Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :) - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-06, 16:05   #2401
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

U nas w dzień rożek bo mały leży na plecach i w dzien fajnie się to sprawdza, tez wszyscy mówili rożka nie kupuj a ja jestem zachwycona a w nocy w spiworku leży na boczku bo ulewa trochę

Bazille a Twój malutki jak jest kp to solidnie pije cały czas? Ile czasu z jednej piersi? Czy pociumka i przestaje, podsypia i znowu ciumka?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Justysia moje dziecko to inna aplikacja, ta z aventu to dziecko plus, ale nie korzystałam z niej

Wlasnie sobie czytałam o aferze z Megxitem i tak patrzę jak Meghan i Catherine świeżo po urodzeniu dzieci stały takie z brzuchami w szpilach i sukienkach i prezentowały te dzieci, co za męczarnia :p
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 16:39   #2402
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Przyszła mata z nianią! Boże jak to wyje, nie ma szans że nas nie obudzi w razie W jest nadzieja że dziś położymy się spać w miarę spokojnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
U nas w dzień rożek bo mały leży na plecach i w dzien fajnie się to sprawdza, tez wszyscy mówili rożka nie kupuj a ja jestem zachwycona a w nocy w spiworku leży na boczku bo ulewa trochę

Bazille a Twój malutki jak jest kp to solidnie pije cały czas? Ile czasu z jednej piersi? Czy pociumka i przestaje, podsypia i znowu ciumka?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Justysia moje dziecko to inna aplikacja, ta z aventu to dziecko plus, ale nie korzystałam z niej

Wlasnie sobie czytałam o aferze z Megxitem i tak patrzę jak Meghan i Catherine świeżo po urodzeniu dzieci stały takie z brzuchami w szpilach i sukienkach i prezentowały te dzieci, co za męczarnia :p
Podpierasz go czymś jak śpi na boku?
Jak się w ogóle czujesz po CC?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 16:41   #2403
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Jestem załamana . 39 tydzień ciąży - szyjka 3,57cm zamknięta czas się pogodzić ze będzie powtórka z rozrywki i wywolanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 17:10   #2404
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Jestem załamana . 39 tydzień ciąży - szyjka 3,57cm zamknięta czas się pogodzić ze będzie powtórka z rozrywki i wywolanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że udało Ci się mieć badanie. A z szyjką, kto wie, dziś tak, a jutro bejbik w ramionach. Tego Ci życzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Bazille a jaki masz laktator? Bo ja chyba nie mam możliwości ustawiania programów
A jak Ci się sprawdza ten klin?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Teraz już nie mam laktatora. W szpitalu miałam medeli, a po wyjściu ardo. Ale to są te z wysokiej półki. Dla siebie zwykłego nie kupuje, bo nie będę korzystać.

Przez 2 dni klin był trafną decyzją, dziś raz zdarzyło się ulanie na nim. Ale jak tylko położę Małego na płaskim to odrazu coś się dzieje. Także nawet na przewijaku położyłam płaską poduszeczkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 17:29   #2405
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Justysia jak go kładę na boczku to blokuje go zwiniętym w rulon kocykiem z przodu i z tylu żeby się nie obrócił



Ja po cc już całkiem niezle, staram się dużo chodzic, w miarę normalnie funkcjonować, tylko plecy dokuczają z jednej strony w lędźwiach, no i brzuch w niektórych pozycjach boli np przy wstawaniu z łóżka

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Persefonia u mnie szyjka 4 cm do końca i nagle nastąpiło i skrócenie i rozwarcie, nie znasz dnia ani godziny
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 17:46   #2406
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Jestem załamana . 39 tydzień ciąży - szyjka 3,57cm zamknięta czas się pogodzić ze będzie powtórka z rozrywki i wywolanko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, u mnie od tygodnia wiemy że otwarta i rozwarcie na 1cm, może i więcej już, i co, nic się nie dzieje indukcja małżeńska była i nie pomogło jeszcze

Będzie dobrze, jakoś urodzimy !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez vidia9
Czas edycji: 2021-03-06 o 17:48
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 17:52   #2407
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
U nas w dzień rożek bo mały leży na plecach i w dzien fajnie się to sprawdza, tez wszyscy mówili rożka nie kupuj a ja jestem zachwycona a w nocy w spiworku leży na boczku bo ulewa trochę

Bazille a Twój malutki jak jest kp to solidnie pije cały czas? Ile czasu z jednej piersi? Czy pociumka i przestaje, podsypia i znowu ciumka?

