Jak powstrzymać się od wyciskania?! - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-05, 17:16   #2371
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Bluegirl, kurde ja widze tylko 2 miniminimilimetrowe zaczerwienienia W porównaniu ze mną, masz cerę jak z okładki, ciesz sie!
Mi nowy pryszczol wyskoczył, to ze stresu chyba
AaniaA, lęcę twojej foty szukać
miiee, przy czytaniu tego watku na początku, tak mi "wpadłas w oko" i byłam ciekwawa czy tu się jeszcze zjawisz, i proszę. Zakłdaj tiposy i nie duś
Edit:Fotki z tamtego wątku mi się nie pokazuja

Edytowane przez In_ThE_ShAdOwS
Czas edycji: 2006-09-05 o 17:59
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:32   #2372
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Bluegirl, kurde ja widze tylko 2 miniminimilimetrowe zaczerwienienia W porównaniu ze mną, masz cerę jak z okładki, ciesz sie!
Mi nowy pryszczol wyskoczył, to ze stresu chyba
AaniaA, lęcę twojej foty szukać
miiee, przy czytaniu tego watku na początku, tak mi "wpadłas w oko" i byłam ciekwawa czy tu się jeszcze zjawisz, i proszę. Zakłdaj tiposy i nie duś
Edit:Fotki z tamtego wątku mi się nie pokazuja
Mi tez sie fotki nie wyswietlaja
Dziewczyny,nie klocic sie ktora ma wiecej pryszczy,bo ja zadnego nie zauwazylam u was wiec ja wiem lepiejI wychodzi na to,ze jedyna osoba z gow****ą cera jestem jaTeraz z pewnoscia-chyba przez to gardlo mam jakies bolesne paskudy na brodzie,cala jestem poluszczona,no francja-elegnacja.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:54   #2373
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Aniu nareszcie masz jakieś konkrety Lecz się i zdrowiej Wiecie co, ja może tez mam te syfy od gardła takie okropne Bo trądzik swoją drogą, ale tez gardełko może ma coś do tego A co do badań to niech mnie ktoś kopnie w dupe, bo inaczej juz chyba nie pójde, bo tera czasu brak :/
Łeee a ja powyciskałam troszku za dużo, bo miałam szkolnego stresa, ale nie jest źle z moja cera, a była już na skraju maxymalnego odwodnienia, więc zajęłam się jej nawilżankiem Calma jest boska, ale tylko na noc, bo w dzień troche tłuści jak narazie, może jak sie cera unormuje z lekka to będę używać i na dzień od czasu do czasu Wczoraj na noc uzyłam i cud nic nie wyskoczyło Bardzo fajny ten kremik, dzieki Shadowciu, że mi go poleciłaś Jutro was opuszcze na dwa tygodnie Jak ja sobie bez was poradze Jak się wizaż popsuł to już drapałam i skubałam Ale jade się integrować i może nie będe miała czasu na skubanie, no i wstyd by było przed nowymi znajomkami z klasy XD
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:56   #2374
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

EEE ja sie z Tobą Little Angel potarguje ja to mam dopiero pryszczy, normalnie cud(a) i miód, czytać pryszcze i tłuszcz :/ Ja mam typową zatrądzikowaną cere To normalnie elegancja francja :P
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 19:36   #2375
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

no to ja tez potarguje sie wami . pobijam was na glowe - pelno wszystkiego na buzi .

patrycjop no to ladnie sie tam trzymaj na tej integracji . i wracaj do nas .

Little Angel zycze szybkiego powrotu do zdrowka .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 20:03   #2376
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Patrycjo, ja w Warszawie to tylko przy zakupie dostawałam próbeczki, ale też tak wiele aptek nie odwiedziłam więc mam nadzieję, że Ci sie udaMoja klasa się jakos popsuła, a tak fajnei było Doszły 3 nowe dziewczyny, 2 są ok, a ta 3 to jakaś taka...hmmm...może nieśmiała jeszcze. Ale taki jeden chłopak, który sie przeniosł do naszej klasy, popsuł atmosferkę, mam jednak nadzieję ze chłopcy całkowicie przez niego nie zgłupieli. Oh i taki średni wychowawca nam się trafił, był fajny, ale przy nowej zonce troszeczke mu odwaliło

Godzine przed wyjsciem wydusiłam jeszcze dwa, bo po prostu musiałam, tak bywa I jestem zła, bo mnei mleczko avene zapycha na policzkach, buuu krostki po boku twarzy sie porobiły, trzeba bedzie odstawić.

