Czerwcowe Panny Młode - część II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 11:52   #211
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez asiaaa891 Pokaż wiadomość
podejrzewam że pewno jakieś problemy też się znajdą po drodze, bo przecież za pięknie by było
Oj tak Problemy i przeszkody zawsze są przy organizacji całej uroczystości, ale spokojnie, ze wszystkim sobie dasz radę
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 13:55   #212
asiaaa891
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa891
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 441
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Oj tak Problemy i przeszkody zawsze są przy organizacji całej uroczystości, ale spokojnie, ze wszystkim sobie dasz radę
a najbardziej mnie przeraża organista z mojego kościoła...wyje niemiłosiernie i będę myślała żeby kogoś innego zorganizować. A Wy miałyście przeboje np z ubieraniem kościoła??
asiaaa891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:13   #213
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez asiaaa891 Pokaż wiadomość
hej "czerwcóweczki" żyjecie?? ;p przyszłe panny młode jak tam wasze przygotowania hym?

Hej!!

Melduję się i ja w drugiej części wątku
Może przypomnę się trochę: nasz ślub odbędzie się 18 czerwca przyszłego roku
I już nie mogę się doczekać!!
Na razie najważniejsze rzeczy mamy załatwione tzn salę, zespół, foto i video.
Wczoraj chcieliśmy zarezerwować mszę w kościele i ksiądz był wielce zdziwiony, że przychodzimy tak wcześnie
Obok w pokoju był proboszcz i tylko krzyknął, że mamy się zgłosić 3m-ce przed!!!! Chyba oszalał!!
ale ksiądz który nas przyjmował na końcu wsunął nam karteczkę do ręki, w której był kontakt do księdza, który prowadzi kalendarz i cicho szepnął, żebyśmy zadzwonili do niego za miesiąc

No i sama nie wiem kiedy zacząć rozglądać się za suknią..
Tzn wiem już na pewno, że nie będę kupować w salonie i dlatego chcę pomierzyć i potem konkretny model zamówić u krawcowej.
Mam jedną na oku, ale nie jest pewne, czy będzie jeszcze prowadziła działalność, dlatego jeśli któraś z was ma namiary na godną polecenia krawcową ze śląska i okolić, to będę bardzo wdzięczna

Dziewczyny zdjęcia macie po prostu cudne!!
Każde są inne i niepowtarzalne. Aż miło się ogląda

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaaa891 Pokaż wiadomość
a najbardziej mnie przeraża organista z mojego kościoła...wyje niemiłosiernie i będę myślała żeby kogoś innego zorganizować. A Wy miałyście przeboje np z ubieraniem kościoła??
U mnie organista zmienia się co jakiś czas i dlatego ciężko powiedzieć na kogo trafimy
A co do wystroju Kościoła, to jak już opisywałam, mamy naprawdę dziwnego proboszcza i coś obiło mi się o uszy, że Kościół może stroić jedynie siostra zakonna i jedna kwiaciarnia, którą proboszcz akceptuje
Na szczęście robi bardzo ładne kompozycje.
No zobaczymy...
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:53   #214
asiaaa891
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa891
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 441
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Aniusia1984 Pokaż wiadomość
Hej!!

Melduję się i ja w drugiej części wątku
Może przypomnę się trochę: nasz ślub odbędzie się 18 czerwca przyszłego roku
I już nie mogę się doczekać!!
Na razie najważniejsze rzeczy mamy załatwione tzn salę, zespół, foto i video.
Wczoraj chcieliśmy zarezerwować mszę w kościele i ksiądz był wielce zdziwiony, że przychodzimy tak wcześnie
Obok w pokoju był proboszcz i tylko krzyknął, że mamy się zgłosić 3m-ce przed!!!! Chyba oszalał!!
ale ksiądz który nas przyjmował na końcu wsunął nam karteczkę do ręki, w której był kontakt do księdza, który prowadzi kalendarz i cicho szepnął, żebyśmy zadzwonili do niego za miesiąc

