100 Dni Z Ewą Chodakowską II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-16, 13:18   #211
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Właśnie przy bólu rąk i nóg zrobiłam sobie minutę przerwy na wpis wizażowy i poszłam dalej a tu nagle "i już po krzyku" moje słowa zdziwienia w głowie "jak to już????!!!!pewnie zaraz będzie jakaś druga ostra część" nawet się nie obejrzałam a tu już koniec ze 2 ćwiczenia z powtórzeniami ominęłam bo nie umiałam ich wykonać, ale się to poprawi
Nie omijaj właśnie, próbuj próbuj nawet jak Ci na początku kiepsko wychodzi. To prawda ćwiczenia mijają bardzo szybko!

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Utworzyłam album, możecie sobie zobaczyć, będę wrzucać moje efekty, mam nadzieję, że coraz większe :buns:
Możecie polecić mi jakieś ciężarki ? Jakich używacie ?
Mam dość słabe ręce, ale chciałabym spróbować przysiadów z obciążeniem, bo butelki z wodą są bardzo nieporęczne i bolą mnie dłonie
Gdzie? Gdzie??
Ja ciężarków nie używam, łapy mi się właśnie wraz z plecami kształtują mimowolnie jestem dosyć umięsniona w tych partiach (ach gdyby i uda wraz z brzuchem chciały się tak umuskularnić), choć wcale na nie ćwiczę dodatkowo (poza tym co jest u Ewy, a jest przecież mało, więc nie rozumiem)

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Ja dziś ćwiczyłam pierwszy Skalpel. Zrobiłam sobie dwie przerwy na picie i miałam problem z ćwiczeniem jednym:/. Teraz nie czuję nawet zmęczenia.
Chciałabym ćwiczyć tak 3-4 razy w tygodniu z Ewą + 10 minutowe "boczki" Tiffany Rothe. Także za mną 1/100.
Brawo! Lepiej późno niż wcale. Jednak już za miesiąc na plaży masz szanse zrobić furorę. Tylko się nie poddawaj!!! 3 to takie minimalne minimum. Postaraj się, żeby to jednak było 4. Jeszcze Mel B ma fajne takie 10minutowe dodatki na brzuch, ramiona, nogi i pośladki - polecam jakbyś chciała dodawać Dziś Ewa na facebooku dodała nowe wyzwanie. Mam nadzieję, że po powrocie do domu będzie na mnie czekało awizo i będę miała szansę spróbować. Jak nie to zrobię dziś ten półgodzinny detocell. Muszę jeszcze trochę dojść do siebie po weselu. Nie wiem naprawdę jak to się stało, ale nigdy tak przerażająco nie bolały mnie mięśnie brzucha jak dziś. Po weselu i tańcach Nie wiem jak to możliwe.

P.S. Złapałam, pierwszy raz w życiu udało mi się złapać welon

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

AŻ z ciekawości sprawdziłam, który dzień moich ćwiczeń bo pamiętałam, że w marcu było 100 a w czerwcu zapowiadało się 200.
No i tak-w środę będzie mój 200 dzień z Ewą (i nie tylko)
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 14:18   #212
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Zmieniłam album na publiczny, teraz są

łoo 200, gratulacje !
ja w sumie nie wiem ktory to juz dzien, niesystematycznych cwiczen to pewnie tez cos kolo tego, ale od marca prowadze dziennik Ewy, wiec teraz mijaja 3 miesiace, ale dopiero od niedawna z dieta i poprawym odzywianiem sie, no moze nie do konca poprawnym, bo w weekendy chcac nie chcac grzesze i lubie sobie popiwkowac ze znajomymi

Nie ma u mnie jakiś spektakularnych efektów, może dlatego że nie miałam z czego aż chudnąć kilogramowo ? nosiłam rozmiar xs / s, teraz jest tak samo w sumie, ja nie wiem ale tyłek mi się zrobił fajny,bo raczej miałam płaski, uda twarde, łydki smuklejsze no i nieszczęsny brzuch, ale nadal walcze
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia



Edytowane przez Jak_nie_my_to_kto
Czas edycji: 2014-06-16 o 14:23
Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:22   #213
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez chronopolis Pokaż wiadomość
Hej kochane! Fajna jest najnowsza płyta z Shapem?
Bo nie wiem czy kupować. Wymagająca?
Jest świetna Warto, ale jest również na chomiku do ściągnięcia.
__________________
.

