Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych 2009 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-05, 09:13   #211
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

I ja się wciągnęłąm w poczekalnię
Karo Tu Twój pierwszy post. Strona 65.

Idę na śniadanko
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:15   #212
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

widzę że wcześniej ucięło mi posta KAROLINY odnośnie bananów w cieście. Już kiedyś robiłam takie dla Alana, ale zawsze to ciasto spływało mi z tego banana. Kładę na patelnie, smaże i wychodzi taki mały placuszek a pośrodku banan(golutki bo ciasto spłynęło):-( Co robię nie tak? Ciasto wydaje mi się dosyć gęste, a jednak coś nie tak. Powiedz co dodajesz do ciasta?
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:18   #213
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Średnio się wyspałam

Codziennie



Z myciem tragedia. Mała to wiadomo. Ja na raty. Najpierw głowa pod lodowatym prysznicem, później grzeję nalewam do brodzika. Mam już dość

Super



Mariolu jak Antoś?


Svi a jak teść?

P4w udanego wypadu











Dopijam właśnie kawkę. Zaraz budzę małża i idę się myć. Dziś spaliśmy rano na zmianę. Najpierw ja a teraz On dosypia

---------- Dopisano o 09:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Marico też uważam, że jeśli wózek ma jeździć po nierównym terenie to odpuść tę spacerówkę. Ja mam dwa i spacerówki używam tylko do miasta.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Najlepsze życzenia dla Serafinka Rośnij duży i zdrowy
No to rzeczywiście fajnie z tą wodą nie macie

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Wojtusiu bardzo mi się podoba ta torebka Atmosphere (sama chciałam ją kupić) i podoba mi się trzecia z linków na e-torebki




Wiem co czujesz, bo też rodziłam w tym szpitalu. Nie wyobrażam sobie co musi czuć matka, która była przy tym obecna.



Jak tam Antonio rano? Poprawiło się?


A ja już chciałam gratulować


UnholyOne zazdroszczę ci rozmiaru ciuszków

magi trzymam za Maciulka, żeby wszystko było ok.

Svinecko kotek przepiękny

Witam z kawką Dzisiaj pierwszy dzień w pracy po urlopie i w ramach aklimatyzacji od 8 rano buszuję po internecie.

Kinga jeszcze nie chodzi, mamy 7 ząbków (4 na górze i 3 na dole), chichra się do każdej napotkanej osoby, ale gdy ta zbliży się do niej to ucieka. W załączniku jedno z najbardziej aktualnych zdjęć mojej śmieszki
Eee, nie ma czego zazdrościć....

Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witajcie
ale sie nie wyspalam
jakos tez sie zle wczoraj poczulam, nos mi sie zatkal i bylo mi niedobrze i nie moglam zasnac - pamietam, ze o 2 patrzylam jeszcze na zegarek
a o 5.30 Marci uraczyl mnie pobudka

a jeszcze na dodatek z rana siegnal z kojca wazon z kwiatami z polki i wywalil do kojca


tesc wrocil do domu, w zasadzie to nie wiedzieli do konca co mu jest, powiedzieli, ze chyba jakas grypa zoladkowa
grypa latem
Oby to nie było nic groźnego

Marci Rozrabiaka

Cytat:
Napisane przez Texasik Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny !

Mariolu mam nadzieje ze to nic powaznego . Zdrowka dla Antosia .

Frida Kinga slicznosci , piekne ma zielone oczka

Svi zdrowka dla tescia

A ja mam do Was prosbe . Wczoraj wyszla w koncu ta gazeta w ktorej mozna glosowac na najsliczniejsze dziecko .No i prosilabym o glosy na Danielka . Trzeba wyslac wiadomosc na adres votebaby@eveshamobserver. co.uk w tresci piszac VOTEBABY 015 dozwolone jest piec glosow na jeden adres mailowy .
Zaraz wyślę

