Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-23, 20:52   #2371
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Ja w szkole najbardziej kochalam matematyke , jedyna rzecza,ktora umialam policzyc byly pieniadze i tak mi zostalo do dzisiaj .... ,ale wstyd

ale za to zawsze mialam talent do jezykow obcych... nie wiele mi trzeba,zeby sie jakiegos dobrze nauczyc.... przynajmniej to

zawsze marzylam,zeby studiowac atronomie lub astrofizyke.... niestety,ani matematyka,ani fizyka,ani nawet chemia nigdy mnie nie kochaly .... jestem beznadziejnym przypadkiem i klasyczna humanistka ...

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------



zamieszkam sobie gdzies w poblizu metalowej wiezy (chyba pod mostem,albo pod wieza ) poznam tam sobie jakiegos fajnego francuskiego kloszada i bedziemy razem jesc suche bagietki
mam w sumie podobnie coś mnie przedmioty ścisłe nie kochają szkoda
a co do języków to kiedyś mi robili test, że mam niby wysoką inteligencje językową czy coś takiego, że teoretycznie szybko się uczę języków... no nie wiem czy to prawda czy nie, nie próbowałam za wiele razy , tyle co angielski, niemiecki (kiedyś nawet wygrywałam olimpiady z niemieckiego) i teraz rosyjski w szkole.. no i 1 godzina francuskiego lata temu i włoski troszku w moim zakresie, ale teraz nie mam na to czasu za bardzo

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2009-09-23 o 21:01
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:14   #2372
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
mam w sumie podobnie coś mnie przedmioty ścisłe nie kochają szkoda
a co do języków to kiedyś mi robili test, że mam niby wysoką inteligencje językową czy coś takiego, że teoretycznie szybko się uczę języków... no nie wiem czy to prawda czy nie, nie próbowałam za wiele razy , tyle co angielski, niemiecki (kiedyś nawet wygrywałam olimpiady z niemieckiego) i teraz rosyjski w szkole.. no i 1 godzina francuskiego lata temu i włoski troszku w moim zakresie, ale teraz nie mam na to czasu za bardzo
ja niemieckiego uczylam sie w szkole przez pare ladnych lat i nic nie umiem moze dlatego ,ze zawsze wtedy chodzilm na wagary ,a pozatym nie nawidze niemieckiego....zaluje,ze wczesniej nie zaczelam uczyc sie francuskiego ....
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:26   #2373
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
ja niemieckiego uczylam sie w szkole przez pare ladnych lat i nic nie umiem moze dlatego ,ze zawsze wtedy chodzilm na wagary ,a pozatym nie nawidze niemieckiego....zaluje,ze wczesniej nie zaczelam uczyc sie francuskiego ....
Lepiej zacząć późno niż wcale

A niemiecki jest trudnym językiem.
Ja uczyłam się niemca od 5tej klasy podstawówki, w liceum niestety wynudziłam się jak mops, bo nie było klasy z dwoma zaawansowanymi językami obcymi i angielski poszedł do przodu, a niemiecki w las Potem na studiach w PL miałam jeden rok niemieckiego i co?
I niewiele mi to wszystko dało, bo jak pojechałam do Niemiec na studia to stałam jak taka :dupa: i ani me anie be Nawet teraz po 4 latach w Niemczech wiele mi jeszcze brakuje i często zdarza się, że nie rozumiem.

A co do angielskiego i różnych akcentów. Wstawałam dziś z fotela i mówię do tzta: The worst is standing up. A on do mnie z zaskoczeniem: The warlus is standing up?
W sumie przez brzuch to czasem czuję się jak taki mors
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 21:52   #2374
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Lepiej zacząć późno niż wcale

A niemiecki jest trudnym językiem.
Ja uczyłam się niemca od 5tej klasy podstawówki, w liceum niestety wynudziłam się jak mops, bo nie było klasy z dwoma zaawansowanymi językami obcymi i angielski poszedł do przodu, a niemiecki w las Potem na studiach w PL miałam jeden rok niemieckiego i co?
I niewiele mi to wszystko dało, bo jak pojechałam do Niemiec na studia to stałam jak taka :dupa: i ani me anie be Nawet teraz po 4 latach w Niemczech wiele mi jeszcze brakuje i często zdarza się, że nie rozumiem.