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Justysia moje dziecko to inna aplikacja, ta z aventu to dziecko plus, ale nie korzystałam z niej

Wlasnie sobie czytałam o aferze z Megxitem i tak patrzę jak Meghan i Catherine świeżo po urodzeniu dzieci stały takie z brzuchami w szpilach i sukienkach i prezentowały te dzieci, co za męczarnia :p
Pierwsze 2 tygodnie karmienie trwało 15-25 minut, wtedy mleko jeszcze tak się nie lało. Przerwy między karmieniami różne - godzina, dwie lub trzy. Nie było stabilizacji. A od tygodnia karmienie trwa 5 minut i sam przestaje. Je w ciągu, nie muszę Go pobudzać. I karmienie mniej więcej co dwie godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-06, 18:27   #2408
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Jejku Bazille idealnie ja albo kibluje z laktatorem albo siedzę z ssakiem, no ale nie narzekam bo udało się rozkręcić produkcje a to dopiero 5 dzień od cesarki, może jeszcze będzie to sprawniej szło



Vidia nie dotrzymał mały umowy na 01.03, ja przewiduje dziewczyny kolejna kumulacje na 08.03
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 18:43   #2409
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Bazille Pokaż wiadomość
Pierwsze 2 tygodnie karmienie trwało 15-25 minut, wtedy mleko jeszcze tak się nie lało. Przerwy między karmieniami różne - godzina, dwie lub trzy. Nie było stabilizacji. A od tygodnia karmienie trwa 5 minut i sam przestaje. Je w ciągu, nie muszę Go pobudzać. I karmienie mniej więcej co dwie godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pocieszasz mnie bo mój średnio aktywne je i co chwila przerwy robi. Oby u nas było podobnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 19:24   #2410
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

O nie, nie! 8.03 nie wolno bo juz nigdy nie dostaniemy kwiatów, a zaproszenie przez Starego na kolacje będzie oznaczać w najlepszym wypadku happy meala!

Nóżki razem w pn panienki!
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 19:37   #2411
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Vidia nie dotrzymał mały umowy na 01.03, ja przewiduje dziewczyny kolejna kumulacje na 08.03
Jak tylko się okazało, że jestem w ciąży to TŻ stwierdził, że to będzie 8.03 na pewno bo od tego dnia w sumie liczymy sobie rocznicę

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
O nie, nie! 8.03 nie wolno bo juz nigdy nie dostaniemy kwiatów, a zaproszenie przez Starego na kolacje będzie oznaczać w najlepszym wypadku happy meala!

Nóżki razem w pn panienki!
Ha ha możesz mieć rację!
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-06, 20:09   #2412
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Bazille Pokaż wiadomość
Super, że udało Ci się mieć badanie. A z szyjką, kto wie, dziś tak, a jutro bejbik w ramionach. Tego Ci życzę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

Teraz już nie mam laktatora. W szpitalu miałam medeli, a po wyjściu ardo. Ale to są te z wysokiej półki. Dla siebie zwykłego nie kupuje, bo nie będę korzystać.

Przez 2 dni klin był trafną decyzją, dziś raz zdarzyło się ulanie na nim. Ale jak tylko położę Małego na płaskim to odrazu coś się dzieje. Także nawet na przewijaku położyłam płaską poduszeczkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W szpitalu miałaś ten?
https://m.ceneo.pl/27966659#reviews

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Justysia jak go kładę na boczku to blokuje go zwiniętym w rulon kocykiem z przodu i z tylu żeby się nie obrócił



Ja po cc już całkiem niezle, staram się dużo chodzic, w miarę normalnie funkcjonować, tylko plecy dokuczają z jednej strony w lędźwiach, no i brzuch w niektórych pozycjach boli np przy wstawaniu z łóżka

