Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 20:36   #2401
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
mogę się przyłączyć do imprezowania?
W końcu piątek wieczór, nie?
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:39   #2402
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
mogę się przyłączyć do imprezowania?
no jak nie jak tak! ale ja chyba długo nie pobaluję, bo zmęczona jestem. To, że cały dzisiejszy dzień się lenię, nie przeszkadza mi w byciu zmęczoną, wcale a wcale
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:45   #2403
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
W końcu piątek wieczór, nie?
pewnie, że tak!
Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
no jak nie jak tak! ale ja chyba długo nie pobaluję, bo zmęczona jestem. To, że cały dzisiejszy dzień się lenię, nie przeszkadza mi w byciu zmęczoną, wcale a wcale
ja też, jestem tak zmęczona, że nawet mi się nie chce iść po pilota od tv żeby program zmienić tak sobie teraz myślę, że ja dzisiaj nic pożytecznego nie zrobiłam skończyłam zajęcia o 13, chwilę po tym dowiedziałam się, że zdałam matmę, skacząc z radości dobiegłam do mieszkania, spakowałam szybko torbę, wsadziłam dupę w autobus i pojechałam do domu zjadłam pyszny obiad, wskoczyłam na kanapę i tak sobie leżę od 16, a rodzinka co jakiś czas donosi jedzenia
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:48   #2404
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Racja, trochę relaksu się należy

no właśnie


Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
no to kochana do nauki, a nie na wizażu przesiadujesz zaliczysz i będzie dużo czasu na wizaż!
ja zawsze siedzę gdzieś w środku (o ile zdążę tam sobie miejsce zająć) i tylko tam udaje mi się ściągać

MIAAAAŁ

dzisiaj przerwa, mam paskudny dzień
u nas nie było takiej możliwości, bo cały czas chodziła, zaglądała, pilnowała, a poprawę pisaliśmy w małej sali


Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Niedobrze, ale pocisniesz w poniedziałek na bank teoria czy zadania?

i teoria i trochę zadań.. 10 na abc.. 5 otwartych i jestem pewna, że dobrze napisałam pojęcia (izomeria, mieszanina, liczba atomowa, addycja), było zadanie na znaczenie tłuszczy w organizmach żywych, reakcje dysocjacji, zapisanie podanych związków chemicznych wzorem sumarycznym wszystkie zadania zrobiłam, a i tak niezaliczone..


Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Kurcze, chciałabym tak zapominać o jedzeniu, uczenie się wzmaga u mnie tryb odkurzacza :/

nic nie mów, mam dzisiaj tak kiepski dzień, że zjadłam Milky Waya, pakę chipsów, zagryzając ją żelkami i jeszcze dwa kawałki wafli
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:51   #2405
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Ja już zaczynam oczy trzeć, a to znak, zaraz zasnę na siedząco

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość


nic nie mów, mam dzisiaj tak kiepski dzień, że zjadłam Milky Waya, pakę chipsów, zagryzając ją żelkami i jeszcze dwa kawałki wafli
Ty to masz dobrze.. Ja chciałam coś słodkiego, a chipsy mi kupili
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:53   #2406
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzisiaj przerwa, mam paskudny dzień
u nas nie było takiej możliwości, bo cały czas chodziła, zaglądała, pilnowała, a poprawę pisaliśmy w małej sali

nic nie mów, mam dzisiaj tak kiepski dzień, że zjadłam Milky Waya, pakę chipsów, zagryzając ją żelkami i jeszcze dwa kawałki wafli
rozumiem w takim razie dzisiaj odpoczywaj, a jutro nauka. my tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki

no ja dzisiaj też duuużo jedzenia, ciastka, czekolada, paluszki, orzeszki.. jutro jeszcze więcej będzie bo się szykuje podobno jakaś rodzinna impreza w sumie nie wiem czy idę, nie chce mi się
Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ja już zaczynam oczy trzeć, a to znak, zaraz zasnę na siedząco
ja też a taką miałam ochotę sobie dzisiaj zrobić małe łazienkowe SPA
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 20:56   #2407
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
pewnie, że tak!