A co do angielskiego i różnych akcentów. Wstawałam dziś z fotela i mówię do tzta: The worst is standing up. A on do mnie z zaskoczeniem: The warlus is standing up?
W sumie przez brzuch to czasem czuję się jak taki mors
ja rowniez od 5 klasy podstaowki uczylam sie niemieckiego ... a wlasciwie "uczylam" i nic nie rozumiem ...

Ja we wloszech mieszkam od 7 lat,przez te siedem lat czesciej uzywalam i uzywam wloskiego nic polskiego.... ,wloski stal sie "moim" jezykiem ,nie tylko dlatego,ze mowie nim biegle i uzywam go na codzien,ale przedewszystkim dlatego,ze od kilku lat mysle po wlosku czesciej niz popolsku .... mam sny po wlosku,jak cos sobie analizuje czy sie nad czym zastanawiam,to po wlosku.... tylko licze po polsku

pozatym w pracy na codzien uzywam angielskiego i hiszpanskiego (rowniez ze znajomymi ,bo pochodza z ameryki poludniowej i niektorzy nie mowia dobrze po wlosku) no i ten francuski by sie bardzo przydal,do pracy rowniez


ostatnio jak bylam w polsce i kupowalam buty do dopiero po kilku minutach zorietowalam sie,ze mowilam po wlosku do ekspedientki.... ta patrzyla na mnie takimi ----> O_O oczami i mowi "przepraszam,ale ja nic nie rozumiem!" ,a ja ...
... potem jak mi pokazywala buty to ja ciagle do niej "si si..." ...
pewnie myslala,ze jakas nienormalna jestem
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake

Edytowane przez Romanaccia
Czas edycji: 2009-09-23 o 21:55
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:02   #2375
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
ostatnio jak bylam w polsce i kupowalam buty do dopiero po kilku minutach zorietowalam sie,ze mowilam po wlosku do ekspedientki.... ta patrzyla na mnie takimi ----> O_O oczami i mowi "przepraszam,ale ja nic nie rozumiem!" ,a ja ...
... potem jak mi pokazywala buty to ja ciagle do niej "si si..." ...
pewnie myslala,ze jakas nienormalna jestem
Mi czasem zdarza się zagadać do mamy po angielsku (ona nie zna wcale, tylko mój tata trochę), tak z przyzwyczajenia (z tztem rozmawiamy w domu po angielsku).
Parę razy tez mi się zdarzyło tłumaczyć jej coś tam z angielskiego na... angielski To też tak dziwnie na mnie patrzyła.

Ogólnie po polsku mówię tylko wtedy, gdy rozmawiam z rodzicami albo bratem, ewentulanie jak gadam z jakąś kumpelą też mieszkającą w Niemczech. A tak to tylko angielski i niemiecki. Hiszpańskiego na razie tylko słucham

Natomiast jak jestem w Polsce, to często zapominam gdzie jestem i tak bardzo się dziwię, że tyle Polaków można spotkać, dopiero po chwili dociera do mnie, że to w sumie całkiem normalne w Polsce
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"

Edytowane przez gucia6
Czas edycji: 2009-09-23 o 22:05
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-23, 22:11   #2376
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
Mi czasem zdarza się zagadać do mamy po angielsku (ona nie zna wcale, tylko mój tata trochę), tak z przyzwyczajenia (z tztem rozmawiamy w domu po angielsku).
Parę razy tez mi się zdarzyło tłumaczyć jej coś tam z angielskiego na... angielski To też tak dziwnie na mnie patrzyła.

