Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-28, 14:56   #211
darietta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 127
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Witajcie dziewczyny mam pytanie była może któraś z was w tym salonie fryzjerskim Global Keratin Polska Fryzjerstwo na
ul. Polska 74 widziałam ich ofertę w necie i chciałam iść ale nie wiem sama obecnie chodzę do salonu bordox ale chciałam coś mienić a tam ciągle tak samo tną. będę wdzięczna za opinie
darietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 14:42   #212
MaRa13
Przyczajenie
 
Avatar MaRa13
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A którego fryzjera możecie najbardziej polecić (lub odradzić, ale do tego chyba nie dojdzie ) z Grupy Artystycznej Waldemara Wagnera, na ul. Dąbrowskiego?
MaRa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 17:50   #213
laguna123
Raczkowanie
 
Avatar laguna123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 117
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Moja przygoda z szukaniem dobrego fryzjera w Poznaniu sięga już kilka ładnych lat i nic.. odwiedzilam farouk, trendy bukowska .. i w końcu myślalam, że znalazłam bo gdzieś od 2 lat chodziłam do salonu diamente.
Każda wizyta była ok ale szału nie było. Ale po mojej ostatniej wizycie gdzie w jasnym świetle zobaczyłam, że po paru dniach od koloryzacji w tymże salonie mam odrost na około 4 cm.
Niestety ale za te pieniądze koloryzacja włosy do ramion z podcięciem ok. 1 cm i modelowaniem prostownicą oraz jakąś odżywką koszt ok. 190 zł jestem zmuszona do zrezygnowania z usług tego salonu. I znowu poszukiwania salonu czas zacząć.
Dziewczyny jaki salon polecacie, gdzie moje włosy zostaną zafarbowane na ładny kolorek - ciemny chłodny brąz i odcień moich włosow od nasady po same końce będzie taki sam?
http://i2.pinger.pl/pgr188/9582a2090...ie.1088355.jpg
__________________
Co ? Automatyczna reakcja zanim usłyszane zdanie zostanie w pełni przetworzone przez mózg.

Edytowane przez laguna123
Czas edycji: 2012-01-30 o 17:51
laguna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 21:13   #214
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Jestem bardzo zadowolona z pani Ani z salonu Magia na Żydowskiej

Od kwietnia zmieniałam salony i fryzjerów w poszukiwaniu idealnej rudości, zawsze było coś nie tak. Pani Ania zrobiła mi cudo na głowie, mam idealnie taki odcień jaki chciałam, poprawiła nieudane cięcie po poprzednim salonie, naprawdę polecam!
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 01:22   #215
kaska334
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny , a co możecie powiedzieć na temat fryzjera na Krautchofera?
kaska334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 06:54   #216
laguna123
Raczkowanie
 
Avatar laguna123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 117
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zadowolona z pani Ani z salonu Magia na Żydowskiej

Od kwietnia zmieniałam salony i fryzjerów w poszukiwaniu idealnej rudości, zawsze było coś nie tak. Pani Ania zrobiła mi cudo na głowie, mam idealnie taki odcień jaki chciałam, poprawiła nieudane cięcie po poprzednim salonie, naprawdę polecam!
Chyba się umówię na wizytę - a co mi szkodzi, a noż okaże się właśnie tym fryzjerem przynajmniej wyrobię sobie swoją opinię.
W sumie żadnych rewelacji nie wymagam jedynie/aż ładnego chłodnego ciemnego brązu od nasady aż po same końce.
__________________
Co ? Automatyczna reakcja zanim usłyszane zdanie zostanie w pełni przetworzone przez mózg.

