Ligh Sheer Duet depilacja laserowa - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-16, 21:13   #211
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Bella_Toscana Pokaż wiadomość
Witajcie. Znalazłam przypadkiem ten wątek i chciałabym dołączyć. W zeszłą środę miałam robioną próbę laserową na pachę i bikini.. Pacha w miarę ok ale na bikini dostałam zapalenia mieszków włosowych - opuchlizna zeszła ale nadal każdy mieszek jest ciemno czerwony..Miałam mieć zabieg całościowy w zeszły piątek ale pokazałam co mi się stało i zabieg oczywiście się nie odbył.. Szczerze to bardzo mnie to zasmuciło. Czy to znaczy, że mogę sobie darować laser w ogóle?
O kurczę, a czemu to tak się dzieje? Nie pytałaś w salonie?
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 07:57   #212
Bella_Toscana
Przyczajenie
 
Avatar Bella_Toscana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
O kurczę, a czemu to tak się dzieje? Nie pytałaś w salonie?
Pani była zaskoczona, powiedziała że jeszcze nie widziała żeby skóra tak zareagowała.. Czekam czy te plamy czerwone mi znikną.. Opuchlizny już nie ma. Mam jeszcze iść na konsultację jak to poznika. Ale co będzie jak to nie zniknie?
__________________
Czy nadal będzie mnie omijać wszystko co dobre? ...
Bella_Toscana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 22:36   #213
peryskop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

A ja wręcz przeciwnie, odradzam Der-med we Wrocławiu. Byłam 2 razy na pachach. Efekt zerowy. Wcześniej robiłam zwykłym Light Sheer i mam wrażenie, że po duecie w Dermedzie mam więcej włosów niż przed depilacją. Moim zdaniem używają za słabej mocy (7, 8) co powoduje, że efekt jest żaden. Świadczy o tym fakt, że po depilacji nie wykruszyły się wszystkie włosy. A po jakimś czasie te, które się wykruszyły w całości odrosły. Prośby o zwiększenie mocy spełzły na niczym, bo pani wie lepiej jakiej mocy użyć. Oczywiście podrażnienie po zabiegu też było zerowe, kompletnie żadnego zaczerwienienia.
Poza tym - cennik depilacji bikini. Jesli myslicie, że w cenie bikini głebokiego 480 zł zawiera się linia stringów, to jesteście w dużym błędzie. Za linię stringów jest pobierana dodatkowa opłata 150 zł (w cenniku na stronie nie ma o tym słowa). A cena bikini podstawowego 220zł to tylko 2 wąskie paseczki wystające poza zwykłe majtki.
Reasumując, jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze - próbujcie. Ja tam już napewno nie wrócę.
peryskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 23:08   #214
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Bella_Toscana Pokaż wiadomość
Witajcie. Znalazłam przypadkiem ten wątek i chciałabym dołączyć. W zeszłą środę miałam robioną próbę laserową na pachę i bikini.. Pacha w miarę ok ale na bikini dostałam zapalenia mieszków włosowych - opuchlizna zeszła ale nadal każdy mieszek jest ciemno czerwony..Miałam mieć zabieg całościowy w zeszły piątek ale pokazałam co mi się stało i zabieg oczywiście się nie odbył.. Szczerze to bardzo mnie to zasmuciło. Czy to znaczy, że mogę sobie darować laser w ogóle?
rety
no nie wiem, ja bym na jakis czas odpuscila..a czy w tym gabinecie gdzie bylas jest lekarz?? moze gdybys pokazala co Ci sie dzieje to by to jakos wytlumaczyl?? a moze pani byla niedoswiadczona albo wywiad zebrany nie tak jak nalezy?? bo wystarczy ze sie napilas wieczoremherbatki z dziurawca czy rumianku i tak bedzie albo jakims kremem sie posmarowalas

napewno jest jakies wytlumaczenie
szkoda tylko ze nie mozesz zabiegu miec bo czas leci

Cytat:
Napisane przez Bella_Toscana Pokaż wiadomość
Pani była zaskoczona, powiedziała że jeszcze nie widziała żeby skóra tak zareagowała.. Czekam czy te plamy czerwone mi znikną.. Opuchlizny już nie ma. Mam jeszcze iść na konsultację jak to poznika. Ale co będzie jak to nie zniknie?

