Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3 - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 13:13   #2401
olkens03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam. Mam problem. Ostatni raz kochałam się z chłopakiem 05.10 okres zazwyczaj mam regularny, dostaję co 30-31dni, teraz powinnam mieć 8 września. Okres się spóźnia już 3dzień. Podczas stosunku chłopak (bez prezerwatywy) tylko dosłownie na chwilę włożył penisa do środka, jedno pchnięcie, po czym założył prezerwatywę i mimo wszystko skończył na zewnątrz. Istnieje ryzyko ciąży? Odchodzę już od zmysłów, mam 17 lat. Wydaje mi się, że każde objawy wskazują na ciąże. (częste chodzenie do ubikacji, bolące piersi, bolący brzuch na dole, senność, apetyt) Wpadam w paranoję. Chłopak mówi, że okres się spóźnia przez stres, bo o niczym innym nie myślę. Jak myślicie?
olkens03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:18   #2402
ooleczkaa
Przyczajenie
 
Avatar ooleczkaa
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez olkens03 Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem. Ostatni raz kochałam się z chłopakiem 05.10 okres zazwyczaj mam regularny, dostaję co 30-31dni, teraz powinnam mieć 8 września. Okres się spóźnia już 3dzień. Podczas stosunku chłopak (bez prezerwatywy) tylko dosłownie na chwilę włożył penisa do środka, jedno pchnięcie, po czym założył prezerwatywę i mimo wszystko skończył na zewnątrz. Istnieje ryzyko ciąży? Odchodzę już od zmysłów, mam 17 lat. Wydaje mi się, że każde objawy wskazują na ciąże. (częste chodzenie do ubikacji, bolące piersi, bolący brzuch na dole, senność, apetyt) Wpadam w paranoję. Chłopak mówi, że okres się spóźnia przez stres, bo o niczym innym nie myślę. Jak myślicie?
myślę, że to wina stresu :P głowa do góry i nie myśl tyle o tym
ooleczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 13:46   #2403
panikujeeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

To nie byla sperma tylko plyn ejakulacyjny . Czyli ryzyko zajscia w ciaze jest male nawet jesli troche dostalo sie do pochwy a dziewczyna miala dni plodne ?
panikujeeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:00   #2404
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez olkens03 Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem. Ostatni raz kochałam się z chłopakiem 05.10 okres zazwyczaj mam regularny, dostaję co 30-31dni, teraz powinnam mieć 8 września. Okres się spóźnia już 3dzień. Podczas stosunku chłopak (bez prezerwatywy) tylko dosłownie na chwilę włożył penisa do środka, jedno pchnięcie, po czym założył prezerwatywę i mimo wszystko skończył na zewnątrz. Istnieje ryzyko ciąży? Odchodzę już od zmysłów, mam 17 lat. Wydaje mi się, że każde objawy wskazują na ciąże. (częste chodzenie do ubikacji, bolące piersi, bolący brzuch na dole, senność, apetyt) Wpadam w paranoję. Chłopak mówi, że okres się spóźnia przez stres, bo o niczym innym nie myślę. Jak myślicie?
Bolące piersi to pewnie oznaka okresu, który się spóźnia :P Nie myśl o tym, nie ma szansy, żebyś była w ciąży.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 14:07   #2405
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez panikujeeee Pokaż wiadomość
To nie byla sperma tylko plyn ejakulacyjny . Czyli ryzyko zajscia w ciaze jest male nawet jesli troche dostalo sie do pochwy a dziewczyna miala dni plodne ?
Uspokój się już. Nie wiemy, co dostało się do pochwy, czy sam płyn czy płyn ze zdolnymi do zapłodnienia plemnikami. Nawet jeśli to drugie - to i tak prawdopodobieństwo jest bardzo małe.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-11, 23:02   #2406
julaa82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 47
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez panikujeeee Pokaż wiadomość
To nie byla sperma tylko plyn ejakulacyjny . Czyli ryzyko zajscia w ciaze jest male nawet jesli troche dostalo sie do pochwy a dziewczyna miala dni plodne ?
Dawniej sądzono, że nieliczne plemniki znajdujące się w preejakulacie są martwe, a wiec niezdolne do zapłodnienia komórki jajowej. Najnowsze badania wskazują jednak, że w preejakulacie mogą znajdować się (i często znajdują się!) nie tylko żywe i ruchliwe plemniki, ale również limfocyty CD4 i makrofagi.
julaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-13, 19:15   #2407
Katrinaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