Edytowane przez laguna123
Czas edycji: 2012-01-31 o 06:58 Powód: dodano ostatnie zdanie
laguna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:29   #217
magribi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 137
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

laguna123 - niestety tak bywa. Fryzjerzy mają lepsze i gorsze dni co odbija się na klientkach. Mimo iż kocham Mono, raz też wróciłam z nierówno pofarbowanymi włosami i fryzurą gorszą niż zwykle (choć i tak dobrą ) Jedyne, co zauważyłam to, to że fryzjerów warto zmieniać, zawsze jakieś nowe pomysły
magribi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 16:53   #218
jinx182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Pomocy! Możecie mi poradzić dobry salon pod względem modelowania włosów? Chciałabym sobie zrobić ładne, duże loki, które wytrzymają bal.. Zaznaczę, że mam cienkie włosy, musi więc być naprawdę dobry magik (wiem już, że da się to zrobić, mam fantastyczną fryzjerkę, która tego dokonała niestety spoza Poznania,a potrzebuję kogoś na miejscu)
Z racji, że byłam wierna salonowi z mojej miejscowości nie mogę się podzielić żadnym doświadczeniem a propos tutejszych salonów

Edytowane przez jinx182
Czas edycji: 2012-01-31 o 18:36
jinx182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 01:25   #219
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:23
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:14   #220
jinx182
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Prostownicą wychodzą całkiem nieźle, ale szybko tracą kształt.. Termoloki brzmią dobrze . A wiesz może w jakim salonie mi to odpowiednio wykonają? Dzięki za odpowiedź
jinx182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 13:29   #221
coco_cabana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej w salonie na ul. Słowiańskiej 53B jest bardzo fajna babeczka Beata! mają teraz w salonie kuracje wygładzającą włosy, prostującą naturalnie jedwabiem, perłą, trfulą, za 250zł i włosy mam super!!! Lepiej się układają, nie muszę ich prostować prostownicą! rewelacja i ta pani Beata naprawdę godna plecenia! rewelacyjnie modne ścięcie! POLECAM
coco_cabana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-09, 09:46   #222
emia1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

ja chodzę wyłącznie do Waldka z GAWW chociaż zastanawiam się nad Tomkiem z tupetu. Od kilku miesięcy mam tę samą fryzurkę....
emia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 11:37   #223
Echino
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej dziewczyny,

czy któraś z Was była jeszcze w salonie Gabinet Naturalis na Sobieskiego? Interesuje mnie ścięcie, w miarę klasyczne, ale mam grzywkę na bok i trochę postrzępione i jakoś trudno fryzjerom sprostać zadaniu.. Cena mnie przekonuje, nie chcę płacić więcej niż 50 zł.

Dziewczyny pomóżcie
Echino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-11, 21:40   #224
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Dziewczyny, poszukuję Pawła z Lafayette. Daaaawno nie byłam u niego, zadzwoniłam dziś i okazało się, że już nie pracuje.
Jedyny fryzjer jaki mnie dobrze strzygł!! Byłam wierna parę lat, potem dwa lata temu ze względu na brak czasu chodziłam byle gdzie
Mam nadzieję, że go znajdę!!!
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 17:54   #225
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

A wiecie co się stało z salonem artchagale ? Tak mi jakoś niespodziewanie zamknęli,a byłam zadowolona z Adriana Wiecie może czy jest teraz w jakimś innym salonie?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 09:32   #226
karaluszek67
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja tam pozostaje wierna salonowi kruk-owski style, jeszcze nigdy nie zawiodłam się na pracy pana Błażeja, szczerze polecam
karaluszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 06:53   #227
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

a ja szukam kogoś kto uczesze mnie, ale nie fryzura z toną lakieru tylko takie luźne upięcie. Lub zrobi naprawdę ładne loki. Raz jak mi kobieta zrobiła to myślałam, że padnę trupem. od samej głowy, wyglądałam koszmarnie Niestety sama mam zero talentu
Mam wrażenie, że czasem naprawdę trudno kogoś takiego poszukać. Większość nauczona używać tony lakieru i każda fryzura taka sama prawie
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 11:06   #228
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Mogę polecić Sebastiana Czyża z Ekstarkttu na garbarach.Chodzę do niego od zeszłego roku i za każdym razem wychodzę świetnie ostrzyżona.A jestem bardzo wymagająca
Ostatnim razem nawet obcy mężczyźni zaczepiali mnie na ulicy i komplementowali uczesaniewięc musiało dobrze wyglądać
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-20, 10:16   #229
marysia292
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cześć dziewczyny!

