biała perła - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-30, 12:41   #211
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Ja też, tak jak Neti, zauważyłam efekty po 8-10 h. A po ok. 12 widać efekty jak na wyżej zamieszczonych przeze mnie zdjęciach A więc głowa do góry. U każdego może inaczej wyglądać długość i efekt wybielania.

Kurcze to sobie poczekam troche na efekty...Narazie bolą mnie zęby więc chyba pozostane przy nakładaniu raz dziennie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 18:45   #212
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Kurcze to sobie poczekam troche na efekty...Narazie bolą mnie zęby więc chyba pozostane przy nakładaniu raz dziennie
Mnie też t5roszkę 6 bola i nie nakładałam tydzień bo jeszcze do tego chora byłam i wszystko mi przeszło i teraz jak nakładamjuż nic nie boli)) Może też zrób ze 3 dni przerwy;/ i mogę nadal wybielać mam nadzieję że wszystkie osiągniemy takie efekty o jakich marzymy

Mam do was pytanie? pijecie herbatę i kawę? Normalnie czy przez słomkę? bo czytałam na innym forum żeby w trakcie wybielania najlepiej takich napoi nie pić a jeśli już to przez słomkę... ale mi jakoś herbatka przez słomkę nie smakuje;(
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 19:36   #213
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
Mnie też t5roszkę 6 bola i nie nakładałam tydzień bo jeszcze do tego chora byłam i wszystko mi przeszło i teraz jak nakładamjuż nic nie boli)) Może też zrób ze 3 dni przerwy;/ i mogę nadal wybielać mam nadzieję że wszystkie osiągniemy takie efekty o jakich marzymy

Mam do was pytanie? pijecie herbatę i kawę? Normalnie czy przez słomkę? bo czytałam na innym forum żeby w trakcie wybielania najlepiej takich napoi nie pić a jeśli już to przez słomkę... ale mi jakoś herbatka przez słomkę nie smakuje;(
Ja kupiłam słomki, ale nie piję ciepłej herbaty przez nią, bo mi nie podchodzi. Ale mrożoną herbatę i napoje typu Cola przez słomkę
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 22:56   #214
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Dołączam do was Używam BP oddwóch dni i wszystko jest ok, nic nie boli, jeden aplikator troche zniszczylam i się skurczył. Efektów narazie nie wida, ale będę wytrwała... Największym problemem jest dla mnie straszny ślinotok.Na jedną aplikacje zużyłam 2 opakowania husteczek! Powiedzcie mi jeszcze czy wy jednocześnie nosicie aplikator na górnych i dolnych zębach czy wybielacie je osobno?
Też mam ślinotok-choćby teraz, bo mam bp na zębach
Ja nakładam na górę i na dół razem.

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Spróbuj nakładać patyczkiem kosmetycznym, takim do uszu Jak tak robie i jest ok 3mam za Ciebie kciuki!
Dzięki, przydadzą się
Dziś dałam więcej i ślinię się jak jakiś buldog
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 09:30   #215
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Ja nie mam ślinotoku A też noszę 2 na raz
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:26   #216
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Słuchajcie użyłam bp 3 razy po 30 min i moja sis stwierdziła, że widać, że już trochę się rozjaśniły też mi się tak wydawało, ale pomyślałam, że to pewnie bardziej moje pobożne życzenie, bo to niemożliwe, żeby tak szybko było widać pierwsze efekty, ale chyba jednak coś w tym musi być
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 10:41   #217
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 965
Dot.: biała perła

Hah, no widzisz! Jeszcze 3 tygodnie i wszystkich będziesz razić, a wręcz oślepiać bielą Twoich ząbków
__________________

tasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-31, 11:17   #218
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: biała perła

ehhh ja właśnie siedze z bp i paczka husteczek w buzi najgosze jest to, że z tym czymś w ustach nie moge gadac ani nic robic bo mi ślina na podłoge kapie
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 11:17   #219
Asik1818
Przyczajenie
 
Avatar Asik1818
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 13
Dot.: biała perła