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość

kompletnie nie wiem jak bluzka pasuje, ale marynarka śliczna i w moim stylu

No właśnie ja też nie wiem

Jadę zaraz z Mamą do Ikei kupić meble dla Taty do nowej pracy (coś ta,m w końcu się kleić u nich zaczyna) i iPlusa.
Pewnie w Ikei hot doga wszamię
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:18   #214
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
cały ranek czytałam nasz pierwszy wątek w poczekalni

z aktualnie udzielających się mamuś pierwsza zgłosiła się Cass, a potem Ania (jeszcze nie była w ciąży dlaje Tru (ale ona już prawie nie udziela), potem musicman, megi, katarzynka i svi ... chyba nie pomyliłam kolejności
i zgadnijcie jak zaczeła Svi - od razu od plastyki pochwy po porodzie i małej sprzeczki
ale teraz już się poprawiła i inne dziewuszki są bardziej zaczepne

wybieramy się dziś do Świerkocina na safari z sąsiadami - mam nadzieję, ze pogoda nam dopisze
pamiętam, pamiętam

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
kompletnie nie wiem jak bluzka pasuje, ale marynarka śliczna i w moim stylu

Skoro nie jestem w ciąży to ide na fajeczka buziaki dla was
a ja tak myślę, że może prosta,biała koszulowa z małą stójką


A ja od dziś nie palę...
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:22   #215
Titi09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 154
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez Texasik Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny !


A ja mam do Was prosbe . Wczoraj wyszla w koncu ta gazeta w ktorej mozna glosowac na najsliczniejsze dziecko .No i prosilabym o glosy na Danielka . Trzeba wyslac wiadomosc na adres votebaby@eveshamobserver. co.uk w tresci piszac VOTEBABY 015 dozwolone jest piec glosow na jeden adres mailowy .
zagłosowane mam nadzieję że wygracie
Titi09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:26   #216
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Kat trzymam kciuki za silną wolę. Noooo i zaa plany, bo widzę że zaczynasz działać

Texasik zagłosowane

Edytowane przez agga19851985
Czas edycji: 2010-08-05 o 09:29
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:28   #217
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

gorgulku to podaj ręke , u nas cos w piecu poszlo akas plytka i facet z serwisu bedzie mial ja dopiero w poniedzialek a wody cieplej brak juz dzis 3 dzien...

ale mnie brzuch boli... wszystko i wszyscy mnie denerwuja dzis ide kupic termometr i po okresie zaczne mierzyc temp skoro cykle sie normuja to moze wylapie owu jak kiedys
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 09:35   #218
Titi09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 154
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
gorgulku to podaj ręke , u nas cos w piecu poszlo akas plytka i facet z serwisu bedzie mial ja dopiero w poniedzialek a wody cieplej brak juz dzis 3 dzien...
współczuję braku ciepłej wody ale dobrze że w ogóle jest
Titi09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:36   #219
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
pamiętam, pamiętam


a ja tak myślę, że może prosta,biała koszulowa z małą stójką


A ja od dziś nie palę...
No może, a coś wygodniejszego?

NO to super.
A właśnie miałam pytać, jak zaskoczysz, to u nas będziesz bywać rzadziej, a przeniesiesz się na poczekalnie, czy odwrotnie?

Cytat:
Napisane przez skierka1981 Pokaż wiadomość
gorgulku to podaj ręke , u nas cos w piecu poszlo akas plytka i facet z serwisu bedzie mial ja dopiero w poniedzialek a wody cieplej brak juz dzis 3 dzien...

ale mnie brzuch boli... wszystko i wszyscy mnie denerwuja dzis ide kupic termometr i po okresie zaczne mierzyc temp skoro cykle sie normuja to moze wylapie owu jak kiedys
I zaczynacie staranka?
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:36   #220
marica5
Rozeznanie
 
Avatar marica5
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: chełmno
Wiadomości: 933
GG do marica5
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

hejka.
wpadlam sie przywitać i spadam bawic się z małą bo marudzi...
kurcze kaszki mi nie zjadła płacz, ryk, krzyk a bigos zobaczyła i cały talerz wpuliła co za dziecię

odezwę się w pracy bo pwoem wam że barrrrrrrrrrrdzo nabroiłam, ostro ścięłam się z tż i pow. mu że nie ma do kogo wracać.... i teraz się nie odzywa kurcze przegięłam.... ale mam jakiegoś strasznego doła ostatnio.... i tak mi odbija, głupia baba jestem wszystko psuje...
__________________
Free mail
10 Minute mail
marica5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:38   #221
agga19851985
Wtajemniczenie
 