Ogólnie po polsku mówię tylko wtedy, gdy rozmawiam z rodzicami albo bratem, ewentulanie jak gadam z jakąś kumpelą też mieszkającą w Niemczech. A tak to tylko angielski i niemiecki. Hiszpańskiego na razie tylko słucham

Natomiast jak jestem w Polsce, to często zapominam gdzie jestem i tak bardzo się dziwię, że tyle Polaków można spotkać, dopiero po chwili dociera do mnie, że to w sumie całkiem normalne w Polsce
oj ! ja tez tak mam bardzo czesto,najzabawniejsze jest to ,ze jak mi zabraknie slow po polsku to zaczynam (nieswiadomnie,to jest niekontrolowane) mowic czy tlumaczyc cos po wlosku ,albo jak mnie ktos obudzi jak jestem w domu i jestem jeszcze troche snieta to gadam po wlosku... moja mama z rana zaczela do mnie ze slowniczkiem przychodzic
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 05:21   #2377
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ja mam podobnie z anglieskim, bo z teżetem gadam tylko pa ang zazwyczaj, i czasami (zwłaszcza jak on tutaj jest/był i używałam ang prawie 24 godziny na dobę) to do innych po ang zaczynam mówić.. a najlepsze jest to, że czasami wystarczy mi jedno słowo w ang powiedzieć, no tytuł piosenki czy filmu, to potem kontunnuuje po angielsku, ludzie też czasami dziwnie patrzą.. a co do myślenia po włosku, angliesku czy w jakimkolwiek innym języku - wg mnie to podstawa nauki języka, żeby nawet myśleć w tym języku, to świadczy tylko o tym, że ten język znamy na tyle dobrze, żeby w nim się komunikować bez przeszkód i myślę, że to daje nam niejaką swobodę w używniu tego języka, myślę po angielsku jak gadam z teżetem i jak np. myślę, że coś muszę mu powiedzieć, albo coś takiego
btw, Romanaccia - jak cię wywiało do tego Rzymu w ogóle?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 11:13   #2378
tajka88
Zakorzenienie
 
Avatar tajka88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malaga Tiki Taki i Kasztanki:)
Wiadomości: 3 709
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość

Tż kiedyś mi powiedział, że nie mam polskiego akcentu tylko londynskiej klasy pracującej
nie wiem czy się cieszyć czy płakać
w sumie to mi zasugerował, że mówię jak londyński robol
Wlasnie jak slyszalam twoj angielski to takiego duzego angielskiego robala mi przypominalas


już mi się tu spowiadać co o mnie mówiłyście
ja powiedzialam, ze cie nie lubie bo masz za duzo butelek... ja nie mam ani jednej a kropka wolala sie nie wypowiadac
------------------------------------------------------

Butelka wyjadła moje batoniki
kupiłam sobie pudło batoników, wiecie takie płatki owsiane z miodem i rodzynkami
biorę je ze sobą kiedy jestem w pracy i nie mam czasu na normalny posiłek
np. tak jak wczoraj, kiedy pracowałam od 14 do 21 non stop
i zaglądam wczoraj do pudełka i z 8 tylko 2 zostały
wiem, że to nie Tż bo on ich nieznosi, poza tym to było nowe pudełko i on nie byłby w stanie go otworzyć...
wkurzyć się porządnie można
my mamy w umowie podpisane 5f dziennie na jedzenie dla nich
i tak wydajemy więcej niż powinniśmy
ale czemu ja mam jej sponsorować słodycze?
ehhh...
jak by mi butelka wyjadla batoniki to jakos bym probowala je z tej butelki wyciagnaC
Cytat:
Napisane przez emanko Pokaż wiadomość

udalo sie zalogowac czy nie?? udalo sie
a ja jestem fajtlapa jakich malo
chcialam nozem rozdzielic rybe by wziasc tylko czesc z opakowania i co??? i prawie wielkie nic. Fakt rybe rozdzielilam ale......przy okazji rozcielam sobie paskudnie palucha (a wlasciwie to dwa) i teraz nie mam jak sie porudac jednym palcem wiec pisze by one hand. Jeden palec calkiem calkiem, gorzej z drugim mam go zdretwialego i nie wiem czy to dlatego ze mocno plaster zawinelam czy co. W kazdym razie nie zsinial ani nie odpadl
jak nie odpadl to przezyjes a jak odpadnie to bedziesz miala fajna pamiatke
a rybe....bedzie tz robic wedlug mych wskazowek - a co
Hmm Kropka i Tajka - co wyscie tam plotkowaly o Mieszadelkach eeeee a co nie mozna:P??

