Polecam/odradzam WETERYNARZA - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-29, 19:16   #211
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Melka88 Pokaż wiadomość
tulipanno. pewnie, że się da.. trzeba tylko pamiętać, że zwierze też czuje i ma prawo się bać.. życzę powrotu do zdrowia twojej koteczce.. Wczoraj mojej Meli ściągnięto szwy po sterylce.. wszystko ładnie zagojone pani Justyna jest nieoceniona

a na jakiej ul. znajduje się lecznica, do której Ty chodzisz ze zwierzaczkiem?

Oczywiscie. chodzilo mi o to, ze da sie zwierzatku zrobic normalnie te dwa zastrzyki, bez uzywania kagancow i jakiejs klatki! mimo tego, ze kot mial za soba przejscia z poprzednim wteerynarzem zniosl to dzielnie i nawet nie miauknal nie mowiac o odgryzaniu komus reki. Poprzedni zalozyl z gory, ze zwierze bedzie gryzc. Lecznica znajduje sie na Kordiana bodajze, po wpisaniu w google nazwiska polecanego przeze mnie lekarza jako pierwsza wyskoczy ich strona
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 08:00   #212
Quenny
Raczkowanie
 
Avatar Quenny
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z Unii Europejskiej
Wiadomości: 91
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

P O L E C A M !!!!!!
Mieszkam dość krótko w woj.pomorskim. Ale moje doświadczenie
z weterynarzami (zagranicznymi i polskimi) jest bardzo duże.
Z całą świadomością i z "ręką na sercu" mogę polecić :
Pan Tomasz Sujkowski - Pogórze - Kosakowo (Gdynia).
Mam obecnie trzy psy, wszystkie bardziej lub mniej wymagają
opieki (np. 14-to letni Maltańczyk parę miesięcy temu miał zawał).
Podejście do zwierząt, a przede wszystkim profesjonalizm Pana
Tomasza zasługują na jak najwyższą notę.
Chapeau bas !!!
__________________
Iść za marzeniem i znowu iść za marzeniem - i tak -
ewiq - usque ad finem [wiecznie - aż do końca]
Quenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-03, 13:11   #213
rinoa_woman
Wtajemniczenie
 
Avatar rinoa_woman
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 413
GG do rinoa_woman
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POLECAM
woj. wielkopolskie

Wolsztyn
lecznica ArkaVet którą prowadzi Pan dr Artur Kawa, jest to lekarz z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi lecznicę dla małych zwierząt ale pomoże także przy dużych. Można mu zaufać, bo jego tata też był weterynarzem ja chodzę do niego ze wszystkimi moimi zwierzętami, uratował moją kotkę staruszkę 15letnią i teraz jest już zdrowa, potrafi dobrze doradzić, zabiegi przeprowadza w sterylnych warunkach, ma czysty zadbany gabinet, jest dobrze zorganizowany(prowadzi bazę danych klientów) przyjmuje od poniedziałku do piątku w godz 14.00-18.00(po 18.00 przyjmuje pacjentów na zabiegi i operacje)a w soboty od 10.00-14.00, ceny też nie są wygórowane. polecam tego lekarza!
rinoa_woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 10:36   #214
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Łódź
Polecam CM Vet na Rzgowskiej (koło krańcówki tramwajowej na Kurczakach). Dla mnie największym udogodnieniem jest to, że przyjmują całą dobę, czyli nie muszę dostosowywać swojego planu dnia do wizyty i mogę jechać zawsze gdy coś się dzieje nie tak z kocicą.
Zdarzały mi się wizyty u wielu weterynarzy z moimi zwierzakami, ale wydaje mi się, że najbardziej profesjonalną opiekę mają właśnie tam. Poza tym zawsze mam wrażenie, że pracujący tam weterynarze z wyjątkowym ciepłem podchodzą do leczonych zwierząt i że naprawdę je lubią i nie traktują jak przypadek danej choroby tylko jak konkretnego zwierzaka z konkretnym problemem.