Avatar agga19851985
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 144
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

cholera przez wizaż zjarałam brzoskwinki na dżemik dla Alana:-( Coś tam przewaliłam do innego garnuszka ale i tak śmierdzi spalenizną, chyba mu tego mie podam:-(
agga19851985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 09:39   #222
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
hejka.
wpadlam sie przywitać i spadam bawic się z małą bo marudzi...
kurcze kaszki mi nie zjadła płacz, ryk, krzyk a bigos zobaczyła i cały talerz wpuliła co za dziecię

odezwę się w pracy bo pwoem wam że barrrrrrrrrrrdzo nabroiłam, ostro ścięłam się z tż i pow. mu że nie ma do kogo wracać.... i teraz się nie odzywa kurcze przegięłam.... ale mam jakiegoś strasznego doła ostatnio.... i tak mi odbija, głupia baba jestem wszystko psuje...
No bo Ona już dorosła, to i kaszek nie lubi

Oj hormony coś Ci szaleją...Kobieto spokojnie

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
cholera przez wizaż zjarałam brzoskwinki na dżemik dla Alana:-( Coś tam przewaliłam do innego garnuszka ale i tak śmierdzi spalenizną, chyba mu tego mie podam:-(
Będą miały posmak spalenizny. Wiem, bo ziemniaki tak mają

Lepiej zrób nowe
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:45   #223
Karolinak82
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinak82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 6 777
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Sto lat dla Adrianka (może majka nas czyta) i Serafinka
I ode mnie życzenia dla dzieciaczków...

Sto lat i samych szczęśliwych dni...dla Adrianka i Serafinka
Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
witajcie
ale sie nie wyspalam
jakos tez sie zle wczoraj poczulam, nos mi sie zatkal i bylo mi niedobrze i nie moglam zasnac - pamietam, ze o 2 patrzylam jeszcze na zegarek
a o 5.30 Marci uraczyl mnie pobudka

tesc wrocil do domu, w zasadzie to nie wiedzieli do konca co mu jest, powiedzieli, ze chyba jakas grypa zoladkowa
grypa latem
Ja podobnie

Pewnie ze tak...a żołądkowa nie ma nic wspólnego z pogodą czy porą roku...

Cytat:
Napisane przez Titi09 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Mój smyk teraz śpi to mogę nadrobić co napisałyście. U nas nocka nie ciekawa mały z gorączką, przepłakał pół nocy chyba mu ząbki dokuczają bo innych objawów to nie ma, na razie mamy 7 ząbków a gdzie tam koniec tak mi go szkoda, że musi się męczyć.
oby maluszkowi szybko przeszło

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
I ja się wciągnęłąm w poczekalnię
Karo Tu Twój pierwszy post. Strona 65.
Dziękuję ale super

Co do marynarki to na codzień ja bym założyła zwykłą białą bokserkę

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
widzę że wcześniej ucięło mi posta KAROLINY odnośnie bananów w cieście. Już kiedyś robiłam takie dla Alana, ale zawsze to ciasto spływało mi z tego banana. Kładę na patelnie, smaże i wychodzi taki mały placuszek a pośrodku banan(golutki bo ciasto spłynęło):-( Co robię nie tak? Ciasto wydaje mi się dosyć gęste, a jednak coś nie tak. Powiedz co dodajesz do ciasta?
Ciasto normalne jak na naleśniki, nie może być zbyt żadkie, wiadomo że trochę ucieknie, ale zawsze coś ładnie zostaje..musisz próbować

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Jadę zaraz z Mamą do Ikei kupić meble dla Taty do nowej pracy (coś ta,m w końcu się kleić u nich zaczyna) i iPlusa.
Pewnie w Ikei hot doga wszamię
Ekstra żeby się dobrze skleiło

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A ja od dziś nie palę...
O cholerka

