Tej jesieni wiele się zmieni! (I) - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-02, 20:12   #211
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
a tylko tak z ciekawości pytam, bo też mieszkam około 25 km od Krk w stronę Katowic.
Okolice Olkusza??

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

I. Owsianka z bananem i jogurtem naturalnym, siemię lniane, rodzynki
II. Mały ziemniaczek, trochę fasoli szparagowej, kiszona kapusta, kotlecik drobiowy, 3 marchewki zaraz po (nie chciało mi się trzeć i nie miałam jabłka )
III. Jajecznica z pomidorami
IV. pół makreli wędzonej z sałatą z pomidorami i szczypiorkiem

Oczywiście wszystko bez panierki, jeśli smażone to na zdrowych tłuszczach

Aktywność: Boczki z Tiffany, średnio udany trening z Jillian, 10 min cardio abs workout

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
co tu tak cicho? wszystkie cwicza? ja zaraz ide biegac
Oczywiście, że wszystkie zaciekle ćwiczyłyśmy

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Ale mnie dziś kusiły chipsy z biedronki, ale nie dałam się
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.

Edytowane przez Mesis
Czas edycji: 2013-09-02 o 20:11
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:15   #212
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

za wszystkie spadki i wizualne efekty dobry początek
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:17   #213
YennaSnape
Rozeznanie
 
Avatar YennaSnape
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 639
GG do YennaSnape
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

hej dziewczyny, nie było mnie kilka dni, bo miałam gości cały weekend, a do tego teraz mam do kitu godziny pracy. Będę się starała jak mogę. Dziś nie do końca dietowo, ale weekend nie było źle, tylko alkohol wpadł.
Jutro już zacznę się meldować, a teraz idę zrobić boczki z tiffany i brzuszki
__________________
Moja dzidzia przyjdzie na świat:r oza: 26.04.2019

YennaSnape jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:24   #214
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

oczywiscie bieganie w towarzystwie przyjaciolki i kolegi niegdy nie wypala;p ale jeszcze chyba pocwicze na stepperze. kolega <taki, wiecie- fit!> powiedzial ze boczki mi sie zrobily. kusili mnie piwem, ale sie nie dałam!! pozbede sie boczkow!!!
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:31   #215
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
Okolice Olkusza??

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

I. Owsianka z bananem i jogurtem naturalnym, siemię lniane, rodzynki
II. Mały ziemniaczek, trochę fasoli szparagowej, kiszona kapusta, kotlecik drobiowy, 3 marchewki zaraz po (nie chciało mi się trzeć i nie miałam jabłka )
III. Jajecznica z pomidorami
IV. pół makreli wędzonej z sałatą z pomidorami i szczypiorkiem

Oczywiście wszystko bez panierki, jeśli smażone to na zdrowych tłuszczach

Aktywność: Boczki z Tiffany, średnio udany trening z Jillian, 10 min cardio abs workout

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------


Oczywiście, że wszystkie zaciekle ćwiczyłyśmy

---------- Dopisano o 21:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Ale mnie dziś kusiły chipsy z biedronki, ale nie dałam się
Wola Filipowska
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:35   #216
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
Wola Filipowska
Byłam kiedyś w Tenczynku, a widzę, że to blisko! Piękne okolice!
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:37   #217
paula689
Rozeznanie
 
Avatar paula689
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 717
GG do paula689 Send a message via Skype™ to paula689
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
Byłam kiedyś w Tenczynku, a widzę, że to blisko! Piękne okolice!
No, na rowerze jest gdzie pojeździć Ja do Olkusza rzadko jeżdżę, jak były te upały to na basenie byłam(po raz pierwszy w życiu), a wybierałam się tam odkąd otwarli, czyli parę lat temu.
__________________
Odchudzam się
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60

