Agent TVN - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-01, 04:26   #2371
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Agent TVN

Dzisiaj zamierzam obejrzeć i oczywiście przyłączam się do wątku. Ciekawe jak tam emocjonalna Górniaczka
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 07:03   #2372
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Przyznam szczerze, że mi też nie pasuje to, że pani Krystyna wchodzi do toalety, kamerzysta za nią i nikt tego nie zauważa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 08:34   #2373
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

Wcale to nie bylo podejrzane

Zona Hollywood na insta ciagle pisze, ze to jej przygoda zycia, swietna zabawa itp. Musi wrocic, nie wierze, ze po jednym odcinku juz stwierdzila, ze to przygoda zycia..

Ratujecie Krysie!
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-01, 08:50   #2374
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Leje z tego tekstu , i tak dramaturgia haha . Będzie hit !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 12:27   #2375
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Agent TVN

Ale mnie Misiek drażni w tym sezonie
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 13:47   #2376
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Ale mnie Misiek drażni w tym sezonie
Ja znowu strasznie go lubię i mamy podobne poczucie humoru, kilka dni temu dopiero obejrzałam 7 uczuć i tak jeszcze się nie otrząsnęłam a tu znowu Misiek , choć nie wiem jak będzie dalej bo już się zdarzało że ktoś wydawał mi się fajny a w takich programach wychodzą czasem potworki z ludzi . Kinga Rusin powiedziała że będzie sporo zaskoczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 16:54   #2377
kchm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 30
Dot.: Agent TVN

Przyznam się wam,że nie oglądałem trzech edycji "agent gwiazdy".Dzisiaj obejrzałem pierwszy raz pierwszy odcinek 4 sezonu i dla mnie to żenada jeżeli w takim stylu były poprzednie 3 edycje to ja dziękuje bardzo za takie coś.Teraz z Legendarnego Agenta została tylko nazwa.Już widać,że nie umywa się to do lat 2000-2002.
To co Górniak wyrabiała szkoda słów a jak mam kogoś typować na agenta to daję póki co Czubówną.

1.Kinga jako prowadząca to Marcinowi Mellerowi może buty czyścić.On raczej by chyba w takim formacie już nie chciałby prowadzić agenta.

2.Programy ze zwykłymi uczestnikami byly sporo lepsze,naturalniejsze.Liw ia,Jerzy,Bartek,Mirek,Gra żyna i można tak wymieniać bez końca wnosili wiele kolorytu i emocji do programy.
a)strach Bartka na dźwigu w drugiej edycji
b)Asia który nie skoczyła z mostu w drugiej edycji
c)Straci Izoldy i Izy przed skokiem na bungee
d)Postać Górala w 3 edycji.

Można tak wymieniać bez końca.
3.Kolacja z Piórkami to było coś niesamowitego teraz tego nie ma dreszczyku emocji gdy jeszcze Marcin stukał w kieliszek.

4.Muzyka ze starego agenta to było Mistrzostwo Świata.Mam całą na laptopie.

5.No i to co mi się nie podoba to to,że Kinga sama decyduje komu sprawdza testy.Dawniej Marcin czasami wyznaczał pierwszą osobę do otwierania kopert a potem kto chciał a tutaj powinno być podobnie.
kchm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 17:46   #2378
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kchm Pokaż wiadomość
Przyznam się wam,że nie oglądałem trzech edycji "agent gwiazdy".Dzisiaj obejrzałem pierwszy raz pierwszy odcinek 4 sezonu i dla mnie to żenada jeżeli w takim stylu były poprzednie 3 edycje to ja dziękuje bardzo za takie coś.Teraz z Legendarnego Agenta została tylko nazwa.Już widać,że nie umywa się to do lat 2000-2002.
To co Górniak wyrabiała szkoda słów a jak mam kogoś typować na agenta to daję póki co Czubówną.

1.Kinga jako prowadząca to Marcinowi Mellerowi może buty czyścić.On raczej by chyba w takim formacie już nie chciałby prowadzić agenta.

