Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 10:35   #2371
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Hej

Jestem jednocześnie załamana jak i szczęśliwa... znalazłam moje wymarzone butki na all tylko że aukcja kończy się pierwszego kwietnia a ja kasę będę miała dopiero po pierwszym Muszę skombinować jakoś te pieniądze bo sobie nie wybaczę jak nie będę mieć tych butów


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
W sumie to nie napiszę jak będę miała więcej czasu na poemat i wylanie swoich żali a Ty też nim teraz robisz?

Kylie dziękuję
Raczej tak, no chyba że coś mi odbije

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Żyłam 10 lat z hakiem na walizkach Zmiany mieszkań, współlokatorów, właścicieli, to pakowanie i rozpakowywanie graty, ciuchy, książki..... ile człowiek tego gromadzi i po co

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

[COLOR="Black"]Usłyszałam w prognozie pogody, że wiosna się zbliża wielkimi krokami , a u mnie -6 na termometrze
Nie wiem, gdzie się zbliża, ale do mnie jeszcze nie dotarła
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
U mnie -2 wiec jestem na prowadzeniu
Teraz to Was wymiotę- u mnie -0,5 stopnia I am the winner

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
A mi przypomina Paula Wesleya :P

Zdecydowałam sie zrobic odrosty na górze głowy
farbą Helen Seward
11.1 OSLO Very Light Ash Blond SLp - Bardzo Jasny Popielaty Blond

Jak zmyje głowe wstawie fotki.
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Farba mocno rozjasniła włosy ale to nie moje klimaty a mój facet jak mnie zobaczył to zrobił skwaszona minę zreszta ja też.
Ida święta mamy kurczaka...
Faktycznie trochę kurczaczek Ale płukanka powinna załatwić sprawę

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Paulina napisała o facecie...
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
Gdyby mój tż miał decydować byłabym w tym momencie czarna
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2013-03-26 o 10:50
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:39   #2372
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Witajcie Kobitki


Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
w sumie to zrob 8 pigmentacje a potem naloz 8 z 8.1 pol na pol- i tak bedzie przewaga 8 wiec nie bedzie zieleni a leciutko chlodno bedzie.
przyciemniasz na 3% jesli bez pigmentacji.
jak masz odrosty to robisz osobno czastka farby na oksy 6-9% w zaleznosci od natury jaka masz. mysle ze 6% starczy.


doplukac go plukanka po lorealu i bedzie pieknie ja ci mowie.


z tym sie nei zgodze bo jednak szefostwo jest odpowiedzialne za wykwalifikowanego pracownika.
jesli dojdzie do reklamacji uslugi czy nei daj boze jakiegos uszkodzenia klienta to moze on pozwac osobe wykonujaca usluge i wtedy zal myslec nie dosc ze sprawa w sadzie, to jeszcze izba rzemieslnicza sie wmiesza

daj znac jak go sprobujesz


o to:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Szara%C..._str%C4%85kowy


no to i ja wam pokaze wloski po natei i lekkiej odzywce karite.
oczywiscie nie ma co sie klamac, ze wlosy mam grube i piekne jak niektore laseczki ale uwazam ze stan po odejsciu rozjasniacza jest super kolor bardzo dobry jak na moje warunki
i jestem zadowolona jak na moje cienizny..
no i chyba odzyskalam w koncu jakas gladkosc tych wlosow
z gory przepraszam, ale wlosy sa 4 dniowe obecnie dzis wieczor do mycia.
co myslicie? pamietacie jakie siańsko mialam?


Załącznik 5176396Załącznik 5176397Załącznik 5176398
Bunny piękne, wprost cudowne włosy
Moja koleżanka używa tego szamponu, i jest mu wierna już od kilku lat. Idealnie sprawdza się przy jej puszących włosach

Byłam wczoraj u fryzjerki, i zciachała mi te poszarpane degażówkami końcówki. W miarę możliwości wyrównała mi je. Teraz czekamy aż podrosną, i całkiem wyrównamy. O wiele lepiej się prezentują. Są teraz gładkie i zdyscyplinowane


shizaxa szampony fioletowe bardzo wysuszają. Spróbuj płukankę. Albo ostatnio gdzieś czytałam o płukankach z fioletem gencjanowym, takim z apteki. Podobno skuteczny, i nie wysusza. Muszę kiedyś spróbować, bo mam akurat w domu. Pozostałość po zapaleniu jamy ustnej u synia
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:41   #2373
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

no właśnie, miałam dopisać, a mi uciekło
Bunny
Płonę jak pochodnia, gdy patrzę na Twoje włosy. Urośnij mi moje.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:47   #2374
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Nine
Nieee
Aczkolwiek zabronił mi robić rudych włosów i obcinać, a mi w to graj, bo zapuszczam i wierna blondowi jestem. A co u Ciebie są dąsy i fochy o wszelkie zmiany?
Chłopak przyjaciółki obraził się na nią, jak skróciła kłaki, więc to możliwe.
Status naszego związku jest skomplikowany, nie jesteśmy parą z długoletnim stażem, chociaż znamy się od dobrych 10 lat.
Ale kiedyś wybierałam się do fryzjera i temat zszedł na farbowanie włosów. Zaskoczył mnie tym, że nie podobają mu się farbowane włosy, a jeżeli już farbowane to na naturalny odcień. Tzn. odcienie spotykane w naturze , tak więc odpadają wszelkie czerwienie, borda itp. kolory, platynowy też się zalicza do tych "sztucznych". Trochę szoking miałam bo poprzedni TŻ szalał za blond włosami im jaśniejsze tym lepsze
Ogólnie jestem bardzo niezależną osobą i kolejny szoking przeżyłam siedząc u fryzjera obok kobiety, która zrobiła coś tam nowego (bardzo jej pasowało nowe uczesanie i kolor), ale cały czas nerwowo gadała, co jej mąż na to powie Jakby to była kwestia: w tych włosach nie wpuści mnie do domu
Wy tu często farbujecie, zmieniacie i tak mnie ciekawi, co wasi TŻ na to mówią
__________________
Umysł w stanie blond

