Plotkowy dla dietetyczek :) II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-07-16, 08:53   #211
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
PS. Kobietki przepraszam Was, ale uprzedzam o zamiarze wyedytowania fragmentu tej wiadomosci (opisu wycieczki) więc prosze bardzo... nie cytujcie jej... opislam to bo chcialam sie tym z Wami podzielic , ale nie chce zeby to tutaj wisialo na widoku publicznym
Zatem cytuję tylko ostatnią część aby było wiadomo o co chodzi

Tak czytałam czytałam i
To musiał być naprawdę przecudny dzień we wspaniałym towarzystwie, tylko pozazdrościć. Cieszę się że tak dobrze się bawiłaś i wspaniale spędziłaś czas

Hm... nie przypominam sobie abym tam kiedyś była... A jeśli tak to niestety nie pamiętam. Pstrykałaś może jakieś zdjęcia ? Bo aż mnie ciekawość zżera - jak tam jest
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 08:56   #212
Djana
Zadomowienie
 
Avatar Djana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 262
GG do Djana
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Nie wzielismy aparatu - zrobilismy to celowo... moze kiedys tam wroce... moze raczej napewno
__________________
Jestem idealna wszak kula to kształt doskonały




Mam ciało boga tylko szkoda, że Buddy
Djana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 08:57   #213
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Ather bo to na szybko Zamieszczę wyraxniejsze jak znajdę chwilę czasu ;*
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 10:16   #214
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość



Dziękuję
Chociaż szczerze mówiąc unikam zdjęć, uwielbiam je pstrykać, ale nie pozować. Dopiero kiedy jestem 'zmuszona' i potrzebuje swoich zdjęć do jakichś celów to wtedy się decyduję na kilka

Aaaa już od tygodnia mam w oknach publiczność. Ocieplają kilka budynków na moim osiedlu i akurat padło na ten w którym mieszkam oraz wszystkie sąsiednie dookoła.
Rusztowania do samej góry i trzeba tylko uważać żeby nie wyjśc z łazienki na wpół rozebrana czy coś (bo łazienkę mam obok okna na przedpokoju, a na tym fragmencie coś ostatnio zbyt długo się skupiają, w sensie - na tej ścianie xD) Swoją drogą to młodziaki, spora część
a szkoda że nie pozujesz do zdjęć bo bardzo ładnie na nich wychodzisz
a robotnikom możesz pomachać czasem, ucieszą się

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ale upał dziś

może ktoś mi coś poradzi, mam mały dylemat otóż spotykam się teraz z kimś, a wiem że kolega chce zaprosić mnie na wesele, nie wiem czy powinnam przyjąć zaproszenie...

tylko z tym weselem jest tak że gadaliśmy o tym ze znajomymi już przez pół roku, że wszyscy razem będziemy się bawić na tym weselu, a z tym zaproszeniem to było tak, że ten kumpel od razu gadał że chce iść ze mną i para młoda nie przewidziała chyba żadnej odmowy z mojej strony, ale przyjęli za pewnik że idziemy razem więc osobnego zaproszenia nie dostałam...
po pierwsze: tak jak Ather mówiła, chcesz z nim iść, czy po prostu czujesz się zobowiązana?
po drugie: jeśli chcesz to porozmawiaj z "Twoim" i dokładnie wyjaśnij sytuację żeby później nie było niedomówień i problemów... bo jeśli faktycznie chcecie iść tam pobawić się jako paczka to nie ma w tym nic dwuznacznego i moim zdaniem śmiało możesz iść

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Kochane witam!

Przepraszam, że nie powysyłalam i nie doczytalam wszytskiego - nie mam kompletnie czasu. Ciagle tylko opalansko, basen i takie tam

Moje zycie obrociło się o 180 stopni. Zakonczyłam związek, ktory trwał 16 miesięcy. Poczulam ogromną ulge, juz nie czuję sie ograniczona, juz nikt nie kaze mi sie ubierac, nie kontroluje mnie. Powiedziałam mu, że to przzwyczajenie, bo tak było ;( Przykro mi sie zrobiło, bo wiem, że zraniłam człowiek, ale wiem, ze dla nas tak będzie najlepiej...