Tajka - widze, ze mialas wiecej szczescia z Kropkowym Ksieciuniem niz ja ma sie te przywileje nawet mnie pocalowal
A u nas po staremu, jestesmy do soboty w Polsce. Wczoraj TZ sie odnalazl kupil nawet recznik... po polskiemu:P tzn jako, ze ze slaska jestem to po niemiecku chcieli do niego mowic...ale kupil

Pojechalismy do parku wodneo i sie wybawilismy niezle, wzielismy mame wiec bylo troszke sztywniej, bo ona zazdrosna:P
Wieczorem pojechalismy do mojej chrzestej, a ze mieszka na wsi to J. sprobowal wszystkie owoce i warzywa z ogrodu(on ejstkucharzem wiec byl bardzo zadowolony).
Pozniej duuuzo jedzonka i piwko. Mnie troszke meczy tlumaczenie,ale coz. Ciotka stwierdzila, ze jak zmienie TZta to mnie zabije wiec nawet nie probuje


Dzis mama miala rozprawe rozwodowa w sadzie i pojechalismy w 3 ale przelozyli na grudzien, bo ojciec zmienil adwokata. Powiedzialam mu nawet"czesc tato"... i odpowiedzial"czesc"...wow

Od ciotki dostalismy zabitego krolika to teraz TZ gotuje, a ja robie nic
__________________
Puedes ser nada para el mundo pero para alquien puedes ser el mundo entero

tajka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 11:51   #2379
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Tajko, az milo czytac, ze u Was tak fajnie...!

Dziewczyny, wiecie moze, jak mam poprawic jakosc sygnału internetu?Mam lapa na wifi, sygnał jest ok, tak długo, jak jestem w pokoju, gdzie mam livebox. Ale przeprowadzam sie do innego pokoju, wiec...od tego pudelka internetowego bedą mnie dzielic drzwi ze szkłem (x2) i kilka metrów. Sprawdzałam juz, w tamtym pokoju internet mi ledwo ciągnie, a czasem nawet zdycha. Wiecie, co poradzic?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 13:28   #2380
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Romanaccia - jak cię wywiało do tego Rzymu w ogóle?
Wczesniej,przez prawie 5 lat mieszkalam w Rimini,potem mialam krotki "romans" z Turynem i Florencja ,do Rzymu w zasadzie trafilam przypadkowo,nie mialam zamiaru tu zostawac,praca w sumie tez sama mnie znalazla.....
w ciagu 2 lat w Rzymie wydarzylo sie wiecej niz w calym moim zyciu,to miasto to jakies przeklenstwo dla mnie.... ,ale moze to przeznaczenie ,widocznie tak mialo byc,bo ten rzym od lat wokol mnie krozyl i za kazdym razem coraz bardziej sie do niego zblizalam,az w koncu mnie tu przywialo .... i masz babo placek !
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 13:50   #2381
emanko
Wtajemniczenie
 
Avatar emanko
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z lubelskiego krzesła :)
Wiadomości: 2 726
Wyślij wiadomość przez ICQ do emanko GG do emanko Wyślij wiadomość przez MSN do emanko Send a message via Skype™ to emanko
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Tajka - paluchy nie odpadly jedynie jeden wczoraj sie zrobil duuuuuzy i zsinialy - ale juz dzis lepiej
oczywiscie ochran od tz ze czego nie zadzwonilam do niego - a ja...bo nie chcialam mu przeskadzac no to mialam pogadanke i ..
__________________
my

Edytowane przez emanko
Czas edycji: 2009-09-24 o 13:58
emanko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-24, 14:10   #2382
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Tajko, az milo czytac, ze u Was tak fajnie...!