Edytowane przez kamycek
Czas edycji: 2014-06-16 o 18:23
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:35   #214
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja dziś pobiłam swój rekord na 4,5 km w bieganiu. Po 4 dniowej przerwie bardzo zwiększyła mi sie wydajność. Jutro chyba spróbuje zamienić Skalpel na Tomka Tylko muszę rano, żebym nie zdążyła sie rozmyślić

Poza tym, zauważyłam, ze od kiedy zmieniłam sposób odżywiania, mam łagodniejsze i bezbolesne @@.
Z książki Ewy z przepisami korzystam namiętnie. Ostatnio zrobiłam conchillioni nadziewany farszem warzywnym. Mniam.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:40   #215
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Zmieniłam album na publiczny, teraz są

łoo 200, gratulacje !
ja w sumie nie wiem ktory to juz dzien, niesystematycznych cwiczen to pewnie tez cos kolo tego, ale od marca prowadze dziennik Ewy, wiec teraz mijaja 3 miesiace, ale dopiero od niedawna z dieta i poprawym odzywianiem sie, no moze nie do konca poprawnym, bo w weekendy chcac nie chcac grzesze i lubie sobie popiwkowac ze znajomymi

Nie ma u mnie jakiś spektakularnych efektów, może dlatego że nie miałam z czego aż chudnąć kilogramowo ? nosiłam rozmiar xs / s, teraz jest tak samo w sumie, ja nie wiem ale tyłek mi się zrobił fajny,bo raczej miałam płaski, uda twarde, łydki smuklejsze no i nieszczęsny brzuch, ale nadal walcze
Efekty są genialne, jaki masz boski brzuch i nogi a tyłek jak marzenie też bym chciała taki mieć. Wooow !!

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Ja dziś ćwiczyłam pierwszy Skalpel. Zrobiłam sobie dwie przerwy na picie i miałam problem z ćwiczeniem jednym:/. Teraz nie czuję nawet zmęczenia.
Chciałabym ćwiczyć tak 3-4 razy w tygodniu z Ewą + 10 minutowe "boczki" Tiffany Rothe. Także za mną 1/100.
Fajnie, że zaczęłaś Trzymam kciuki, a jaki masz cel?
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:48   #216
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Efekty są genialne, jaki masz boski brzuch i nogi a tyłek jak marzenie też bym chciała taki mieć. Wooow !![COLOR="Silver"]
Dziękuję Tyłek to chyba zasługa Mel B, bo praktycznie do każdego treningu dodaję ten zestaw 10minutowy Teraz pora na przysiady z obciążeniem
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 18:57   #217
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Ja dziś pobiłam swój rekord na 4,5 km w bieganiu. Po 4 dniowej przerwie bardzo zwiększyła mi sie wydajność. Jutro chyba spróbuje zamienić Skalpel na Tomka Tylko muszę rano, żebym nie zdążyła sie rozmyślić

Poza tym, zauważyłam, ze od kiedy zmieniłam sposób odżywiania, mam łagodniejsze i bezbolesne @@.
Z książki Ewy z przepisami korzystam namiętnie. Ostatnio zrobiłam conchillioni nadziewany farszem warzywnym. Mniam.
Gratuluję fajnie, że widzisz efekty
Dziewczyny, znacie jakieś dobre ćwiczenia na nogi? Mam takie wielkie nogi

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Dziękuję Tyłek to chyba zasługa Mel B, bo praktycznie do każdego treningu dodaję ten zestaw 10minutowy Teraz pora na przysiady z obciążeniem
apropos obciązenia - chcę kupić hantle, ale nie wiem ile powinny ważyć do fitnessu...
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 19:00   #218
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Nie omijaj właśnie, próbuj próbuj nawet jak Ci na początku kiepsko wychodzi. To prawda ćwiczenia mijają bardzo szybko! [COLOR=silver]
Niestety, nie jestem w stanie niekórych wykonać bo są zwyczajnie za ciężkie i mimo iż staram się je zrobić to mięśnie zdecydowanie odmawiają posłuszeństwa. Na razie jestem za słaba aby wykonać np to ćwiczenie gdzie lezymy na plecach z podniesionymi biodrami i jeszcze noga do góry
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 19:01   #219
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Kamycek, u mnie ten skalpel dobrze wpłynął na nogi, zwłaszcza wyrzeźbił łydki.

Co do hantli to ja mam z decathlona 1 kg i 0,5 kg. Sa w porządku.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 19:21   #220
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Kamycek, u mnie ten skalpel dobrze wpłynął na nogi, zwłaszcza wyrzeźbił łydki.

