Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XVII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-07, 13:54   #211
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia ...

No właśnie kombinuje z formalnościach bo i tak mam dzisiaj ostatecznie ustalać moje godziny pracy w związku z zajęciami, wiec to chyba najlepsze wyjście.

Ech, mam tłumaczenie i bede sie z nim bujać pewnie do końca tygodnia. W ogole to ta kumpela co tez odchodzi robi na zamowienie tłumaczenia prawnicze i proponowała ze bedzie mi podsylac zlecenia, ale jakoś nie jestem aż tak pewna swojego angielskiego to co tłumacze w pracy, robię zwykle podpierając sie translatorem, poza tym to zwykle proste dokumenty, a nie jakieś skomplikowane...

Edytowane przez 20160901857
Czas edycji: 2015-01-07 o 13:57
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:00   #212
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia ..

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
No właśnie kombinuje z formalnościach bo i tak mam dzisiaj ostatecznie ustalać moje godziny pracy w związku z zajęciami, wiec to chyba najlepsze wyjście.

Ech, mam tłumaczenie i bede sie z nim bujać pewnie do końca tygodnia. W ogole to ta kumpela co tez odchodzi robi na zamowienie tłumaczenia prawnicze i proponowała ze bedzie mi podsylac zlecenia, ale jakoś nie jestem aż tak pewna swojego angielskiego to co tłumacze w pracy, robię zwykle podpierając sie translatorem, poza tym to zwykle proste dokumenty, a nie jakieś skomplikowane...
Próbuj, nic Ci nie zaszkodzi, chyba, że po prostu nie będziesz miała już totalnie czasu. Na studiach miałam takie zajęcia i tłumaczyliśmy dokumenty unijne, fajnie było
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:24   #213
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez wika55
hej fajnie, że wiesz jak się nazywamy
Jeże to najbardziej urocze zwierzęta, jak mogłabym nie wiedzieć? Nie wiem czemu, ale jak cytuję czyjeś posty, to emotki się nie kopiują, denerwujące...

Cytat:
Napisane przez ta_postrzelona
Jasne, że tak - witamy i bardzo się cieszymy, że zdecydowałaś się dołączyć.
Dzięki Mimo że na wizażu jestem już od dwóch lat, nadal nie mam takiego własnego miejsca, w którym czułabym się swobodnie.

Cytat:
Napisane przez ta_postrzelona
Czy muszę mówić, że siedzę teraz właśnie na swojej kanapie pod kocykiem w najcudniejszym i najmiękciejszym (jest takie słowo??) dresie na świecie i się śmieję w głos - nieeeeeeeeeeeeeee, Jeże to wiedzą (bo też lubią dresy).
Dresy są świetne, czuję się w nich najbardziej swobodnie, więc pjona, nie jesteś osamotniona Muszę sobie kupić jakiś nowy, bo w sumie ten, w którym chodzę już ma swoje lata.


Rowerek stacjonarny zaliczony, tylko 20 minut, ale zawsze coś. Nie mam dzisiaj czasu na więcej ćwiczeń, bo czekają na mnie logarytmy. 7 dzień bez słodyczy, śnią mi się po nocach
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:33   #214
ta_postrzelona
Rozeznanie
 
Avatar ta_postrzelona
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 593
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
No właśnie kombinuje z formalnościach bo i tak mam dzisiaj ostatecznie ustalać moje godziny pracy w związku z zajęciami, wiec to chyba najlepsze wyjście.

Ech, mam tłumaczenie i bede sie z nim bujać pewnie do końca tygodnia. W ogole to ta kumpela co tez odchodzi robi na zamowienie tłumaczenia prawnicze i proponowała ze bedzie mi podsylac zlecenia, ale jakoś nie jestem aż tak pewna swojego angielskiego to co tłumacze w pracy, robię zwykle podpierając sie translatorem, poza tym to zwykle proste dokumenty, a nie jakieś skomplikowane...
Rany, dlaczego tak w siebie nie wierzysz??? Skoro to tłumaczenia pisemne to oznacza, że oczywiście będziesz miała na nie termin ale też nie taki na zasadzie "zrób to w ciągu dwóch minut"--> czyli będzie czas, by się zastanowić, a w razie potrzeby skonsultować. Praca z językiem daje dużo satysfakcji - ja robię coraz więcej takich rzeczy i coraz sprawniej mi to idzie (dziękuję za podesłanie listy książek ), więc na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się ani chwili.
I taka mała podpowiedź - niezależnie od tego, czy będziesz z firmy odchodziła czy nie- jeśli dziewczynę lubisz, to zostań z nią w serdecznym kontakcie. Ludzie czasami są pytani o to, czy mogą kogoś polecić...