Mam kręcone, blond włosy troszkę za ramiona. Od lat ta sama fryzura, a włosy trudno się układają. Do tej pory chodziłam byle gdzie do fryzjera ale teraz mam ochotę zaszaleć i fryzurę całkowicie zmienić . Niestety sama nie mam na siebie pomysłu dlatego chciałabym trafić do fryzjera który mi dobrze doradzi i dobierze fryzurę do mojej urody i pracy. Niedawno przeprowadziłam się do Poznania i nie wiem do kogo iść.
Jakieś rady?
Slyszałam o grupie artystycznej Walderama Wagnera. Czy ktoś wie jakie są i nich ceny?
marysia292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:24   #230
zuzannaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Mogę polecić Sebastiana Czyża z Ekstarkttu na garbarach.Chodzę do niego od zeszłego roku i za każdym razem wychodzę świetnie ostrzyżona.A jestem bardzo wymagająca
Ostatnim razem nawet obcy mężczyźni zaczepiali mnie na ulicy i komplementowali uczesaniewięc musiało dobrze wyglądać
atomufka,

a jak kształtuje się cennik za strzyżenie w Ekstrakcie i ile się czeka na wizytę u p. Sebastiana?
zuzannaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:52   #231
Evanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Hej. Jak połowa osób tu piszących mam problem z fryzjerem ^^ Postanowiłam zafundować sobie jakąś dużą zmianę na urodziny i tu pojawia się problem. Nie wiem do kogo pójść, by jakoś doradził mi, co mam zrobić ze swoją niesforną czupryną i nie wykasował za to Bóg wie ile. Wcześniej chodziłam do salonu "Kalamis" na Piekarach, ale to nie na mój budżet. Potrzebuję kogoś tańszego. Proszę o szybką odpowiedź, bo urodziny zbliżają się wielkimi krokami, a ja już nie mogę wytrzymać ze swoją nijaką fryzurą. Nie chodzi mi o koloryzację, bo tym zajmuję się sama, a o bardzo dobre i profesjonalne ścięcie i doradzenie.
Evanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 16:54   #232
AnaZiomek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Stylista fryzur/Fryzjer z Poznania?

Witam ! Mam pytanie czy możecie mi polecić jakiegoś na prawdę dobrego stylistę fryzur lub fryzjera z Poznania lub okolicy?
Chciałabym poradzić się osoby znającej się na tej branży w sprawie zmiany fryzury i koloru włosów (włosów nigdy jeszcze nie farbowałam).
Chcę w końcu coś zmienić ale sama nie jestem pewna co by do mnie pasowało.
AnaZiomek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 17:25   #233
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Stylista fryzur/Fryzjer z Poznania?

Polecam Studio Arkas na Polnej, pani Joasia albo pani Kasia, szefowa. Chodzę tam już 10 lat.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 19:20   #234
Evanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2
Dot.: Stylista fryzur/Fryzjer z Poznania?

Hmmm....Czy w Arkas jest duzy ruch, czy udałoby mi się wpaść bez zapowiedzi i ściąć włosy ?
Evanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 16:10   #235
Malinovva
Rozeznanie
 
Avatar Malinovva
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 957
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja polecam moją genialne fryzjerki - Monikę i Anię.
Os. Bolesława Śmialego 17.
__________________
Czy przyszła pedagożka języka angielskiego może prosić o jednego jedynego lajka? -> https://www.facebook.com/sknpromocji...type=3&theater
Malinovva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 17:54   #236
atomufka
Zakorzenienie
 
Avatar atomufka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 5 941
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez zuzannaaa Pokaż wiadomość
atomufka,

a jak kształtuje się cennik za strzyżenie w Ekstrakcie i ile się czeka na wizytę u p. Sebastiana?
Za włosy półdługie na początku płaciłam 100 zł ,potem sporo skróciłam i płaciłam 70 zł ,więc sama nie wiem jak dokładnie wygląda ten cennik A terminy nie są długie ,zazwyczaj około tygodnia się czeka.Terminy popołudniowe są bardziej oblegane.
__________________
zmiany są potrzebne

szafa

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post32329502

atomufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 21:45   #237
Anq26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 108
Dot.: Stylista fryzur/Fryzjer z Poznania?

