WALKA Z CELLULITEM cz. II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-30, 12:19   #211
exlim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dzięki za odpowiedzi
lece ustalić jakiś harmonogram ćwiczeń na siłowni. Poszukam jakiegoś osobistego trenera

mnie ta 40-tka dołuje tym bardziej, że nie czuje się na nią i podobno nie wygladam.

Nadal zastanawiam się nad tymi legginsami : kupić- nie kupić.
100zł. na ulicy nie leży....

W cuda też nie wierzę....

ale jesli choć troszke pomoże to chyba warto?

pozdrawiam
exlim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:20   #212
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez exlim Pokaż wiadomość
Podpowiedzcie jakie mam szanse? Uda się?
Co sądzicie o tych leginsach? Nosiła je już któraś? i z jakim skutkiem?

Pozdrawiam cieplutko i wiosennie...
To czy się uda zależy od Twojego organizmu i od tego jak przyłożysz się do walki.

A czy te leginsy działają to nie mam zielonego pojęcia.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:25   #213
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

exlin ja tam w takie rzeczy nie wierzę. lepiej już kasę przeznaczyć na ć karnet na siłownię
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 12:28   #214
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 304
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

prędzej wypoca samą wodę, a jak zbyt późno je ściagniesz to ta woda z tym całym wypoconym "syfem" zostanie znowu wchłonieta do organizmu szkoda by mi było kasy na cos takiego
32aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 15:20   #215
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Dziewczyny dołączam się do wątku, mam 22 lata i nigdy nie interesowałam się cellulitem, wiedziałam ze jest takie coś , ale szczerze mówiąc nawet nie wiedziałam jak to wygląda. Dziś mierzyłam spodnie w sklepie, i jak zobaczyłam w lustrze odbicie mojego tyłka to sie przeraziłam, normalnie powyrastały mi jakieś okropne kalafiory przez zimę. ( a przytyłam 6 kg, ale nadal jestem szczupła). Tylko już spodnie robią sie zbyt ciasne. Ja myślę zę to nie jest jakaś tam zaawansowana postać, mój TŻ w każdym razie chyba nie zauważył, bo może wcześniej zaczęłabym z tym walczyć, dziś pokazałam to kuzynce i powiedziała że to cellulit. Najgorzej wygląda to kiedy zacisnę pośladki, spodni mi się odechciało pobiegłam do drogeria i kupiłam serum z lirene. Moje pytanie, czy idzie się zupełnie pozbyć tego dziadostwa?i ile to trwa, mam nadzieję ze do wakacji mi to zejdzie, bo w innym wypadku muszę zapomnieć o stroju kompielowym
z tymi przymierzalniami tak jest, ze tylko nas zniechecaja do kupna. ja tez mam straszny cell w przymierzalniach i wygladam grubo. juz wiele razy rezygnowalam z kupna spodni przez to
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 17:33   #216
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

ja bym nie kupowała tych leginsów, jakoś niespecjalnie ufam takim 'nowościom' wolałabym te 100zł przeznaczyć na nowy steper, karnet na basen czy do innego obiektu sportowego
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:19   #217
exlim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Mam to szczęscie, że na ćwiczenia i różne sprzęty nigdy nie żałowałam kasy - takie zboczonko rodzinne , wszyscy lubimy troszkę sie poruszać. Najlepszą motywacją są moje dzieci - każde z nich sumiennie trenuje wybrane dyscypliny sportowe. Więc gdybym tylko spoczęła na laurach to - ojjjj by się działo.

Wiem, że dzięki temu młodo wyglądam , na figure nie moge narzekać, tylko ten CELLU !!!! !! Brrr!

Pytałam o te legginsy, bo mnie to zaciekawiło......

poczekam jeszcze i dam szansę wypowiedzieć się takiej, która nosiła to "cudeńko".....

Muszę wam sie przyznać, że dopiero teraz zgłębiam temat cellulitu z braku wczesniejszych potrzeb. Sądziłam, że ten temat mnie nie dotyczy, ponieważ jestem filigranowa, a tu MASZ!!! Taki cios!!!

Pierwsze co zrobiłam jak spostrzegłam siebie we wspomnianym lustrze to odwiedziny endokrynologa, badania.... wszystko w normie, a jednak paskudztwo przykleiło mi się do ciała !!

Wracając do pozbywania się cellu... zakupiłam dzisiaj w aptece to serum z Ziaji, czarne. Farmaceutka bardzo mi go chwaliła, a wręcz wywyższała ponad te z wysokiej półki cenowej. Czytałam opinię i zdania są podzielone, więc wypróbuję na sobie i dam znać.



I BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim wizażankom, że chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Bez Was chyba bym "zginęła" zatopiona pomiędzy grudami złogów tłuszczowych gdzieś pomiędzy pupą a udami do kolan
exlim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 20:29   #218
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez exlim Pokaż wiadomość
Muszę wam sie przyznać, że dopiero teraz zgłębiam temat cellulitu z braku wczesniejszych potrzeb. Sądziłam, że ten temat mnie nie dotyczy, ponieważ jestem filigranowa, a tu MASZ!!! Taki cios!!!
Oj moja droga, tutaj waga i filigranowość nie mają znaczenia.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 20:47   #219
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez exlim Pokaż wiadomość
Mam to szczęscie, że na ćwiczenia i różne sprzęty nigdy nie żałowałam kasy - takie zboczonko rodzinne , wszyscy lubimy troszkę sie poruszać. Najlepszą motywacją są moje dzieci - każde z nich sumiennie trenuje wybrane dyscypliny sportowe. Więc gdybym tylko spoczęła na laurach to - ojjjj by się działo.

Wiem, że dzięki temu młodo wyglądam , na figure nie moge narzekać, tylko ten CELLU !!!! !! Brrr!

Pytałam o te legginsy, bo mnie to zaciekawiło......

poczekam jeszcze i dam szansę wypowiedzieć się takiej, która nosiła to "cudeńko".....

Muszę wam sie przyznać, że dopiero teraz zgłębiam temat cellulitu z braku wczesniejszych potrzeb. Sądziłam, że ten temat mnie nie dotyczy, ponieważ jestem filigranowa, a tu MASZ!!! Taki cios!!!

Pierwsze co zrobiłam jak spostrzegłam siebie we wspomnianym lustrze to odwiedziny endokrynologa, badania.... wszystko w normie, a jednak paskudztwo przykleiło mi się do ciała !!



Wracając do pozbywania się cellu... zakupiłam dzisiaj w aptece to serum z Ziaji, czarne. Farmaceutka bardzo mi go chwaliła, a wręcz wywyższała ponad te z wysokiej półki cenowej. Czytałam opinię i zdania są podzielone, więc wypróbuję na sobie i dam znać.



I BARDZO DZIĘKUJĘ wszystkim wizażankom, że chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami. Bez Was chyba bym "zginęła" zatopiona pomiędzy grudami złogów tłuszczowych gdzieś pomiędzy pupą a udami do kolan
A ja latałam po wszystkich drogeriach za tym serum, i nigdzie nie mogłam go znaleźć, już wcześniej czytałam o nim na KWC miało bardzo dobre opinie. O aptece nie pomyślałam. Ale już kupiłam z lirene, mam nadzieję ze mi coś pomoże

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
Oj moja droga, tutaj waga i filigranowość nie mają znaczenia.
Hahaha ja tez zawsze myślałam ze jak jestem szczupła to mnie to nigdy nie spotka, a tu proszę.
Ciężko mi obmyślić jakąś strategie walki, bo raczej prowadzę aktywny tryb życia, dużo biegam, pływam, dzisiaj taka piękna pogoda wyciągam z garażu rolki, i chyba z dobre dwie godziny z siostrą się ścigałyśmy, padam z sił. Kupiłam szorstką rękawicę, i mam zamiar po pastwić się trochę nad pośladkami przy kąpieli, do tego te serum, i dużo wody mineralnej myślicie, ze to wystarczy żeby pozbyć się tego dziadostwa do wakacji?

Edytowane przez Assathra
Czas edycji: 2011-03-30 o 20:49
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:27   #220
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
(...) myślicie, ze to wystarczy żeby pozbyć się tego dziadostwa do wakacji?
Tak jak pisałam to zależy od organizmu.

Ja jak zaczęłam brać anty to mi się straszny cell zrobił.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:24   #221
Tigressa
Rozeznanie
 