Dziewczyny, wiecie moze, jak mam poprawic jakosc sygnału internetu?Mam lapa na wifi, sygnał jest ok, tak długo, jak jestem w pokoju, gdzie mam livebox. Ale przeprowadzam sie do innego pokoju, wiec...od tego pudelka internetowego bedą mnie dzielic drzwi ze szkłem (x2) i kilka metrów. Sprawdzałam juz, w tamtym pokoju internet mi ledwo ciągnie, a czasem nawet zdycha. Wiecie, co poradzic?
Mocniejsza antene musisz zainstalowac - (nie wiem do konca jak to jest z liveboxem?)
ja mam wifi i odbiera internet nawet w drugim mieszkaniu- gdzie pomiedzy mieszkaniami jest jedno mieszkanie. Zamotane, ale mam nadzieje, ze wiecie o co chodzi
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 17:50   #2383
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Jeśli planowałyście dzisiaj libacje, ale nie miałyście pretekstu, to już macie- KUPIŁAM SKRZYPCE

Sama idę dziś w miasto świętować
Dużo mnie kosztowały, ale wiecie co? Ani trochę mi żal tych pieniędzy.
Zdjęcia na Facebook wkrótce

JossStone, ja studiuję psychologię.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:03   #2384
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Ehino
dzieki za info!
Okazało się, ze mam w domu kabel ethernet i to dosc dlugi, podlaczylam sie do liveboxa, nie musze miec bezprzewodowego, nie lubie z lapem łazic po domu

Wen
Graty!)
Tak z ciekawosci...moja kuzynka jest pianistką i wiem, ze takie sprzety to dosc droga sprawa. lol sama sobie kiedys gitarrę kupiłam (lol). Skrzypeczki to chyba kasa rzędu tysięcy?(mowie o złotówkach).
ale glupie pytanie. zamiast zapytac, co bedziesz pic ja tu z takimi wyjezdzam
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 18:05   #2385
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Ehino
dzieki za info!
Okazało się, ze mam w domu kabel ethernet i to dosc dlugi, podlaczylam sie do liveboxa, nie musze miec bezprzewodowego, nie lubie z lapem łazic po domu

Wen
Graty!)
Tak z ciekawosci...moja kuzynka jest pianistką i wiem, ze takie sprzety to dosc droga sprawa. lol sama sobie kiedys gitarrę kupiłam (lol). Skrzypeczki to chyba kasa rzędu tysięcy?(mowie o złotówkach).
ale glupie pytanie. zamiast zapytac, co bedziesz pic ja tu z takimi wyjezdzam
Ja zapłaciłam 750 funtów, więc po przeliczeniu, zaraz poniżej 4tys. zł.
Z XIX wieku
A pić będę pewnie tequile
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 21:39   #2386
Anessa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anessa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK - Hampshire
Wiadomości: 2 077
Wyślij wiadomość przez Yahoo do Anessa Send a message via Skype™ to Anessa
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Jeśli planowałyście dzisiaj libacje, ale nie miałyście pretekstu, to już macie- KUPIŁAM SKRZYPCE

Sama idę dziś w miasto świętować
Dużo mnie kosztowały, ale wiecie co? Ani trochę mi żal tych pieniędzy.
Zdjęcia na Facebook wkrótce

JossStone, ja studiuję psychologię.
Ogromne gratulacje Wen!!!
__________________
07.05.2011, 13.17 - Sono diventata la mamma di Adriano!!!!