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Jeże to najbardziej urocze zwierzęta, jak mogłabym nie wiedzieć? Nie wiem czemu, ale jak cytuję czyjeś posty, to emotki się nie kopiują, denerwujące...



Dzięki Mimo że na wizażu jestem już od dwóch lat, nadal nie mam takiego własnego miejsca, w którym czułabym się swobodnie.



Dresy są świetne, czuję się w nich najbardziej swobodnie, więc pjona, nie jesteś osamotniona Muszę sobie kupić jakiś nowy, bo w sumie ten, w którym chodzę już ma swoje lata.


Rowerek stacjonarny zaliczony, tylko 20 minut, ale zawsze coś. Nie mam dzisiaj czasu na więcej ćwiczeń, bo czekają na mnie logarytmy. 7 dzień bez słodyczy, śnią mi się po nocach
Ja się trzymam na razie z niekupowaniem ubrań ale minął dopiero tydzień Nowego Roku i do tego nie byłam w żadnej galerii, więc się chyba nie liczy jako odwykowanie się od zakupoholizmu...

Jak to zrobiłaś - 7 dni bez słodyczy? Ja tylko dziś wsunęłam 2 praliny Usprawiedliwiam się tym, że tragicznie boli mnie kręgosłup - to wszystko od tego wysiadywania na salach i skręcania się w chińskie dzień dobry na kanapie jak piszę kolejne pisma wieczorami... Chyba się na coś zapiszę - tylko hm, na co?
ta_postrzelona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:36   #215
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Spać mi się chce, a nie uczyć.
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:38   #216
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6 625
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

nou, trzymam kciuki za Ciebie jesteś baaardzo ambitną osobą i na pewno Ci się uda

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez fanstyle Pokaż wiadomość
Spać mi się chce, a nie uczyć.
pjona mam dwa egzaminy w następnym tygodniu i przez te wolne dni nic nie zrobiłam i już jestem zła na siebie, a nie mówiłam?
7a1f522eb83de308935e9eb654607f24bf1b13c1_64013893eb394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:40   #217
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez ta_postrzelona
Ja się trzymam na razie z niekupowaniem ubrań ale minął dopiero tydzień Nowego Roku i do tego nie byłam w żadnej galerii, więc się chyba nie liczy jako odwykowanie się od zakupoholizmu...

Jak to zrobiłaś - 7 dni bez słodyczy? Ja tylko dziś wsunęłam 2 praliny Usprawiedliwiam się tym, że tragicznie boli mnie kręgosłup - to wszystko od tego wysiadywania na salach i skręcania się w chińskie dzień dobry na kanapie jak piszę kolejne pisma wieczorami... Chyba się na coś zapiszę - tylko hm, na co?
Odwyki są okropne, nie polecam. Ale z drugiej strony gdybym nadal tkwiła w tym swoim uzależnieniu od słodkości to pewnie za rok nie przecisnęłabym się przez drzwi mieszkania. Lubię kupować nowe ciuchy, ale wstrzymuję się ze względu na odchudzanie w toku.

Też się sobie dziwię, to było trudne Uwielbiam słone przekąski, fast-foody, ale czekolada to moja wielka słabość... Na szczęście jestem bardzo uparta i jak sobie coś postanowię, nie da się mnie przekonać do innej drogi. Tłumaczę sobie, że minuta w ustach, całe życie w biodrach i mam nadzieję, że poskutkuje i odciągnie mnie od słodyczy.

Nie myślałaś o jodze? Ja zamierzam wykupić karnet albo na basen albo na fitness, ewentualnie siłownia. Tylko nie przepadam za ćwiczeniem w grupie i w tym jest mały problem
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 14:47   #218
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez ta_postrzelona Pokaż wiadomość
Rany, dlaczego tak w siebie nie wierzysz??? Skoro to tłumaczenia pisemne to oznacza, że oczywiście będziesz miała na nie termin ale też nie taki na zasadzie "zrób to w ciągu dwóch minut"--> czyli będzie czas, by się zastanowić, a w razie potrzeby skonsultować. Praca z językiem daje dużo satysfakcji - ja robię coraz więcej takich rzeczy i coraz sprawniej mi to idzie (dziękuję za podesłanie listy książek ), więc na Twoim miejscu nie zastanawiałabym się ani chwili.