Edytowane przez Ninedin
Czas edycji: 2013-03-26 o 10:48
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:53   #2375
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Paulina napisała o facecie...
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
nieeee doradza, ale nigdy nie decyduje
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Teraz to Was wymiotę- u mnie -0,5 stopnia I am the winner
a ni, bo u mnie na plusie!
ale wyszłam dzisiaj i naprawdę jest już inne powietrze, czuć wiosnę aż idę poćwiczyć a wieczorem pobiegać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:53   #2376
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
shizaxa szampony fioletowe bardzo wysuszają. Spróbuj płukankę. Albo ostatnio gdzieś czytałam o płukankach z fioletem gencjanowym, takim z apteki. Podobno skuteczny, i nie wysusza. Muszę kiedyś spróbować, bo mam akurat w domu. Pozostałość po zapaleniu jamy ustnej u synia
Też mam fiolet w domu i też po synku Po przed-świątecznym farbowaniu może też spróbuję z tego płukankę zrobić
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:53   #2377
pixy00
Raczkowanie
 
Avatar pixy00
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 186
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cześć dziewczyny Przeglądam sobie forum i przeglądam zdjęcia i znowu dochodzi do mnie myśl,że chciałabym mieć na swojej głowie włosy koloru blond.

Półtorej roku temu byłam blondynką,ale niestety moje zdrowie było podniszczone co za tym szło i włosy,wiec musiałam ściąć i przyciemnić włosy,bo zostałabym łysa.Teraz moje włosy zostały zregenerowane no,ale niestety są ciemne.Ostatni raz farbowałam brązem w listopadzie.
Włosy nie są czarne,kolor jest dosyć sprany (tak mi się wydaje).
W każdym razie zastanawiam się czy warto ryzykować samej i spróbować rozjaśnić sobie włosy? np. Joanną,albo innym rozjaśniaczem? Boję się,że wyjdzie mi miliard różnych kolorów i będę wtedy w martwym punkcie...

help me ; )
__________________
Aparatka
14.10.2010-górny łuk
3.02.2011-dolny łuk

pixy00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 10:54   #2378
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nieeee doradza, ale nigdy nie decyduje

a ni, bo u mnie na plusie!
ale wyszłam dzisiaj i naprawdę jest już inne powietrze, czuć wiosnę aż idę poćwiczyć a wieczorem pobiegać
Och zazdraszczam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:57   #2379
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Och zazdraszczam
ja też U mnie teraz - 4
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 10:58   #2380
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez pixy00 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Przeglądam sobie forum i przeglądam zdjęcia i znowu dochodzi do mnie myśl,że chciałabym mieć na swojej głowie włosy koloru blond.

Półtorej roku temu byłam blondynką,ale niestety moje zdrowie było podniszczone co za tym szło i włosy,wiec musiałam ściąć i przyciemnić włosy,bo zostałabym łysa.Teraz moje włosy zostały zregenerowane no,ale niestety są ciemne.Ostatni raz farbowałam brązem w listopadzie.
Włosy nie są czarne,kolor jest dosyć sprany (tak mi się wydaje).
W każdym razie zastanawiam się czy warto ryzykować samej i spróbować rozjaśnić sobie włosy? np. Joanną,albo innym rozjaśniaczem? Boję się,że wyjdzie mi miliard różnych kolorów i będę wtedy w martwym punkcie...

help me ; )
Tylko nie joanną To najgorsze g*wno dostępne w drogeriach. Baaardzo niszczy włosy. Jak rozjaśniać w domu to tylko i wyłącznie profesjonalnymi rozjaśniaczami Ja osobiście polecam vincent ledier intensive, dostępny na all i w sklepie internetowym pro-sprzęt A jeśli chcesz uzyskać konkretnej porady dodaj aktualne zdjęcia włosów i kolor jaki chcesz, wtedy będzie szansa na konkretną poradę bo w ciemno nikt Ci farby ani sposobu działania nie poleci
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:05   #2381
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oj tak, nie mogę się już doczekać

Jakie piękne długie włosy Moje marzenie, teraz muszę ostro zapuszczać

Wiesz, u mnie dochodzi też do tego fakt że jestem mamą Nie wyobrażam sobie np. iść w kozaczkach za kolanko, bluzce z dużym dekoltem i lateksowej mini z synkiem na spacer A takie spodnie w pasy podobają mi się, ale na właśnie młodych, niezależnych osobach, którym to pasuje. Ja wolę ubierać się stonowanie i do bólu nudno
To tak jak i ja


Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Moim zdaniem tak powinno być: masz papier, tytuł zawodowy, a potem pokazujesz co umiesz( bo z tym różnie bywa niestety, skończenie szkoły i odbycie praktyk nie gwarantuje umiejętności). Doświadczony fryzjer/kosmetyczka raczej zorientuje się szybko kto się nadaje, a kto nie

Tak, moje z soboty. Trochę pod słońce, prosiłam chłopaka, żeby mi zrobił fotki włosów, ale średnio wyszło, to nie są dobre zdjęcia do pokazania włosów Perłowy poblask uchwycony, ale jasność i kondycja nie (końce nie są aż tak zniszczone)
klik
klik

Ostatnio odrosty robiłam Revią platynowym blondem z wodą 12%, do tego płukanka z gencjany. Moim zdaniem ze wszystkich tego typu płukanek, gencjana nadaje najładniejszy kolor, tylko trzeba bardzo uważać. Bardzo bardzo. Przyzwyczajona do Srebrzyka zrobiłam sobie fioletowe końce. Takie lawendowe, nawet ładne były. Trzymały się bardzo długo. W sumie dobry miernik uszkodzenia włosów- tam gdzie łapie najmocniej, tam są najbardziej puste włosy.

Mimo wszystko polecam gencjanę, daje po prostu najlepszy efekt, który trwa długo, a nie do 2-3 myć. Wysusza, ale nie mniej niż inne. Jedyna płukanka, która nie wysuszała, to z bibuły, ale z nią za dużo babrania.

Szamponów fioletowych też unikam, nie jestem w stanie trzymać detergentu tyle na głowie (wrażliwa), a do tego mam wrażenie, że one bardzo rozchylają łuski włosów. Wolę już robić sobie kolorową maskę na nasadę włosów z lekkiej odżywki czy żelu lnianego.

A tak w ogóle jakby któraś szukała lekkiej maski, dającej efekt sypkich i miękkich włosów , to polecam Biovax do blondu, cudów nie zdziała, ale bardzo fajna maseczka

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------


A nie myślałaś o jakiejś intensywnej kuracji typu Joico K-pak? Zestaw trochę kosztuje, ale jest wydajny i można kupić w 2- 3 osoby. Mi pogrubił trochę włosy, znaczy dobudował ubytki keratyny utraconej podczas farbowań. Cudów nie ma, ale efekt zdecydowanie lepszy niż po zwykłych odżywczych maskach. Moim zdaniem o wiele łatwiej nawilżyć mocno przesuszone włosy niż co nieco odbudować tak, aby efekt nie był do pierwszego mycia

A co do podkładu: dla mnie DW to straszna tapeta, mam jeszcze trochę odcienia Bone, na całej twarzy wygląda jak pudrowa maska. Zdecydowanie wolę colorstaya, podobno nowa formuła (24h) mniej zapycha. Mój hit to Photeready też z Revlonu, ale on niestety krycie ma kiepskie. Nie zapychał nic a nic, a ja mam straszne skłonności
Piękne masz włosy
A w jakich proporcjach robisz płukankę z gencjany? Ja się zastanawiam nad tym od dłuższego czasu, ale boję się fioletowych włosów


Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Farba mocno rozjasniła włosy ale to nie moje klimaty a mój facet jak mnie zobaczył to zrobił skwaszona minę zreszta ja też.
Ida święta mamy kurczaka...
Płukanka powinna ci pomóc


Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
zgadzam się
Płukanka trochę ściągnie to żółte i wyjdzie ładny beż

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


Paulina napisała o facecie...
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
Mój nie ma w tej kwestii nic do powiedzenia
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 11:07   #2382
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Status naszego związku jest skomplikowany, nie jesteśmy parą z długoletnim stażem, chociaż znamy się od dobrych 10 lat.
Ale kiedyś wybierałam się do fryzjera i temat zszedł na farbowanie włosów. Zaskoczył mnie tym, że nie podobają mu się farbowane włosy, a jeżeli już farbowane to na naturalny odcień. Tzn. odcienie spotykane w naturze , tak więc odpadają wszelkie czerwienie, borda itp. kolory, platynowy też się zalicza do tych "sztucznych". Trochę szoking miałam bo poprzedni TŻ szalał za blond włosami im jaśniejsze tym lepsze
Ogólnie jestem bardzo niezależną osobą i kolejny szoking przeżyłam siedząc u fryzjera obok kobiety, która zrobiła coś tam nowego (bardzo jej pasowało nowe uczesanie i kolor), ale cały czas nerwowo gadała, co jej mąż na to powie Jakby to była kwestia: w tych włosach nie wpuści mnie do domu
Wy tu często farbujecie, zmieniacie i tak mnie ciekawi, co wasi TŻ na to mówią
Ale Nine, Ty masz jaśniutkie włosy, także co teraz? Zmiana tżta?
Mnie bawią zawsze reakcje ludzi, jak powiem co ile farbuję (3-4 tyg.) 'coooo tak częstoooo, łysa będziesszzz!' ta, wszystkie jesteśmy.

Lavia
http://www.pudelek.pl/artykul/53755/...&utm_medium=37

Sama bym w takie galoty nie wskoczyła, ale na Edzi ładnie wyglądajĄ.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:07   #2383
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

aniu otóż to !
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:09   #2384
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
ja też U mnie teraz - 4
U mnie też -4, a do tego bardzo wietrznie
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:19   #2385
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ale Nine, Ty masz jaśniutkie włosy, także co teraz? Zmiana tżta?
Mnie bawią zawsze reakcje ludzi, jak powiem co ile farbuję (3-4 tyg.) 'coooo tak częstoooo, łysa będziesszzz!' ta, wszystkie jesteśmy.