Hanka20, bardzo ładny avatarek, to po pierwsze. Może zrób tak, ze bedziesz stopniowo przestawała wyciskać, a nie tak od razu, bo to łatwe nie jest. Czyli, że wyciskamy tylko to co konieczne, czyli takie z białym czubekiem, które juz mocno urosły i długo nie schodzą. ALe to niecodziennie oczywiscie! Raz na 2,3 dni. Potem najlepiej byłoby, gdybyś w ogoóle nie dusiła, tylko tak z wielkiego przymusu już, i tylko to co jestes pewna, że łatwo wyjdzie i nei bedzie masakry. Ma to być delikatnie i sterylnie, bez pośpiechu i, żebys zdenerwowana nie była. Najlepiej gdyby ktoś przypilnował, ze więcej nie wycisniesz. Ja czasmai robię tak, że wstawiam wodę w czajniku, lecę wycisnac to co trzeba i akurat koncze tak z czasem zagotowania się wody, a potem piję herbatkę przy tv i zapominam
a dziekuje, hihiih
no, tak trzeba bedzie zrobić! dzisiaj mi sie udało i nie ruszyłam na twarzy NIC musze sie powstrzymać, bo jak tak dalej pójdzie, to nie pokaże sie na mieście! odłożylam wszystkie lusterka i staram sie nie wystawać przed wielkimi lustrami, których niestety dość dużo mam w domu i jakos wytrzymałam dziś. zaczynam walke z samą sobą od dziś.
co do mojej fotki bez makijażu, to jak sie przełamie, to Wam wkleje, ale jeszcze musze to przemyśleć...
pozdrawiam!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 05:54   #2377
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja nadal walcze z moim rogiem na czole rozwaliłam go bo myslałam ze już wyjdzie, ale jednak nie, teraz jest olbrzym i to czerwony
przymierzam sie do kuracji na jesieni Acne Dermem lub Zorac lub dwoma na raz
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 08:00   #2378
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja znow nasmarowalam sie tym ocetkiem jablkowym i tyle. nie dziubie, ale zeby jakies super efekty byly, to nie zauwazam. najgorsza to jest ta broda, ktora wyglada tragicznie . wstyd mi przez ta buzie. gdy jestem na zewnatrz to caly czas mysle sobie, co ci ludzie mysla o tej mojej buzi jak ze mna rozmawiaja, itd. pewnie mysla, ze nie dbam o siebie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 09:00   #2379
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
a ja znow nasmarowalam sie tym ocetkiem jablkowym i tyle. nie dziubie, ale zeby jakies super efekty byly, to nie zauwazam. najgorsza to jest ta broda, ktora wyglada tragicznie . wstyd mi przez ta buzie. gdy jestem na zewnatrz to caly czas mysle sobie, co ci ludzie mysla o tej mojej buzi jak ze mna rozmawiaja, itd. pewnie mysla, ze nie dbam o siebie .
Anka, weź Ty się uspokój kobieto. Będzie dobrze. Musi być dobrze
Myślę, że przez te dwa tygodnie odkąd się nie widziałyśmy aż tak bardzo buźka Ci sie nie pogorszyła.
Ja z kolei siedzę teraz z glinką na paszczy i walczę z niespodziankami, mam nadzieję że do następnej soboty choć trochę mi to zejdzie bo nie wiem jak będę wyglądać na własnym ślubie
Po tym peelingu kawitacyjnym fajne efekty, ale Pani Marzenka powiedziała że koniecznie muszę się udać do dermatologa.
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 09:33   #2380
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Myślę, że przez te dwa tygodnie odkąd się nie widziałyśmy aż tak bardzo buźka Ci sie nie pogorszyła.
w polmroku to kazda buzia wyglada dobrze . za to w dzien to juz jest gorzej, niestety.

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Ja z kolei siedzę teraz z glinką na paszczy i walczę z niespodziankami, mam nadzieję że do następnej soboty choć trochę mi to zejdzie bo nie wiem jak będę wyglądać na własnym ślubie
trzymam kciuki za szybkie wygojenie sie kropek prze slubem .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 12:26   #2381
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

i jak wam idzie?
przyłapałam się ostatnio na dotykaniu brody - już mnie paznokieć świerzbił żeby podrapać ale się powstrzymałam
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 15:13   #2382
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: razem raźniej - powstrzymajmy się od wyciskania razem :D

to ja tez dolączam.na razie 2 dni wytrzymalam.Super pomysł z żarówka za plecami bo to silne biale swiatło jest dramatyczne. a ja mam taki sposób ze przy myciu twarzy rano i wieczorem mam zdjete soczewki kontaktowe i nie widze tego co ewentualnie chcialabym wycisnac hihi
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 17:25   #2383
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja znów dziś (jeszcze) nie ruszyłam niczego i sie ciesze jak głupia wieczorkiem zrobie sobie peeling i nałoze maseczke pomidorową, mam nadzieje, ze przy tych zabiegach niczego nie dojrze i mnie nie podkusi
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-06, 18:32   #2384
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Ja też nic nie wydusiłam, bo jak wrócilam ze szkoły, to po obiadku chciałam sobie odpoczac przed tv i tak jakos zasnełam i wstałam przed chwilą, jeszcze zostałam wysmarowana szminką, dobrze, ze nie wstałam i drzwi nie otworzyłam, jak ktos dzownił, bo ta moja rodzinka to pewnie by mnie nie zatrzymała. Jestem strasznie zmeczona, a jutro przede mna 4 wf-y, o 21 idę spać