mam pytanie, biorę tabletki anty od kilku miesięcy, współżyłam w czwartek 10.10.2013 i w niedziele(dziś) zażyłam ostatnią tabletkę bo potem mam 7 dniową przerwę normalnie, czy jeśli odstawie tabletki po tej 7 dniowej przerwie prawda ze nie ma szans bym była w ciąży?
Katrinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 14:48   #2408
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Katrinaaaaa Pokaż wiadomość
mam pytanie, biorę tabletki anty od kilku miesięcy, współżyłam w czwartek 10.10.2013 i w niedziele(dziś) zażyłam ostatnią tabletkę bo potem mam 7 dniową przerwę normalnie, czy jeśli odstawie tabletki po tej 7 dniowej przerwie prawda ze nie ma szans bym była w ciąży?
Czekaj, nie wiem czy dobrze zrozumiałam. Bo zrozumiałam to na 2 sposoby.
1. Od dzisiaj masz 7 - dniową przerwę, po przerwie chcesz odstawić tabletki i się pytasz czy będziesz chroniona? Oczywiście że nie jesteś! Odstawienie tabletek oznacza, że z powrotem masz owulację i możesz zajść.
2. Jeśli chodzi Ci o to, że współżyłaś w czwartek i czy po 7 - dniowej przerwie po odstawieniu tabletek możesz zostać zapłodniona przez tamte plemniki? Nie. Plemniki nie mają aż tak długiej żywotności. Kiedyś czytałam, że max to 7 dni ale mogę się mylić. Ale w ciąży byś nie była
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.






Edytowane przez Lady Audrey
Czas edycji: 2013-10-14 o 14:52
Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 15:36   #2409
Katrinaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

chodzi mi o tą 2 wersje, dziękuje
Katrinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:09   #2410
AlkaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam!
Założyłam wreszcie po roku czasu podglądania konto
Mam wielki problem. Zażywam tabletki artizia, natomiast ostatnio zachorowałam dosyć poważnie. Został przepisany mi antybiotyk o nazwie Amoksiklav. Oczywiście przezorny zawsze ubezpieczony i przeczytałam dosyć szczegółowo ulotkę dołączona do opakowania.... NIC NIE BYŁO NAPISANE O TYM ZE DZIAŁAJĄ NA TABLETKI ANTY! Tak więc nie przejmując się, zapewniałam partnera, że nie ma się czym martwić. Niestety kiedy się dowiedziałam, że niestety mogą miec wpływ na antykoncepcje było już po 4 upojnych nocach (partner nie kończył we mnie). Co się okazało. Dość, że te antybiotyki osłabiają bądź co lepsze neutralizują ich działanie to jeszcze zapomniałam przyjąć jednej z tabletek artizii (powiem szczerze, że nie pamiętam nawet której w tym zabieganiu i urwaniu głowy ze studiami)...... Kurcze! Nie wiem co robić. Dziś o 22 przyjęłam ostatnią tabletkę antybiotyku i tabletek antykoncepcyjnych...... Jaka jest szansa, że nie ma ciąży i że ja sobie ją tylko wmówiłam! I kiedy mogę zrobić test ciążowy (po ilu dniach od ostatniego stosunku)? POMOCY bo zwariuję....
AlkaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 00:27   #2411
AlkaK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

