Lekcja Niemieckiego to uciekałam z krzykiem aa po roku zmiana o 360 stopni, wręcz lgnę żeby się czegoś więcej nauczyc, uczę się sama jak tylko mam wolną chwilę. To wciąga i to strasznie, przez to zaniedbałam mój kochany angielski Ale jaka satysfakcja,że bez nerwów, rozmawiam sobie przez telefon po niemiecku

A u mnie z dietką wczoraj średnio przekroczyłam limit o te 300 kcal, a waga w góre głupia @ niech mi się już ukażę ,bo zwariuję .
Udało nam się wczoraj po raz pierwszy od października przeżyc od początku do końca babski wieczorek , bez facetów. Za każdym razem, zwalali się nie wiadomo skąd Winko + film + dobra muzyka i babski zaliczony. Kupiłam wczoraj magazyn Shape, już wydałam te 12,60. Jako dodatek jest płytka z cwiczeniami, dzisiaj wypróbuję i zdam relacje czy mój tyłeczek padł z wyczerpania
Wypróbuj płytke my już z niektórymi dziewczynami przetestowałyśmy Ja akurat wczoraj ćwiczyłam dzisiaj sobie daruje
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:10   #213
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ja już zjadłam 2 kawałki serniczka niebo w gębie normalnie
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:12   #214
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja już zjadłam 2 kawałki serniczka niebo w gębie normalnie
Daj gryza
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:16   #215
Soffiaa
Raczkowanie
 
Avatar Soffiaa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 211
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktailraspberry - i jak proste dają w kości ?

Sernik Mój tata sernikoholik postanowił ,że na te święta dba o linię i nie możemy miec sernika w domu ? jakiś sąsiad z sernikiem by się przydał (
__________________
64 63 62 61,8 60 59 58 57 56 55
Uparłam się !

+ moje pierwsze kroki z Blogowaniem
+ uczę się języków obcych
+ ruch to zdrowie [ moje nowe uzależnienie - bieganie ]
Soffiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:35   #216
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej hej
alleeee mialam nadrabiania ale dalam radę ja wczoraj nie cwiczylam, bo wrcilam do domku pozno - dzis muszę to nadrobic

agunia, jaki olej nakladasz na wlosy?
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 15:45   #217
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
Hej hej
alleeee mialam nadrabiania ale dalam radę ja wczoraj nie cwiczylam, bo wrcilam do domku pozno - dzis muszę to nadrobic

agunia, jaki olej nakladasz na wlosy?
Dzisiaj mam maske sllek line wymieszana z olejkiem baby dream
Mam jeszcze olejek z alterry, albo kokosowy z Vatiki badz Parachute
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 15:58   #218
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ojej ojej ojej !!! juz szosta czesc! otwarcie mnie ominelo ;( no trudno.

Ja tak szybko, bo zabiegana jestem strasznie teraz i nei mam czasu Was czytac... ale nadrobie a jak nie to po swietach bede regularnie juz pisac ;p
no to tak : wczoraj kupila sobie agrafke :P probowalam cycki nia robic i massakra jest, tak ciezko nogi tak samo cieszy mnie to niesamowicie.
Plus na dodatek dostalam okres. Rozumiecie ten bol? okres + swięta. Najgorsze polaczenie na swiecie, jeszcze w swieta moge sie opamietac, ale jak mam okres to koniec ;( juz dzisiaj zarlam 4 ciasteczka (herbatiniki z czekolada) i pol loda i pol batonika. Jem cos slodkiego chwil pozniej mysle o tym co jem i oddaje reszte TZowi zeby wyrzucil albo sam zjadl. CHociaz tyle ufff bo kiedys to jadlam wszystko jak wpada...
dobra nie zanudzam i spadam na silke.

Jutro dostalam zaproszenie na obiad swiateczny do babć TZa... stresuje sie strasznie bo to pierwszy raz

Wesolych swiat laseczki w takim razi uwielbiam Was i badzcie silne w te swieta, nadrobcie twardzielki za te ktore nad soba nie panuja [buuu ]

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

A i jeszcze wczoraj bylam u fryzjera. Kiedys mialam cieniowane ale od 3 lat zapuszczam i to cieniowanie juz prawie mi odroslo i poprosilam fryzjerke zeby mi ciachnela na rowno w takim razie. 6cm poszlo sie ... ale ciesze sie bo w koncu odzyly wlosy troche a i w 3 tyg jak bralam vitapil wloski urosly 3-4cm bo wczoraj TZ mi mierzyl. Przed vitapilem bylo 58cm , 3 tyg pozniej 62
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 16:04   #219
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez kamilon Pokaż wiadomość
ojej ojej ojej !!! juz szosta czesc! otwarcie mnie ominelo ;( no trudno.