Avatar Tigressa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 545
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Dziewczyny, to jak to jest z ta zalecana iloscia wypitej wody w ciagu dnia? Czy te 1,5-2 litry wody nie moga wlaczac te zdrowe herbatki? Bo ja pije duzo czerwonej, bialej, no jedna szklanke wody z sokiem z cytryny na czczo. Jak to jest w tym przypadku z obliczaniem ilosci plynow?
Tigressa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 08:27   #222
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Szczerze to nie wiem, wiem tylko, że zaleca się picie 1,5 litra wody dziennie w wielkich upałach minimum 2 l. I od wtorku właśnie zaczęłam pić.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:34   #223
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Powyzej opisałam zalecenia mojej Pani doktor co do mojego organizmu u mnie to działa i nie mam skutkow ubocznych. Ale kazdy organizm jest inny i trzeba samemu to sprawdzic. Dodam jeszcze ze kiedys piłam 2 kawy dziennie ...od 4 miesiecy nie pije kawy ( raz sie zdarzyło ale to miałam problem z cisnieniem i musiałam wypic mała kawe)
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:37   #224
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Oj, ja z kawy nie zrezygnuję.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:03   #225
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Też myslalam ze u mnie to nie mozliwe a jednak sie udało chociaz przez pierwsze dwa tygodnie było cieżko...nawet rece mi sie trzesly z powodu braku kofeiny w organizmie:P
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 14:01   #226
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Nie ja mogę normalnie funkcjonować bez kawy, były momenty, że nie piłam w ogóle bo musiałam podleczyć wątrobę
Ale ja po prostu uwielbiam kawę i już.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 16:04   #227
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Tigressa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to jak to jest z ta zalecana iloscia wypitej wody w ciagu dnia? Czy te 1,5-2 litry wody nie moga wlaczac te zdrowe herbatki? Bo ja pije duzo czerwonej, bialej, no jedna szklanke wody z sokiem z cytryny na czczo. Jak to jest w tym przypadku z obliczaniem ilosci plynow?
zalecaja te minimum 1,5-2 l plynow (wody) , w tym herbatki
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 17:04   #228
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ratunku! Dorwał mnie leń . Ćwiczyłam na orbitreku przez pięć dni, mniej jadłam, ale potem wszystko olałam. Jedyne, co robię regularnie, to peeling kawowy (2 razy w tygodniu). Orbitrek strasznie mi się znudził. Muszę coś zmienić. Nie będę jeździć codziennie, a np 3, 4 razy w tygodniu.

Dziś znowu przejrzałam się w lustrze i mało co nie popłakałam się. Jest coraz gorzej jakby. Grudki bardziej widoczne. Załamałam się.

Więc postanowiłam znowu się ogarnąć i zacząć działać. Codziennie będę wykonywać 20-minutowy zestaw ćwiczeń (wymyślony przeze mnie, 5 ćwiczeń w 3 seriach, po 20 powtórzeń). Właśnie opijam się wodą (1,5 l będę pić choćby na przymus), wieczorem peeling kawowy i 10-minutowy masaż masażerem z wypustkami.

Ciekawe, jak długo wytrzymam...
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 18:14   #229
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

[
QUOTE=exlim;26053548]
Nadal zastanawiam się nad tymi legginsami : kupić- nie kupić.
100zł. na ulicy nie leży....

W cuda też nie wierzę....

ale jesli choć troszke pomoże to chyba warto?

pozdrawiam[/QUOTE]

Hej zastanawiałam się czy pisać, bo wiem że używanie tego typu bielizny jest hmmm źle oceniane??
Ale napisze:
ja dostałam bermudy scala od koleżanki i kilka stron wcześniej pytałam czy któraś używała.
Nosze je od 8 dni dłużej niż zaleca producent (po prosto rano ubieram wieczorem ściągam czyli około 12 godz dziennie). I opisze swoje wrażenie. Po pierwsze jeżeli chodzi o komfort ja ich po prostu nie czuje, jedynie co mi przeszkadza to góra mi się czasem zwija. Nie zauważam żadnego efektu wyszczuplenia ud czy spłaszczenia brzucha, co obiecuje producent. Fakt że jestem raczej szczupła i rozmiar S przylega do skóry ale jej nie uciska. Pomimo obietnic moje pupa jest nieco spłaszczona (ale też jest co płaszczyć naturalnie wygląda jak poducha ) Ku mojemu miłemu zaskoczeniu skóra się nie poci. I teraz najważniejsze czyli skuteczność w walce cellulitem. Po 8 dniach widzę zdecydowaną poprawę, w dotyku skóra stała się jędrniejsza, na udach (i z przodu i z tyłu) grudki są widoczne tylko gdy napnę nogi (wcześniej był widoczny cały czas. Na pośladkach nadal jest widoczny, ale chyba mniejszy (tego nie umiem ocenić obiektywnie) Co charakterystyczne bermudy kończą się jakieś 5-8 cm nad kolanem (objawy miałam na całych udach) i właśnie nad kolanami czyli tam gdzie nie dociera tkanina nierówności są nadal widoczne.

Żeby nie było że jestem leniem i ubrałam gatki i czekam na efekty. "Od zawsze" coś ćwiczę od 4 lat ćwiczę regularnie 5 dni w tygodniu, raz w tygodniu intensywnie pływam, codziennie wieczorem kremuje nogi różnymi balsamami. Niestety wiek i hormony które ciągle muszę łykać robią swoje.
Mam nadzieje że pomogłam, jak ktoś jest zainteresowany mogę zdać relacje z dalszych ewentualnych efektów (producent zaleca noszenie przez 30 dni 6 godzin dziennie) zastanawiam się nad kupnem legginsów tej firmy ale poczekam te 30 dni
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-31, 18:20   #230
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

wrzuccie jakiegos linka do tych gatkiw
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 20:45   #231
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