zniknac zmiknie ale pewnie jak gabinet normalny to i tak kaza Ci odczekac jakis czas...trudno zdrowie wazniejsze



ja dzis robilam pachy a w poniedzialek albo wtorek jade na bikini tu mam nadzieje ostatni raz
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-19, 23:38   #215
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Jeśli często bywasz we Wrocławiu, to Lublin nie będzie Ci po drodze

Apsik13, napisz mi proszę ( może być na PW ) gdzie w Lublinie robisz depilację i do kogo warto się zapisać ? No i jakie są koszty ? Chodzi mi o bikini i pachy... Czy jak zacznę w marcu , to nie będzie za późno ? ( Bo chyba skóra nie może być opalona , tak ?)

Z góry dziękuję , jestem zielona w temacie , ale tak mam dośc golenia i stanów zapalnych mieszków , że
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 08:52   #216
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez peryskop Pokaż wiadomość
A ja wręcz przeciwnie, odradzam Der-med we Wrocławiu. Byłam 2 razy na pachach. Efekt zerowy. Wcześniej robiłam zwykłym Light Sheer i mam wrażenie, że po duecie w Dermedzie mam więcej włosów niż przed depilacją. Moim zdaniem używają za słabej mocy (7, 8) co powoduje, że efekt jest żaden. Świadczy o tym fakt, że po depilacji nie wykruszyły się wszystkie włosy. A po jakimś czasie te, które się wykruszyły w całości odrosły. Prośby o zwiększenie mocy spełzły na niczym, bo pani wie lepiej jakiej mocy użyć. Oczywiście podrażnienie po zabiegu też było zerowe, kompletnie żadnego zaczerwienienia.
Poza tym - cennik depilacji bikini. Jesli myslicie, że w cenie bikini głebokiego 480 zł zawiera się linia stringów, to jesteście w dużym błędzie. Za linię stringów jest pobierana dodatkowa opłata 150 zł (w cenniku na stronie nie ma o tym słowa). A cena bikini podstawowego 220zł to tylko 2 wąskie paseczki wystające poza zwykłe majtki.
Reasumując, jeśli chcecie się przekonać na własnej skórze - próbujcie. Ja tam już napewno nie wrócę.
nie pisalam o tym wczesniej bo nie bede nikomu robic darmowej reklamy ale bikini robie wlasnie w dermedzie i niestety to co piszesz nie jest prawda. Pani za kazdym razem uzywa dwoch glowic, sa miejsca gdzie duza glowica nie moze byc uzywana i pani zmienia ja na mala, nigdy tez nie mialam problemow z "miejscami" do zabiegow, mam spore owlosienie i na udach rowniez pani mi w ramach bikini usuwala wloski, bez zadnej dodatkowej oplaty.
Masz prawo byc niezadowolona z uslugi, jasne, tylko ze zalogowalas sie tu po to zeby o kims zle powiedziec a ja nie wierze osobom z 1 postem...sorry


Cytat:
Napisane przez Flintka Pokaż wiadomość
Dzień dobry.Ja zapraszam do nas tylko niestety nie Wrocław.Mamy mnóstwo innych miast.U nas bikini pełne to koszt 350zł.Jest robione wszystko i dokładnie.Jeden laser ma rok a drugi dwa lata. Nie jest to jakiś używany sprzęt który od lat nie działa.Nie pracujemy na duecie który przy większych partiach napewno jest bardziej komfortowy ale nigdy nie będzie tak dokładny.Na zwykłym lightsheer efekt jest lepszy chociaż czasami wymaga większego poświęcenia.W naszym przypadku żaden fragment skóry nie jest pominięty.Jesteśmy już długo tej branży i mamy kontakt z salonami pracującymi na duecie jak i klientkami po duecie.Jeśli ktoś nie wierzy w to co piszę w mieście Warszawa mogę dać zniżkę 50% na dowolny pierwszy zabieg.W innych miastach obowiązują cenniki bez zniżek.Dla zainteresowanych osób prześlę kontakt do nas.Pozdrawiam
dziekuje za informacje, jak beda Panstwo otwierac gabinet we Wroclawiu chetnie skorzystam z uslug, chociaz nie wiem co wizaz na takie kryptoreklamy
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 15:56   #217
peryskop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

