Terminacja ciąży cz.3 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-11, 19:11   #211
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
Oddziałowa wie, że o 8.30 mam psychologa, ale powiedziała, żeby telefon mieć przy sobie, bo w każdej chwili może dzwonić i czuję, że zadzwoni... Mówiła, że pewnie tak ok.12-13godz. jak coś. Ja też już bym chciała mieć wszystko za sobą:-(
A co konkretnie najlepiej ze sobą zabrać do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno koszulę nocną (najlepiej taką do wyrzucenia, ja swojej nie chciałam już oglądać), szlafrok, skarpetki, klapki, kosmetyki, ręcznik, ładowarkę do tel, jakąś książkę albo coś do zajęcia czasu, wodę i coś lekkiego do przegryzienia - do zabiegu trzeba być co najmniej 6h na czczo, może się zdarzyć, że cały dzień nic nie będziesz jeść, więc te 2h po zabiegu dobrze mieć coś do zjedzenia. U mnie jeszcze się przydały majtki poporodowe (takie z siateczki) i podpaski poporodowe Bella Mama. W szpitalu mi polecali, że niby lepiej się goi, bo te podpaski nie mają kleju i nic się tam nie zakisza, jak to ujęła lekarka.
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 19:12   #212
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Gomerka Pokaż wiadomość
Na pewno koszulę nocną (najlepiej taką do wyrzucenia, ja swojej nie chciałam już oglądać), szlafrok, skarpetki, klapki, kosmetyki, ręcznik, ładowarkę do tel, jakąś książkę albo coś do zajęcia czasu, wodę i coś lekkiego do przegryzienia - do zabiegu trzeba być co najmniej 6h na czczo, może się zdarzyć, że cały dzień nic nie będziesz jeść, więc te 2h po zabiegu dobrze mieć coś do zjedzenia. U mnie jeszcze się przydały majtki poporodowe (takie z siateczki) i podpaski poporodowe Bella Mama. W szpitalu mi polecali, że niby lepiej się goi, bo te podpaski nie mają kleju i nic się tam nie zakisza, jak to ujęła lekarka.
Dziękuję, to mam wszystko poza tymi majtkami. Ale to już trudno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 19:16   #213
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
Oddziałowa wie, że o 8.30 mam psychologa, ale powiedziała, żeby telefon mieć przy sobie, bo w każdej chwili może dzwonić i czuję, że zadzwoni... Mówiła, że pewnie tak ok.12-13godz. jak coś. Ja też już bym chciała mieć wszystko za sobą:-(
A co konkretnie najlepiej ze sobą zabrać do szpitala?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam koszule, piżame, reczniki, klapki, majtki bawelniane, skarpety, szlafrok, podpaski duże na noc, cos do jedzenia i woda.
Dokumenty wszystkie, u mnie chcieli grupę krwi i w ksiazeczce ciazy sprawdzali wpisy chorob zakaźnych czy byly robione

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez doris1435 Pokaż wiadomość
kalade dobrze że już po i zaraz do domu.A tak w ogóle jak się czujesz.

OtoJa90 oby jutro wszystko poszło po twojej mysli
Doros1435, na razie fizycznie dobrze, psychiczne na razie też w miarę, czuję ulgę. Ale pewnie kwestią czasu jest jak zacznę ryczeć jak bóbr..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-11, 21:27   #214
doris1435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

OtoJa90 ja oprócz tego wszystkiego o czym pisały dziewczyny miałam jeszcze mokre chusteczki.
doris1435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 09:33   #215
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja właśnie wróciłam od psychologa i jeszcze ta babka mi tyle nagadała, że jest tyle wyjść, że jest taka wspaniała opieka nad chorymi dziećmi, że lekarze, psycholodzy tak się zajmują, takimi rodzicami i dziećmi...
Ja naprawdę mam już ich wszystkich dość... !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 09:38   #216
milk1020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 191
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Co za głupoty! Jaka opieka? Zadna. Ani finansowa ani zadna! Dlatego ja właśnie nie chciałam iść do psychologa bo wiedziałam czym to pachnie. Na szczęście nie musiałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
15 tc + 5d [*] K.
milk1020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:09   #217
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

U mnie to było konieczne, procedury... Też bym nie poszła.
U mnie to trwa już 5 tygodni i wmawianie mi, że decyzja podejmowana jest w emocjach, to jest jakieś nieporozumienie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