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
odezwę się w pracy bo pwoem wam że barrrrrrrrrrrdzo nabroiłam, ostro ścięłam się z tż i pow. mu że nie ma do kogo wracać.... i teraz się nie odzywa kurcze przegięłam.... ale mam jakiegoś strasznego doła ostatnio.... i tak mi odbija, głupia baba jestem wszystko psuje...
O kurka wodna a co przeskrobał?
...
Mam doła
__________________
NIE LUBIĘ TROLLI
coraz bardziej
Karolinak82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:46   #224
Titi09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 154
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
hejka.
wpadlam sie przywitać i spadam bawic się z małą bo marudzi...
kurcze kaszki mi nie zjadła płacz, ryk, krzyk a bigos zobaczyła i cały talerz wpuliła co za dziecię

odezwę się w pracy bo pwoem wam że barrrrrrrrrrrdzo nabroiłam, ostro ścięłam się z tż i pow. mu że nie ma do kogo wracać.... i teraz się nie odzywa kurcze przegięłam.... ale mam jakiegoś strasznego doła ostatnio.... i tak mi odbija, głupia baba jestem wszystko psuje...
bo dorosłe dania lepiej smakują
wszystko się ułoży nieraz coś się powie w wnerwach czego się nie chciało powiedzieć tz trochę pofuczy ale powinno być dobrze
Titi09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 09:50   #225
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość


I zaczynacie staranka?
chyba nie na razie odstawie smoka. maz powiedzial zeby odstawic Amele i troche dac organizmowi odpoczac i bedziemy dzialac

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
hejka.
wpadlam sie przywitać i spadam bawic się z małą bo marudzi...
kurcze kaszki mi nie zjadła płacz, ryk, krzyk a bigos zobaczyła i cały talerz wpuliła co za dziecię

odezwę się w pracy bo pwoem wam że barrrrrrrrrrrdzo nabroiłam, ostro ścięłam się z tż i pow. mu że nie ma do kogo wracać.... i teraz się nie odzywa kurcze przegięłam.... ale mam jakiegoś strasznego doła ostatnio.... i tak mi odbija, głupia baba jestem wszystko psuje...





Amela jeszcze buszuje a wstala dzis o 7...


karolinko co sie dzieje?

Edytowane przez skierka1981
Czas edycji: 2010-08-05 o 09:52
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:02   #226
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cześć

Ale się działo wczoraj...
Svi bardzo możliwe, że to grypa żołądkowa u teścia, jest podobno pomór z tym ostatnio. Zdrówka życzę teściowi

Mariolu daj znać co z Antoniem

Skierko, Frida córeńki śliczne

Unholy super ciuszki, zwłaszcza ta marynarka:lov e: 100% mój styl, zachorowałam na nią

Wojtusia mi sie wszystkie torebki podobają Malejąco od 1 do 4 Ta co ma Svi coraz bardziej mi sie podoba...

Tuli Aneczka śliczna

Witam nowe mamusie
Mateuszek super kawaler

Odnośnie jedzenia robiłam ostatnio Zosi budyń na krowim mleku i jej sie ulało potem... Ewidentnie to było po tym, bo nie ulewała juz baaaaaardzo dawno. Ale Danonki tez je od czasu do czasu i nic się nie dzieje.. Sama nie wiem.

Tak więc rozwolnienia ciąg dalszy Po pracy idziemy do lekarza. Dzisiaj doszły jeszcze chyba bóle brzuszka. Nie ma jakiejś tragedii, nie ma gorączki, w nocy śpi dobrze, ale uważam że od soboty to trochę za długo.

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:56 ----------

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
hejka.
wpadlam sie przywitać i spadam bawic się z małą bo marudzi...
kurcze kaszki mi nie zjadła płacz, ryk, krzyk a bigos zobaczyła i cały talerz wpuliła co za dziecię

odezwę się w pracy bo pwoem wam że barrrrrrrrrrrdzo nabroiłam, ostro ścięłam się z tż i pow. mu że nie ma do kogo wracać.... i teraz się nie odzywa kurcze przegięłam.... ale mam jakiegoś strasznego doła ostatnio.... i tak mi odbija, głupia baba jestem wszystko psuje...