No i sama nie wiem kiedy zacząć rozglądać się za suknią..
Tzn wiem już na pewno, że nie będę kupować w salonie i dlatego chcę pomierzyć i potem konkretny model zamówić u krawcowej.
Mam jedną na oku, ale nie jest pewne, czy będzie jeszcze prowadziła działalność, dlatego jeśli któraś z was ma namiary na godną polecenia krawcową ze śląska i okolić, to będę bardzo wdzięczna

Dziewczyny zdjęcia macie po prostu cudne!!
Każde są inne i niepowtarzalne. Aż miło się ogląda

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



U mnie organista zmienia się co jakiś czas i dlatego ciężko powiedzieć na kogo trafimy
A co do wystroju Kościoła, to jak już opisywałam, mamy naprawdę dziwnego proboszcza i coś obiło mi się o uszy, że Kościół może stroić jedynie siostra zakonna i jedna kwiaciarnia, którą proboszcz akceptuje
Na szczęście robi bardzo ładne kompozycje.
No zobaczymy...

my byliśmy msze zamówić w maju i nam ksiądz nic a nic nie mówił, nawet z nami żartował, ale wiadomo jacy sa księża heh...
asiaaa891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 18:50   #215
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez asiaaa891 Pokaż wiadomość
a najbardziej mnie przeraża organista z mojego kościoła...wyje niemiłosiernie i będę myślała żeby kogoś innego zorganizować. A Wy miałyście przeboje np z ubieraniem kościoła??
U mnie wszystko poszło gładko Składaliśmy się w cztery pary, więc wyszło nas po 200zł, a Kościół był udekorowany cudownie
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 19:50   #216
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

No to i ja dołączam oficjalnie i juz NIEODWOŁALNIE!!!! )))) Pierwsze kroki poczynione więc już biedak nie ma odwrotu

Ja też melduję 18 czerwca zaklepany!!!: jupi:
Ja też będę szyła suknię i zabiorę się za to najwcześniej na 3 m-ce przed ślubem
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:04   #217
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
No to i ja dołączam oficjalnie i juz NIEODWOŁALNIE!!!! )))) Pierwsze kroki poczynione więc już biedak nie ma odwrotu

Ja też melduję 18 czerwca zaklepany!!!: jupi:
Ja też będę szyła suknię i zabiorę się za to najwcześniej na 3 m-ce przed ślubem
Gratuluję Witamy w naszych skromnych progach
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 09:35   #218
Niunia20
Rozeznanie
 
Avatar Niunia20
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łowicz/Sochaczew
Wiadomości: 840
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