ja też, jestem tak zmęczona, że nawet mi się nie chce iść po pilota od tv żeby program zmienić tak sobie teraz myślę, że ja dzisiaj nic pożytecznego nie zrobiłam skończyłam zajęcia o 13, chwilę po tym dowiedziałam się, że zdałam matmę, skacząc z radości dobiegłam do mieszkania, spakowałam szybko torbę, wsadziłam dupę w autobus i pojechałam do domu zjadłam pyszny obiad, wskoczyłam na kanapę i tak sobie leżę od 16, a rodzinka co jakiś czas donosi jedzenia
to i tak masz się czy pochwalić bo ja tylko wstałam, umyłam się i znowu wskoczyłam do łóżka i tak mi mija dzień przed TV i laptopem no i na jedzeniu :P porażka, ale musiałam odreagować ten tydzień

No cóż to będzie najkrótsza impreza w moim życiu, ale będę się żegnać, zmęczenie mnie dopadło
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 20:59   #2408
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
No cóż to będzie najkrótsza impreza w moim życiu, ale będę się żegnać, zmęczenie mnie dopadło
Dobrej nocy!
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:02   #2409
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
to i tak masz się czy pochwalić bo ja tylko wstałam, umyłam się i znowu wskoczyłam do łóżka i tak mi mija dzień przed TV i laptopem no i na jedzeniu :P porażka, ale musiałam odreagować ten tydzień

No cóż to będzie najkrótsza impreza w moim życiu, ale będę się żegnać, zmęczenie mnie dopadło
Dobranoc ja też chyba już wyłączam laptop, pora w końcu odespać ten tydzień
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:04   #2410
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość

ja też a taką miałam ochotę sobie dzisiaj zrobić małe łazienkowe SPA
ja miałam sobie ładnie paznokcie ozdobić, ale one tak dłuuuugo schną, nie opłaca się

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Dobranoc ja też chyba już wyłączam laptop, pora w końcu odespać ten tydzień
Jestem tego samego zdania, ale muszę czekać jeszcze z 20min na tżta, aż na skajpa wejdzie. Ach, te uroki związku na odległość
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:30   #2411
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Zaliczone!
Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
Matma zaliczona! dziękuję za wszystkie trzymane kciuki
Gratuluje obydwóm !
Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
ostatnio jakoś się nie dogadujemy, ona "nie ma czasu" żeby odpisać na smsa nawet dzisiaj CAŁY dzień opowiadała o jakiejś imprezie, no to ja w końcu z ciekawości się pytam co to za impreza, a ona: ale ty nie jesteś przecież zaproszona. <kpiącym tonem>

ale się wkurzyłam!
poza tym okazało się, że chce imprezować z ludźmi, których jeszcze tydzień temu obgadywała, także noo.. możesz się domyślić co ja o tym myślę
Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
dokładnie szczerze to nawet lepiej bym się czuła, gdybym nie wiedziała o tej imprezie, bo tak to trochę przykro się zrobiło. wkurzające jest to, że jak gdzieś wyjdziemy razem to ona ciągle wysyła smsy, a jak ja do niej napisze to odpisuje po kilku godzinach (lub wcale).
Czyżbyśmy znały te same osoby? To samo miałam z moją "przyjaciółką". Jak jej powiedziałam, jak się zachowuje itp.. (chyba nawet opisywałam tutaj) to od 6 stycznia nie odzywa się
Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ten drugi wygrywa
Wiem . Świetna była ta scena

Ja przyszłam i wszyscy idą .

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Wiecie co ? Ja dzisiaj zauważyłam, że mam jeszcze 2 dni na nauczenie się na 4 sprawdziany . Z czego dwa są w poniedziałek
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-31, 21:42   #2412
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
Matma zaliczona! dziękuję za wszystkie trzymane kciuki
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Zaliczone!
Gratulacje
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 22:39   #2413
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

a ja jednak wróciłam zrobiłam maseczkę i peeling, więc powiedzmy, że SPA zaliczone
Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
ja miałam sobie ładnie paznokcie ozdobić, ale one tak dłuuuugo schną, nie opłaca się

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



Jestem tego samego zdania, ale muszę czekać jeszcze z 20min na tżta, aż na skajpa wejdzie. Ach, te uroki związku na odległość
na jaki kolor malujesz?