No i był telefon, jutro 8.30 mam się stawić na Izbie Przyjęć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 10:14   #218
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Psycholog to chyba przede wszystkim powinien być obiektywny! I powstrzymać się od nakłaniania do jakichkolwiek decyzji.
Ale bym się wściekła! To jest jakiś koszmar, serio.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:28   #219
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja już na podejście ich wszystkich do tak delikatnej i tragicznej sytuacji nie mam słów... Ten kraj, to jakieś nieporozumienie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:29   #220
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Psycholog to chyba przede wszystkim powinien być obiektywny! I powstrzymać się od nakłaniania do jakichkolwiek decyzji.
Ale bym się wściekła! To jest jakiś koszmar, serio.
Dokładnie! My byliśmy, bo też wymagali ale w ogole nas do niczego nie namawiała! Mówiła tylko o tym czego mozemy sie spodziewac pozniej itp., ale cały czas podkreślała ze to tylko i wylacznie nasza decyzja.
Gdzie byliście u tego psychologa?
Sama jestem psychologiem i to co zrobiła ta Pani to jest niepoważne i karygodne!

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:31   #221
Gomerka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 113
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Tak, jasne, szczególnie w Twoim przypadku, gdzie lekarze nawet nie wiedzą, co to za wada, na pewno będą w stanie zapewnić doskonałą opiekę po porodzie, bo cudownie ich oświeci. Co to za psycholog w ogóle!
Gomerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 10:31   #222
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez kalade Pokaż wiadomość
Dokładnie! My byliśmy, bo też wymagali ale w ogole nas do niczego nie namawiała! Mówiła tylko o tym czego mozemy sie spodziewac pozniej itp., ale cały czas podkreślała ze to tylko i wylacznie nasza decyzja.
Gdzie byliście u tego psychologa?
Sama jestem psychologiem i to co zrobiła ta Pani to jest niepoważne i karygodne!

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Na Agatowej. Oczywiście powiedziała, że depresja, stany lękowe, syndrom proaborcyjny... Ale głównie temat urodzenia, przytulenia i pomocy po porodzie... Masakra! Może ja to tak odebrałam, nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:52   #223
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
Na Agatowej. Oczywiście powiedziała, że depresja, stany lękowe, syndrom proaborcyjny... Ale głównie temat urodzenia, przytulenia i pomocy po porodzie... Masakra! Może ja to tak odebrałam, nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dziwne, tez tam byliśmy i zupełnie inaczej do nas podeszla. Z taka blondynka w kreconych wlosach rozmawialiscie?

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:54   #224
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Dokładnie tak. Nie wiem, może mam takie odczucia, ale ewidentnie większość czasu poświęciła na inne wyjścia z sytuacji, o których większość kobiet nie wie i żeby się jeszcze zastanowić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 10:57   #225
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez OtoJa90 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak. Nie wiem, może mam takie odczucia, ale ewidentnie większość czasu poświęciła na inne wyjścia z sytuacji, o których większość kobiet nie wie i żeby się jeszcze zastanowić...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To przykro mi, że musieliscie tego słuchać.
Najważniejsza jest Wasza decyzja i nikt nie ma prawa jej krytykować.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 13:55   #226
milk1020
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 191
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Mi juz mój prowadzący gin jak tylko zobaczył wynik zaczal gadać, ze byc moze dzieci z ZD sa szczęśliwsze od zdrowych i ze powinnam isc do fundacji porozmawiać z rodzicami takich dzieci o formach wsparcia itp. Dlatego w te pędy zaczęłam szukać innego gina bo wiedziałam że ten mi z T tak łatwo nie pomoze, tez oczywiście mówił że koniecznie wizyta u psychologa. W końcu obylo się i bez psychologa i zaraz po sylwestrze poszlam do szpitala dzięki nowemu ginekologowi, który nawet nie próbował dyskutować z naszą decyzja. Sam powiedział ze profesjonalny lekarz wie, że nie ma prawa wpływać na naszą decyzję jaka by ona nie byla. To samo tyczy się psychologa, przecież on nie od tego jest żeby wpływać na decyzję! Skandal po prostu.
Dobrze Gromerka napisała, nawet nie mają pojęcia o tej wadzie która wystąpiła, a psycholog obiecuje opieka i wsparcie. Jak tak można mydlic oczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
15 tc + 5d [*] K.
milk1020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 14:02   #227
OtoJa90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 218
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja naprawdę mam już ich wszystkich dość... Te 5 tygodni zawieszenia ciągną się jak lata świetlne! Sama się zastanawiam czy to naprawdę aż tyle musiało u mnie trwać, przecież przypadek od początku był b.ciężki :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OtoJa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 15:00   #228
dryfujaca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 94
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