Co do hantli to ja mam z decathlona 1 kg i 0,5 kg. Sa w porządku.
o to takie sobie zakupię chociaż na ramiona już nie narzekam.
Dzisiaj robię Total Fitness 6 właśnie się zabieram
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 20:07   #221
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Zmieniłam album na publiczny, teraz są

łoo 200, gratulacje !
ja w sumie nie wiem ktory to juz dzien, niesystematycznych cwiczen to pewnie tez cos kolo tego, ale od marca prowadze dziennik Ewy, wiec teraz mijaja 3 miesiace, ale dopiero od niedawna z dieta i poprawym odzywianiem sie, no moze nie do konca poprawnym, bo w weekendy chcac nie chcac grzesze i lubie sobie popiwkowac ze znajomymi

Nie ma u mnie jakiś spektakularnych efektów, może dlatego że nie miałam z czego aż chudnąć kilogramowo ? nosiłam rozmiar xs / s, teraz jest tak samo w sumie, ja nie wiem ale tyłek mi się zrobił fajny,bo raczej miałam płaski, uda twarde, łydki smuklejsze no i nieszczęsny brzuch, ale nadal walcze
O jaaa, no super! Różnica jest mega. Wysyłałaś swoją metamorfozę Ewie?? Wysyłaj, na pewno dostaniesz super nagrodę. Ty hardcorowo ćwiczysz z tego co kojarzę, mnóstwo dodatków zawsze, nie poprzestajesz na jednym treningu.

Ja dzisiaj odebrałam awizo z nowym treningiem także od jutra zaczynam. Dziś Ewa podała wyzwanie by zrobić 5 rund turbo wyzwania i 2 rundy płaskiego brzucha. Jako że nie miałam jeszcze płytki w ręku. Nie chciało mi się już jechać na pocztę. To zrobiłam trening detocell (31 min jest na youtube) na cellulit, Ewa specjalnie stworzyła dla detocella - mega wykańczające a tylko 31 min. Dobre gdy nie mamy dużo czasu. No i do tego oczywiście wskazane 2 rundy płaskiego brzucha. A na koniec informacja extra - to wszystko zwieńczyłam kawałkiem tortu weselnego A co! Metabolizm podkręcony więc pewnie spalę lada moment

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Dziękuję Tyłek to chyba zasługa Mel B, bo praktycznie do każdego treningu dodaję ten zestaw 10minutowy Teraz pora na przysiady z obciążeniem
Uwielbiam ten zestaw Mel B, mogę go robić i robić. Mega relaksuje mnie choć mięśnie palą

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
apropos obciązenia - chcę kupić hantle, ale nie wiem ile powinny ważyć do fitnessu...
Też się przymierzałam jak wychodził w marcu nowy trening - model look, ale ponieważ nie przypadł mi do gustu (poza boską rundą na brzuch i boczki - bez ciężarków) to sobie odpuściłam.

A odnośnie ćwiczeń na nogi, to musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość. Długo, oj długo trwało zanim nogi "ruszyły", brzuch już dawno był idealny, gdy nogi dopiero zaczęły się zmieniać - po ok. 3 mcach regularnych ćwiczeń. I o dziwo było to dokładnie wtedy gdy zamiast przerwy raz na 10 dni, obowiązkowo raz w tygodniu miałam regenerację Ponoć skakanka jest genialna na wyszczuplenie nóg, ale ja raz że nie mam miejsca na skakanie w domu, to nie wyobrażam sobie przez pół godziny np. tylko skakać - zbyt szybko się nudzę. Nawet w turbo drażni mnie że w rundzie trzeba dane ćwiczenia powtarzać aż 4 razy. A co dopiero skakanka

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-16 o 20:12
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-16, 20:39   #222
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Hej dziewczęta,
od dziś podjęłam wyzwanie z Chodakowską, moje pierwsze ćwiczenia wg jej programu, zaczęłam od skalpela.... i po 20 minutach wymiękłam
też tak miałyście na początku? nie wiedziałam że jestem w aż tak kiepskiej formie że nie będę potrafiła wytrwać w ćwiczeniach do końca, jestem sobą trochę rozczarowana.... ;(
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:00   #223
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj odebrałam awizo z nowym treningiem także od jutra zaczynam.
Daj znać jutro jakie wrażenia po tym treningu, bo też zamierzam kupić
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:04   #224
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
O jaaa, no super! Różnica jest mega. Wysyłałaś swoją metamorfozę Ewie?? Wysyłaj, na pewno dostaniesz super nagrodę. Ty hardcorowo ćwiczysz z tego co kojarzę, mnóstwo dodatków zawsze, nie poprzestajesz na jednym treningu.

