Kobiety po 40..... - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy chcecie aby ten wątek na forum był nadal
Tak 170 94,97%
Nie 9 5,03%
Głosujący: 179. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-10, 07:52   #211
doris6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam! Ja też niewiem czy poszłabym sama do kina chyba czułabym się trochę nieswojo
doris6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 13:32   #212
beata mama amelki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: cala Polska
Wiadomości: 124
Dot.: Kobiety po 40.....

no nie wiem................. nigdy sama nie chodziłam, ale chyba bym poszla sama
__________________
Bóg obdarza niezwykłych rodziców wyjątkowymi dziećmi
beata mama amelki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 16:54   #213
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie, ja do kina sama nie chodziłam ale jak byłam na delegacjach to stwierdziłam,że mam czas i warto odwiedzić Kino. Nie zapomnę tego I razu, Multikino, pusta sala, 11 osób 5 par i ja jedna...Czułam się głupio do czasu kiedy na sali nie zgasły swiatła.Potem był tylko film i ja. Młodzi chyba za bardzo filmem sie nie interesowali..jedli, pili, całowali się a ja sledziłam fabułe. Teraz juz wiem czego sie spodziewać i do kina chodze sama ale do Cinema City czy Multikino, wybieram fajne miejsce i rozkoszuje sie oglądaniem,
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 17:45   #214
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Ja lubię iść do kina sama, wyłączam wtedy telefon i w pełni delektuję się filmem.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-11, 17:05   #215
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Zaszalałam dzisiaj i zrobiłam gruntowne porządki , umyłam nawet okna w całym domu . Jestem wykończona ,odpoczywam przy herbatce .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-12, 23:14   #216
Lili40
Zadomowienie
 
Avatar Lili40
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 595
GG do Lili40
Dot.: Kobiety po 40.....

A ja całą niedziele spędziłam w Krakowie.Pogoda była wprost cudowna, dlatego z przyjaciółka wybrałyśmy się na zwiedzanie miasta. Wystarczyła kawa, jakiś kebab i to łażenie po tym przepięknym mieście.....Jestem taka szczęśliwa, że mnie wyciągnęła na ten wyjazd...Pozdrawiam .
Lili40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 06:05   #217
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

A ja sobota i niedziela w sypialniAle na przygotowaniu do remonruJestem juz w pracy ale najchętniej poszłabym do domku taka jestem zmęczona
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-13, 15:56   #218
lucy.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 24
Dot.: Kobiety po 40.....

Ja w sobotę byłam w Katowicach na spotkaniu z kumpelami "forumowymi" a po południu pojechałam pooglądać(oczywiście rowerem) czy do lasów zawitała już złota polska jesień. Jak ja kocham jesień
W niedzielę natomiast odbierałam nagrody za starty w minionym sezonie
Jednym słowem bardzo udany weekend.
lucy.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:05   #219
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez lucy.p Pokaż wiadomość
Ja w sobotę byłam w Katowicach na spotkaniu z kumpelami "forumowymi" a po południu pojechałam pooglądać(oczywiście rowerem) czy do lasów zawitała już złota polska jesień. Jak ja kocham jesień

Cieszy mnie że ktoś jeszcze lubi jesień bo moi znajomi pukają się w czoło kiedy ja nie mogę doczekać się jesieni . W lesie też byłam złota polska jesień już do nich zawitała , niestety przyniosłam tez kleszcza


W niedzielę natomiast odbierałam nagrody za starty w minionym sezonie
Jednym słowem bardzo udany weekend.
Muszę zapytać bo mnie dręczy czy Ty jakoś wyczynowo rowerem jeździsz ? . Bo za moje wyprawy rowerowe po lesie i okolicach nagród nie dają .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 20:08   #220
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez lucy.p Pokaż wiadomość
Ja w sobotę byłam w Katowicach na spotkaniu z kumpelami "forumowymi" a po południu pojechałam pooglądać(oczywiście rowerem) czy do lasów zawitała już złota polska jesień. Jak ja kocham jesień
W niedzielę natomiast odbierałam nagrody za starty w minionym sezonie
Jednym słowem bardzo udany weekend.

