Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-15, 13:48   #211
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A ja po raz kolejny napisze - tak, wygląd się dla mnie liczy, nie chcialabym być z pryszczatym, garbatym, szczerbatym, niepełnosprawnym, bez jakiejś kończyny, otyłym itd.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Super, chociaż jedna na mnie nie poleci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-15, 14:09   #212
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez CzarnyMag1992 Pokaż wiadomość
Nie jestem incelem. Miałem dziewczyny w swoim życiu. Kłopot w tym. że zawsze w związkach miałem problem z zaangażowaniem dziewczyn. Niby wyznawały miłość, niby byliśmy razem, a jednak logowały się na portalach randkowych, oglądały się na innych i to zawsze dziewczyny kończyły związki. Nie mówiąc o tym, że każda partnerka miała o wiele więcej partnerów niż ja dziewczyn.
Dla dziewczyny znalezienie randki to kwestia pół godziny na portalu randkowym, ale dla zwykłego faceta to walka na śmierć i życie.
Nie ma przyjemności z flirtu, nie ma zabawy. Dziewczyny odpisują po łebkach, bez większego zainteresowania. Nie pomaga też fakt, że w tym samym czasie inni faceci również piszą do dziewczyn. Internet schrzanił sprawę. Gdyby nie było portali randkowych, to problem by nie istniał. Nie byłoby wymagań z kosmosu, nie byłoby wybrzydzania, a tak laski robią sobie kpiny bo wiedzą że 100 innych chce się z nimi umówić.

Moja ex powiedziała mi kiedyś, jeśli nie obejrzysz ze mną romansu, to zerwę, a ja o wiele szybciej znajdę kogoś niż ty.

Inna ex kiedy byliśmy razem poinformowała, że w razie gdy ze mną zerwie to gdy zaloguje się na portalu randkowym w ciągu godziny będzie miała 100 chętnych.

No więc to są chamskie manipulacje oparte na portalach randkowych. Gdyby ich nie było, dziewczyny miałyby świadomość, że tak szybko nowego nie poznają. Że nie czeka wielu innych chętnych. Nie wybrzydzałyby tak jak to robią: ten za chudy, ten za brzydki, ten ma krzywy nos. Miałyby kilku zainteresowanych chłopaków i to tyle. A tak sodówka uderzyła do głowy.
I zamiast sam z nimi zerwać to czekasz jak one to robią? No weź miej trochę szacunku do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-16, 14:37   #213
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Czytam ten wątek i zastanawiam się, o co ci człowieku chodzi. Nawet jeśli Twoja teoria jest prawdziwa, to co w związku z tym? Tak jest urządzony świat. Może chciałbyś wprowadzić jakiś obowiązek, żeby kobiety musiały umawiać się z brzydkimi/przeciętnymi mężczyznami? Jakie widzisz remedium, poza tym, że narzekasz i rzucasz seksistowskimi tekstami. Ktore, nawiasem mówiąc zgłosiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 07:09   #214
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez CzarnyMag1992 Pokaż wiadomość
Masz jakiś problem? Widzisz coś czego nie napisałem

Ciężko mieć idealną fryzurę już po 7 dniach od wizyty w salonie. Włosy odrastają najbardziej po bokach. Trzeba chodzić co 2 tygodnie by dobrze wyglądać. Plus inwestować w kosmetyki by włosy ułożyć.
A wszystko po to by uzyskać efekt sztuczny, bo nikomu tak włosy nie rosną naprawdę i ustawia się je tak.

W dzisiejszym świecie za bardzo wszystko poszło w stronę wyglądu. Kto 10 lat temu chodził na siłownię, odwiedzał stylisów czy biebera co tydzień? To poszło za bardzo w drugą stronę, a wszystko by podobać się laskom, którym w nagły sposób zwiększyły się wymagania
Ten fragment mnie rozbawił. Jest wcześnie rano, jestem po dość trudnym dyżurze, więc moja percepcja jest dość zaburzona. W pierwszym odruchu chciałam napisać, że żadne włosy w 7 dni od wizyty u fryzjera nie będą dobrze wyglądać, jeśli się ich nie umyje, ale doczytałam post