Jedna tylko uwaga - zdecydowanie nie jest tanio. Ale nie będę oszczędzać, gdy mój zwierzak choruje.
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:46   #215
kajutka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 70
Smile Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A w Lublinie? Napiszcie prosze
kajutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 22:32   #216
Vic87
Rozeznanie
 
Avatar Vic87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Z tej samej okolicy co mój lap :)
Wiadomości: 795
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Kalisz - woj. Wielkopolskie


POLECAM:
Z czystym sumieniem i ręką na sercu, mogę polecić lek. wet. Tomasza Ciszewskiego, specjalistę od chorób psów i kotów. Przyjmującego w przychodzi weterynaryjnej na ul. Cegielnianej 11a (koło Parku Przyjaźni). Gdyby był ktoś zainteresowany mogę podać nr telefonów.
Troszkę o samym weterynarzu. Naprawdę sympatyczny i kompetentny facet. Widać, że ma podejście do zwierzaków. Sama mam zapisane u niego kota i psa. Po tym jak przygarnęłam kocią bidulkę, wyleczył ja z kociego kataru, co też ważne potrafi brać pieniądze tylko za zrobiony zastrzyk, a nie całą wizytę - kontrolne często darmowe. Niedługo mam zamiar sterylizować swoją kicię, a sterylkę przeszły u Niego już tzw firmowe koty - pełny profesjonalizm, brak powikłań

__________________
http://annamazur.com.pl - fotografia

Vic87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 10:21   #217
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

KRAKÓW:

polecam: Klinikę na ul. Centralnej. Wszyscy przyjmujący tam weterynarze to profesjonaliści, a do tego sympatyczni i pomocni. Trzy razy ratowali życie mojego pierwszego królika, z obecnym kickiem też tam jeżdżę. Jeszcze się nie zawiodłam i mam nadzieję, że tak pozostanie Ceny też są bardzo ok, kilka razy zupełnie za free obcinali pazurki królikowi, bo "misiek taki fajny"

nie polecam: gabinetu na os. Szklane Domy. Pani weterynarz stwierdziła bez żadnego badania, czy czegokolwiek, że jak moja króliczka siusia krwią, to to napewno jest ruja [a był to kamień w pęcherzu moczowym.. ] :| generalnie jakoś tak tam brudno i średnio przyjemnie, a pani weterynarz śmierdzi papierosami, które pali w przerwach między pacjentami :|
__________________

kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-20, 15:37   #218
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez kasaga73 Pokaż wiadomość
Odradzam:
Poznań
lek. wet. Hannna Lisiecka "Kobra" ul. Międzyborska 67

P. Hanna jest bardzo wrażliwa na choćby najmniejszą krytykę - reaguje wtedy bardzo aroganckim zachowaniem, zupelnie nie wspolmiernym do sytuacji.
Jesli postawi jakas diagnoze, tu upiera sie przy niej, nawet jesli wyniki badan laboratoryjnych jej nie potwierdzaja.
Najprostsze badanie przeciaga sie u niej nawet do 1h, poniewaz p. Hanna przerywa je za kazdym razem jak tylko ktos zadzwoni lub pojawi sie w sklepiku celem dokonania zakupow, a biedny klient w tym czasie czeka z coraz bardziej nerwowym psem.

???? chodzimy do pani Hani i bardzo się zdziwiłam jak to przeczytałam.
Pani Hania arogancka?? Uparta??
Od praktycznie 2lat pani Hania dba o oczka mojej piesi, bo została nam polecona jako psi okulista.
I nigdy nie czekałam godziny, umawiamy się na konkretny dzień i godzinę.
Jak jesteśmy w gabinecie i pani Hania bada psiaka nigdy nie przerywała.
Po postawieniu diagnozy proponuje jakie może być leczenie, niczego nie narzuca.
Fakt wymaga dyscypliny od zwierzaka, podczas badania skupienia.
No ale przecież to nie jest wada.
A ja mogę panią Hanie polecić jako psiego okulistę. Uratowała oczka już kilku znajomym psiakom.

masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 10:16   #219
liber
Raczkowanie
 
Avatar liber
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 30
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

LUBLIN - polecam!

Kajutka z czystym sumieniem polecam Ci Klinikę Małych Zwierząt na ul. Stefczyka w Lublinie a w szczególności dr Sokołowskiego. Niedawno, po wypadku samochodowym moja Tosia (owczarek niemiecki) była jedną a może i dwoma łapkami na tamtym świecie. Gdyby nie szybka, fachowa i troskliwa opieka doktora nie było by jej z nami.
Twierdzę,że nie spotkałam takiego lekarza dla ludzi a co dopiero dla zwierzaczków.
liber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 09:07   #220
Kruszynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 22
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez Ivvonka Pokaż wiadomość
Od jakiegos czasu nosilam sie z mysla zalozenia watku, w ktorym polecalybyscie lub nie weterynarza.

