allegro - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-01, 14:04   #211
lafaza
Raczkowanie
 
Avatar lafaza
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 244
Dot.: allegro

No tak ale to nic że nie masz komentarzy .. przecież każdy od czegoś musi zacząć prawda ?
lafaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 16:43   #212
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: allegro

Pewnie masz rację-ale wątpliwości są
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 16:56   #213
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: allegro

Cytat:
Napisane przez windykatorka Pokaż wiadomość
Podbijam wątek.
Otóż chcę zacząć sprzedawać na allegro,konto mam nowe,świeże i bez żadnych komentaryz-obawiam się właśnie,że to może odstraszać kupujących
Jak to jest? Jak inaczej mogę uchodzić za godną zaufania?
Bo to chyba błędne koło-skoro nikt nic nie kupi,to nie da komentarza(pozytywnego oczywiście),a skoro nie ma pozytywów to nie ma kupujących.
nie odstraszy na pewno No chyba, ze zaczniesz od sprzedawania sprzetu elektronicznego za pare tysiecy zlotych jak nie to mozna spokojnie zaczynac od zera i powoli sie uzbiera
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 17:02   #214
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: allegro

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
nie odstraszy na pewno No chyba, ze zaczniesz od sprzedawania sprzetu elektronicznego za pare tysiecy zlotych jak nie to mozna spokojnie zaczynac od zera i powoli sie uzbiera
Nie,nie aż tak ambitnie nie zacznę
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 17:19   #215
sloneckoo
Zadomowienie
 
Avatar sloneckoo
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 861
GG do sloneckoo
Dot.: allegro

ja nie kupuje na allegro od osob , ktore nie maja komentarzy lub maja ich malo badz posiadaja w swoim dorobku rowniez negatywne komentarze - nia mam wtedy zaufania a nie chce ryzykowac lepiej byc ostroznym niz pozniej stracic ale nie napisal tego aby Cie dolowac ze nikt u ciebie nie bedzie kupowal bo przeciez wszyscy nie mysla tak jak ja jedynie wyrazilam swoje zdanie , lecz moge ci doradzic ze mozesz najpierw kupic cos na allegro i wtedy zdobedziesz komentarz a z biegiem czasu te komentarze sie uzbieraja
__________________
zapraszam na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=725984
sloneckoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 17:30   #216
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: allegro

Nie czuję się zdołowana,oczywiście zależy mi na opiniach
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:25   #217
lafaza
Raczkowanie
 
Avatar lafaza
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 244
Dot.: allegro

A co tak właściwie chcesz zacząc sprzedawać ? Ja właśnie zaczynałam od takich małych rzeczy... takich drobnych
lafaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-01, 18:27   #218
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: allegro

te komentarze to dla mnie troszke fenomen. Jest grupa sprzedawcow, ktorzy maja peeeelno negatywow/neutrali i to w stylu: "zle odszyta sukienka", "towar niezgodny z opisem". Na komentarze swoich klientow odpowiadaja w stylu: "no tak but z miasta, gira ze wsi!" (autentyk). I klientow dalej mnoooooooostwo Niektorzy wiec jak widac sa bardzo ostrozni jak sloneckoo, a innych to w ogole wszystko obleci.

Ja zaczynalam sprzedawac to mialam tez 0 dokladnie komentarzy i klientow mialam, az uzbieralam duzo tych komentarzy. Najwazniejsze jest chyba, zeby aukcja wygladala profesjonalnie w miare zeby nikt nie pomyslal, ze pojecia o allegro nie masz ani o tym co sprzedajesz. Typu sprzedajaca pisze: "rozmiar butow to typowe 39! wkladka: 24 cm" no typowe, prawda...
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 18:59   #219
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: allegro

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
te komentarze to dla mnie troszke fenomen. Jest grupa sprzedawcow, ktorzy maja peeeelno negatywow/neutrali i to w stylu: "zle odszyta sukienka", "towar niezgodny z opisem". Na komentarze swoich klientow odpowiadaja w stylu: "no tak but z miasta, gira ze wsi!" (autentyk). I klientow dalej mnoooooooostwo Niektorzy wiec jak widac sa bardzo ostrozni jak sloneckoo, a innych to w ogole wszystko obleci.

Ja zaczynalam sprzedawac to mialam tez 0 dokladnie komentarzy i klientow mialam, az uzbieralam duzo tych komentarzy. Najwazniejsze jest chyba, zeby aukcja wygladala profesjonalnie w miare zeby nikt nie pomyslal, ze pojecia o allegro nie masz ani o tym co sprzedajesz. Typu sprzedajaca pisze: "rozmiar butow to typowe 39! wkladka: 24 cm" no typowe, prawda...
Dało mi to do myślenia
Mam zamiar sprzedawać ubrania z lumpeksu moich rodziców(bezpośrednio z ich hurtowni dostawczych,wybrane ciuchy,które sama bym chętnie kupiła gdyby nie to,że mogę je mieć za free ).
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:55.