Zapuszczam włosy
35-40-45-50-55-60-65
paula689 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-02, 20:50   #218
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez paula689 Pokaż wiadomość
No, na rowerze jest gdzie pojeździć Ja do Olkusza rzadko jeżdżę, jak były te upały to na basenie byłam(po raz pierwszy w życiu), a wybierałam się tam odkąd otwarli, czyli parę lat temu.
Chodziłam tam do liceum, a ile w tym basenie popływałam! Teraz w Krakowie siedzę
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 21:39   #219
inwytka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 249
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Hej Dziewczyny!
Potrzebuję trochę inspiracji i wsparcia, więc będę podczytywać i pewnie się udzielać.
Coś o mnie ponad rok temu urodziłam córkę, koniec ciąży spędziłam głównie leżąc i się obżerając potem nie było lepiej, bo rok temu jesienne wieczory spędzałam w kuchni piekąc ciasta, które ktoś musiał zjeść
W końcu dotarło do mnie, że jeszcze chwilę i zacznę się toczyć. Mąż też zaczął sugerować, że powinnam wziąć się za siebie... Walkę o nową ja zaczęłam 17 grudnia 2012. Zaczęłam od Skalpela Chodakowskiej, potem zapisałam się na fitness, chodziłam 2 razy w tyg. Ograniczyłam słodycze (największa moja zmora) i starałam się nie obżerać. Waga nie ruszała, ale ja zdecydowanie się ujędrniłam. W lutym zdecydowałam się na slim belly i po miesiącu (3 dni w tyg, przez 4 tyg) biegałam po bieżni z pasem. Co prawda oponka po ciążowa jakoś bardzo mi nie zleciała, ale bardzo zeszczuplały mi nogi i wreszcie zaczęłam lecieć z wagi. Po tym slim belly przerabialam różne programy CHodakowskiej (killer przede wszystkim). Od czerwca wkręciłam się w bieganie i starałam się biegać tak 2-3 razy w tyg i jeszcze ze 2 razy robić skalpel albo 3-4 dziesięciominutówki z Mel B. Teraz miałam prawie miesięczną przerwę, bo byliśmy na wakacjach, potem ja z małą 1,5 tyg u moich rodziców na wsi, więc trochę się zapuściłam z dietą i ćwiczeniami
W grudniu ważyłam 75-76 kg przy wzroście 165 cm, dziś się ważyłam i 61kg (choć waga waha się do 63-64 kg w zależności od dc i tego ile wypiłam wody, co zjadłam ). Chcę zjechać do minimum 58 kg. Chcę się pozbyć brzucha pociążowego (największy kompleks aktualnie) i chciałabym wyszczuplić uda (od połowy uda do stóp jestem w miarę szczupła).
Teraz robię 30 day shred (jestem na 5 dniu levelu 1), wybrałam ten względnie łatwy program, bo chcę jeszcze sobie pobiegać póki ładna (no może nie dzisiaj ) pogoda. Największy problem mam nie z motywacją do ćwiczeń, ale z trzymaniem diety. Gdybym nie była łakomczuchem, to pewnei już dawno osiągnęłabym swój cel
pozdrawiam i idę doczytać ten wątek
__________________
Kali

Zuzka
inwytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 22:20   #220
plainJane
Raczkowanie
 
Avatar plainJane
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 66
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
ja sama do niedawna nie miałam o tym pojęcia bo w Polsce lekarze nigdy nie wspominają o przestrzeganiu odpowiedniej diety przy autoagresji a przecież ogólnie to co jemy ma kluczowy wpływ na nasz organizm i nasze zdrowie. W internecie znajduje się mnóstwo informacji na ten temat więc koniecznie sobie poczytaj! ja po paru miesiącach bez glutenu i nabiału naprawdę zobaczyłam poprawę a chlebek można jeść jak najbardziej tylko w wersji bezglutenowej - tez bardzo smaczny!
Byłam pewna, że gluten jest po prostu silnym alergenem i osoby z nietolerancją mają ciężko, ale nie pomyślałam, że dla mnie też może być szkodliwy... A masz może jakieś sprawdzone źródła informacji na ten temat? W sensie jak sama zainteresowałaś się tematem to przeczytałaś może coś ciekawego co mogłabyś polecić?
Jadłam kiedyś makaron bezglutenowy i nawet mi smakował, ale chleb coś czuję tak łatwo nie przejdzie

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
Ja dziś rano po ważeniu ujrzałam 79,4! czyli mega sukces - niby od wczoraj -0,2 kg, ale jakie to pozytywne oddziaływanie na podświadomość, kiedy to jednak spadek a nie wzrost

wczoraj przeszłam walkę z sobą, bo mój husband namawiał mnie na piwko regionalne, jakieś miodowe - takie jak lubię najbardziej, ale ja byłam twarda, wiedziałam, że piwka zwykle nie bywają samotne...

