Mamusie marcowe 2018 cz. 5 - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-26, 11:32   #2371
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Mówiłam Wam że przeżywałam wczoraj dantejskie sceny przy kupnie wózka ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------


Co to za maskotki ? Też właśnie tęsknię za moją talią zobaczyłam zdjecia z wesela i myślałam wtedy że jestem gruba a tu teraz dopiero wieloryb wyszedł


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie no właśnie, jak tam zakupy? Zdawaj relacje!

Królisia
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 11:40   #2372
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Mecassie szamotalas się na zakupach jak karp bez wody? 😉

my kobiety chyba coś z tym mamy, ja zawsze oglądam na zakupach 1 rzecz godzinę, odkładam, biorę,odchodzę od polki, mówię że jednak nie chce a bedac przy kasie każe lecieć mojemu żeby jednak ja przyniósł bo się właśnie zdecydowałam 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 11:55   #2373
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez _Dolly Pokaż wiadomość
Mecassie no właśnie, jak tam zakupy? Zdawaj relacje!

Królisia
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Mecassie szamotalas się na zakupach jak karp bez wody? 😉

my kobiety chyba coś z tym mamy, ja zawsze oglądam na zakupach 1 rzecz godzinę, odkładam, biorę,odchodzę od polki, mówię że jednak nie chce a bedac przy kasie każe lecieć mojemu żeby jednak ja przyniósł bo się właśnie zdecydowałam 😜

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ahhh tragedia, byłam zdecydowana na wózek weszłam do sklepu i jak ręką odjął przestał mi się podobać ... no i się zaczęło rozmyślanie rozkminianie. Spodobał mi się nowy Roan Esso i Bebetto Bresso no i umarł w butach nie przemawiało do mnie to że i tak żadnego z nich nie kupimy bo byly 300zl droższe. No i kolor borodwy i szara rana zdecydowanie przestały mi się podobać. Wyglądał ten wózek jakoś tak tanio (nie widzialam go na żywo w tym kolorze) zaczęłam znów zastanawiać się nad tym "beżowym" mężowi się bardziej podoba ale przecież ich jest mnóstwo na olx używanych no i co tu zrobić. W końcu usiadłam i powiedziałam ze sama nie wiem. Pan podszedl i powiedział że jak mi się kolor nie będzie podobał to on nie powinien ale weźmie go na ekspozycje a ja zamówię inny kolor... serio auto kupowaliśmy jakieś parę minut a wózek tragedia.

Dodam że kupiliśmy też fotelik w jakieś 3,5minuty kolor wybrałam różowy bądź granat bo mąż na czarny się nie zgodził ja nie chciałam szarego ani czerwonego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 11:58   #2374
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Kupiłam karty do kina na nielimitowane wejścia wreszcie, bo się od roku chyba zbierałam
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 12:14   #2375
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Siedzę w aucie pod Lidlem a Mąż stoi w kolejce :/ podeszłam do kasjerki z kartą ciąży i pytam czy tutaj w ciąży obowiązuje pierwszeństwo a ona mamrota że nie wie, z ludzi też nikt mi nic nie zaproponował tylko wgapiali się w swoje zakupy więc wolę posiedzieć :/ ale masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 12:16   #2376
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Siedzę w aucie pod Lidlem a Mąż stoi w kolejce :/ podeszłam do kasjerki z kartą ciąży i pytam czy tutaj w ciąży obowiązuje pierwszeństwo a ona mamrota że nie wie, z ludzi też nikt mi nic nie zaproponował tylko wgapiali się w swoje zakupy więc wolę posiedzieć :/ ale masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wczoraj stałam z partnerem w Kauflandzie. Też były mega kolejki mimo, że pojechaliśmy wieczorem.
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 12:17   #2377
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez alleyezonme Pokaż wiadomość
A to jeszcze nie tak źle
Słodyczy nic a nic?
Oj tam, będę sobie raz w tygodniu dogadzac to się nic nie stanie
Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Kupiłam karty do kina na nielimitowane wejścia wreszcie, bo się od roku chyba zbierałam
Ha nie pożałujesz, jeszcze teraz sezon Oscarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 12:21   #2378
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Oj tam, będę sobie raz w tygodniu dogadzac to się nic nie stanie