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Persefonia u mnie szyjka 4 cm do końca i nagle nastąpiło i skrócenie i rozwarcie, nie znasz dnia ani godziny
Ehhhh dobrze robisz, ja siedziałam przez ten ból pleców i dopiero teraz zaczynam funkcjonować.
No przy wstawaniu jest chyba najgorzej ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Pocieszasz mnie bo mój średnio aktywne je i co chwila przerwy robi. Oby u nas było podobnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto mi po 3tyg średnio idzie, więc się nie przejmuj ale u mnie to pewnie stres robi swoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 20:15   #2413
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
W szpitalu miałaś ten?
https://m.ceneo.pl/27966659#reviews

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Ehhhh dobrze robisz, ja siedziałam przez ten ból pleców i dopiero teraz zaczynam funkcjonować.
No przy wstawaniu jest chyba najgorzej ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

PaniAuto mi po 3tyg średnio idzie, więc się nie przejmuj ale u mnie to pewnie stres robi swoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie tak, ten model. I położna kazała mi ściągać w tym samym czasie z dwóch piersi. I potem też dostałam do domu receptę na ten model, żeby dalej odciągać z 2 piersi naraz. W aptece babka zmieniła na inną firmę i stwierdziła, że nie potrzebuje na 2 piersi. Byłam , że jak zwykle ktoś znajdzie się mądrzejszy i zlekceważy receptę..
Z tym, że będąc w szpitalu dziwiło mnie, że każą mi ściągać z dwóch jednocześnie, bo tak naprawdę to też bardziej napędzić mogłam sobie mleko. Ale może właśnie w tych pierwszych dniach czy tygodniach to bardziej wspomaga, a potem na jedną wystarczy. Nie wiem, ciężko mi powiedzieć. Jedyne co mogę powiedzieć, to traktowanie cycusia jako smoczek przez bejbika też wspomaga laktację. Mały miał takie z 2 dni na początku i eweidentnie pobudzał w ten sposób laktację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
O nie, nie! 8.03 nie wolno bo juz nigdy nie dostaniemy kwiatów, a zaproszenie przez Starego na kolacje będzie oznaczać w najlepszym wypadku happy meala!

Nóżki razem w pn panienki!
Dobre
Moja koleżanka ma urodziny w ten dzień, także dwie okazję, a jedno swietowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-06, 21:12   #2414
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Bazille Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, ten model. I położna kazała mi ściągać w tym samym czasie z dwóch piersi. I potem też dostałam do domu receptę na ten model, żeby dalej odciągać z 2 piersi naraz. W aptece babka zmieniła na inną firmę i stwierdziła, że nie potrzebuje na 2 piersi. Byłam , że jak zwykle ktoś znajdzie się mądrzejszy i zlekceważy receptę..
Z tym, że będąc w szpitalu dziwiło mnie, że każą mi ściągać z dwóch jednocześnie, bo tak naprawdę to też bardziej napędzić mogłam sobie mleko. Ale może właśnie w tych pierwszych dniach czy tygodniach to bardziej wspomaga, a potem na jedną wystarczy. Nie wiem, ciężko mi powiedzieć. Jedyne co mogę powiedzieć, to traktowanie cycusia jako smoczek przez bejbika też wspomaga laktację. Mały miał takie z 2 dni na początku i eweidentnie pobudzał w ten sposób laktację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:14 ----------

Dobre
Moja koleżanka ma urodziny w ten dzień, także dwie okazję, a jedno swietowanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam właśnie ten laktator, ale nie wiedziałam że można ustawiać jakieś programy mi włączyli i mówili że tak jest ok i 20min ściągać, aaaa jedna pipa ta co się tak przez nią napłakałam to mi podkręcała ssanie po 3 sesjach miałam takie sutki że tragedia, przyszła położna i zabroniła podkręcać szczególnie na początku jak piersi nie są przyzwyczajone.
To mi też w aptece chcieli dać jakiś inny na jedną pierś, ale zapytałam czy mają medele bo chce ściągać z dwóch jednocześnie i dała mi ten.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 05:42   #2415
Persefonia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 871
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
O nie, nie! 8.03 nie wolno bo juz nigdy nie dostaniemy kwiatów, a zaproszenie przez Starego na kolacje będzie oznaczać w najlepszym wypadku happy meala!