I taka mała podpowiedź - niezależnie od tego, czy będziesz z firmy odchodziła czy nie- jeśli dziewczynę lubisz, to zostań z nią w serdecznym kontakcie. Ludzie czasami są pytani o to, czy mogą kogoś polecić...

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------





Ja się trzymam na razie z niekupowaniem ubrań ale minął dopiero tydzień Nowego Roku i do tego nie byłam w żadnej galerii, więc się chyba nie liczy jako odwykowanie się od zakupoholizmu...



Jak to zrobiłaś - 7 dni bez słodyczy? Ja tylko dziś wsunęłam 2 praliny Usprawiedliwiam się tym, że tragicznie boli mnie kręgosłup - to wszystko od tego wysiadywania na salach i skręcania się w chińskie dzień dobry na kanapie jak piszę kolejne pisma wieczorami... Chyba się na coś zapiszę - tylko hm, na co?

No nie wiem, jakoś tak głupio, nie mam żadnych certyfikatów i w ogole raczej samouk ze mnie - boje sie, ze to za mało, chociaz jak sie cos trafi to pewnie wezmę na próbę.

A niepalenia mostów za sobą nauczył mnie moj patron, skądinąd przeciez były szef, z którym żyje w dobrych stosunkach (bo kto inny zaproponowałby mi patronat po mojej rezygnacji z pracy u niego? ), także to ja akurat dobrze wiem. Nawet jak bede odchodzić stad to postaram sie być miła, chociaz szefowej oczy bym wydrapala najchętniej. Tak strasznie mi szkoda tej pracy, no ale nie wytrzymam tutaj...
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 14:49   #219
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Ta_postrzelona ja zawsze w domu w dresie. Mało wyjściowy, ale wygodny

Nou ja bym na Twoim miejscu wzięła te tłumaczenia

Wika tz mnie tego tekstu nauczył właśnie piję dużą kawę i próbuję jeden temat ogarnąć. Po każdym temacie jak poćwiczę zadanka zrobię sobie przerwę i chyba się wyrobię. W kolejnym tygodniu nie mam żadnego zaliczenia. Za to w następnym tj. Za dwa tygodnie mam... wszystko
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:00   #220
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Tłumaczenia są super. Właśnie mam deadline na sobotę muszę przysiąść dziś wieczorem, jak wrócę z zajęć
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:01   #221
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
No nie wiem, jakoś tak głupio, nie mam żadnych certyfikatów i w ogole raczej samouk ze mnie - boje sie, ze to za mało, chociaz jak sie cos trafi to pewnie wezmę na próbę.
E, głupotki gadasz, przecież wiadomo, że nie jesteś przysięgłym czy po prostu anglistą
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 15:29   #222
mevezi
Raczkowanie
 
Avatar mevezi
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 300
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Hej

Nicru, gratulacje!
Akto, może podpytaj którejś z koleżanek, czy dostały premię. Może przyjdzie osobnym przelewem. I zazdroszczę Krakowa
Nou, trzymam kciuki za piątek!

Motywacji u mnie brak, i jeszcze @. Ale cieszę się, że chociaż teraz, a nie podczas wyjazdu.
mevezi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:31   #223
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:41   #224
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

cześć! zjadłam pyszny obiad odpoczywam po zajęciach i zaraz mam zamiar wziąc się za sprzatanie, naukę, zakupy...
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;49634641]Mam zakwasy po wczorajszych ćwiczeniach teraz popijam zielona herbatę i zbieram się po pastę do butów i golarke do ubrań dobrze, że są w jednym sklepie, który jest z 10 minut pieszo od mojego domu, wrócę to powtórzę pzs i poczytam PGP [/QUOTE]
co ćwiczyłaś? : >
pamiętam, że ostatnio pisałaś o jodze, korzystasz z filmików z internetu? polecasz coś?