Ha nie pożałujesz, jeszcze teraz sezon Oscarów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już mamy kilka filmów w kolejce może będziemy mieli motywację do chodzenia, bo jakoś się nie mogliśmy zebrać
Lekarze, warsztaty, zakupy, teraz szkoła rodzenia, więc jak już są zrobione rezerwacje to nie ma wyjścia :cwaniak:
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 12:25   #2379
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ahhh tragedia, byłam zdecydowana na wózek weszłam do sklepu i jak ręką odjął przestał mi się podobać ... no i się zaczęło rozmyślanie rozkminianie. Spodobał mi się nowy Roan Esso i Bebetto Bresso no i umarł w butach nie przemawiało do mnie to że i tak żadnego z nich nie kupimy bo byly 300zl droższe. No i kolor borodwy i szara rana zdecydowanie przestały mi się podobać. Wyglądał ten wózek jakoś tak tanio (nie widzialam go na żywo w tym kolorze) zaczęłam znów zastanawiać się nad tym "beżowym" mężowi się bardziej podoba ale przecież ich jest mnóstwo na olx używanych no i co tu zrobić. W końcu usiadłam i powiedziałam ze sama nie wiem. Pan podszedl i powiedział że jak mi się kolor nie będzie podobał to on nie powinien ale weźmie go na ekspozycje a ja zamówię inny kolor... serio auto kupowaliśmy jakieś parę minut a wózek tragedia.

Dodam że kupiliśmy też fotelik w jakieś 3,5minuty kolor wybrałam różowy bądź granat bo mąż na czarny się nie zgodził ja nie chciałam szarego ani czerwonego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli nie kupiliscie tego wózka? No jak nie byłaś zdecydowana to dobrze zrobiłaś, bo byś się teraz jeszcze mocniej szarpala i pewnie myślała o oddaniu. ☺ ale macie fotelik, a to bardzo ważny element wyprawki więc i tak brawa!! 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 12:32   #2380
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Szczerze mówiąc, wolę nie oglądać już wózków, tylko zamówić przez internet, bo jak nagle wpadnie mi coś innego w oko albo ten przestanie się podobać to będzie lipa, a tak zamówimy i będzie co przyślą

Czekam na kanapie na obiad, tż tak powoli robi
Jeszcze muszę go wysłać do biedronki, bo mają być od jutra książki dla dzieci z tego ich konkursu, może już dzisiaj rzucą Bo jutro to nie będzie komu kupić
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 12:53   #2381
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Siedzę w aucie pod Lidlem a Mąż stoi w kolejce :/ podeszłam do kasjerki z kartą ciąży i pytam czy tutaj w ciąży obowiązuje pierwszeństwo a ona mamrota że nie wie, z ludzi też nikt mi nic nie zaproponował tylko wgapiali się w swoje zakupy więc wolę posiedzieć :/ ale masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby tak każda kobieta robiła to kolejki były by dopiero na maksa. Albo oddzielna kasa by musiała być utworzona. Są sklepy, które są przyjazne dla kobiet w ciąży i inne nie. Proste. Albo do tego się przystosowujemy, albo wybieramy inny sklep. Podobnie mogą chcieć honorowi dawcy krwi, osoby niepełnosprawne, matki z dziećmi itp. Ja tam cierpliwie stoję. Jakoś inne kraje tego nie mają i żyją. Tylko POLSKA. W szpitalach czy u lekarza nie widziałam też aby kobieta w ciąży miała pierwszeństwo. Ciąża to nie choroba. Ale to tylko moje zdanie, opinia itp.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 13:06   #2382
robinsonka2
Raczkowanie
 
Avatar robinsonka2
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 223
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Mecassie szamotalas się na zakupach jak karp bez wody? 😉

my kobiety chyba coś z tym mamy, ja zawsze oglądam na zakupach 1 rzecz godzinę, odkładam, biorę,odchodzę od polki, mówię że jednak nie chce a bedac przy kasie każe lecieć mojemu żeby jednak ja przyniósł bo się właśnie zdecydowałam 😜
metoda ma sens... ale z moim by chyba nie przeszły takie numery... nawet nie bedę sprawdzać

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
serio auto kupowaliśmy jakieś parę minut a wózek tragedia.
bo kupno auta jest chyba prostsze :P

