Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-21, 17:47   #211
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;46978109]jesli Cię bolalo caly dzień, to wybacz, ale cos jest nie tak!

mnie nic nie boli, nigdy. Widocznie było za sucho, za szybko, za mocno.[/QUOTE]
Ale to jej pierwszy raz to może i boli

Mnie czasem 'pobolewa' tylko ale jakieś stałego dłuższego bólu to też nie miałam.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 18:14   #212
JanGawronTrzeci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Jestem oburzony, że wszyscy tu tak uprawiają seks analny, a moja kolejna dziewczyna nawet nie chce o tym słyszeć, chyba przestanę prosić i z zaskoczenia włożę całego żeby w końcu zobaczyć jak to jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
JanGawronTrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 19:11   #213
Elena1603
Raczkowanie
 
Avatar Elena1603
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 154
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Janie Gawronie - za coś takiego... nawet za taką myśl, należałoby Ci obciąć pewne części ciała. serio.

coś takiego nazywa się gwałt i jego jedynym efektem może być jej wycofanie.

przeżyłam coś takiego i zajęło mi dokładnie 6 lat radzenie sobie z tym i tylko i wyłącznie dzięki mojemu obecnemu Partnerowi udało mi się przełamać.

tak, wiem, że jesteś trollem, ale cholera! aż mnie diabli biorą jak to czytam!
Elena1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 20:07   #214
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;46978109]jesli Cię bolalo caly dzień, to wybacz, ale cos jest nie tak!

mnie nic nie boli, nigdy. Widocznie było za sucho, za szybko, za mocno.[/QUOTE]

Nie sądzę by to oznaczało koniecznie,że coś jest nie tak - ja uwielbiam ostro,mocno,szybko itd więc liczę się z tym,że po czymś takim pupa może lekko boleć
Nie martwię się tym zbytnio jednak jeśli ktoś zauważy krew to wtedy warto sprawdzić czy nic się nie dzieje.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 21:32   #215
Floydka
little hungry lady
 
Avatar Floydka
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 844
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;46978109]jesli Cię bolalo caly dzień, to wybacz, ale cos jest nie tak!

mnie nic nie boli, nigdy. Widocznie było za sucho, za szybko, za mocno.[/QUOTE]
Nie napisalam, ze bolalo mnie caly dzien. Bylo odczuwalne, ale nie krwawilo, nie umieralam z bolu. Bylo mocno, fakt. Moze dlatego czulam jakus bol, taki bardziej dyskomfort na nastepny dzien.
__________________
Taniec to masturbacja na forum publicznym.
Floydka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:30   #216
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Zrobiłaaaaaaaaaaaaaam toooooooooooooooooooooooo !
No nie sama oczywiscie
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 00:48   #217
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Czy miała któraś z Was dziwne przypadki po analu typu glisty (nie bezpośrednio oczywiście)? Zastanawiam się czy anal może być tego efektem. Podczas seksu analnego można przez przypadek dotknąć penisa/penis pościeli itp, bakterie z odbytu mogą dostać się do ust wywołując różne "świństwa".
Wydaje mi się że anal nie jest taki bezpieczny, chyba że wykonuje się go z lewatywa, podczas- nie dotykanie penisa, a po- pranie pościeli i kąpiel

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2014-06-23 o 00:55
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 07:10   #218
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Czy miała któraś z Was dziwne przypadki po analu typu glisty (nie bezpośrednio oczywiście)? Zastanawiam się czy anal może być tego efektem. Podczas seksu analnego można przez przypadek dotknąć penisa/penis pościeli itp, bakterie z odbytu mogą dostać się do ust wywołując różne "świństwa".
Wydaje mi się że anal nie jest taki bezpieczny, chyba że wykonuje się go z lewatywa, podczas- nie dotykanie penisa, a po- pranie pościeli i kąpiel
Glisty są jedynie od ludzi a zarazić się można poprzez spożycie jaj wydalanych z kałem ludzkim.
Dlatego tak ważne są badania przed pracą w restauracjach itp. chociaż w USA podobno nie ma takich a wylecieć można za zwykłe nieumycie rąk.
W ten sposób można również tasiemcami ale to bardzo rzadko i wtedy człowiek staje się żywicielem pośrednim zamiast świń,krów czy ryb(od których mięsa się zaraża).
Najłatwiej podczas anala zarazić się owsikami bo do tego nie potrzeba nawet kału :P
Jaja osadzają się na odbycie co swędzi a ruchy oswików czuć,charakterystycznym objawem jest zgrzytanie zębami podczas snu.Można zarazić osobę zarażoną ponownie to też trwa to zwykle w kółko kilka miesięcy.
Kolejnymi pasożytami jakimi można się zarazić podczas anala są wszy łonowe ale je czuć i widać zazwyczj a szczególnie gnidy.