J
Bardzo dziękuję Wyślę za miesiąc Jeszcze nad sobą popracuję
Zawsze staram się coś dokładać, a to mel b pośladki, a to jakieś 10 minut na brzuch, albo skakanka, ale zawsze jest to ok godziny ćwiczeń, staram się nie przedobrzyć, niestety zapominam o ramionach i nogach i tylko to co u Ewy i Tomka na te partie No i bardzo często zdarza mi się zapominać o rozciąganiu Muszę poszukać jakiś fajnych zestawów na youtube i zawsze na koniec się rozciągać
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 21:11   #225
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
A odnośnie ćwiczeń na nogi, to musisz po prostu uzbroić się w cierpliwość. Długo, oj długo trwało zanim nogi "ruszyły", brzuch już dawno był idealny, gdy nogi dopiero zaczęły się zmieniać - po ok. 3 mcach regularnych ćwiczeń. I o dziwo było to dokładnie wtedy gdy zamiast przerwy raz na 10 dni, obowiązkowo raz w tygodniu miałam regenerację Ponoć skakanka jest genialna na wyszczuplenie nóg, ale ja raz że nie mam miejsca na skakanie w domu, to nie wyobrażam sobie przez pół godziny np. tylko skakać - zbyt szybko się nudzę. Nawet w turbo drażni mnie że w rundzie trzeba dane ćwiczenia powtarzać aż 4 razy. A co dopiero skakanka
Niby wiem, że tak szybko to wszystko się nie zmieni a jednak denerwuję się na tłuszcz na nogach, chociaż ostatnio jak się zmierzylam to od 19 lutego jest spora różnica, a może wcale nie spora?
Poniżej moje wymiary przed i po:
Wymiary przed rozpoczęciem ćwiczeń

talia 80 cm
brzuch na wys pępka 95 cm
biodra 107 cm
udo (prawe) 68 cm

Wymiary 16 czerwca 2014 (po 4 miesiącach)

talia 73 cm
brzuch na wys pępka 83 cm
biodra 95 cm
udo (prawe) 59 cm


Jakiejś super rewelacji nie ma ;/ chociaż zawsze coś ...
__________________
.

Edytowane przez kamycek
Czas edycji: 2014-06-16 o 21:15
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-16, 22:08   #226
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

kamycek, fajne efekty, gratulacje i powodzenia w dalszej walce

a jak tam u Was dziewczyny z dieta ? Co jecie ? Wrzucajcie moze jadlospisy, ja sie chetnie zainspiruje, bo czasami nie wiem co gotowac, nie wszystko z ksiazki Ewy np lubie a jakas super kucharka nigdy nie bylam
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:26   #227
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta,
od dziś podjęłam wyzwanie z Chodakowską, moje pierwsze ćwiczenia wg jej programu, zaczęłam od skalpela.... i po 20 minutach wymiękłam
też tak miałyście na początku? nie wiedziałam że jestem w aż tak kiepskiej formie że nie będę potrafiła wytrwać w ćwiczeniach do końca, jestem sobą trochę rozczarowana.... ;(
To całkiem normalne! Większość miała takie początki. Dziś zrób po prostu drugą połowę treningu - drugie 20 min - ćwiczenia na macie ciut łatwiejsze. I tak na zmianę rób - jeden dzień pierwsze 20 min, drugi drugie 20 min. Po kilku razach spróbuj całość. Nie zniechęcaj się, dla osoby która zaczyna 20 minut to sporo! Jesteś i tak o krok do przodu od osób, które w tym czasie leżały na kanapie i jadły chipsy! Po miesiącu zacznij dodawać inne treningi Ewy. Dla osób początkujących super są jeszcze: trening z gwiazdami (podzielony na 3 x 15 min : na nogi, na spalenie tłuszczu i na brzuch) też możesz sobie dodawać i mieszać jak wymiękniesz przy czymś innym. Poza tym jeszcze 6minutówki Ewy na YouTube - jest ich 10, możesz wybrać kilka i jazda! Polecam też 10minutowe treningi Mel B: na brzuch, na pośladki, na nogi, na ramiona. Mieszaj, urozmaicaj, różnorodność jest ważna żebyś się nie poddała kochana! Skalpel 2 z krzesłem też super i łatwiejszy niż skalpel. Powodzenia kochana! (Wszystkie wymienione przeze mnie treningi są dostępne na YouTube)