Lolcia - podaj mi swoj jesli amsz z orange to wtedy mrr - jestes moja ;D

No i macie majne foto - takie tam
bardzo dobrze że zakończyłaś ten związek nie ma nic gorszego niż bycie ograniczanym
ja z tego samego powodu kiedyś po 3 latach zerwałam
a ze zdjęć widać że jesteś niezła laska więc na pewno znajdziesz sobie kogoś fajniejszego

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Nie wzielismy aparatu - zrobilismy to celowo... moze kiedys tam wroce... moze raczej napewno
szkoda ze fotek nie masz, ale nie wątpię ze było super


macie pozdrowienie od Lolci, która ma jakieś problemy z wizażem, nie chodzi jej czy coś mam nadzieję że niedługo wróci do nas

a ja się smażę od rana e domu czyli nic nowego muszę sobie wymyślić jakieś twórcze zajęcie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:06   #215
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

ale upal
ale w sumie fajnie tak
od rana sprzatam, chociaz najchetniej bym sie przespala no ale musze wykorzystac wolny dzien na cos bardziej pozytecznego niz spanie. mysle ze w ciagu 1,5 h skoncze to wtedy sie chwile przespie i potem spotkanie z kolezanka.

a jutro.. mam 3 rocznice z TŻ-tem ale niestety sie nie zobaczymy. widzielismy sie wczoraj i juz dalam mu prezent - sliczny album z najladniejszymi naszymi zdjeciami ulozonymi chornologicznie i oczywiscie zostawilam troche wolnego miejsca na zdjecia ktore dopiero bedziemy tam wklejac. fajna pamiatka chyba A w czwartek bedziemy swietowac rocznice
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 11:17   #216
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
ale upal
ale w sumie fajnie tak
od rana sprzatam, chociaz najchetniej bym sie przespala no ale musze wykorzystac wolny dzien na cos bardziej pozytecznego niz spanie. mysle ze w ciagu 1,5 h skoncze to wtedy sie chwile przespie i potem spotkanie z kolezanka.

a jutro.. mam 3 rocznice z TŻ-tem ale niestety sie nie zobaczymy. widzielismy sie wczoraj i juz dalam mu prezent - sliczny album z najladniejszymi naszymi zdjeciami ulozonymi chornologicznie i oczywiscie zostawilam troche wolnego miejsca na zdjecia ktore dopiero bedziemy tam wklejac. fajna pamiatka chyba A w czwartek bedziemy swietowac rocznice
podziwiam Twój zapał do sprzątania

gratuluję 3 rocznicy jest co świętować, zdecydowanie, zwłaszcza jak Wam się układa
pomysł na prezent świetny, nie zdziwię się jak któraś przy najbliższej okazji CI go podkradnie
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:19   #217
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Ewusia_marchew cieszę się że już po wszystkim i kuruj się niech będzie wszystko ok.

agness51 - chociaż teraz tego nie zobaczysz to życzę miłego wyjazdu

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość

dopiero wróciłam ze spaceru z siostrą. Odkryłyśmy osiedle dalej nowy plac zabaw, a raczej jakiś gigantyczny plac zabaw xD nowe profesjonalne boiska do siatki i kosza, skate park, siłownia oO ogrodzone - sprzęty jak w siłowni tylko że w stylu placu zabaw, ale trzeba mieć sporo siły żeby na nich poćwiczyć. I full miejsc do zabaw dla dzieci, od jakichś pociągów, przez karuzele, drabinki, huśtawki, to jakiś 'torów przeszkód' , pajęczaków masakra ^^ a wszystko ogrodzone i taka śmieszna kolorowa kostka wyłożona
postarali się, to trzeba im przyznać.
superr w każdym jest trochę dziecka

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość
hej laseczki, niestety nie mam cyfroweczki ..ale rymy

nie bylo najgorzej u frzyjera, a nawet fajnie tylko boje sie co bedzie jutro rano , pocieszajace jets to ze mama jest zachwycona moja fryzura (1szy raz w zyciu bo zawsze mowila, ze jej sie nie podoba mi zreszta tez sie nigdy nie podobalo )
probowalam zrobic fotki kam internetowa, ale cale g...widac za przeproszeniem takze wybaczcie i czekajcie (wraz ze mna ) na fotki Ather i Atram
ja chcę zobaczyć tego fryzza

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
czesc

teraz cos dla osob o mocnych nerwach;> zdjecie w nowej fryzurce drugie zdjecie w dwoch wersjach, jedna po przerobce

zabieram sie za nadrabianie co tam napisalyscie
ślicznie wyglądasz

Ather - jaka z Ciebie chuudzinka! ale ladniusia


Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ale upał dziś

może ktoś mi coś poradzi, mam mały dylemat otóż spotykam się teraz z kimś, a wiem że kolega chce zaprosić mnie na wesele, nie wiem czy powinnam przyjąć zaproszenie...

tylko z tym weselem jest tak że gadaliśmy o tym ze znajomymi już przez pół roku, że wszyscy razem będziemy się bawić na tym weselu, a z tym zaproszeniem to było tak, że ten kumpel od razu gadał że chce iść ze mną i para młoda nie przewidziała chyba żadnej odmowy z mojej strony, ale przyjęli za pewnik że idziemy razem więc osobnego zaproszenia nie dostałam...
no to idz z tym kolegą no chyba że masz TŻ-ta i jemu to ni pasuje? albo że nie chcesz iść z tym kolegą?