Jaja glist(przypadkowe w poźywieniu) i tasiemców giną w wysokiej temperaturze,dlatego jedzenie gotowane,smażone czy pieczone jest najbezpieczniejsze.
Jeśli nie mamy pewności czy surowe rzeczy z restauracji były umyte a osoba przygotowująca korzystała z toalety bez umycia rąk to nie jedzmy :P to samo jeśli zauważymy,że mięso w kebabie jest krojone na tą samą tackę na której leżało/leży inne zazwyczaj jest jeszcze surowe dlatego odłożone.

Tak więc takimi "świństwami" nie tylko przy analu można się zarazić a głownie to przez jedzonko w restauracjach :P
Badania kału chyba są nawet bezpłatne,wystarczy skierowanie od lekarza w przychodni
Jedne osoby są bardziej podatne a inne mniej więc warto sprawdzić.
Najlepszym środowiskiem do rozwoju pasożytów jest spożywanie duźych ilości słodyczy,najgorszym i prawie niemożliwym do rozwoju jest przy alkoholu,rybach(wędzonych ,świeżych),kiszonych ogóreczkach czy kapuście wtedy naprawdę zdarzają się przypadki "ukiekania" pasożytów opisywane na necie(kał i wymioty z nimi-łatwo zauważyć).

Po prostu wystarczą badania,higiena rąk i nie jedzenie surowego w restauracjach o wątpliwej czystości(ja nie jem od ponad dwóch lat nic takiego przez to czego doświdczyłam).



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 11:51   #219
JanGawronTrzeci
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Powoli się przygotowuję na mój pierwszy raz, już nawet kupiłem czekoladki na przeprosiny ale pytanie jaki żel polecacie?
JanGawronTrzeci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:39   #220
bosman69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 273
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

żaden żel,zrób to na ślinę
bosman69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:46   #221
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez JanGawronTrzeci Pokaż wiadomość
Powoli się przygotowuję na mój pierwszy raz, już nawet kupiłem czekoladki na przeprosiny ale pytanie jaki żel polecacie?
Czekoladki po gwałcie nie wystarczą :P
Nie lepiej ładnie namówić ukochaną?





Cytat:
Napisane przez bosman69 Pokaż wiadomość
żaden żel,zrób to na ślinę
Na ślinę jest bardzo fajnie


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 14:22   #222
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Nie piszczcie o jakiś zarazkach. Ble, ble tak było cudnie a tu takie zniechęcanie. Fuj zarazki i inne.
U mnie obyło się bez żadnego krwawienia.
Polecam żel durex klasyczny niebieski, nie klei, nie brudzi.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 15:45   #223
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
Nie piszczcie o jakiś zarazkach. Ble, ble tak było cudnie a tu takie zniechęcanie. Fuj zarazki i inne.
U mnie obyło się bez żadnego krwawienia.
Polecam żel durex klasyczny niebieski, nie klei, nie brudzi.
Zarazki itd są wszędzie ale nie należy się aż tak nimi przejmować
Sama uprawiam seks analny od ponad roku i nie zastanawiam się nad takimi rzeczami :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:38   #224
basia8882
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mysłowice
Wiadomości: 1
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

A ja nie wiem jak przekonać swojego partnera do sexu analnego. Z wiekiem moje potrzeby zaczęły rosnąć a jego spadać. Zabawki, stosunek oralny czy pochwowy jest fajny ale ja chcę teraz czegoś innego- chcę spróbować anala. chcę sobie zrobić lewatywe aby nie było żadnych niespodzianek żebyśmy oboje mieli komfort psychiczny ale on mówi: nie wiem. Jego pasja ciekawość wygasła a moje libido szaleje. Jak go przekonać?
basia8882 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:04   #225
201605090940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 700
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