2.Programy ze zwykłymi uczestnikami byly sporo lepsze,naturalniejsze.Liw ia,Jerzy,Bartek,Mirek,Gra żyna i można tak wymieniać bez końca wnosili wiele kolorytu i emocji do programy.
a)strach Bartka na dźwigu w drugiej edycji
b)Asia który nie skoczyła z mostu w drugiej edycji
c)Straci Izoldy i Izy przed skokiem na bungee
d)Postać Górala w 3 edycji.

Można tak wymieniać bez końca.
3.Kolacja z Piórkami to było coś niesamowitego teraz tego nie ma dreszczyku emocji gdy jeszcze Marcin stukał w kieliszek.

4.Muzyka ze starego agenta to było Mistrzostwo Świata.Mam całą na laptopie.

5.No i to co mi się nie podoba to to,że Kinga sama decyduje komu sprawdza testy.Dawniej Marcin czasami wyznaczał pierwszą osobę do otwierania kopert a potem kto chciał a tutaj powinno być podobnie.
Zgadzam się ze wszystkimi punktami . Jednak poprzednia edycja była lepsza niż ta . Tu wszystko kręci się wokół Edyty. Jasne , że dawn e edycje byly nalepsze, ale tego juz się nie odtworzy. Żyjemy w dobie internetu i lansu . Do programów zgłaszają się ciągle te same osoby by było o nich głośno. Tak więc uważam , że nawet edycja ze zwyklym ludzmi nie byłaby tym samym co tamte.
Jedyne nad czym powinien pracować tvn to te eliminacje. Tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:06   #2379
kchm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 30
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Zgadzam się ze wszystkimi punktami . Jednak poprzednia edycja była lepsza niż ta . Tu wszystko kręci się wokół Edyty. Jasne , że dawn e edycje byly nalepsze, ale tego juz się nie odtworzy. Żyjemy w dobie internetu i lansu . Do programów zgłaszają się ciągle te same osoby by było o nich głośno. Tak więc uważam , że nawet edycja ze zwyklym ludzmi nie byłaby tym samym co tamte.
Jedyne nad czym powinien pracować tvn to te eliminacje. Tragedia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co fakt mamy inne czasy ale jednak zwykli uczestnicy robiliby większą robotę tym bardziej gdyby część osób była fanami starego agenta.Jakby zrobili agenta ze zwykłymi ludźmi gdyby wpadli na taki pomysł to niech wraca Marcin,kolacja z piórkami i stara muzyka z agenta.Chociaż w taki sposób można byłoby przywrócić magię agenta.

Jednego zapomniałem w poprzednim poście.Wkurza mnie jak odpadła teraz ta Kasia czy jak jej tam to wszyscy przytulają ją mogła się pożegnać a w starym agencie po wyciągnięciu czerwonego piórka zawodnik musiał od razu wstać i wyjść bez pożegnania.
kchm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 18:19   #2380
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: Agent TVN

I zwykli ludzie moze wreszcie zaczeliby sie starac wygrac jakas kase bo tym zalezy tylko ja jokerach i immunitetach.
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 19:18   #2381
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez kchm Pokaż wiadomość
Wiesz co fakt mamy inne czasy ale jednak zwykli uczestnicy robiliby większą robotę tym bardziej gdyby część osób była fanami starego agenta.Jakby zrobili agenta ze zwykłymi ludźmi gdyby wpadli na taki pomysł to niech wraca Marcin,kolacja z piórkami i stara muzyka z agenta.Chociaż w taki sposób można byłoby przywrócić magię agenta.