Niedawno znalazłam ten wątek przez przypadek, poczytałam i pobiegłam do apteki. Od wczoraj używam Białej Perły i już jestem piekielnie zadowolona Dwa razy po 30 minut i już widać efekty - bardzo, bardzo małe, ale jednak. I mam nadzieję, że to nie są moje pobożne życzenia i urojenia dziwne
Ząbki są jakby troszke jaśniejsze. Zaczełam stosować tylko na górnej szczęce, wiec już tak lekko górne ząbki zaczynają się odróżniać od dolnych.
Z aplikatorami mam piekielne problemy, bo za nic nie da się ich uformować idealnie i ciągle odstają. Ale jakoś trzeba dać sobie z tym radę
A ślinotok jest tragiczny. Siedzę z chusteczkami pod brodą i czuję się jak buldog
Asik1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 12:33   #220
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez tasiaaa Pokaż wiadomość
Hah, no widzisz! Jeszcze 3 tygodnie i wszystkich będziesz razić, a wręcz oślepiać bielą Twoich ząbków
Niewykluczone, bo dziś rano zrobiłam tak jak zobaczyłam moje zęby.
Są wyraźnie bielsze-po 5 aplikacjach każda po pół godziny
Teraz też siedzę z bp
Dotknęła mnie niestety nadwrażliwość dziąseł teraz jak myję zęby, to mnie dziąsła pieką, ale wg ulotki to normalny objaw i powinien niedługo ustąpić i mam nadzieję, że tak się stanie, bo mnie to denerwuje
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:44   #221
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: biała perła

Dziewczyny... po tym wątku i waszych postach biegnę po BP! tylko jest jedno ALE .. czy żeby używać BP trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe? W moim przypadku mam jeszcze jedną stronę do zaplombowania - czy nie ma żadnych przewskazań?
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-01, 20:03   #222
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... po tym wątku i waszych postach biegnę po BP! tylko jest jedno ALE .. czy żeby używać BP trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe? W moim przypadku mam jeszcze jedną stronę do zaplombowania - czy nie ma żadnych przewskazań?
No na ulotce nie widzę nic na ten temat, ale ja bym na Twoim miejscu poczekała do wyleczenia wszystkiego. Dziewczyny pisały, że kontakt tego żelu w próchnicą może być bolesny.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:31   #223
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Klepsydra88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... po tym wątku i waszych postach biegnę po BP! tylko jest jedno ALE .. czy żeby używać BP trzeba mieć wszystkie zęby zdrowe? W moim przypadku mam jeszcze jedną stronę do zaplombowania - czy nie ma żadnych przewskazań?
ja bym najpierw wybielała. BP nie wybieli plomby wiec jak najpierw zaplombujesz a potem wybielisz to plomba bedzie sie odrozniala kolorem.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:34   #224
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: biała perła

dziekuje za odpowiedz ;-)
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 10:44   #225
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
ja bym najpierw wybielała. BP nie wybieli plomby wiec jak najpierw zaplombujesz a potem wybielisz to plomba bedzie sie odrozniala kolorem.
Plomba i tak będzie się odróżniała kolorem, bo zaraz zżółknie, a żel jest substancją silnie działającą, podrażniającą dziąsła, szkodliwą w przypadku połknięcia większej ilości, więc nie wiem czy to dobry pomysł nakładać go na ubytek
Najlepiej byłoby spytać dentystę.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 11:45   #226
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: biała perła

chyba zacznę od nowa używać BP mam nadzieję że wytrwam w końcu te 2 tygodnie .. bo BP kupiłam na wakacjach i użyłam z 3 razy i teraz stoi na półce pudełko
ale dzisiaj zaczynam od nowa !
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 12:51   #227
yellowstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: biała perła

Też używam białej perły , narazie nie widzę żadnych efektów ale to dopiero 4 h więc nie martwię się . Mam nadzieję , że bp mi pomoże i będę mogła wreście uśmiechać się bez skrępowania
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca. Ono wie wszystko.
yellowstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:29   #228
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: biała perła