Zeby bylo przejrzyscie, w pierwszej kolejnosci piszmy tego dobrego i uzasadnienie, w drugim tego, ktorego nie polecamy i dlaczego.



WOJ. LUBUSKIE

POLECAM:

Przychodnia dla zwierzat
ul. Staszica 17/8
67-100 Nowa Sól

lek. wet. Tomasz Mieluch - wspanialy weterynarz, wyleczyl mojego boksera z powaznej choroby skory, niedawno pod jego opieka znalazl sie takze moj kroliczek
lek. wet. Adam Michalski - specjalista od krolikow, bardzo sympatyczny, delikatny, widac, ze jest oddany swojej pracy i kocha zwierzeta



ODRADZAM:

lek. wet. Hanusz - przyjmuje w klinice dla zwierzat w Zielonej Gorze, chciala uspic mojego pieska, nie dawala mu szans na wyleczenie (mial powazna chorobe skory, drapal sie do ran, wdawalo sie zakazenie... to bylo straszne), leczyla sterydami... Gdyby Bertisek nie trafil do doktora Mielucha w Nowej Soli (patrz wyzej) to nie wiem, co by bylo... Nie polecam!
POLECAM we Wrocławiu:
Lecznica dla zwierząt w Leśnicy, ul. Krępicka 5a, wet. Marek Słupski.
Telefon na pieczątce niestety nieczytelny, a ja po raz kolejny zapomniałam go sobie spisać.
Wracając do weta: świetny facet, bardzo miły i rzeczywiście ma ogromnie bogatą wiedzę na temat psów i kotów (w nich się specjalizuje). Ja go polecam i wszyscy moi znajomi psiarze także. Do tego - co ważne - wizyty są naprawdę niedrogie.

Nie odradzam żadnego. Nigdy się nie nacięłam
__________________
Kruszyna
"Primum non stresere..."
pies przeciętny inaczej: http://psiejsko.blox.pl
Kruszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 11:41   #221
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

BIAŁYSTOK


Polecam weterynarzy ze "Zwierzaka" na ulicy Piastowskiej. Wielkim plusem jest to,że lecznica jest otwarta również w święta (przeważnie 2-4 godz.),przy kosztownych operacjach i zabiegach podobno rozkładają należność na raty, weterynarze są mili i sympatyczni


Natomiast odradzam weterynarza z Mickiewicza,tego w ogródku jordanowskim (nie wiem czy jeszcze tam jest), kilka lat temu praktycznie zawsze przy podcinaniu pazurków u naszej suni niechcący ją skaleczył itp., miałam wrażenie jakby wszystko robił na odwal, szczerze odradzał sterylizację (polecał antykoncepcję w zastrzykach) co skończyło się ropomacicami (nie wiem czy dobrze odmieniłam :P)
Na szczęście zabieg skończył się dobrze i po kilku dniach Pikunia wróciła do sił
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 11:47   #222
AryaxD
Wtajemniczenie
 
Avatar AryaxD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków, ale myślami z Meksyku ;)
Wiadomości: 2 400
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Amicus
Adres:
Na stronie internetowej ( www.amicusweterynaria.pl ) jest podany adres i telefon, ale nie ma podanych godzin.A więc mówię :
Pn.-Pt. 10.00 - 20.00 Sob. 10.00-15.00 Niedz. 10.00-12.00 . Jest też jednak całodobowy dyżur telefoniczny(informacja z wizytówki), i dużury nocne w poniedziałki,środy,soboty i piątki ( informacja ze str. int. ) .
Weterynarz widac, ze zna się na kickach.Łatka przed szczepieniem dokładnie zbadał .pazurki,pupcię,ząbki,brz uszek.Mają narkozę wziewną również.Mają włąsny sklep w którym...latają mole
Jednak.Byłam tam też 2 raz z psiakiem.Byliśmy tylko po wypisanie recepty na lek na padaczkę.
I za samo wypisanie recepty wzięli od nas 30 zł ;/ No sorry, ja wydam tyle na psa, ale nie na głupią receptę, którą wypisac mi moze za darmo zwykły lekarz rodzinny.
Po skreśleniu lecznicy Amicus, na 2 szczepienie pojechałam do lecznicy
"Na żabińcu"
Kraków, ul. Konecznego 6 /12U, tel. 012 4163239
Weterynarz miły.
Zbadał Łatka,ząbki, brzuszek, pazurki.
Zaszczepił szybko i sprawnie.
Wziął tylko 15 zł, podczas gdy poprzednia lecznica bierze za to szczepienie 20-25 zł.
Polecam.
W dodatku obok tej lecznicy jest sklep "Karusek", który jest całkiem nieźle zaopatrzony, choć Zuzali nie mają.