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Zaraz zwymiotuje na pierwszym wykładzie siedziałam z koleżanka, bo miałyśmy razem, ale potem ona poszła do drugiej sali, a ja zostałam (jesteśmy w innych grupach, ale mamy razem cześć wykladow) i dosiadła sie do mnie jakas dziunia z nowym ajfonikiem, ajpadzikiem, torebunia LV, szpachla na ryju, paznokietki... ale jak sie nade mna pochyliła zeby o cos zapytać to stwierdziłam, ze po zakupie perfum diora zabrakło jej juz na mydło i pastę do zębów niedobrze mi, wącham ją od 1,5 godziny
dramat...
pamiętam z liceum podobną dziewczynę. ładna, wysoka, szczupła, zawsze ładny makijaż i ubrania, ogólnie wydawała się zadbana z daleka, ale przy bliższym zderzeniu czuć było pot i jakieś eee niedomycie (coś jak menel w autobusie, takie zapachy)

nie obawiaj się tak tych tłumaczeń, może akurat spodoba Ci się takie zajęcie. zawsze możesz coś sprawdzić, kogoś podpytać albo po prostu nie kontynuować takiej działalności chociaż wydaje mi się, że na pewno sobie poradzisz
Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Rowerek stacjonarny zaliczony, tylko 20 minut, ale zawsze coś. Nie mam dzisiaj czasu na więcej ćwiczeń, bo czekają na mnie logarytmy. 7 dzień bez słodyczy, śnią mi się po nocach
powodzenia, początki najtrudniejsze, potem będzie łatwiej

zaczęłam się denerwować, w sesji mam tylko jeden egzamin, z resztą rzeczy muszę uporać się już niedługo. mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie ode wymagał nie wiadomo jakich umiejętności językowych po pierwszym semestrze nauki...
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:57   #225
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Nie mam jeszcze takiego wątku dla siebie, w którym mogłabym poznawać ciekawe osoby, pisać o swoich smutkach i radościach, więc może tutaj się uda Jeże, przygarniecie?
Pewnie, zostać z Nami na dłużej i czuj się jak u siebie



Cytat:
Napisane przez fanstyle Pokaż wiadomość


Nou ja trzymam za Ciebie kciuki, napisze to co dziewczyny- bierz tlumaczwnia, zawsze to jakieś doświadczenie z językiem


Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
cześć! zjadłam pyszny obiad odpoczywam po zajęciach i zaraz mam zamiar wziąc się za sprzatanie, naukę, zakupy...

co ćwiczyłaś? : >
pamiętam, że ostatnio pisałaś o jodze, korzystasz z filmików z internetu? polecasz coś?


zaczęłam się denerwować, w sesji mam tylko jeden egzamin, z resztą rzeczy muszę uporać się już niedługo. mam tylko nadzieję, że nikt nie będzie ode wymagał nie wiadomo jakich umiejętności językowych po pierwszym semestrze nauki...
Biorę udział w wydarzeniu na fb- spalamy świąteczne kalorie, czy jakoś tak na tym fb jest podany link do bloga, na który rozpisany jest trening na cały miesiąc+ linki do playlist na yt
Jogę ćwiczyłam z WH, był tam rozpisany trening dla początkujących

Właśnie czytam pzs ale zaraz coś nałożę na włosy, jutro przychodzi
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:00   #226
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;49642001]
Biorę udział w wydarzeniu na fb spalamy świąteczne kalorie, czy jakoś tak na tym fb jest podany link do bloga, na który rozpisany jest trening na cały miesiąc+ linki do playlist na yt
Jogę ćwiczyłam z WH, był tam rozpisany trening dla początkujących
[/QUOTE]
dzięki

chciałabym odzwyczaić się od prostownicy, dzisiaj pierwsz dzień jej nie użyłam (zazwyczaj prostowałam tylko pasma przy twarzy i są strasznie przesuszone), ale wygladam jak kupa i chyba sobie odpuszczę ten eksperyment
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:05   #227
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Chyba spróbuję sama zdjąć hybryde i dam odpocząć pazbokciom. Juz trzeci mi się łamie a w piątek miałam mieć nowe robione.
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:52   #228
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez poppy seed
powodzenia, początki najtrudniejsze, potem będzie łatwiej
Dzięki Chciałabym ćwiczyć i trzymać dietę nie dla samego odchudzania, ale po prostu zdrowszego trybu życia. Mam nadzieję, że z biegiem czasu się przyzwyczaję.

Btw, piękny masz avatar, uwielbiam koty.