bardzo późno zamawiałyście kościół, my zamawialiśmy w lutym i już nasza godzina była zaklepana chcieliśmy 11 czerwca godzina 17:00 a mamy godzinę 16:00 wcześniej zamówiliśmy termin na lipiec i tam też godzina 17 była już zajęta. ale teraz ostatecznie i nieodwołalnie 11.06.2011 godzina 16:00 chyba że para z godziny 17 rozmyśli się przed drukowaniem zaproszeń
jeszcze tylko tż nie moge przekonac do mojego pomysłu żeby przed nami szła dziewczynka z obrączkami w stroju łowickim, to jest tradycja w jego rodzinie a on chce się jej sprzeciwić a mi tak się ten zwyczaj podoba...
nauki przedmałżeńskie rozpoczynamy 8 września o godzinie 19:00 będzie też para która bierze ślub po nas będziemy mogli uzgodnić wystrój kościoła...
mam jeszcze pytanie... myślałyście już o bukietach jakie chcecie mieć?? ja myślalam o ślicznej wiązance z czerwonych maków ale to chyba jest nierealne ... więc zdecyduję się na różowo biały bukiet z eustomy bądź ze zwykłej róży.... salę weselną mam w odcieniu łososiowo białym z akcentami bordo do jedzenia i bordo do tańczenia ... chciałabym żeby zaproszenia bukiet winietki i wszystko inne było w podobnej tonacji kolorystycznej. a może źle myślę może mój bukiet powienien się wyróżniać?? sama nie wiem.
a wy planujecie jakieś charakterystyczne czerwcowe kwiaty do wiązanki slubnej?
__________________
"dziecko to taki szczęśliwy początek człowieka"
Niunia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:01   #219
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
bardzo późno zamawiałyście kościół, my zamawialiśmy w lutym i już nasza godzina była zaklepana chcieliśmy 11 czerwca godzina 17:00 a mamy godzinę 16:00 wcześniej zamówiliśmy termin na lipiec i tam też godzina 17 była już zajęta. ale teraz ostatecznie i nieodwołalnie 11.06.2011 godzina 16:00 chyba że para z godziny 17 rozmyśli się przed drukowaniem zaproszeń
jeszcze tylko tż nie moge przekonac do mojego pomysłu żeby przed nami szła dziewczynka z obrączkami w stroju łowickim, to jest tradycja w jego rodzinie a on chce się jej sprzeciwić a mi tak się ten zwyczaj podoba...
nauki przedmałżeńskie rozpoczynamy 8 września o godzinie 19:00 będzie też para która bierze ślub po nas będziemy mogli uzgodnić wystrój kościoła...
mam jeszcze pytanie... myślałyście już o bukietach jakie chcecie mieć?? ja myślalam o ślicznej wiązance z czerwonych maków ale to chyba jest nierealne ... więc zdecyduję się na różowo biały bukiet z eustomy bądź ze zwykłej róży.... salę weselną mam w odcieniu łososiowo białym z akcentami bordo do jedzenia i bordo do tańczenia ... chciałabym żeby zaproszenia bukiet winietki i wszystko inne było w podobnej tonacji kolorystycznej. a może źle myślę może mój bukiet powienien się wyróżniać?? sama nie wiem.
a wy planujecie jakieś charakterystyczne czerwcowe kwiaty do wiązanki slubnej?
My ustalaliśmy datę w kościele rok przed ślubem, potwierdzaliśmy pół roku przed. Z tym, że akurat kościół, w którym braliśmy ślub jest wyjątkowo piękny i bardzo dużo par w nim chce ślubować. Co do restauracji to zamawialiśmy 1,5 roku przed, a nasza wstępna data była już zajęta. Powariowali, tak wcześnie wszystko rezerwować

Co do bukietu to ja w swoim miałam frezje. Długo szukałam idealnej wiązanki, aż przeglądając ślubny album rodziców dojrzałam bukiet mojej mamy. Nieco starodawny, ale kwiaty ( frezje ) bardzo mi się spodobały i decyzja zapadła Trzymał się baaardzo długo, nawet mam go jeszcze w postaci suszu
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!

Edytowane przez marronelle
Czas edycji: 2010-08-27 o 10:04
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:23   #220
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

My mamy wesele 4 czerwca i w kościół zamawialiśmy rok przed ślubem. Proboszcz jest niestety nieciekawy, wręcz dziwny i kościół mogą stroić tylko panie z caritasu. Na ślubach na których byłam w mojej parafi to te strojenie z caritasu wyglądało okropnie, co dwie ławki ustawione takie wielkie dziwne świeczniki z sztucznymi kwiatkami i świeczką, mój TŻ wlazł raz w taki i go przewróciłPozatym nie lubię sztucznych kwiatków, więc jak tak ma wyglądać strojenie kościoła, z tego co wiem biorą za to 300zł, a z dywanem (co wygląda okropnie) to 350zł, to ja wole bez strojenia

My jesteśmy na etapie wybierania fotografa i narazie mam problem czy to ma być znajoma brata po szkole fotograficznej która rozkręca dopiero interes, czy jakiś fotograf bardziej profesjonalny.
DJa zamawiamy we wrześniu już jesteśmy zdecydowani na konkretnego.
Nauki ślubne zostawiamy na początek października w parafi mojego TŻ, bo tam 3 spotkania (środa, czwartek, piatek), a u mnie 5 spotkań w niedzielę!
Co do bukietu to też myślałam o frezjach, bardzo lubię te kwiaty

A sukni jeszcze nie szukałam, według mnie to za wcześnie rozglądać się za nią, przecież jej nie kupię na 9 mieś przed ślubem, bo jak schudnę/przytyję to będzie problem?