Jeżeli chodzi o psy i króliki są świetni.
AryaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:20   #223
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

bo moj rudi ma jakies problemu z wrzodami
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:28   #224
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

jest na Wizoozu taki watek polecam/odradzam weterynarza.
ja polecam go przegladnac
https://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=8737847
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:23   #225
lady marmolade
Raczkowanie
 
Avatar lady marmolade
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 225
GG do lady marmolade
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

moze ktos polecic weterynarza w okolicy wroclawia?
__________________
wątek:
Wrocław wiosną!!!
zapraszamy Wrocławianki
Tyjemy razem



lady marmolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 16:32   #226
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Ja polecić ci mogę gabinet na bajana (gądów) ,,żako". Bardzo mili, dokładni. Wyleczyłam u nich świnkę, bo gdzie indziej oglądali jej sierść przez lupę... A oni pobrali kawałek skóry i wiedzieli ci jej jest. Chodze z psem do nich na szczepienia i naprawdę nie narzekam.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-13, 08:51   #227
monika733
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 646
GG do monika733
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

Link podany przez lain nie otwiera sie wiec podaje wetów z których porad my kozystamy i jesteśmy zadowoleni : dok. Sekula (ulice zaraz poszukam) i dok. Robak - ul.Januszewicka.
monika733 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 12:53   #228
KobietaNaBosaka
Raczkowanie
 
Avatar KobietaNaBosaka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Trzecia półkula
Wiadomości: 65
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

- lek.wet. Kanzawa , Czajkowskiego 73
Świetny specjalista, zresztą Jego żona rówież. Korzystam i z czystym sumieniem polecam - zresztą moje kudłate szczęście podpisze się pod tym 4 łapkami
__________________
"-Co to znaczy "mieć chłopa"?
-Prawdopodobnie chodzi o męską służbę domową. Bardzo rozpowszechnioną w XX wieku."
KobietaNaBosaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-19, 20:26   #229
nigel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Pozwolicie drogie Panie, ze tez sie dolacze to tego watku

POLECAM KATOWICE

dr Wojciech Oślizło.
ul.
Szenwalda 70
Katowice

Czlowiek naprawde oddany zwierzakom, ceny przystepne, nie zdzieraja. Pan dr raczej leczy niz inkasuje pieniadze. Az mi bylo glupio, kiedy po kastracji kotki przy 4 wizycie kontrolnej, wszelkie zastrzyki i badania byly : "wliczone w koszt", jak to Pan dr okreslil.
Naprawde dr Oślizło rozmawia, tlumaczy cierpliwie, pociesza itp. Jak dla mnie rewelka.

ODRADZAM !!!

Klinike Małych Zwierząt na Brynowie.
Dramat, jakich malo. Niby wielka klinika, niby full wypas a tak naprawde dobra dla snobow, ktorzy przyjezdzaja obcinac pazurki swoim Yorka.
Poda 2 przyklady:
1. pan dr z kliniki (z grzecznosci nie podam nazwiska) - jako wskazowka niech bedzie to, ze jest on wlascicielem tego kombinatu, 'zdjagnozowal' ciezkie zatrucie nie wiadomo czym oraz niewydolnosc serca !!!!! u naszej kotki, ktora.................... po prostu przechodzila pierwsza rujke. Kotka dostala 2 zastrzyki i zalecnie obesrwacji, po czym klinika zainkasowala 100 zl.
2. kiedys siedzialem kolo 2 godzin w poczekalni z pieskiem tesciowej i w tym czasie bylem swiadkiem takiej sytuacji. Do poczekalni przyszla roztrzesiona pani ze skatowanym przez jakis bezmozgich idiotow kotkiem. Kotek dogorywal sobie w klatce, a pani niestey musiala czekac, poniewaz (tu cytat pani z recepci poparty kilka razy przez lekarza), przed ta pani trzeba przyjac ludzi zapisanych 'na godzine'. Skandal !
Niestety, biedny kotek nie doczekal sie swojej kolejki ;(

