Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy! - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-16, 18:37   #2401
Michalina76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 66
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Znieczulenie faktycznie może wywołać takie uczucie, ale spokojnie, nic Ci się nie stanie.
Michalina76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 21:02   #2402
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
Ja mam do usunięcia cztery ósemki ... nie wiem czy to prawda,ale to podobno jest refundowane przez NFZ, ale zdania są podzielone co do tego.
Wiem,że u mojej ortodontki w klinice prywatnej usunięcie kosztowałoby 350 za ząb, można zaoszczędzic 1400 zł...
Jest to refundowane przez NFZ ale tylko w dwóch przypadkach: gdy jest wskazanie chirurgiczne, czyli ból i stan zapalny (wtedy idzie się zwykle do przychodni, oglądają Cię, robisz zdjęcie i wyznaczają termin np na za miesiąc) lub leczysz się u ortodonty na NFZ i on wystawi skierowanie. Mnie ze względów chirurgicznych usunięto jedną ósemkę, pozostałe powiedzieli że nie ruszą bez skierowania od ortodonty lub bez dolegliwości bólowych itp. Pozostałe usuwałam prywatnie.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 12:22   #2403
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Dzięki za informacje. Ja mam aparat, już za jakieś 3 miesiące mam go ściągać,ale przed tym mam usunąć te 4 ósemki, leczę się w klinice ortodontycznej prywatnej, więc moja doktor poleciła mi swoje usługi, wiadomo. ale drogo kosztują, 350 za jednego zęba, nie wiem, czy wypisze mi skierowanie w takim razie :P
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 20:04   #2404
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
Dzięki za informacje. Ja mam aparat, już za jakieś 3 miesiące mam go ściągać,ale przed tym mam usunąć te 4 ósemki, leczę się w klinice ortodontycznej prywatnej, więc moja doktor poleciła mi swoje usługi, wiadomo. ale drogo kosztują, 350 za jednego zęba, nie wiem, czy wypisze mi skierowanie w takim razie :P
Spokojnie możesz się udać do gabinetu, gdzie mają podpisaną umowę z NFZ i lekarza- chirurga. Naprawdę nie opłaca się usuwać prywatnie. Za lepsze znieczulenie zapłacisz plus/minus 30-50 zł. a sam zabieg będzie refundowany.
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:02   #2405
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Super,dzięki 30 50 zł to nie to samo co 350 , to na pewno już się umówiłam na wizytę.
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 21:58   #2406
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

ja zaraz umrę...po wielkich oporach w poniedziałek wybrałam się na rwanie ósemki. Naprawdę myślałam, że samo rwanie to najgorsza sprawa. Nie, piekło się zaczyna po, kiedy znieczulenie przestaje działać Od poniedziałku chodzę non stop na proszkach przeciwbólowych, dopiero dziś zjadłam kawałek chleba, tak tylko zupka chińska albo jogurt. Nie mogłam prawie przełykać, teraz boli mnie podstawa języka, sąsiednie zęby, policzek mam od wewnątrz spuchnięty. Jakby tego było mało dentystka cęgami , czy jak to się zwie rozwaliła mi kawałek górnej wargi-obecnie mam tak bulwę. Całe szczęście , że nie pracuję, bo wyglądam jakbym dostała wpierdziel . Czytam dziś różne strony i się pocieszyłam-gdzieś dentysta się wypowiadał, że boleć może 2-3 tygodnie! Póki co przechodzi po ibupromie, ale jak długo można to ćpać
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:00   #2407
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Gosjanek Pokaż wiadomość
ja zaraz umrę...po wielkich oporach w poniedziałek wybrałam się na rwanie ósemki. Naprawdę myślałam, że samo rwanie to najgorsza sprawa. Nie, piekło się zaczyna po, kiedy znieczulenie przestaje działać Od poniedziałku chodzę non stop na proszkach przeciwbólowych, dopiero dziś zjadłam kawałek chleba, tak tylko zupka chińska albo jogurt. Nie mogłam prawie przełykać, teraz boli mnie podstawa języka, sąsiednie zęby, policzek mam od wewnątrz spuchnięty. Jakby tego było mało dentystka cęgami , czy jak to się zwie rozwaliła mi kawałek górnej wargi-obecnie mam tak bulwę. Całe szczęście , że nie pracuję, bo wyglądam jakbym dostała wpierdziel . Czytam dziś różne strony i się pocieszyłam-gdzieś dentysta się wypowiadał, że boleć może 2-3 tygodnie! Póki co przechodzi po ibupromie, ale jak długo można to ćpać
Współczuje Dobrze, że ibuprom działa, u mnie ketonal był raz potrzebny A dostałaś antybiotyk? Płukasz jamę ustną? Najlepszy jest eludril i roztwór wody utlenionej
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 22:13   #2408
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