Dzisiaj miałam straszny koszmar, było nasze wesele (nawet nie wiem jak byłam ubrana, we śnie to było mniej ważne) no i na tym weselu okazało się że mój TŻ jest w ciąży (haha), a najgorsze jest to, że z jakąś koleżanką z pracy, mówił, że mnie kocha, ale ja już nie chciałam ślubu i wszystko zostało odwołane przed samym ślubem. Masakra jakaś
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 10:37   #221
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
Dzisiaj miałam straszny koszmar, było nasze wesele (nawet nie wiem jak byłam ubrana, we śnie to było mniej ważne) no i na tym weselu okazało się że mój TŻ jest w ciąży (haha), a najgorsze jest to, że z jakąś koleżanką z pracy, mówił, że mnie kocha, ale ja już nie chciałam ślubu i wszystko zostało odwołane przed samym ślubem. Masakra jakaś


Kochana, "pocieszę Cię" że to dopiero początek takich weselnych koszmarków sennych Ja to niektóre miałam takie pojechane, że jak się budziłam, to sama byłam zdziwiona, że moja wyobraźnia mogła coś takiego wyprodukować
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 13:45   #222
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
My jesteśmy na etapie wybierania fotografa i narazie mam problem czy to ma być znajoma brata po szkole fotograficznej która rozkręca dopiero interes, czy jakiś fotograf bardziej profesjonalny.
Przecież to nie ważne czy dopiero rozkręca biznes czy działa już 10 lat o profesjonalizmie świadczą przede wszystkim zdjęcia i po trosze sprzęt(powinna mieć zapasowe body i lampę na wypadek awarii bo szkieł ma na pewno więcej niż jedno)

Jeśli Ci się podobają jej zdjęcia to bierz koleżankę (oglądnij cały reportaż jaki oddała PM a nie wybrane ujęcia kilku par) - szczególnie, że na pewno zrobi dla Ciebie jakąś promocję
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 14:17   #223
sosenka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 116
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

my bierzemy ślub 11 czerwca, godzina 12:00 (śląska tradycja ), siostra tż-ta śmieje się, że będzie musiała o 5 rano do fryzjera :/ ale puszczam te uwagi mimo uszu, tradycja to tradycja rezerwowalismy mszę juz na początku tego roku, żeby rzeczywiście ślub był tego dnia o godzinie 12tej, bo zarezerwowana juz była sala, fotograf, kamerzysta i zespół. Rezerwując salę w zeszłym roku we wrześniu, nasz termin był jedynym wolnym czerwcowym, bralismy go od razu bo stwierdzilismy, że to jakis znak mniej więcej w tym samy czasie zarezerwowaliśmy zespół i byli zdziwieni, ze tak wcześnie się do nich odzywamy, zatem to nigdy nie wiadomo. Co do sukienki, mam juz swój typ, mierzyłąm rybkę, bo byłam ciekawa jak wyglądam w tym modelu, od pewnego momentu jestem w nim zakochana. Więc na pewno będę szukać czegoś w tym stylu dla siebie, na przełomie listopada i grudnia a co do kwiatów, marzę o bukiecie z piwonii kolor mieszany, począwszy od białego przez lekko różowy po intensywnie fioletowy pani w kwiaciarni powiedziała mi, ze jedyny problem z tymi kwiatami jest taki, żeby zakwitły na czas, podobno nawet wystarczy jak zakwitną w piatek wieczorem przed naszym ślubem
sosenka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 17:53   #224
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Przecież to nie ważne czy dopiero rozkręca biznes czy działa już 10 lat o profesjonalizmie świadczą przede wszystkim zdjęcia i po trosze sprzęt(powinna mieć zapasowe body i lampę na wypadek awarii bo szkieł ma na pewno więcej niż jedno)

Jeśli Ci się podobają jej zdjęcia to bierz koleżankę (oglądnij cały reportaż jaki oddała PM a nie wybrane ujęcia kilku par) - szczególnie, że na pewno zrobi dla Ciebie jakąś promocję
zgadzam sie z tobą..chyba po raz pierwszy

ja miałam na swoim ślubie bardzo znanego fotografa w moim mieście.. może i zrobił fajne foty ale był taki znudzony wypalony jakby się męczył na tej sesji i z tego co widziałam to ma jedne i oklepane pozy dla wszystkich par...
jakbym drugi raz miala sznase to bym wzieła kogoś kto dopiero zaczyna żeby zrobił to z pasją a nie na odwal sie..
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:10   #225
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Mordziula u nas chyba nie m jakiegoś takiego fotografa, który robiłby naprawdę ciekawe zdjęcia
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 20:21   #226
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Mordziula u nas chyba nie m jakiegoś takiego fotografa, który robiłby naprawdę ciekawe zdjęcia
zależy kto co lubi..według mnie są i to nie jeden..
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:08   #227
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