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Kochane witam!

Przepraszam, że nie powysyłalam i nie doczytalam wszytskiego - nie mam kompletnie czasu. Ciagle tylko opalansko, basen i takie tam

Moje zycie obrociło się o 180 stopni. Zakonczyłam związek, ktory trwał 16 miesięcy. Poczulam ogromną ulge, juz nie czuję sie ograniczona, juz nikt nie kaze mi sie ubierac, nie kontroluje mnie. Powiedziałam mu, że to przzwyczajenie, bo tak było ;( Przykro mi sie zrobiło, bo wiem, że zraniłam człowiek, ale wiem, ze dla nas tak będzie najlepiej...
noi dobrze.. jestem z Ciebie dumna ehh moja przyjaciółka jest też w toxycznym związku.. ale ona nie potrafi (i nie chce) tego zakończyć

Djana - ahhh bardzo się cieszę że tak miło spędziłaś czas

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
ale upal
ale w sumie fajnie tak
od rana sprzatam, chociaz najchetniej bym sie przespala no ale musze wykorzystac wolny dzien na cos bardziej pozytecznego niz spanie. mysle ze w ciagu 1,5 h skoncze to wtedy sie chwile przespie i potem spotkanie z kolezanka.

a jutro.. mam 3 rocznice z TŻ-tem ale niestety sie nie zobaczymy. widzielismy sie wczoraj i juz dalam mu prezent - sliczny album z najladniejszymi naszymi zdjeciami ulozonymi chornologicznie i oczywiscie zostawilam troche wolnego miejsca na zdjecia ktore dopiero bedziemy tam wklejac. fajna pamiatka chyba A w czwartek bedziemy swietowac rocznice
no a ja prałam - praktycznie po wyjezdzie wszystko brudne podwójnie
myśle ze bardzo fajny pomysł na prezent

a ja piątek rozpakowywanie i biesiada do 3 nad ranem a potem chłopcy przez las na pole namiotowe biednii ze świeczką z Caritasu
w sobote przez las i nad wodą cały dzień, po powrocie obiad, a potem ognicho i znowu biesiada do namiotu chłopcy znowu przez las tym razem z pochodnią wczesniej sie nastraszali ze widzieli czerwone oczy na jaja a potem naprawdę zobaczyli tylko że zielone do ich namiotu zawitał pijany przybysz hah jak już z nim porozmawiali i popili to musieli zaczac udawac ze wyjezdzają zeby ich opuscił noi niedziela tez bajecznie nad wodą słonko nas zjarało i oczywiście plecki smarowałam koledze potem kremikiem (szkoda że zajęty- choc był bez dziewczyny ale ja taka nie jestem )
prze słoodko było i 0 ograniczen jedzenia i picia non stop jak nie % to niezdrowe jedzenie ale na szczęście tylko 1kg więcej
jestem obolała i dalej niewyspana ale z super wspomnieniami
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 12:24   #218
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
jestem obolała i dalej niewyspana ale z super wspomnieniami

dobre wspomnienia są najważniejsze
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:26   #219
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

zgodziłam się na to wesele, nie wiem czy dobrze zrobiłam
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 12:39   #220
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cześć
poczytuje sobie was już od dawna, ale nigdy sie nie odzywałam...choc raz kozie śmierć...mam nadzieję, ze mnie do swojego grona przyjmiecie
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 13:31   #221
asiek14
Zakorzenienie
 
Avatar asiek14
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 533
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Ja tu tak cichutko siedzę bo mnie upał męczy ale sobie podczytuję to co tutaj piszecie
Djano, śnieżko_ dobre wspomnienia to podstawa. Fajnie że udały sie wam wyjazdy
Ewusiu kuruj się szybciutko a ewentalnym tyciem sie nie martw. Najwyzej schudniesz jak wyzdrowiejesz, dużo przecież tego nie będzie a zdrowie najważniejsze I pozdrów ode mnie Lolcię
Ather, Atram, nefre śliczne jesteście Ja chcę więcej waszych zdjęć
nefre jesli sie męczyłaś to lepiej było to zakończyć
oreganko jeśli chcesz iść z nim na to wesele to idź i baw sie dobrze tylko żeby twój chłopak (mogę to tak ująć? ) nie mial wątpliwości ze idziesz z tym drugiem jako z kolegą a nie kimś wiecej
Nikita też pytanie. Tu każdy jest mile widziany
__________________
06.2012 początkująca włosomaniaczka