Niemniej, nie mogę zrozumieć pretensji o inwestowanie w kosmetyki przez faceta. Z tego, co pamiętam, w każdej taniej sieciówce są linie dla mężczyzn. Mineły już czasy, że facet dzielnie tarł się śniegiem w celu umycia albo nurkował w przerębli. W końcu jak kupujesz żel pod prysznic to też z napisem "for men" a nie taki pachnący frezją i różą. Kupujesz pianki do golenia, maszynki jednorazowe do męskiego zarostu, wody after shave itd. Co za problem wydać jeszcze kilka złotych na męski żel do włosów lub męską gumę do układania włosow? Przecież to niewielki koszt. Żadne włosy, czy damskie, czy męskie nie ułożą się same w daną fryzurę jeśli się im trochę nie "pomoże"(teoretycznie moje włosy same się kręcą, ale jeśli nie zastosuję produktów do włosów kręconych to po wyschnięciu zamiast pięknie zdefiniowanych loków mogę wyglądć jak spuszony, wkurzony spaniel).

Nie chodzi o to, że facet ma spedzać pół dnia poprawiając wizerunek. Ale jakąś tam pracę trzeba włożyć w wygląd. Jeśli masz fryzurę dobrze dobrana przez barbera to nałożenie produktu i stylizacja rano nie zajmie Ci więcej jak 10 minut po wyjściu z prysznica rano. I nie trzeba latać do barbera co 7 dni.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 07:22   #215
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez CzarnyMag1992 Pokaż wiadomość
Masz jakiś problem? Widzisz coś czego nie napisałem



Ciężko mieć idealną fryzurę już po 7 dniach od wizyty w salonie. Włosy odrastają najbardziej po bokach. Trzeba chodzić co 2 tygodnie by dobrze wyglądać. Plus inwestować w kosmetyki by włosy ułożyć.

A wszystko po to by uzyskać efekt sztuczny, bo nikomu tak włosy nie rosną naprawdę i ustawia się je tak.



W dzisiejszym świecie za bardzo wszystko poszło w stronę wyglądu. Kto 10 lat temu chodził na siłownię, odwiedzał stylisów czy biebera co tydzień? To poszło za bardzo w drugą stronę, a wszystko by podobać się laskom, którym w nagły sposób zwiększyły się wymagania
No tak, bo my kobiety w ogóle nie inwestujemy w kosmetyki, my się rodzimy z długimi, czarnymi rzęsami, rumianymi policzkami i idealna cera, gładkimi włosami
Jeden komplet moich pędzli do makijażu kosztuje 1799 zł nie wspominając o kosmetykach do pielęgnacji, do stricte makijażu czyli kolorówkę, odżywki, maski do włosów.
Moja toaletka jest warta ok 3-4 tys na chwilę obecną, ale halo, nie płaczę, że OJEJ, MUSZĘ INWESTOWAĆ!

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 07:25   #216
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Jeden komplet moich pędzli do makijażu kosztuje 1799 zł
Kupujesz je w Polsce, czy za granicą?
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 07:47   #217
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Kupujesz je w Polsce, czy za granicą?
Mbrush, w Polsce

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 08:14   #218
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ten fragment mnie rozbawił. Jest wcześnie rano, jestem po dość trudnym dyżurze, więc moja percepcja jest dość zaburzona. W pierwszym odruchu chciałam napisać, że żadne włosy w 7 dni od wizyty u fryzjera nie będą dobrze wyglądać, jeśli się ich nie umyje, ale doczytałam post

Niemniej, nie mogę zrozumieć pretensji o inwestowanie w kosmetyki przez faceta. Z tego, co pamiętam, w każdej taniej sieciówce są linie dla mężczyzn. Mineły już czasy, że facet dzielnie tarł się śniegiem w celu umycia albo nurkował w przerębli. W końcu jak kupujesz żel pod prysznic to też z napisem "for men" a nie taki pachnący frezją i różą. Kupujesz pianki do golenia, maszynki jednorazowe do męskiego zarostu, wody after shave itd. Co za problem wydać jeszcze kilka złotych na męski żel do włosów lub męską gumę do układania włosow? Przecież to niewielki koszt. Żadne włosy, czy damskie, czy męskie nie ułożą się same w daną fryzurę jeśli się im trochę nie "pomoże"(teoretycznie moje włosy same się kręcą, ale jeśli nie zastosuję produktów do włosów kręconych to po wyschnięciu zamiast pięknie zdefiniowanych loków mogę wyglądć jak spuszony, wkurzony spaniel).