To widocznie wszyscy moi znajomi trafiają na takich, którzy mnie nie powalili jakoś specjalnie. Owszem zdjęcia są ładne - ale czasem to nie wystarczy.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:31   #228
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Emir1994 Pokaż wiadomość
Przecież to nie ważne czy dopiero rozkręca biznes czy działa już 10 lat o profesjonalizmie świadczą przede wszystkim zdjęcia i po trosze sprzęt(powinna mieć zapasowe body i lampę na wypadek awarii bo szkieł ma na pewno więcej niż jedno)

Jeśli Ci się podobają jej zdjęcia to bierz koleżankę (oglądnij cały reportaż jaki oddała PM a nie wybrane ujęcia kilku par) - szczególnie, że na pewno zrobi dla Ciebie jakąś promocję
Hmm..z jednej strony masz racje, ale z drugiej fotografia slubna jest o tyle specyficzna dziedzina w ktorej pewne doswiadczenie jest potrzebne. Chociazby dlatego zeby mial pewne wyczucie i wiedze jakie ujecia wychodza fajnie i dobrze. Napewno trzeba obejrzec zdjecia i zdecydowac sie na takiego fotografa, ktorego zdjecia nam sie podobaja i sa zgodne z naszymi oczekiwaniami odnosnie reportazu slubnego, ale moim zdaniem pewne doswiadczenie tez jest wazne Osoba, ktora nie robila jeszcze zdjec na slubie mimo, ze zdjecia fashion ma piekne moze nie do konca spisac sie w reporazu slubnym. Ja bym przede wszystkim zapytala kolezanke jak ona sie w tym czuje i odnajduje i czy w ogole sie widzi w takich zdjeciach. Jesli to kumpela to wiadomo, ze jesli ja poprosicie nie odmowi, ale lepiej pogadajcie z nia szczerze.
Jesli jest to jakas Wasze dobra kumpela, ktora chcecie zaprosic na wesele to ja bym jednak wziela obcego fotografa, a kumpeli pozwolila sie bawic

Cytat:
Napisane przez sosenka26 Pokaż wiadomość
my bierzemy ślub 11 czerwca, godzina 12:00 (śląska tradycja ), siostra tż-ta śmieje się, że będzie musiała o 5 rano do fryzjera :/ ale puszczam te uwagi mimo uszu, tradycja to tradycja rezerwowalismy mszę juz na początku tego roku, żeby rzeczywiście ślub był tego dnia o godzinie 12tej, bo zarezerwowana juz była sala, fotograf, kamerzysta i zespół. Rezerwując salę w zeszłym roku we wrześniu, nasz termin był jedynym wolnym czerwcowym, bralismy go od razu bo stwierdzilismy, że to jakis znak mniej więcej w tym samy czasie zarezerwowaliśmy zespół i byli zdziwieni, ze tak wcześnie się do nich odzywamy, zatem to nigdy nie wiadomo. Co do sukienki, mam juz swój typ, mierzyłąm rybkę, bo byłam ciekawa jak wyglądam w tym modelu, od pewnego momentu jestem w nim zakochana. Więc na pewno będę szukać czegoś w tym stylu dla siebie, na przełomie listopada i grudnia a co do kwiatów, marzę o bukiecie z piwonii kolor mieszany, począwszy od białego przez lekko różowy po intensywnie fioletowy pani w kwiaciarni powiedziała mi, ze jedyny problem z tymi kwiatami jest taki, żeby zakwitły na czas, podobno nawet wystarczy jak zakwitną w piatek wieczorem przed naszym ślubem
To wszystko chyba zalezy od regionu. My mielismy najwiekszy problem z fotografem tzn wielu mialo juz pozajmowane terminy. Karczme rezerwowalismy w listopadzie i kosciol tak samo. DJ to byl nasz znajomy wiec nie bylo problemu. Ale jak ogladalismy restauracje w centrum to w czerwcu na czerwiec nie mieli zadnych wolnych terminow, dopiero na za 2 lata
Co do piwonii mysle, ze nie powinnas miec z nimi problemu 11 czerwca Chyba zeby pogoda byla bardzo deszczowa to mysle, ze najwiekszy problem moze byc z bialymi bo one podobno sa najdelikatniejsze. Ja bralam slub 26 mialam bukiet z amarantowych peonii i spokojnie je dostalam, ale juz biale (bralam do dekoracji sali i kosciola) zamawialam duzo wczesniej i trzymali mi w chlodni.
Mam nadzieje, ze nie bedziesz miala z zadnymi problemu i bedziesz miala swoj wymarzony bukiet