No właśnie żadnego antybiotyku, a czytam że w większości ludzie dostają coś do łykania. Płukać mi zabroniła, czytałam też dziś , że płukanie może usuwać powstające skrzepki na dziąśle , czyli przeszkadzać w gojeniu. Zaglądałam dziś i dziurka wydaje się jaśniejsza i ciut mniejsza, nie widać tak bardzo kości jak w poniedziałek. Miałam już w życiu rwane zęby i w najgorszym przypadku brałam tabletkę na noc i następnego dnia był już spokój :/ A tu masakra jakaś ;(
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 22:56   #2409
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

chcialabym miec od razu z głowy,mogą mi zrobić od razu cztery ósemki?
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:10   #2410
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

kobieto po jednej ósemce mam wyłączoną połowę twarzy , ja nawet sobie nie próbuję wyobrażać jak można usunąć 4 na raz naprawdę nie polecam nikomu, to nie jest normalny ząb
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 23:15   #2411
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

a nie lepiej przyjąć na bary zawaliście duży ból a potem mieć to w pupie? ja tam nie wiem,mi sie tez troche spieszy,wakacje,zaraz zdejmuja mi aparat,chce miec ład w buźce. ale mówisz,że ciężko...?
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 23:26   #2412
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

ja byle beksa nie jestem, proszków przeciwbólowych łykać nie lubię... a teraz dziękuję ludzkości za te prochy, bo nic innego nie pomaga. Jeśli chcesz jak najszybciej to może wpierw dwie ósemki z jednej strony...a za miesiąc/dwa z drugiej. Jak usuniesz wszystkie na raz , to czym będziesz gryzła? Tu nie chodzi tylko o to, że masz dziurę ale o zesztywniałą szczękę po stronie usuwanego zęba, opuchliznę i ból sąsiednich zębów
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 00:40   #2413
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Kurde! Więcej Was nie czytam bo się tylko stresuje 31 maja mam wizytę kontrolną u orto i wtedy się dowiem czy mam pozbyć się dwóch górnych ósemek (bo tylko takie mam), które na dodatek się nie wyżynają jeszcze :P
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 06:47   #2414
chandra
Rozeznanie
 
Avatar chandra
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 515
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

ja usunęłam 14 kwietnia dolną prawą ósemkę - masakra stresowałam się sporo ale ogólnie nie było tak źle, nic nie bolało, może tylko sam zastrzyk był nieprzyjemny a potem same odgłosy, cały czas miałam zamknięte oczy- to mi pomaga u dentysty - lepiej nie wiedzieć co lekarz trzyma w ręce:P
mnóstwo krwi, śliny, ciężko przełykać, potem doszedł ból, niestety lekarka nic mi nie przepisała i 3 godz po zabiegu TŻ leciał po recepty
teraz miesiąc po zabiegu mam wrażenie, że to było daaaawno temu
także sam zabieg to nic wielkiego, potem tylko trzeba mieć leki przeciwbólowe i wszystko wróci do normy
__________________
...
Radość była panią domu, strach mieszkał w szopie na tyłach.
chandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:00   #2415
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Gosjanek Pokaż wiadomość
No właśnie żadnego antybiotyku, a czytam że w większości ludzie dostają coś do łykania. Płukać mi zabroniła, czytałam też dziś , że płukanie może usuwać powstające skrzepki na dziąśle , czyli przeszkadzać w gojeniu. Zaglądałam dziś i dziurka wydaje się jaśniejsza i ciut mniejsza, nie widać tak bardzo kości jak w poniedziałek. Miałam już w życiu rwane zęby i w najgorszym przypadku brałam tabletkę na noc i następnego dnia był już spokój :/ A tu masakra jakaś ;(
A to z tym antybiotykiem to lekarz zawalił. Płukać można już od trzeciego dnia, wcześniej nie bo faktycznie jest groźba, że skrzep wypadnie. Ale jakim cudem widzisz kość to ja nie wiem Nie masz szwów?