[QUOTE=Absit;31753456]nie pisalam o tym wczesniej bo nie bede nikomu robic darmowej reklamy ale bikini robie wlasnie w dermedzie i niestety to co piszesz nie jest prawda. Pani za kazdym razem uzywa dwoch glowic, sa miejsca gdzie duza glowica nie moze byc uzywana i pani zmienia ja na mala, nigdy tez nie mialam problemow z "miejscami" do zabiegow, mam spore owlosienie i na udach rowniez pani mi w ramach bikini usuwala wloski, bez zadnej dodatkowej oplaty.
Masz prawo byc niezadowolona z uslugi, jasne, tylko ze zalogowalas sie tu po to zeby o kims zle powiedziec a ja nie wierze osobom z 1 postem...sorry



tak, właśnie po to się zalogowałam czytałam bardzo długo inny wątek o depilacji laserowej, zanim w ogóle zdecydowałam sama się jej poddać. Rozpoczęłam w innej firmie, zwykłym light sheerem, więc mam porównanie między tą własnie firmą a dermedem. Zgadza się, pani w dermedzie do bikini używała 2 głowic. A konkretnie małej głowicy tylko na linii stringów. Nie zmienia to faktu, że używała minimalnej mocy - chyba po to, żebym skorzystała z większej ilości zabiegów. Tym bardzije, że cena jest stała (tzn. nie płaci się mniej np. od 5 zabiegu). No ale tu się niestety przeliczyła. Bo fakt faktem, że depilacja duetem nie bolała, ale co z tego skoro nie było żadnych efektów. Pachę załatwiła chyba 3 strzałami. Może w innym gabinecie z duetem, gdzie używają większej mocy są lepsze efekty. Ja do dermedu bardzo się zraziłam i już tam nie wrócę.
A czy koleżanka Absit zgadza się z tym, że za linię stringów jest pobierana opłata, o której słowa nie ma w cenniku na stronie internetowej? Czy może ja po prostu miałam takiego pecha, że trafiłam na taką pracownicę, która sobie liczyła za bikini jak za zboże, tzn. lekko pogłębione bikini + linia stringów kosztowało mnie podajże 630 zł.
Swoją drogą orientujecie się, czy jest jeszcze gdzieś we Wrocku lub okolicy gabinet z LS Duet?
peryskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 16:30   #218
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Flintka Pokaż wiadomość
W pewnych kwestiach mamy odpowiednią wiedzę i możemy podpowiedzieć w razie problemów.

oczywiscie i wlasnie dlatego zawsze staram sie wybrac gabinet gdzie pracuja profesjonalisci, nawet jesli place za to troszke wiecej, chce miec pewnosc ze tam gdzie ide nie skrzywdza mnie

a tak na marginesie co sadzicie o innym laserze diodowym

http://www.drkepa.com/laserowe-usuwa...wlosienia.html

moja kolezanka korzysta i twierdzi ze jest lepszy od LSD
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 16:38   #219
peryskop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Absit, a czy koleżanka robiła też Light Sheerem i ma porównanie? Ciekawa stronka, orientujesz się jak to cenowo wygląda? Rozumiem, że koleżanka depiluje się we Wrocławiu?
peryskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:28   #220
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

tak, we Wroclawiu
niestety nie umiem powiedzic jak to wyglada cenowo, ona twierdzila ze porownywalnie ...

niestety jak czytam o tym laserze to jedyne co znajduje to inf medyczne ze ten laser jest do zamykania naczynek i ze lekarze sa nim zachwyceni wiec nie wiem jak to sie ma do zachwycenia klientek po depilacji, moze tam jest jeszcze bonus ze przy okazji pozamyka tez naczynka np. na nogach

no zartuje oczywiscie ale sprobuje sie dowiedziec wiecej
a gdyby ktoras z was cos wiedziala to tez prosze o info
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 17:35   #221
peryskop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