.

Edytowane przez Anq26
Czas edycji: 2013-05-17 o 12:24
Anq26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 22:24   #238
marta12101
Raczkowanie
 
Avatar marta12101
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 214
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Cytat:
Napisane przez magdda26 Pokaż wiadomość
Długo szukałam aż znalazłam Artura z Le grand...otworzył własny salon przy Półwiejskiej. Szukałam go dobre 2 miesiące.
Super koleś: mało mówi i robi to co chce mieć na włosach. On mnie tylko strzyże, ale robi to cudownie idealnie. Bez wahania polecam wszystkim które chcą mieć dobrą fryzure a nie żaden wyczes!!!
Czy chodzi o Artura Rączkowskiego?

Możesz mi napisac na priva co to za salon- nawza- i jakie są ceny?
marta12101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 13:43   #239
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Rowniez poprosze o namiar na salon Artura z Le Grandu, kiedys do niego chodzilam i bylam zadowolona.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-25, 10:26   #240
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Dobry Fryzjer w Poznaniu-część II

Ja byłam niedawno u polecanego Bartka z monohair i jestem bardzo niezadowolona. Praktycznie posadził mnie na krzesło i nawet nie dał dokończyć mi mówić co bym chciała, po prostu mi przerwał mówiąc "tak tak" i poszedł mieszać farby nie uzgadniając tego ze mną.
Kolor włosów mam znacznie ciemniejszy niż chciałam (zrobił mi pasemka brąz z rozjaśniaczem , a chciałam ciemny blond z rozjaśniaczem), mam widoczne na głowie ciemno-jasne paski czego nienawidzę, a o to również prosiłam żeby nie było

Co do długości trzymania farby też mam zastrzeżenia, zwykle u fryzjera połowę głowy zmywali mi trochę wcześniej, bo wiadomo że nakładanie pasemek trochę trwa i wyszło na to że na połowie głowy miałam farbę 2 razy dłużej.

Włosy miałam w całkiem niezłej kondycji (po myciu samym szamponem mogłam przejechać palcami i mnie nie ciągnęło- teraz po użyciu maski i olejku ledwo je rozczesuje )

Przejdźmy do strzyżenia- (kosztującego 90 zł) "no ja tu podetne tylko trochę i na sucho". Pomyślałam że się na tym zna, więc się zgodziłam. Wysuszył włosy i jego podcinanie trwało jakieś 7 minut. A akurat końcówek nie miałam w świetnym stanie, były już zniszczone więc przydałoby im się lepsze potraktowanie (co ja mówię nie były, a są bo nie widać żadnego efektu "podcinania"). Mama przyglądając się kilka minut nie zauważyła efektów podcinania (od razu jak przyszłam do domu spytała się czemu jednak nie podcięłam). Za to 90 zł ?!!

Jakby już się czepiać to przy rozczesywaniu tak szarpał moje włosy szczotą, że miałam łzy w oczach i czułam jak się zrywają. Fryzjer mógłby się nieco delikatniej obchodzić z włosami...


Naprawdę nie mam jakiś wielkich wymagań co do fryzjera, ale to co tutaj dostałam za 270 zł to naprawdę gruba przesada.



Więc ponawiam pytanie czy ma ktoś kontakt do Adriana ,który pracował w artchagale?
Albo podajcie tutaj chociaż namiary na tego Artura o którym niedawno pisałyście, może tam zaryzykuje...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-12 10:53:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:18.