---------- Dopisano o 08:00 ---------- Poprzedni post napisano o 07:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
chcialabym miec od razu z głowy,mogą mi zrobić od razu cztery ósemki?
Żaden lekarz na coś takiego się nie zgodzi... Co najwyżej pod narkozą. Nawet dwie ósemki, o ile nie wyrosły całkowicie to problem.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 07:18   #2416
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

moja ósemka była cała na wierzchu, zaatakowała ją próchnica. Ząb był zatruty, jednak za długo spacerowałam z tą trucizną i nie było już co ratować. Dentystka normalnie wyciągnęła ją cęgami i powiedziała, że mam farta bo wyszedł cały ząb. Mówiła też , że póki się nie zagoi będę czuła wystającą kość O szyciu nie było nic mówione
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 11:28   #2417
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Jezuuuuu można wpaść w panikę czytając te rzeczy, serio
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 17:26   #2418
karoolinaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Hej!Jak większość z Was jestem posiadaczką nieszczęsnej diastemy,która od zawsze jest źródłem moich kompleksów.O kompozycie dowiedziałam się z forum wizaż,za co serdecznie dziękuję.W końcu się zdecydowałam i w poniedziałek mam wizytę u zaufanej dentystki.Ttrochę się boję,ale decyzja już zapadła i zdania nie zmienię.Mam diastemę nie tylko między jedynkami,ale pomiędzy innymi ząbkami.Niestety stoję słabo finansowo i na dalszą korektę muszę zarobić.Dziękuję,że zaczełyście taki wątek.Trzymajcie za Mnie kciuki
karoolinaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 19:51   #2419
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Ja wyrywałam 2 na raz i przeżyłam Pytali się mnie czy jeden, dwa, trzy czy wszystkie wyrywamy bo jak mam takie życzenie to tak też zrobią (podobno zdarzają się osoby które wyrywają wszystkie ósemki na raz).
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 20:50   #2420
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Gosjanek Pokaż wiadomość
ja zaraz umrę...po wielkich oporach w poniedziałek wybrałam się na rwanie ósemki. Naprawdę myślałam, że samo rwanie to najgorsza sprawa. Nie, piekło się zaczyna po, kiedy znieczulenie przestaje działać Od poniedziałku chodzę non stop na proszkach przeciwbólowych, dopiero dziś zjadłam kawałek chleba, tak tylko zupka chińska albo jogurt. Nie mogłam prawie przełykać, teraz boli mnie podstawa języka, sąsiednie zęby, policzek mam od wewnątrz spuchnięty. Jakby tego było mało dentystka cęgami , czy jak to się zwie rozwaliła mi kawałek górnej wargi-obecnie mam tak bulwę. Całe szczęście , że nie pracuję, bo wyglądam jakbym dostała wpierdziel . Czytam dziś różne strony i się pocieszyłam-gdzieś dentysta się wypowiadał, że boleć może 2-3 tygodnie! Póki co przechodzi po ibupromie, ale jak długo można to ćpać
Ty się ciesz, że ibuprom Ci pomaga, ja usuwałam chirurgicznie dwie ósemki i za każdym razem przez dwa tygodnie brałam ketonal. Nie płucz jeszcze jamy ustnej, ja czekałam ok. 5 - 7 dni. Najlepszą płukanką jest Eludril (do kupienia w aptekach i dobrych drogeriach), ale to jest lek i można go używać max. 2 tygodnie (bardzo przebarwia, więc trzeba z nim uważać).

Zobaczysz, że jak już to wszystko minie, to będziesz z siebie bardzo dumna, że udało Ci sie to wszystko przejść
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 22:11   #2421
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Katka_krk Pokaż wiadomość
Ja wyrywałam 2 na raz i przeżyłam Pytali się mnie czy jeden, dwa, trzy czy wszystkie wyrywamy bo jak mam takie życzenie to tak też zrobią (podobno zdarzają się osoby które wyrywają wszystkie ósemki na raz).
Wyrywanie a chirurgiczne usuwanie to dwie różne sprawy. Jak zęby są na wierzchu to rwać można - i to każdy stomatolog zrobić może. Ale gdy potrzeba już chirurga, to nie ma mowy o takim usuwaniu większej ilości zębów. Na dodatek przy chirurgi wskazany jest antybiotyk. Ja trzy ósemki usuwałam po 1,5 godziny i po każdej byłam spuchnięta kilka dni i miałam szczękościsk. Jakoś nie wyobrażam sobie abym miała przeżyć na fotelu dłużej i usuwać więcej niż jedną na raz.