Dziewczyny, trzymajcie się i nie ruszjacie, ja ostatnio sypiam z pasta do zebów w 2 miejscach na twarzy, wow nawet pomogło
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 05:17   #2385
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja narazie dzielnie się trzymam, tylko ten jeden ślimaczący sie potwór, już dawno takiego nie miałam, juz nawet go nie dotykam, nie może się tam nic zebrac tylko się rozwala jeszcze bardziej, cieknie coś z tego, a feeee
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 07:46   #2386
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

a ja dzisiaj wygladam jak obraz nedzy i rozpaczy - powylazilo cos miedzy brwiami (jakies stadko sie zrobilo ) + cala reszta buzi okropna, nawet na nosie cos wyskoczylo i do tego pierwszy dzien okresu . zatem czuje sie i wygladam paskudnie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 16:10   #2387
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Okres jest najgorszy, kiedy juz wygladasz całkiem ok, to przychodzi ta bolączka i wywala syfami Za co to?
Ja już nie wyrabiam fizycznie, oni nas tam katują! Na szczescie jutro juz piatek, mój ulubiony dzien, lekcje też da się przetrzymać.
Ja też teraz nic nie wyduszam, nie mam na to siły.
Ciekwe co z Nidavą?
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 20:02   #2388
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ja już nie wyrabiam fizycznie, oni nas tam katują! Na szczescie jutro juz piatek, mój ulubiony dzien, lekcje też da się przetrzymać.
oj bede okrutna, ale napisze to. jak ja sie ciesze, ze jestem juz po podstawowce, sredniej szkole i studiach . dziewczyny musicie to przetrwac, kazdy przez to musi przejsc . plus tego jest taki, ze nie masz sily ani checi wyciskac .

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ciekwe co z Nidavą?
pewnie juz tu nic nie napisze .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 10:03   #2389
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Mi wczoraj wyskoczył taki wielki, bolący, czerwony pryszcz tuż pod samą przegrodą nosową Boli mnie
Korci mnie strasznie, żeby go wycisnąć, ale narazie i tak nie dam rady, bo on sie dopiero tworzy

Na dodatek na policzku też zrobiły mi się 2 takie, ale już na szczęście znikają
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-08, 10:05   #2390
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez isa666
Na dodatek na policzku też zrobiły mi się 2 takie, ale już na szczęście znikają
isa666 no to szczesciara z Ciebie, ze znikaja .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 11:04   #2391
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
isa666 no to szczesciara z Ciebie, ze znikaja .
Po pewnym czasie znikają Ale ja pomagam im znikać, bo stosuję np. maść cynkową

Najgorsze jest, gdy takiego pryszcza wycisnę
Leje się krew i bardzo boli, a co najgorsze - zostaje blizna, która dłuugo czasem pozostaje na twarzy nim stanie się niewidoczna
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 13:31   #2392
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja ostatnio twarz oszczedzam, ale przerzucilam sie na wyciskanie w innym miejscu, ranyyyyyyyyyyy to juz przegiecie w ogole
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 14:42   #2393
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez AaniaA
oj bede okrutna, ale napisze to. jak ja sie ciesze, ze jestem juz po podstawowce, sredniej szkole i studiach . dziewczyny musicie to przetrwac, kazdy przez to musi przejsc . plus tego jest taki, ze nie masz sily ani checi wyciskac .
No tak, to chyba jedyny plus no i mam nadzieję, ze cos mi w tej głowie zostanie
Ale ze mnie głupek, nawet pierwszego tygodnia nie przerwałam w szkole, dzisiaj musiałam zostać w domu, ale naprawdę chciałam pójsć
isa666, mi tez się tkai zrobił, ale na czole oczywiscie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-08, 15:03   #2394
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Shadi-wyrazy wspolczucia zpowodu szkoly JEszcze tylko kilka lat zostalo i bedziesz wolna.ja tez jestem szczesliwa,ze to juz za mna.