a u mnie to chyba nigdy nie wyjdzie. jakiekolwiek nawilżanie i rozciąganie kompletnie nic nie dało, wystarczy, że chłopak włożył minimalnie i trzeba było przerwać, bo popłakałam się z bólu ja nie mam pojęcia, jak wy to robicie, że wam to wychodzi i że nic was nie boli
201605090940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 11:28   #226
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość
a u mnie to chyba nigdy nie wyjdzie. jakiekolwiek nawilżanie i rozciąganie kompletnie nic nie dało, wystarczy, że chłopak włożył minimalnie i trzeba było przerwać, bo popłakałam się z bólu ja nie mam pojęcia, jak wy to robicie, że wam to wychodzi i że nic was nie boli
robimy to powoli, bo to dziala stopniowo do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic, a nie ''wkladac minimalnie''.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 12:07   #227
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;47015594]robimy to powoli, bo to dziala stopniowo do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic, a nie ''wkladac minimalnie''.[/QUOTE]oj, ja czasem nie robie tego powoli, ale to dzieki wieloletnim cwiczeniom potrafie sie szybko rozluznic oczywiscie trzeba zaczynac ostroznie, ale potem mozna sobie pozwolic na ostre rzniecie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 14:43   #228
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez xandria_ Pokaż wiadomość
a u mnie to chyba nigdy nie wyjdzie. jakiekolwiek nawilżanie i rozciąganie kompletnie nic nie dało, wystarczy, że chłopak włożył minimalnie i trzeba było przerwać, bo popłakałam się z bólu ja nie mam pojęcia, jak wy to robicie, że wam to wychodzi i że nic was nie boli
Bo nie jesteś gotowa jak się popieści to się zmieści.
Za dużo pierniczenia z tym,podejdź na spontanie i samo pójdzie już dalej.


[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;47015594]robimy to powoli, bo to dziala stopniowo do wszystkiego trzeba sie przyzwyczaic, a nie ''wkladac minimalnie''.[/QUOTE]

Trzeba się oswoić z tym i da radę.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
oj, ja czasem nie robie tego powoli, ale to dzieki wieloletnim cwiczeniom potrafie sie szybko rozluznic oczywiscie trzeba zaczynac ostroznie, ale potem mozna sobie pozwolic na ostre rzniecie
Ja również nie robię tego powoli
Ciężko mówić,żeby u mnie były wieloletnie ale po kilku razach stresy znikają a pupa sama się otwiera na tyle by mogło dojść do penetracji



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 00:24   #229
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Glisty są jedynie od ludzi a zarazić się można poprzez spożycie jaj wydalanych z kałem ludzkim.
Dlatego tak ważne są badania przed pracą w restauracjach itp. chociaż w USA podobno nie ma takich a wylecieć można za zwykłe nieumycie rąk.
W ten sposób można również tasiemcami ale to bardzo rzadko i wtedy człowiek staje się żywicielem pośrednim zamiast świń,krów czy ryb(od których mięsa się zaraża).
Najłatwiej podczas anala zarazić się owsikami bo do tego nie potrzeba nawet kału :P
Jaja osadzają się na odbycie co swędzi a ruchy oswików czuć,charakterystycznym objawem jest zgrzytanie zębami podczas snu.Można zarazić osobę zarażoną ponownie to też trwa to zwykle w kółko kilka miesięcy.
Kolejnymi pasożytami jakimi można się zarazić podczas anala są wszy łonowe ale je czuć i widać zazwyczj a szczególnie gnidy.

Jaja glist(przypadkowe w poźywieniu) i tasiemców giną w wysokiej temperaturze,dlatego jedzenie gotowane,smażone czy pieczone jest najbezpieczniejsze.
Jeśli nie mamy pewności czy surowe rzeczy z restauracji były umyte a osoba przygotowująca korzystała z toalety bez umycia rąk to nie jedzmy :P to samo jeśli zauważymy,że mięso w kebabie jest krojone na tą samą tackę na której leżało/leży inne zazwyczaj jest jeszcze surowe dlatego odłożone.

Tak więc takimi "świństwami" nie tylko przy analu można się zarazić a głownie to przez jedzonko w restauracjach :P
Badania kału chyba są nawet bezpłatne,wystarczy skierowanie od lekarza w przychodni
Jedne osoby są bardziej podatne a inne mniej więc warto sprawdzić.
Najlepszym środowiskiem do rozwoju pasożytów jest spożywanie duźych ilości słodyczy,najgorszym i prawie niemożliwym do rozwoju jest przy alkoholu,rybach(wędzonych ,świeżych),kiszonych ogóreczkach czy kapuście wtedy naprawdę zdarzają się przypadki "ukiekania" pasożytów opisywane na necie(kał i wymioty z nimi-łatwo zauważyć).

Po prostu wystarczą badania,higiena rąk i nie jedzenie surowego w restauracjach o wątpliwej czystości(ja nie jem od ponad dwóch lat nic takiego przez to czego doświdczyłam).