A właśnie i teraz sobie uświadomiłam moją dodatkową głupotę. Mianowicie przyjmowałam tabletki anty razem z antybiotykiem. Pojawiło się pieczenie pochwy i gesty biały śluz....
Jeszcze raz koleżanki. Pomocy
AlkaK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-15, 11:11   #2412
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez AlkaK Pokaż wiadomość
Witam!
Założyłam wreszcie po roku czasu podglądania konto
Mam wielki problem. Zażywam tabletki artizia, natomiast ostatnio zachorowałam dosyć poważnie. Został przepisany mi antybiotyk o nazwie Amoksiklav. Oczywiście przezorny zawsze ubezpieczony i przeczytałam dosyć szczegółowo ulotkę dołączona do opakowania.... NIC NIE BYŁO NAPISANE O TYM ZE DZIAŁAJĄ NA TABLETKI ANTY! Tak więc nie przejmując się, zapewniałam partnera, że nie ma się czym martwić. Niestety kiedy się dowiedziałam, że niestety mogą miec wpływ na antykoncepcje było już po 4 upojnych nocach (partner nie kończył we mnie). Co się okazało. Dość, że te antybiotyki osłabiają bądź co lepsze neutralizują ich działanie to jeszcze zapomniałam przyjąć jednej z tabletek artizii (powiem szczerze, że nie pamiętam nawet której w tym zabieganiu i urwaniu głowy ze studiami)...... Kurcze! Nie wiem co robić. Dziś o 22 przyjęłam ostatnią tabletkę antybiotyku i tabletek antykoncepcyjnych...... Jaka jest szansa, że nie ma ciąży i że ja sobie ją tylko wmówiłam! I kiedy mogę zrobić test ciążowy (po ilu dniach od ostatniego stosunku)? POMOCY bo zwariuję....
Cytat:
Napisane przez AlkaK Pokaż wiadomość
A właśnie i teraz sobie uświadomiłam moją dodatkową głupotę. Mianowicie przyjmowałam tabletki anty razem z antybiotykiem. Pojawiło się pieczenie pochwy i gesty biały śluz....
Jeszcze raz koleżanki. Pomocy
Tak, głupota, dobrze, że to wiesz Mogłaś sprawdzić interakcje tabletek anty z tymi antybiotykami. No i niestety możesz być w ciąży, tym bardziej że zapomniałaś wziąć tabletki. Jeśli nie dostaniesz teraz krwawienia z odstawienia to zrób test, teraz wykrywają one ciąże dosyć szybko.

A co do drugiego to jeśli jest pieczenie i swędzenie, grudkowate upławy to niestety możesz mieć grzybicę pochwy, ja też właśnie po zażywaniu antybiotyku ją miałam i konieczna jest wizyta u ginekologa.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 18:19   #2413
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez AlkaK Pokaż wiadomość
A właśnie i teraz sobie uświadomiłam moją dodatkową głupotę. Mianowicie przyjmowałam tabletki anty razem z antybiotykiem. Pojawiło się pieczenie pochwy i gesty biały śluz....
Jeszcze raz koleżanki. Pomocy
Przy antybiotykach potrzebne są probiotyki.
A przy tablatkach anty to najlepiej się dodatkowo zabezpieczyć. Ważne są takie rzeczy, trzeba pamietać o tym.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 11:24   #2414
zapytanie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej. Zaczęłam brać tabletki anty w 3 dniu miesiączki więc zgodnie z ulotką przez te pierwsze 7 dni powinnam się dodatkowo zabezpieczyć. Po 5 dniach (czyli po 5 wziętych tabletkach) doszło między mną a Tż do zbliżenia, w sensie wszedł we mnie i były tylko 3-4 pchnięcia i wyszedł przez to że bolało (pierwszy raz). Dodam że po tabletkach miałam też upławy lekkie, a okres skończył mi się 2 dni wcześniej. Czy jest jakieś ryzyko że mogę być w ciąży? Dzisiaj obudziły mnie straszne mdłości, do zbliżenia doszło ok 2 tyg temu, nie wiem czy to może od tabletek, to moje pierwsze opakowanie jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych.
zapytanie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 11:38   #2415
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez zapytanie89 Pokaż wiadomość
Hej. Zaczęłam brać tabletki anty w 3 dniu miesiączki więc zgodnie z ulotką przez te pierwsze 7 dni powinnam się dodatkowo zabezpieczyć. Po 5 dniach (czyli po 5 wziętych tabletkach) doszło między mną a Tż do zbliżenia, w sensie wszedł we mnie i były tylko 3-4 pchnięcia i wyszedł przez to że bolało (pierwszy raz). Dodam że po tabletkach miałam też upławy lekkie, a okres skończył mi się 2 dni wcześniej. Czy jest jakieś ryzyko że mogę być w ciąży? Dzisiaj obudziły mnie straszne mdłości, do zbliżenia doszło ok 2 tyg temu, nie wiem czy to może od tabletek, to moje pierwsze opakowanie jakichkolwiek tabletek antykoncepcyjnych.
Jeśli nie doszedł w Tobie to nie ma ciąży, ale i tak kontakt powinien być w prezerwatywie, następnym razem pamiętaj o tym. Mdłości mogą być spowodowane tabletkami, ja przy pierwszym opakowaniu też miałam nocne mdłości.
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 11:51   #2416
zapytanie89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Jeśli nie doszedł w Tobie to nie ma ciąży, ale i tak kontakt powinien być w prezerwatywie, następnym razem pamiętaj o tym. Mdłości mogą być spowodowane tabletkami, ja przy pierwszym opakowaniu też miałam nocne mdłości.
Nie, nie doszedł we mnie. Dziękuję, uspokoiłaś mnie
zapytanie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:51   #2417
Mad Star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam was dziewczyny!
Nie znalazłam takiej sytuacji jak moja nigdzie dotąd może Wy tutaj będziecie mądrzejsze .
Otóż przy ostatniej tabletce z poprzedniego opakowania musiałam zacząć zażywać antybiotyk. Zrobiłam przerwę normalnie ale przez 3 dni przed antybiotykiem przez czas jego stosowania (5 dni) i po jego stosowaniu (8 dni) nie odbył się żaden stosunek ( w 7 dniu po antybiotyku jedynie nasienie znalazło się w "okolicach" ale nie dotknęło ich (najwyżej kropla nad). Dziś (9 dzień) użyliśmy z chłopakiem prezerwatywy. Nie pękła jednak po wytrysku (w pochwie) chyba przy wyjmowaniu leciutko się zsunęła w dół penisa (nie spadła całkowicie).
Czy jest zwiększona szansa na ewentualną niechcianą ciążę czy też tabletki odzyskały już pełną skuteczność?
Mad Star jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 21:12   #2418
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mad Star Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny!
Nie znalazłam takiej sytuacji jak moja nigdzie dotąd może Wy tutaj będziecie mądrzejsze .
Otóż przy ostatniej tabletce z poprzedniego opakowania musiałam zacząć zażywać antybiotyk. Zrobiłam przerwę normalnie ale przez 3 dni przed antybiotykiem przez czas jego stosowania (5 dni) i po jego stosowaniu (8 dni) nie odbył się żaden stosunek ( w 7 dniu po antybiotyku jedynie nasienie znalazło się w "okolicach" ale nie dotknęło ich (najwyżej kropla nad). Dziś (9 dzień) użyliśmy z chłopakiem prezerwatywy. Nie pękła jednak po wytrysku (w pochwie) chyba przy wyjmowaniu leciutko się zsunęła w dół penisa (nie spadła całkowicie).
Czy jest zwiększona szansa na ewentualną niechcianą ciążę czy też tabletki odzyskały już pełną skuteczność?
To jest 9 dzień od ostatniej tabletki antybiotyku?
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-21, 21:20   #2419
Mad Star
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 84
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