Piwka nigdy nie są samotne, ojjjj nieee...

Cytat:
Napisane przez Purely Pokaż wiadomość
Witam !
Chętnie dołączę. Im więcej wsparcia, tym lepiej
Walczę ze zbędnymi kilogramami po ciąży i tymi sprzed

Mam 165 cm wzrostu i ważę 84 kg koszmar

marzenie to - 65 kg

Kupiłam sobie książkę E. Chodakowskiej i pichcę jej przepisy, na początku mega solidnie, teraz już raczej tylko te, które znam.
Skalpelowałam się kilka razy, ale odpuściłam niestety
Moim największym przeciwnikiem jest LENISTWO
Witamy!

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
Ale mnie dziś kusiły chipsy z biedronki, ale nie dałam się
słowo 'chipsy' musimy dodać do słowniczka słów zakazanych w wątku

Cytat:
Napisane przez inwytka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Potrzebuję trochę inspiracji i wsparcia, więc będę podczytywać i pewnie się udzielać.
Coś o mnie ponad rok temu urodziłam córkę, koniec ciąży spędziłam głównie leżąc i się obżerając potem nie było lepiej, bo rok temu jesienne wieczory spędzałam w kuchni piekąc ciasta, które ktoś musiał zjeść
W końcu dotarło do mnie, że jeszcze chwilę i zacznę się toczyć. Mąż też zaczął sugerować, że powinnam wziąć się za siebie... Walkę o nową ja zaczęłam 17 grudnia 2012. Zaczęłam od Skalpela Chodakowskiej, potem zapisałam się na fitness, chodziłam 2 razy w tyg. Ograniczyłam słodycze (największa moja zmora) i starałam się nie obżerać. Waga nie ruszała, ale ja zdecydowanie się ujędrniłam. W lutym zdecydowałam się na slim belly i po miesiącu (3 dni w tyg, przez 4 tyg) biegałam po bieżni z pasem. Co prawda oponka po ciążowa jakoś bardzo mi nie zleciała, ale bardzo zeszczuplały mi nogi i wreszcie zaczęłam lecieć z wagi. Po tym slim belly przerabialam różne programy CHodakowskiej (killer przede wszystkim). Od czerwca wkręciłam się w bieganie i starałam się biegać tak 2-3 razy w tyg i jeszcze ze 2 razy robić skalpel albo 3-4 dziesięciominutówki z Mel B. Teraz miałam prawie miesięczną przerwę, bo byliśmy na wakacjach, potem ja z małą 1,5 tyg u moich rodziców na wsi, więc trochę się zapuściłam z dietą i ćwiczeniami
W grudniu ważyłam 75-76 kg przy wzroście 165 cm, dziś się ważyłam i 61kg (choć waga waha się do 63-64 kg w zależności od dc i tego ile wypiłam wody, co zjadłam ). Chcę zjechać do minimum 58 kg. Chcę się pozbyć brzucha pociążowego (największy kompleks aktualnie) i chciałabym wyszczuplić uda (od połowy uda do stóp jestem w miarę szczupła).
Teraz robię 30 day shred (jestem na 5 dniu levelu 1), wybrałam ten względnie łatwy program, bo chcę jeszcze sobie pobiegać póki ładna (no może nie dzisiaj ) pogoda. Największy problem mam nie z motywacją do ćwiczeń, ale z trzymaniem diety. Gdybym nie była łakomczuchem, to pewnei już dawno osiągnęłabym swój cel
pozdrawiam i idę doczytać ten wątek
To witamy i zapraszamy

Ja dziś miałam słabszy dzień, od rana się z kimś ciągle kłócę... A to koleś w serwisie próbował ze mnie typową blondynkę zrobić (ja nie wiem jak on mógł mi chcieć wmówić, że 'jak samochód był u niego to działało', musiałam coś po wyjechaniu na drogę zrobić ), potem mój ojciec, z chłopem też jakaś sprzeczka była... ja nie wiem jak wy, ale ogólnie zauważyłam, że nawet na ulicach ludzie byli jacyś bardziej drażliwi i tacy jakby wściekli. Ta pogoda aż tak wpływa?