---------- Dopisano o 07:44 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Wyślę za miesiąc Jeszcze nad sobą popracuję
Zawsze staram się coś dokładać, a to mel b pośladki, a to jakieś 10 minut na brzuch, albo skakanka, ale zawsze jest to ok godziny ćwiczeń, staram się nie przedobrzyć, niestety zapominam o ramionach i nogach i tylko to co u Ewy i Tomka na te partie No i bardzo często zdarza mi się zapominać o rozciąganiu Muszę poszukać jakiś fajnych zestawów na youtube i zawsze na koniec się rozciągać
Też właśnie nie przykładałam uwagi na rozciąganie, u Ewy jest tego bardzo mało a jest bardzo ważne. Mój chłopak kiedyś parsknął śmiechem jak obserwował mnie jak ćwicze: "i to ma być całe rozciąganie? Tylko tyle?". On trenuje MMA i wiem, że po treningu rozciąga się nawet i 40min. Ale w zeszłym tygodniu weszłam na profil Natalii Gackiej i ściągnęłam sobie z YouTube rozciąganie które przygotowała specjalnie na życzenie swoich fanek. Coś ponad 10min - super rozciaganie!
Ewa mówi, że cały trening powinien trwać od 30-45 min, żeby spalić tłuszcz, jednocześnie nie dopuścić do spowolnienia metabolizmu i żeby trening dawał energię a nie powodował zmęczenie i zniechęcenie.
Ja wczoraj zrobiłam trening detocell na cellulit - jest cały trening sklejony na YouTube razem z rozgrzewką i rozciąganiem. Naprawdę polecam!

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
kamycek, fajne efekty, gratulacje i powodzenia w dalszej walce

a jak tam u Was dziewczyny z dieta ? Co jecie ? Wrzucajcie moze jadlospisy, ja sie chetnie zainspiruje, bo czasami nie wiem co gotowac, nie wszystko z ksiazki Ewy np lubie a jakas super kucharka nigdy nie bylam
Ja jem wszystko. Z książki Ewy robiłam leczo z cukinią i często robię makaron ze szpinakiem i pomidorami suszonymi. Pycha. Ze śniadaniami i kolacjami mi się nie chce pierdzielić, żeby jakieś sałatki szykować.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-17 o 08:54
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 07:33   #228
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Rattunnnkku wszystko mnie boli po wczorajszym skalpelu nie ma chyba mięśnia którego bym nie czuła
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 08:04   #229
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Rattunnnkku wszystko mnie boli po wczorajszym skalpelu nie ma chyba mięśnia którego bym nie czuła
A ja uwielbiałam ten stan - od dawna go już nie odczuwam Mam nadzieję, że to zmieni się dziś - jak wykonam ćwiczenia z najnowszej płyty, zawsze to dla organizmu szok, bo coś nowego i nowe mięśnie zostaną pobudzone
A jeśli u Ciebie jest naprawdę źle, to dzień regeneracji - niech mięśnie sobie spokojnie rosną - i powrót pojutrze

Do poczatkujących:
Skalpel 2 z krzesłem dostępny na YouTube!
https://www.youtube.com/watch?v=qXbZHcIrZdg

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-17 o 08:52
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-17, 09:00   #230
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
A ja uwielbiałam ten stan - od dawna go już nie odczuwam Mam nadzieję, że to zmieni się dziś - jak wykonam ćwiczenia z najnowszej płyty, zawsze to dla organizmu szok, bo coś nowego i nowe mięśnie zostaną pobudzone
A jeśli u Ciebie jest naprawdę źle, to dzień regeneracji - niech mięśnie sobie spokojnie rosną - i powrót pojutrze

Do poczatkujących:
Skalpel 2 z krzesłem dostępny na YouTube!
https://www.youtube.com/watch?v=qXbZHcIrZdg

No to ja raczej po zmianie treningu na intensywniejszy coś ostatnio poczułam - zamieniłam Killera na TF 6 i czuję bardzo ramiona i nogi. Wczoraj do totala dodałam jeszcze wewnętrzne części ud.
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:11   #231
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
No to ja raczej po zmianie treningu na intensywniejszy coś ostatnio poczułam - zamieniłam Killera na TF 6 i czuję bardzo ramiona i nogi. Wczoraj do totala dodałam jeszcze wewnętrzne części ud.
Mówisz o super kardio? No super kardio to hit! Ja siedzę w pracy i aż tupię nóżkami pod biurkiem bo nie mogę się doczekać aż odbiorę z poczty turbo wyzwanie. Ponoć jest extra, przynajmniej wszyscy się zachwycają na facebooku. I podoba mi się to, ze powtarzamy tylko 2 razy każdą rundę bo w turbo spalaniu przy 4 razach często już miałam dosyć (nuuuudy ), no i masz wybór - robisz łatwiejszą wersję ćwiczenia albo trudniejszą w zależności od tego w jakiej jesteś w danym dniu formie Od razu po pracy ćwiczę, obiad poczeka, bo tak po jedzeniu będę musiała jeszcze odczekać