Ja tak szybko, bo zabiegana jestem strasznie teraz i nei mam czasu Was czytac... ale nadrobie a jak nie to po swietach bede regularnie juz pisac ;p
no to tak : wczoraj kupila sobie agrafke :P probowalam cycki nia robic i massakra jest, tak ciezko nogi tak samo cieszy mnie to niesamowicie.
Plus na dodatek dostalam okres. Rozumiecie ten bol? okres + swięta. Najgorsze polaczenie na swiecie, jeszcze w swieta moge sie opamietac, ale jak mam okres to koniec ;( juz dzisiaj zarlam 4 ciasteczka (herbatiniki z czekolada) i pol loda i pol batonika. Jem cos slodkiego chwil pozniej mysle o tym co jem i oddaje reszte TZowi zeby wyrzucil albo sam zjadl. CHociaz tyle ufff bo kiedys to jadlam wszystko jak wpada...
dobra nie zanudzam i spadam na silke.

Jutro dostalam zaproszenie na obiad swiateczny do babć TZa... stresuje sie strasznie bo to pierwszy raz

Wesolych swiat laseczki w takim razi uwielbiam Was i badzcie silne w te swieta, nadrobcie twardzielki za te ktore nad soba nie panuja [buuu ]

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

A i jeszcze wczoraj bylam u fryzjera. Kiedys mialam cieniowane ale od 3 lat zapuszczam i to cieniowanie juz prawie mi odroslo i poprosilam fryzjerke zeby mi ciachnela na rowno w takim razie. 6cm poszlo sie ... ale ciesze sie bo w koncu odzyly wlosy troche a i w 3 tyg jak bralam vitapil wloski urosly 3-4cm bo wczoraj TZ mi mierzyl. Przed vitapilem bylo 58cm , 3 tyg pozniej 62
I tak twarda jestec , bo ja jak mam @ to nie ma mowy nie dam rady cwiczyc tak mnie boli zawsze przed 2 pierwsze dni.
Juz sie nie moge doczekac az mi sie tabletki ze skrzypem skoncza i tez kupuje Vitapil
Zycze powodzenia na obiadku rodzinnym napewno bedzie dobrze
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 16:15   #220
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Rany, przegapilam otwarcie nowego watku ciagle nie na biezaco.
Dochodze do siebie po kilku dniach obzarstwa. Juz mi sie unormowalo nieco, ale naprawde grzeszylam intensywnie.
Dzis otworzylam uroczyscie sezon biegania - pol godziny truchtu. Juz zapomnialam, jak swietnie sie po tym czuje - spocona i pozytywnie naladowana. Jeszcze kilka dni swiatecznych najezonych pokusami - slodkie lezy w domu naokolo. A potem powrot do normalnosci i latwiej bedzie dietowac.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 17:28   #221
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail haha zaraz Ci przywiozę

Kurcze jaka ja jestem pełna jeszcze święta się nie zaczęły a ja już wpier...am
Jak tak dalej pójdzie to z 5 kg przez święta przybiorę
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 17:33   #222
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ja juz sie dzisiaj trzymam z dala od kuchni moja babcia upiekła chlebek domowy i wrabałam 3 kromy z serkiem białym rzodkiewka i szczypiorkiem
Podejrzewam ze czwarta bym tez zmiescila , ale sie opamietalam i ucieklam z kuchni
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:37   #223
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam maske sllek line wymieszana z olejkiem baby dream
Mam jeszcze olejek z alterry, albo kokosowy z Vatiki badz Parachute

ja wlasnie zakupiłąm vatikę, ale tak mi smierdzi, ze nie moge wytrzymac i robilam jak dotad raz ale musze sie zebrac, bo ponoc efekty nieziemskie

Soffiaa, daj znac, jak sie podobaja cwiczenia z SHAPE mnie sie podobaja BAAARDZO i mam po nich pozytywna energie, ale kurcze ciezko mi sie do nich zabrac jakos systematycznie
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:45   #224
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Cocktail haha zaraz Ci przywiozę

Kurcze jaka ja jestem pełna jeszcze święta się nie zaczęły a ja już wpier...am
Jak tak dalej pójdzie to z 5 kg przez święta przybiorę
Ok haha ja tez mam zaraz chyba wypróbuje

