Dynastia Tudorów - serial HBO - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-10, 15:47   #211
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

świetny serial, bardzo mi się podobał. Momentami śmieszny, czasami wzruszający..polecam
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 16:11   #212
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez Ashmira Pokaż wiadomość
świetny serial, bardzo mi się podobał. Momentami śmieszny, czasami wzruszający..polecam
oglądałaś obie serie? my na wątku z niecierpliwością czekamy na 3
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 18:08   #213
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Hot Jesteś dzisiaj wizażanką dobrej nowiny
dziewczyny 5 kwietnia huraaaaaaaa

P.S. Fajny ten nowy wizaż taki oczo..bny ;P
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 22:04   #214
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Hej! Ach,ze tez wczesniej nie wpadlam na to, ze na wizazu jest watek o Tudorach!

KOCHAM ten serial! Jest niesamowity.Moglabym calymi godzinami ogladac te same odcinki i nigdy mi sie to nie nudzi.

Chociaz jest kilka niezgodnosci historycznych, to jednak serial jest cudowny.Najbardziej podobala mi sie postac Anny Boleyn (Natalie Dormer) - szczerze przyznam ze jest to najlepsza kreacja Anny w historii telewizji (Natalie Dormer i Genevieve Bujold z 'Anny Tysiaca Dni' sa moim zdaniem najlepsze).

Teraz z niecierpliwoscia czekam na III sezon.Czekam na niego juz od kiedy skonczyl sie sezon II, czyli kilka miesiecy.Ale juz 5 kwietnia! Nie moge sie doczekac

A teraz lece nadrabiac ten watek!
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 08:57   #215
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Lady Anne jak miło, że jednak masz głowę na karku Witaj
Faktycznie ten serial wciąga ja non stop myślę o III serii. Królik nam się postarzał ciekawe czy będą kolejne serie, później o Elżbiecie etc.
Ja sobie oglądam znowu oglądam od początku dla przypomnienia i wciągnięcia się w klimat (to mi się chyba nigdy nie znudzi, kiedyś czytałam sagę o ludziach lodu po 50 razy:P) Trzeba przyznać HBO, że w tych serialach są genialni (Rzym np)

U mnie remont tylko sprzątam i kicham :/ Chciałam jechać do Szkocji na wycieczkę i pupa nic z tego Jeszcze ta pogoda wrrr

Macie też taki sentyment do zamków i starych dworków?
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 11:30   #216
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Lady Anne jak miło, że jednak masz głowę na karku Witaj
Faktycznie ten serial wciąga ja non stop myślę o III serii. Królik nam się postarzał ciekawe czy będą kolejne serie, później o Elżbiecie etc.
Ja sobie oglądam znowu oglądam od początku dla przypomnienia i wciągnięcia się w klimat (to mi się chyba nigdy nie znudzi, kiedyś czytałam sagę o ludziach lodu po 50 razy:P) Trzeba przyznać HBO, że w tych serialach są genialni (Rzym np)

U mnie remont tylko sprzątam i kicham :/ Chciałam jechać do Szkocji na wycieczkę i pupa nic z tego Jeszcze ta pogoda wrrr

Macie też taki sentyment do zamków i starych dworków?

Mam , mam glowe I nie zanosi sie ze ja strace

Hm, ale przeciez 'The Tudors' to produkcja stacji Showtime, a nie HBO

Ja Tudorow ogladam codziennie Moze jestem szalona, ale UWIELBIAM ten serial.Doslownie i w przenosni.Po prostu klimat jest wspanialy.Mam nadzieje, ze III sezon bedzie rownie dobry jak I i II.Tylko szkoda ze Anny Boleyn juiz nie bedzie Dla mnie ona byla mocna strona tego serialu.Mam nadzieje, ze Jane Seymour nie okaze sie 'cieplym kluchem' i bedzie rownie atrakcyjna postacia jak Anna.