Lavia
http://www.pudelek.pl/artykul/53755/...&utm_medium=37

Sama bym w takie galoty nie wskoczyła, ale na Edzi ładnie wyglądajĄ.
Teraz mi zżółkły to są naturalne Zmyła się ta platyna całkiem

No to mnie też irytuje
Często podcinam końcówki, jak chcę trochę zapuścić to muszę co jakiś czas nadać kształt- bo inaczej wyglądam, jak Chopin - i wkurza mnie to, że ludzie tego nie rozumieją- zapuszczanie czy zmiana fryzury nie oznacza, że puszczam włosy na dziko i chodzę zaniedbana, jeszcze jak pracowałam z ludźmi I zaraz leci tekst "a miałaś zapuszczać", "znowu farbujesz?.... zniszczą ci się włosy"

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Dziewczyny właśnie zobaczyłam, że przyleciał nasz bocian Mamy gniazdo obok domu

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

nove poszłam kiedyś do nowego fryzjera i proszę Panią o to żeby mi trochę podcięła i nadała kształt. A ta do mnie: "czy Pani mąż zgadza się na obcięcie"
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:19   #2386
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Piękne masz włosy
A w jakich proporcjach robisz płukankę z gencjany? Ja się zastanawiam nad tym od dłuższego czasu, ale boję się fioletowych włosów
Dzięki za komplement Walczę nadal o kondycję, bo długość nie jest już tak ważna jak kiedyś

Moje rady gencjanowe:
1 kropla na miskę wody ładnie likwiduje żółty, dwie lawendowe włosy.
Mniej więcej 1/3 włosów od dołu jest porowata, jak ktoś ma mniejszą porowatość może reagować mniej fioletowo niż ja

W porówaniu do zwykłych płukanek, gencjana 1% jest fioletem lekko różowym, mniej chłodnym (ale obiektywnie nadal chłodnym kolorem). Nadaje perłowy odcień (o ile się nie przesadzi), a typowe srebrne, fioletowe płukanki typu Joanna, Delia nadają chłodniejszy, srebrno-platynowy odcień. Ich fiolet jest zdecydowanie zimniejszy.

Wczoraj robiłam test, zmieszałam odrobinę gencjany z odżywką, a potem Srebrzyka. Różnica w odcieniach bardzo duża, nie mówiąc już o intensywności (gencjana bardzo mocno zabarwia, kropla to dużo)

Gencjana jak najbardziej ma prawo wysuszać, nawet w wersji roztworu wodnego ma w sobie alkohol (ulotka), ale jako maseczka koloryzująca przed myciem na 10 min mnie nie wysusza

Trzeba bardzo uważać na porowate partie włosów, można najpierw nałożyć na nasadę włosów jak farbę, a później rozcieńczone na długość. Zazwyczaj problem jest z żółtą nasadą, mi zwykłe płukanie w misce zwykle na nią nie działało tak mocno jak na końce

Trochę kombinowania, ale jak ktoś chce przedłużyć odcień bez kolejnego nakładania trwałej farby, to płukanki w różnej formie są fajne.


Propo tego nowego Syossa Los Angeles Blond, rzeczywiście śliczny, ale w składzie ma etanoloaminę przed roztworem amoniaku, jest więc szansa, że będzie tygodniami, po cichu niszczyć włos bardziej niż zwykła farba Wcześniej na to nie zwracałam uwagi, ale może coś faktycznie w tym jest, poczciwy amoniak jest lepszy.

Jeszcze na temat TT: po odstawieniu tej szczotki jest poprawa, faktycznie musiała ostro rysować po moich końcach. Rozdwajały się i łamały na długości, mimo intensywnego dbania. Wczoraj przeczesałam tylko dłońmi, końce gładkie, a nie rozczapirzone i proszące o nożyczki. TT idzie w odstawkę, a ja poszukam tej szczotki z dzika na mieście. Odstawiłam też ręcznik i odsączam włosy tylko w koszulkę, to też mogło mieć wpływ.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-03-26 o 11:30
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 11:26   #2387
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ale Nine, Ty masz jaśniutkie włosy, także co teraz? Zmiana tżta?
Mnie bawią zawsze reakcje ludzi, jak powiem co ile farbuję (3-4 tyg.) 'coooo tak częstoooo, łysa będziesszzz!' ta, wszystkie jesteśmy.

Lavia
http://www.pudelek.pl/artykul/53755/...&utm_medium=37

Sama bym w takie galoty nie wskoczyła, ale na Edzi ładnie wyglądajĄ.
Ooo tak, na Edzi wyglądają super W takim wydaniu sama bym mogła wyskoczyć na spacer z synkiem Ale w innej opcji byłabym stanowczo na nie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:04   #2388
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Ten jasny ze zdjęcia to tak trochę mdło wygląda, albo inny makijaż do nieg potrzebny. Pisząc inny miałam na myśli jasny, ale bardziej zdecydowany odcień, który nie będzie zlewał się z buzią.
Nie chcę już jasnego, moje kombinacje za bardzo zniszczyły mi włosy i zanim całkiem odrosną zdrowe to jeszcze trochę zejdzie. I tak jak mówiłam wolę jakiś ciemniejszy blond

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wiosna podobno idzieeeeeee Mama mi mówiła, że po świętach ma być po 18 stopni, tak w tvn podobno podali w prognozie, więc OBY !!!
Też tak słyszałam, w końcu wiosna nadchodzi!