Nóżki razem w pn panienki!
Jak dobrze że Tz nic mi nie kupuje , to nie mam takiego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Persefonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 08:11   #2416
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Ja obstawiam tulipanki z biedronki ze dostanę ale jakoś nie mam z tym problemu, byle pamiętał bo ja zawsze zapominam o dniu faceta #hipokryzja :p
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 08:16   #2417
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hahaha tulips musi być!

Zresztą ja w ogioe jestem człowiek-kwiatek i u mnie w domu swieze kwiaty muszą być non stop. Moj Stary klasycznie "a po co?", a ja lubię bo kwiatki wprowadzają jakiś taki ład do przestrzeni
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 08:18   #2418
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
Hahaha tulips musi być!

Zresztą ja w ogioe jestem człowiek-kwiatek i u mnie w domu swieze kwiaty muszą być non stop. Moj Stary klasycznie "a po co?", a ja lubię bo kwiatki wprowadzają jakiś taki ład do przestrzeni
O! Ja też lubię i na szczęście mój o tym wie i nie ma problemu. Kupujemy najczęściej w aldi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 08:30   #2419
majkela12
Zadomowienie
 
Avatar majkela12
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 656
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej
Ja od wczoraj w szpitalu. Wczoraj cewnik i z rozwarcia na 2 palce zrobiły się 3-4. Teraz leżę na porodowce i pije oksy. Poprosimy kciuki

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
__________________
majkela12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-07, 08:36   #2420
vidia9
Zadomowienie
 
Avatar vidia9
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 368
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej
Ja od wczoraj w szpitalu. Wczoraj cewnik i z rozwarcia na 2 palce zrobiły się 3-4. Teraz leżę na porodowce i pije oksy. Poprosimy kciuki

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Kciuki mocne! Zacznij nowe rozdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
vidia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 08:37   #2421
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej
Ja od wczoraj w szpitalu. Wczoraj cewnik i z rozwarcia na 2 palce zrobiły się 3-4. Teraz leżę na porodowce i pije oksy. Poprosimy kciuki

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Powodzenia!

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 08:42   #2422
Justysia2203
Wtajemniczenie
 
Avatar Justysia2203
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 790
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej
Ja od wczoraj w szpitalu. Wczoraj cewnik i z rozwarcia na 2 palce zrobiły się 3-4. Teraz leżę na porodowce i pije oksy. Poprosimy kciuki

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Powodzenia!!! Czekamy na szybkie wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Powodzenia!

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady a jak tam u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Persefonia Pokaż wiadomość
Jak dobrze że Tz nic mi nie kupuje , to nie mam takiego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A życzenia składa?
Cytat:
Napisane przez Roma1987 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam tulipanki z biedronki ze dostanę ale jakoś nie mam z tym problemu, byle pamiętał bo ja zawsze zapominam o dniu faceta #hipokryzja :p
Ja też obstawiam tulipany tylko teraz to pewnie szybciej córa coś dostanie niż ja i przybijam piątkę zapominalską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justysia2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 09:00   #2423
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Justysia2203 Pokaż wiadomość
Powodzenia!!! Czekamy na szybkie wieści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

AnnLady a jak tam u Was?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

A życzenia składa? Ja też obstawiam tulipany tylko teraz to pewnie szybciej córa coś dostanie niż ja i przybijam piątkę zapominalską

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powoli do przodu. Mała jeszcze raz nas ostatnio nastraszyla ale nie aż tak jak wtedy.
Ogólnie karmie i przerywam na porządne odbicie i potem jemy dalej i na koniec znowu odbicie. Chyba jest lepiej.
Stresujące to bo ze starszą był luz, praktycznie nie odbijalam jej.
Jutro jadę z nią na wizytę do pediatry neonatologa. Pogadam o tym.

A co do klinów w łóżeczku to tak mamy, nawet przewijak stoi pod kątem. Przy starszej też mieliśmy.