Taaak, mam sentyment do dworkow, zamkow, itp.Kocham klimat dawnych epok, dekoracje wnetrz, po prostu wszystko! Bylam w Anglii w Hampton Court (zamku Henryka) i spedzilam tam caly dzien Bylo fajnie bo po zamku chodza aktorzy przebrani za Anne i Henryka ( i innych tez) no i ide sobie, ide, bylam sama na korytarz, a Henryk do mnie - 'Hello!' a ja, jako wierna fanka epoki, ladnie odpowiedzialam, i powiedzialam 'Your Majesty' na co on sie obejrzal a ja ladnie sie uklonilam , on sie usmiechnal , chwile pogadal (typowo jak Krol, bo w koncu odgrywal role) i poszedl dalej
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 12:18   #217
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Hot Jesteś dzisiaj wizażanką dobrej nowiny
dziewczyny 5 kwietnia huraaaaaaaa

P.S. Fajny ten nowy wizaż taki oczo..bny ;P
monuś nie wiem czy to dobrze, 5 kwietnie będzie na showtime - przecież nim do nas dojdzie to my się zapłaczemy z tęsknoty!!

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Hej! Ach,ze tez wczesniej nie wpadlam na to, ze na wizazu jest watek o Tudorach!

KOCHAM ten serial! Jest niesamowity.Moglabym calymi godzinami ogladac te same odcinki i nigdy mi sie to nie nudzi.

Chociaz jest kilka niezgodnosci historycznych, to jednak serial jest cudowny.Najbardziej podobala mi sie postac Anny Boleyn (Natalie Dormer) - szczerze przyznam ze jest to najlepsza kreacja Anny w historii telewizji (Natalie Dormer i Genevieve Bujold z 'Anny Tysiaca Dni' sa moim zdaniem najlepsze).

Teraz z niecierpliwoscia czekam na III sezon.Czekam na niego juz od kiedy skonczyl sie sezon II, czyli kilka miesiecy.Ale juz 5 kwietnia! Nie moge sie doczekac

A teraz lece nadrabiac ten watek!
my również tak nie możemy się doczekać i cały czas czekamy jeśli zobaczyłaś poprzednią stronę wątku to wiesz, że nawet umilałyśmy sobie czas oglądając inne filmy w których wystąpił nasz serialowy Heniu a jeśli poczytałaś troszkę , to wiesz również, że szalałam za Anną - dla mnie już żadna seria nie będzie taka jak z nią, mimo wszystko wolałam ten 1 sezon - gdy była pokazana ta namiętność - jak on za nią szalał!! a w 2 sezonie już mi jej było tak bardzo żal, zobaczymy co pokażą w 3
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-11, 22:04   #218
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
monuś nie wiem czy to dobrze, 5 kwietnie będzie na showtime - przecież nim do nas dojdzie to my się zapłaczemy z tęsknoty!!


my również tak nie możemy się doczekać i cały czas czekamy jeśli zobaczyłaś poprzednią stronę wątku to wiesz, że nawet umilałyśmy sobie czas oglądając inne filmy w których wystąpił nasz serialowy Heniu a jeśli poczytałaś troszkę , to wiesz również, że szalałam za Anną - dla mnie już żadna seria nie będzie taka jak z nią, mimo wszystko wolałam ten 1 sezon - gdy była pokazana ta namiętność - jak on za nią szalał!! a w 2 sezonie już mi jej było tak bardzo żal, zobaczymy co pokażą w 3
Tak tak, czytalam Tez mi sie bardzo podobal I sezon, kiedy Henryk zalecal sie do Anny.Poczatek II sezonu tez byl super - o ile sie nie myle to do 5 odcinka Henryk darzyl Anne uczuciem (pomimo ze juz ja zdradzal).Wzruszajacy dla mnie byl moment jak Anna w nocy plakala, byla sama u siebie, no i przyszedl Henryk.To bylo juz chyba po tym jak poronila druga ciaze.

Ja tez Anne uwieliam i szaleje za nia No szkoda ze jej nie bedzie, bez niej to juz nie to samo.Ale kto wie, moze kolejne zonki beda tez ciekawe.Najbardziej interesuje mnie Katarzyna Howard - wiadomo ze skonczyla identycznie jak Anna, z ta roznica ze Anna byla niewinna a Katarzyna wszystkie czyny o ktore byla oskarzona popelnila.

