Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-13, 11:59   #2371
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Dafuq zgwalcili ja kuzyni ktorzy byli bracmi
???!!!!????
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:05   #2372
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

drabi to są blizniaki
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:09   #2373
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

No blizniaki nie blizniaki co za patologia kosmiczna zeby z wlasnym bratem zgwalcic 11 letnia kuzynke. Sam wiek jest szokujacy ale wiezy krwi szokuja mnie podwojnie
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:18   #2374
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

najsmutniejsze jest to ze to ona ma teraz najtrudniej,na nią sa skierowane wszystkie oczy od rówieśników w szkole po babcie mochery w kościele
nie wiem czy ona sie z tego podniesie
jedyne co mi chodzi po głowie to ze rodzina powinna emigrować by jej oszczędzić dalszego bólu
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:41   #2375
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Ja nie kumam czemu ona nie przeszla na idywidualny tok nauczania. Bo kumam ze zniana szkoly moze byc nie do konca dobrym wyjsciem ale czemu szkola nie wyszla z taka inicjatywa to kompletnie nie kumam tak jak nie kumam ze ich nie zawiesili do czasu skazania wtffff
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:46   #2376
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

drabineczka, oni wszyscy są ze szkoły specjalnej, to już coś znaczy.

No nie są normalni, zainteresowałabym się też rodziną (całe kuzynowstwo chodzi do specjalnej?), bo ja wiem, tragedie chodzą po ludziach, ale nie wierzę że wcześniej tam było normalnie tylko NAGLE zupełnie zdrowym na umyśle bliźniakom wpadł do głowy taki pomysł.
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 12:48   #2377
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Mysle to samo ale nie chcialam mowic tego glosno
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 13:11   #2378
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
drabineczka, oni wszyscy są ze szkoły specjalnej, to już coś znaczy.

No nie są normalni, zainteresowałabym się też rodziną (całe kuzynowstwo chodzi do specjalnej?), bo ja wiem, tragedie chodzą po ludziach, ale nie wierzę że wcześniej tam było normalnie tylko NAGLE zupełnie zdrowym na umyśle bliźniakom wpadł do głowy taki pomysł.
Przecież to szkoła dla osób niepełnosprawnych umysłowo i intelektualnie, więc bardzo prawdopodobne, że nie byli zdrowi.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 14:33   #2379
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Nic tylko brawa dla sądu Dziwi mnie to że jej rodzice puszczają ją do tej szkoły.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:23   #2380
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Nic tylko brawa dla sądu Dziwi mnie to że jej rodzice puszczają ją do tej szkoły.
Dziwi mnie potwornie, że te dwa małe zwyrodnialce nie zostały zamknięte i odizolowane od społeczeństwa. Czy rodzice/władza czekają, aż oni zgwałcą kolejną osobę? Powinni bezwzględnie odpowiadać jak dorośli za takie bestialstwo.
Dziwię się także rodzicom dziewczynki, że się nie wyprowadzili na drugi koniec Polski, gdzie nikt ich nie zna, żeby mała mogła zapomnieć o wszystkim.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:30   #2381
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez Azmika88 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie potwornie, że te dwa małe zwyrodnialce nie zostały zamknięte i odizolowane od społeczeństwa. Czy rodzice/władza czekają, aż oni zgwałcą kolejną osobę? Powinni bezwzględnie odpowiadać jak dorośli za takie bestialstwo.
Dziwię się także rodzicom dziewczynki, że się nie wyprowadzili na drugi koniec Polski, gdzie nikt ich nie zna, żeby mała mogła zapomnieć o wszystkim.
Może ich zwyczajnie nie stać? Ale ja bym dziecka do szkoły nie puszczała, tym bardziej że koniec roku się zbliża. Na miejscu rodziców innych dzieci też bym nie puszczała dziecka do szkoły z gwałcicielami.

