Bydgoskie Panny Młode - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-06, 16:39   #211
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez **pysiulka** Pokaż wiadomość

co do makijazu to o uszy mi sie gdzies obilo, ze niby z bydgoszczy to najlepsza jest hanna dolecka,slyszalyscie cos o niej?

Z ciekawości się zapytałam. Jeżeli się zdecyduję, mam zadzwonić i umówić się - dwa tygodnie wcześniej. Ale cena mnie powaliła z nóg - 200 zł.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 18:02   #212
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

a ja się zdecydowałam na Madaj Monikę... Spodobały mi się makijaże w necie... Pani przez telefon bardzo konkretna... Zobaczymy co wyjdzie

http://www.madaj.pl/makijaz/
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:25   #213
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez adu84 Pokaż wiadomość
a ja się zdecydowałam na Madaj Monikę... Spodobały mi się makijaże w necie... Pani przez telefon bardzo konkretna... Zobaczymy co wyjdzie

http://www.madaj.pl/makijaz/


A jaka jest cena u tej Pani?? i jak jest z terminami??
Ja się ostatnio załamałam jak zaczęłam wypisywać sprawy, które trzeba załatwić w dzień ślubu. Choć ceremonię mamy dopiero o 18 to nie wiem jak się wyrobimy.
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:30   #214
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez **pysiulka** Pokaż wiadomość
Agape007 niom

judith8 a ta huella to boska...wspaniale ci lezy dzis bylam u tej babeczki,jej maz puscil mi ave maria i rewelacyjnie spiewa i ja chcialabym to ave w jej wykonaniu na samo wejscie,ale on polecal co innego a ave podczas komunii,ale ja sie uparlam ze na poczatek.a wy jak robicie?

co do makijazu to o uszy mi sie gdzies obilo, ze niby z bydgoszczy to najlepsza jest hanna dolecka,slyszalyscie cos o niej?
ja dokladnie nie pamietam ale zdecydowalismy sie na 4 utwory, dwa spiewane i dwa instrumentalne, na wejscie mamy motyw z misji moriccone, mamy jeszcze arie z bacha i pennus angelicus i ave maria - musimy jeszcze potem to potwierdzic bo ja sobie nie zapisalam ale tak jakos nam sie wydaje ze na tym stanelo

i uwaga skandal roku w mojej rodzinie rozwiazalam problem zwiazny z tym ze w dniu kiedy biore slub kwiaty ktore wybralam robia sobie przerwe i nie kwitna, trzeby bylo je sprowadzac z holandii i bylyby slabsze, plus zero warancji czy sie uda i w jakm stanie dojada wiec dzisiaj bylam ponownie obejrzec storczyki ktore widzialam jakis czas temu w almi decor, pokazalam mojemu TZ, byl w szoku ze to sztuczne, pokazalam mu o jakim bukiecie myslalam i kazal kupic wiec bede nietypowa panna mloda ze sztucznymi kwiatami wygladajacymi jak zywe, plan jest taki ze trzy galazki ktore kupilam zwiaze wstazka, postaram sie aby tworzyly spojna calosc i bede je niosla skierowane ku dolowi tak ze beda stanowily przedluzenie reki i wydluzaly sylwetke (tak jak na przykladzie) plus panna mloda ze storczykami skierowanymi iku gorze jak wam sie podoba?

i musze sie pochwalic bo bylismy dzisiaj w agnes w poznaniu i TZ wybral sobie garnitur
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 47617.jpg (20,0 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (41,5 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 21853.jpg (30,7 KB, 25 załadowań)

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-03-06 o 19:43
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:40   #215
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kzabeczka Pokaż wiadomość
A jaka jest cena u tej Pani?? i jak jest z terminami??
Ja się ostatnio załamałam jak zaczęłam wypisywać sprawy, które trzeba załatwić w dzień ślubu. Choć ceremonię mamy dopiero o 18 to nie wiem jak się wyrobimy.