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Mordziula u nas chyba nie m jakiegoś takiego fotografa, który robiłby naprawdę ciekawe zdjęcia
Nie wiem skad dokladnie jestes, ale w samym malopolskim jest wielu dobrych fotografow (w samym Krakowie nawet) i wszyscy bez problemu dojezdzaja do kazdego miejsca
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 21:45   #229
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość

Nie wiem skad dokladnie jestes, ale w samym malopolskim jest wielu dobrych fotografow (w samym Krakowie nawet) i wszyscy bez problemu dojezdzaja do kazdego miejsca

Signa mi już fotograf nie jest potrzebny bo miałam ślub 2 lata temu
Ale tak patrzę po zdjęciach znajomych. Także mówię, że może po prostu oni trafiali na takich fotografów, że jak oglądałam zdjęcia to nie było WOW.
Ja sama miałam fotografa tragicznego (z tym, że moje wesele było w innej części Polski) i jeśli bym miała jeszcze raz wybierać i kamerzystę i fotografa to na pewno wybrałabym kogoś innego. No ale teraz to się mogę tylko uśmiechać na wspomnienie
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 09:00   #230
edytkaac
Rozeznanie
 
Avatar edytkaac
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: W-ów
Wiadomości: 572
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Witam dziewczyny
To i ja do was dołączę jako czerwcowa PM...

Wesele mamy 18.06.2011. Mamy już zarezerwowaną salę weselną z hotelem dla gości, zespół oraz fotografa.

Wiem że jeszcze mamy dużo czasu do czerwca ale ja już teraz cały czas o tym myślę i chciałabym żeby już przyszedł ten czas naszego ślubu...
edytkaac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 09:15   #231
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
To i ja do was dołączę jako czerwcowa PM...

Wesele mamy 18.06.2011. Mamy już zarezerwowaną salę weselną z hotelem dla gości, zespół oraz fotografa.

Wiem że jeszcze mamy dużo czasu do czerwca ale ja już teraz cały czas o tym myślę i chciałabym żeby już przyszedł ten czas naszego ślubu...
Witaj
Zobaczysz, zleci tak szybko, że nawet nie będziesz wiedziała kiedy
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 11:47   #232
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
zgadzam sie z tobą..chyba po raz pierwszy

ja miałam na swoim ślubie bardzo znanego fotografa w moim mieście.. może i zrobił fajne foty ale był taki znudzony wypalony jakby się męczył na tej sesji i z tego co widziałam to ma jedne i oklepane pozy dla wszystkich par...
jakbym drugi raz miala sznase to bym wzieła kogoś kto dopiero zaczyna żeby zrobił to z pasją a nie na odwal sie..
Ja też zrobiłam tak samo. Mieliśmy fotografa bardzo popularnego u nas i bardzo rozchwytanego. Jak się w sobotę z nim rano spotkałam i mi powiedział że położył się o godz 4 spać bo w piątek też focił na jakimś weselu to od razu wiedziałam że szału z naszych zdjęć nie będzie. Na początku sesji jeszcze się starał a potem naprawdę było widać jego zmęczenie i brak kreatywności. Zdjęcia są dobre bo nie mogę powiedzieć że złe, ale myślałam że facet będzie miał więcej werwy w sobie...

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
To i ja do was dołączę jako czerwcowa PM...

Wesele mamy 18.06.2011. Mamy już zarezerwowaną salę weselną z hotelem dla gości, zespół oraz fotografa.