daleko od siebie mieszkacie? ile km? długo już ze sobą jesteście? kurczę, ja sobie nie wyobrażam związku na odległość, nie dałabym rady dlatego zawsze podziwiam ludzi, którzy są w takim związku
Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Gratuluje obydwóm !
dziękuję

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Czyżbyśmy znały te same osoby? To samo miałam z moją "przyjaciółką". Jak jej powiedziałam, jak się zachowuje itp.. (chyba nawet opisywałam tutaj) to od 6 stycznia nie odzywa się
nie rozumiem takich ludzi zwróci się im uwagę to wielka obraza nagle. to była Twoja najlepsza przyjaciółka?

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Ja przyszłam i wszyscy idą .

ja wróciłam i nikogo chyba nie ma już

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Ja dzisiaj zauważyłam, że mam jeszcze 2 dni na nauczenie się na 4 sprawdziany . Z czego dwa są w poniedziałek
o kurczę, to nieciekawa sytuacja z czego to sprawdziany? jutro będę wyganiać z wizażu, uczyć się

Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Gratulacje
dziękuję
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 23:20   #2414
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Ty to masz dobrze.. Ja chciałam coś słodkiego, a chipsy mi kupili

zrobiłam sobie zakupy, potem stwierdziłam, że mogłam wziąć do tego flaszkę czystej, zalałabym się i byłoby fajnie


Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
rozumiem w takim razie dzisiaj odpoczywaj, a jutro nauka. my tu wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki

no ja dzisiaj też duuużo jedzenia, ciastka, czekolada, paluszki, orzeszki.. jutro jeszcze więcej będzie bo się szykuje podobno jakaś rodzinna impreza w sumie nie wiem czy idę, nie chce mi się

no pozbieram się chyba do nauki, chociaż czuję się mega zniechęcona

ja mam ochotę się napić. i pójść się wytańczyć


Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Jestem tego samego zdania, ale muszę czekać jeszcze z 20min na tżta, aż na skajpa wejdzie. Ach, te uroki związku na odległość

prawie rok temu ja tak czekałam


Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
daleko od siebie mieszkacie? ile km? długo już ze sobą jesteście? kurczę, ja sobie nie wyobrażam związku na odległość, nie dałabym rady dlatego zawsze podziwiam ludzi, którzy są w takim związku


ja wróciłam i nikogo chyba nie ma już

ja byłam w takim związku przez 2,5 roku cholernie to trudne i nigdy więcej chyba nie wejdę w taką relację zbyt dużo nerwów mnie to kosztowało, ale może źle wybrałam faceta


ja jestem, jak zawsze spać nie mogę, mimo że ten tydzień był męczący i powinnam paść jak zabita
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 23:32   #2415
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
a ja jednak wróciłam zrobiłam maseczkę i peeling, więc powiedzmy, że SPA zaliczone

nie rozumiem takich ludzi zwróci się im uwagę to wielka obraza nagle. to była Twoja najlepsza przyjaciółka?


ja wróciłam i nikogo chyba nie ma już


o kurczę, to nieciekawa sytuacja z czego to sprawdziany? jutro będę wyganiać z wizażu, uczyć się
Ja miałam robić maseczkę na włosy, już jakiś tydzień obiecuję sobie, że nałożę i posiedzę te 20-30 minut. Ale nie chce mi się

Też nie rozumiem. A narzeka na innych co robią podobnie. Hmm.. Powiem - nie najlepsza, ale jedyna. Inne to koleżanki, znajome .

Ja jestem, ale przeglądam inne wątki.