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Ja juz sie dzisiaj trzymam z dala od kuchni moja babcia upiekła chlebek domowy i wrabałam 3 kromy z serkiem białym rzodkiewka i szczypiorkiem
Podejrzewam ze czwarta bym tez zmiescila , ale sie opamietalam i ucieklam z kuchni
Spoko z serkiem i rzodkiewką to zdrowe ja bym pizze zjadła
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:47   #225
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Cocktail haha zaraz Ci przywiozę

Kurcze jaka ja jestem pełna jeszcze święta się nie zaczęły a ja już wpier...am
Jak tak dalej pójdzie to z 5 kg przez święta przybiorę

j tez!! to jakas masakra! Ja sie zastanawialam w ogole, czy dda sie swieta przezyc "dietowo" i w sumie stwierdzilam, ze gdyby zupelnie wyeliminować słodycze (ze szans, haha) i jeść na sniadanko zamiast 5 jajek z sosem tatarskim i 3 kiełbasek 2 jajka i 1 kielbaske, to moze nie byloby tak zle tylko gorzej z obiadkami, no i samozaparciem. Slinka mi cieknie, ale MUSZE wytrzymac przez te swieta w miare dietowo!
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:47   #226
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Święta tuż-tuż, trzeba się dosłownie katować (!) żeby nie zjeść całej babki albo serniczka Wiedziałam, że jak wrócę do domu to tak będzie... Macie jakieś sposoby na świąteczne obżarstwo ? Ja omijam kuchnię póki co szerokim łukiem, piję litry wody i żuję miętowe gumy. :| Nie wiem ile tak dam radę
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:55   #227
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez MyNameIs Pokaż wiadomość
Święta tuż-tuż, trzeba się dosłownie katować (!) żeby nie zjeść całej babki albo serniczka Wiedziałam, że jak wrócę do domu to tak będzie... Macie jakieś sposoby na świąteczne obżarstwo ? Ja omijam kuchnię póki co szerokim łukiem, piję litry wody i żuję miętowe gumy. :| Nie wiem ile tak dam radę
no ja mam taką metodę jak wyzej - jeść generalnie, ale po troszku bo calkowicie dietowo to w swieta sie nie da i nawet bym nie chciala, ale np mogę jeśc jedna kromeczkę chlebka i dwa jajka, na obiad nie nakładać dwóch rolad i miliarda klusek, tylko o połowe mniej i jesc duuuuzo salatek.
No a jesli chodzi o slodycze, to mam ten luksus, ze nie lubie sernika tak wiec mam go z glowy. Gorzej z czekoladowymi jajeczkami izajaczkami, ktorych PEŁNO! omijam je poki co dzis szerokim lukiem, jako, że jest postn y piątek, i mam szczerą nadzieję, że zanim jutro wrócę z kościoła z mamą, to tata nie wytrzyma i wrąbie połowe inaczej sie na nie rzuce zaraz po wejsciu :/
No i postaram się tez pouczyc nieco w swięa- mniej wtedy bede siedziec z rodzina i nie bedzie mnie wszystko kusiło
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu

Edytowane przez pipson
Czas edycji: 2012-04-06 o 18:56
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 18:55   #228
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej słoneczka