hej! witam wszystkich i zacznę od tego ze juz od jakiegoś czasu śledzę wątek białej perły ponieważ moje ząbki nie świecą przykładem mimo iż nie palę i nie piję kawy (ale bez herbatki z cytrynką nie mogę zyć ) to niestety są żółciutkie, właściwie moje ząbki są żółciutkie odkąd pamiętam i w ogóle jakieś takie słabiutkie są. . . , a przez ten ich kolor to mam kompleks i wstydze sie uśmiechać ale z nowym rokiem postanowilam zwalczyc ten kompleks i zachęcona waszymi wypowiedziami na forum odnośnie białej perły popędzilam dziś niczym blyskawica do apteki i zakupilam to cudenko Tak więc od dzisiaj zaczęła się moja przygoda z białą parłą. Nosilam już dzisiaj raz 30min i nie było tak tragicznie za jakąś godzinkę zakładam na następne 30 min
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:36   #229
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez 24tusia24 Pokaż wiadomość
hej! witam wszystkich i zacznę od tego ze juz od jakiegoś czasu śledzę wątek białej perły ponieważ moje ząbki nie świecą przykładem mimo iż nie palę i nie piję kawy (ale bez herbatki z cytrynką nie mogę zyć ) to niestety są żółciutkie, właściwie moje ząbki są żółciutkie odkąd pamiętam i w ogóle jakieś takie słabiutkie są. . . , a przez ten ich kolor to mam kompleks i wstydze sie uśmiechać ale z nowym rokiem postanowilam zwalczyc ten kompleks i zachęcona waszymi wypowiedziami na forum odnośnie białej perły popędzilam dziś niczym blyskawica do apteki i zakupilam to cudenko Tak więc od dzisiaj zaczęła się moja przygoda z białą parłą. Nosilam już dzisiaj raz 30min i nie było tak tragicznie za jakąś godzinkę zakładam na następne 30 min
No to życzę szybkich efektów
I zapraszamy do dzielenia się wrażeniami
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 19:47   #230
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
No to życzę szybkich efektów
I zapraszamy do dzielenia się wrażeniami
Oczywiście na pewno podzielę się wrażeniami a może nawet wrzuce jakieś foteczki bo zrobiłam sobie dzisiaj zdjęcie ząbków więc za 2 tygodnie porównamy efekty, czy się opłacało
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:48   #231
acia1989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 46
Dot.: biała perła

24tusia24 witamy!! Życzę powodzenia i czekamy na relacje
acia1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 11:55   #232
Nellciaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ełk
Wiadomości: 18
Dot.: biała perła

Ello ^^
Wczoraj bardzo dłuuugooo czytałam ten temat... i w końcu się zdecydowałam i dzisiaj szybko pobiegłam do apteki (a w sumie to wysłałam brata xD ) ... już 1 aplikacja za mną...
Ale jak dla mnie bezsensowne są te aplikatory O.o
W ogóle wydaje mi się ,że jest trochę przyduży jak na mnie,bo z przodu mi odstaje trochę..
I nie wiem ,czy tym coś zdziałam ...
x/
Nellciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:27   #233
yellowstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: biała perła

Mi też odstawał dopóki nie obcięłam części nachodzącej na dziąsło , teraz jest ok . Widać już nawet małe efekty
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca. Ono wie wszystko.
yellowstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:38   #234
24tusia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 118
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Nellciaak Pokaż wiadomość
Ello ^^
Wczoraj bardzo dłuuugooo czytałam ten temat... i w końcu się zdecydowałam i dzisiaj szybko pobiegłam do apteki (a w sumie to wysłałam brata xD ) ... już 1 aplikacja za mną...
Ale jak dla mnie bezsensowne są te aplikatory O.o
W ogóle wydaje mi się ,że jest trochę przyduży jak na mnie,bo z przodu mi odstaje trochę..
I nie wiem ,czy tym coś zdziałam ...
x/
a mi nic nie odstaje ale ja swoje formowalam chyba z godzinke a to co nachodziło na dziąsla też obcięłam i teraz jest cool tobie też tak radze
24tusia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 15:44   #235
Nellciaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ełk
Wiadomości: 18
Dot.: biała perła

Hieh ^^
Właśnie tego spróbowałam... i jest o wiele lepiej ;D
Dzięki za rady..

A po jakim czasie mniej więcej widać już jakieś efekty ? ;>
Teraz już mam 3x ... i cholernie bolą zęby xD
__________________
Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
-Paulo Coelho

Ehhh te moje cienkie włosy

Edytowane przez Nellciaak
Czas edycji: 2009-01-03 o 15:46
Nellciaak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:04   #236
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: biała perła

Ja jestem już po ok 5 h wybielania i strasznie bolą mnie zęby Chyba zrobie sobie kilkudniową przerwę bo ból jest nie do zniesienia Zauważyłam małe efekty na górnych zębach ale nie odbarwiają się równo tylko plamkami. Na dole narazie efektów nie widzę, może to wina śliny? Najbardziej zależy mi na usunięciu przebarwień od kawy i papierosów od wewnętrznej strony na dole ale narazie osad jest nienaruszony
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:33   #237
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Nellciaak Pokaż wiadomość
Hieh ^^
Właśnie tego spróbowałam... i jest o wiele lepiej ;D
Dzięki za rady..