Cytat:
Napisane przez patka3008
Pewnie, zostać z Nami na dłużej i czuj się jak u siebie
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez poppy seed
chciałabym odzwyczaić się od prostownicy, dzisiaj pierwsz dzień jej nie użyłam (zazwyczaj prostowałam tylko pasma przy twarzy i są strasznie przesuszone), ale wygladam jak kupa i chyba sobie odpuszczę ten eksperyment
A używasz jakiś odżywek, masek, olejów do włosów? Może to by jakoś zaradziło na tą suchość.

Cytat:
Napisane przez fanstyle
Chyba spróbuję sama zdjąć hybryde i dam odpocząć pazbokciom. Juz trzeci mi się łamie a w piątek miałam mieć nowe robione.
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrobieniem hybrydowych pazurów. Polecasz? Jakie są plusy, minusy?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 16:56   #229
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zrobieniem hybrydowych pazurów. Polecasz? Jakie są plusy, minusy?
Mam drugą hybryde i jestem zadowolona. Trzy tygodnie bez odprysku, paznokcie wyglądają świetnie. Jednak moje naturalne są dość kruche i łamliwe i już trzeci nadłamał mi się pod lakierem. Nie mogę powiedzieć, czy to wina hybrydy, bo naturalnie mam niezbyt mocne paznokcie. A jeśli chodzi o trwałość to jestem na tak
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 16:56   #230
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
dzięki

chciałabym odzwyczaić się od prostownicy, dzisiaj pierwsz dzień jej nie użyłam (zazwyczaj prostowałam tylko pasma przy twarzy i są strasznie przesuszone), ale wygladam jak kupa i chyba sobie odpuszczę ten eksperyment
Może spróbuj olejowania włosów? Poprawisz kondycję włosów

Ja nie jestem przekonana za hybrydami- kojarzą mi się z paznokciani mojej koleżanki, która nosi je po ok miesiąc i ma odrost prawie do połowy paznokci
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:04   #231
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez fanstyle
Mam drugą hybryde i jestem zadowolona. Trzy tygodnie bez odprysku, paznokcie wyglądają świetnie. Jednak moje naturalne są dość kruche i łamliwe i już trzeci nadłamał mi się pod lakierem. Nie mogę powiedzieć, czy to wina hybrydy, bo naturalnie mam niezbyt mocne paznokcie. A jeśli chodzi o trwałość to jestem na tak
Rozumiem Ile płacisz (za samo zdejmowanie też się płaci)? Zależy mi na czymś, co będzie ładnie wyglądać na paznokciach, ale przede wszystkim na tym, żebym nie musiała ich co chwilę malować. Kosmetyczka koryguje ci też kształt paznokci przy takim zabiegu? Moje wyglądają pod tym względem fatalnie Nie umiem w ogóle im nadać kształtu.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:09   #232
fanstyle
Zakorzenienie
 
Avatar fanstyle
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 917
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Rozumiem Ile płacisz (za samo zdejmowanie też się płaci)? Zależy mi na czymś, co będzie ładnie wyglądać na paznokciach, ale przede wszystkim na tym, żebym nie musiała ich co chwilę malować. Kosmetyczka koryguje ci też kształt paznokci przy takim zabiegu? Moje wyglądają pod tym względem fatalnie Nie umiem w ogóle im nadać kształtu.
Płacę 40 zł i mam w tym ściągnięcie poprzedniej hybrydy (nawet jeżeli nie zrobiłabym jej u mojej kosmetyczki tylko u innej), korygowanie kształtu paznokcia, usuwanie skórek i nałożenie nowej nie trzeba ich malować co chwilę, ale Patka dobrze mówi. Ja mam swoje granatowe juz lekko ponad 3 tygodnie i mam 4 mm odrostu.
__________________
To, że się do Ciebie uśmiecham, wcale nie musi oznaczać, że Cię lubię.
Mogę, na przykład, wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach.
fanstyle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:13   #233
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez fanstyle
Płacę 40 zł i mam w tym ściągnięcie poprzedniej hybrydy (nawet jeżeli nie zrobiłabym jej u mojej kosmetyczki tylko u innej), korygowanie kształtu paznokcia, usuwanie skórek i nałożenie nowej nie trzeba ich malować co chwilę, ale Patka dobrze mówi. Ja mam swoje granatowe juz lekko ponad 3 tygodnie i mam 4 mm odrostu.
Brzmi super. Poszukam jakiejś dobrej kosmetyczki w moim mieście i się wybiorę w ferie. Nie mam nic do moich paznokci, są zdrowe i szybko rosną, nie rozdwajają się, ale ten kształt... brrr. Przyda się ręka fachowca.
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:26   #234
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
dzięki