Jest w tej klinice jeden jedyny, malutki wyjatek Pani dr Ola (nie znam nazwiska). Tyle, ze trzeba miec duze szczescie zeby do niej trafic. Jak ktos chce ryzkowac to go ahead

pozdrawiam
nigel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 16:39   #230
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: gdzie we wrocławiu znajde dobrego weterynarza? dla psa ;/

Na bajana, lecznica żako- wyleczyłam tam świnkę morską, gdzie indziej patrzyli na nią przez lupę a ci sensownie pobra;li kawałek skóry i wiedzieli co to jest. Z psem tez tam chodze na szczepienia i jest zawsze solidnie oglądnięty. Lecznica znajduje się na gądowie, koło kosmonautów.
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 09:04   #231
garagum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Opole/Warszawa
Wiadomości: 1
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Polecam
Opole
dr Tomasz Pięknik
Słowackiego 6
tel: (0-77) 453-83-33
Wielkie zaangażowanie,
dobrze wyposażona lecznica,
tak po prostu to dobry doktor.
Zajmuje się moimi kotami i psem od lat.

Nie polecam
Warszawa
Lecznica na Książęcej
Ot, miejsce gdzie można karmę kupić

garagum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:24   #232
caroline060
Zakorzenienie
 
Avatar caroline060
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 147
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A może coś Łódź-Bałuty?
Była bym wdzięczna
caroline060 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 16:50   #233
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez caroline060 Pokaż wiadomość
A może coś Łódź-Bałuty?
Była bym wdzięczna
Ja polcecam "Psia Kosc" na Rojnej i Lecznice Sowa na Pietrusinskiego Nie wiem w jakiej czesci Balut konkretnie szukasz ale za obie lecznice recze Szczegolnie na Pietrusinskiego gdzie jest czynne 24/7

Nat
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 01:05   #234
painmaker83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

POZNAŃ


Polecam wszystkim klinikę weterynaryjną na ul. Naramowickiej 68. Wszyscy lekarze są bardzo mili i do każdego zwierzaka podchodzą indywidualnie. Zawsze uprzejmi i kompetentni. to wszyscy bez wyjątku!!! Mój pies Dominik uwielbia tam chodzić choćby w odwiedziny do "cioci" czy "wujka"
Wyciągnęli mi z kociego kataru 2miesięcznego kota którego inni spisali na straty. Po wizycie w tej klinice był zdrowy w tydzień. Psa operowali nam 2 razy i wyszedł z tego bez większych blizn.
Gorąco ich polecam!!!

Nie polecam za to klinki na Mieszka. Słyszałem, że jest tam jeden dobry lekarz ale ciężko się do niego dostać i trzeba mieć gruby portfel. A reszta to naciągacze i niedoświadczeni lekarze uczący sie na błędach czyli kosztem naszych pupili. Wspomnianego wcześniej kotka z kocim katarem leczyli no-spą w zastrzykach. Poza tym biorą kasę za każdą wizytę nawet jeśli wchodzi sie do gabinetu, żeby usłyszeć iż dzisiaj nie będzie zastrzyków ale zapraszają jutro. Kpina! Ale skądś musieli wziąć na taką ładną klinikę.
painmaker83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 12:10   #235
anetak
Wtajemniczenie
 
Avatar anetak
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 141
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez caroline060 Pokaż wiadomość
A może coś Łódź-Bałuty?
Była bym wdzięczna

ja również gorąco polecam lecznice Sowa
anetak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 10:40   #236
masiek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 158
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez painmaker83 Pokaż wiadomość
POZNAŃ


Polecam wszystkim klinikę weterynaryjną na ul. Naramowickiej 68. Wszyscy lekarze są bardzo mili i do każdego zwierzaka podchodzą indywidualnie. Zawsze uprzejmi i kompetentni. to wszyscy bez wyjątku!!! Mój pies Dominik uwielbia tam chodzić choćby w odwiedziny do "cioci" czy "wujka"
Wyciągnęli mi z kociego kataru 2miesięcznego kota którego inni spisali na straty. Po wizycie w tej klinice był zdrowy w tydzień. Psa operowali nam 2 razy i wyszedł z tego bez większych blizn.
Gorąco ich polecam!!!

