Belissa ? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Pokaż wyniki sondy: Czy Belissa na skórę włosy i paznokcie jest produktem spełniającym twoje oczekiwania?
tak bardzo 5 83,33%
nie 0 0%
tabletki są takie sobie 1 16,67%
są lepsze niż Belissa 0 0%
Głosujący: 6. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-11, 09:50   #211
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Belissa ?

można brać belissę podczas miesiączki?
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 10:13   #212
moon pig
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5
Dot.: Belissa ?

Zaczęłam brać belissę jakoś około 2 miesiące temu, gdy miałam problem z wypadaniem włosów po kuracji heviranem i chyba zauważam poprawę we wszystkich płaszczyznach jej działania. Na samym początku (już po jakiś 2 tygodniach) wzmocniły mi się paznokcie, następnie włosy zaczęły mi szybciej rosnąć. Obecnie wreszcie włosy mi mniej wypadają i chyba zaczynają zagęszczać się u nasady. Znacznie poprawiła mi się cera, co zauważam nie tylko ja (zebrałam ostatnio kilka komplementów co do gładkiej buźki), lecz poprawę stanu skóry da się zauważyć nie tylko na twarzy ale wszędzie - przede wszystkim zwróciłam uwagę na uda, gdzie miałam lekko zwiotczałą skórę i niestety cellulit - oczywiście cellulit nie zniknął ale jest mniej widoczny gdyż skóra jest znacznie jędrniejsza (i w dotyku i wizualnie).

Dodam jeszcze, że biorę dwie tabletki dziennie - zaczęłam od jednej żeby przyzwyczaić organizm a po 2 tyg zaczęłam brać po dwie dziennie, czego zaprzestane wkrótce i wróce do zalecanej dawki skoro już widać efekty.

Jeśli chodzi o minusy, to początkowo wystąpiła u mnie reakcja uczuleniowa (krostki na twarzy i plecach), najprawdopodobniej spowodowana skrzypem, który nie jest rośliną jedynie leczniczą ale również w pewnym stopniu trującą. U osób nadwrażliwych lub ze skłonnościami do alergii krostki pewnie mogą się utrzymywać przez cały czas zażywania preparatu.

Edytowane przez moon pig
Czas edycji: 2010-09-13 o 10:14
moon pig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 16:12   #213
melinsa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Opinie na temat produktu Belissa(wzmacnia i regeneruje włosy, skórę i paznockcie)

czy pomagają na skórze trądzikowej polepszając jej stan?+ na blizny potrądzikowe??dziś kupiłam 50 drażetek Belissy. Jestem ciekawa waszych opinii na temat tych tabletek. Co do włosów bardzo mi się rozdwajają i łąmią. Wyniszczyłam je myciem głowy i wychodzeniem na mróz, śnieg, deszcz i wiatrzycho. W domu powtarzają mi, że jak dalej będę tak robić do na głowie i twarzy wielkie wrzody mi wyskoczą.

Edytowane przez melinsa
Czas edycji: 2010-09-28 o 16:15
melinsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 16:15   #214
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Belissa ?

Witam! zaczynam brać belisse i na razie czekam cierpliwie na efekty. Do wszystkich dziewczyn któe biora belisse i mówią że przez nią mają wysyp!!!! Wysyp jest owszem przez belisse, ale ona oczyszcza organizm między innymi dzięki czemu oczyści Wam cere i póxniej witaj gładka cero więc nie odstawiajcie przez pojawienie się kilku krostek i nie rozpaczajcie lecz przetrwajcie to żeby potem cieszyć się ładną buzią.
Pozdrawiam serdecznie i życze wytrwałości
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-18, 18:11   #215
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Belissa ?

Biorę różową Belissę od miesiąca. Póki co nie zauważyłam znacznej poprawy w kondycji włosów i paznokci, ale będę nadal cierpliwie czekała na efekty
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 08:24   #216
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Belissa ?

A czy ktoś z was stosował belissę detox ??

Muszę kupic jakis suplement na włosy i skórę a przy tabsach zatrzymuje mi się woda w organizmie i może właśnie belissa detox cos pomoże
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 21:32   #217
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Belissa ?