Jezeli chodzi o grubego Henryka - Jonathan Rhys Meyers nie bedzie ucharakteryzowany na grubaska z ropiejaca na udzie rana - gdzies czytalam wypowiedz producentow na ten temat.Wg. mnie charakteryzacja Henryka ograniczy sie do dodania mu kilku siwych wlosow na glowie, moze zmieni sie sposob chodzenia.Ale i tak z tego co widac w zapowiedziach do 3 seoznu - Henryka nadal wyglada pieknie i mlodo gdy zaleca sie do Katarzyny Howard, a wiadomo ze juz wtedy mial problemy z nadwaga i byl starszy.

Wg mnie serial zyje swoim zyciem - widzimy niejednokrotnie sytuacje ktorych nigdy nie bylo (np. siostra Henryka zabija krola Portugalii ktory jest jej mezem), postaci ktore nie istnieja (albo sa polaczeniem kilku postaci jak np. ksiezniczka Malgorzata, Lady Sheldon) itp. itd. Ale pomimo tego uwielbiam

Nie wiem czy wiecie, ale w serialu pojawi sie Ursula (postac fikcyjna) ktora jest kochanka krola.Prawdpodobnie bedie pelnila funkcje 'ramienia do wyplakania' i wiadomo czego jeszcze

Wklejam kilka fotek zapowiadajacych III sezon.

1.Katarzyna Howard / Tamzin Merchant
2.Pierwsza ( i ostatnia) noc Henryka i Anny z Cleves / Joss Stone
3.Fotka promocyjna - Joanna Seymour,Ursula,Maria
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kvF_2LgXSlA-8JfTdvqWhQ60539.jpg (34,1 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg GW560.jpg (29,3 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg s.jpg (48,6 KB, 51 załadowań)
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 07:34   #219
MonkaIska
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ciągle w drodze :)
Wiadomości: 1 060
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Taaak, mam sentyment do dworkow, zamkow, itp.Kocham klimat dawnych epok, dekoracje wnetrz, po prostu wszystko! Bylam w Anglii w Hampton Court (zamku Henryka) i spedzilam tam caly dzien Bylo fajnie bo po zamku chodza aktorzy przebrani za Anne i Henryka ( i innych tez) no i ide sobie, ide, bylam sama na korytarz, a Henryk do mnie - 'Hello!' a ja, jako wierna fanka epoki, ladnie odpowiedzialam, i powiedzialam 'Your Majesty' na co on sie obejrzal a ja ladnie sie uklonilam , on sie usmiechnal , chwile pogadal (typowo jak Krol, bo w koncu odgrywal role) i poszedl dalej
Zazdrość i szał mnie ogarnia tak poważnie to już planuję wycieczkę
ja miałam inaczej jak TŻ poprosił mnie o coś to też dostawał z ukłonem i hasłem Your Majesty na odchodne. Teraz każda feministka spierze mnie po łbie ale mój TŻ nie wiem czy bardziej był zadowolony czy zaniepokojony

Ufff żadnych ropiejący ran na J.R.M proszę
__________________
Monika jestem

Króliczki
MonkaIska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 10:42   #220
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez MonkaIska Pokaż wiadomość
Zazdrość i szał mnie ogarnia tak poważnie to już planuję wycieczkę
ja miałam inaczej jak TŻ poprosił mnie o coś to też dostawał z ukłonem i hasłem Your Majesty na odchodne. Teraz każda feministka spierze mnie po łbie ale mój TŻ nie wiem czy bardziej był zadowolony czy zaniepokojony

Ufff żadnych ropiejący ran na J.R.M proszę
Planuj planuj, oplaca sie i to bardzo Ja bylam z TZtem tez, bylo super.Po prostu Hampton Court ma swoj urok, a dodatkowo wplywa to, ze kiedys po tych korytarzach i komnatach przechadzal sie sam Krol Henryk! Poza tym bardzo ciekawe jest wlasnie to, ze sa aktorzy odkgrywajacy role, to jest niesamowite! Np. krolowa Anna Boleyn chodzi sobie po calym zamku z damami dworu i damy mowia 'zrobic miejsce dla krolwej, krolowa zle sie czuje' a Anna 'jest mi slabo i mdlo, co to moze byc?' - wiadomo ze ciaza No i takie rozne sytuacje, mozna sobie podejsc i pogadac Oczywiscie aktorzy nie rozmawiaja jak normalni ludzie - w tym sensie, ze zachowuja sie jakby faktycznie byli z innej epoki.Krol wywarl na mnie mega wrazenie, calkiem do Henryka podobny (tylko mlodszy i ladniejszy niz portretowy, bo to w koncu czasuykiedy byl zonaty z Anna Boleyn) i wogole taki .. epokowy Sam zamek Hampron Court robi wrazenie juz na wejsciu - zobacz go na zywo od strony wjazdu glowengo - bezcenne Polecam wycieczke z calego serca.Ja z TZtem planuje teraz wycieczke do Zamku w Neuschenstain, ale nie wiem kiedy to wypali.