chciałabym odzwyczaić się od prostownicy, dzisiaj pierwsz dzień jej nie użyłam (zazwyczaj prostowałam tylko pasma przy twarzy i są strasznie przesuszone), ale wygladam jak kupa i chyba sobie odpuszczę ten eksperyment
Ja jak Hermiona pofarbowana na czarno ale z olejkami i ogólnie z pielęgnacją jakoś daję radę, chociaż o długim zapuszczaniu nie ma mowy...
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:30   #235
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez nouvelle90
Ja jak Hermiona pofarbowana na czarno ale z olejkami i ogólnie z pielęgnacją jakoś daję radę, chociaż o długim zapuszczaniu nie ma mowy...
Mam to samo. Nie znoszę tego, że moje włosy są takie puszyste W sierpniu drastycznie skróciłam z takich prawie do pasa tak do brody, bo nie dawałam rady, za ciężkie były. A twoje dokąd są?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:38   #236
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;49643111]Może spróbuj olejowania włosów? Poprawisz kondycję włosów [/QUOTE]
mieszam oleje z maskami do włosów, myślisz, że samodzielne olejowanie będzie bardziej skuteczne?

te kosmyki przy twarzy (pozostałość po dawnej grzywce) mam właśnie dość mocno zniszczone i pojedyncze wierzchnie pasma są przesuszone, wszystko się puszy i nieregularnie faluje. za to włosy ze spodu są ładne, nawilżone, śliskie i proste i teraz mam zagwozdkę, czy dążyć do obcięcia wszystkich włosów na prosto, czy je mocniej wycieniować, co o tym myślicie?

Cytat:
Napisane przez nouvelle90 Pokaż wiadomość
Ja jak Hermiona pofarbowana na czarno ale z olejkami i ogólnie z pielęgnacją jakoś daję radę, chociaż o długim zapuszczaniu nie ma mowy...
czarne
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:55   #237
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez poppy seed Pokaż wiadomość
mieszam oleje z maskami do włosów, myślisz, że samodzielne olejowanie będzie bardziej skuteczne?

te kosmyki przy twarzy (pozostałość po dawnej grzywce) mam właśnie dość mocno zniszczone i pojedyncze wierzchnie pasma są przesuszone, wszystko się puszy i nieregularnie faluje. za to włosy ze spodu są ładne, nawilżone, śliskie i proste i teraz mam zagwozdkę, czy dążyć do obcięcia wszystkich włosów na prosto, czy je mocniej wycieniować, co o tym myślicie?


czarne
Ja preferuje nakładanie na włosy różnych miksow (olej+maski+ odżywki), ale możesz spróbować samego olejowania Ostatnio odkryłam taką odżywkę z Marion (pisałam na blogu), po której miałam mega proste włosy ja teoretycznie jestem falowana, ale jak rozczesze włosy po umyciu to są praktycznie proste
Silikony mogą rozprostowac włosy, które mają tendencję do kręcenia się/falowania, wiec to one też mogą pomóc

Jeżeli je pocieniujesz to jest szansa, że zaczną się bardziej kręcić jeżeli chcesz podciąć włosy to może spróbuj na kształt litery U (można jeszcze na V ale moim zdaniem później wisi taki smetny ogonek, który w U nie występuje)
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:57   #238
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Ja skracałam przed Sylwestrem i teraz są do ramion, a wcześniej do zapięcia stanika.

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Daj spokój poppy, już mi bokiem wyłazi to farbowanie i chyba na razie dam sobie spokój, tzn powoli zejdę do normalnego koloru.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:18   #239
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Mi jakoś olejowanie ostatnio nie pomaga...

Zaraz idę na pierwszy BUP, mam nadzieję, że będę żyć po tym.

Wysłane z telefonu.
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:59   #240
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Noworoczne postanowienia mają, egzaminy na piątki zdają- Jeżowa motywatornia XV

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość

I tak zajęcia masz co weekend?

Wysłane z telefonu.
Co dwa tygodnia są, na szczęście

Mnie ostatnio męczy przyklap, mam wiecznie smętne włosy. to wszystko przez zimę. Na dodatek strasznie mi wypadają, chyba znowu wrócę do Seboradinu Niger. Chciałabym mieć chodź trochę puszyste
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-24 13:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.