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, wolę nie oglądać już wózków, tylko zamówić przez internet,
też tak zrobię, pod koniec roku zamawiamy i przyjdzie do domu i nie będziemy widzieć konkurencji tylko ten jeden, nasz !
robinsonka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:08   #2383
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Kupiłam ten wózek ale nie jestem do niego przekonana no ale muszę się pogodzić z tym że na inny nas po prostu nie stać a mi głupiej babie trudno coś przegadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:23   #2384
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
też tak zrobię, pod koniec roku zamawiamy i przyjdzie do domu i nie będziemy widzieć konkurencji tylko ten jeden, nasz !
I potem szlaban na oglądanie wózków w internetach

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten wózek ale nie jestem do niego przekonana no ale muszę się pogodzić z tym że na inny nas po prostu nie stać a mi głupiej babie trudno coś przegadać
I który kolor?
I nie przejmuj się, one wszystkie mają wady
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:24   #2385
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten wózek ale nie jestem do niego przekonana no ale muszę się pogodzić z tym że na inny nas po prostu nie stać a mi głupiej babie trudno coś przegadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pocieszenie... Jest duża szansa, że jak się dziecko pojawi, to wózek, kolor, itp. nagle zupełnie stracą znacznie Jak byłam w pierwszej ciąży to też się mocno rzucalam z różnymi rzeczami, wybierałam godzinami, a mała tak mi świat poprzestawiala, że jak już była z nami było mi zupełnie wszystko jedno czy zakladam jej ubranka które wybralam, czy ubranka które dostaliśmy, które wcześniej wydawały mi się obrzydliwe

Szkoda że mąż tak nie ma, dziś chciałam jej zamówić nowy plecak skip hop, bo jest super promocja. Podobało mi się kilka, ale córka wybrała biedronke, która dla mnie jest średnia, ale to dla dziecka ma być, nie dla mnie. Za to mąż zobaczył liska, zakochał się i teraz nie chce, żebym brała biedronke...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:28   #2386
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten wózek ale nie jestem do niego przekonana no ale muszę się pogodzić z tym że na inny nas po prostu nie stać a mi głupiej babie trudno coś przegadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I który kolor wybrałaś?
No i jaki fotelik do tego wózka kupiliście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:30   #2387
marcia45
Zadomowienie
 
Avatar marcia45
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 513
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Na pocieszenie... Jest duża szansa, że jak się dziecko pojawi, to wózek, kolor, itp. nagle zupełnie stracą znacznie Jak byłam w pierwszej ciąży to też się mocno rzucalam z różnymi rzeczami, wybierałam godzinami, a mała tak mi świat poprzestawiala, że jak już była z nami było mi zupełnie wszystko jedno czy zakladam jej ubranka które wybralam, czy ubranka które dostaliśmy, które wcześniej wydawały mi się obrzydliwe

Szkoda że mąż tak nie ma, dziś chciałam jej zamówić nowy plecak skip hop, bo jest super promocja. Podobało mi się kilka, ale córka wybrała biedronke, która dla mnie jest średnia, ale to dla dziecka ma być, nie dla mnie. Za to mąż zobaczył liska, zakochał się i teraz nie chce, żebym brała biedronke...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam kotka za 40 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Tak to jest zawsze było,że za złotem goni cały świat. A ja wiem Twoja miłość -To jest skarb jedyny jaki znam


7.7.2012 godz 17
7.3.2015 moje druga miłość

Anioły nie mają przecież chandry, gorszego dnia, zmarszczek i okresu
marcia45 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:31   #2388
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez robinsonka2 Pokaż wiadomość
czasem lepiej nie wiedzieć

dzień dobry w niedzielę.
Nad morzem ładnie i są bursztyny

spałam dziś 2h! jestem jak zombi... tak pewnie będę miała od połowy marca goście wczoraj troche się spóźnili i zasiedzieli dziś ostatnia kolacja max o 19 :/