A u Was jak noc?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 09:24   #2424
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Loooooo dzidziuś w drodze! Powodzenia Majkela, oby poszlo sprawnie!
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 09:31   #2425
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej
Ja od wczoraj w szpitalu. Wczoraj cewnik i z rozwarcia na 2 palce zrobiły się 3-4. Teraz leżę na porodowce i pije oksy. Poprosimy kciuki

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciukasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

U nas nocka może być trzy razy pobudka ale na spokojnie. Nie było płaczu tylko miałam wrażenie że małego coś jednak męczy. Wczoraj było dość zimno u nas i nie byliśmy na spacerze może dlatego był jakiś marudny no nie wiem. Plus dodatkowo TŻ mnie strasznie denerwuje nie mogę z nim już wytrzymać powoli. Można by napisać książkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 09:42   #2426
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Hej,

Majkela kciuki, żeby szybko poszło

Ja na kwiatki jutro nie liczę, z dwóch powodów, stoją jeszcze goździki, które kupiłam 1,5 tygodnia temu a dwa, TŻ raczej jutro domu nie opuści, więc nie będzie jak, a kwiaciarni w pobliżu brak. Ale przyznam, że 3 tygodnie temu sam z.siebie przyniósł mi bukiet tulipanów


Stokrotka, chyba wszystkie pary mają problemy, jak się pojawi dziecko, a szczególnie pierwsze. Głowa do góry, pogadajcie i się wszystko ułoży.

Od kilku dni mam problem bo drętwieją mi dłonie a w szczególności opuszki palców, na szczęście nie wszystkie. Z tego co czytałam to nic z tym nie można zrobić :/ samo po porodzie przejdzie. Teraz dopiero rozumiem Bazille jak ja drętwienie męczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 09:50   #2427
Roma1987
Rozeznanie
 
Avatar Roma1987
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 610
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

AnnLady u nas tez dostawka pod katem i tez odbijamy w trakcie i potem końcówkę dojada już na spokojnie,

W ogóle mały bardzo głośno przełyka, ma trochę problem ze ssaniem i połykaniem, cdl poleciła nam iść to neurologopedy, są na to jakieś ćwiczenia, 10 marca idziemy, zobaczymy co powie



Majkela trzymamy kciuki

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Stokrotka, jak ja Cię rozumiem, mnie moj stresuje, wkurza i w ogóle jakoś tak nie widzę wyrozumiałości, jest strasznie niecierpliwy, a na dogranie obslugi dzidziusia trzeba czasu, wczoraj chyba z 5 razy płakałam, jak pojechał na masaż to na spokojnie wszystko zrobiłam z małym, ciężko było fizycznie bo wszystko mnie ciągnęło i bolało ale psychicznie jakoś tak bardziej komfortowo, nikt mnie nie strofował
Roma1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 10:22   #2428
Bazille
Raczkowanie
 
Avatar Bazille
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 409
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez majkela12 Pokaż wiadomość
Hej
Ja od wczoraj w szpitalu. Wczoraj cewnik i z rozwarcia na 2 palce zrobiły się 3-4. Teraz leżę na porodowce i pije oksy. Poprosimy kciuki

Wysłane z mojego SM-J500F przy użyciu Tapatalka
Juhu! Powodzenia Majkela wracaj do nas za godzinę z Maluszkiem w ramionach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Fufka Pokaż wiadomość
Hej,

Majkela kciuki, żeby szybko poszło

Ja na kwiatki jutro nie liczę, z dwóch powodów, stoją jeszcze goździki, które kupiłam 1,5 tygodnia temu a dwa, TŻ raczej jutro domu nie opuści, więc nie będzie jak, a kwiaciarni w pobliżu brak. Ale przyznam, że 3 tygodnie temu sam z.siebie przyniósł mi bukiet tulipanów


Stokrotka, chyba wszystkie pary mają problemy, jak się pojawi dziecko, a szczególnie pierwsze. Głowa do góry, pogadajcie i się wszystko ułoży.