z tym jednoczesnym zamykaniem naczynek to by było coś! i to w dodatku z tego co pisza na stronie, to bezboleśnie!
peryskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-21, 19:02   #222
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez peryskop Pokaż wiadomość
tak, właśnie po to się zalogowałam czytałam bardzo długo inny wątek o depilacji laserowej, zanim w ogóle zdecydowałam sama się jej poddać. Rozpoczęłam w innej firmie, zwykłym light sheerem, więc mam porównanie między tą własnie firmą a dermedem. Zgadza się, pani w dermedzie do bikini używała 2 głowic. A konkretnie małej głowicy tylko na linii stringów. Nie zmienia to faktu, że używała minimalnej mocy - chyba po to, żebym skorzystała z większej ilości zabiegów. Tym bardzije, że cena jest stała (tzn. nie płaci się mniej np. od 5 zabiegu). No ale tu się niestety przeliczyła. Bo fakt faktem, że depilacja duetem nie bolała, ale co z tego skoro nie było żadnych efektów. Pachę załatwiła chyba 3 strzałami. Może w innym gabinecie z duetem, gdzie używają większej mocy są lepsze efekty. Ja do dermedu bardzo się zraziłam i już tam nie wrócę.
A czy koleżanka Absit zgadza się z tym, że za linię stringów jest pobierana opłata, o której słowa nie ma w cenniku na stronie internetowej? Czy może ja po prostu miałam takiego pecha, że trafiłam na taką pracownicę, która sobie liczyła za bikini jak za zboże, tzn. lekko pogłębione bikini + linia stringów kosztowało mnie podajże 630 zł.
Swoją drogą orientujecie się, czy jest jeszcze gdzieś we Wrocku lub okolicy gabinet z LS Duet?
wow jestem zdziwiona, ja za CALE bikini ( do zera) place 450 zl i nigdy wiecej, a nawet ostatnio jak robilam 3 partie ( bikini, szpara, stopy) dostalam 100 zl rabatu
tym bardziej przykro, ze ty mialas takiego pecha

Cytat:
Napisane przez peryskop Pokaż wiadomość
z tym jednoczesnym zamykaniem naczynek to by było coś! i to w dodatku z tego co pisza na stronie, to bezboleśnie!
no wlasnie
mam chec sprobowac ale nie lubie zaczynac czegos w jednym miejscu i konczyc w innym
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 18:13   #223
peryskop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

[QUOTE=Absit;31763397]wow jestem zdziwiona, ja za CALE bikini ( do zera) place 450 zl i nigdy wiecej, a nawet ostatnio jak robilam 3 partie ( bikini, szpara, stopy) dostalam 100 zl rabatu
tym bardziej przykro, ze ty mialas takiego pecha

No to teraz już mnie całkiem dobiłaś. To jest normalnie jawne oszukaństwo! Co oni sobie wyobrażają? Jak można tak traktować klientów, tzn. że są równi i równiejsi, czy zależy to od dziewczyny, która robi zabieg? Mi przy bikini nie chciała "zahaczyć" o dół brzucha, który teoretycznie mógłby być zaliczony jeszcze do bikini (troche bardziej obfitego), bo musiałaby policzyć dodatkowo za brzuch. Wygląda na to, że miałam pecha trafić na inną niż Ty kosmetyczkę. Ale i tak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.
peryskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:03   #224
Bella_Toscana
Przyczajenie
 
Avatar Bella_Toscana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
rety
no nie wiem, ja bym na jakis czas odpuscila..a czy w tym gabinecie gdzie bylas jest lekarz?? moze gdybys pokazala co Ci sie dzieje to by to jakos wytlumaczyl?? a moze pani byla niedoswiadczona albo wywiad zebrany nie tak jak nalezy?? bo wystarczy ze sie napilas wieczoremherbatki z dziurawca czy rumianku i tak bedzie albo jakims kremem sie posmarowalas

napewno jest jakies wytlumaczenie
szkoda tylko ze nie mozesz zabiegu miec bo czas leci

zniknac zmiknie ale pewnie jak gabinet normalny to i tak kaza Ci odczekac jakis czas...trudno zdrowie wazniejsze

Nie piłam żadnych ziółek, kurczę minęło już trochę, włosy po 3 strzałach wypadają jak szalone w tym miejscu gdzie pani robiła ale plamy ciemne nie chcą zejść..
__________________
Czy nadal będzie mnie omijać wszystko co dobre? ...
Bella_Toscana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-23, 19:12   #225
Bella_Toscana
Przyczajenie
 
Avatar Bella_Toscana
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

przepraszam, post zdublowany
__________________
Czy nadal będzie mnie omijać wszystko co dobre? ...