Moim zdaniem powinno być takie prawo że za gwałt idzie się do więzienia. Nie powinno być opcji kurator czy zawiasy. Poza tym za niektóre przestępstwa powinno się odpowiadać jako dorosły bez względu na wiek.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-13, 15:32   #2382
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

ja nie wiem co bym zrobiła ale raczej bym została bo może zmiana środowiska wywołałaby zbyt duży szok w dziecku, ale na pewno postarałabym się o nauczanie indywidualne... zmiana szkoły to nie do końca dobry pomysł, w tej szkole ją znają i jest to sensacja, ale wyobraźcie sobie że teraz nagle do waszej klasy dołącza 11 latka która została zgwałcona - wywołałaby osiem razy większy szok, własnie przez to że zmieniłaby szkołę. więc takie rozwiązanie bym widziala i pukam się w leb że szkoła nie wychodzi z żadną inicjatywą
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:39   #2383
Azmika88
Zadomowienie
 
Avatar Azmika88
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 107
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
ja nie wiem co bym zrobiła ale raczej bym została bo może zmiana środowiska wywołałaby zbyt duży szok w dziecku, ale na pewno postarałabym się o nauczanie indywidualne... zmiana szkoły to nie do końca dobry pomysł, w tej szkole ją znają i jest to sensacja, ale wyobraźcie sobie że teraz nagle do waszej klasy dołącza 11 latka która została zgwałcona - wywołałaby osiem razy większy szok, własnie przez to że zmieniłaby szkołę. więc takie rozwiązanie bym widziala i pukam się w leb że szkoła nie wychodzi z żadną inicjatywą
Ja miałam na myśli przeniesienie i przeprowadzkę gdzieś, gdzie nie znają tej rodziny, bo przecież nie było podawanych w mediach danych.
Azmika88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:44   #2384
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

ta jasne, myślisz że w dzisiejszych czasach to w ogóle realne? bo moim zdaniem ani trochę
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 15:56   #2385
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wągrowcu i wszystko jasne

Z tego co o takich szkołach wiem (niestety, wiele znanych mi osób chodziło o czegoś takiego, nie pytajcie :/) - takie szkoły są traktowane jak przechowalnie młodzieży "z której już nic nie będzie" a kadra pedagogiczna to największy odrzut. Dzieci rodziców którzy mają je gdzieś (już widzę jak po normalnej szkole sobie chodzi dwóch 15letnich gwałcicieli i rodzice innych dzieci, nie tylko ofiary nie reagują...) a same dzieci też mocno zaburzone (no dwóch 15latków krępuje i gwałci 11letnią kuzynkę, toż się na chory film nadaje!). Poza tym ta szkoła to i tak już "najniższe" zesłanie, prawda taka że z tymi chłopcami w ogóle nie wiedzą co zrobić.

Zawsze sobie wyobrażałam że w szkołach specjalnych to powinni być najlepsi nauczyciele i najwięcej kasy włożone w jakiekolwiek odzyskiwanie tych dzieci - marzenia. Wielkie przechowalnie żeby dobrnąć do 18stki i wypchnąć te dzieci z obowiązkowego systemu szkolnego.
Tak jest w tzw. cywilizowanym świecie. Znam(łam) kobietę, która pracuje w Niemczech w ośrodku specjalnym dla dzieci młodzieży, w szkole przy szpitalu psychiatrycznym dla tych dzieci. Pomijam już jak to wygląda i jaka jest jakość wyposażenia, sal itd, ale ona sama jest nauczycielką bardzo wyszkoloną, uczy 3 języków, ma kursy i do tego współpracuje z psychologami żeby sobie radzić. Na lekcji ma max kilkoro uczniów i z każdym robi coś oddzielnie, a do tego ma mało godzin pracy i długie wakacje, bo wiadomo, taka praca jest psychicznie bardzo ciężka. Wszystko to jest państwowe, żeby nie było wątpliwości. A w Polsce to cóż.....
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 16:43   #2386
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Może ich zwyczajnie nie stać? Ale ja bym dziecka do szkoły nie puszczała, tym bardziej że koniec roku się zbliża. Na miejscu rodziców innych dzieci też bym nie puszczała dziecka do szkoły z gwałcicielami.
Ja również. Do końca roku szkolnego zostały jakieś 2 tygodnie, więc można by zwolnić dziecko ze szkoły. I najwyżej usprawiedliwić nieobecność zwolnieniem od lekarza.