Jednego zapomniałem w poprzednim poście.Wkurza mnie jak odpadła teraz ta Kasia czy jak jej tam to wszyscy przytulają ją mogła się pożegnać a w starym agencie po wyciągnięciu czerwonego piórka zawodnik musiał od razu wstać i wyjść bez pożegnania.
Nie ma o czym mówić , taki agent bije na głowę te pomyje, które serwują nam teraz Choć byłam dzieckiem gdy leciał tamten agent , Nadrobilam go jako dorosła i zawsze miałam ciary. Klimat , muzyka , i Marcin. Tego mi właśnie brakuje najbardziej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-03, 19:32   #2382
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Wszystkim sie rózniły te programy, uczestnicy tamtych edycji od razu po przyjeżdzie oddawali Marcinowi telefony, teraz mają i telefony i co obecnie sie z tym wiąze dostęp do netu, mają kontakt z tymi co odpadli i z kim chcą, w kazdej chwili mogą sprawdzac info o uczestnikach w necie
Wtedy producentka była Ewa Leja teraz robi to Jake Vision , kolacja piórkowa była tylko i wyłącznie w naszych polskich edycjach i był to wymysł własnie Pani Ewy, który ledwo co udało jej sie przeforsowac , bo w formacie orginalnym nigdy tego nie było, i Belgom wydało sie to dziwne ale jakos sie zgodzili-pamietam czytała wywiad dawno dawno z Pania Ewą i opowiadała o tym.
Jake Vision robił jakiś rok temu dla Polsatu program o tej wyspie (nie pamietam tytułu-w TVN lata temu to była Wyprawa Robinson) i totalnie skopali castingi dla ludzi, czytałam o tym jak sie one odbywały. Pani ewa robiac casting do tamtych edycji chciała alby był w nich przekrój społeczeństwa-popatrzecie zawsze był jakiś lekarz czy adwokat ale tez i gospodyni domowa czy ktoś bezrobotny, mali prywatni przedciębiorcy coś artystycznego . Wiekowo też było zróżnicowanie. A Jake Vision robiac casting do tej wyspy dało prawie samych pięknych młodych menagerów etc. Z Agentem zwykłeym byłoby to samo.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 19:55   #2383
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wszystkim sie rózniły te programy, uczestnicy tamtych edycji od razu po przyjeżdzie oddawali Marcinowi telefony, teraz mają i telefony i co obecnie sie z tym wiąze dostęp do netu, mają kontakt z tymi co odpadli i z kim chcą, w kazdej chwili mogą sprawdzac info o uczestnikach w necie
Wtedy producentka była Ewa Leja teraz robi to Jake Vision , kolacja piórkowa była tylko i wyłącznie w naszych polskich edycjach i był to wymysł własnie Pani Ewy, który ledwo co udało jej sie przeforsowac , bo w formacie orginalnym nigdy tego nie było, i Belgom wydało sie to dziwne ale jakos sie zgodzili-pamietam czytała wywiad dawno dawno z Pania Ewą i opowiadała o tym.
Jake Vision robił jakiś rok temu dla Polsatu program o tej wyspie (nie pamietam tytułu-w TVN lata temu to była Wyprawa Robinson) i totalnie skopali castingi dla ludzi, czytałam o tym jak sie one odbywały. Pani ewa robiac casting do tamtych edycji chciała alby był w nich przekrój społeczeństwa-popatrzecie zawsze był jakiś lekarz czy adwokat ale tez i gospodyni domowa czy ktoś bezrobotny, mali prywatni przedciębiorcy coś artystycznego . Wiekowo też było zróżnicowanie. A Jake Vision robiac casting do tej wyspy dało prawie samych pięknych młodych menagerów etc. Z Agentem zwykłeym byłoby to samo.
Tez uważam , że tak by było . Mam wrażenie , że nikomu ne zależy na dobrej oglądalności , i robią to tak aby coś było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-03, 19:56   #2384
kchm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 30
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wszystkim sie rózniły te programy, uczestnicy tamtych edycji od razu po przyjeżdzie oddawali Marcinowi telefony, teraz mają i telefony i co obecnie sie z tym wiąze dostęp do netu, mają kontakt z tymi co odpadli i z kim chcą, w kazdej chwili mogą sprawdzac info o uczestnikach w necie
Wtedy producentka była Ewa Leja teraz robi to Jake Vision , kolacja piórkowa była tylko i wyłącznie w naszych polskich edycjach i był to wymysł własnie Pani Ewy, który ledwo co udało jej sie przeforsowac , bo w formacie orginalnym nigdy tego nie było, i Belgom wydało sie to dziwne ale jakos sie zgodzili-pamietam czytała wywiad dawno dawno z Pania Ewą i opowiadała o tym.
Jake Vision robił jakiś rok temu dla Polsatu program o tej wyspie (nie pamietam tytułu-w TVN lata temu to była Wyprawa Robinson) i totalnie skopali castingi dla ludzi, czytałam o tym jak sie one odbywały. Pani ewa robiac casting do tamtych edycji chciała alby był w nich przekrój społeczeństwa-popatrzecie zawsze był jakiś lekarz czy adwokat ale tez i gospodyni domowa czy ktoś bezrobotny, mali prywatni przedciębiorcy coś artystycznego . Wiekowo też było zróżnicowanie. A Jake Vision robiac casting do tej wyspy dało prawie samych pięknych młodych menagerów etc. Z Agentem zwykłeym byłoby to samo.
Może to naiwne ale wierzę,że TVN pójdzie kiedyś po rozum do głowy i zrobi edycję ze zwykłymi ludźmi a jeśli tak, to idę na casting.:czar odziej:

Tylko chciałbym żeby chociaż powróciły te rzeczy która miały miejsce kilkanaście lat temu.Ciekawe czy Marcin wróciłby w takiej sytuacji do prowadzenia programu.
kchm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 01:57   #2385
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Agent TVN

Dziewczyny, ja też uwielbiałam "starego" agenta, ale czasy się zmieniły. Teraz tylko kasa się liczy

W starym agencie nie było żadnych ustawek, sojuszy. Już pisałam chyba w tym wątku nawet, pamiętam przedostatni odcinek z 1 edycji, jak Marcin pytał każdego uczestnika - "Jesteś agentem?", każdy odpowiadał, że nie. Tam ludziom zależało na pieniądzach, na wygranej, każdy naprawdę się starał.

Tu są "gwiazdy", osoby znane - im nie zależy w ogóle na wygranej, bo 20 tyś w tę czy w tę nie robi im różnicy. Tu się liczy oglądalność, oni mają płacone za odcinek. Wiadome więc, że będą starali się przetrwać jak najdłużej w programie kosztem wygranej. Będą psuć zadania, zrzucać na siebie podejrzenia żeby wyeliminować pozostałych.

1 zadanie, Czubówna chowa kopertę w majtki, włazi do kibla - żenada. Póżniej ktoś też chował kartki i opowiedział o tym beztrosko do kamery. To nie jest "Agent", to jest kompletnie inny program, tu są inne zasady niż były w "prawdziwym" agencie

Pół odcinka emocje Edyty, skoczę, nie skoczę "Zdecydowałam - nie skaczę." Poszłam opróżnić zmywarkę podczas tych jej wywodów Wracam, jednak skoczyła

Mi na agenta pasuje Kołakowska, jakoś tak najbardziej wg mnie się nadaje.
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 04:47   #2386
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Agent TVN

Wiem, że nie ma co porównywać, ale jest albo za chwilę będzie big brother nowy. Daje sobie rękę uciąć, że wszyscy będą robić dziwne jazdy żeby stać się popularnymi osobami i też mieć w głowie myśl, że wszystko zostanie pokazane. Też pewnie nie będzie się to umywalo do pierwszych edycji. Drugi przykład top model - większość zostaje influcenterami, a nie modelami
Boję się, że przy zwykłej edycji agenta byłoby podobnie

Swoją drogą nie ogarniam fenomenu Andżelika Muchy. Dziewczyna prowadzi jakiegoś bloga o wszystkim i niczym, instagrama. Na pytanie Miska czy pokazuje prawdziwe życie - tak jasne, swoje podróże, życie itd. Tylko większość podróż odbywa dlatego, że prowadzi insta Dziwne to strasznie, może za stara już jestem. Jakby chociaż ten blog był miodowy czy miał jakiś konkretny cel to może bardziej bym zrozumiała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:02   #2387
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Angelika Mucha to dla mnie nieporozumienie , ale zawsze musi być reprezentant młodego pokolenia . Tez czekam z niecierpliwością na nową edycję BB

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 08:19   #2388
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Wiem, że nie ma co porównywać, ale jest albo za chwilę będzie big brother nowy. Daje sobie rękę uciąć, że wszyscy będą robić dziwne jazdy żeby stać się popularnymi osobami i też mieć w głowie myśl, że wszystko zostanie pokazane. Też pewnie nie będzie się to umywalo do pierwszych edycji. Drugi przykład top model - większość zostaje influcenterami, a nie modelami
Boję się, że przy zwykłej edycji agenta byłoby podobnie