70 zł za próbny (2-3 tyg przed ślubem)
100 zł ślubny w domu
20 zł za dojazd - chyba, że w domku będzie ktoś jeszcze chętny na makijaż (u mnie mama - 70 zł)

ja na 25.07 zapisywałam się chyba 28.01... jakiś tydz. później pani konsultowała, gdzie mieszkam, bo nie wiedziała, czy może zapisać jeszcze inną osobę, a nie chciałaby się spieszyć... ale miałam szczęście, że zdążyłam

---------- Dopisano o 21:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
ja dokladnie nie pamietam ale zdecydowalismy sie na 4 utwory, dwa spiewane i dwa instrumentalne, na wejscie mamy motyw z misji moriccone, mamy jeszcze arie z bacha i pennus angelicus i ave maria - musimy jeszcze potem to potwierdzic bo ja sobie nie zapisalam ale tak jakos nam sie wydaje ze na tym stanelo

i uwaga skandal roku w mojej rodzinie rozwiazalam problem zwiazny z tym ze w dniu kiedy biore slub kwiaty ktore wybralam robia sobie przerwe i nie kwitna, trzeby bylo je sprowadzac z holandii i bylyby slabsze, plus zero warancji czy sie uda i w jakm stanie dojada wiec dzisiaj bylam ponownie obejrzec storczyki ktore widzialam jakis czas temu w almi decor, pokazalam mojemu TZ, byl w szoku ze to sztuczne, pokazalam mu o jakim bukiecie myslalam i kazal kupic wiec bede nietypowa panna mloda ze sztucznymi kwiatami wygladajacymi jak zywe, plan jest taki ze trzy galazki ktore kupilam zwiaze wstazka, postaram sie aby tworzyly spojna calosc i bede je niosla skierowane ku dolowi tak ze beda stanowily przedluzenie reki i wydluzaly sylwetke (tak jak na przykladzie) plus panna mloda ze storczykami skierowanymi iku gorze jak wam sie podoba?

i musze sie pochwalic bo bylismy dzisiaj w agnes w poznaniu i TZ wybral sobie garnitur
szczerze? myślę, że jest tyle pięknych kwiatów i można stworzyć naprawdę cudne wiązanki, że ja osobiście nie zdecydowałabym się na sztuczne... prędzej wybrałabym inne... do Twojej poprzedniej sukienki miałaś naprawdę dużo pięknych pomysłów i do tej obecnej też, więc może kwestia do rozważenia? zresztą ewalena chyba odradzała Ci długie wiązanki, jako że jesteś wysoka i szczupła... co do trzymania kwiatów w dół, to wygląda to wg mnie tak trochę bardzo przebojowo, trochę wyzywająco i agresywnie... przynajmniej ja mam takie odczucia... też nie łapie się na storczyki, ale widzę po postach w bukietach ślubnych, że mamy podobny gust i w sumie podobne sukienki z koronki

ja właśnie z 68 linków do bukietów z wątku bukiety ślubne dokonałam redukcji do 17... jednak mam wrażenie, że nadal za dużo
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 20:48   #216
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

mam nadzieje ze nie bedzie to wygladalo agresywnie, bo nie taki byl cel; mi zawsze podobaly sie takie dosyc oryginalne zestawienia, TZ wolal okragle bukiety i poszlam w te strone, ale jak zobaczyl storczyki na zywo, potem sie okazalo ze nie kwitna w czasie naszego slubu, ze bedzie problem, a pozniej je zobaczyl w wersji nie do konca zywej to bardzo mu sie spodobaly; nie upieram sie przy nich, moge je wykorzystac kilka dni pozniej w sesji ale pod warunkim ze jakis inny bukiet/kwiaty urzeknie mnie bardziej, a przyznam ze narazie tak sie nie stalo
ech chcialam sie pochwalic ale wiedzialam ze dostane po glowie za to ze nie sa prawdziwe, chociaz tak wygladaja