Od kilku dni mam problem bo drętwieją mi dłonie a w szczególności opuszki palców, na szczęście nie wszystkie. Z tego co czytałam to nic z tym nie można zrobić :/ samo po porodzie przejdzie. Teraz dopiero rozumiem Bazille jak ja drętwienie męczyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
współczuję dretwienia . Nie pocieszę, w środę będzie 4 tyg od porodu, a 2,5 palca nadal boli. Ale jest postęp, bo bolało aż z 7 cm za nadgarstkiem, teraz już same palce.
Zaraz, jeśli chcesz podeślę Ci na priv foto od mojej znajomej fizjo z ćwiczeniami. Robiłam i dzięki temu w 60 procentach odpuściło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Dziewczyny, nie chce generalizować, ale dużo facetów ma ten problem. Nie noszą dzidzisuia pod sercem, widzą tylko rosnący brzuch, nie cuzja ani bólu, ani radości wewnętrznej z faktu ciąży. To jest tylko wyobraźnia, do jednych przemawia bardziej realnie, do innych abstrakcyjnie. I kiedy dochodzi do zderzenia z rzeczywistością, stają się jak małe dzieci - zagubieni, opuszczeni i pozbawieni uwagi. Ktoś w życiu stał się ważniejszy i to boli. Choć nie mówią o tym, to tak to czują-takie "małe samoluby" z nich. Dlatego, choć nie powinno tak być, dajcie sobie i im czas na akceptację nowej sytuacji. Oczywiście, czasem nie da się inaczej jak tylko sprowadzić "wstrząsem" na ziemię, żeby facet się ogarnął...
Życzę Wam powodzenia, oby Wasze kryzysy szybko się kończyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Bazille
Czas edycji: 2021-03-07 o 10:24
Bazille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 10:31   #2429
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 249
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Cytat:
Napisane przez Bazille Pokaż wiadomość
Juhu! Powodzenia Majkela wracaj do nas za godzinę z Maluszkiem w ramionach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:07 ----------

współczuję dretwienia . Nie pocieszę, w środę będzie 4 tyg od porodu, a 2,5 palca nadal boli. Ale jest postęp, bo bolało aż z 7 cm za nadgarstkiem, teraz już same palce.
Zaraz, jeśli chcesz podeślę Ci na priv foto od mojej znajomej fizjo z ćwiczeniami. Robiłam i dzięki temu w 60 procentach odpuściło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Dziewczyny, nie chce generalizować, ale dużo facetów ma ten problem. Nie noszą dzidzisuia pod sercem, widzą tylko rosnący brzuch, nie cuzja ani bólu, ani radości wewnętrznej z faktu ciąży. To jest tylko wyobraźnia, do jednych przemawia bardziej realnie, do innych abstrakcyjnie. I kiedy dochodzi do zderzenia z rzeczywistością, stają się jak małe dzieci - zagubieni, opuszczeni i pozbawieni uwagi. Ktoś w życiu stał się ważniejszy i to boli. Choć nie mówią o tym, to tak to czują-takie "małe samoluby" z nich. Dlatego, choć nie powinno tak być, dajcie sobie i im czas na akceptację nowej sytuacji. Oczywiście, czasem nie da się inaczej jak tylko sprowadzić "wstrząsem" na ziemię, żeby facet się ogarnął...
Życzę Wam powodzenia, oby Wasze kryzysy szybko się kończyły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak poproszę

Mój TŻ jest typem, który lubi być przytulany i głaskany, więc wiem, że będę miała 2 ssaki, które będą miały takie same potrzeby i obojgu będę musiała je zapewnić. Co prawda kupiłam mu koszulkę do kangurowania, ale nie wiem czy to mu/im mnie zastąpi często mu mówię, jak się nasze życie zmieni, ale wiadomo jak do tego dojdzie, to zawsze będzie zaskoczenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-07, 11:00   #2430
whimxx
pani.dietetyk
 
Avatar whimxx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 560
Dot.: Mamuśki marcóweczki 2021 cz. II :)

Majkela, trzymam mocno kciuki!

AnnLady - a jak Wasza starszaczka dogaduje się z młodą? I jak ogólnie sobie radzi z sytuacją?


Ja nie zapeszam, ale wszystko mi mówi, że mój zapomni jutro - a chociaż raz nie mam zamiaru zawczasu subtelnie o czymś przypominać. Chyba, że mnie zaskoczy, to na pewno się pochwalę. No, zobaczymy...

Roma, dzieki Tobie dodałam śpiworek do koszyka od razu jak przeczytałam co napisałaś :P I robię TŻtowi szkolenie pt "co gdzie się dla Zuzi znajduje"
__________________
Dietetyk kliniczny
whimxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-15 20:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.