Nie polecam za to klinki na Mieszka. Słyszałem, że jest tam jeden dobry lekarz ale ciężko się do niego dostać i trzeba mieć gruby portfel. A reszta to naciągacze i niedoświadczeni lekarze uczący sie na błędach czyli kosztem naszych pupili. Wspomnianego wcześniej kotka z kocim katarem leczyli no-spą w zastrzykach. Poza tym biorą kasę za każdą wizytę nawet jeśli wchodzi sie do gabinetu, żeby usłyszeć iż dzisiaj nie będzie zastrzyków ale zapraszają jutro. Kpina! Ale skądś musieli wziąć na taką ładną klinikę.


Fajnie, że oceniasz klinikę po budynku.... chyba nie byłaś w środku. Bo na ul.mieszka nie ma weterynarzy którzy się uczą,nie muszą bo są fachowcami.
I jak mówią niektórzy weterynarze to często właściciele utrudniają leczenie, nie mówiąc prawdy o pupilu, nie pomagają przy badaniu wręcz utrudniają i nie stosują się do zaleceń w leczeniu.

w klinice na mieszka leczy się (i nie tylko) moja mopsia oraz wiele psów i kotów moich znajomych.
to w tej klinice często ratują zwierzaki po patałachach z innych klinik wet.
także moja trafiła najpierw do patałacha na.os. tysiąclecia30 który o mało jej nie sparaliżował, osłabił jej serduszko.

masiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 11:09   #237
painmaker83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Cytat:
Napisane przez masiek Pokaż wiadomość
Fajnie, że oceniasz klinikę po budynku.... chyba nie byłaś w środku. Bo na ul.mieszka nie ma weterynarzy którzy się uczą,nie muszą bo są fachowcami.
I jak mówią niektórzy weterynarze to często właściciele utrudniają leczenie, nie mówiąc prawdy o pupilu, nie pomagają przy badaniu wręcz utrudniają i nie stosują się do zaleceń w leczeniu.

w klinice na mieszka leczy się (i nie tylko) moja mopsia oraz wiele psów i kotów moich znajomych.
to w tej klinice często ratują zwierzaki po patałachach z innych klinik wet.
także moja trafiła najpierw do patałacha na.os. tysiąclecia30 który o mało jej nie sparaliżował, osłabił jej serduszko.

Na Mieszka leczyli mojego kota no-spą przy kocim katarze. Nie czytasz wyraźnie. Cieszę się, że jesteś zadowolony z ich usług. Niemniej nie życzę ci, żebyś się przekonał jaka to klinika w jakiejś dramatycznej sytuacji. Pozdrawiam.
painmaker83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:23   #238
Nicole
Zakorzenienie
 
Avatar Nicole
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 3 009
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

A Tarnowie? Dziewczyny, znacie kogoś godnego polecenia?
Nicole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 18:17   #239
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

BYDGOSZCZ
klinika FILA, ul.grobla 15
niestety odszedl wspanialy lekarz z tej kliniki.. Pan Jarek zginal kilka dni temu w wypadku, bydgoskie psiaki stracily wspanialego czlowieka ktory kochal zwierzeta [*]
missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 12:21   #240
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Polecam/odradzam WETERYNARZA

Warszawa

Polecam klinikę na Książęcej. Po pierwsze za możliwość przyjazdu o każdej porze (klinika jest czynna 24 h), po drugie za rzetelną i fachową pomoc, po trzecie za rozsądne ceny (za wizytę płacę z reguły 10 zł + leki). Wiem, że mogę przyjechać czy zadzwonić z każdym pytaniem i zostanę wysłuchana (może to się wydać śmieszne, ale dla posiadaczy pierwszego psa to bardzo istotne). Mój pies nie ma awersji do weterynarzy, a wizyty nie są dla nie stresujące.

Odradzam klinikę na zbiegu ulic Belgradzkiej i Rosoła. Za nietrafne diagnozy (na Książęcej od razu poznali się na problemie), niemiłą obsługę i zbyt wysokie ceny: za spojrzenie psu w oczy i stwierdzenie zapalenia spojówek zapłaciłam, bez leków, 45 zł. Za wizytę w związku z koniecznością zakupu leków na odrobaczenie - 30 zł. Zdecydowanie nie na moją kieszeń.
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-29 10:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.