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-03-06 o 20:49
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:03   #217
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
mam nadzieje ze nie bedzie to wygladalo agresywnie, bo nie taki byl cel; mi zawsze podobaly sie takie dosyc oryginalne zestawienia, TZ wolal okragle bukiety i poszlam w te strone, ale jak zobaczyl storczyki na zywo, potem sie okazalo ze nie kwitna w czasie naszego slubu, ze bedzie problem, a pozniej je zobaczyl w wersji nie do konca zywej to bardzo mu sie spodobaly; nie upieram sie przy nich, moge je wykorzystac kilka dni pozniej w sesji ale pod warunkim ze jakis inny bukiet/kwiaty urzeknie mnie bardziej, a przyznam ze narazie tak sie nie stalo
ech chcialam sie pochwalic ale wiedzialam ze dostane po glowie za to ze nie sa prawdziwe, chociaz tak wygladaja
eucharis
ewalena to poleca zamiast storczyka... podobne nawet...
nie daję Ci po głowie!! no przestań
a cantadeski?
na zdjęciu łodyżki zdradzają, że coś nie halo... wiesz może wyglądają, jak prawdziwe, ale prędzej, czy później goście zauważą, no chyba że wstawisz do wazonu długi ten bukiet wychodzi?
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:04   #218
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Po części rozumiem chęć sztucznego bukietu... tylko, czy naprawdę to konieczne?

Storczyk i orchidea to taki kwiat, którego kwitnienie można wymusić w dowolnym miesiącu. Wystarczy znaleźć dobrego hodowcę lub dobrą kwiaciarnię i ci załatwią. Rozumiem, że w grę wchodzi konkretny gatunek i konkretny kolor.

Poza tym jakiś czas temu dowiedziałam się o "dziwnej" tradycji. W rok po ślubie para młoda pali ślubną wiązankę. Która wcześniej była ususzona... A nie wiem czy sztuczne kwiatki spalisz

Ja wymarzyłam sobie konwalie, ale muszę zadowolić się czymś innym.

Właśnie, macie jakieś kwiaciarnie, które robią ładne wiązanki ślubne, które nie wyglądają jak bukiet kwiatów na imieniny dla babci?

I poszukuję namiary na jakąś dobrą, niedrogą krawcową, bo muszę swoją sukienkę przerobić troszeczkę
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:09   #219
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

a tak w ogóle to mi przykro, ze pomyślałaś, że dałam Ci po głowie...
ale jak chcesz to masz a co
tylko nie za bukiet, ale za to że uznałaś, że dostałaś po głowie

a tak w ogóle to bukiet ma się Tobie podobać i Ty masz się z nim komfortowo czuć... a najlepiej to ubierz kieckę, weź bukiet do ręki i strzel fotę...
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:10   #220
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez adu84 Pokaż wiadomość
eucharis
ewalena to poleca zamiast storczyka... podobne nawet...
nie daję Ci po głowie!! no przestań
a cantadeski?
na zdjęciu łodyżki zdradzają, że coś nie halo... wiesz może wyglądają, jak prawdziwe, ale prędzej, czy później goście zauważą, no chyba że wstawisz do wazonu długi ten bukiet wychodzi?
eucharis - nie podoba mi sie cantadeski tak samo, na poczatku myslalam ale im wiecej zdjec ogladalam to jakos mi sie odmienilo
co do zdjecia to jest ze strony, ja moje wybieralam dzisiaj chyba z pol godziny w sklepie i stalam przed wielkim lustrem aby zobaczyc jak to bedzie wygladalo, kupilam trzy i jak je polaczysz to wygladaja pieknie, nie wyjdzie dlugi, bedzie napewno krotszy od tego zdjecia PM ze stroczykiem, prawdopodobne jest tez to ze jak zostane przy tym pomysle to wezme dwa stroczyki, bo to delikatniej wyglada (nie chce ich laczyc warstwowo i robic z tego dlugi ogon, bardzej chodzi mi o to aby je do siebie dodac na tej samej dlugosci 'kwiata')
eeee na gosci to patrzec nie bede TZ ma sie podobac
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:12   #221
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
eeee na gosci to patrzec nie bede TZ ma sie podobac
TY masz patrzeć tego dnia na TŻ, on na Ciebie. A goście na WAS a nie na kwiatki

coś takiego znalazłam
Załącznik 2091533
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2011-06-27 o 17:02
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:15   #222
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
ty masz patrzeć tego dnia na tż, on na ciebie. A goście na was :d a nie na kwiatki


i wlasnie dlatego jak powiedzial ze sa piekne i mam kupic to nie dyskutowalam tylko pobieglam wybierac i placic bo mi tez sie podobaly

karolca dziekuje ale ja sie uparlam na te storczyki chyba

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:32
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:16   #223
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość

Właśnie, macie jakieś kwiaciarnie, które robią ładne wiązanki ślubne, które nie wyglądają jak bukiet kwiatów na imieniny dla babci?
ja mieszkam na Miedzyniu i z lenistwa wybieram kwiaciarnię na miejscu - Zalewscy... znam, wiem, czego się mogę spodziewać, stroją nam kościół...
poza tym jestem osobą, którą wchodzi do kwiaciarni - ogląda co mają na stanie i mówi, poproszę 2 gałązki tego, 3 kwiatki takie, trochę jeszcze tego i tamtego, panie zbierają, co sobie wymyślę i czasem same są zaskoczone efektem, a ja jestem zadowolona bo bukiet przypomina to co stworzyłam w głowie... a ślubny ma być z kwiatków sezonowych, różnych, kolorowych, ale mały i bez ozdób, więc powinnam być zadowolona... mają stronkę - średnia jakość, ale bukieciki niektóre całkiem całkiem... a najważniejsze dla mnie, że kobitki są elastyczne, znają się na kwiatach i doradzają...

http://ogrodnictwo_kwiaciarnia.republika.pl/
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:22   #224
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez adu84 Pokaż wiadomość
ja mieszkam na Miedzyniu i z lenistwa wybieram kwiaciarnię na miejscu - Zalewscy... znam, wiem, czego się mogę spodziewać, stroją nam kościół...
poza tym jestem osobą, którą wchodzi do kwiaciarni - ogląda co mają na stanie i mówi, poproszę 2 gałązki tego, 3 kwiatki takie, trochę jeszcze tego i tamtego, panie zbierają, co sobie wymyślę i czasem same są zaskoczone efektem, a ja jestem zadowolona bo bukiet przypomina to co stworzyłam w głowie... a ślubny ma być z kwiatków sezonowych, różnych, kolorowych, ale mały i bez ozdób, więc powinnam być zadowolona... mają stronkę - średnia jakość, ale bukieciki niektóre całkiem całkiem... a najważniejsze dla mnie, że kobitki są elastyczne, znają się na kwiatach i doradzają...

http://ogrodnictwo_kwiaciarnia.republika.pl/
ja tez jezeli chodzi o kosciol, sale i dekoracje samochodu to bede wspolpracowac z lokalna florystka -strony nie podam bo jej nie ma, ale bardzo sie ciesze bo mamy podobne wizje i te same rzeczy nam sie podobaja a i kwiaty beda zywe
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:24   #225
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Ja kwiaciarnie mam minutę drogi ode mnie, ale kilka razy zawiodłam się na świeżości kwiatów. Bukiet robią bardzo ładne, ale nie ślubne Dlatego pytam

Ja za łądny bukiet jestem w stanie i na drugi koniec miasta pojechać, byle by był taki, jaki pokażę lub narysuję, że ma być. Wiadomo - z kwiatów sezonowych, bo co innego można mieć Konwalie w sierpniu?

ADU, w tej kwiaciarni widzę, że są bardzo elastyczni Bukiety robią bardzo ładne
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:31   #226
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

zawsze możesz, jak będziesz miała czas na tydz przed ślubem porozglądać się po kwiaciarniach.. najlepiej w sob i zobaczyć może będą mieli te sprowadzane storczyki i zobaczyć jak wyglądają... te sprowadzane tak kiepskie są? zdaję się, że pisałaś, że te które Ci się podobają to mają przerwę od połowy sierpnia przez 2 tyg... zależy jak wyliczysz, ale akurat wychodzi data Twojego ślubu
poza tym jeszcze trochę czasu mamy na zmienianie pomysłów, jak przystało na PM
gratuluję TŻ, że doradza itp itd... mój czasem mówi co może być, a czego nie, ale np. buty i kwiaty to wszystkie są dla niego takie same
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:36   #227
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Mój TŻ w sprawie dodatków się nie wypowiada. Buty podobają mu się inne, sukni nie widział (i nie zobaczy). Kwiaty są jak kwiaty, po co w ogóle mają być. Podobnie biżuteria, cała sprawa z makijażem, fryzjerem.... no cóż, facet to prosta istota

Ja szukam bukietu, który powali mnie na kolana, hihihi Mam swoje typy, chociaż pojaiaja sie nowe, stare uciekaja... Tak to już z nami, kobietami jest
Ale to jest piękne i już!!!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:37   #228
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

a mnie się podoba coś w takim stylu... powiedzmy, że będę miła i nie zarzucę was 17 linkami, ale tak przykładowo...