Nie byłam w stanie dziś ćwiczyć nawet, włączyłam jogę, ale ciało zupełnie nie chciało współpracować, więc nic na siłę, wyłączyłam po 15minutach i zrobiłam sobie dzień leniwca. Na szczęście dieta idzie bez zmian.

Dobra dziewczynki, idę spać, niech się ten dzień już skończy...
__________________
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
plainJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 22:40   #221
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez plainJane Pokaż wiadomość
W sensie jak sama zainteresowałaś się tematem to przeczytałaś może coś ciekawego co mogłabyś polecić?
To nie do mnie, ale chętnie polecę http://www.tlustezycie.pl/
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 08:40   #222
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Witam w kolejnym dniu dietetowania!
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:05   #223
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

dzien dobry ja wlasnie po sniadanku mala bulka z wedlina i warzywkami i banan<mialam na niego smaka> do ntego zielona herbata a teraz pije kawke z odrobina mleka i 1/2 lyz cukru. a za chwile spadam robic probny makijaz slubny kolezance caly dzien poza domem mi wyjdzie w sumie. nie wiem jak wyjdzie dieta. ehh
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:19   #224
Purely
Raczkowanie
 
Avatar Purely
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 87
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
witaj! nie wiedziałam że Chodakowska wydała książkę z przepisami, coś wartego uwagi?

Niektóre przepisy są bardzo fajne, a nie które bardzo drogie. Ogólnie wychodzi bardziej na bardzo drogie, no ale idzie wybrać coś fajnego

alarunka, tak do każdego dnia jest dany zestaw ćwiczeń. Na końcu książki są zdjęcia i opisy jak te ćwiczenia wykonać. No ale ja wolałam robić sam skalpel z yt bo jakoś z tej książki to mi nie wychodziło


Dzień dobry i od razu dziękuję, za miłe przywitanie

Wczoraj trooochę zgrzeszyłam, ale no po prostu nie wiem jak to wyszło
Dziś od rana zjadłam sobie pyszny omlecik, właśnie z przepisu Ewy i do tego kawka z mlekiem. Mam nadzieję, że dziś wytrwam.
Czekają mnie zakupy i spacer z córką więc to już będzie trochę ruchu. Potem planuję poćwiczyć. Dlatego mam tutaj pytanie do Was, co ćwiczycie ? Czy są to jakieś ćwiczenia z YT, czy pływacie, jeździcie na rowerze, spacerujecie ? Czy wszystko naraz ?
Purely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:26   #225
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Pureley najważniejsza jest motywacja. Wszystkim dziewczynom polecam filmik:
Dziewczyna mówi z sensem, no i można znaleźć jeszcze filmik co dalej po odchudzaniu.
Ja ćwiczę z YT, mam ułożony program, polecam Mel B.

Edytowane przez alarunka
Czas edycji: 2013-09-03 o 09:27
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:40   #226
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez plainJane Pokaż wiadomość
Byłam pewna, że gluten jest po prostu silnym alergenem i osoby z nietolerancją mają ciężko, ale nie pomyślałam, że dla mnie też może być szkodliwy... A masz może jakieś sprawdzone źródła informacji na ten temat? W sensie jak sama zainteresowałaś się tematem to przeczytałaś może coś ciekawego co mogłabyś polecić?
Jadłam kiedyś makaron bezglutenowy i nawet mi smakował, ale chleb coś czuję tak łatwo nie przejdzie
wszystkie materiały i strony internetowe które czytałam mam zapisane na laptopie który się właśnie zepsuł więc niestety na razie ci nic nie polecę ale przejrzałam stronę którą podała Mesis i jest super, ciekawe i rzetelne artykuły i linki do badań, koniecznie ją sobie przejrzyj!

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Pureley najważniejsza jest motywacja. Wszystkim dziewczynom polecam filmik:
Dziewczyna mówi z sensem, no i można znaleźć jeszcze filmik co dalej po odchudzaniu.
Ja ćwiczę z YT, mam ułożony program, polecam Mel B.
filmik rzeczywiście bardzo motywujący, chyba też sobie założę taki zeszyt

niestety przyznaję bez bicia że dziś zgrzeszyłam i to sporo był i fast food i lód, i czekolada.. no po prostu szkoda mówić, porażka na całej linii. Ale cóż, jutro jest nowy dzień, nie poddaję się!
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:43   #227
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Nie poddawaj się, bo to najgorsze co możesz zrobić, ważne to iść do przodu z podniesioną głową i dążyć do celu.