Polski, matematyka, technologia i wos
pewnie w niedzielę w nocy uda mi się pouczyć 15 minut
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 10:48   #2416
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zrobiłam sobie zakupy, potem stwierdziłam, że mogłam wziąć do tego flaszkę czystej, zalałabym się i byłoby fajnie
też bym tak najchętniej zrobiła, ale jestem w domu i pomyśleliby, że ze mną się coś dziwnego dzieje

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
no pozbieram się chyba do nauki, chociaż czuję się mega zniechęcona
napisz później jak poszło

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja mam ochotę się napić. i pójść się wytańczyć
nie rób mi ochoty, nie mam z kim iść


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
prawie rok temu ja tak czekałam

ja byłam w takim związku przez 2,5 roku cholernie to trudne i nigdy więcej chyba nie wejdę w taką relację zbyt dużo nerwów mnie to kosztowało, ale może źle wybrałam faceta
długo ze sobą byliście domyślam się, że trudne. źle bym się czuła, jeśli nie mogłabym się przytulić do ukochanej osoby, wyjść z nią gdzieś. tak jakbym z kimś była, ale nie do końca



Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Ja miałam robić maseczkę na włosy, już jakiś tydzień obiecuję sobie, że nałożę i posiedzę te 20-30 minut. Ale nie chce mi się
ja to sobie miesiąc prawie obiecywałam w zeszłym tygodniu w sobotę siedziałam z dzieckiem kuzynki, więc wykorzystałam ten czas na maseczki nawet sobie zrobiłam "saunę" na włosy aż się dziwię, że mały się mnie nie wystraszył


Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Też nie rozumiem. A narzeka na innych co robią podobnie. Hmm.. Powiem - nie najlepsza, ale jedyna. Inne to koleżanki, znajome .
o to, to! dokładnie tak samo jest u mnie. boję się, że jak ona mnie oleje to nie będę miała nawet z kim wyjść tak jak piszesz, inne to tylko koleżanki a z nią jakoś tak najbardziej się trzymałam.


Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Polski, matematyka, technologia i wos
pewnie w niedzielę w nocy uda mi się pouczyć 15 minut
matma i wos to były znienawidzone przeze mnie przedmioty
zawsze się cieszyłam jak udało mi się załapać na sprawdzianie na 2 z matmy
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"

Edytowane przez red_tea
Czas edycji: 2014-02-01 o 10:50
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 14:10   #2417
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
ja to sobie miesiąc prawie obiecywałam w zeszłym tygodniu w sobotę siedziałam z dzieckiem kuzynki, więc wykorzystałam ten czas na maseczki nawet sobie zrobiłam "saunę" na włosy aż się dziwię, że mały się mnie nie wystraszył



o to, to! dokładnie tak samo jest u mnie. boję się, że jak ona mnie oleje to nie będę miała nawet z kim wyjść tak jak piszesz, inne to tylko koleżanki a z nią jakoś tak najbardziej się trzymałam.



matma i wos to były znienawidzone przeze mnie przedmioty
zawsze się cieszyłam jak udało mi się załapać na sprawdzianie na 2 z matmy
Ale w końcu się udało . Mi może dzisiaj się uda . Ale gratuluję, że tobie się udało .

Ja jak ona się nie odzywa, to odkopuję znajomości. Czasem mam ochotę jeszcze napisać do niej.. Ale stwierdziłam, że jak mnie tak potraktowała to nie .

Ja nie lubię matmy, ale tak wychodzi, że od zawsze mam 3 na koniec . Wosu nie lubię . Tak jak i polskiego


Wiecie co ? Byłam dzisiaj popatrzeć meble jakieś, bo chcę łóżko kupić. I wszystkie drewniane a ja chcę metalowe .
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 14:59   #2418
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Ale w końcu się udało . Mi może dzisiaj się uda . Ale gratuluję, że tobie się udało .

Ja jak ona się nie odzywa, to odkopuję znajomości. Czasem mam ochotę jeszcze napisać do niej.. Ale stwierdziłam, że jak mnie tak potraktowała to nie .

Ja nie lubię matmy, ale tak wychodzi, że od zawsze mam 3 na koniec . Wosu nie lubię . Tak jak i polskiego


Wiecie co ? Byłam dzisiaj popatrzeć meble jakieś, bo chcę łóżko kupić. I wszystkie drewniane a ja chcę metalowe .
jaką maseczkę robisz? jakąś domową czy kupiłaś?

to dobry pomysł z tym odkopywaniem znajomości niech sobie nie myśli, że jak ona mnie oleje to już się z nikim nie będę spotykać

3 na koniec też miałam, zawsze te dwójki ze sprawdzianów nadrabiałam ocenami z kartkówek, aktywnością itd. fajny facet nas ogólnie uczył. w 3 klasie to mi się wahało 3/4 nawet!