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1160073748

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...5&d=1207388254

http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Buk...s/BW323lg.html

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...2&d=1229193990

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...8&d=1216495051
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:38   #229
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

śliczne. pierwszy i czwarty bukiet - ekstra!

nasze typy - strona 2
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:43
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 21:45   #230
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Mój TŻ w sprawie dodatków się nie wypowiada. Buty podobają mu się inne, sukni nie widział (i nie zobaczy). Kwiaty są jak kwiaty, po co w ogóle mają być. Podobnie biżuteria, cała sprawa z makijażem, fryzjerem.... no cóż, facet to prosta istota
takie zasadnicze sprawy, jak fason sukni to zostały skonsultowane, określił co mu się podoba - przesyłałam mu tony linków, a on komentował, fryzurę wymyślił zanim ja zaczęłam o tym myśleć i nie zgodził się na kapelusz... tyle... chyba wszyscy faceci to utożsamiają kwiaty z różami i koniec chociaż mój TŻ w związku z delikatnymi sugestiami szuka innych kwiatów - i np. muszę się pochwalić, że na walentynki był bukiecik z różowych małych gerberków... nawet, nawet... choć miła pani w kwiaciarni nas już zna, więc to raczej jej zasługa, ale należało docenić
natomiast jak się chciałam pochwalić pięknym welonem to usłyszałam, że podobne do firanek

gaduła jestem nie
__________________
żona od 25.07.2009

Edytowane przez adu84
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:46
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:45   #231
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

jasne, ze spojrze ale u mnie to tylko 4 kwiaciarnie, z czego jedna jest z prawdziwego zdarzenia ale i tak wszytskie sa malutkie; jak nic nie bedzie to zostane przy storczykach tych z almi decor; TZ powiedzial ze podobaja mu sie bardziej niz okragle bukiety nad ktorymi tak sie rozplywal i wogole zeby bylo smieszniej to jak je zobaczylismy to zapytal od kiedy w almi decor sa prawdziwe kwiaty; jak spojrzysz to u nich wszystkie sztuczne kwiaty sa tak piekne ze za pierwszym razem tez sie nabralam

bukiety sa bardzo ladne i wszystkie kojarze - godziny poszukiwan robia swoje

moj TZ pierwsza sukienke widzial i jak sie skonczylo kazdy wie, druga-obecna bedzie niespodzianka; generalnie wypowiedzial sie w kwestii kwiatow i tutaj sluchalam uwaznie ale jezeli chodzi o cala reszte to nie ingeruje, bo tak jak pisalyscie wszystkie buty takie same

i dzisiaj o zgrozo drugi garnitur, ktory przymierzyl okazal sie tym jedynym wiec nadal to on w zwiazku podejmuje szybkie decyzje, ha ale kto ten salon i garnitur mu znalazl to nie wspomne

ps. zapomnialam dodac ze bizutere razem wybieralismy i chociaz twierdzil ze to jedno i to samo to potem wskazal co mu sie podoba a co nie

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:52
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:49   #232
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

ja w almi decor nabrałam się nawet na choinkę!!! Były genialne! ale za odpowiednią cenę.

adu dlatego mój tż nie angażuje się tak bardzo. Chociaż i mi welon kojarzy się z firankami. Co do kwiatów, to faktycznie, faceci kojarzą głównie różne. Ja lubię te małe goździki i drobne frezje.

Może bukiecik z tych właśnie goździków? Muszę poszukać

TADAM:
http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety...rauss1_gr.html
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.

Edytowane przez karolca
Czas edycji: 2009-03-06 o 21:54
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:02   #233
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

niezdara jestem i przeoczylam

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Po części rozumiem chęć sztucznego bukietu... tylko, czy naprawdę to konieczne?

Storczyk i orchidea to taki kwiat, którego kwitnienie można wymusić w dowolnym miesiącu. Wystarczy znaleźć dobrego hodowcę lub dobrą kwiaciarnię i ci załatwią. Rozumiem, że w grę wchodzi konkretny gatunek i konkretny kolor.