Odezwie się, a Ty staraj się panować nad sobą


Cytat:
Napisane przez Karolinak82 Pokaż wiadomość
Mam doła
A o co chodzi?
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:12   #227
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

hej

u nas nocka spokojna, katarku juz nie ma
udalo mi sie dojrzec ze chyba sie szykuja gorne dwojki

mala zjadla calego misia lubisia i poszla spac


Cytat:
Napisane przez Svinecka Pokaż wiadomość
TZ juz byl pod domem bo ojciec pojechal go zastapic na noc, napuscilam mu wode na kapiel, zrobilam jedzenie a on do mnie dzwoni, ze ojcu cos sie stalo, dostal mega goraczki i caly sie telepie i pojechal z nim do szpitala

mam nadzieje, ze to nic powaznego
TZ mowi, ze objawy sa jak na zatrucie salmonella
boze mam nadzieje ze tata ma sie lepiej

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Antonio ma ponad 40 stopni goraczki, a ja w pracy , maz przywiozl go na pogotowie, ale nic wielkiego nie stwierdzili, podobno to wirus... Moz euda mi sie wyrwac wczesniej do domu
Na razie tempka zbita czopkami, maz smsuje mi na biezaco, ale ciezko mi bardzo byc tu a nie w domu
kurde a co to za wirusy lapia nasze maluszki
duzo zdrowka dla Antonia i zeby goraczka spadla

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
dziedoberek

komunikuję że jednak narazie ponownie mamą nie będę Jednak nadal nie wiem co się dzieje zwłaszcza że dziś jużprzed 6 rano wylądowałam na kibelku z wymiotami które ustąpiłu jak ręką odjął po śniadaniu
Może to tylko żołądek coś kombinuje


aaa no i dziś we nocy CAŁKOWICIE BEZOBJAWOWO wykluł się nowy 6 ząbek górna prawa dwójka.
Lece szykować kasze dla Małego
czyli moze jakies zatrucie?albo wirus?
kolejnego zabka

Cytat:
Napisane przez gorgulek Pokaż wiadomość
Codziennie

az tak ci sie tluszcza?? to moze kup jakies serum na skore glowy, moja mama miala i jej pomaga
Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość

Kinga jeszcze nie chodzi, mamy 7 ząbków (4 na górze i 3 na dole), chichra się do każdej napotkanej osoby, ale gdy ta zbliży się do niej to ucieka. W załączniku jedno z najbardziej aktualnych zdjęć mojej śmieszki
ale przeslodka mala smieszka
Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość

Tak więc rozwolnienia ciąg dalszy Po pracy idziemy do lekarza. Dzisiaj doszły jeszcze chyba bóle brzuszka. Nie ma jakiejś tragedii, nie ma gorączki, w nocy śpi dobrze, ale uważam że od soboty to trochę za długo.

ciekawa jestem co powie lekarz
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:17   #228
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
hej

u nas nocka spokojna, katarku juz nie ma
udalo mi sie dojrzec ze chyba sie szykuja gorne dwojki
....
ciekawa jestem co powie lekarz


też jestem ciekawa...

Karo doczytałam w klubie. Napisał coś?
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:19   #229
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez agga19851985 Pokaż wiadomość
Kat trzymam kciuki za silną wolę. Noooo i zaa plany, bo widzę że zaczynasz działać
silna wola nie jest silna.Już kilka x mówiłam sobie, że to ostatnia paczka i nie wychodziło, ale po wczorajszym wieczorze nigdy nie wiadomo...więc mam silny argument by nie palić



Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
No może, a coś wygodniejszego?

NO to super.
A właśnie miałam pytać, jak zaskoczysz, to u nas będziesz bywać rzadziej, a przeniesiesz się na poczekalnie, czy odwrotnie?



I zaczynacie staranka?
zwykła biała z dekoltem w łódeczkę.W każdym razie prosta jakaś, bo sam żakiet jest bogaty.

Będę z wami dzielić się info i głównie z wami będę.
A jak powstanie wątek na poczekalni to się zastanowię, czy dam radę 2 wątki ciągnąć, czy wpadać tam okazjonalnie.

Przecież nie jest powiedziane, że się udało.To była próba.Nie wiem jakie mam cykle, ale zakładając że 28dniowe, to dziś sprawdziłam że wczoraj był ostatni płodny dzień.