12.10.2012 moje włosy
14.09.2012 CP
asiek14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 13:38   #222
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
podziwiam Twój zapał do sprzątania

gratuluję 3 rocznicy jest co świętować, zdecydowanie, zwłaszcza jak Wam się układa
pomysł na prezent świetny, nie zdziwię się jak któraś przy najbliższej okazji CI go podkradnie
posprzatalam a w dodatku obralam porzeczki i zaraz bede robila sok taki na zime
oj, jest co swietowac.. chociaz mimo ze mielismy wiele kryzysow, jestesmy szczesliwi i zakochani. coprawda nie jest to juz tak jak 3 latat temnu.. to troche inna milosc.. chyba bardziej dojrzala. jest cudownie

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
jestem obolała i dalej niewyspana ale z super wspomnieniami
to najwazniejsze
fajnie ze fajnie sie bawilas

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
zgodziłam się na to wesele, nie wiem czy dobrze zrobiłam
wydaje mi sie ze dobrze, ja bym na Twoim miejscu sie zgodzila. przeciez planowalas to wesele juz wczesniej.. no i idziesz z tym kolega tylko jak z kolega. a co na to Twoj TŻ?
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 15:28   #223
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Hm... zapytaj za pół roku To powiem że ja ^^
Już nie mogę się doczekać kiedy w końcu sobie zrobię
No własnie ja na dniach chcę sobie zrobić i tak chciałam zapytać jaki to ból :P

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Aaaa już od tygodnia mam w oknach publiczność. Ocieplają kilka budynków na moim osiedlu i akurat padło na ten w którym mieszkam oraz wszystkie sąsiednie dookoła.
Rusztowania do samej góry i trzeba tylko uważać żeby nie wyjśc z łazienki na wpół rozebrana czy coś (bo łazienkę mam obok okna na przedpokoju, a na tym fragmencie coś ostatnio zbyt długo się skupiają, w sensie - na tej ścianie xD) Swoją drogą to młodziaki, spora część
Ja dziś robotnikom robiłam zdjęcia, prawde mówiąc nie robią u mnie tylko blok obok, ale nudziło mi się i z balkonu robiłam

Cytat:
Napisane przez Djana Pokaż wiadomość
Apiska jak wczoraj widziałam sady wiśniowe... to zgadnij czyj avatarek mi się przypomniał wiem że to czeresienki masz... ale siła skojarzeń jest piękna
Hyh, dziś ostatni dzień mam czereśnie (nie wiśnie ), bo zaraz zmienie na cosik innego


Alez dziś gorąco...Praktyke mi odwołali, to pojechalam z tatą na miasto. Oczywiście zawsze jak ubiore jakąś blużkę zdziwnym wycięcem z tyłu to się opale i mam teraz coś dziwnego hehe ;P

Dziś przywożą nową chłodziarko-zamrażarkę
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:14   #224
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

umieram! Mojaaa puuupa, nooogi! spalone jaka ja jestem niemądra


Nie wiecie nawet jajką ulge poczułam gdy zkaonczyłam ten związek...
Pisze sobie z kolega z Krakowa, rozmawiam, świetnie nam się rozmawia, pisze itd itp i chcemy sie spotkac ze soba - w Krakowie lub Katowicach Nie myslcie sobie, że ja juz tak z kwiatka na kwiatek. Po prostu kumpel i tyle. Fajnei bedzie poznac kogos nowego. Musze wykorzystac wakacje
A Moze tak mały zlot w Katowicach? Co Wy na to?
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:25   #225
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
umieram! Mojaaa puuupa, nooogi! spalone jaka ja jestem niemądra


Nie wiecie nawet jajką ulge poczułam gdy zkaonczyłam ten związek...
Pisze sobie z kolega z Krakowa, rozmawiam, świetnie nam się rozmawia, pisze itd itp i chcemy sie spotkac ze soba - w Krakowie lub Katowicach Nie myslcie sobie, że ja juz tak z kwiatka na kwiatek. Po prostu kumpel i tyle. Fajnei bedzie poznac kogos nowego. Musze wykorzystac wakacje
A Moze tak mały zlot w Katowicach? Co Wy na to?
hihi no to miło mieć takiego kolegę
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:32   #226
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Atram Pokaż wiadomość
ale upal
ale w sumie fajnie tak
od rana sprzatam, chociaz najchetniej bym sie przespala no ale musze wykorzystac wolny dzien na cos bardziej pozytecznego niz spanie. mysle ze w ciagu 1,5 h skoncze to wtedy sie chwile przespie i potem spotkanie z kolezanka.