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
Nie decyduje, mówi swoje zdanie jakby mu się podobało ale decyzję i tak pozostawia mnie. Jedyne co, to wolałby mnie w ciemnych ale to na takiej zasadzie "Ładniej Ci było w czarnych długich, tak mi się bardziej podoba ale zrobisz jak będziesz chciała"

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Gdyby mój tż miał decydować byłabym w tym momencie czarna
Hehe przybij piątkę!
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:13   #2389
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

ej to jakis skandal
pare dni spokoju i znow cos spier* ze avast mi buczy co przeladuje strone na wizazu to komunikat o wirusie
wie ktos cos nowego w temacie?


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to zdjecia ma cos w sobie, na prawde
jak ja chce efekt...na pewno jasny
tylko znowu nie chce żeby wyszlo tak,że nagle okaze sie,że mam odrosty jasniejsze niz reszta włosów, ale to chyba nie mozliwe
Myslisz ze pół tubki starczy na moje odrosty?


Tylko ,że ja nie robie całych a odrosty tylko


i jeszcze mnie w to mieszasz, nie dobra Ty, a masz



Ja jak tylko zaczelam je widziec na blogach i innych stronach to odrazu"Sok z Żuka"


Powodzenia kochana


A widzisz.
ja tu czytam i wszystko skrzetnie notuje/zapamietuje wiec nic tu sie przede mna nie ukryje

Ale mnie Tz wkur*ił
mysle ze pol tubki ci na pewno starczy
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 12:16   #2390
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ej to jakis skandal
pare dni spokoju i znow cos spier* ze avast mi buczy co przeladuje strone na wizazu to komunikat o wirusie
wie ktos cos nowego w temacie?

mi tylko w telefonie avast muli muszę wypierdzielić dziada
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:19   #2391
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ej to jakis skandal
pare dni spokoju i znow cos spier* ze avast mi buczy co przeladuje strone na wizazu to komunikat o wirusie
wie ktos cos nowego w temacie?
Ja mam to samo Tak się zastanawiam- może jest coś nie tak z reklamami na wizażu?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:21   #2392
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Jak mu nie będziesz zostawiać syfu to się chyba chłop nie nauczy
o toto

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ja bym zostawiła i następny dzień nie robiła obiadu, dopóki nie zacznie sam coś dawać od siebie. Jakby pozmywał dopiero pod groźbą głodu to zrobiłabym mu...kanapkę a obiad dopiero na następny dzień. To nie restauracja a Ty nie jesteś kucharką, kelnerką i sprzątaczką w jednym


ale znalazłaś sposób
wiecie ze ja mojemu chyba przez te 9 lat z kawalkiem razem chyba nigdy kanapki nie zrobilam?

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
U mnie -2 wiec jestem na prowadzeniu
ja na prowadzeniu u mnie teraz na sloncu plus 6

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Farba mocno rozjasniła włosy ale to nie moje klimaty a mój facet jak mnie zobaczył to zrobił skwaszona minę zreszta ja też.
Ida święta mamy kurczaka...
o rany jak zolciutko a mial byc popiel

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
zgadzam się
Płukanka trochę ściągnie to żółte i wyjdzie ładny beż

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


Paulina napisała o facecie...
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
decydowac to nie, bo bym nigdy blond nie zostala- taka mu niespodzianke na 18tke zrobilam ze malo sie nie rozstalismy potem sie przyzwyczail i dzis mowi- blond jasny albo wracasz do swoich czyli brazu
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:22   #2393
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja od 2 -3 dni to wogóle nie mam siły na cwiczenia. Ledwo zrobie 30 day shred, a potem jak robie inny zestaw to po prostu dotrwam do połowy i padam na dywan A normalnie dawałam rade 50 minut cwiczyc spokojnie...

Fala jest Dlatego ostatnio chodze w samych leginsach

Eh ja nie wiem, ciezko mi znalezc idealny kolor
Wytestowałabym tego syossa ale sie boje znow Chociaż jak Joanna dała rade z odrostem to ten syoss chyba tez powinien


Moj sie tak nigdy nie nauczy, predzej bedzie mial pretensje do mnie ze nic nie robie
Ostatnio po prostu wyzywam go od troli Działa, wczoraj nawet zrobił obiad i potem pozmywal
ja też w samych leginsach chodzę, nawet jak schudłam wkurzają mnie jeansy że za obcisłe w pasie są jak siedze mimo że jak stoję to luźne
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
widzicie dziewczyny, my mieszkamy na kawalerce i to jest tak ,że na tak małym metrazu zaraz widac jakis bałagan czy inne rzeczy.
Nie mogłam zostawic tak tych garów, bo rano nawet nie miałabym w czy i czym kawe zrobic i zamieszac
Poza tym syf w kuchni na dzien dobry...kiepski poczatek dnia
obiadu dzisiaj na pewno nie bedzie mial, bo do pracy ide na 11 do 21
w ogole jak bede miała wene to napisze Wam cos...