NagiAkt co do pochówku, my również wybraliśmy opcję pochówku przez Państwo, jest taka strona grób dzieci utraconych, znajdź grób najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, który podawałas w szpitalu. Generalnie jeśli w mieście jest kilka takich grobów to szukaj tego, który jest najbliżej. Grobu te podlegają pod ośrodek pomocy społecznej. W moim mieście jest jeden więc nie było problemu. Napiszcie maila z zapytaniem, że w dniu takim i takim poronilam w szpitalu takim i takich. I chciałabym się dowiedzieć kiedy i gdzie będzie pochowane moje dziecko. Osoby zajmujące się tym podadzą wam dokładne informacje, pamiętajcie zw maja obowiązek, a wy prawo do informacji na ten temat. Ja otrzymałam maila z ne telefonu do Pani z Mops i do firmy pogrzebowej, która zajmuj się pogrzebem dzieci utraconych. Skontaktowalam się z Pani i dowiedziałam się że nasz synek będzie chowany w czerwcu.
Pogrzebu te odbywają się 2 razy do roku.
https://www.poronilam.pl/pogrzeb/gro...ci-utraconych/
Jeśli coś nie byłoby jasne pytajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dryfujaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 16:33   #229
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez dryfujaca Pokaż wiadomość
NagiAkt co do pochówku, my również wybraliśmy opcję pochówku przez Państwo, jest taka strona grób dzieci utraconych, znajdź grób najbliżej Twojego miejsca zamieszkania, który podawałas w szpitalu. Generalnie jeśli w mieście jest kilka takich grobów to szukaj tego, który jest najbliżej. Grobu te podlegają pod ośrodek pomocy społecznej. W moim mieście jest jeden więc nie było problemu. Napiszcie maila z zapytaniem, że w dniu takim i takim poronilam w szpitalu takim i takich. I chciałabym się dowiedzieć kiedy i gdzie będzie pochowane moje dziecko. Osoby zajmujące się tym podadzą wam dokładne informacje, pamiętajcie zw maja obowiązek, a wy prawo do informacji na ten temat. Ja otrzymałam maila z ne telefonu do Pani z Mops i do firmy pogrzebowej, która zajmuj się pogrzebem dzieci utraconych. Skontaktowalam się z Pani i dowiedziałam się że nasz synek będzie chowany w czerwcu.
Pogrzebu te odbywają się 2 razy do roku.
https://www.poronilam.pl/pogrzeb/gro...ci-utraconych/
Jeśli coś nie byłoby jasne pytajcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My dzisiaj byliśmy w szpitalu po odbiór dokumentów i pojechaliśmy od razu do USC. Nie pomyślałam, że musimy wybrać imie dla dziecka i jak Pani w urzedzie sie nas zapytała czy rozmawialiśmy i mamy wybrane, bo muszą coś wpisać to się rozbeczałam tak mnie to uderzyło zawsze podobało mi się imię Leon i tak chciałam nazwać synka, ale mężowi się nie podobało. Teraz się zgodził
Później od razu pojechaliśmy podpisać dokumenty do.zakladu pogrzebowego, w którym rano byla teściowa i wszystko wstępnie ustaliła. Wybraliśmy tylko urnę i tabliczkę z imieniem.
Strasznie ciężki dzień dzisiaj


Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-12, 17:12   #230
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Kalade ja nie dałam rady, u mnie załatwiał wszystko mąż, i szczerze nie wiem jak to zrobił popłakałam się teraz że on dał radę i jak nie wiem.. jak wyszłam ze szpitala wszystko już było załatwione. Jak tylko zaszłam w ciążę od razu mąż chciał że jak będzie córka to Amelka będzie, i tak dał jej na imię, a ja czułam się jak śmieć. Nie wiem czy któraś z Was to miała, ja czułam się nie wartościową kobietą bo musiałam pochować własną córkę. U mnie w domu rodzinnym ekscytacją tyle ciąż a ja co ? Eh jutro mam wizytę i bardzo się boję tym bardziej że miałam 1.5 dnia okresu :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 18:41   #231
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Kalade ja nie dałam rady, u mnie załatwiał wszystko mąż, i szczerze nie wiem jak to zrobił popłakałam się teraz że on dał radę i jak nie wiem.. jak wyszłam ze szpitala wszystko już było załatwione. Jak tylko zaszłam w ciążę od razu mąż chciał że jak będzie córka to Amelka będzie, i tak dał jej na imię, a ja czułam się jak śmieć. Nie wiem czy któraś z Was to miała, ja czułam się nie wartościową kobietą bo musiałam pochować własną córkę. U mnie w domu rodzinnym ekscytacją tyle ciąż a ja co ? Eh jutro mam wizytę i bardzo się boję tym bardziej że miałam 1.5 dnia okresu :-(