A po jakim czasie mniej więcej widać już jakieś efekty ? ;>
Teraz już mam 3x ... i cholernie bolą zęby xD
U mnie właśnie po 3 aplikacjach już było widać, że są jaśniejsze.
Zęby mnie nie bolały, dziąsła-owszem
Ale mam już za sobą jakieś 8h i już prawie nie czuję, żeby mnie bolały. Zęby są wrażliwsze, ale to raczej tylko te na dole-da się przeżyć.

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Ja jestem już po ok 5 h wybielania i strasznie bolą mnie zęby Chyba zrobie sobie kilkudniową przerwę bo ból jest nie do zniesienia Zauważyłam małe efekty na górnych zębach ale nie odbarwiają się równo tylko plamkami. Na dole narazie efektów nie widzę, może to wina śliny? Najbardziej zależy mi na usunięciu przebarwień od kawy i papierosów od wewnętrznej strony na dole ale narazie osad jest nienaruszony
Kurcze może nie przerywaj, tylko trzymaj krócej żel na zębach. W ulotce jest napisane, żeby w takim przypadku skrócić czas wybielania. Jak przerwiesz, to potem najprawdopodobniej i tak Cię będzie boleć jak zaczniesz znowu. Chyba chodzi o przyzwyczajenie
Mnie dawały czadu dziąsła, ale już jest dużo lepiej.

Co do przebarwień od kawy i papierosów od wewnętrznej strony...To może być osad, który usuwa się w gabinecie piaskarką.
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:45   #238
hauuu
Wtajemniczenie
 
Avatar hauuu
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Miasto Gołębi
Wiadomości: 2 753
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez papryka85 Pokaż wiadomość
Co do przebarwień od kawy i papierosów od wewnętrznej strony...To może być osad, który usuwa się w gabinecie piaskarką.
Qrcze to niedobrze bo na usunieciu tego osadu zalezy mi najbardziej, no ale nic wybielam dalej tylko krocej nakładam żel i zobaczymy. Czy wy tez miałyście na początku białe plamki? Mam nadzieje ze się to wyrówna i całe zęby będą białe.
hauuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:00   #239
papryka85
Zakorzenienie
 
Avatar papryka85
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 539
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez hauuu Pokaż wiadomość
Qrcze to niedobrze bo na usunieciu tego osadu zalezy mi najbardziej, no ale nic wybielam dalej tylko krocej nakładam żel i zobaczymy. Czy wy tez miałyście na początku białe plamki? Mam nadzieje ze się to wyrówna i całe zęby będą białe.
Tak po prawdzie to ja bym polecała zrobić piaskowanie w celu usunięcia osadu z zębów. Wtedy żel styka się bezpośrednio ze szkliwem, a nie z osadem i efekty powinny być lepsze. Ja robiłam piaskowanie przed świętami(no i w ogóle robię od czasu do czasu) i może też dlatego widziałam tak szybkie efekty i zęby wybielają się równo.
Na pewno zależy też od zębów, ale osad też może mieć na to jakiś wpływ.
A jakiego koloru masz ten nalot?

Teraz przyznam, że nie widzę już takich postępów w wybielaniu
Ale nie mam plam i zęby są ewidentnie bielsze niż były. Będę używać dalej.
Wkurzają mnie tylko lewa górna trójka i szóstka, bo są nieco ciemniejsze od reszty zębów i mimo, że też się wybielają tak jak inne, to nadal są jednak ciemniejsze
Już nawet robię ekstra aplikacje tylko na te dwa zęby, ale już mam tego trochę dość-co chwilę to ustrojstwo zakładać do paszczęki
__________________
Papryczki wróciły!!!
papryka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 17:11   #240
yellowstone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 14
Dot.: biała perła

Mnie też strasznie bolą dziąsła i zęby ale nie poddam się . Trzeba wytrzymać zwłaszcza jeśli chodzi piękny uśmiech
__________________
Słuchaj po prostu głosu swego serca. Ono wie wszystko.
yellowstone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.