Co do Tudorow - czy Wam tez sie podoba nowa Jane? Annabelle Wallis ma w sobie cos, jakis urok ktory przyciaga Na poczatku zalowalam ze Anita Briem odeszla, bo byla taka krucha i delikatna, jak Jane ( a przynjamniej jak moje wyobrazenie o tej postaci) ale Anabelle chyba bedzie lepsza do tej roli - ma wyrazniejsze rysy twarzy i mam nadzieje ze nie bedzie nijaka, bo postac Jane tez mozna fajnie zagrac.
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 19:04   #221
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Wlaśnie sobie o tym wątku myślalam ostatnio i doszlam do wniosku, że zapadla tu bardzo niepokojąca cisza. Zaczęlam się nawet zastanawiać, czy to możliwe, że tylko ja tak przebieram nogami do następnego sezonu- dobrze, że nie tylko ja

LadyAnne, bardzo Ci zazdroszcze...baaaarrrdzz zzooo! Też chcialabym sobie uciąć taką wycieczkę, ale póki co nie ma ani kasy ani czasu z naciskiem na to 1wsze
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-12, 23:32   #222
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez DariaKom Pokaż wiadomość
Wlaśnie sobie o tym wątku myślalam ostatnio i doszlam do wniosku, że zapadla tu bardzo niepokojąca cisza. Zaczęlam się nawet zastanawiać, czy to możliwe, że tylko ja tak przebieram nogami do następnego sezonu- dobrze, że nie tylko ja

LadyAnne, bardzo Ci zazdroszcze...baaaarrrdzz zzooo! Też chcialabym sobie uciąć taką wycieczkę, ale póki co nie ma ani kasy ani czasu z naciskiem na to 1wsze
Poczekaj cierpliwie Ja wybralabym sie do Hampton Court jeszcze, to takie magiczne miejsce

Niedlugo chyba zaczne odliczac nawet sekundy do nowego sezonu.A poki co na youtube znalazlam wywiady z tworcami serialu i aktorami na temat 3 sezonu, mozna tez zobacz kilka scen (ciekawe!) z nadchodzacych odcinkow.

Trailer :
http://www.youtube.com/watch?v=-So1ss2mCPE

Wywiady:
http://www.youtube.com/watch?v=rDcNP...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=c9yPU...eature=related
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 09:28   #223
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Oj, będzie się działo
Już nie mogę się doczekać.
Ogólnie to bardzo rzadko (prawie nigdy) oglądam jakiś serial lub film więcej niż jeden raz, ale w przypadku "Tudorów" (i "Rzymu" ) mogłabym oglądać i oglądać. Genialna obsada. Ciekawe jak będzie wygądał serial bez Natalie Dormer, która dodawała mu pazura.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 13:55   #224
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