Swoją drogą nie ogarniam fenomenu Andżelika Muchy. Dziewczyna prowadzi jakiegoś bloga o wszystkim i niczym, instagrama. Na pytanie Miska czy pokazuje prawdziwe życie - tak jasne, swoje podróże, życie itd. Tylko większość podróż odbywa dlatego, że prowadzi insta Dziwne to strasznie, może za stara już jestem. Jakby chociaż ten blog był miodowy czy miał jakiś konkretny cel to może bardziej bym zrozumiała...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dodam jeszcze uczestniczki Projeckt Lady-mało która naprawdę sie zmieniła , mało która chciała jakies zmian, ale spora grupa nieżle zarabia teraz na tych swoich Instagramach bo zyskaly po kilkadziesiat tysiecy obserwatorów...
Zobaczymy jakich wybrali uczestników do BB, ostatnio w DD TVN byli Janusz Manuela i Gulczas i oni mieli po kilka castingów zanim sie dostali do programu, tak wtedy to wygladało, i znów co to przy dawnym Agencie-tam byl wtedy przekrój społeczeństwa, teraz kogo wybiorą? No zobaczymy, też jestem ciekawa...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-04, 20:19   #2389
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

A widzieliście nową zajawkę ja Gołotowa sie drze że "Andrzej nie pójdzie z Agatą zostanie ze mną"
I dali napisy do setek Andrzeja
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-04, 21:22   #2390
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez stenka30 Pokaż wiadomość
Ja znowu strasznie go lubię i mamy podobne poczucie humoru, kilka dni temu dopiero obejrzałam 7 uczuć i tak jeszcze się nie otrząsnęłam a tu znowu Misiek , choć nie wiem jak będzie dalej bo już się zdarzało że ktoś wydawał mi się fajny a w takich programach wychodzą czasem potworki z ludzi . Kinga Rusin powiedziała że będzie sporo zaskoczeń

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja go bardzo lubię jako aktora, ale nawiązywanie do seksu 3 razy w ciągu pięciu pierwszych minut programu mnie jednak za bardzo żenuje.

Rozwaliło mnie to „o Michale koterskim wiem tylko tyle, ze jest synem Marka Kondrata”
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-05, 08:03   #2391
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Ja go bardzo lubię jako aktora, ale nawiązywanie do seksu 3 razy w ciągu pięciu pierwszych minut programu mnie jednak za bardzo żenuje.

Rozwaliło mnie to „o Michale koterskim wiem tylko tyle, ze jest synem Marka Kondrata”
Dlatego też mówię że nie wiem jak będzie dalej bo może mnie zacznie wnerwiać ale jest szansa na to że z nim ten sezon nie będzie taki nadęty i nerwowy bo będzie rozładowywał napięcia . Oby był jak najdłużej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 20:15   #2392
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Agent TVN

Ratujcie Krysię ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 20:29   #2393
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Ponoc pożegnamy dziś Edytą

Całkiem realny jest tez powrót Kasi, bo w zwiastunie sezonu była w innych konkurencjach których nie było w 1 odcinku

Zaraz sie zaczyna
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 20:42   #2394
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Krysia tonie a tu reklama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:06   #2395
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Ratujcie Krysię ❤️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo tak 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Nie podoba mi się ta edycja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:18   #2396
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Agent TVN

Stara pryka

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:30   #2397
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Agent TVN

Ta edycja to brak słów. Żenada . Słabi ludzie , gwiazdy , ktore pokazały się tylko na chwilę . Brakuje mi osobowości jak Peja w ostatniej edycji 😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:34   #2398
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Agent TVN

Żenada w wykonaniu Edzia, jaka szlachetna. prawda jest taka ze wracała na koncerty które były wysprzedane długo przed Agentem.


O tak tęsknie za poprzednia edycja Peja Świr Michał, ich sie naprawde swietnie ogladało.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:36   #2399
stenka30
Zadomowienie
 
Avatar stenka30
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 538
Dot.: Agent TVN

Tego się nie spodziewałam, szkoda że Edyta wyszła ale w wywiadach mówiła że ją przeraziła sytuacja z Krysią, bała się że są narażeni na utratę zdrowia i nie chciała ryzykować.
Na tę chwilę typuję Violę bo Marysia jest zbyt oczywista jak na agenta, najbardziej irytuje mnie Mariola a Andrzej jest słodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
stenka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-06, 21:54   #2400
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Agent TVN

Bez sensu
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.