Co do pryszczy-nawet nie mowie,geba w zlym stanie,przed okresem(jesli go dostane rzecz jasna),wygladam byle jak- nie wyciskam,skora sucha...
szkoda slow.
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 07:57   #2395
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja w trakcie okresu, wiec Little Angel doskonale Cie rozumiem .

ten ocet wysuszyl mi buzke i co z tego... nic - teraz mam takie dziwne duze czerwone rany . a lekarka mowila, zeby tym sie maziac kilka razy w ciagu dnia, oszalala!!!!!!!! smarowalam sie tylko raz w ciagu dnia, na wieczor dodatkowo tym jej cudem, no i oczywiscie w miedzy czasie kremik nawilzajacy, a buzia i tak sciagnieta . echhhhh... przeciez bez tego kremu to bym od razu wyladowala u estetyka z maksymalnie odwodniona cera . wczoraj wieczorem nalozylam glico A na buzie . lekarze lekarzami, ale pacjent wie najlepiej co jest dla niego dobre . oczywiscie nie rezygnuje z octu, itd., ale ze spokojem do tego podchodze .

we wtorek bede miec wyniki z wymazu. ciekawe co tam rosnie . boje sie tej diagnozy . a w czwartek albo piatek lece zrobic jeszcze badanie hormonow .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 10:35   #2396
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Little_Angel - kilka lat

Aniu - ja nigdy nie stosuje sie ścisle do przykazan lekarza. Gdyby tak było musiałabym smarowac sie zoraciem codziennie rano I chyba smarowanie sie tym octem kilka rayz dziennie, to trochę za dużo, tak przynajmniej mi sie wydaje, w końcu to jakis tam kwas.
O Jezu, co mi sie na twarzy zrobiło, takie jkaby 3 grudki w jednej lini taka wypukła linia, boląca aż sie boje myslec co to jest. Oczywiscie te zęby tak mnei bolą i mi własnie takie syfy przez to wyszły, chirurga jeszcze nie ma, a to jedyny w Pile
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 11:55   #2397
malutka86
Raczkowanie
 
Avatar malutka86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zmc
Wiadomości: 356
GG do malutka86
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

ja tez sie przyznaje. mam z tym klopoty.. bo juz mi sie cera podgoi, a tu troszke stresu, cos mnie cdenerwuje i masakra. ale teraz wierze ze bedzie lepiej, zaczelam kuracje tonikiem Lysanel i kremem Lysanel Active, po pierwszym wysypie masakra, a teraz powstrzymuje sie.. dzieki temu ze troszke dziala juz na moja twarz, a skora jest przesuszona i nie chce sobie zrobic ran na twarzy. sama sie zastanawiam jak sie powstrzymac od wyciskania.. caly problem w tym ze moja twarz prawie w calosci jest pokryta wągrami, które dzialaja na mnie jak czerwona plachta na byka
mam nadzieje ze to sie zmieni.. ja czasami potrafie godzine siedziec przed lustrem i likwidowac nieprzyjaciol, a to juz chyba jakas choroba ((
malutka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 12:34   #2398
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Oczywiscie te zęby tak mnei bolą i mi własnie takie syfy przez to wyszły, chirurga jeszcze nie ma, a to jedyny w Pile
a co sie stalo z Twoimi zebami? pamietam, ze niedlugo w ruch wejdzie aparat...

ps. ja nawet nie pisze co mam na buzi, bo wyszloby z tego dlugie opowiadanie .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 12:57   #2399
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cały czas te dziąsła, jeszcze ich nie wycięłam. AaniaA, a Ty też miałaś wycinany kawałek dziąsła i pamietam, że czytałam jak opisywałeś, że znowu Ci dokucza. Ponownie je usunęłas? I po jakim czasie od pierwszej wizyty zaczęło znowu sprawiac problem?

A aparat juz miałam miec w sierpniu,ale to znowu stomatolog na urlopie, teraz mi jeszcze gada, ze aparat jest niepotrzebny Ta, jasne
U mnie trzeba wszystko naprawiac
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-09, 13:11   #2400
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Jak powstrzymać się od wyciskania?!

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS Pokaż wiadomość
Cały czas te dziąsła, jeszcze ich nie wycięłam. AaniaA, a Ty też miałaś wycinany kawałek dziąsła i pamietam, że czytałam jak opisywałeś, że znowu Ci dokucza. Ponownie je usunęłas? I po jakim czasie od pierwszej wizyty zaczęło znowu sprawiac problem?
juz pisze . pani podciela za pierwszym razem i byl spokoj przez okolo 4 miesiace. u mnie z ta osemka to jest tak, ze ona do konca jeszcze nie wyrosla i daje mi o sobie znac co jakis czas . jeszcze nie bylam tym drugim razem, ale niedlugo sie wybiore . jak widac, jeszcze za malo jest podciete to dziaslo w jednym miejscu - tam gdzie jeszcze nie wyrosl do konca ten zab. In_ThE_ShAdOwS powiem Ci jeszcze tyle, ze teraz jak mi wylazi ta osemka to jest o niebo lepiej - mniejszy bol niz wczesniej (przed podcieciem). wczesniej jak nie miala miejsca to bylo cos okropnego .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.