polecam na imprezy chipsy z jarmużu! pierwszy raz w życiu robiłam i wyszły mega i wszyscy jedli moje wynalazki
Bursztyny?? Szkoda że nie nad moim morzem 😔😔
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Ahhh tragedia, byłam zdecydowana na wózek weszłam do sklepu i jak ręką odjął przestał mi się podobać ... no i się zaczęło rozmyślanie rozkminianie. Spodobał mi się nowy Roan Esso i Bebetto Bresso no i umarł w butach nie przemawiało do mnie to że i tak żadnego z nich nie kupimy bo byly 300zl droższe. No i kolor borodwy i szara rana zdecydowanie przestały mi się podobać. Wyglądał ten wózek jakoś tak tanio (nie widzialam go na żywo w tym kolorze) zaczęłam znów zastanawiać się nad tym "beżowym" mężowi się bardziej podoba ale przecież ich jest mnóstwo na olx używanych no i co tu zrobić. W końcu usiadłam i powiedziałam ze sama nie wiem. Pan podszedl i powiedział że jak mi się kolor nie będzie podobał to on nie powinien ale weźmie go na ekspozycje a ja zamówię inny kolor... serio auto kupowaliśmy jakieś parę minut a wózek tragedia.

Dodam że kupiliśmy też fotelik w jakieś 3,5minuty kolor wybrałam różowy bądź granat bo mąż na czarny się nie zgodził ja nie chciałam szarego ani czerwonego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hehe miałam podobnie. W pewnym momencie po prostu usiadłam i stwierdziłam, że ja po prostu nie wiem.
Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Żeby tak każda kobieta robiła to kolejki były by dopiero na maksa. Albo oddzielna kasa by musiała być utworzona. Są sklepy, które są przyjazne dla kobiet w ciąży i inne nie. Proste. Albo do tego się przystosowujemy, albo wybieramy inny sklep. Podobnie mogą chcieć honorowi dawcy krwi, osoby niepełnosprawne, matki z dziećmi itp. Ja tam cierpliwie stoję. Jakoś inne kraje tego nie mają i żyją. Tylko POLSKA. W szpitalach czy u lekarza nie widziałam też aby kobieta w ciąży miała pierwszeństwo. Ciąża to nie choroba. Ale to tylko moje zdanie, opinia itp.
Wiesz, nie do końca się z tym zgadzam, choć nigdy nie zdarzyło mi się pójść i oczekiwać, że ktoś mnie przepuści. Ciąża to nie choroba...spoko, jeżeli się dobrze czujesz to tak, a co jeżeli Cię mdli, wymiotujesz, źle się po prostu czujesz? Masz przestać robić zakupy? Kiedy widziałam kobietę w ciąży zawsze przypuszczałam ja czy to u lekarza, czy w laboratorium, czy w kolejce. Kiedy dziewczyna w ciąży "zalatwila" nam na parkingu samochod tak, że nie nadawał się do wyjazdu na urlop to też inaczej zalatwilam tę sprawę niż by to zrobił zupełnie inny, przypadkowy gość. Mi się jednak wydaje, że traktowanie kobiet w ciąży tak jak wszystkich innych nie do końca jest w porządku, bo nie jesteśmy w takiej samej sytuacji jak wszyscy inni.
Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten wózek ale nie jestem do niego przekonana no ale muszę się pogodzić z tym że na inny nas po prostu nie stać a mi głupiej babie trudno coś przegadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie, w końcu jaki to kolor? Cena wyszła korzystna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:36   #2389
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Dziewczyny do którego tygodnia powinno się zrobić tą glukoze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 13:46   #2390
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Kornelciaczek Pokaż wiadomość
Żeby tak każda kobieta robiła to kolejki były by dopiero na maksa. Albo oddzielna kasa by musiała być utworzona. Są sklepy, które są przyjazne dla kobiet w ciąży i inne nie. Proste. Albo do tego się przystosowujemy, albo wybieramy inny sklep. Podobnie mogą chcieć honorowi dawcy krwi, osoby niepełnosprawne, matki z dziećmi itp. Ja tam cierpliwie stoję. Jakoś inne kraje tego nie mają i żyją. Tylko POLSKA. W szpitalach czy u lekarza nie widziałam też aby kobieta w ciąży miała pierwszeństwo. Ciąża to nie choroba. Ale to tylko moje zdanie, opinia itp.
Biorąc pod uwagę, że za przeproszeniem rzygam od pół roku kilka razy dziennie, boli mnie żołądek, przełyk itp, to nie do końca się zgadzam z tym, że ciąża to nie choroba
I nie chodzi mi o to, ze wszyscy mają mi bic pokłony, bo jestem w ciąży. Staram się jak najbardziej normalnie funkcjonować, pracowałam do 6 m, mam małe dziecko w domu którym muszę się zająć itd. Ale jak jestem u lekarza czy w sklepie i mam możliwość wejść bez kolejki to z tego korzystam. Bo w tym momencie się czuje dobrze, a za 5 minut mogę puścić pawia na podłogę.
W pierwszej ciąży czułam się świetnie i też się czasem dziwiłam że kobiety w ciąży się nieraz dopominają o pierwszeństwo w kasie na przykład. Bo przecież to nie choroba. Teraz to odszczekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:52   #2391
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam kotka za 40 zł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakoś ostatnio? Gdzie?