Ja też założyłam sobie taki zeszyt i będę się nim motywować
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:49   #228
plainJane
Raczkowanie
 
Avatar plainJane
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 66
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Dzieńdoberos!

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
To nie do mnie, ale chętnie polecę http://www.tlustezycie.pl/
dziękuję, w wolnej chwili obadam

Cytat:
Napisane przez Sheena_ Pokaż wiadomość
wszystkie materiały i strony internetowe które czytałam mam zapisane na laptopie który się właśnie zepsuł więc niestety na razie ci nic nie polecę ale przejrzałam stronę którą podała Mesis i jest super, ciekawe i rzetelne artykuły i linki do badań, koniecznie ją sobie przejrzyj!



filmik rzeczywiście bardzo motywujący, chyba też sobie założę taki zeszyt

niestety przyznaję bez bicia że dziś zgrzeszyłam i to sporo był i fast food i lód, i czekolada.. no po prostu szkoda mówić, porażka na całej linii. Ale cóż, jutro jest nowy dzień, nie poddaję się!
Dwie dobre opinie to już COŚ, obadam na pewno

Ale ja bym dziś też zgrzeszyła, o jaaa... Mam dziś fatalny dzień, obudziłam się z mdłościami, zawrotami głowy i kołataniem serca. Domyślam się, że przyczyną są za wczesne i zbyt lekkie kolacje (tylko zupa). Głupia jestem bo w menu na kolacje zawsze mam porcję owoców, ale przerzuciłam ją do śniadania bo owoców wieczorem jeść nie lubię i to chyba powód porannych koszmarów... Ale zgrzeszyłam rano garścią TicTac'ów truskawkowych (ze 12?), chciałam coś z cukrem possać żeby chociaż wstać z łóżka (a tictac'i mam w szufladzie przy łóżku), a i tak TŻ mi musiał do łóżka śniadanie przynieść...
Teraz czuję się lepiej, mam nadzieję, że bieganie jakoś mi pójdzie później...
__________________
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
plainJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:16   #229
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

No ja tez dziś rano miałam zawroty głowy...myślałam, że to od nadmiaru snu - spałam prawie 11 godzin, a dla mnie od 1,5 roku gdy mam dziecko to jest ilość snu wręcz baśniowa,ale to chyba jednak jest reakcja organizmu na moją "terapię szokową" - czyli zdrowo, zdrowo, ale jednak mało - u mnie pogoda jest taka, że dopiero dziś gdy skończył się siekający deszcz i wietrzycho można pomyśleć o bieganiu.

mam w sobie dziwną moc - pooglądałam na yt i poczytałam rózne historyjki o odchudzaniu, ale wszystkie w kontekście "przed i po" i cudze efekty tak mnie na maksa zmotywowały!

a propos motywacji...czy któraś z Was pali papierochy?
wszystkiego sobie na razie odmówiłam, ale żeby się nie złamać zostawiłam sobie to zło
3 razy już nie paliłam po 1,5 roku i bez sensu zaczynałam znowu palić, bo przecież mnie już po takim czasie nie ciągnęło - ja chyba to dziadostwo lubię...
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 14:19   #230
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Witam was
Skoro jesteśmy w temacie motywacji (jeśli chodzi o video to bardziej dla facetów), ale słowa są uniwersalne, dla każdego i niekoniecznie tylko pod względem diety i ćwiczeń
Niech każda z was obejrzy, to tylko niecałe 5 minut.
http://www.youtube.com/watch?v=k7AK1IdMNzI#t=122

A do tych dziewczyn, którym jest słabo po przebudzeniu- wstawcie swoje jadłospisy, może popełnicie jakieś błedy, które bez problemu będzie można skorygować a nie będziecie się źle czuły rano. Ważna jest też godzina ostatniego posiłku, albo zwyczajnie jecie zbyt mało

Jeszcze coś o dzietach typu 1000 kcal- http://www.eksmagazyn.pl/zdrowie-i-u...lepszy-pomysl/

Myślę, że warto przeczytać (krótki, rzeczowy artykuł)
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.

Edytowane przez Mesis
Czas edycji: 2013-09-03 o 14:22
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:25   #231
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Bardzo dobry filmik.