Historia się powtarza , oczywiście jak zwykle nie umiałam porządnie zacytować
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 21:28   #221
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez lucy.p Pokaż wiadomość
W niedzielę natomiast odbierałam nagrody za starty w minionym sezonie
Jednym słowem bardzo udany weekend.
Trenuję cytowanie , przepraszam że na Twój post padło ale znalazłam że się tak wyrażę instrukcję jak się to robi na Forum technicznym i muszę przećwiczyć czy pojęłam nauki . Mam nadzieję że mi wybaczysz
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-14, 17:48   #222
lucy.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 24
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość

Muszę zapytać bo mnie dręczy czy Ty jakoś wyczynowo rowerem jeździsz ? . Bo za moje wyprawy rowerowe po lesie i okolicach nagród nie dają .
Mnie nagrody dają właśnie za jeżdżenie po lesie, a tak na poważnie to startuję ale jako amatorka w MTB i XC czyli jednym słowem kolarstwo górskie


Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
Trenuję cytowanie , przepraszam że na Twój post padło ale znalazłam że się tak wyrażę instrukcję jak się to robi na Forum technicznym i muszę przećwiczyć czy pojęłam nauki . Mam nadzieję że mi wybaczysz
Nie mam czego wybaczać, ważne że już poćwiczyłaś
lucy.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 20:21   #223
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez lucy.p Pokaż wiadomość
Mnie nagrody dają właśnie za jeżdżenie po lesie, a tak na poważnie to startuję ale jako amatorka w MTB i XC czyli jednym słowem kolarstwo górskie
Jestem pod wrażeniem , myślałam że ja sporo jeżdżę , ale moje spacerki rowerowe po polnych dróżkach powoli tak żeby można było porozmawiać w trakcie to się chowa



Cytat:
Napisane przez lucy.p Pokaż wiadomość
Nie mam czego wybaczać, ważne że już poćwiczyłaś
Mam nadzieję że poćwiczyłam skutecznie , jak nacisnę "wyslij odpowiedź " to się okaże czy dobrze zrozumiałam instrukcję
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 20:14   #224
lucy.p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 24
Dot.: Kobiety po 40.....

Cześć dziewczynki
Cóż to się z Wami dzieje, jakoś tak cicho.
Ja właśnie wróciłam z ogniska na zakończenie sezonu rowerowego nie wiedziałam że piwo Desperados jest takie dobre. Czułam się jakby czas cofną się o jakieś 20-25 lat, fajnie było przypomnieć sobie piosenki z przed lat
lucy.p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 10:16   #225
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

witam ! chwilowo popadam w jakąś depresję albo mam tylko wyrzuty sumienia nie mogę się zdecydować porozmawiałam ostatnio z koleżankami w pracy , wszystkie w przeciwieństwie do mnie nie mają na nic czasu bo ciągle :
1) sprzątają
2) gotuja
3)zajmują się dziećmi
chyba powinnam albo brać się za akcesoria i wypucować cały dom , ugotować zapasow na miesiąc lub coś jeszcze innego w tym rodzaju .
nie wiem czy mam się wstydzić że mam czas na rozrywkę , spacer , rozmowy z rodziną ?
jak myślicie ??
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-19, 11:57   #226
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez frezja18 Pokaż wiadomość
witam ! chwilowo popadam w jakąś depresję albo mam tylko wyrzuty sumienia nie mogę się zdecydować porozmawiałam ostatnio z koleżankami w pracy , wszystkie w przeciwieństwie do mnie nie mają na nic czasu bo ciągle :
1) sprzątają
2) gotuja
3)zajmują się dziećmi
chyba powinnam albo brać się za akcesoria i wypucować cały dom , ugotować zapasow na miesiąc lub coś jeszcze innego w tym rodzaju .
nie wiem czy mam się wstydzić że mam czas na rozrywkę , spacer , rozmowy z rodziną ?
jak myślicie ??
Co ja myślę?

Ja nie sprzątam bo robi to za mnie ktoś komu płacę, nie gotuję, chyba, że mam na coś szczególną ochotę i chcę to sama upichcić, dziećmi też sie nie zajmuję bo mój syn to dorosły 20-letni człowiek.