A co do tego czy super kardio jest intensywniejsze od killera to się nie zgodzę. Bo ja mierzyłam pulsometrem i przy super kardio spalałam tak jak przy turbo - 350 kcal. Najwięcej jednak u mnie spala killer bo 400 kcal Myślę że super kardio jest zdecydowanie przyjemniejsze bo rozkłada się w czasie - 20 sek. każdy wytrzyma a zegar w rogu tylko motywuję - jeszcze tylko 10 s., jeszcze tylko 5 s. - DAM RADĘ!!! A w killerze jednak musisz wytrzymać określoną liczbę powtórzeń.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-17 o 09:14
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:29   #232
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Dla mnie killer jest za ciężki np A turbo kocham, więc chyba jest łatwiejsze
Dzisiaj 5 rund total fitness z Tomkiem, Mel B pośladki i Mel B abs no i dzisiaj się porządnie porozciągałam.

Ja jem w sumie zdrowo. Na śniadanie jakieś jajka, chleb pro body, owoce, na drugie serek wiejski, orzechy, jakiś koktajl, na obiad mam zawsze albo rybę albo kurczaka/indyka do tego kasze, ryż brązowy, razowy makaron i warzywa, na podwieczorek też jakiś koktajl, a na kolację przeważnie to co zostało z obiadu plus jakieś warzywka
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:34   #233
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Skalpel z drobnymi oszustwami ale wykonany
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:36   #234
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Skalpel z drobnymi oszustwami ale wykonany
Wyrób sobie od początku nawyk rozciągania mięśni po ćwiczeniach. Np z Natalią Gacką.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:39   #235
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
Jakiejś super rewelacji nie ma ;/ chociaż zawsze coś ...
Chyba żartujesz, mega spadki!
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:39   #236
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Wyrób sobie od początku nawyk rozciągania mięśni po ćwiczeniach. Np z Natalią Gacką.
Dzięki właśnie tego mi brakuje u Ewy, bo po tych ćwiczeniach czuję te naciągnięte mięśnie.
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 09:57   #237
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez cherrry2009 Pokaż wiadomość
Dzięki właśnie tego mi brakuje u Ewy, bo po tych ćwiczeniach czuję te naciągnięte mięśnie.
Tomek Choiński mówi podczas nowego treningu, ze rozciąganie można wykonywać nawet w dni nie treningowe, że im więcej tym lepiej. Mam ściągniętą Natalię Gacką, wypróbuję dziś może, jak nie zginę z euforii po turbo - wyzwaniu


A wczoraj robiłam to: https://www.youtube.com/watch?v=gwo2G_RnC78
Polecam jeśli ktoś jeszcze nie robił. Daje popalić po cellulicie ! :P

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-17 o 09:59
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 10:02   #238
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
A wczoraj robiłam to: https://www.youtube.com/watch?v=gwo2G_RnC78
Polecam jeśli ktoś jeszcze nie robił. Daje popalić po cellulicie ! :P
Umarłabym w pierwszych minutach
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 10:30   #239
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Tomek Choiński mówi podczas nowego treningu, ze rozciąganie można wykonywać nawet w dni nie treningowe, że im więcej tym lepiej.
No właśnie, podobno specjaliści sprzeczają się, co do rozciągania nierozgrzanych mięśni. Że niby łatwiej wtedy o kontuzję mięśnia... Może warto chociaż zrobić rozgrzewkę przed stretchingiem.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2014-06-17 o 10:31
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 11:32   #240
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
No właśnie, podobno specjaliści sprzeczają się, co do rozciągania nierozgrzanych mięśni. Że niby łatwiej wtedy o kontuzję mięśnia... Może warto chociaż zrobić rozgrzewkę przed stretchingiem.
Zgadza się, Tomek mówi w tym treningu: "Rozciąganie możesz robić nawet w dni nie treningowe po krótkiej rozgrzewce"
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 09:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:20.