Edytowane przez Bella_Toscana
Czas edycji: 2012-01-24 o 09:36
Bella_Toscana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 15:10   #226
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
wow jestem zdziwiona, ja za CALE bikini ( do zera) place 450 zl i nigdy wiecej, a nawet ostatnio jak robilam 3 partie ( bikini, szpara, stopy) dostalam 100 zl rabatu
Czemu robisz całe bikini? Nie będziesz kiedyś żałowała, że nie zostawiłaś sobie mini prostokącika?
Ja za bikini (z mini prostokącikiem, reszta gładka) płaciłam 280zł, a po trzecim zabiegu za każdy następny płacę 50%, czyli 140zł.
Cieszę się bo inaczej bym się zrujnowała zwłaszcza, że robię i inne partie


Tigerr, tak jak pisałam Ci na pw, zadzwoń do nich, oni ciągle mają jakieś zniżki, także warto się dowiedzieć jak to teraz wygląda
A jak po 3 zabiegach płacisz 50%, to się opłaca
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 22:30   #227
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

a ja jestem 3 tygodnie po 2. zabiegu na pachy, bikini, linię białą i przedramiona - jest cudownie. pachy prawie całkowicie gładkie, bikini gdzieś połowy nie mam, tak samo przedramiona i linia biała. nogi niestety miałam tylko raz póki co robione ale coś tam wypadło i jest minimalnie mniej. w ramach karnetu załapię się jeszcze na przynajmniej dwa zabiegi, więc nie jest źle - liczę na to, że będę mogła po laserze zrobić sobie wosk i mieć spokój na pełen miesiąc (jeśli chodzi o nogi), a nie niecałe 2 tygodnie, a golenie wystarczy mi na więcej niż 10 godzin.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 13:42   #228
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
w ramach karnetu załapię się jeszcze na przynajmniej dwa zabiegi, więc nie jest źle - liczę na to, że będę mogła po laserze zrobić sobie wosk i mieć spokój na pełen miesiąc (jeśli chodzi o nogi), a nie niecałe 2 tygodnie, a golenie wystarczy mi na więcej niż 10 godzin.
Czyli nie robisz nóg "do końca", czyli do ostatniego włoska?
Trochę szkoda.
Fakt, że będą nieco słabsze i łatwiej Ci je będzie usunąć woskiem, ale jednak efektu lasera nic nie przebije.
Może warto zbierać na kolejne zabiegi?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:33   #229
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czyli nie robisz nóg "do końca", czyli do ostatniego włoska?
Trochę szkoda.
Fakt, że będą nieco słabsze i łatwiej Ci je będzie usunąć woskiem, ale jednak efektu lasera nic nie przebije.
Może warto zbierać na kolejne zabiegi?
raczej nie zrobię do końca, no chyba że moje nogi bardzo dobrze zareagują i faktycznie ta ilość zabiegów wystarczy na zrobienie do końca. być może kiedyś w przyszłości będę miała szansę na dokończenie, ale na pewno nie w ciągu najbliższych paru lat - na wiosnę wyjeżdżam do pracy za granicę na pół roku i raczej zostanę tam na dłużej, kraj bardzo nasłoneczniony, więc nawet gdybym chciała zrobić laser tam na miejscu to i tak bym nie mogła.

tylko tak się teraz zastanawiam - jeśli nie zrobię do końca, to jest ryzyko że część tych już wypalonych odrośnie? chyba nie, prawda?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 18:54   #230
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
raczej nie zrobię do końca, no chyba że moje nogi bardzo dobrze zareagują i faktycznie ta ilość zabiegów wystarczy na zrobienie do końca. być może kiedyś w przyszłości będę miała szansę na dokończenie, ale na pewno nie w ciągu najbliższych paru lat - na wiosnę wyjeżdżam do pracy za granicę na pół roku i raczej zostanę tam na dłużej, kraj bardzo nasłoneczniony, więc nawet gdybym chciała zrobić laser tam na miejscu to i tak bym nie mogła.

tylko tak się teraz zastanawiam - jeśli nie zrobię do końca, to jest ryzyko że część tych już wypalonych odrośnie? chyba nie, prawda?
A to faktycznie... to chociaż do wiosny zrób jakiś zabieg, bądź dwa, będziesz mieć mniej roboty z usuwaniem włosków w przyszłości
Co do tych usuniętych - jeśli cebulki włosowe zostały zniszczone, to nie ma obaw, włoski nie odrosną. Ale te, na które laser nie podziałał, będą rosły nadal, ale będą słabsze
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:31   #231
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
A to faktycznie... to chociaż do wiosny zrób jakiś zabieg, bądź dwa, będziesz mieć mniej roboty z usuwaniem włosków w przyszłości
Co do tych usuniętych - jeśli cebulki włosowe zostały zniszczone, to nie ma obaw, włoski nie odrosną. Ale te, na które laser nie podziałał, będą rosły nadal, ale będą słabsze
o, a tak z doświadczenia twojego - po jakim czasie miałaś już pewność, że to co nie odrasta już nie odrośnie? bo mijają 3 tygodnie od mojego ostatniego zabiegu i jak patrzę na prawie łysą pachę (a dopiero dwa razy pachy robiłam!), to ciężko mi uwierzyć, że już tak zostanie