Nigdy nie pociągało mnie siedzenie w domu i zdecydowanie wolę pójść na koncert, do kina, choćby sama.
Mycie okien nigdy u mnie nie wygrało z rozrywką.
Prawdę mówiąc, to nigdy nie robiłam przetworów na zimę.
Dzisiaj rano było 27 stopni i cudowna pogoda przez cały dzień.
Wieczorem jadę do Klubu, uczę się nowego języka.
A przed spaniem lampka czerwonego wina.
Pozdrawiam wszystkie 40-tki.

frezja18 - bycie szczęśliwym to nie wstyd.

lucy.p - masz wspaniałą pasję rowerową, ja też lubię jeździć na rowerze ale niestety tutaj sie nie da.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 07:51   #227
doris6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Kobiety po 40.....

frezjo-niema się czego wstydzić,
czas trzeba umieć sobie zaplanować ,
Nie rozumiem ludzi którzy nie mają na nic czasu ile można sprzątać.
No chyba że śpią do południa
doris6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 10:41   #228
ewka65
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: Kobiety po 40.....

Ja też uważam że mieszkanie jest dla mnie a nie ja dla niego.Musiałabym cały czas latać ze szmatą bo mam 2 psy .Jeden jest młody więc paskuda .Dziewczyny musimy być szczęsliwe to nie wstyd mieć czas na wszystko co się chce. To przywilej naszego wieku.Teraz nareszcie mamy czas na wszystko .Dzieci odchowane lub prawie odchowane,więc jest czas na pasje i spełmianie marzeń.
ewka65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 14:11   #229
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez ewka65 Pokaż wiadomość
Ja też uważam że mieszkanie jest dla mnie a nie ja dla niego.Musiałabym cały czas latać ze szmatą bo mam 2 psy .Jeden jest młody więc paskuda .Dziewczyny musimy być szczęsliwe to nie wstyd mieć czas na wszystko co się chce. To przywilej naszego wieku.Teraz nareszcie mamy czas na wszystko .Dzieci odchowane lub prawie odchowane,więc jest czas na pasje i spełmianie marzeń.
Ewo,zgadza się Wystarczy,że w mieszkaniu każdy zajmie sie swoimi sprawami i naprawdę można wygospodarować chociaż troszkę czasu dla siebie
Pozdrawiam
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-20, 15:26   #230
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

A ja wam powiem tak, zostałam w olbrzymim domu sama z mężem i córka i każdy pracuje i to długo 12-14 godzin i jeżeli chociaż raz w tygodniu nie poświęcimy na sprzątanie ale takie gruntowne(koty+psy) to chyba nikogo do domu nikogo bym nie wpusciła ,że wstydu. A mówie to dlatego,że koleżanki jak do mnie przyjdą w sobotę , to ciągle mnie widzą przy sprzataniu i mówią...Ty tylko sprzatasz

Ale taka jest sytuacja, pasje i zamiłowania w tygodniu a sprzatanie w sobotę)))
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:45   #231
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Podniosłyście mnie na duchu , bo już myślałam że sama jedna jestem . Ja też takie większe sprzątanie robię raz na tydzień , chyba że pracuję w sobotę to nie tak gruntowne jak w wolna . Ze zwierząt w domu mam tylko rybki sprzątać po nich nie trzeba na szczęście .
Zgadzam się że dom jest dla nas a nie my dla niego, to nie muzeum i to my musimy się dobrze w nim czuć .
DORIS masz rację trzeba być choć troszkę zorganizowanym wtedy wszystko można spokojnie zrobić i czasu dla siebie też zostanie .
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:27   #232
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Kobiety po 40.....