wos to tragedia, nudne jak flaki z olejem z lekcji wosu w lo pamiętam tylko tyle, że babka zawsze była spocona i śmierdziało od niej papierosami

kurczę, zazdroszczę wszystkim, którzy mają łóżko w pokoju ja mam kanapę, nie wiem czemu dałam się rodzicom na to namówić
zawsze marzyłam o takim łóżku :
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 15:47   #2419
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
też bym tak najchętniej zrobiła, ale jestem w domu i pomyśleliby, że ze mną się coś dziwnego dzieje

napisz później jak poszło


nie rób mi ochoty, nie mam z kim iść

długo ze sobą byliście domyślam się, że trudne. źle bym się czuła, jeśli nie mogłabym się przytulić do ukochanej osoby, wyjść z nią gdzieś. tak jakbym z kimś była, ale nie do końca

moi już od dawna tak myślą, więc by ich to nie zdziwiło wcale

napisałam notatki i nie wiem jak się zebrać do nauki..


nie martw się, ja też

długo i stwierdzam, że za długo, no ale nic nie poradzę, że byłam taka ślepa wtedy ja właśnie się tak czułam, rozstaliśmy się niedługo po mojej studniówce


Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Wiecie co ? Byłam dzisiaj popatrzeć meble jakieś, bo chcę łóżko kupić. I wszystkie drewniane a ja chcę metalowe .

chciałabym drewniane łóżko i generalnie sporo drewnianych elementów w domu bym chciała mieć, może kiedyś
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-01, 17:23   #2420
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość

na jaki kolor malujesz?

wszystkie białe w miętowe kropeczki, a serdeczne miętowe w białe kropeczki . Ach, ta wena twórcza

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość

Ja nie lubię matmy, ale tak wychodzi, że od zawsze mam 3 na koniec . Wosu nie lubię . Tak jak i polskiego

Tak jak ja, WOSu nienawidzę a znieść to muszę
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:36   #2421
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
chciałabym drewniane łóżko i generalnie sporo drewnianych elementów w domu bym chciała mieć, może kiedyś
Ja uwielbiam meble z ciemnego drewna w stylu vintage
Ogólnie lubię w starym stylu urządzone mieszkanie.. Jak np. mają Salvatore'owie w TVD I jeszcze ten kominek
Ale jakoś tak łóżka bardziej metalowe mi się podobają
Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
jaką maseczkę robisz? jakąś domową czy kupiłaś?

to dobry pomysł z tym odkopywaniem znajomości niech sobie nie myśli, że jak ona mnie oleje to już się z nikim nie będę spotykać

3 na koniec też miałam, zawsze te dwójki ze sprawdzianów nadrabiałam ocenami z kartkówek, aktywnością itd. fajny facet nas ogólnie uczył. w 3 klasie to mi się wahało 3/4 nawet!

wos to tragedia, nudne jak flaki z olejem z lekcji wosu w lo pamiętam tylko tyle, że babka zawsze była spocona i śmierdziało od niej papierosami

kurczę, zazdroszczę wszystkim, którzy mają łóżko w pokoju ja mam kanapę, nie wiem czemu dałam się rodzicom na to namówić
zawsze marzyłam o takim łóżku :
Kupiłam z Biovax bo teraz są za 2 zł saszetka w Biedronce. Wszyscy chwalą więc stwierdziłam, że spróbuję. Kiedyś robiłam domowe, ale nie chciało mi się w końcu. Tak samo jak miałam olejować włosy. Dosyć miałam po 2 użyciach.

Właśnie .

W 3 gimnazjum też 3/4 miałam . Nie wiem jakim cudem ale miałam. Miałam tylko chyba 2 sprawdziany do poprawy, ale lenistwo wygrało i miałam 3 . Ogólnie w gimnazjum miałam lepszych nauczycieli .