a jutro.. mam 3 rocznice z TŻ-tem ale niestety sie nie zobaczymy. widzielismy sie wczoraj i juz dalam mu prezent - sliczny album z najladniejszymi naszymi zdjeciami ulozonymi chornologicznie i oczywiscie zostawilam troche wolnego miejsca na zdjecia ktore dopiero bedziemy tam wklejac. fajna pamiatka chyba A w czwartek bedziemy swietowac rocznice
Wspaniały pomysł na prezent, to trzeba przyznać
3 lata... sporo Oby Wam się ciągle układało i było tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
superr w każdym jest trochę dziecka
tia... =^^'=

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
Ather - jaka z Ciebie chuudzinka! ale ladniusia
E tam... nie aż taka. Aczkolwiek dziwnie się poczułam będąc dzisiaj jak co rano - po owoce na śniadanie w warzywniaku. Kobieta stanęła w drzwiach, zatrzymała się, popatrzyła na mnie z uśmiechem i wypaliła z tekstem "O jaki szczypiorek!" ...
Myślałam że zalicze zgon na miejscu


Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
a ja piątek rozpakowywanie i biesiada do 3 nad ranem a potem chłopcy przez las na pole namiotowe biednii ze świeczką z Caritasu
w sobote przez las i nad wodą cały dzień, po powrocie obiad, a potem ognicho i znowu biesiada do namiotu chłopcy znowu przez las tym razem z pochodnią wczesniej sie nastraszali ze widzieli czerwone oczy na jaja a potem naprawdę zobaczyli tylko że zielone do ich namiotu zawitał pijany przybysz hah jak już z nim porozmawiali i popili to musieli zaczac udawac ze wyjezdzają zeby ich opuscił noi niedziela tez bajecznie nad wodą słonko nas zjarało i oczywiście plecki smarowałam koledze potem kremikiem (szkoda że zajęty- choc był bez dziewczyny ale ja taka nie jestem )
prze słoodko było i 0 ograniczen jedzenia i picia non stop jak nie % to niezdrowe jedzenie ale na szczęście tylko 1kg więcej
jestem obolała i dalej niewyspana ale z super wspomnieniami
Whoho Widzę że atrakcji nie brakowało - najważniejsze to co przywiozłaś ze sobą - świetne wspomnienia!
Bo o to przecież chodziło - o dobrą zabawę.

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
zgodziłam się na to wesele, nie wiem czy dobrze zrobiłam
Oreganko, troszeczkę bez sensu jeśli zrobiłaś to wbrew sobie... Bo nie chodzi o to aby iśc bo trzeba, z przymusu czy też 'bo tak wypada'. Aby bawić się i cieszyć naprawdę szczerze musisz chcieć tam być...

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Cześć
poczytuje sobie was już od dawna, ale nigdy sie nie odzywałam...choc raz kozie śmierć...mam nadzieję, ze mnie do swojego grona przyjmiecie
Witamy

Cytat:
Napisane przez Apiska Pokaż wiadomość
No własnie ja na dniach chcę sobie zrobić i tak chciałam zapytać jaki to ból :P
Powiem tak - boli
Moja mama ma dwa tatuaże


Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A Moze tak mały zlot w Katowicach? Co Wy na to?
A może tak we Wrocławiu ?

Oj uwielbiam zloty już tyle razy śmigałam po polsce i tyle nowych ludzi poznałam... A ile wspomnień
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:34   #227
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
umieram! Mojaaa puuupa, nooogi! spalone jaka ja jestem niemądra


Nie wiecie nawet jajką ulge poczułam gdy zkaonczyłam ten związek...
Pisze sobie z kolega z Krakowa, rozmawiam, świetnie nam się rozmawia, pisze itd itp i chcemy sie spotkac ze soba - w Krakowie lub Katowicach Nie myslcie sobie, że ja juz tak z kwiatka na kwiatek. Po prostu kumpel i tyle. Fajnei bedzie poznac kogos nowego. Musze wykorzystac wakacje
A Moze tak mały zlot w Katowicach? Co Wy na to?
zazdroszcze, ze jestescie z jednych okolic ...ja dolny slask ehh
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:38   #228
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Wspaniały pomysł na prezent, to trzeba przyznać
3 lata... sporo Oby Wam się ciągle układało i było tylko lepiej


tia... =^^'=


E tam... nie aż taka. Aczkolwiek dziwnie się poczułam będąc dzisiaj jak co rano - po owoce na śniadanie w warzywniaku. Kobieta stanęła w drzwiach, zatrzymała się, popatrzyła na mnie z uśmiechem i wypaliła z tekstem "O jaki szczypiorek!" ...
Myślałam że zalicze zgon na miejscu




Whoho Widzę że atrakcji nie brakowało - najważniejsze to co przywiozłaś ze sobą - świetne wspomnienia!
Bo o to przecież chodziło - o dobrą zabawę.