Odpalam odkurzacz, bo mąż wziął mała na zakupy wózeczkiem.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-05, 10:22   #230
Tulipfever
Rozeznanie
 
Avatar Tulipfever
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 808
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Caluski dla naszych solenizantow

Cytat:
Napisane przez frida110 Pokaż wiadomość
Kinga jeszcze nie chodzi, mamy 7 ząbków (4 na górze i 3 na dole), chichra się do każdej napotkanej osoby, ale gdy ta zbliży się do niej to ucieka. W załączniku jedno z najbardziej aktualnych zdjęć mojej śmieszki

Jaka slicznota, w tej sukieneczce

Cytat:
Napisane przez Titi09 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry
Mój smyk teraz śpi to mogę nadrobić co napisałyście. U nas nocka nie ciekawa mały z gorączką, przepłakał pół nocy chyba mu ząbki dokuczają bo innych objawów to nie ma, na razie mamy 7 ząbków a gdzie tam koniec tak mi go szkoda, że musi się męczyć.
Oj wspolczuje Moze posmaruj Mu te dziaselka? Ania tez teraz na tym etapie, slini sie na potege i wszystko laduje w buzi.

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
A ja od dziś nie palę...
Brawo Zujesz gumy?

Cytat:
Napisane przez marica5 Pokaż wiadomość
hejka.
wpadlam sie przywitać i spadam bawic się z małą bo marudzi...
kurcze kaszki mi nie zjadła płacz, ryk, krzyk a bigos zobaczyła i cały talerz wpuliła co za dziecię
Baaa, wie co dobre, tez bym wybrala bigos

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość
Tak więc rozwolnienia ciąg dalszy Po pracy idziemy do lekarza. Dzisiaj doszły jeszcze chyba bóle brzuszka. Nie ma jakiejś tragedii, nie ma gorączki, w nocy śpi dobrze, ale uważam że od soboty to trochę za długo.
Ania tez tak czasem ma, kilka dni rozwolnienia. Lekarka zawsze mowi, zeby pilnowac, aby sie nie odwodnila, sprawdzac temperature- jesli nic sie nie dzieje, to organizm sam wydali te bakterie Faktycznie, po kilku dniach wszystko wraca do normy.

Ja juz po zakupach. Pranie tez juz zrobione, dom posprzatany. Kupilam Ani sliczny kask na rower- bedzie szalala z mamusia
__________________
Kocham mojego Meza
Kocham moja Coreczke
Ania 28.08.2009

Edytowane przez Tulipfever
Czas edycji: 2010-08-05 o 10:24
Tulipfever jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:25   #231
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Ok, to kupię jakąś białą koszulkę.

Dzięki za odp. Karo i Kat

A jeszcze mi powiedzcie jaka torebka, raczej chciałabym czarną, ale czy worek, czy listonoszka, czy np taka malutka okrąglutka, czy np jakiś kuferek.
Cos ostatnio nie mogę połączyć stylów
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:31   #232
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

mala juz po drzemce szaleje w kojcu z kulkami bo wczoraj jej kupilam w tesco i ma taka radoche, rzuca nimi , kopie

musze kupic malej jakas kurteczke na jesien bo tamta z wiosny za mala-rekawki krotkie
byly dajne w reserved za 25zł po promocji ale same male rozmiary
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:34   #233
aannuullaa
Wtajemniczenie
 
Avatar aannuullaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 750
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cześć
wpadam tylko się przywitać, w sobotę mamy imprezę i muszę wziąć się za robotę...TŻ zaczął urlop, niby przy małej ma pomagać a możecie sobie wyobrazić jak to wygląda ;-)


Miłego dnia kochane
__________________







aannuullaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:43   #234
katarzynka00
Zakorzenienie
 
Avatar katarzynka00
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7 345
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość
Brawo Zujesz gumy?
nieeee
staramy się o rodzeństwo dla córci

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Cześć
wpadam tylko się przywitać, w sobotę mamy imprezę i muszę wziąć się za robotę...TŻ zaczął urlop, niby przy małej ma pomagać a możecie sobie wyobrazić jak to wygląda ;-)


Miłego dnia kochane
jestem sobie to w stanie wyobrazić

Na filmie z kamery widać jak mąż który miał zajmować się małą odchodził od basenu , albo prosił by któraś ciotka rzuciła okiem na L, bo on miał coś niecierpiącego zwłoki, np doglądnąć grilla (a dodam że kuzyn miał piecze nad nim od rozpalania do podania na stół), albo tel dzwonił i koniecznie musiał odebrać albo coś.No u śmiałam się z siorą jak wyłapywałyśmy te momenty