Ja belissy nie polecam, choc pewnie na kazda z Nas dziala inaczej zazylam 2 blistry z opakowania, i wlasnie odstawilam. To niestety nie dla mnie, moja cera wyglada okropnie... mam cala buzie w kaszy... ;/ paskudnie to wyglada. Teraz musze zaczac leczenie pryszczy ;/ i jestem zalamana. Bo mialam juz niezłą cere, a tu taki efekt brania belissy na wlosy, skore i paznokcie. Jak widac na skore nie dziala najlepiej ! I nie tylko u mnie. Paznokcie zawsze mialam mocne, a jesli chodzi o wlosy to nie wiem czy pomoglo mi cos, bo za krotko bralam.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
Witam! zaczynam brać belisse i na razie czekam cierpliwie na efekty. Do wszystkich dziewczyn któe biora belisse i mówią że przez nią mają wysyp!!!! Wysyp jest owszem przez belisse, ale ona oczyszcza organizm między innymi dzięki czemu oczyści Wam cere i póxniej witaj gładka cero więc nie odstawiajcie przez pojawienie się kilku krostek i nie rozpaczajcie lecz przetrwajcie to żeby potem cieszyć się ładną buzią.
Pozdrawiam serdecznie i życze wytrwałości
Ja niestety zwątpiłam... Mam wysyp i nie mogę patrzeć na swoją skórę dłużej. Wiec jak tu byc cierpliwym i czekac na ta gladka cere?
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 11:11   #218
daphne81
Wtajemniczenie
 
Avatar daphne81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 331
GG do daphne81
Dot.: Belissa ?

Ja kupiłam zwykłą belissę - ok 17 zł b. detox kosztowała 22 zł ale zawiera likopen - bardzo dobry składnik dla skóry więc jak skończę zwykłą belisse to kupię tą detox
__________________
12 luty 2008
narodziny mojej cudownej córeczki Sashy


daphne81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 13:18   #219
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Belissa ?

Kontynuuję relację. Przyjmuję belissę od ponad 2 miesięcy, obecnie zjadłam już ok. 80 tabletek.

  • Stan paznokci uległ znacznej poprawie, już się nie łamią, są twarde i ładne
  • Włosy, nie zauważyłam efektów, może trochę mniej wypadają, chociaż na jesień zwykle przez 4-6 tyg nadmierne wypadanie jest normalne i później to mija. Więc nie wiem czy to do końca zasługa belissy. Jednak kiedyś czytałam, że takie suplementy diety powinno przyjmować się przez co najmniej 3 miesiące, by zobaczyć widoczne efekty jeśli chodzi o włosy.
  • Na cerę nigdy nie narzekałam, więc nie wypowiem się
Podsumowując: jestem zadowolona i na pewno dokończę 2 opakowanie, czy wezmę 3, jeszcze pomyślę Nie chciałabym, aby efekt mocnych paznokci zanikł, gdy przerwę kurację. Z drugiej strony przecież nie będę brała belissy w nieskończoność
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 06:55   #220
mytka198017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Belissa ?

Witam. Wszelkie suplementy na poprawę stanu włosów, cery czy paznokci bierzemy ok. 2 lat. Z tymże bierzemy tabletki przez pół roku, potem robimy miesięczna przerwę. Po przerwie znowu łykamy tabletki przez pół roku, potem przerwa przez miesiąc itd.
mytka198017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 14:00   #221
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez mytka198017 Pokaż wiadomość
Witam. Wszelkie suplementy na poprawę stanu włosów, cery czy paznokci bierzemy ok. 2 lat. Z tymże bierzemy tabletki przez pół roku, potem robimy miesięczna przerwę. Po przerwie znowu łykamy tabletki przez pół roku, potem przerwa przez miesiąc itd.
Ja nie wiem dziewczyny gdzie wy kupiłyście belissę tak tanio(8.5zł) ja kupiłam wczoraj jedno opakowanie za 19zł ; o
Co do efektów to brałam już kiedyś belissę i efektów nie widziałam dopóki nie przestałam brać. Teraz znowu zauważyłam, że paznokcie mi się rozdwajają i łamią, a włosy i cera też pozostawiają wiele do życzenia, tak więc kupiłam i biorę od wczoraj.
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję

Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 18:23   #222
elye
Przyczajenie
 
Avatar elye
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Post Dot.: Belissa ?