Mnie też podczas ćwiczeń zaczęło mdlić i w sumie przestałam. Zrobiłam 10 minut na ramiona, 10 na brzuch i rozgrzewkę. Ale odrobiłam najważniejszą część-brzuch, więc jestem zadowolona. Chyba zacznę ćwiczyć rano kiedy mam najwięcej siły, po śniadaniu wtedy mnie nie zemdli.

Co do papierosów, widzisz moją stopkę? Skończyłam paczkę i od jutra rzucam to świństwo. Jak zdrowo to po całości.
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:30   #232
Mesis
Raczkowanie
 
Avatar Mesis
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 212
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Jak zdrowo to po całości.
__________________
Wymarzyć, zaplanować, osiągnąć.
Mesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:31   #233
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

pogrzeszyłam wczoraj, weszłam dzisiaj na wagę, a tam spadek

za rzucenie fajek
__________________
odwielorybiam się


katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:38   #234
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Myślicie, że przy samej diecie bez ćwiczeń można uzyskać zadowalające efekty?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 14:42   #235
plainJane
Raczkowanie
 
Avatar plainJane
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 66
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez sabinek810 Pokaż wiadomość
a propos motywacji...czy któraś z Was pali papierochy?
wszystkiego sobie na razie odmówiłam, ale żeby się nie złamać zostawiłam sobie to zło
3 razy już nie paliłam po 1,5 roku i bez sensu zaczynałam znowu palić, bo przecież mnie już po takim czasie nie ciągnęło - ja chyba to dziadostwo lubię...
Rzuciłam prawie albo ponad (nie jestem pewna) rok temu jak mnie diagnozowali i pierwszą diagnozą był chłoniak. Potem się okazało, że to sarkoidoza, ale i tak mam zdrowotny zakaz palenia papierosów więc... Pozwalam sobie na jednego w roku, o północy w sylwestra

Cytat:
Napisane przez Mesis Pokaż wiadomość
Witam was
Skoro jesteśmy w temacie motywacji (jeśli chodzi o video to bardziej dla facetów), ale słowa są uniwersalne, dla każdego i niekoniecznie tylko pod względem diety i ćwiczeń
Niech każda z was obejrzy, to tylko niecałe 5 minut.
http://www.youtube.com/watch?v=k7AK1IdMNzI#t=122

A do tych dziewczyn, którym jest słabo po przebudzeniu- wstawcie swoje jadłospisy, może popełnicie jakieś błedy, które bez problemu będzie można skorygować a nie będziecie się źle czuły rano. Ważna jest też godzina ostatniego posiłku, albo zwyczajnie jecie zbyt mało

Jeszcze coś o dzietach typu 1000 kcal- http://www.eksmagazyn.pl/zdrowie-i-u...lepszy-pomysl/

Myślę, że warto przeczytać (krótki, rzeczowy artykuł)
Śmieszny ten filmik, przekaz bardzo dobry, ale Ci kolesie mnie na maksa rozbawili A tak swoją drogą i zbaczając z głównego tematu to mi się taka muskulatura strasznie nie podoba, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Lubię delikatnie zaznaczone mięśnie, dobrze, że TŻ jest szczupakiem

A menu póki co nie wstawiam, bo jestem na 10dniowym oczyszczaniu na tej swojej paryskiej diecie i boję się, że na mnie nakrzyczycie czy coś Jadłospis kalorycznie chyba nie jest idealny (w sensie, że może być za mało, właśnie ok. 1000), ale na początek nauczy mnie trochę dyscypliny i zdrowego żywienia.

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Co do papierosów, widzisz moją stopkę? Skończyłam paczkę i od jutra rzucam to świństwo. Jak zdrowo to po całości.
Trzymam kciuki za faje!
__________________
74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50
plainJane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:19   #236
sabinek810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 59
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

co jem i jak?hmm..wydaje mi się, że zdrowo i wystarczająco, ale jak wiemy często nam się wydaje....