Nie przejmuj sie ja tez juz nie cwicze, ale teraz widze,że snieg powoli topniej to juz szykuje moje butki na bieganie..tylko stanika sportowego jeszcze nie kupiłam
Co do farby to moze to nie jest chec znalezienia "idealnego" koloru tylko chec probowania czego nowego
Chyba adrenaline lubimy zwiazana z oczekiwaniem na efekt i wielkie WOW badz Upsss...

ja jak znajde sposob to on konkordem do mamusi z płaczem pobiegnie 68km...


Ja miałam ostatno j jak robiłam garnierem 111 jakis Profi czy cos
tez był bardzo rzadki własnie, zostało mi go jeszcze akurat na najblizsze farbowanie C10 zeby oksy podmienic


wiem co znaczy przeprowadzka i to taka miedzy miastowa
Dasz rade, to tylko tak strasznie wyglada,uwierz mi

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Kitka tak w nocy z nerwów spac nie mogłam i myslałam o roznych rzeczach i tak Ty mi sie przypomniałas (podkreślam nie jestem psychopatka :-P)i Twoj problem z wierzchnia warstwa włosów.
Moze to od spania w rozpuszczonych włosach tak Ci sie dzieje?
Ja miałam, w sumie mam podobnie ale ja nadal spie w rozpuszczonych,rzadko zdaza mi sie zwiazacbo na drugi dzien nie moge ich "ujarzmić"
ale jakbyś sobie rano kubek i łyżeczkę tylko umyła i tak codziennie dopóki on by nie zauważył, że coś nie tak i obiadów byś nie robiła to może by zmądrzał. Ja też mieszkam w kawalerce ale kilka dni syfu bym przeżyła kosztem przyszłego dobra własnego.
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:23   #2394
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nie mogęęęęęęęęęęę !!!

!!
No co Ważne że działa, dostałam śniadanie do łóżka
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
zgadzam się
Płukanka trochę ściągnie to żółte i wyjdzie ładny beż

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


Paulina napisała o facecie...
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
Mój sie tylko czepia że ciągle zmieniam farby ostatnio, i wiecie, dopiero wczoraj zrozumiał że to dlatego że to dlatego że te którymi farbowałam mnie nie do końca zadowalają i to nie to czego oczekuje. Bo tak to miał mnie za wariatke w tej kwestii

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Jestem jednocześnie załamana jak i szczęśliwa... znalazłam moje wymarzone butki na all tylko że aukcja kończy się pierwszego kwietnia a ja kasę będę miała dopiero po pierwszym Muszę skombinować jakoś te pieniądze bo sobie nie wybaczę jak nie będę mieć tych butów




Raczej tak, no chyba że coś mi odbije




Teraz to Was wymiotę- u mnie -0,5 stopnia I am the winner





Faktycznie trochę kurczaczek Ale płukanka powinna załatwić sprawę



Gdyby mój tż miał decydować byłabym w tym momencie czarna
Ha, a u mnie +1
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:23   #2395
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Żyłam 10 lat z hakiem na walizkach Zmiany mieszkań, współlokatorów, właścicieli, to pakowanie i rozpakowywanie graty, ciuchy, książki..... ile człowiek tego gromadzi i po co

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:20 ----------

Usłyszałam w prognozie pogody, że wiosna się zbliża wielkimi krokami , a u mnie -6 na termometrze
Nie wiem, gdzie się zbliża, ale do mnie jeszcze nie dotarła
u mnie 13 godzina i -3 jakos tej wiosny nie widzę...
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Farba mocno rozjasniła włosy ale to nie moje klimaty a mój facet jak mnie zobaczył to zrobił skwaszona minę zreszta ja też.
Ida święta mamy kurczaka...
poradzisz sobie z tym choć faktycznie kurczakowo
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
zgadzam się
Płukanka trochę ściągnie to żółte i wyjdzie ładny beż

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------


Paulina napisała o facecie...
Tak mi się przypomniało: czy wasi TŻeci decydują co macie mieć na głowie? Obciąć czy nie, jaki kolor etc.???
mój nie ma nic do gadania
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Jestem jednocześnie załamana jak i szczęśliwa... znalazłam moje wymarzone butki na all tylko że aukcja kończy się pierwszego kwietnia a ja kasę będę miała dopiero po pierwszym Muszę skombinować jakoś te pieniądze bo sobie nie wybaczę jak nie będę mieć tych butów
te lity bez palców? ja czekałam na koniec licytacji a w tym czasie wszystkie na kup teraz mi wykupili może kup 1go kwietnia a zapłać później? zobacz ile sprzedający daje czasu na zapłatę, przeważnie jest to 7dni
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Status naszego związku jest skomplikowany, nie jesteśmy parą z długoletnim stażem, chociaż znamy się od dobrych 10 lat.
Ale kiedyś wybierałam się do fryzjera i temat zszedł na farbowanie włosów. Zaskoczył mnie tym, że nie podobają mu się farbowane włosy, a jeżeli już farbowane to na naturalny odcień. Tzn. odcienie spotykane w naturze , tak więc odpadają wszelkie czerwienie, borda itp. kolory, platynowy też się zalicza do tych "sztucznych". Trochę szoking miałam bo poprzedni TŻ szalał za blond włosami im jaśniejsze tym lepsze
Ogólnie jestem bardzo niezależną osobą i kolejny szoking przeżyłam siedząc u fryzjera obok kobiety, która zrobiła coś tam nowego (bardzo jej pasowało nowe uczesanie i kolor), ale cały czas nerwowo gadała, co jej mąż na to powie Jakby to była kwestia: w tych włosach nie wpuści mnie do domu
Wy tu często farbujecie, zmieniacie i tak mnie ciekawi, co wasi TŻ na to mówią
może chodziło jej o to co mąż powie-czy mu się spodoba?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:27   #2396
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja też w samych leginsach chodzę, nawet jak schudłam wkurzają mnie jeansy że za obcisłe w pasie są jak siedze mimo że jak stoję to luźne