Zgadzam się, wos jest nudny . Ja z gimnazjum pamiętam tylko to, że facet miał wadę wymowy i nie wymawiał "i"
Teraz mam nawet fajnego nauczyciela. Tylko gdyby nie uczył wosu

Mnie rodzice teraz namawiają na kanapę, ale nie dam się!
Ale też żałuję tego łóżka co mam teraz. Otwierane od tyłu tak jakby, od tej strony co są nogi. Jakie to niewygodne jest . Więc raz na 2-3 tygodnie tylko ścielę . Do tego zaczęło skrzypieć strasznie . Jak się lekko ruszę to słychać to chyba u sąsiadów .
Ładne to co byś chciała
Mi się to strasznie podoba:

Ogólnie lubię wchodzić na zszywkę i przeglądać wystroje

A jak nic nie znajdę to chyba to kupię podobne do tego:

Nigdzie nie ma jakichś naprawdę ładnych łóżek, ale jednoosobowych . Bo przez szafę nie mam miejsca w pokoju
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:37   #2422
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Tak jak ja, WOSu nienawidzę a znieść to muszę
Ja na szczęście mam jeszcze tylko pół roku wos . Później mam wos+historię połączone.
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 17:42   #2423
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Mi się to strasznie podoba:
Piękne to jest
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:12   #2424
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
moi już od dawna tak myślą, więc by ich to nie zdziwiło wcale


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
napisałam notatki i nie wiem jak się zebrać do nauki..
notatki to już coś

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nie martw się, ja też


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
długo i stwierdzam, że za długo, no ale nic nie poradzę, że byłam taka ślepa wtedy ja właśnie się tak czułam, rozstaliśmy się niedługo po mojej studniówce

a co, przeskrobał coś na studniówce?

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
wszystkie białe w miętowe kropeczki, a serdeczne miętowe w białe kropeczki . Ach, ta wena twórcza [COLOR="Silver"]
ja nie umiem ładnych kropeczek na paznokciach zrobić, a tak mi się podobają

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Kupiłam z Biovax bo teraz są za 2 zł saszetka w Biedronce. Wszyscy chwalą więc stwierdziłam, że spróbuję. Kiedyś robiłam domowe, ale nie chciało mi się w końcu. Tak samo jak miałam olejować włosy. Dosyć miałam po 2 użyciach.
no nie mów, biovax za 2 zł a ja nic nie wiem? jutro lecę do biedry
Właśnie .

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
W 3 gimnazjum też 3/4 miałam . Nie wiem jakim cudem ale miałam. Miałam tylko chyba 2 sprawdziany do poprawy, ale lenistwo wygrało i miałam 3 . Ogólnie w gimnazjum miałam lepszych nauczycieli .
w gimnazjum to ja 5 miałam! była taka cudowna nauczycielka od matmy, że nawet takiemu tukowi jak ja umiała wytłumaczyć a uwierz mi, wytłumaczyć mi matmę to wielki wyczyn

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Zgadzam się, wos jest nudny . Ja z gimnazjum pamiętam tylko to, że facet miał wadę wymowy i nie wymawiał "i"
Teraz mam nawet fajnego nauczyciela. Tylko gdyby nie uczył wosu
jeszcze pamiętam, że babka wycierała nos w rękaw, nienawidzę jak ludzie tak robią

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Mnie rodzice teraz namawiają na kanapę, ale nie dam się!
Ale też żałuję tego łóżka co mam teraz. Otwierane od tyłu tak jakby, od tej strony co są nogi. Jakie to niewygodne jest . Więc raz na 2-3 tygodnie tylko ścielę . Do tego zaczęło skrzypieć strasznie . Jak się lekko ruszę to słychać to chyba u sąsiadów .
Ładne to co byś chciała
Mi się to strasznie podoba:

Ogólnie lubię wchodzić na zszywkę i przeglądać wystroje

Nigdzie nie ma jakichś naprawdę ładnych łóżek, ale jednoosobowych . Bo przez szafę nie mam miejsca w pokoju
nie daj się namówić na kanapę!
moja też skrzypi strasznie
jakie ładne to Twoje zawsze mi się białe bardziej podobały, ale to Twoje jest świetne
u mnie w pokoju jest straszny ścisk jak kanapę rozłożę ale i tak nie jest źle, parę lat temu miałam pokój 2mx3m, to dopiero było straszne
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 18:48   #2425
nadzieja__
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 232
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Piękne to jest