a o laserze pomyślałam właśnie przez ten wyjazd, bo mam baaaardzo mocne włosy i w lecie golę nogi codziennie, w tropikach duży problem
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:03   #232
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

[QUOTE=peryskop;31799317]
Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
wow jestem zdziwiona, ja za CALE bikini ( do zera) place 450 zl i nigdy wiecej, a nawet ostatnio jak robilam 3 partie ( bikini, szpara, stopy) dostalam 100 zl rabatu
tym bardziej przykro, ze ty mialas takiego pecha

No to teraz już mnie całkiem dobiłaś. To jest normalnie jawne oszukaństwo! Co oni sobie wyobrażają? Jak można tak traktować klientów, tzn. że są równi i równiejsi, czy zależy to od dziewczyny, która robi zabieg? Mi przy bikini nie chciała "zahaczyć" o dół brzucha, który teoretycznie mógłby być zaliczony jeszcze do bikini (troche bardziej obfitego), bo musiałaby policzyć dodatkowo za brzuch. Wygląda na to, że miałam pecha trafić na inną niż Ty kosmetyczkę. Ale i tak taka sytuacja nie powinna mieć miejsca.

matko, mam wrazenie ze piszemy o dwoch roznych zakladach
ja mam blizne po cc i nad i pod nia rozna mi wloski i to wszystko rowniez jest usuwane w ramach bikini
az zal ze masz takie problemy z nimi .....
wiem ze niedawno odeszla od niech dziewczyna, ona zawsze mi robila zabiegi ale teraz nowa pani spojrzala tylko w karte i wszystko wiedziala

chociaz jak apsik napisala za ile robi bikini u siebie w Lublinie to mi sie troche zzielenialo z zazdrosci


Cytat:
Napisane przez Bella_Toscana Pokaż wiadomość
Nie piłam żadnych ziółek, kurczę minęło już trochę, włosy po 3 strzałach wypadają jak szalone w tym miejscu gdzie pani robiła ale plamy ciemne nie chcą zejść..
to moze jakies leki?? np. tabsy anty? albo jakas aspiryna...cos sie musialo wydarzyc, ze skora zareagowala tak a nie inaczej....

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Czemu robisz całe bikini? Nie będziesz kiedyś żałowała, że nie zostawiłaś sobie mini prostokącika?
Ja za bikini (z mini prostokącikiem, reszta gładka) płaciłam 280zł, a po trzecim zabiegu za każdy następny płacę 50%, czyli 140zł.
Cieszę się bo inaczej bym się zrujnowała zwłaszcza, że robię i inne partie..
nie, nie bede zalowala, z reszta wlosy za kilka lat zaczna odrastac, robilam juz nogi i tak wlasnie sie dzieje wiec coz......
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:28   #233
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość

nie, nie bede zalowala, z reszta wlosy za kilka lat zaczna odrastac, robilam juz nogi i tak wlasnie sie dzieje wiec coz......
ale robiłaś LSD czy jakimś innym laserem?
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 20:52   #234
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

nie nie robilam LSD, wtedy ich jeszcze nie bylo niestety...ale myslisz ze po LSD efekt bedzie "na zawsze" ????????
ja raczej w to nie wierze, natomiast wlosy nawet jak zaczna odrastac, to bedzie ich zdecydowanie mniej i byc moze nie trzeba bedzie ich tak czesto golic, wyrywac czy woskowac ...