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Unholy ja wybrałabym zdecydowanie worek, bo to już nie te czasy by wyjść z domu z komórką,portfelem i paczką fajek
Teraz jeszcze bidon, mokre chusteczki itp musi się zmieścic
A klasyczna duża czarna zawsze się przyda.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym
następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


katarzynka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:44   #235
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez Tulipfever Pokaż wiadomość

Ania tez tak czasem ma, kilka dni rozwolnienia. Lekarka zawsze mowi, zeby pilnowac, aby sie nie odwodnila, sprawdzac temperature- jesli nic sie nie dzieje, to organizm sam wydali te bakterie Faktycznie, po kilku dniach wszystko wraca do normy.
O widzisz, to juz jakies konkrety
A tak swoją drogą to jakie sa objawy odwodnienia?

Zapomniałam wcześniej napisać, że Ania coraz bardziej podobna do taty Ma w spojrzeniu coś z Ciebie, ale pierwsze moje skojarzenie-Tata. Skąd ja to znam...

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość
Ok, to kupię jakąś białą koszulkę.

Dzięki za odp. Karo i Kat

A jeszcze mi powiedzcie jaka torebka, raczej chciałabym czarną, ale czy worek, czy listonoszka, czy np taka malutka okrąglutka, czy np jakiś kuferek.
Cos ostatnio nie mogę połączyć stylów
Ja bym wybrała jakiś worek chyba, żeby trochę przełamać ten militarny styl, listonoszka to już by chyba za surowo było.
A bluzeczka to tak jak dziewczyny pisały-najprostsza, biała albo czarna bokserka.

Cytat:
Napisane przez aannuullaa Pokaż wiadomość
Cześć
wpadam tylko się przywitać, w sobotę mamy imprezę i muszę wziąć się za robotę...TŻ zaczął urlop, niby przy małej ma pomagać a możecie sobie wyobrazić jak to wygląda ;-)


Miłego dnia kochane
Możemy
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 10:54   #236
skierka1981
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 3 324
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Amela spi, wstanie i idziemy na spacer ale krotki bo u nas upal...
skierka1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:04   #237
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

http://allegro.pl/item1166619882_zar...a_rozm_37.html

jak Wam się podobają?
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:05   #238
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych



bry

Wszystkim dziekuje za cieple slowa i troske

Antek lepiej, ma jeszcze tempke, ale nie taka wysoka, jakos dajemy rade, nawet pol sniadania zjadl i wypil kilka butelek wody
No ja nie moge, jak to moje dziecko zagoraczkuje to od razu tak wysoko , zadnych innych objawow nie ma..

Zmykam zjesc sniadanie

wybaczcie, moze pozniej nadrobie szczegolowo, bo teraz tylko przelecialam po lebkach...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:16   #239
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez UnholyOne Pokaż wiadomość

Ale ja mam inny gust butowy niż większość tutaj, więc uznajmy, że się nie znam Jeszcze z Zary
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-05, 11:19   #240
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Pierwsze roczki już za Nami..Brzdące rosną,My gadamy -VIII cz.Mamuś Wakacyjnych

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość


bry

Wszystkim dziekuje za cieple slowa i troske

Antek lepiej, ma jeszcze tempke, ale nie taka wysoka, jakos dajemy rade, nawet pol sniadania zjadl i wypil kilka butelek wody
No ja nie moge, jak to moje dziecko zagoraczkuje to od razu tak wysoko , zadnych innych objawow nie ma..

Zmykam zjesc sniadanie

wybaczcie, moze pozniej nadrobie szczegolowo, bo teraz tylko przelecialam po lebkach...
To dobrze, ze tempka spadła

Ja jak byłam mała też tak miała, od razu 40 stopni i problem ze zbiciem ich jeszcze dodatkowo

Cytat:
Napisane przez angy Pokaż wiadomość

Ale ja mam inny gust butowy niż większość tutaj, więc uznajmy, że się nie znam Jeszcze z Zary

A to, ze z ZARY, to co?
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:27.