dziewczyny, jak robicie piling kawowy?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:06   #232
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja tam normalnie, mam starą kawę do ekspresu, nabieram troszkę i się masuję, kiedyś dodawałam żelu pod prysznic ale nie zawsze chce mi się brudzić miseczki.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:13   #233
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

a widzicie efekty tych zabiegów?
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:41   #234
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Nie robiłam tego nigdy regularnie, walkę z cell podjęłam niedawno ale ogólnie skóra jest super po tym.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 21:51   #235
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

to ja też zacznę, mimo że nie lubię 'zapachu' kawy. przełamię się i zdam relacje po jakimś czasie regularnego stosowania Wy też oczywiście mówcie jak tam Wasze postępy, razem łatwiej walczyć z wrogiem
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 08:58   #236
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Na razie mój jedyny postęp to picie 1,5 litra wody dziennie.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 09:56   #237
VeroniczkaA
Zadomowienie
 
Avatar VeroniczkaA
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 143
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Ja robie zgodnie z tym przepisem, dodaje cynamon i imbir, jednak ze wzgledu na moja naczynkowa skore, robie go z kawy rozpuszczalnej i odziwo tez wygladza skore

Przepis na peeling kawowy
  • zwykła folia spożywcza
  • 12 łyżek kawy mielonej
  • 1 łyżka imbiru mielonego
  • 12 łyżek cynamonu mielonego (2,5 paczki)
  • krem ujędrniający lub nawilżający, oliwka
Po zrobieniu peelingu kawowego wsmarowujemy go w ciało za pomocą dłoni lub szorstkiej rękawicy, następnie owijamy się dokładnie folią spożywczą. Tak owinienta kładziemy się na łóżku, owijamy się dodatkowo kocem lub śpiworem. Po około godzinie możemy zdjąć folie, zmyć peeling i nasmarować się kremem ujędrniającym.
Przepis na peeling kawowy - bez folii
  • 2 łyżeczki kawy naturalnej
  • 1 łyżeczka cynamonu mielonego
  • 1 łyżeczka imbiru
Kawę i cynamon zalewam wrzątkiem (tyle wody żeby pokryć te fusy) przykrywam spodeczkiem i czekam aż przestygnie. Później do tego dodajemy żel do kąpieli i dokładnie mieszam żeby powstała jednolita masa. (konsystencja lekko ciągnąca) Tym nacieram sobie ciało i zmywam letnią wodą.
Przepis na peeling kawowy - bez folii i z solą
  • dwie dawki soli
  • dwie dawki zmielonej kawy
  • dawkę cynamonu
  • żel
Wszystko wsypujemy do jednej miseczki, żelu dodajemy go tyle by powstała w naczyniu dość gęsta masa. Następnie starannie ale delikatnie masuję całe ciało od stóp do szyi. Na koniec spłukujemy skórę z peelingu, a po wytarciu należy użyć balsamu (ujędrniający, nawilżający).
VeroniczkaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:02   #238
exlim
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 19
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Witam bojowniczki )
do BOZ- dzięki za posta To co piszesz o tych bermudach to rozumiem, że jednak "coś" dają, wiec zaraz zamówię te legginsy i wypróbuję. A co!!! Jak walka -to na MAXA!!! Niech ten "cell" nie czuje się taki pewny na moich udach !!!!

Od dziś zaczęłam !!!!

od wewnątrz:
tabletki i dużo wody mineralnej !!!(z kawy nigdy w życiu nie zrezygnuję-nie ma mowy!)

od zewnątrz:
ziaja (cudowny eliksir!!! Już go kocham!)
ćwiczenia na siłowni (własnie z niej wróciłam i całkiem przyjemną mam trenerkę i ćwiczenia na maszynach też przyjemne)


motywacja:
koleżwianki z Wizażu

Postanowiłam, że co tydzień w piątki bedziecie miały ode mnie raport o moich odczuciach, doświadczeniach i EFEKTACH
exlim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 10:03   #239
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Boz Pokaż wiadomość
Co charakterystyczne bermudy kończą się jakieś 5-8 cm nad kolanem (objawy miałam na całych udach) i właśnie nad kolanami czyli tam gdzie nie dociera tkanina nierówności są nadal widoczne.
W takim razie co będzie jak przestaniesz je nosić?
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 18:19   #240
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc cz. II

Cytat:
Napisane przez Alexandraa Pokaż wiadomość
W takim razie co będzie jak przestaniesz je nosić?
Nie wiem , ale gorzej niż miałam nie będzie. Ale mi one nie przeszkadzają i jeżeli pomogą to mogę je nosić cały czas . No może na basenie, na plaże i do łóżka je ściągnę. Chodź w łóżku to by mogły zastąpić wszelkie zabezpieczenia tak antyseksownej bielizny to w życiu nie miałam na sobie
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-05 08:02:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.