Hey dziewczyny,mam takie małe pytanko.
Chcę zacząć brać belissę, ze względu na moje bardzo słabe paznokcie.Ale gdzieś czytałam i to mnie przeraża,że komuś po belissie wypadają włosy! Mam gęste włosy i się o nie boje.Niby jest tak,że na każdego wszystko działa inaczej,no a co jeśli okaże się,że na mnie też tak to działa?Nie boję się dostać jakiejś tam wysypki,jestem alergikiem,od małego dziecko,więc powiedzmy,że się przyzwyczaiłam.
A z drugiej strony czytałam również,że włosy potem są ładniejsze i szybciej rosną.Boję się zaryzykować,ale kusi,oj kusi
Myślałam,o samych odżywkach na paznokcie,a jednak coś mnie kusi do tej belissy,bo mogłabym też więcej na tym skorzystać.A jednak właśnie boję się tego,co opisałam powyżej.
Dziewczyny pomóżcie proszę.
Czy wam się coś takiego zdarzyło.
elye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 19:41   #223
Luriencandysick
Raczkowanie
 
Avatar Luriencandysick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 115
Dot.: Belissa ?

Hej. Jak dla mnie to spokojnie możesz brać belissę. Nie spotkałam się nigdy z tym, żeby włosy po niej wypadały. Ja kończę własnie drugi listek i co prawda nie zauważyłam specjalnych efektów , co do włosów, ale z tego co pamiętam( bo już kiedyś brałam) to efekty na włosach widać dopiero po dwóch opakowaniach. Paznokcie mam mocniejsze, a na razie na cerze nie widzę zmian. Słyszałam nawet, ale nie pamiętam czy to prawda, ze włosy po belissie mogą rosnąc nawet do 3 cm na miesiąc.
__________________

Zapuszczam włosy.
13.08.11r.-42cm
?-65cm
04.01.11r.- kuracja belissą
23.04.11r.- kuracja olejkiem rycynowym
10.10r.- ostatnie farbowanie farbą(teraz tylko szamponetki)
14.02.11r.- nie prostuję


Edytowane przez Luriencandysick
Czas edycji: 2011-01-23 o 19:43
Luriencandysick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 10:19   #224
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez elye Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny,mam takie małe pytanko.
Chcę zacząć brać belissę, ze względu na moje bardzo słabe paznokcie.Ale gdzieś czytałam i to mnie przeraża,że komuś po belissie wypadają włosy! Mam gęste włosy i się o nie boje.Niby jest tak,że na każdego wszystko działa inaczej,no a co jeśli okaże się,że na mnie też tak to działa?Nie boję się dostać jakiejś tam wysypki,jestem alergikiem,od małego dziecko,więc powiedzmy,że się przyzwyczaiłam.
A z drugiej strony czytałam również,że włosy potem są ładniejsze i szybciej rosną.Boję się zaryzykować,ale kusi,oj kusi
Myślałam,o samych odżywkach na paznokcie,a jednak coś mnie kusi do tej belissy,bo mogłabym też więcej na tym skorzystać.A jednak właśnie boję się tego,co opisałam powyżej.
Dziewczyny pomóżcie proszę.
Czy wam się coś takiego zdarzyło.
Ja brałam belissę tez ze względu na paznokcie (tak mi się łamały że czasem aż w pół do krwi) po ok. 2 listkach zażywania tabletek paznokcie były mocne, zdrowe nie łamały się Właśnie planuję kupić nową paczkę bo paznokcie zaczeły się łamać (nie używałąm pół roku)
Dodam jeszcze że mam długie, piękne, gęste włosy i nie wypadaly mi po niej. Odżywki używałam ale nie za bardzo pomagają, bardziej jak ci się paznokciwe złamją to możesz je skleić

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez szeptserca Pokaż wiadomość
można brać belissę podczas miesiączki?
Nie ma przeciwskazań
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:09   #225
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Belissa ?

Rok temu brałam belissę w okresie styczeń - kwiecien. I chyba działa, bo miałam mocniejsze paznokcie i co najważniejsze mniej mi wypadały włosy, które w okresie zimowo-wiosennym wyłażą mi garsciami. Teraz kupiłam sobie Belissę Hydro licząc, ze wspomoże kremy do cery suchej. Biorę ją dopiero od trzech dni wiec efektów nie widać na razie, ale skład na opakowaniu jest chyba uboższy od normalnej i tak się zastanwiam...:
Jak bardzo bym sobie zaszkodziła gdybym brała równocześnie Belissę normalną i tą hydro? To tylko luźne zastanawianie się - zeby nie było


Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Odżywki używałam ale nie za bardzo pomagają, bardziej jak ci się paznokciwe złamją to możesz je skleić
Ale też nie zawsze. Raz w życiu sie odważyłam i skleiłam je na Super glue - tuż przed jakimś weselem Zadziałało lepiej niż odżywka.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 11:19   #226
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 080
Dot.: Belissa ?