Szczerze mówiąc to każdy żyje tak jak chce i tak ja mu wygodnie.Osobiście mam czas na wszystko co sobie zaplanuję ale wiem,że są kobiety i to bez względu na wiek które jakoś nie umieją sie pozbierać,ponieważ obowiązki domowe są dla nich bardzo ważne a może nawet najważniejsze.Widocznie to lubią i to im sie podoba.
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 08:48   #233
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

wCZORAJ BYŁA U MNIE KOLEŻANKA, JEJ MĄŻ JUZ OD 3 LAT PRACUJE W ODDALONYM MIEŚCIE O 300 KM od domu, powodzi im sie bardzo dobrze, są weekendowym małżenstwem. Ale okazało sie,że od roku On ma kobietę, powiedział jej o tym ale zaznaczając,że kocha obie. Ona dała mu czas 3 miesiące na zakończenie zwiazku i zarazem powiedziała ,żeby nie zjawiał się w domu przez ten czas. Rodzinie i dziecku powiedzieli,że wyjeżdża do Paryża ,a Ona cierpi,płacze i chce ratować to małżeństwo, boi się ,żestraci pozycję finansową gdyby ja mąż opuścił, boi sie ludzi co powiedzą, bo bardzo chwaliła swojego mężą.

W zasdzie nie pomogłam jej ale nie mogłam jej powiedzieć,że ja napewno nie byłabym taka dobra dla niego, nie uwierzyłabym mu juz, nie potrafiłabym zapomnieć , a co Wy o tym myslicie
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 10:14   #234
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość
wCZORAJ BYŁA U MNIE KOLEŻANKA, JEJ MĄŻ JUZ OD 3 LAT PRACUJE W ODDALONYM MIEŚCIE O 300 KM od domu, powodzi im sie bardzo dobrze, są weekendowym małżenstwem. Ale okazało sie,że od roku On ma kobietę, powiedział jej o tym ale zaznaczając,że kocha obie. Ona dała mu czas 3 miesiące na zakończenie zwiazku i zarazem powiedziała ,żeby nie zjawiał się w domu przez ten czas. Rodzinie i dziecku powiedzieli,że wyjeżdża do Paryża ,a Ona cierpi,płacze i chce ratować to małżeństwo, boi się ,żestraci pozycję finansową gdyby ja mąż opuścił, boi sie ludzi co powiedzą, bo bardzo chwaliła swojego mężą.

W zasdzie nie pomogłam jej ale nie mogłam jej powiedzieć,że ja napewno nie byłabym taka dobra dla niego, nie uwierzyłabym mu juz, nie potrafiłabym zapomnieć , a co Wy o tym myslicie
Kiedyś, wiele lat temu usłyszałam, że można rozbity garnek zlepić, ale zupy już się w nim nie ugotuje....

Każdy związek jest inny i każda sytuacja wygląda inaczej z innego punktu widzenia, ja rozwiodłam się już dwa razy.... nie wchodzę dwa razy do tej samej rzeki, tym bardziej, jeśli czysta rzeka zmieniła się w ściek.... kończę związek szybko, boleśnie i absolutnie bezkompromisowo.

Moim zdaniem, źle zrobiła, że dała mu czas.... ja zażądałabym natychmiastowego powrotu bez jednego kontaktu z tamta kobietą lub wystawiła jego walizki za próg.

Dając mu czas, dała mu trzy miesiące na ugruntowanie znajomości z nową kobietą, on już się nie boi, że straci żonę i rodzinę bo ma czas... dała mu szansę aby sam zadecydował.... i może wróci, ale na jego warunkach, ale sądzę, że ją jednak zostawi, w końcu nowa partnerka jest z nim częściej.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 10:24   #235
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Kobiety po 40.....

Ech, myślę,że nie można kochać obu kobiet na raz, ...
Żonę "kocha" za bezpieczeństwo jakie sobie zapewnia, i może stałość związku...ha a więc nie kocha...
A druga??/ To raczej uczucie gorące może nawet w tej sytuacji prawdziwsze???

Chociaż żadnej "miłości" w tym wypadku nie uznałabym za miłość....
Przywiązanie, status materialny i towarzyski, dzieci, wspólni znajomi, to raczej takie "zasiedzenie" w zawiązku, ale nie miłość....Czy w związku ze zdradą, będzie umiała nadal z nim żyć jak do tej pory???
Weekendowe małżeństwa niestety rozpadają się, bo brakuje codzienności i tego zasiedzenia w związku,które w jakimś stopniu wiąże.

A nowa miłość??/Chyba była konsekwencją oddalenia....