Cytat:
Moim zdaniem powinno być takie prawo że za gwałt idzie się do więzienia. Nie powinno być opcji kurator czy zawiasy. Poza tym za niektóre przestępstwa powinno się odpowiadać jako dorosły bez względu na wiek.
Ja również jestem za bardzo surowym karaniem gwałcicieli – przynajmniej tych, którzy nie są upośledzeni umysłowo.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 18:05   #2387
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość


Magyaparaszt tam yyy wiszace ogrody jak sie wjezdza od przerobki po prawej i idzie sie w strone starego miasta?
Bo jesli myslimy o tej samej to jedna z tych patologicznych biedronek ktore nigdy nie powinny sie urodzic xd
Jop, to tam
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 21:12   #2388
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Właśnie tego się w sklepach najbardziej obawiam. Że lody, mrożonki, cokolwiek, co powinno być cały czas zamrożone, niekoniecznie było odpowiednio przechowywane. Czy to z winy sprzedawcy, czy to z winy klienta
Akurat w kwestii mrożonek łatwo można rozpoznać, czy były dobrze przechowywane - jeśli zostały wyjęte z chłodni na dłuższy czas, to ponowne ich zamrożenie sprawia, że są zbrylone; tworzy się jedna wielka sklejona kula.

Cytat:
Napisane przez DudiBoy Pokaż wiadomość
Dlatego uwielbiam Auchan, tam kasjerzy sami pakują do jednorazówek. Kij że byle jak i wędlinę można znaleźć z domestosem, ale przynajmniej ludzie chwytają siaty i idą a nie stoją i zbierają pół godziny
To chyba zależy od kasjera. Spotkałam takich co rzucali jak popadnie, ale byli i tacy którzy świetnie kontrolowali to co jest na taśmie i wybierali w takiej kolejności żeby trafiło do odpowiedniej reklamówki. Też bardzo lubię to pakowanie.

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Wszystkie tam oberwalysmy
Co to za temat że wszyscy ucierpieli?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-13, 22:29   #2389
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Glupie watki na forum czy jakos tak. Piszac wszystkie mialam na mysli wszystkie te, ktore wypowiedzialy sie w sprawie akapitow, znakow przestankowych oraz wlasciwej nomenklatury.

Edytowane przez 201604191001
Czas edycji: 2014-06-13 o 22:31
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-14, 00:24   #2390
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 785
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Glupie watki na forum czy jakos tak. Piszac wszystkie mialam na mysli wszystkie te, ktore wypowiedzialy sie w sprawie akapitow, znakow przestankowych oraz wlasciwej nomenklatury.
Te kartki to już chyba z nudów wlepione.
__________________

Darkoz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 08:38   #2391
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Dziwi mnie że
a) jechałam wczoraj busem do domu. wsiadła parka z dzieckiem. matka wzięła córkę obok siebie, torebkę, reklamówkę - facet nic.
b) wsiadła matka z dwójką dzieci (jedno 1,5 r, drugie 5 <zaraz wyjaśnię, skąd mam takie szczegółowe wiadomości). nikt nie ustąpił jej miejsca, jedno dziecko trzymała na rękach, drugie za rękę. stała obok tego kolesia, z punktu a. koleś nie zczaił. W końcu ta babka z punktu a wzięła córkę na kolana i ta babeczka z niemowlakiem usiadła.
c) dziwi mnie to, że dwie babki, które się nigdy nie widziały w ciągu 30 minut jazdy busem udzieliły sobie informacji ile dzieci mają lat, jakie choroby przeszły, do jakich przedszkoli chodzą, jedna powiedziała (przypominam - znały się 30 minut), że córka dostała skierowanie na wycinanie trzeciego migdała i zaczęła opisywać dolegliwości małej z tym związane.
d) obie zgodnie stwierdziły, że przedszkolanki to nie nauczycielki, nie powinny mieć wakacji i powinny pracować nawet w wakacje, bo rodzice pracują.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 09:43   #2392
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Smutne jest to, że te kobiety nie potrafiły rozmawiać o niczym innym tylko o dzieciach.