Każdy przypadek jest indywidualny i bez konsultacji z chirurgiem i zdjęcia nic się przewidzieć nie da. U mnie ósemki to był koszmar, a wiem, że są przypadki gorsze niż moje.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Nie płucz jeszcze jamy ustnej, ja czekałam ok. 5 - 7 dni. Najlepszą płukanką jest Eludril (do kupienia w aptekach i dobrych drogeriach), ale to jest lek i można go używać max. 2 tygodnie (bardzo przebarwia, więc trzeba z nim uważać).
Mnie zalecano płukanie w 3 dniu - eludril i łyżeczka wody utlenionej na szklankę ciepłej wody. Ta druga mieszanka zauważyłam, że przyśpiesza gojenie. Co do eludrilu nie zauważyłam żadnych przebarwień, a używałam go nosząc nawet aparat ortodontyczny z kosmetycznymi zamkami.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 07:46   #2422
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Źle napisałam- nie wyrywane ale chirurgicznie usuwane Po zabiegu został mi przepisany jedynie Ketonal-którego na szczęście nie musiałam brać. Ale fakt faktem że każdy przypadek inny. Jak się od koleżanek nasłuchałam ich przejść z ósemkami to strach było wogole iść wyrywać jedna...
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:05   #2423
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

nie chcę zapeszać ale siedzę dziś bez proszka i jest całkiem znośnie...bardziej odczuwam ściśnięcie szczęki niż ból. Momentami nawet jest ulga, warga się goi, dziurka po zębie (zaglądałam) ładnie się zrasta. Może to wreszcie koniec tego koszmaru Wciąż tylko mam zdrętwiały język
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 10:09   #2424
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Mi ortodontka powiedziała ,że u mnie te ósemki dosłownie leżą już,że będzie mi lepiej jak usunę, będzie wygodniej i że nawet stomatolog mi to może zrobić. i ode mnie zależało czy zrobie jedną ósemkę czy dwie, bo to zależało od funduszy przede wszystkim i od własnego samopoczucia. powiedziała,że nic nie powinno boleć , najwyżej po zabiegu, ale okłady z lodu i ewentualnie jakieś proszki powinny pomóc.
__________________
7/8 egzaminów zaliczonych
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 13:49   #2425
Malwina_89
Zakorzenienie
 
Avatar Malwina_89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: okolice Częstochowy/Opole
Wiadomości: 8 037
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Mnie zalecano płukanie w 3 dniu - eludril i łyżeczka wody utlenionej na szklankę ciepłej wody. Ta druga mieszanka zauważyłam, że przyśpiesza gojenie. Co do eludrilu nie zauważyłam żadnych przebarwień, a używałam go nosząc nawet aparat ortodontyczny z kosmetycznymi zamkami.
Eludril przebarwia, bo zawiera jakiś tam składnik, który to powoduje (tak mi powiedziała moja dentystka, jak byłam usuwać kamień i przebarwienia - takie brzydki plamki mi się na jedynkach zrobiły). Ale pewnie nie każdy jest na to podatny
__________________
Była aparatka

Mój zakątek czytelniczy
02.12.2012 r.
52/2013
75/2014
7/2015
Malwina_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 21:14   #2426
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Malwina_89 Pokaż wiadomość
Eludril przebarwia, bo zawiera jakiś tam składnik, który to powoduje (tak mi powiedziała moja dentystka, jak byłam usuwać kamień i przebarwienia - takie brzydki plamki mi się na jedynkach zrobiły). Ale pewnie nie każdy jest na to podatny
Każdy. Chlorheksydyna zawarta w jakiejkolwiek płukance, przy częstym stosowaniu powoduje przebarwienia.
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 21:58   #2427
Gosjanek
Raczkowanie
 
Avatar Gosjanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 43
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Ja dalej umieram, do połowy dnia miałam szczękoscisk, potem znów zaczęło masakrycznie boleć ;( obym do poniedziałku dociągnęła to idę do dentysty, to chyba nienormalne, żeby bolało tyle dni
Gosjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:50   #2428
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Heh rzeczywiście wtopa....
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 12:32   #2429
Michalina76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 66
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

W walce z zębami wszytskie chwyty dozwolone, ja najchętniej, jakbym miała tyle kasy, dałabym się uśić, zeby wszysto zrobić za jednym zamachem
Michalina76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 09:05   #2430
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Dziewczyny bardzo Was proszę o polecenie jakiegoś dobrego chirurga szczękowego do usunięcia 8 ale w sedacji.
Muszę pilnie się pozbyć tego zęba a nie wiem do kogo iść.
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-02 01:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.