Gdyby nawet doszło do rozwodu, to myslę,że koleżanka w strasznej sytuacji finansowej nie zostanie, gorzej z towarzyską, im mniejsze miasto, tym nadal wielki problem, zostawionych żon, nawet nie ze swojej winy....

Smutne to wszystko....choć do przeżycia....wspieraj koleżankę, cokolwiek by się stało, myślę,że jakiekolwiek rozwiązanie nastąpi, będzie dobrym rozwiązaniem, ...życie z kłamcą jest gorsze.....
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 18:03   #236
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Witam ! Mówiąc szczerze nie wiem jak zachowałabym się w takiej sytuacji , jeszcze kilkanaście lat temu bez zastanowienia powiedziałabym"wystawiam walizki koniec " ale teraz nie wiem . Mam nadzieję , że nigdy nie będe w takiej sytuacji żeby na wlasnym przykładzie sprawdzić jak sie ma teoria do praktyki
Ze względu na dzieci przez jakiś czas może podtrzymywałabym jakąś fikcję ale takie rzeczy widać i nie sądzę , że dzieci dałyby się oszukać .
Z drugiej strony jeżeli chodziłoby tylko o jakieś różnice w charakterach można dawać czas do namysłu i drugą szansę , ale zdrady nie da się usprawiedliwić
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 18:21   #237
lidkas102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 141
Dot.: Kobiety po 40.....

Witajcie ! Życie dało mi w kość troche z mojej winy , trochę nie . 2 lata temu jak wtedy 18 syn zachorował myślałam że świat się zawalił . Potrafiłam tylko po kryjomu płakać by nie widział nie myślałam wcale ile mam lat. Teraz gdy ktoś się pyta o wiek to twierdzę , że jestem młoda bo na jednym ramieniu mam 20 ,a na drugim 21 Oczywiscie co dzień jestem młodsza , bo podobno na starość dziecinniejemy Optymistyczne podejście do życia nwet ponury wieczur robi pięknym .
lidkas102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 20:45   #238
niezapominajka100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez ewka65 Pokaż wiadomość
Witam wsystkie 40 + mam nadzieję ze mnie przyjmiecie do swego grona pazdrawiam cieplutko ze śląska
Witam(:
Wszystkim 40+ i nie tylko w ten listopadowy,zimny wieczór ślę gorące pozdrowienia.
Uważam,że właśnie w tym wieku już ma się ustalone zasady,kobiety mogą już pomyśleć o swoich pasjach.
Dzieci już powoli wylatują z rodzinnego ,mamy więcej czasu dla siebie.
Osobiście uważam,że jest to dobry okres w życiu kobiety,zadbana kobieta może się jeszcze podobać i wie już czego chce od życia w każdej dziedzinie.(:
__________________
.jestem głupia.
niezapominajka100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 10:19   #239
jobu33
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 166
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez niezapominajka100 Pokaż wiadomość
Witam(:
Wszystkim 40+ i nie tylko w ten listopadowy,zimny wieczór ślę gorące pozdrowienia.
Uważam,że właśnie w tym wieku już ma się ustalone zasady,kobiety mogą już pomyśleć o swoich pasjach.
Dzieci już powoli wylatują z rodzinnego ,mamy więcej czasu dla siebie.
Osobiście uważam,że jest to dobry okres w życiu kobiety,zadbana kobieta może się jeszcze podobać i wie już czego chce od życia w każdej dziedzinie.(:

Witam..super napisane ale powiedz Mi dlaczego masz taki podpis
Jedno przeczy drugiemu))

Dziewczyny cos nam obumiera ten wątek))
__________________

jobu33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 10:56   #240
frezja18
Zadomowienie
 
Avatar frezja18
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 157
Dot.: Kobiety po 40.....

Cytat:
Napisane przez jobu33 Pokaż wiadomość

Dziewczyny cos nam obumiera ten wątek))
witam !! no właśnie dobre spostrzeżenie tylko dlaczego obumiera , bo na początku była ogóla radość ,że nareszcie taki wątek się pojawił , a teraz co ?? brak czasu czy ogólna jesienna chandra ??
__________________
frezja18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-10 13:30:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.