Jak ja taka będę po urodzeniu dziecka to zgłoszę się na leczenie :<
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 09:43   #2393
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziwi mnie że
a) jechałam wczoraj busem do domu. wsiadła parka z dzieckiem. matka wzięła córkę obok siebie, torebkę, reklamówkę - facet nic.
b) wsiadła matka z dwójką dzieci (jedno 1,5 r, drugie 5 <zaraz wyjaśnię, skąd mam takie szczegółowe wiadomości). nikt nie ustąpił jej miejsca, jedno dziecko trzymała na rękach, drugie za rękę. stała obok tego kolesia, z punktu a. koleś nie zczaił. W końcu ta babka z punktu a wzięła córkę na kolana i ta babeczka z niemowlakiem usiadła.
c) dziwi mnie to, że dwie babki, które się nigdy nie widziały w ciągu 30 minut jazdy busem udzieliły sobie informacji ile dzieci mają lat, jakie choroby przeszły, do jakich przedszkoli chodzą, jedna powiedziała (przypominam - znały się 30 minut), że córka dostała skierowanie na wycinanie trzeciego migdała i zaczęła opisywać dolegliwości małej z tym związane.
d) obie zgodnie stwierdziły, że przedszkolanki to nie nauczycielki, nie powinny mieć wakacji i powinny pracować nawet w wakacje, bo rodzice pracują.
Z ostatnim się poniekąd zgadzam - nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego przedszkola są zamknięte przy każdym najmniejszym święcie i w wakacje - ile rodziców ma wtedy wolne? Niby są niektóre przedszkola otwarte, ale np u mnie te do którego dzieciaki z sąsiedztwa chodzą jest zamknięte i muszą dosyć daleko jechać, no i to nie ta sama pani, inne dzieci... Nie czują się w takiej sytuacji dobrze, to w końcu malutkie dzieci. Przedszkola powinny być otwarte cały rok
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 10:36   #2394
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Z ostatnim się poniekąd zgadzam - nigdy nie mogłam zrozumieć dlaczego przedszkola są zamknięte przy każdym najmniejszym święcie i w wakacje - ile rodziców ma wtedy wolne? Niby są niektóre przedszkola otwarte, ale np u mnie te do którego dzieciaki z sąsiedztwa chodzą jest zamknięte i muszą dosyć daleko jechać, no i to nie ta sama pani, inne dzieci... Nie czują się w takiej sytuacji dobrze, to w końcu malutkie dzieci. Przedszkola powinny być otwarte cały rok
Ale przedszkolanki mają prawo mieć wakacje. W takim wypadku przedszkole musiałyby załatwiać zastępstwo albo przydzielać dzieci do innych grup, co również nie jest takie znowu bezpieczne bo więcej dzieci+większe prawdopodobieństwo, że wszystkich się nie dopilnuje. W dodatku w czasie wakacji prowadzone są różne remonty, odświeżanie, malowanie, wiercenie itp. Chociaż rozumiem, że ciężko w takim wypadku znaleźć pracującym rodzicom rozwiązanie, gdzie podziać dziecko.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 11:48   #2395
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;46877823]Ale przedszkolanki mają prawo mieć wakacje. W takim wypadku przedszkole musiałyby załatwiać zastępstwo albo przydzielać dzieci do innych grup, co również nie jest takie znowu bezpieczne bo więcej dzieci+większe prawdopodobieństwo, że wszystkich się nie dopilnuje. W dodatku w czasie wakacji prowadzone są różne remonty, odświeżanie, malowanie, wiercenie itp. Chociaż rozumiem, że ciężko w takim wypadku znaleźć pracującym rodzicom rozwiązanie, gdzie podziać dziecko.[/QUOTE]

Nie wiem jak jest w innych miastach, ale u mnie państwowe przedszkola w wakacje mają swoje "dyżury" i przez cały okres wakacji zawsze jakieś przedszkole na osiedlu jest czynne. No i nie powiem, żeby było zbyt wielu chętnych rodziców, dzieci są z 3 placówek, a tworzy się jedna, maksymalnie dwie grupy.
A nauczycielki nie mają wolnych 2 miesięcy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.