1. owsianka (4 łyżki na wodzie), 4 połówki orzechów włoskich, garść malin, 4 łyżki jog. nat.
2. bułka wieloziarnista (zważyłam w sklepie.. 65g), kabanos 65g, 3 ogórki małosolne,
3. pulpety z piersi indyka 120g (mam wagę kuchenną od 2 tygodni i szaleję) z grzybami i cebulką, 4 łyżki kaszy kukus robionej na wodzie
4. - to będzie dopiero - 4 łyżki serka wiejskiego z pomidorem szczypiorkiem, 3 kromki wasy pełnoziarnistej

to taki bardzo standardowy dzień - mieszam te dania na podstawie diety od dietetyczki, która opiewała na ok. 1300-1450 kalorii dziennie w zależności od potraw.
zwykle jeszcze biegam i wtedy faktycznie może to być mało, ale od czwartku niczego nie uprawiam a zawroty głowy i tak są...
....zupełnie nie wiem dlaczego

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

alarunka - szacun!i powodzenia!

ja sobie obiecałam, że rzucę jak dobiję do 75 kg - marzę żeby to było do końca miesiąca!

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

plainJane - dieta paryska co to za cudo,hę?nikt tu nie będzie krzyczał...pochwal się!
__________________
82...... będzie.....63.0!!!klask i:
sabinek810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:21   #237
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Hej, hej PONAWIAM: Czy na zdrowej diecie, mało, a często są zadowalające efekty bez ćwiczeń?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:22   #238
katiennn
Zakorzenienie
 
Avatar katiennn
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 10 877
GG do katiennn
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Myślicie, że przy samej diecie bez ćwiczeń można uzyskać zadowalające efekty?
myślę, że na początek (szczególnie przy nadwadze) warto postawić na ruch typu spacery, trucht, basen, rower, rolki a za takie typowe ćwiczenia typu Mel B., Tiffany, Chodakowska etc. chyba jednak później.

czytałam że przy ćwiczeniach zatrzymuje się woda, bo mięśnie do wzrostu potrzebują wodnego środowiska.

to by wyjaśniało dlaczego jak ćwiczę w domu (z filmikami) to waga "stoi w miejscu" a chudnę wtedy jak nie ćwiczę. co nie znaczy że leżę na kanapie jest mała różnica między ruchem a ćwiczeniami
__________________
odwielorybiam się



Edytowane przez katiennn
Czas edycji: 2013-09-03 o 15:29
katiennn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:29   #239
inwytka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 249
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

Hello! U mnie ćwiczenia i dieta całkiem spoko. Rano przed śniadaniem zrobiłam 30 day shred.

Na śniadanie płatki orkiszowe na mleku, z jagodami goji, żurawiną, nasionami dyni i słonecznika plus maciupka łyżeczka miodu lipowego. Potem miałam lekką gastrofazę i godzinę po płatkach jeszcze 2 kanapki wciągnęłam - chleb razowy, na to Bieluch light, sałata, ser żółty, wędlina, pomidor i cebula
ale nadal gastro mnie męczyła (pewnie zbliża się @ ) i zjadłam dużą bułkę ze śliwkami mojego wyrobu (ale z mąki orkiszowej, bez grama cukru, bo osłodziłam wywarem ze stewii, więc czuję się usprawiedliwiona )
W międzyczasie zjadłam jabłko.
A zaraz będę jadla obiad pałka kurczaka w świeżych ziolach upieczona w woreczku (czyli bez tłuszczu), brązowy ryż i surówka z selera, z dodatkiem gruszki, jogurtu i orzechów (jeszcze nie wiem jakich, muszę sprawdzić jakie mam)

Także ten...szaleję dzisiaj z trzymaniem diety

Wieczorem może pójdę pobiegać, zależy o której małż wróci z pracy. Teraz już szybko ciemno się robi

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Myślicie, że przy samej diecie bez ćwiczeń można uzyskać zadowalające efekty?
Można schudnąć, ale ciało nie będzie takie fajne jędrne ja za bardzo nie trzymając diety miałam sprężyste ciałko, bo często ćwiczyłam. Myślę, że troszkę trzeba jednak poćwiczyć, żeby efekt był zadowalający.
__________________
Kali

Zuzka
inwytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 15:52   #240
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Tej jesieni wiele się zmieni! (I)

A co myślicie o tym: bo chciałabym najpierw schudnąć do swojego celu przy diecie, a dopiero potem rzeźbić mięśnie brzucha i podnosić pośladki. No oczywiście podczas diety np. tylko biegać. A dopiero potem jak osiągnę cel i fajne efekty wizualne to modelować ciało. Co o tym myślicie?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:47.