Mamy kotka w tej mniejszej wersji i nie przesadze jeśli napiszę, że to jej ulubiona zabawka. Od 1,5 roku bawi się nim codziennie, pakuje, zakłada, nosi wszędzie. A smycz do niego bardzo się przydała jak latalam z nią sama samolotem Tylko trochę ciasny się zrobił, polujemy na ten większy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:55   #2392
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, że za przeproszeniem rzygam od pół roku kilka razy dziennie, boli mnie żołądek, przełyk itp, to nie do końca się zgadzam z tym, że ciąża to nie choroba
I nie chodzi mi o to, ze wszyscy mają mi bic pokłony, bo jestem w ciąży. Staram się jak najbardziej normalnie funkcjonować, pracowałam do 6 m, mam małe dziecko w domu którym muszę się zająć itd. Ale jak jestem u lekarza czy w sklepie i mam możliwość wejść bez kolejki to z tego korzystam. Bo w tym momencie się czuje dobrze, a za 5 minut mogę puścić pawia na podłogę.
W pierwszej ciąży czułam się świetnie i też się czasem dziwiłam że kobiety w ciąży się nieraz dopominają o pierwszeństwo w kasie na przykład. Bo przecież to nie choroba. Teraz to odszczekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie to chciałam powiedzieć przez mojego posta 😃😃😁 tylko Ty zrobiłaś to lepiej!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 13:57   #2393
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Kupiłam ten wózek ale nie jestem do niego przekonana no ale muszę się pogodzić z tym że na inny nas po prostu nie stać a mi głupiej babie trudno coś przegadać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może miłość przyjdzie z czasem pochodzisz koło niego, poprzyglądasz, poznasz lepiej... i może nabierzesz pewności że to jednak ten Fajnie, najważniejsze rzeczy już masz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:02   #2394
julietta83
Zakorzenienie
 
Avatar julietta83
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 718
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc, wolę nie oglądać już wózków, tylko zamówić przez internet, bo jak nagle wpadnie mi coś innego w oko albo ten przestanie się podobać to będzie lipa, a tak zamówimy i będzie co przyślą

Czekam na kanapie na obiad, tż tak powoli robi
Jeszcze muszę go wysłać do biedronki, bo mają być od jutra książki dla dzieci z tego ich konkursu, może już dzisiaj rzucą Bo jutro to nie będzie komu kupić
co to za książki?

wysprzątałam kuchnię i kręgosłup mnie teraz boli
julietta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:27   #2395
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Jestem wstrząśnięta i muszę dojść do siebie. Właśnie wydałam 700 zł u tego waszego Hubiworld bo wpadł między innymi laktator Philipsa i podgrzewacz bo oczywiście ten droższy podgrzewacz reklamowali że nie wytraca wartości odżywczych a ten tańszy tylko że jest szybki Chyba muszę sobie popłakać
Kochanie, to wszystko dla dzieciaczka

(ja tak sobie tłumaczę jak widzę listę ile już kasy wydałam )

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Dobrze, że akurat wczoraj jadłam lasagne na lunch, bo inaczej bym znowu nie mogła czytać spokojnie