Oreganko, troszeczkę bez sensu jeśli zrobiłaś to wbrew sobie... Bo nie chodzi o to aby iśc bo trzeba, z przymusu czy też 'bo tak wypada'. Aby bawić się i cieszyć naprawdę szczerze musisz chcieć tam być...


Witamy


Powiem tak - boli
Moja mama ma dwa tatuaże



A może tak we Wrocławiu ?

Oj uwielbiam zloty już tyle razy śmigałam po polsce i tyle nowych ludzi poznałam... A ile wspomnień
aaaaa.......jestes z wrocka?
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:40   #229
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Dziewczyny... jest sprawa A raczej - mam dylemat
Chodzi o pracę. Mam możliwość dołączyć do znajomej. Na promocje w hipermarketach. 8h dziennie, teoretycznie 3 dni w tygodniu, chociaż jak bym chciała mogłabym więcej.

Praca pewnie od rana do wieczora będzie wypadała...
Musiałabym porobić badania, i tą sanepidowską książeczkę zdrowia. Potem jednodniowy kurs przygotowawczy...
10 zł za godzinę płacą.


I sama nie wiem... Z jednej strony fajnie by było zarobić, a z drugiej... jak będą mi kazali łazić w stroju hot doga albo podpaski ? A tak poważniej... waham się tylko dlatego że nie wiem jak to będzie z posiłkami. Rano I śniadanie i bym wychodziła. Potem drugie bym brała do pracy... A co z obiadem ? Ych... Przecież ja tam umre z głodu mając tylko jedną przerwę ;(
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 16:41   #230
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość
aaaaa.......jestes z wrocka?
No tak jakoś przypadkiem się złożyło
Ather jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:44   #231
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez enda____ Pokaż wiadomość
zazdroszcze, ze jestescie z jednych okolic ...ja dolny slask ehh
ja z pomorza, więc już w ogóle drugi koniec Polski
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 16:46   #232
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
No tak jakoś przypadkiem się złożyło
a ja bylam pewna ze, ze slaska jak reszta bandy

jestesmy sasiadkami studiuje zaocznie we wrocku ..a mieszkam 30km od wrocka

a co do pracy to ja bym ją brala 10 zl/h to duzo.....nawet bardzo duzo jak dla mnie
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 17:25   #233
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Oo,w końcu mogę w tym wątku coś napisać.Nie mam siły nadrabiać zaległości,naprawdę wybaczcie.Byłam dziś u lekarza i dowiedziałam się,że mam bardzo niskie ciśnienie,chce mi się ciągle spać,mam zimne nogi i praktycznie 0energii,zawroty głowy itp,lekarka kazała mi pić kawę i mocną herbatę,nic mi to nie daje .Co robić?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 17:32   #234
enda____
Rozeznanie
 
Avatar enda____
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 883
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
ja chcę zobaczyć tego fryzza
jak bede miala jakas wyrazna fotka to obiecuje, ze dam

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oo,w końcu mogę w tym wątku coś napisać.Nie mam siły nadrabiać zaległości,naprawdę wybaczcie.Byłam dziś u lekarza i dowiedziałam się,że mam bardzo niskie ciśnienie,chce mi się ciągle spać,mam zimne nogi i praktycznie 0energii,zawroty głowy itp,lekarka kazała mi pić kawę i mocną herbatę,nic mi to nie daje .Co robić?
uu...wiem jak sie czujesz bo tez mam ZAWSZE niskie cisnienie dzisiaj mialam 86/44, a jak Twoje? kiedys jak jeszcze chodzilam do szkoly, zle sie pocuzlam i poszlam do pielegniarki (bylam slaba, oslabiona, na nic nie mialam sily). Zmierzyla mi cisnienie i powiedziala, zebym pobiegala sobie po schodach bo mam niskie .....%^&%$$^&^#
__________________
"Prawdziwy przyjaciel to podwójne szczęście, prawdziwy przyjaciel to połowa cierpień"