Nie chodzi o to, że facet ma spedzać pół dnia poprawiając wizerunek. Ale jakąś tam pracę trzeba włożyć w wygląd. Jeśli masz fryzurę dobrze dobrana przez barbera to nałożenie produktu i stylizacja rano nie zajmie Ci więcej jak 10 minut po wyjściu z prysznica rano. I nie trzeba latać do barbera co 7 dni.
Przypomniał mi się cytat

Cytat:
Chcesz mieć kobietę jak modelka
to najpierw sam zacznij wyglądać jak model z Calvina Kleina
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:13   #219
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Kosmetyki nie przydadzą mężczyźnie atrakcyjności a już na pewno nie tyle, co kobiecie. Mężczyźni nie robią sobie makijażu pomijając rockmanów czy gejów a nie o takich mowa w tym wątku. Wiecie chyba, że dla większości kobiet rasy białej makijaż a brak makijażu to kolosalna różnica.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:25   #220
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Kosmetyki nie przydadzą mężczyźnie atrakcyjności a już na pewno nie tyle, co kobiecie. Mężczyźni nie robią sobie makijażu pomijając rockmanów czy gejów a nie o takich mowa w tym wątku. Wiecie chyba, że dla większości kobiet rasy białej makijaż a brak makijażu to kolosalna różnica.
Chcesz mi powiedzieć, że kremy, żele do twarzy, peelingi nie pomagają? Nie wiem, wolę ładna, gładka cere, a nie odstające suche skórki, łuszczące się placki albo czoło swiecace na kilometr.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:33   #221
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Chcesz mi powiedzieć, że kremy, żele do twarzy, peelingi nie pomagają? Nie wiem, wolę ładna, gładka cere, a nie odstające suche skórki, łuszczące się placki albo czoło swiecace na kilometr.
Jakoś tam pomagają jeżeli któryś ma taką przypadłość skórną ale nie tak jak makijaż kobiecie.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 09:40   #222
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Kosmetyki nie przydadzą mężczyźnie atrakcyjności a już na pewno nie tyle, co kobiecie. Mężczyźni nie robią sobie makijażu pomijając rockmanów czy gejów a nie o takich mowa w tym wątku. Wiecie chyba, że dla większości kobiet rasy białej makijaż a brak makijażu to kolosalna różnica.
Słowo klucz to pielęgnacja. Tego mężczyznom często brakuje.
Makijaż nie jest obowiązkiem dla kobiet czy mężczyzn.
Makijaż na niezadbanej twarzy wygląda źle. Cudów nie ma.

Pielęgnacja u mężczyzn daje rezultaty, znam takich, którzy dzięki niej wyglądają na 10 lat mniej. Oczyszczanie twarzy i nawilżanie, a także ochrona uv i żadne zabiegi medycyny estetycznej nie są potrzebne
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 09:53   #223
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Słowo klucz to pielęgnacja. Tego mężczyznom często brakuje.
Makijaż nie jest obowiązkiem dla kobiet czy mężczyzn.
Makijaż na niezadbanej twarzy wygląda źle. Cudów nie ma.