Moj Nino

02.06.2014, 4.24 - Flavia e' con noi!!!
Anessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-24, 22:58   #2387
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Wenedko no to zdroweczko kiedys musisz mi zagrac cos najlepiej kazika
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 07:19   #2388
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej Mieszadełka,

widzę, że dyskusja na temat j. niemieckiego była, ja też uczyłam się tego języka od 5 klasy podstawowej aż do 1 roku studiów i wstyd się przyznac, ale nawet zdania nie potrafię sklecić w tym językujakoś nigdy mi się nie podobał i nie przywiązywałam do niego wagi, chyba szkoda, bo babcia mówi biegle po niemiecku, to był jej pierwszy język w jakim nauczyła się mówić, polskiego dopiero zaczęła się uczyć, gdy miała 15 lat, bo śląskie tereny były kiedyś pod okupacją niemiecką.

wenedka - też gratuluję zakupu skrzypiec
malaja - gratuluję zdania filozofii
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:17   #2389
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Anessa Pokaż wiadomość
Ogromne gratulacje Wen!!!
Dziękuję Tobie i Eskadii (post się nie zacytował)

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Wenedko no to zdroweczko kiedys musisz mi zagrac cos najlepiej kazika
No nie bardzo z tym zdróweczkiem, bo wczoraj piłam różności, zatem pomieszałam napoje, a dziś wstałam jak idiotka i napiłam się soku pomarańczowego, więc teraz cierpię

Rzuca mi się już na mózg z tymi skrzypcami
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-25, 12:40   #2390
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość

Rzuca mi się już na mózg z tymi skrzypcami
A grasz zawodowo, czy tylko dla przyjemności?

Ja kupiłam sobie 2 lata temu porządne pianino elektryczne, bo moje drewniane musiałam zostawić u rodziców I teraz grywam tylko dla przyjemności. Chociaż może uda mi się to jakoś wykorzystać kiedy w końcu zapiszę się do chóru
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 12:44   #2391
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
A grasz zawodowo, czy tylko dla przyjemności?

Ja kupiłam sobie 2 lata temu porządne pianino elektryczne, bo moje drewniane musiałam zostawić u rodziców I teraz grywam tylko dla przyjemności. Chociaż może uda mi się to jakoś wykorzystać kiedy w końcu zapiszę się do chóru
Gram w orkiestrze charytatywnie
Więc nie, nie gram zawodowo, bo pan w komisji stwierdził kilka lat temu, że super gram, ale mają miejsce na fagocie, więc odpuściłam. Szkoda gadać. Smuty mojego życia
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 16:22   #2392
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Gracie,spiewacie.... tylko ja jakies beztalecie jestem ... a nie ! ja tez gralam ...
w pilke nozna ! przez prawie 5 lat .... moze to nie to samo,no ale ...
co to byly za czasy
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 21:41   #2393
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Rzuca mi się już na mózg z tymi skrzypcami

a co tz na twoje nowe dziecko?? zazdrosny??
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..









kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 22:00   #2394
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość

a co tz na twoje nowe dziecko?? zazdrosny??
Jesli poswieca skrzypca wiecej czasu niz jemu,to moze skrzypka niedlugo przydarzyc sie maly wypadek



co tu dzisiaj tak pusto ? nikog nie ma
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-25, 23:10   #2395
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Romanaccia Pokaż wiadomość
Jesli poswieca skrzypca wiecej czasu niz jemu,to moze skrzypka niedlugo przydarzyc sie maly wypadek
Ojj... nie darowałabym, gdyby ktoś, zwłaszcza tz, zrobił coś mojemu pianinu - ot zboczenie muzyka
Myślę, że to samo tyczy się skrzypiec Wenedki
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 09:29   #2396
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

hej!

Wen gratuluje skrzypiec!Napewno się cieszysz ogromnie!