ja już chcę naszego Heńka!!
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 18:50   #225
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
ja już chcę naszego Heńka!!
Henius, ach, och
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 19:09   #226
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Lady Anne - zazdroszczę wczasów w Hampton Court!
Chodzi Ci o ten zamek?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 23:33   #227
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Lady Anne - zazdroszczę wczasów w Hampton Court!
Chodzi Ci o ten zamek?
Tak, dokladnie ten zamek
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:50   #228
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Przez jakiś czas miałam go na tapecie na kompie w różnych ujęciach, jest śliczny i pięknie umiejscowiony! Zwiedzanie podobno bardzo komercyjne i drogie, ale Ty wydajesz się być osobą, która potrafi oddzielić plewy od ziarna
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 16:56   #229
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Przez jakiś czas miałam go na tapecie na kompie w różnych ujęciach, jest śliczny i pięknie umiejscowiony! Zwiedzanie podobno bardzo komercyjne i drogie, ale Ty wydajesz się być osobą, która potrafi oddzielić plewy od ziarna
Mnie sie on baaardzo podoba, zawsze chcialam go zobaczyc.Nie wiem kiedy to nastapi, ale nastapi napewno Gdy zwiedzam cokolwiek (zawsze z moim TZ'em) nigdy nie idziemy razem ze wszystkimi My zawsze robimy tak, ze sami sobie planujemy trasy, i najpierw ogladamy to co jest warte uwagi a dopiero pozniej cos co nas interesuje mniej
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-05, 10:38   #230
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Hej. Czy dziś leci w końcu w USA pierwszy odcinek trzeciej serii?? Myślicie, że będzie go można jutro gdzieś ściągnąć???
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 17:52   #231
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Chyba tak
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 21:22   #232
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Odcinki 1 i 2 od jakiegos czasu sa dostepne w Internecie
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:37   #233
Hot Lady
Zakorzenienie
 
Avatar Hot Lady
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wyspa snów
Wiadomości: 6 674
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez LadyAnne Pokaż wiadomość
Odcinki 1 i 2 od jakiegos czasu sa dostepne w Internecie
a ja poczekam spokojnie

teraz jak pięknie świeci słońce, to tak bardzo nie tęsknię za Tudorami

Lady Anne widziałaś już?? jak się zapowiada??
__________________
Zaczaruj mnie na życie całe,
Bo tylko z Tobą zostać chcę,
Zawsze dobrze to wiedziałem,
Że jest na świecie taki ktoś,
Kto będzie DUSZĄ, SERCEM, CIAŁEM
Chciał podzielić ze mną los
Hot Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:07   #234
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Skoro już są te odcinki, to dlaczego nie toczy się tu żadna dyskusja?
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:34   #235
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Właśnie obejrzałam pierwszy odcinek i muszę przyznać, że jestem nieco zawiedziona... Zawiało nudą trochę.
__________________
Blog książkowy
Ostatnia notka:
Stosik
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:56   #236
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

A czy może mi kto napisać skąd ściągnąć te 2 odcinki???
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 13:48   #237
LadyAnne
Raczkowanie
 
Avatar LadyAnne
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Z Krainy Ozz ;)
Wiadomości: 391
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Cytat:
Napisane przez Hot Lady Pokaż wiadomość
a ja poczekam spokojnie

teraz jak pięknie świeci słońce, to tak bardzo nie tęsknię za Tudorami

Lady Anne widziałaś już?? jak się zapowiada??
Nie moglam wytrzymac i pierwszy odcinek obejrzalam przed premiera.Drugiego nie ogladalam bo chce obejrzec w dobrej jakosci i nie chce za bardzo wyprzedzac odcinkow ktore normalnie leca, zeby potem znowu nie czekac nie wiadomo ile

Pierwszy odcinek mi sie podobal, ale faktycznie troszke nudny byl.Nowa Jane Seymour jest calkiem do rzeczy, podoba mi sie.Henryk zaczyna byc mroczny, Maria I jest tez ukazana.Poczekam na dalszy rozwoj akcji, wszak to dopiero poczatek
LadyAnne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:20   #238
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

Nudne? hmm szkoda dwie pierwsze serie były świetne
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:13   #239
bryczek18
Raczkowanie
 
Avatar bryczek18
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

a czy ktoś ma napisy do 1 odcinka??
bryczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 21:55   #240
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Dynastia Tudorów - serial HBO

widziałam 1 i 2 odcinek i może nie tyle wieje nudą co jakoś dziwnie ogląda mi sie go bez natalie dormer i starej Jane Seymour, ta mi jakaś taka za bardzo grzezczna, ułożona, niezdolna do wejścia żonatemu Henrykowi do łóżka. Poza tym teraz zbyt wiele dzieje się w samej historii Anglii niż życiu Henryka, do tego sama historia roli Cromwella w dziejach Anglii nie jest mi znana i czasem cieżko jest zrozumieć dialogi bez napisów...
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.