Edytowane przez otako
Czas edycji: 2014-06-14 o 11:55
otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 12:10   #2396
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest w innych miastach, ale u mnie państwowe przedszkola w wakacje mają swoje "dyżury" i przez cały okres wakacji zawsze jakieś przedszkole na osiedlu jest czynne. No i nie powiem, żeby było zbyt wielu chętnych rodziców, dzieci są z 3 placówek, a tworzy się jedna, maksymalnie dwie grupy.
A nauczycielki nie mają wolnych 2 miesięcy.
wiem, moja mama jest nauczycielką. ale te panie najwyraźniej twierdzą, że nie ma dzieci w szkole = wakacje dla nauczycielek
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 12:30   #2397
dudipopka
kobieta za ladą
 
Avatar dudipopka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z czarnej..dziury
Wiadomości: 11 697
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

e no nie dramatyzujmy ze matki tylko gadają o dzieciach
no ale jak sie spotkają dwie kobity z dziećmi w dodatku obce sobie a chcą sobie pogadać to wiecie to takie naturalne "oo jaka fajna dziewczynka a ile ma latek a coś mówi a chodzi do przedszkola blabla bla"
przecież nie zaczną "cześć jestem Krycha i słucham Bacha a ty?"


---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

ja zazwyczaj miesiąc wcześniej( w tym roku póltora) wiem od kiedy ma moje przedszkole dyżur a od kiedy drugie a sierpień zawsze jest wolny
więc mam czas by przykombinować co z młodą zrobie w wakacje i tak tydzień teściowa potem ja mam urlop potem przyjedzie mamuśka a w sierpniu tylko nie wiem czy w 1 czy w 2 połowie małzonek ma urlop
i mnie dziwi ze nie mozna nic wymyśleć u niektórychi co roku są lamenty bo przedszkola są zamknięte
__________________
9 lipca 2014 godzina 2 .00 -------- 20.04 2015---świat się zatrzymał




trzeba dzisiaj nie mieć czasu
żeby jutro mieć czas
````kękę
dudipopka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 12:39   #2398
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Cytat:
Napisane przez Cattivo Pokaż wiadomość
Smutne jest to, że te kobiety nie potrafiły rozmawiać o niczym innym tylko o dzieciach.

Jak ja taka będę po urodzeniu dziecka to zgłoszę się na leczenie :<
Byłam w tym tygodniu u lekarza i dwie mamy się spotkały - obie z takimi malutkimi dziećmi, max rok. Galopujące OZM. A titititi jakie maniunie stopki a jakie tyciunie rąsie a zobacz samochodzik bruuum brum muuuu hauhahu hopsa kopsa a mój robi takie kupki a mój takie a mój ma ząbeczki takie malutkie a mój dopiero jeden zębunio. Wszystko podniesionym piskliwym głosem. I tak przez mniej więcej godzinę.

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dudipopka Pokaż wiadomość
e no nie dramatyzujmy ze matki tylko gadają o dzieciach
no ale jak sie spotkają dwie kobity z dziećmi w dodatku obce sobie a chcą sobie pogadać to wiecie to takie naturalne "oo jaka fajna dziewczynka a ile ma latek a coś mówi a chodzi do przedszkola blabla bla"
przecież nie zaczną "cześć jestem Krycha i słucham Bacha a ty?"

Nie no, to jest ok, byłam w szoku że one tak cały czas do siebie mogą gaworzyć, bo rozmową bym tego nie nazwała Biedne dzieci.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 12:55   #2399
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

dobra nie mam siły wchodzić w dyskusję ale uwazam że to jasne i oczywiste ze przedszkola powinny być czynne caly ro ka jak to kto sobie zorganizuje to mnie gila totalnie xd

zdziwiła mnie dzisiaj pani w sklepie osiedlowym xd poszłam kupić benzynę do zapalniczki, ale nie wchodziła na kasę. dzwoni do szefa
ona: ej słuchaj gaz mi nie wchodzi
on: gaz?
ja: nie, to benzyna
ona: nie, to benzyna
on: 98? 95? o co chodzi
ona: no nie no nie wiem w zasadzie
on: bezołowiowa może?
ona: hmmmm....

i ciągnął tę rozmowę a ona dalej się nie skapnęła że ją trolluje
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-14, 13:09   #2400
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią część 17

Zdziwił mnie pogląd że jeśli ktoś wejdzie na moją posesję (wiedząc że mój pies go nie lubi), zostanie pogryziony przez psa, to jest to moja wina.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-19 14:37:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:17.