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
dzięki za wyczerpującą informację
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 08:40   #230
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Czasem jak się chce to nie wychodzi.
My od paru miesięcy średnio dwa razy w miesiącu uprawiamy seks analny z wytryskiem do środka zawsze. Przyznam, że ostatnio dołożyliśmy wibrator i powiem Wam - było zajedwabiście
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 21:19   #231
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Czasem jak się chce to nie wychodzi.
My od paru miesięcy średnio dwa razy w miesiącu uprawiamy seks analny z wytryskiem do środka zawsze. Przyznam, że ostatnio dołożyliśmy wibrator i powiem Wam - było zajedwabiście
Jak miałam fazę na anal to i codziennie przez dłuższy czas uprawiałam

A z wibratorem podobała mi się taka zabawa: anal w pozycji na odwróconego jeźdźca (ja plecami do faceta), w pochwie miałam wibrujące jajko i dodatkowo jeździłam sobie wibratorem po łechtaczce najważniejszy jednak element zabawy stanowiło wielkie lustro jakie miałam przed sobą
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 23:31   #232
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Ja Wam powiem,że od niedawna uprawiamy zwykly seks a anal od ponad roku.To też anal zszedł na drugi plan.
Mój T. jest niesamowity haha przez to,że rzadziej to robimy zdarzają się niespodzianki i niemal zawsze jesteśmy w pewnym stopniu brudni.
Patrzy na penisa-uwalony,to nic,że chusteczki pod ręką ale On mimo to brnie dalej niewzruszony
Naprawdę Jego to jakoś specjalnie nie rusza,momentami aż nie mogę zrozumieć wszystko jest tak na luzie.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 14:09   #233
SorbetMalinowy
Zakorzenienie
 
Avatar SorbetMalinowy
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Birmingham//Białystok
Wiadomości: 4 958
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

My dzisiaj z TŻ po raz pierwszy uprawialiśmy seks analny i przyznam, że podobało mi się, a TŻ to już w ogóle był zachwycony W prawdzie początkowo trochę mnie bolało (myślałam, że będzie gorzej) i na koniec pojawiło się nieco krwi, ale i tak zamierzamy to powtórzyć
SorbetMalinowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 14:24   #234
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem,że od niedawna uprawiamy zwykly seks a anal od ponad roku.To też anal zszedł na drugi plan.
Mój T. jest niesamowity haha przez to,że rzadziej to robimy zdarzają się niespodzianki i niemal zawsze jesteśmy w pewnym stopniu brudni.
Patrzy na penisa-uwalony,to nic,że chusteczki pod ręką ale On mimo to brnie dalej niewzruszony
Naprawdę Jego to jakoś specjalnie nie rusza,momentami aż nie mogę zrozumieć wszystko jest tak na luzie.




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Niespodzianki typu co? Bo ja nie zrozumiałam, czemu jesteście brudni? I od czego

Ja mam teraz @ to się wstrzymamy ze wszystkim, chociaz TŻ nie przeszkadza krew. Mi w sumie tez, nieraz sie kochalismy podczas okresu ale cholera - upaciane wszystko. To wole przeczekac
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 15:36   #235
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
Niespodzianki typu co? Bo ja nie zrozumiałam, czemu jesteście brudni? I od czego

Ja mam teraz @ to się wstrzymamy ze wszystkim, chociaz TŻ nie przeszkadza krew. Mi w sumie tez, nieraz sie kochalismy podczas okresu ale cholera - upaciane wszystko. To wole przeczekac
No wiadomo do czego głównie służy odbyt :P stąd owe brudzenie się.
Tampony i jazda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:46   #236
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Odniosę się do 1 strony tego wątku

u was faceci dupeczki odstawiają, a ja z miłą chęcią nadstawiam

nie ma nic lepszego dla faceta niż masaż...... prostaty
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:48   #237
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez normalnyFacet Pokaż wiadomość
Odniosę się do 1 strony tego wątku

u was faceci dupeczki odstawiają, a ja z miłą chęcią nadstawiam

nie ma nic lepszego dla faceta niż masaż...... prostaty
Dawno Cię nie widziałam, ale jak zawsze miła wypowiedź, witaj
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 19:21   #238
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dawno Cię nie widziałam, ale jak zawsze miła wypowiedź, witaj
a również witam
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 20:26   #239
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Mi mój obecny TŻ nigdy nie da tyłeczka :c

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:06   #240
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat. Cz. II

Mi tez nigdy nie da, a polizalabym mu. Powiedzial, że czul by sie jak pedal

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-20 22:15:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.