tak z tym, że nie doczytałam w ulotce (niestety;/ ) , a tam jest napisane, że jeśli zostało mniej tabletek do przerwy niż antybiotyku to należy jej nie robić, a ja ją zrobiłam ;/ dlatego nie wiem czy już to stężenie tabletki we krwi jest wystarczające
Mad Star jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 18:12   #2420
raratara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Witam wszystkich
Zdecydowałam się tu napisać, pomimo że jestem raczej pewna, że nie jestem w ciąży, ale świruję i zdarzają mi się takie momenty paniki i chcę po prostu, by ktoś obcy mi to powiedział, że nie ma co się martwić.
A więc, w zeszłym tygodniu, niefortunnie w moje dni płodne, miał miejsce mój pierwszy raz. Było oczywiście zabezpieczenie - prezerwatywa, z którą wszystko było w porządku, a do wytrysku doszło poza mną.
Jednak kilka dni utrzymuje się ból podbrzusza, przez co zaczynam sama się nakręcać, że może jakimś cudem zaistniała taka możliwość zapłodnienia. Trochę się boję i panikuję na wyrost, no ale cóż, teraz mogę tylko żałować, że to zrobiłam.Nic więcej mi nie pozostało.
raratara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 18:21   #2421
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez raratara Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Zdecydowałam się tu napisać, pomimo że jestem raczej pewna, że nie jestem w ciąży, ale świruję i zdarzają mi się takie momenty paniki i chcę po prostu, by ktoś obcy mi to powiedział, że nie ma co się martwić.
A więc, w zeszłym tygodniu, niefortunnie w moje dni płodne, miał miejsce mój pierwszy raz. Było oczywiście zabezpieczenie - prezerwatywa, z którą wszystko było w porządku, a do wytrysku doszło poza mną.
Jednak kilka dni utrzymuje się ból podbrzusza, przez co zaczynam sama się nakręcać, że może jakimś cudem zaistniała taka możliwość zapłodnienia. Trochę się boję i panikuję na wyrost, no ale cóż, teraz mogę tylko żałować, że to zrobiłam.Nic więcej mi nie pozostało.
Nawet gdybys zaszla to bol brzucha nie jest oznaka ciazy)
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-22, 22:23   #2422
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez raratara Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Zdecydowałam się tu napisać, pomimo że jestem raczej pewna, że nie jestem w ciąży, ale świruję i zdarzają mi się takie momenty paniki i chcę po prostu, by ktoś obcy mi to powiedział, że nie ma co się martwić.
A więc, w zeszłym tygodniu, niefortunnie w moje dni płodne, miał miejsce mój pierwszy raz. Było oczywiście zabezpieczenie - prezerwatywa, z którą wszystko było w porządku, a do wytrysku doszło poza mną.
Jednak kilka dni utrzymuje się ból podbrzusza, przez co zaczynam sama się nakręcać, że może jakimś cudem zaistniała taka możliwość zapłodnienia. Trochę się boję i panikuję na wyrost, no ale cóż, teraz mogę tylko żałować, że to zrobiłam.Nic więcej mi nie pozostało.
Po kilku dniach od stosunku nie mialabys objawow ewentualnej ciazy. Mieliscie zabezpieczenie, nie panikuj. Az tak boisz sie ciazy ze zalujesz swojego pierwszego razu?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 12:33   #2423
LilyJo
Raczkowanie
 