Pielęgnacja u mężczyzn daje rezultaty, znam takich, którzy dzięki niej wyglądają na 10 lat mniej. Oczyszczanie twarzy i nawilżanie, a także ochrona uv i żadne zabiegi medycyny estetycznej nie są potrzebne
Piszesz o efekcie odmłodzenia ale zabiegi te nie zmienią rysów twarzy które decydują o podobaniu się. Makijaż je zamaskuje albo uwydatni, co trzeba. Mężczyźni brzydcy powinni, piszę to pół żartem a pół serio, lansować malowanie się mężczyzn jak to było za czasów Francji Ludwika nr ... czy może innej. Na dzień dzisiejszy większości mężczyzn najwięcej może pomóc chyba opalenizna.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Spacja mi szwankuje, czekam na nową klawiaturę,nie mam siły nią bębnić.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 11:24   #224
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Piszesz o efekcie odmłodzenia ale zabiegi te nie zmienią rysów twarzy które decydują o podobaniu się. Makijaż je zamaskuje albo uwydatni, co trzeba. Mężczyźni brzydcy powinni, piszę to pół żartem a pół serio, lansować malowanie się mężczyzn jak to było za czasów Francji Ludwika nr ... czy może innej. Na dzień dzisiejszy większości mężczyzn najwięcej może pomóc chyba opalenizna.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Spacja mi szwankuje, czekam na nową klawiaturę,nie mam siły nią bębnić.
Jak facet ma wypielęgnowane włosy, brodę czy wąsy, ja mam wrażenie, że fizycznie zupełnie inny człowiek.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 12:01   #225
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 983
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Piszesz o efekcie odmłodzenia ale zabiegi te nie zmienią rysów twarzy które decydują o podobaniu się. Makijaż je zamaskuje albo uwydatni, co trzeba. Mężczyźni brzydcy powinni, piszę to pół żartem a pół serio, lansować malowanie się mężczyzn jak to było za czasów Francji Ludwika nr ... czy może innej. Na dzień dzisiejszy większości mężczyzn najwięcej może pomóc chyba opalenizna.

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Spacja mi szwankuje, czekam na nową klawiaturę,nie mam siły nią bębnić.
Podpalony to ja lubię boczek, a skwarków nie.

Masz czas na leżenie bykiem na plaży i jaranie skóry, ale na pielęgnację już nie. Nie mam więcej pytań.
Rysów twarzy nie zmienisz, ale będąc zadbanym brzydalem masz szansę na przyciągnięcie drugiej połówki, inaczej tylko odpychasz.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:29   #226
dziewczynaEdana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Edan udaje że jest pierwszym samcem alfa wizażu i was troluje i Przegryw dobrze pisze że patrzymy tylko na wygląd bo ja bym wybrała jego a nie trola Edana bo widziałam Edana i nie piszcie do mnie jak bo nie ujawniam sekretów ale wiem i Edan to normik i chciał się umówić ale ja mówię xD że z czym do ludzi a on płacze a ja w brecht a on że czemu a ja że się szanuję a on że zapłaci a ja że czym że nerką chyba chachacha
dziewczynaEdana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 13:56   #227
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Podpalony to ja lubię boczek, a skwarków nie.

Masz czas na leżenie bykiem na plaży i jaranie skóry, ale na pielęgnację już nie. Nie mam więcej pytań.
Rysów twarzy nie zmienisz, ale będąc zadbanym brzydalem masz szansę na przyciągnięcie drugiej połówki, inaczej tylko odpychasz.
A propos plaży, bo właśnie spędzam wakacje nad Bałtykiem - facet około 30 bez piwnego bańdziocha to naprawdę jak jednorożec. Może jeden na 20 ma zadbana sylwetkę. Wizualnie mnie to odstręcza o wiele bardziej niż "brzydka" twarz. A jednocześnie mój facet też ma trochę za dużo i nadal jest dla mnie pociągający

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 14:04   #228
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88073490]A propos plaży, bo właśnie spędzam wakacje nad Bałtykiem - facet około 30 bez piwnego bańdziocha to naprawdę jak jednorożec. Może jeden na 20 ma zadbana sylwetkę. Wizualnie mnie to odstręcza o wiele bardziej niż "brzydka" twarz. A jednocześnie mój facet też ma trochę za dużo i nadal jest dla mnie pociągający

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja też nie znoszę kałdunów.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 14:05   #229
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88073490]A propos plaży, bo właśnie spędzam wakacje nad Bałtykiem - facet około 30 bez piwnego bańdziocha to naprawdę jak jednorożec. Może jeden na 20 ma zadbana sylwetkę. Wizualnie mnie to odstręcza o wiele bardziej niż "brzydka" twarz. A jednocześnie mój facet też ma trochę za dużo i nadal jest dla mnie pociągający

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Faceci albo mają zadbaną, sportową sylwetkę a jak nie, to mają "bandziocha"?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-17, 14:08   #230
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Ostatnio ja też byłam nad morzem, sotkałam się na plaży z chłopem z tindera i mu o tym wspomniałam, więc dał mi sprawdzić, czy nie ma kałduna. Rzadko to się rzeczywiście zdarza, ale zdał ten test śpiewająco. W ogóle śliczny był.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:34   #231
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Podpalony to ja lubię boczek, a skwarków nie.