Na wakacjach ratowałam się lakierem bo krew leciała i nie mialam dostępu do super glue Ostatnio reklamują nową belissę cera? (chyba nawet tak się nazywa, że jest na cerę antubakteryjnie działa) Uzywał ktoś jej???
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:05   #227
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Belissa ?

Zastanawiałam sie nad jej kupnem ostatnio, ale okazuje się, ze chociaż w radiu ją reklamują cały czas to w aptekach jeszcze jej nie ma.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 12:34   #228
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Witam
Mam bardzo słabe paznokcie a widzę, że po wypowiedziach najlepiej i najszybciej działa Belissa na paznokcie.
Skóra moja strasznie szybko wchłania wszystkie mleczka i jest bardzo sucha ? pomoże belissa na przesuszająca się skórę ?
Włosy też mam niczego sobie. Końcówki się rozdwajają są suche przez prostowanie.
Jestem osobą, które raczej nie reaguje źle na takie preparaty nigdy nie wyskakiwały mi żadne wysypki ani coś w tym rodzaju.
Więc chyba kupię
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 17:07   #229
elye
Przyczajenie
 
Avatar elye
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Belissa ?

jezeli masz sucha skore to kup sobie tez belisse hydro


a tak btw. to dziekuje,za porady.Zazywam belisse juz 5
__________________
Są tacy, co zostają w domu, i tacy, co odchodzą. Zawsze tak było. Każdy może sam wybrać, ale musi to zrobić, póki jeszcze czas, i w żadnym razie nie rozmyślić się.

Edytowane przez elye
Czas edycji: 2011-01-24 o 17:08
elye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-24, 18:10   #230
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Ale belissa hydro też pomaga na zniszczone włosy i paznokcie ?
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:19   #231
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Belissa ?

Ja zaczęłam od dzisiaj używać Belisse 40+, ale mam 23 lata i nie wiem, czy taki zestaw dla dojrzałej osoby będzie dla mnie odpowiedni :P
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 19:31   #232
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Oj a czemu 40+ ?

Ja bym nie ryzykowała. Słyszałam, że nie powinno się zażywać tabletek i kosmetyków nie odpowiednich do naszego wieku bo postarza i działają odwrotnie niż mają działać.
Ale sama po sobie nie wiem
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 20:28   #233
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
Oj a czemu 40+ ?

Ja bym nie ryzykowała. Słyszałam, że nie powinno się zażywać tabletek i kosmetyków nie odpowiednich do naszego wieku bo postarza i działają odwrotnie niż mają działać.
Ale sama po sobie nie wiem
W ramach profilaktyki... Chociaż myślę, że 1 opakowanie nie powinno mi zrobić krzywdy.

A może się mylę?
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-24, 21:33   #234
elye
Przyczajenie
 
Avatar elye
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 24
Dot.: Belissa ?

Moim zdaniem,lepiej chuchać na zimne i odłożyć lek
__________________
Są tacy, co zostają w domu, i tacy, co odchodzą. Zawsze tak było. Każdy może sam wybrać, ale musi to zrobić, póki jeszcze czas, i w żadnym razie nie rozmyślić się.
elye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 13:56   #235
Merry94
Raczkowanie
 
Avatar Merry94
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 428
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Ja belissy nie polecam, choc pewnie na kazda z Nas dziala inaczej zazylam 2 blistry z opakowania, i wlasnie odstawilam. To niestety nie dla mnie, moja cera wyglada okropnie... mam cala buzie w kaszy... ;/ paskudnie to wyglada. Teraz musze zaczac leczenie pryszczy ;/ i jestem zalamana. Bo mialam juz niezłą cere, a tu taki efekt brania belissy na wlosy, skore i paznokcie. Jak widac na skore nie dziala najlepiej ! I nie tylko u mnie. Paznokcie zawsze mialam mocne, a jesli chodzi o wlosy to nie wiem czy pomoglo mi cos, bo za krotko bralam.