Poza tym jakiś czas temu dowiedziałam się o "dziwnej" tradycji. W rok po ślubie para młoda pali ślubną wiązankę. Która wcześniej była ususzona... A nie wiem czy sztuczne kwiatki spalisz

Ja wymarzyłam sobie konwalie, ale muszę zadowolić się czymś innym.

Właśnie, macie jakieś kwiaciarnie, które robią ładne wiązanki ślubne, które nie wyglądają jak bukiet kwiatów na imieniny dla babci?

I poszukuję namiary na jakąś dobrą, niedrogą krawcową, bo muszę swoją sukienkę przerobić troszeczkę
stanowczo nie suszylabym gdybym miala prawdziwe, slyszalam ze jest taka tradycja ale hmmm zadna z moich kolezanek nie suszyla wiec nie wiem na ile jest popularna i jaki w tym sens?

Cytat:
Napisane przez adu84 Pokaż wiadomość
a tak w ogóle to mi przykro, ze pomyślałaś, że dałam Ci po głowie...
ale jak chcesz to masz a co
tylko nie za bukiet, ale za to że uznałaś, że dostałaś po głowie

a tak w ogóle to bukiet ma się Tobie podobać i Ty masz się z nim komfortowo czuć... a najlepiej to ubierz kieckę, weź bukiet do ręki i strzel fotę...
eeee bo tak zalozylam ze za sztuczny bukiet to dostane bo to takie niestandardowe i wyjdzie na to ze w glowie mi sie poprzewracalo, a ja poprostu uparlam sie na te kwiaty, w kilku kwiaciarniach u mnie jak pytalam to Panie mowily ze nie sprowadzaja i zebym cos innego wybrala, moja powiedziala ze moze sprobowac ale nie udalo jej sie nigdy bo ona chyba zaopatruje sie na nieduzej gieldzie kwiatowej; z kolei nie moge sobie pozwolic na zamowienie kwiatow w bydgoszczy czy poznaniu, wiekszym miescie gdzie pewnei byloby to bardziej realne bo w dniu slubu nie chce sie stresowac czy beda kwiaty czy nie i nie bede po nie jezdzic 80km

a wogole to winna mojej tesciowej bo jak bylo oficjalne zapoznanie rodzicow to kupili mojej mamie piekne stroczyki, takie same tylko ze zolte i poprostu powiedzialam te albo zadne inne


karolca wiem, bo storczyki tez troche kosztowaly, ale ja sie naprawde szalenczo z nich ciesze

Edytowane przez judith8
Czas edycji: 2009-03-06 o 22:06
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:13   #234
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

przy okazji zajrzę kiedyś do almi i popatrzę na te kwiatki... ale bym się uśmiała, gdybym wyszła stamtąd ze storczykami

jak się zakochałaś to co tam... storczyki muszą być
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:16   #235
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Wyczytałam coś ciekawego o konwaliach!!

Konwalie należą do nielicznych roślin, które mogą być doprowadzone do kwitnienia niemal o każdej porze roku. Warunkiem rozpoczęcia kwitnienia jest bowiem podniesienie temperatury do ponad 20°C po okresie spoczynku kłączy. W przypadku uprawy spoczynek kłączy przerywany jest schłodzeniem lub ciepłymi kąpielami. Po przerwaniu spoczynku i umieszczeniu w odpowiedniej temperaturze konwalie zakwitają w ciągu 2–4 tygodni w zależności od pory roku[27]. Według niektórych źródeł kwitnie obficie co 2–3 lata

Tak więc nic straconego!!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:23   #236
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wyczytałam coś ciekawego o konwaliach!!