ale jakbyś sobie rano kubek i łyżeczkę tylko umyła i tak codziennie dopóki on by nie zauważył, że coś nie tak i obiadów byś nie robiła to może by zmądrzał. Ja też mieszkam w kawalerce ale kilka dni syfu bym przeżyła kosztem przyszłego dobra własnego.
Ja musze brzuchol zrzucic to juz normalnie bede chodziła w ciasniejszych spodniach Tylko gdyby mi te uda przestały rosnac


Wiesz ale niektórzy faceci mimo to sie nie nauczą. Mój TŻ to jest pierwszy do wyzywania u nas na mieszkaniu na wszystkie dziewczyny, że naczynia nie domyte, że w kuchni syf, że w łazience. Ale sam nie widzi swoich błędów Juz tak próbowaliśmy żeby syf zostawić to nam kazanie dał
Ale to taki typ, dlatego ja po prostu ide i mowie wprost, jak nie pomaga, wyzywam od trolli
Ale on to jest cwaniak, każdy ma na mieszkaniu swoj tydzien sprzatania. A on sie z jedna z dziewczyn założył, wygrał zakład i teraz ona do konca roku za niego sprzata
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:29   #2397
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

hahahaha Czeko jak ja bym do swojego powiedziała "Ty trollu" to ja bym przez miesiąc musiała mu śniadanie do łóżka nosić, żeby mi wybaczył

ale wiecie jak on jeszcze do mnie mówi hahaha
jak zaczął PYZA, to mu mówię "ale nie mów do mnie Pyza, bo Pyza to Kasia Cichopek" (tak na Pudlu o niej piszą) to zaczął do mnie mówić CIPOPEK haaaaaaaaahahahahaha w nocy tak do mnie powiedział, myślałam, że umrę ze śmiechu, zasnąć później nie mogłam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:32   #2398
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Witajcie Kobitki



Bunny piękne, wprost cudowne włosy
Moja koleżanka używa tego szamponu, i jest mu wierna już od kilku lat. Idealnie sprawdza się przy jej puszących włosach

Byłam wczoraj u fryzjerki, i zciachała mi te poszarpane degażówkami końcówki. W miarę możliwości wyrównała mi je. Teraz czekamy aż podrosną, i całkiem wyrównamy. O wiele lepiej się prezentują. Są teraz gładkie i zdyscyplinowane


shizaxa szampony fioletowe bardzo wysuszają. Spróbuj płukankę. Albo ostatnio gdzieś czytałam o płukankach z fioletem gencjanowym, takim z apteki. Podobno skuteczny, i nie wysusza. Muszę kiedyś spróbować, bo mam akurat w domu. Pozostałość po zapaleniu jamy ustnej u synia
dzieki mowilam ze lepiej bedzie jak sie zejdzie z cieniowania... generalnie z mojego doswiadczenia- cieniowanie sprawdza sie przy zbyt gęstych wlosach i ciezkich cos jak wlosy mongolskie...albo przy kreconych zeby nie bylo szopy a ładnie te loki sie skrecaly i ulozyly.
przy wszystkich innych konce sie mechaca i wlosy ciagle wygladaja jak zniszczone

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
no właśnie, miałam dopisać, a mi uciekło
Bunny
Płonę jak pochodnia, gdy patrzę na Twoje włosy. Urośnij mi moje.
a ile maja teraz twoje wloski cm? pokaz je
Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Status naszego związku jest skomplikowany, nie jesteśmy parą z długoletnim stażem, chociaż znamy się od dobrych 10 lat.
Ale kiedyś wybierałam się do fryzjera i temat zszedł na farbowanie włosów. Zaskoczył mnie tym, że nie podobają mu się farbowane włosy, a jeżeli już farbowane to na naturalny odcień. Tzn. odcienie spotykane w naturze , tak więc odpadają wszelkie czerwienie, borda itp. kolory, platynowy też się zalicza do tych "sztucznych". Trochę szoking miałam bo poprzedni TŻ szalał za blond włosami im jaśniejsze tym lepsze
Ogólnie jestem bardzo niezależną osobą i kolejny szoking przeżyłam siedząc u fryzjera obok kobiety, która zrobiła coś tam nowego (bardzo jej pasowało nowe uczesanie i kolor), ale cały czas nerwowo gadała, co jej mąż na to powie Jakby to była kwestia: w tych włosach nie wpuści mnie do domu
Wy tu często farbujecie, zmieniacie i tak mnie ciekawi, co wasi TŻ na to mówią
jestem niezalezna na tym polu- nie moze mi rzadzic, ost decyzje podejmuje ja a on... ma mi pofarbowac odrosty

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Ale Nine, Ty masz jaśniutkie włosy, także co teraz? Zmiana tżta?
Mnie bawią zawsze reakcje ludzi, jak powiem co ile farbuję (3-4 tyg.) 'coooo tak częstoooo, łysa będziesszzz!' ta, wszystkie jesteśmy.