Wiem że jeszcze mamy dużo czasu do czerwca ale ja już teraz cały czas o tym myślę i chciałabym żeby już przyszedł ten czas naszego ślubu...
Witam również. Wiem jak to jest z tym czekaniem. Mi też czas dłużył sie niemiłosiernie do czerwca
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:25   #233
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Ja również witam wszystkie czerwcówki My ślubujemy 25 czerwca...nie wiem czy 16.30 czy 16.45 ;P Chcieliśmy na 18 ale o tej są nabożeństwa czerwcowe
Termin wybrany pod salę, którą zaklepaliśmy w marcu. Zespół jest, teraz szukamy fotografa i kamerzysty- najlepiej dwa w jednym- ale za tą jakość która jest oferowana to się strasznie cenią
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:32   #234
aalegna
Wtajemniczenie
 
Avatar aalegna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 296
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez badzia987 Pokaż wiadomość
Ja również witam wszystkie czerwcówki My ślubujemy 25 czerwca...nie wiem czy 16.30 czy 16.45 ;P Chcieliśmy na 18 ale o tej są nabożeństwa czerwcowe
Termin wybrany pod salę, którą zaklepaliśmy w marcu. Zespół jest, teraz szukamy fotografa i kamerzysty- najlepiej dwa w jednym- ale za tą jakość która jest oferowana to się strasznie cenią
Witaj.
No cenią się cenią, ale moim zdaniem nie ma za bardzo co na tym oszczędzać, bo to przecież pamiątka na całe życie! A po co mieć jakieś badziewie, które nie będzie się miło oglądało? ...
Ja z fotografa jestem w miarę zadowolona, z kamerzystą było ciut gorzej, no ale teraz już nic zmienić się nie da
__________________
Nasz wielki dzień: 26.06.2010
Sebuś 20.03.2012
aalegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:51   #235
Aniusia1984
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Chrzanów ( małopolskie)
Wiadomości: 522
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez agulkaa Pokaż wiadomość
No to i ja dołączam oficjalnie i juz NIEODWOŁALNIE!!!! )))) Pierwsze kroki poczynione więc już biedak nie ma odwrotu

Ja też melduję 18 czerwca zaklepany!!!: jupi:
Ja też będę szyła suknię i zabiorę się za to najwcześniej na 3 m-ce przed ślubem
Cytat:
Napisane przez edytkaac Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny
To i ja do was dołączę jako czerwcowa PM...

Wesele mamy 18.06.2011. Mamy już zarezerwowaną salę weselną z hotelem dla gości, zespół oraz fotografa.

Wiem że jeszcze mamy dużo czasu do czerwca ale ja już teraz cały czas o tym myślę i chciałabym żeby już przyszedł ten czas naszego ślubu...

Witajcie dziewczyny!!!

to będziemy ślubowały tego samego dnia


Zgadzam się z tym, że wszystko zależy od regionu. U nas z salami kiepsko i trzeba się dużo wcześniej zdecydować, a z kolei z kościołem jest taki problem, że właściwie w każdej dzielnicy miasta jest kościół i nie ma jakiegoś wielkiego natłoku.
Mnie specjalnie nie zależało na konkretnym kościele, a ponieważ oboje z narzeczonym pochodzimy z jednej parafii, to zdecydowaliśmy się na nasze sanktuarium. No i na salę będzie najbliżej
Ale tak, czy siak wolałabym już mieć zaklepaną godzinę i móc spać spokojnie.
Zobaczymy, co powiedzą za miesiąc...
Aniusia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 19:37   #236
cynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez mordziula Pokaż wiadomość
zgadzam sie z tobą..chyba po raz pierwszy

ja miałam na swoim ślubie bardzo znanego fotografa w moim mieście.. może i zrobił fajne foty ale był taki znudzony wypalony jakby się męczył na tej sesji i z tego co widziałam to ma jedne i oklepane pozy dla wszystkich par...
jakbym drugi raz miala sznase to bym wzieła kogoś kto dopiero zaczyna żeby zrobił to z pasją a nie na odwal sie..