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana to przecież nie Twoja wina, że tak się stało. Nigdy się tak nie czuj i się nie obwiniaj.
W końcu zostaniemy mamami, musimy w to wierzyć.
Mi też lekarz powiedział, ze różnie organizm wraca do siebie i może to potrwac nawet 2-3 miesiące.
Ja na wszelki wypadek zaczynam brać juz kwas foliowy (kazali brać 4-5mg min. 3 miesiące przed ponownym zajściem w ciążę), ale szczerze to nie wiem czy będę gotowa, żeby znowu próbować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 19:13   #232
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja biorę cały czas od momentu zajścia w ciążę . Przepraszam ja tu o sobie a u Ciebie młyn i płacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 19:17   #233
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ja biorę cały czas od momentu zajścia w ciążę . Przepraszam ja tu o sobie a u Ciebie młyn i płacz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też brałam przed tą ciążą i w trakcie, ale zwykłe dawki. A teraz lekarze kazali brać 10 razy wiecej tego kwasu ze względu na rozszczep.
Kochana nie przepraszaj, przeszłaś dokładnie to samo, co każda z nas tutaj
Daj znać, co powie lekarz po wizycie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 19:21   #234
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Ja biorę 2 tabl dziennie, a ja się boję .. boję się że mi powie niestety nie ma szans na dziecko a przecież ponownie się staramy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 19:22   #235
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Ja biorę 2 tabl dziennie, a ja się boję .. boję się że mi powie niestety nie ma szans na dziecko a przecież ponownie się staramy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana dlaczego ma Ci tak powiedzieć? Wcześniej było wszystko ok u Was? Czy też mieliście problemy z zajściem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 19:25   #236
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Właśnie zaszłam od razu, a myślałam że zejdzie nam ze względu na nieregularny okres a tu szok ciąża ale skończyła się fatalnie, teraz też bym tak chciała, ale mam świadomość że młoda nie jestem i po chorobie dziecka rozszczep kręgosłupa a tak o siebie dbałam, a tyle kobiet ma w dupie że jest w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Oczywiście bez choroby dziecka bym chciała, chciałabym mieć spokój w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 19:33   #237
dryfujaca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 94
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Kochana każda z nas by chciała, niestety poza tym co robimy, badania tabletki zdrowa dieta, musimy poprostu uwierzyć w szczęście, pamiętaj że po każdej burzy wychodzi słońce, dla.nas też zaświeci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dryfujaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 20:03   #238
kalade
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 180
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Właśnie zaszłam od razu, a myślałam że zejdzie nam ze względu na nieregularny okres a tu szok ciąża ale skończyła się fatalnie, teraz też bym tak chciała, ale mam świadomość że młoda nie jestem i po chorobie dziecka rozszczep kręgosłupa a tak o siebie dbałam, a tyle kobiet ma w dupie że jest w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Oczywiście bez choroby dziecka bym chciała, chciałabym mieć spokój w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niestety tak bywa
Ja muszę przygotowac się znowu na walkę, bo ja mam endometrioze 3st., a mąż też ma problemy z morfologia nasienia. Udalo nam nam się po laparoskopii, po 3 latach starań, przy pierwszej IUI. Teraz znowu nas to czeka, wszystko od początku. Nie poddaję się i wierzę, ze jak będę gotowa to w końcu nam sie uda.
Bądź dobrej myśli, nie ma powodu, dla którego miało by Wam się nie udać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Karolkowa_86 Pokaż wiadomość
Właśnie zaszłam od razu, a myślałam że zejdzie nam ze względu na nieregularny okres a tu szok ciąża ale skończyła się fatalnie, teraz też bym tak chciała, ale mam świadomość że młoda nie jestem i po chorobie dziecka rozszczep kręgosłupa a tak o siebie dbałam, a tyle kobiet ma w dupie że jest w ciąży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Oczywiście bez choroby dziecka bym chciała, chciałabym mieć spokój w końcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I dowiedz się o ten kwas foliowy, bo mi 5 lekarzy mówiło to samo - 10 razy większe dawki niż normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kalade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 20:11   #239
doris1435
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 24
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

hej.
kalade dzielnie przeszlas przez dzisiejszy dzien

Oczywiście dziewczyny, że się uda będziecie jeszcze mamuskami i będziecie się tulić swoje maleństwa.
doris1435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-12, 20:17   #240
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Terminacja ciąży cz.3

Właśnie zapytam, ale zupełnie nie wiem czy pobiera się krew na to badanie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-19 07:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:41.