Ciekawe czy da się zamówić takie gdzieś
Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
ja nie umiem ładnych kropeczek na paznokciach zrobić, a tak mi się podobają


no nie mów, biovax za 2 zł a ja nic nie wiem? jutro lecę do biedry
Właśnie .


w gimnazjum to ja 5 miałam! była taka cudowna nauczycielka od matmy, że nawet takiemu tukowi jak ja umiała wytłumaczyć a uwierz mi, wytłumaczyć mi matmę to wielki wyczyn


jeszcze pamiętam, że babka wycierała nos w rękaw, nienawidzę jak ludzie tak robią


nie daj się namówić na kanapę!
moja też skrzypi strasznie
jakie ładne to Twoje zawsze mi się białe bardziej podobały, ale to Twoje jest świetne
u mnie w pokoju jest straszny ścisk jak kanapę rozłożę ale i tak nie jest źle, parę lat temu miałam pokój 2mx3m, to dopiero było straszne
Ja bym pewnie umiała kropeczki zrobić, ale nie podobają mi się paznokcie . Nie wymiarowe + kciuk szerszy niż dłuższy

Ale to takie saszetki

Ja od zawsze miałam 3 albo 4 z wosu . Ja nie lubię jeszcze Edukację dla bezpieczeństwa (PO dawniej) z takich przedmiotów.

Fuuuuu . Aż mnie w nosie zaswędziało Ale nie wytarłam w rękaw .

Nie dam się .
Białe też mi się zawsze podobały. Ale akurat do tego białe jakoś nie pasuje .
U koleżanki właśnie tak jest, że jak rozłoży kanapę to na cały pokój jest


Uwaga. Zaczynam się uczyć wosu. Trzymajcie kciuki !
__________________
"Mam pewną tajemnicę,dość dużą.Ale nigdy jej głośno nie powiedziałem.Jaki jest tego sens?To niczego nie zmieni.To nie uczyni mnie dobrym,nie zaadoptuję szczeniaka.Nie mogę być taki jak inni ludzie by chcieli,abym był.Kim ona chce,abym był.Tak już jestem."
New year, new life.

Edytowane przez nadzieja__
Czas edycji: 2014-02-01 o 18:54
nadzieja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:07   #2426
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez nadzieja__ Pokaż wiadomość
Uwaga. Zaczynam się uczyć wosu. Trzymajcie kciuki !
owocnej nauki

kolejny dzień przeleżany w łóżku U-R-O-C-Z-O
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:10   #2427
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
owocnej nauki

kolejny dzień przeleżany w łóżku U-R-O-C-Z-O
To tak jak ja, a już mi się oczy kleją

Od tego wylegiwania się przytyję tylko!
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:18   #2428
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
To tak jak ja, a już mi się oczy kleją

Od tego wylegiwania się przytyję tylko!
fakt ja leże i obżeram się ciasteczkami i innymi niezbyt zdrowymi rzeczami ale mam na to usprawiedliwienie: jestem przed @, więc wolno mi!
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:19   #2429
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez Miss O Club Pokaż wiadomość
fakt ja leże i obżeram się ciasteczkami i innymi niezbyt zdrowymi rzeczami ale mam na to usprawiedliwienie: jestem przed @, więc wolno mi!
Jeśli przekroczę moją magiczną strefę wagi to nie będę nic jeść przez 3 dni, obiecuję! (moja popisowa dieta )
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:27   #2430
Miss O Club
Zadomowienie
 
Avatar Miss O Club
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sylwester tu spędziłyśmy, trunki wysączyłyśmy, spamować nie skończyłyśmy! Część

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Jeśli przekroczę moją magiczną strefę wagi to nie będę nic jeść przez 3 dni, obiecuję! (moja popisowa dieta )
eee po co takie tortury trochę ruchu i po kłopocie. Teraz u mnie z tym trudniej, zima źle działa na mnie, ale jak tylko cieplej się zrobi to powracam do żywych z moimi ćwiczeniami i jazdą na rowerze już się doczekać nie mogę
__________________
ojojej

"Na seksapil składa się w połowie to, co kobieta ma, a w połowie to, co myślą że ma."
-Sophia Loren
Miss O Club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-17 20:47:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:12.