Masz czas na leżenie bykiem na plaży i jaranie skóry, ale na pielęgnację już nie. Nie mam więcej pytań.
Rysów twarzy nie zmienisz, ale będąc zadbanym brzydalem masz szansę na przyciągnięcie drugiej połówki, inaczej tylko odpychasz.
Nie pielęgnuję się, gdyż chyba nie ma takiej potrzeby podobnie jak u większości mężczyzn którzy nie cierpią na jakiś łojotok i inne schorzenia dermatologiczne. Nie byłoby widać różnicy. Lubie słońce, nie opalam się na siłę jednak widzę, że gdy w lecie złapie złoty kolor, to kobiety przychylniej patrzą. A makijaż wiele zmienia; gdybyście tak nie uważały, to nie stresowałybyście się (wiele z Was) że zdarzyło Wam się być bez tegoż. Niedawno jedna gwiazda stoiska mięsnego w Kaufland (pisze to bez złośliwości,naprawdę miło być przez nią obsługiwanym) szła rano przez sklep na stoisko i zasłaniała twarz rękoma. Pomyślałem sobie z daleka, że płacze ale gdy się mijaliśmy, to okazało się, że ona prostu nie miała makijażu i się wstydziła. Tak, różnica była wielka.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Jak facet ma wypielęgnowane włosy, brodę czy wąsy, ja mam wrażenie, że fizycznie zupełnie inny człowiek.
Musi mieć wąsy i brodę? Nie może być po prostu ogolony? A włosy - trwałą musi mieć? Nie wystarczą przykładowo krótkie i umyte codziennie? Większość brzydali zapewne dba o to co nie czyni ich pożądanymi.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:36   #232
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Niedawno jedna gwiazda stoiska mięsnego w Kaufland (pisze to bez złośliwości,naprawdę miło być przez nią obsługiwanym) szła rano przez sklep na stoisko i zasłaniała twarz rękoma. Pomyślałem sobie z daleka, że płacze ale gdy się mijaliśmy, to okazało się, że ona prostu nie miała makijażu i się wstydziła. Tak, różnica była wielka.
Żal.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:39   #233
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

[1=69d5782cb96c44b77f6e0ec 22c8f79bc60c635f6_65a5448 a32992;88073490]A propos plaży, bo właśnie spędzam wakacje nad Bałtykiem - facet około 30 bez piwnego bańdziocha to naprawdę jak jednorożec. Może jeden na 20 ma zadbana sylwetkę. [/QUOTE]
No i to już jest coś, na co mężczyzna ma wpływ i czym może bardzo poprawić swą atrakcyjność pomimo niezbyt atrakcyjnej twarzy. Dla niektórych jest to łatwiej a dla innych trudniej osiągalne ale osiągalne. Jednak wielu woli ponarzekać na forum na kobiety zamiast wziąć się za siebie.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:39   #234
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Nie pielęgnuję się, gdyż chyba nie ma takiej potrzeby podobnie jak u większości mężczyzn którzy nie cierpią na jakiś łojotok i inne schorzenia dermatologiczne. Nie byłoby widać różnicy. Lubie słońce, nie opalam się na siłę jednak widzę, że gdy w lecie złapie złoty kolor, to kobiety przychylniej patrzą. A makijaż wiele zmienia; gdybyście tak nie uważały, to nie stresowałybyście się (wiele z Was) że zdarzyło Wam się być bez tegoż. Niedawno jedna gwiazda stoiska mięsnego w Kaufland (pisze to bez złośliwości,naprawdę miło być przez nią obsługiwanym) szła rano przez sklep na stoisko i zasłaniała twarz rękoma. Pomyślałem sobie z daleka, że płacze ale gdy się mijaliśmy, to okazało się, że ona prostu nie miała makijażu i się wstydziła. Tak, różnica była wielka.