Lavia
http://www.pudelek.pl/artykul/53755/...&utm_medium=37

Sama bym w takie galoty nie wskoczyła, ale na Edzi ładnie wyglądajĄ.
ale jakbys miala odrosty 2 miesieczne to by pruli ze cie na farbe nie stac nie dogodzisz.

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Teraz mi zżółkły to są naturalne Zmyła się ta platyna całkiem

No to mnie też irytuje
Często podcinam końcówki, jak chcę trochę zapuścić to muszę co jakiś czas nadać kształt- bo inaczej wyglądam, jak Chopin - i wkurza mnie to, że ludzie tego nie rozumieją- zapuszczanie czy zmiana fryzury nie oznacza, że puszczam włosy na dziko i chodzę zaniedbana, jeszcze jak pracowałam z ludźmi I zaraz leci tekst "a miałaś zapuszczać", "znowu farbujesz?.... zniszczą ci się włosy"

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Dziewczyny właśnie zobaczyłam, że przyleciał nasz bocian Mamy gniazdo obok domu

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

nove poszłam kiedyś do nowego fryzjera i proszę Panią o to żeby mi trochę podcięła i nadała kształt. A ta do mnie: "czy Pani mąż zgadza się na obcięcie"
ty sie nie zapatruj na bociana bo cos ci podrzuci tak mi zawsze wujek gadal

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki za komplement Walczę nadal o kondycję, bo długość nie jest już tak ważna jak kiedyś

Moje rady gencjanowe:
1 kropla na miskę wody ładnie likwiduje żółty, dwie lawendowe włosy.
Mniej więcej 1/3 włosów od dołu jest porowata, jak ktoś ma mniejszą porowatość może reagować mniej fioletowo niż ja

W porówaniu do zwykłych płukanek, gencjana 1% jest fioletem lekko różowym, mniej chłodnym (ale obiektywnie nadal chłodnym kolorem). Nadaje perłowy odcień (o ile się nie przesadzi), a typowe srebrne, fioletowe płukanki typu Joanna, Delia nadają chłodniejszy, srebrno-platynowy odcień. Ich fiolet jest zdecydowanie zimniejszy.

Wczoraj robiłam test, zmieszałam odrobinę gencjany z odżywką, a potem Srebrzyka. Różnica w odcieniach bardzo duża, nie mówiąc już o intensywności (gencjana bardzo mocno zabarwia, kropla to dużo)

Gencjana jak najbardziej ma prawo wysuszać, nawet w wersji roztworu wodnego ma w sobie alkohol (ulotka), ale jako maseczka koloryzująca przed myciem na 10 min mnie nie wysusza

Trzeba bardzo uważać na porowate partie włosów, można najpierw nałożyć na nasadę włosów jak farbę, a później rozcieńczone na długość. Zazwyczaj problem jest z żółtą nasadą, mi zwykłe płukanie w misce zwykle na nią nie działało tak mocno jak na końce

Trochę kombinowania, ale jak ktoś chce przedłużyć odcień bez kolejnego nakładania trwałej farby, to płukanki w różnej formie są fajne.


Propo tego nowego Syossa Los Angeles Blond, rzeczywiście śliczny, ale w składzie ma etanoloaminę przed roztworem amoniaku, jest więc szansa, że będzie tygodniami, po cichu niszczyć włos bardziej niż zwykła farba Wcześniej na to nie zwracałam uwagi, ale może coś faktycznie w tym jest, poczciwy amoniak jest lepszy.

Jeszcze na temat TT: po odstawieniu tej szczotki jest poprawa, faktycznie musiała ostro rysować po moich końcach. Rozdwajały się i łamały na długości, mimo intensywnego dbania. Wczoraj przeczesałam tylko dłońmi, końce gładkie, a nie rozczapirzone i proszące o nożyczki. TT idzie w odstawkę, a ja poszukam tej szczotki z dzika na mieście. Odstawiłam też ręcznik i odsączam włosy tylko w koszulkę, to też mogło mieć wpływ.
ja osuszam wlosy tylko koszulkami tz idealnie wielkie xxl
i czuc roznice miedzy recznikiem frote a bawelna

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ja mam to samo Tak się zastanawiam- może jest coś nie tak z reklamami na wizażu?
chyba tak, ta reklama taka poprzeczna co lata i sie zwija to powoduje bo jak jej nie ma to avast sie uspokoil.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:39   #2399
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Ide dzisiaj kupic farbe bo powoli odrost trzeba pofarbowac, i ciagle chodze i Palette, Syoss, Palette, Syoss
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:41   #2400
milka_m
Rozeznanie
 
Avatar milka_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 518
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ej to jakis skandal
pare dni spokoju i znow cos spier* ze avast mi buczy co przeladuje strone na wizazu to komunikat o wirusie
wie ktos cos nowego w temacie?
Nie pomogę niestety, mam Nortona a z avastem nie miałam do czynienia już od kilku lat, beznadziejny był, to się go pozbyłam
__________________
29.05 - Alfaparf 11.10

Blog

milka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.