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:28 ----------


Ja niestety zwątpiłam... Mam wysyp i nie mogę patrzeć na swoją skórę dłużej. Wiec jak tu byc cierpliwym i czekac na ta gladka cere?
nie wiem co Ci polecić po za cierpliwością której Ci brakuje eh ja poprostu jak zaczynam cos brać to odrazu się nastawiam że najpierw mnie wysypie ale potem będzie tylko lepiej;p łatwiej mi czekac;]
Merry94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-25, 20:20   #236
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez fiolkowa krolewna Pokaż wiadomość
Ja belissy nie polecam, choc pewnie na kazda z Nas dziala inaczej zazylam 2 blistry z opakowania, i wlasnie odstawilam. To niestety nie dla mnie, moja cera wyglada okropnie... mam cala buzie w kaszy... ;/ paskudnie to wyglada. Teraz musze zaczac leczenie pryszczy ;/ i jestem zalamana. Bo mialam juz niezłą cere, a tu taki efekt brania belissy na wlosy, skore i paznokcie. Jak widac na skore nie dziala najlepiej ! I nie tylko u mnie. Paznokcie zawsze mialam mocne, a jesli chodzi o wlosy to nie wiem czy pomoglo mi cos, bo za krotko bralam.



Ja niestety zwątpiłam... Mam wysyp i nie mogę patrzeć na swoją skórę dłużej. Wiec jak tu byc cierpliwym i czekac na ta gladka cere?
A jaką masz cerę ? wrażliwą ?
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 16:54   #237
dorotkak7
Raczkowanie
 
Avatar dorotkak7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 89
Dot.: Belissa ?

Witajcie

Brałam kiedyś belisse na cerę włosy i paznokcie, przyznam że na włosy i paznokcie nawet mi pomogła, pod tym względem byłam mega zadowolona, ale...
No właśnie, na cerę to chyba nie za bardzo mi pomogła, bo co jakiś czas na brodzie i czole wyskakiwały mi okropne pryszcze(czy jak to nazwać), ogólnie ciemne i bolące 'grudki' podskórne, z czym nigdy wcześniej nie miałam styczności, a że w ostatnim czasie strasznie cierpię z powodu wypadających włosów postanowiłam mimo wszystko powrócić do Belissy... I co??? po pierwszej tabletce, na następny dzień na mojej brodzie zadomowił się okropny nieprzyjaciel

No i nie wiem, w sumie do tej pory tylko z Belissy byłam zadowolona jeśli chodzi o włosy... Straszny dylemat, czy poświęcić moją w miarę gładką cerę dla włosów

Chyba muszę dać jej jeszcze szanse, bo jednak dla niepracującej studentki 20zł to jest coś...
dorotkak7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 19:27   #238
fiolkowa krolewna
Zakorzenienie
 
Avatar fiolkowa krolewna
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 774
Dot.: Belissa ?

Cytat:
Napisane przez Merry94 Pokaż wiadomość
nie wiem co Ci polecić po za cierpliwością której Ci brakuje eh ja poprostu jak zaczynam cos brać to odrazu się nastawiam że najpierw mnie wysypie ale potem będzie tylko lepiej;p łatwiej mi czekac;]
A ja się na to nie nastawiłam, ponieważ nigdy wcześniej po tego typu lekach nie dostałam takiego wysypu z którym teraz muszę niestety dalej walczyć np zażywałam skrzypovitę, i nic takiego mi się nie działo. Myślę, że to sprawka biotyny lub niacyny zawartej w belissie , ponieważ w plusszu na pamięć (sesja) , też te składniki były zawarte, i dostałam wysypu.
Cytat:
Napisane przez Kalunia94 Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę ? wrażliwą ?
Nie wiem, nie potrafię określić , ale chyba wrażliwą, bo muszę bardzo uważać co nakładam na twarz, bo dostaje wysypek. A z drugiej strony trochę tłustą no bo wyskakują czasem niespodzianki.
__________________
Pamiętaj - Daj sobie czas. Efekty zawsze się pojawią.

MOTIVATION
fiolkowa krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 20:37   #239
Kalunia94
Zadomowienie
 
Avatar Kalunia94
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 194
Dot.: Belissa ?

Ja zażywam belisse od wczoraj i jak narazie nic nie wyskoczyło mi na twarzy jest jaka jest
jutro 3 tebletka mam nadzieje, że ze niedługo będzie widac jakieś rezultaty
Kalunia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 08:41   #240
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Belissa ?

Jak zażywałam normalną, różową belissę wszystko było ok. Ale jak zaczęłam jeść tą hydro to okazało się, ze mnie po niej wysypało o_O
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-14 13:17:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:50.