... hmm
enda____ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 17:59   #235
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Mi nawet lekarka nie powiedziała jakie mam ciśnienie! ale powiedziała jedynie 'uuu bardzo niziutkie!' i nic więcej,nie pomaga kawa,herbata czuję się tak wypompowana,że chcę mi się jedynie siedzieć i płakać
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 18:01   #236
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Mi nawet lekarka nie powiedziała jakie mam ciśnienie! ale powiedziała jedynie 'uuu bardzo niziutkie!' i nic więcej,nie pomaga kawa,herbata czuję się tak wypompowana,że chcę mi się jedynie siedzieć i płakać
Lolcia co jest grane,
widzę że coś słabo się czujesz ostatnio, ale też humorek nie za bardzo, jakiś dołek czy jak?
a jak z tym chłopakiem, z którym się spotykasz, oki?
tak wogóle to ściskam mocno i szybko wracaj do zdrówka
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 18:04   #237
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jest sprawa A raczej - mam dylemat
Chodzi o pracę. Mam możliwość dołączyć do znajomej. Na promocje w hipermarketach. 8h dziennie, teoretycznie 3 dni w tygodniu, chociaż jak bym chciała mogłabym więcej.

Praca pewnie od rana do wieczora będzie wypadała...
Musiałabym porobić badania, i tą sanepidowską książeczkę zdrowia. Potem jednodniowy kurs przygotowawczy...
10 zł za godzinę płacą.


I sama nie wiem... Z jednej strony fajnie by było zarobić, a z drugiej... jak będą mi kazali łazić w stroju hot doga albo podpaski ? A tak poważniej... waham się tylko dlatego że nie wiem jak to będzie z posiłkami. Rano I śniadanie i bym wychodziła. Potem drugie bym brała do pracy... A co z obiadem ? Ych... Przecież ja tam umre z głodu mając tylko jedną przerwę ;(
ja bym brała, 10zł całkiem całkiem, za chodzenie w stroju hotdoga
jak się pracuje to trzeba się nieźle nagimnastykować żeby jeść prawidłowe posiłki, szczególnie teraz gdy jest taki gorąc, ja wychodzę o 6:30 i często wracam koło 18:30 do domu więc prawie całe jadło do pracy muszę zabrać, a w takiej temp ciężko o to żeby to było świeże i smaczne po kilkugodzinnym leżakowaniu w pudełku
ale trzeba jakoś sobie radzić, dasz radę na bank
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 18:21   #238
vixeen89
Rozeznanie
 
Avatar vixeen89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 558
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Cytat:
Napisane przez śnieżka_ Pokaż wiadomość
a ja piątek rozpakowywanie i biesiada do 3 nad ranem a potem chłopcy przez las na pole namiotowe biednii ze świeczką z Caritasu
w sobote przez las i nad wodą cały dzień, po powrocie obiad, a potem ognicho i znowu biesiada do namiotu chłopcy znowu przez las tym razem z pochodnią wczesniej sie nastraszali ze widzieli czerwone oczy na jaja a potem naprawdę zobaczyli tylko że zielone do ich namiotu zawitał pijany przybysz hah jak już z nim porozmawiali i popili to musieli zaczac udawac ze wyjezdzają zeby ich opuscił noi niedziela tez bajecznie nad wodą słonko nas zjarało i oczywiście plecki smarowałam koledze potem kremikiem (szkoda że zajęty- choc był bez dziewczyny ale ja taka nie jestem )
prze słoodko było i 0 ograniczen jedzenia i picia non stop jak nie % to niezdrowe jedzenie ale na szczęście tylko 1kg więcej
jestem obolała i dalej niewyspana ale z super wspomnieniami
ciesze się bardzo że zabawa udanabo to najwazniejsze

Cytat:
Napisane przez oreganka Pokaż wiadomość
zgodziłam się na to wesele, nie wiem czy dobrze zrobiłam

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
A Moze tak mały zlot w Katowicach? Co Wy na to?
oooj za dalekooo
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Dziewczyny... jest sprawa A raczej - mam dylemat
Chodzi o pracę. Mam możliwość dołączyć do znajomej. Na promocje w hipermarketach. 8h dziennie, teoretycznie 3 dni w tygodniu, chociaż jak bym chciała mogłabym więcej.

Praca pewnie od rana do wieczora będzie wypadała...
Musiałabym porobić badania, i tą sanepidowską książeczkę zdrowia. Potem jednodniowy kurs przygotowawczy...
10 zł za godzinę płacą.