ajjj jak jest fajnie jestem mega szczęśliwa
Wczoraj całą noc sprzatałam....potem się wykąpałam, umyłam głowę i wydepilowałam paszki i bikini powiem Wam, że już wcale nie boli ani trochę! Tak więc poszłam spać ok. 4:30
Obudziłam się o 10. Wstałam zrobić siusiu i tak siedzę na kibelku a tu ktoś w drzwi puka, to ja szybko w samej koszulce i stringach lecę do tych drzwi! wychylam się żeby nie było mnie widać całej, patrzę a to mąż
Przywitaliśmy się ładnie Zrobiłam mu jajecznicę na śniadanko, zjedliśmy i pojechaliśmy odstawić samochód do mechanika żeby wymienił tłumik. Drugim samochodem pojechaliśmy do Kwidzyna. Wymieniliśmy euro, mąż kupił sobie buty a ja dla starszego synka kurtkę taką wiosenną Kupiłam też nowe poduszki do spania w Jysku i wróciliśmy do naszego miasteczka. Odebrałam tą kurtkę ekoskóre koralową Męzowi się bardzo podoba choć stwierdził, że mogłaby być dłuższa tych żółtych spodni nie wzięłam
Przywieźli mi też dzisiaj jedzenie dla kota które zamówiłam we wtorek przez neta także kot w Niemczech z głodu nie zdechnie Po powrocie do domu ugotowałam żurek i mąż zjadł i się położył spać Biedak od wczoraj od rana nie spał. Aaaa kupił mi dużą puszkę Pringlesów zielonych dzieciaki prawie całą zjadły ja tylko kilka i kupił mi taką mała maskotkę z napisem Monika ale cudna jest Takie małe coś a jak cieszy
Co do jedzenia do zjadłam dziś bigos u mamy bo byliśmy na chwilkę. Tak mi się chciało bigosu że szok! no i w koncu zachciankę zaspokoiłam
A pogoda dziś u mnie przepiękna!!!!! cieplutko strasznie!!! No i cały dzień pięknie słoneczko świeciło, niebo błękitne bez żadnej chmurki
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:04   #229
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
no ja mam taką metodę jak wyzej - jeść generalnie, ale po troszku bo calkowicie dietowo to w swieta sie nie da i nawet bym nie chciala, ale np mogę jeśc jedna kromeczkę chlebka i dwa jajka, na obiad nie nakładać dwóch rolad i miliarda klusek, tylko o połowe mniej i jesc duuuuzo salatek.
No a jesli chodzi o slodycze, to mam ten luksus, ze nie lubie sernika tak wiec mam go z glowy. Gorzej z czekoladowymi jajeczkami izajaczkami, ktorych PEŁNO! omijam je poki co dzis szerokim lukiem, jako, że jest postn y piątek, i mam szczerą nadzieję, że zanim jutro wrócę z kościoła z mamą, to tata nie wytrzyma i wrąbie połowe inaczej sie na nie rzuce zaraz po wejsciu :/
No i postaram się tez pouczyc nieco w swięa- mniej wtedy bede siedziec z rodzina i nie bedzie mnie wszystko kusiło
Taak się ucieszyłam, jak się zważyłam wczoraj i zobaczyłam 62 Muszę być twarda
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-06, 19:19   #230
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez MyNameIs Pokaż wiadomość
Taak się ucieszyłam, jak się zważyłam wczoraj i zobaczyłam 62 Muszę być twarda
musisz! moja mama jak byla na diecie po ciąży, to jadla wszystko, ale - slowo klucz- powoli to znaczy nakladala mniejsze porcje, jadla powoluktu, wrecz żuła, i tak az wszyscy zjedli tez hyba wyprobuje :/

Monia, ciesze sie, ze jestes szczesliwa jednak z druga polowka najlepiej <3
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:21   #231
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość

Monia no to teraz wrocisz do nas 3 kg lzejsza po powitaniu meza
nie krzycz go za bardzo, facetom nie przegada
taaaa albo 3 kg cięższa bo mój mąż uwielbia dobrze sobie zjeść
No nie krzyczałam na niego już nie chciałam być taką zołzą
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:23   #232
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hej słoneczka

ajjj jak jest fajnie jestem mega szczęśliwa
Wczoraj całą noc sprzatałam....potem się wykąpałam, umyłam głowę i wydepilowałam paszki i bikini powiem Wam, że już wcale nie boli ani trochę! Tak więc poszłam spać ok. 4:30
Obudziłam się o 10. Wstałam zrobić siusiu i tak siedzę na kibelku a tu ktoś w drzwi puka, to ja szybko w samej koszulce i stringach lecę do tych drzwi! wychylam się żeby nie było mnie widać całej, patrzę a to mąż
Przywitaliśmy się ładnie Zrobiłam mu jajecznicę na śniadanko, zjedliśmy i pojechaliśmy odstawić samochód do mechanika żeby wymienił tłumik. Drugim samochodem pojechaliśmy do Kwidzyna. Wymieniliśmy euro, mąż kupił sobie buty a ja dla starszego synka kurtkę taką wiosenną Kupiłam też nowe poduszki do spania w Jysku i wróciliśmy do naszego miasteczka. Odebrałam tą kurtkę ekoskóre koralową Męzowi się bardzo podoba choć stwierdził, że mogłaby być dłuższa tych żółtych spodni nie wzięłam
Przywieźli mi też dzisiaj jedzenie dla kota które zamówiłam we wtorek przez neta także kot w Niemczech z głodu nie zdechnie Po powrocie do domu ugotowałam żurek i mąż zjadł i się położył spać Biedak od wczoraj od rana nie spał. Aaaa kupił mi dużą puszkę Pringlesów zielonych dzieciaki prawie całą zjadły ja tylko kilka i kupił mi taką mała maskotkę z napisem Monika ale cudna jest Takie małe coś a jak cieszy
Co do jedzenia do zjadłam dziś bigos u mamy bo byliśmy na chwilkę. Tak mi się chciało bigosu że szok! no i w koncu zachciankę zaspokoiłam
A pogoda dziś u mnie przepiękna!!!!! cieplutko strasznie!!! No i cały dzień pięknie słoneczko świeciło, niebo błękitne bez żadnej chmurki
Monia super, że u Ciebie wszystko ok Wesołych Świat Ci zyczę, bo teraz możesz już tak często tu nie byc
Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
musisz! moja mama jak byla na diecie po ciąży, to jadla wszystko, ale - slowo klucz- powoli to znaczy nakladala mniejsze porcje, jadla powoluktu, wrecz żuła, i tak az wszyscy zjedli tez hyba wyprobuje :/