Ja wczoraj miałam udany dzień,rano z przyjaciółką poszyłysmy do naszego ulubionego second handu a w nocy na bilarda.Milo spedzilam czas,szkoda tylko ze nie widzimy sie juz tak czesto jak za czasów LO.Powspominałysmy sobie stare dobre czasy do których chętnie bym się wróciła.
Tż był u kumpla na męskiej imprezie pożegnalnej jednego kolegi ktory jedzie do Hiszpanii i pewnie sie nie predko zobaczą, a teraz zdycha pewnie i leczy kaca.Nawet do mamy nie wrócił na noc,co może oznaczać tylko jedno

A dzisiaj Kraków,trzeba sie wybrać po wpis,strasnzie mi sie nie chce jechać,choć z 2 strony cieszę się bo pogoda jest super.Wlasnie spakowalam do torbeki "Zmierzch" to mi pewnie czas w pociągu zleci Mam nadzieje,ze ksiązka mnie nie rozczaruje.

Pozdrawiam wszystkie mieszadła i zycze miłego dnia!
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:32   #2397
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Wen gratuluje nowego dziecka Moja byla wspollokatorka tez gra

Eskadia skonczylam czytac Zmierzch i powiem ci ze zamierzam czytac dalej

Ja ostatnie 2 dni mialam wyjete z zycia- choroba mnie rozlozyla- ledwo co na nogach stalam. Ale juz jest lepiej, wlasnie siadlam i rozsylam CV gdzie sie da moze gdzies mnie przyjma...

W przyszlym tygodniu powinnam miec juz podlaczony internet do laptopa wiec bede czesciej wpadac bo teraz to tak tylko podczytuje bo bracia mnie gonia albo mala cos chce
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 11:37   #2398
*aga***
Raczkowanie
 
Avatar *aga***
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 53
Red face Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Witajcie dziewczynki miałam plan żeby przeczytać cały ten wątek (od pierwszej części) ale wymiękłam na 24 stronie części pierwszej....wiem,wiem jestem mięczakiem;//ale postaram się doczytać ja poznałam mojego obcokrajowca w Grecji, gdzie odpoczywałam po maturalnym chaosie Pomogłyście mi uwierzyć,że ten związek ma szanse bo ja oczywiście co jakiś czas mam chwile załamania wszyscy powtarzają,że to nie ma sensu bo odległość itp.
staram się być uparta i nie słuchać tych głupot!!)

aaa właśnie wenedko gratuluje skrzypiec
__________________
Greece <3 <3
*aga*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:07   #2399
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

dzien dobry Mieszadełka!

kurcze i ja nabrałam ochoty na Zmierzch, wszyscy dookoła to czytają lub czytali;>
zaopatrzę się..

Amoura, powodzenia z CV

Aga witaj !
Rozumiem, ze poznaliscie się na tych wakacjach? czy to tez turysta, czy grek? btw, mamy tu Mieszadełko (Emanko) w zwiazku z grekiem..)


jejku dziewczyny,
siło mi sie dzis, ze S. przyjechal do mnie do domu, ze obiecal poprawe, ze zaczął kupowac przy mnie bilety do Polski...
chyba mam jakas schize.

Byłam wczoraj na koncercie zydowskim, znaczy sie, kapela, rzeszowska, ktora gra muzykę zydowska, i ....jestem pozytywnie zaskoczona! Mysle nad kupnem CD.
aaa. no i niestety nie wyrwałam żadnego żyda z pejsami
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-26, 12:24   #2400
*aga***
Raczkowanie
 
Avatar *aga***
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 53
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Aga witaj !
Rozumiem, ze poznaliscie się na tych wakacjach? czy to tez turysta, czy grek? btw, mamy tu Mieszadełko (Emanko) w zwiazku z grekiem..)
jest grekiem,mieszka w Salonikach poznaliśmy się właśnie na tych wakacjach jak to zawsze bywa przez przypadek) a miałam jechać w innym terminie do Grecji....teraz nie wyobrażam sobie,że mogłabym go nie spotkac...

roux666, a co do żydowskiej muzyki to bardzo polecam izraelski zespół reggae- hope6 (hatikva6) mogę Ci wysłać na maila kilka utworów jeżeli chcesz )
__________________
Greece <3 <3
*aga*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.