Konwalie należą do nielicznych roślin, które mogą być doprowadzone do kwitnienia niemal o każdej porze roku. Warunkiem rozpoczęcia kwitnienia jest bowiem podniesienie temperatury do ponad 20°C po okresie spoczynku kłączy. W przypadku uprawy spoczynek kłączy przerywany jest schłodzeniem lub ciepłymi kąpielami. Po przerwaniu spoczynku i umieszczeniu w odpowiedniej temperaturze konwalie zakwitają w ciągu 2–4 tygodni w zależności od pory roku[27]. Według niektórych źródeł kwitnie obficie co 2–3 lata

Tak więc nic straconego!!

to teraz do ogrodniczego... doniczki, ziemia, te sprawy... i kto mówi, że marzenia się nie spełniają... konwalie w sierpniu - by mi szczęka opadła, gdybym to zobaczyła
w sumie do twojej sukienki to by pasowały albo konwalie albo peonie, ewentualnie storczyk, coś lekkiego i zwiewnego, jak sukienka
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:23   #237
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Wyczytałam coś ciekawego o konwaliach!!

Konwalie należą do nielicznych roślin, które mogą być doprowadzone do kwitnienia niemal o każdej porze roku. Warunkiem rozpoczęcia kwitnienia jest bowiem podniesienie temperatury do ponad 20°C po okresie spoczynku kłączy. W przypadku uprawy spoczynek kłączy przerywany jest schłodzeniem lub ciepłymi kąpielami. Po przerwaniu spoczynku i umieszczeniu w odpowiedniej temperaturze konwalie zakwitają w ciągu 2–4 tygodni w zależności od pory roku[27]. Według niektórych źródeł kwitnie obficie co 2–3 lata

Tak więc nic straconego!!
: jupi: to super, bo w almi decor konwalii nie maja
uciekam, bo jutro jade do tego salonu na cieszkowskiego poogladac buty na 2-3cm obcasie, czytalam w necie tez inne opinie ze maja duzy wybor wiec o 9.00 planuje wkroczyc do sklepu i nie wychodzic bez butow wogole to musze powiedziec ze TZ sam znalazl jak sie salon nazywa, poszukal opini i powiedzial ze jedziemy, no poprostu kocham tego pana


adu84 ja tez bym chyba umarla ze smiechu
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:29   #238
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Oj moje panie... ja jeszcze się o te kwiecie postaram Na rzęsach stanę a dostanę a co! Może i nawet sztuczne

Pożyjemy, zobaczymy. Zaczynam szukanie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:51   #239
adu84
Raczkowanie
 
Avatar adu84
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 358
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
uciekam, bo jutro jade do tego salonu na cieszkowskiego poogladac buty na 2-3cm obcasie, czytalam w necie tez inne opinie ze maja duzy wybor wiec o 9.00 planuje wkroczyc do sklepu i nie wychodzic bez butow wogole to musze powiedziec ze TZ sam znalazl jak sie salon nazywa, poszukal opini i powiedzial ze jedziemy, no poprostu kocham tego pana
warto pojechać, może wybór jeszcze nie oszałamia, ale sklep jest od lutego a ma tyle pozytywnych opinii, że to o czymś świadczy... ja się tam wybiorę pod koniec przyszłego tygodnia, bo mają mieć dostawę...

KAROLCA może się jeszcze wstrzymaj z zakupem ziemi, może do almi sprowadzą konwalię na święta wielkanocne

mam wrażenie, że zdominowałyśmy ten temat
też idę spaciu, bo to forum to kradziej czasu... nie mogę pójść wcześniej spać, bo piszę, a poźniej po 4 godz spania w pracy zgon
__________________
żona od 25.07.2009
adu84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 07:09   #240
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Bydgoskie Panny Młode

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
TY masz patrzeć tego dnia na TŻ, on na Ciebie. A goście na WAS a nie na kwiatki

coś takiego znalazłam
Załącznik 2091533


Ja na kwiatach się nie znam, ale ten bukiecik mi się podoba bardzo . Co to jest za kwiat??

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Co do bukietu to kosmetyczka, do której się zapisałam powiedziała, że podczas próby będzie mi pomagała wybrać kwiaty, tak żeby wszystko pasowało. Dla mnie to super bo wiem, że sama nie podjęłabym chyba decyzji.

A co u Was dziewczyny z pierwszym tańcem?? my zanim się zaręczyliśmy to już wiedzieliśmy do jakiej piosenki będziemy tańczyć
Chcemy się zapisać na kurs i jakieś indywidualne lekcje w szkole Bailamos. Niestety oboje mamy dwie lewe nogi i musimy się podszkolić
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-11 12:48:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.