Chyba rozwialiście moje wątpliwości!!!Widziałam od koleżanki kilka reportarzy ślubnych i bardzo mi się podobały, szczególnie sesja w familokach (to takie śląskie domy z cegły), byliśmy zachwyceni jej plenerami, trochę mniej podobały mi się zdjęcia z sali, ale wiadomo jak oglądam prezentację na 200-300zdjęć to są jedne super a jedne przeciętne, a na stronie fotografa są te najładniejsze. Czekam jedynie na jej cennik
__________________
04.06.2011
cynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 11:57   #237
mordziula
Rozeznanie
 
Avatar mordziula
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gorlice
Wiadomości: 963
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez cynowa Pokaż wiadomość
Chyba rozwialiście moje wątpliwości!!!Widziałam od koleżanki kilka reportarzy ślubnych i bardzo mi się podobały, szczególnie sesja w familokach (to takie śląskie domy z cegły), byliśmy zachwyceni jej plenerami, trochę mniej podobały mi się zdjęcia z sali, ale wiadomo jak oglądam prezentację na 200-300zdjęć to są jedne super a jedne przeciętne, a na stronie fotografa są te najładniejsze. Czekam jedynie na jej cennik
na sali jest bardzo trudno zrobić fajną fote w trakcie zabawy..wiadomo że stałe punkty imprezy jak krojenie tortu itd to nie problem ale szalejące na parkiecie towarzystwo trudno fotografować i nawet u najlepszych te foty nie powalją..
owszem może czasem się strzeli jakieś cudeńko ale zazwyczaj fotki z "sali" są przeciętne..
__________________
26.06.2010

I jestem Żoną
mordziula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:14   #238
asiaaa891
Raczkowanie
 
Avatar asiaaa891
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 441
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Niunia20 Pokaż wiadomość
bardzo późno zamawiałyście kościół, my zamawialiśmy w lutym i już nasza godzina była zaklepana chcieliśmy 11 czerwca godzina 17:00 a mamy godzinę 16:00 wcześniej zamówiliśmy termin na lipiec i tam też godzina 17 była już zajęta. ale teraz ostatecznie i nieodwołalnie 11.06.2011 godzina 16:00 chyba że para z godziny 17 rozmyśli się przed drukowaniem zaproszeń
jeszcze tylko tż nie moge przekonac do mojego pomysłu żeby przed nami szła dziewczynka z obrączkami w stroju łowickim, to jest tradycja w jego rodzinie a on chce się jej sprzeciwić a mi tak się ten zwyczaj podoba...
nauki przedmałżeńskie rozpoczynamy 8 września o godzinie 19:00 będzie też para która bierze ślub po nas będziemy mogli uzgodnić wystrój kościoła...
mam jeszcze pytanie... myślałyście już o bukietach jakie chcecie mieć?? ja myślalam o ślicznej wiązance z czerwonych maków ale to chyba jest nierealne ... więc zdecyduję się na różowo biały bukiet z eustomy bądź ze zwykłej róży.... salę weselną mam w odcieniu łososiowo białym z akcentami bordo do jedzenia i bordo do tańczenia ... chciałabym żeby zaproszenia bukiet winietki i wszystko inne było w podobnej tonacji kolorystycznej. a może źle myślę może mój bukiet powienien się wyróżniać?? sama nie wiem.
a wy planujecie jakieś charakterystyczne czerwcowe kwiaty do wiązanki slubnej?
jesteś z Łowicza??
Co do wiązanki to ja lubię np storczyki ale też tradycyjne z róż mi się bardzo podobają
asiaaa891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 06:29   #239
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Kurcze to ja nie mam jeszcze ani sali, ani dj, ani fotografa dogranego nie mówiąc o Kościele, czy godzinie ślubu, a nawet o bierzmowaniu jak pomyślę że będę musiała się za nie wziąć to aż mnie ściska
Dziś mam spotkanie z fotografem i może w końcu coś sie zacznie dziać Jutro sale podpisujemy

Suknie chyba juz wybrałam ale nie wiem czy nie zmieni mi się ze trzy razy do czerwca
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 08:04   #240
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czerwcowe Panny Młode - część II

Agullka - śliczna ta suknia
Ale coś mi się wydaje, że będzie tak jak piszesz - Zmienisz zdanie kilka razy
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.