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------


Musi mieć wąsy i brodę? Nie może być po prostu ogolony? A włosy - trwałą musi mieć? Nie wystarczą przykładowo krótkie i umyte codziennie? Większość brzydali zapewne dba o to co nie czyni ich pożądanymi.
Widzisz, a ja jednego dnia mogę wyglądać jak milion dolarów i wyjść w miasto, kolejnego dnia wyglądając jak bezdomna z włosami w kitkę, bez tapety i bluzie męża.
I nadal jestem piekna.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:42   #235
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Widzisz, a ja jednego dnia mogę wyglądać jak milion dolarów i wyjść w miasto, kolejnego dnia wyglądając jak bezdomna z włosami w kitkę, bez tapety i bluzie męża.
I nadal jestem piekna.
No to pozazdrościć.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:42   #236
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Przegryw Pokaż wiadomość
Musi mieć wąsy i brodę? Nie może być po prostu ogolony? A włosy - trwałą musi mieć? Nie wystarczą przykładowo krótkie i umyte codziennie? Większość brzydali zapewne dba o to co nie czyni ich pożądanymi.
Właśnie nie musi mieć wąsów/brody, ale jak ma, i to zadbane, to one potrafią wizualnie bardzo zmienić rysy twarzy, można tym operować, żeby fajnie wyglądać.

Skąd pomysł z trwałą? Krótkie i umyte codziennie wystarczą, by wyglądać schludnie i ciekawie, choć ja osobiście lubię, jak facet ma trochę dłuższe włosy albo jakąś fryzurę. Tym też można fajnie operować. To nie wymaga wiele pracy. Niemniej jednak wiele moich koleżanek woli mężczyzn z krótkimi włosami.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:46   #237
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Właśnie nie musi mieć wąsów/brody, ale jak ma, i to zadbane, to one potrafią wizualnie bardzo zmienić rysy twarzy, można tym operować, żeby fajnie wyglądać.

Mój mąż ma stanie krótką brodę (w sensie jako część twarzy, nie brodę, że włosy) i do tego rowek na niej i bez brody (włosowej) wygląda dziwnie. Tak nagle mu się kończy twarz broda (w sensie zarost) wyrównuje mu proporcje twarzy, wydłuża krótką brodę (że podbródek w sensie ) i wygląda bosko.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:50   #238
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez Swietusia Pokaż wiadomość
Właśnie nie musi mieć wąsów/brody, ale jak ma, i to zadbane, to one potrafią wizualnie bardzo zmienić rysy twarzy, można tym operować, żeby fajnie wyglądać.

Skąd pomysł z trwałą? Krótkie i umyte codziennie wystarczą, by wyglądać schludnie i ciekawie, choć ja osobiście lubię, jak facet ma trochę dłuższe włosy albo jakąś fryzurę. Tym też można fajnie operować. To nie wymaga wiele pracy. Niemniej jednak wiele moich koleżanek woli mężczyzn z krótkimi włosami.
Z tą trwała to żart aby uwypuklić, że nie ma tu takich możliwości jak przy makijażu.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 15:51   #239
Swietusia
Bot
 
Avatar Swietusia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 11 718
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mój mąż ma stanie krótką brodę (w sensie jako część twarzy, nie brodę, że włosy) i do tego rowek na niej i bez brody (włosowej) wygląda dziwnie. Tak nagle mu się kończy twarz broda (w sensie zarost) wyrównuje mu proporcje twarzy, wydłuża krótką brodę (że podbródek w sensie ) i wygląda bosko.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
💞
Widzicie, panowie wizażanowie, moje tezy nie są byle jakie, to potwierdzalne rady.
__________________
contra negantem principia non est disputandum
Swietusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-17, 16:01   #240
Przegryw
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 165
Dot.: Jak ważny jest dla kobiety wygląd partnera?

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Mój mąż ma stanie krótką brodę (w sensie jako część twarzy, nie brodę, że włosy) i do tego rowek na niej i bez brody (włosowej) wygląda dziwnie. Tak nagle mu się kończy twarz broda (w sensie zarost) wyrównuje mu proporcje twarzy, wydłuża krótką brodę (że podbródek w sensie ) i wygląda bosko.
Cieszę się. Generalnie jednak broda to broda, taka jakby maska.
Przegryw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-03 12:25:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.