Co do spiworkow... Do wózka miałam taki grubszy polarowy z podszewką bawełnianą. Na to kocyk albo dwa, plus osłonka gondoli, wszystko w zależności od temperatury. Dodatkowo na materac wózka kładłam cześć takiego welnianego spiworka https://m.ceneo.pl/20157614 ta przednia część miała idealny rozmiar i w zimne dni takie ocieplenie od dołu naprawdę dużo daje. Cały welniany przydał się dopiero rok później w spacerowce albo sankach, ale cieszyłam się, że go miałam od początku. Dla dziecka marcowego raczej bym nie kupiła, ale wtedy było listopadowe i całą zimę wychodzilismy

A do łóżka bawełniany z h&m, w tym stylu http://m.hm.com/se/product/51549?article=51549-N

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Teraz do wózka powinien ten polarowy starczyc, z jednym grubszym kocykiem pewnie ale wiecie, tutaj zdarzało się 6 stopni w środku lata, więc nie wiem czego się spodziewać po marcu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja się zastanawiam na ten moment nad śpiworkiem...
Póki co chyba będę usypiać dziecko w rożku, a do wózka chciałabym kombinezonik + kocyk.
Śpiworek kupię dopiero chyba koło 3 miesięcy.

Edytowane przez kasia6713
Czas edycji: 2017-11-26 o 14:39
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:28   #2396
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Kupiliśmy ten bordowy ale tak jak mówię pan widząc moją desperację powiedział że jakbym miała otworzyć paczkę i być bardzo niezadowolona i płakać to mam go im zdać na sklep i zamówić nowy kolor

Cena wyszła korzystna bo 1574zl za wersję soft także dobrze. Używki chodzą okolo 1000-1200 zł te wersje bez "soft" taniej.

A fotelik Cybex Atom 5 449zł


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:30   #2397
parapet
Zadomowienie
 
Avatar parapet
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 719
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Może miłość przyjdzie z czasem pochodzisz koło niego, poprzyglądasz, poznasz lepiej... i może nabierzesz pewności że to jednak ten Fajnie, najważniejsze rzeczy już masz
No i z córcią w środku to będzie zupełnie inny wózek
parapet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:31   #2398
kasia6713
Zakorzenienie
 
Avatar kasia6713
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 579
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Mi tz też obiecał zdrowsze odżywianie od tego tygodnia, żeby mi było raźniej wczoraj w ramach pożegnania zjadł całą paczkę chipsów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia6713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:32   #2399
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez parapet Pokaż wiadomość
No i z córcią w środku to będzie zupełnie inny wózek
O to to to! powiem Wam że chciałabym już styczeń... nawet w sumie początek lutego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 14:34   #2400
Kornelciaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Kornelciaczek
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 927
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 5

Cytat:
Napisane przez czaro_dziejkaa Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę, że za przeproszeniem rzygam od pół roku kilka razy dziennie, boli mnie żołądek, przełyk itp, to nie do końca się zgadzam z tym, że ciąża to nie choroba
I nie chodzi mi o to, ze wszyscy mają mi bic pokłony, bo jestem w ciąży. Staram się jak najbardziej normalnie funkcjonować, pracowałam do 6 m, mam małe dziecko w domu którym muszę się zająć itd. Ale jak jestem u lekarza czy w sklepie i mam możliwość wejść bez kolejki to z tego korzystam. Bo w tym momencie się czuje dobrze, a za 5 minut mogę puścić pawia na podłogę.
W pierwszej ciąży czułam się świetnie i też się czasem dziwiłam że kobiety w ciąży się nieraz dopominają o pierwszeństwo w kasie na przykład. Bo przecież to nie choroba. Teraz to odszczekuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też wymiotuję prawie non stop. Miałam tylko dwa tygodni przerwy. Po prostu przed wyjściem nie jem i biorę wodę z sobą. Zgaga też dała się już we znaki. W sklepie nie raz było mi słabo i duszno, zwłaszcza na początku ciąży i co... Mam krzyczeć jestem w ciąży, niedobrze mi? Samej mi się zdarzyło przepuścić kogoś kto miał dwie rzeczy, a ja kilkanaście. Ja też dalej chodzę pracy, bo bym w domu chyba zwariowała... Kwestia podejścia do siebie, swojego stanu i życia. Tu była mowa, że ktoś podszedł do kasy i spytał się... Skoro nie ma informacji to sorry, ale jak wspomniałam to moje zdanie.
Kornelciaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-11 13:50:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.