na nogach mam miejsca gdzie wloski nie odrosly....a tam gdzie odrosly nie sa az tak geste jak kiedys czyli cos tam zadzialalo

wiec teraz kiedy mamy lepsze i nowsze lasery efekt tez powinien byc lepszy i trwalszy
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 21:25   #235
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

może jestem naiwna, ale wierzę w to jeszcze kilka lat temu robiłam laser, który nie dał mi zupełnie nic (poza bliznami), teraz LSD powoduje, że nagle nie mam 90% włosów pod pachami, więc myślę że im nowsza technologia tym lepszy efekt.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:09   #236
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

no zdecydowanie tylko pytanie co bedzie po roku, dwoch jak juz przestaniesz robic zabiegi??
bo ja tez mam nareszcie znacznie mniej wlosow tu i tam i oby tak zostalo do konca zycia ....
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 22:24   #237
Ascaia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Witajcie, jak dobrze czytać pozytywne opinie o LSD (matko, jak ten skrót źle brzmi). Jestem po drugim zabiegu i też widzę efekty. Trzeci będzie potrzebny na pewno, ale nie wiem czy nie poproszę tylko o miejscowe strzały.
Okazuje się, że mam (tfu, tfu, żeby nie zapeszyć) farta. Mimo, że wcześniej dałam się potraktować fotodepilacją to jednak laser na mnie działa. Poza tym jestem dość odporna na ból i aż Panie z salony były zdziwione, że nie skaczę im po fotelu przy mocy, którą mi dobrały. Owszem czuję te strzały, szczególnie przy bikini, ale to nic co miałoby powodować chęć ucieczki (może mam skłonności do masochizmu ). Pani zaskoczyła mnie przy drugim zabiegu pytaniem jak szybko ustąpiło zaczerwienie po pierwszym zabiegu - a jakie zaczerwienienie? Bo ja po południu nie wiedziałam, że rano byłam pod laserem. Ale dzięki temu, że dobrze reaguję na laser mogę być ostrzelana wyższą mocą, a to mam nadzieję zwiększy skuteczność.
A osobom z Lublina i okolic polecam salon Laser Cosmetic Salon na Narutowicza. Panie są bardzo sympatyczne, bardzo dokładne, chętnie odpowiadają na moją nieskończoną ilość pytań. I co ważne - mają fantastyczne rabaty, pakiety liczone indywidualne, itd.
Mam nadzieję, że ten sposób depilacji jest trwały, a przynajmniej że wystarczy raz na rok czy pół roku się ostrzelić i będzie spokój. Estetyka to jedno, ale dla mnie najważniejszy aspekt to brak wrastających włosków i podrażnień po goleniu. Na razie idzie w dobrym kierunku.
Ascaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 18:00   #238
likamari
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 21
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

Ja w sobotę mam kolejny (2) zabieg na bikini. Efekty pierwszego zabiegu narazie zginęly (minęło prawie 10 tyg) ; ) Mam nadzieje, że po 2 miesiącach po 2 zabiegu będzie już znacząca różnica (nie nie liczę na jakiś cud, ale pociechę przed dalszą walką)
W tym momencie jednak najbardziej mnie martwi, że mam na 8.30 rano a teraz największe mrozy w Lublinie stanie na przystanku przy takiej temperaturze... brrr
likamari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 20:35   #239
peryskop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 7
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

matko, mam wrazenie ze piszemy o dwoch roznych zakladach
ja mam blizne po cc i nad i pod nia rozna mi wloski i to wszystko rowniez jest usuwane w ramach bikini
az zal ze masz takie problemy z nimi .....
wiem ze niedawno odeszla od niech dziewczyna, ona zawsze mi robila zabiegi ale teraz nowa pani spojrzala tylko w karte i wszystko wiedziala

Wygląda na to, że zależy do kogo się trafi. Ja miałam pecha, nie dziwi mnie to, nie pierwszy raz mi się to zdarza...Wiem jedno, drugi raz tam nie pójdę i nikomu nie polecę tej firmy.
peryskop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 10:52   #240
estragonka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ligh Sheer Duet depilacja laserowa

hej dziewczyny,
widze ze watek zyje to sie dopisze. wczoraj moj nerw osiagnal stan maksymalny jesli chodzi o depilacje i golenie i umawiam sie lada chwila na zabieg laserem. w ulotce napisali ze to Light Sheer, mam nadzieje ze sie sprawdzi bo z kasa krucho, ale nie wytrzymam dluzej ....
moze mi ktoras napisac ile mniej wiecej trwal Wasz pierwszy zabieg na pachy? bo do tego planuje zaczac.
na pohybel wlosom!
pozdr
e.
estragonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-30 10:57:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.