Monia, ciesze sie, ze jestes szczesliwa jednak z druga polowka najlepiej <3
Kurcze a może to faktycznie prawda, moja koleżanka tak je żuje ja juz zjem a ona w połowie a chuda taka ze szok a wpierdziela wszystko


Dziewczynki życzę Wam Wszystkim Wesołych Świąt, dietetycznych może nie koniecznie, bo wiadomo jak to w święta ewentualnie każda po świętach zmieni wagę wyjściowa
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:24   #233
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No co TY kochana to mi napewno nie grozi
A ja wstalam, za oknem leje tak ze masakra!
Musze jechac autobusem bo to przjechodzi ludzkie pojecie
No nie grozi ale wiesz... róznie to bywa jak się zakochasz to nie będzie ważne dla Ciebie ile on ma wzrostu

Jejuuu a u mnie drugi dzień dzisiaj przepięknej wiosny aż nie chce się w domu siedzieć
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:26   #234
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A ja siedzę z maską na głowie wymieszałam kallosa mlecznego z olejkiem rycynowym i siedzę już 2 godziny
no i piję desperadosa dużego

Pipson powiem Ci, że w zeszłe święta byłam twarda i jadłam z umiarem i z tego co pamiętam to nie miałam po świętach dodatkowych kg

Monia cieszę się, że jest świetnie między Wami i jesteś szczęśliwa oby ciągle było tak super między Wami
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:28   #235
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zelka9o Pokaż wiadomość
Moniaa JEZzuuu jaki On duży ! a jakie posiedzenie na szafie ma

Noooo takie bydle się robi że szok a jaki jest ciężki już Kolin nie daje rady go podnosić
taaa posiedzenie to ma idealne Mąż dzisiaj w szoku był jak go tam zobaczył
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:29   #236
MyNameIs
Raczkowanie
 
Avatar MyNameIs
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 438
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No nie grozi ale wiesz... róznie to bywa jak się zakochasz to nie będzie ważne dla Ciebie ile on ma wzrostu

Jejuuu a u mnie drugi dzień dzisiaj przepięknej wiosny aż nie chce się w domu siedzieć
Zazdroszczę dobrego humorku
MyNameIs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:30   #237
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia pewnie już szczęśliwa, że mąż przyjechał
no póki co jest pięknie mam nadzieję że tak zostanie......
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:30   #238
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail ja też tak wolno jem jak jesteśmy na hamburgerze to wszyscy już zjedzą a ja jestem nawet nie w połowie ale ja to nie umiem szybciej zjeść i zawsze się ze mnie śmieją, że tak się męczę z tym hamburgerem
Kiedy w końcu Twój Tż wraca ?
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:32   #239
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Witajcie
swieta trzeba szykowac a ja jeszcze w pracy. Dzis szef nas wczesniej puszcza wiec super. Poczta pantoflowa dotarło ze wychodzimy ok12-13
Haha. Duzo by gadac.. Kiedys niegrzeczna dziewczynka byłam. Teraz przy tz zlagodniałam i wyciszyłam sie.
Niema to jak poczta pantoflowa jak donoszą takie niusy że szybciej sie pracę skonczy to aż się chce pracować ze szczęścia

Opowiedz nam czemu taka niegrzeczna byłaś??? Chętnie posłucham
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 19:37   #240
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia trzymam kciuki kochana
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:46.