I sama nie wiem... Z jednej strony fajnie by było zarobić, a z drugiej... jak będą mi kazali łazić w stroju hot doga albo podpaski ? A tak poważniej... waham się tylko dlatego że nie wiem jak to będzie z posiłkami. Rano I śniadanie i bym wychodziła. Potem drugie bym brała do pracy... A co z obiadem ? Ych... Przecież ja tam umre z głodu mając tylko jedną przerwę ;(
Ather znowu mam tak samo :P .bo ja mam możliwość podjecia pracy w sierpniu zeby rozkladać towary (jestem w trakcie wyrabiania ksiazeczki:P) i też mam problem co z posiłkami...
wogole wyjezdzam w sobote i tez sie boje co z posiłkami, bo tam nie bedzie mozliwosci jesc 5 razy dziennie dobrych posilkow bo rano wychodzimy z hotelu i wracam na wieczor a w miedzyczasie co?;/ a nie moge jeszcze bardziej schudnac bo kaplica;/

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Oo,w końcu mogę w tym wątku coś napisać.Nie mam siły nadrabiać zaległości,naprawdę wybaczcie.Byłam dziś u lekarza i dowiedziałam się,że mam bardzo niskie ciśnienie,chce mi się ciągle spać,mam zimne nogi i praktycznie 0energii,zawroty głowy itp,lekarka kazała mi pić kawę i mocną herbatę,nic mi to nie daje .Co robić?
L OLCIA WRóCIłA

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Mi nawet lekarka nie powiedziała jakie mam ciśnienie! ale powiedziała jedynie 'uuu bardzo niziutkie!' i nic więcej,nie pomaga kawa,herbata czuję się tak wypompowana,że chcę mi się jedynie siedzieć i płakać
kochana, mam nadzieje że to przejściowe i szybko się poprawi
vixeen89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 19:10   #239
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

Oreganko humorek byłby dobry,gdyby nie to ciśnienie,naprawdę to mi odbiera całą radość życia,bo nie mam nawet siły żyć pełnią życia,a lekarz co mi pomoże? mam pić kawę i herbatę oraz napoje z kofeiną
vixeen przepraszam Cię,że do Ciebie nie napisałam,ale naprawdę nie miałam głowy,jak tylko poczuję się trochę lepiej,to od razu do Ciebie napiszę.
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-07-16, 21:57   #240
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Plotkowy dla dietetyczek :) II

witajcie
nie mam sily nadrabiac co pisalyscie, ale tylko chcialam Wam napisac jaki mialam dzis smieszny dzien .... no wiec rano bardzo sie spieszylam i polecialam po drodze na tramwaj do piekarni po jakies sniadanie. siedzac juz w tramwaju (jade nim 30minut) siegam do torby zeby wydobyc moje sniadanko, a tu lekka niespodzianka: NIE MA! zapomnialam zabrac z piekarni kupilam i nie wzialam
troszke mnie to wkurzylo tak z rana, bo bylam tylko o jednym bananie, a w okolicy mojego "urzedu" nie ma zadnego sklepu... no i tak caly dzien przezylam na herbatkach... dobrze ze duzo pracy bylo to nie czulam glodu.. no ale wracajac z pracy wstapilam do piekarni, byla juz inna ekspedientka, ale powiedzialam, ze rano zapomnialam wziac 2 bulki z kruszonka no i faktycznie miala to odlozone pod lada, zapakowane, a ze oni w tej piekarni zawsze przyczepiaja rachunek do torebki (bo to przy sklepie innym i innej piekarni,tak w centrum handlowym jakby) wiec wszystko bylo jasne ze to zaplacone itd. no wiec sukces hihi po czym poszlam do warzywniaczka po jakies owoce na ten upal.. i tak sobie ogladalam co tam maja ciekawego i na co mam ochote i rzucily mi sie w oczy takie malutkie banany. wiec mowie do sprzedawcy ze z nich to sie jakas zupe gotuje ale nie iwiem jak pol kolejki podjelo temat zupy bananowej ale ja ostatecznie ich nie kupilam, tylko winogrona i melona. odchodzilam juz z kolejki a tu pan za mna woła i daje mi peczek tych mini banankow!!!!!!! wrocilam do domu otwieram drzwi a tu sasiad (ten co kiedys arbuza przyniosl) mowi ze wlasnie ugotowal obiad i ze mnie zaprasza niestety kuraka mial a ja ni ejadam, ale mimo wszystko bardzo to mile bylo
jednym slowem, rano mialam dolowaty dzien bo wszsytko bylo na opak, juz co sie w pracy dzialo to nie bede opowiadac. ale podczas powrotu do domu i po powrocie poprostu smialam sie w glos do samej siebie, tak sie los do mnie usmiechal dzis
dobrej nocki dziewczynki
ja sprobuje ruszyc z moja praca, wkoncu wczesna pora jeszcze....
__________________
Życie jest zbyt ważne, żeby brać je na serio. [Oscar Wilde]






gujana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:47.