Avatar LilyJo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej dziewczyny! mam delikatnie mowiac, male zamartwienie. Biore plastry, ostatnio mialam okres przesuniety o jeden dzien i bardzo krotki, trwal 3 dni. Poprzednie trwaly 6 dni, i zaczynaly sie w te same dni. Przyjmuje plastry od 4 miesiecy. Od poniedzialku strasznie boli mnie zoladek( glownie wieczorem), w poniedzialek mialam biegunke i wymioty ale teraz juz jest lepiej. Kochalismy sie z chlopakiem dodatkowo z prezerwatywa, no moze na poczatku zaczynalismy bez, ale konczyl zawsze w prezerwatywie. Plastry tez biore regularnie i tak jak trzeba. Moje pytanie, wiem, ze moze dziwne i dziecinne, ale czy jest mozliwa ciaza? Pieknie prosze o odpowiedz. Dzieki
__________________
Ohne Musik wäre das Leben ein Irrtum.
LilyJo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 18:59   #2424
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez LilyJo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! mam delikatnie mowiac, male zamartwienie. Biore plastry, ostatnio mialam okres przesuniety o jeden dzien i bardzo krotki, trwal 3 dni. Poprzednie trwaly 6 dni, i zaczynaly sie w te same dni. Przyjmuje plastry od 4 miesiecy. Od poniedzialku strasznie boli mnie zoladek( glownie wieczorem), w poniedzialek mialam biegunke i wymioty ale teraz juz jest lepiej. Kochalismy sie z chlopakiem dodatkowo z prezerwatywa, no moze na poczatku zaczynalismy bez, ale konczyl zawsze w prezerwatywie. Plastry tez biore regularnie i tak jak trzeba. Moje pytanie, wiem, ze moze dziwne i dziecinne, ale czy jest mozliwa ciaza? Pieknie prosze o odpowiedz. Dzieki
Plaster się nie odkleja? Ciąża przy plastrach jest możliwa ale nie od biegunki, tylko niewłaściwego stosowania. Masz wątpliwości to zrób test.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 19:01   #2425
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez LilyJo Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! mam delikatnie mowiac, male zamartwienie. Biore plastry, ostatnio mialam okres przesuniety o jeden dzien i bardzo krotki, trwal 3 dni. Poprzednie trwaly 6 dni, i zaczynaly sie w te same dni. Przyjmuje plastry od 4 miesiecy. Od poniedzialku strasznie boli mnie zoladek( glownie wieczorem), w poniedzialek mialam biegunke i wymioty ale teraz juz jest lepiej. Kochalismy sie z chlopakiem dodatkowo z prezerwatywa, no moze na poczatku zaczynalismy bez, ale konczyl zawsze w prezerwatywie. Plastry tez biore regularnie i tak jak trzeba. Moje pytanie, wiem, ze moze dziwne i dziecinne, ale czy jest mozliwa ciaza? Pieknie prosze o odpowiedz. Dzieki
Nie jestem ekspertem, ale powiem Ci, ze u mnie przy braniu pigulek tez "okresy" bywaly rozne... Raz skąpe, raz obfite. Moim zdaniem tez powinnas zrobic test i bedziesz miec spokojna glowe.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-23, 21:02   #2426
LilyJo
Raczkowanie
 
Avatar LilyJo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Plaster sie nie odklejal wszystko bylo ok jak je przyjmowalam. Moze sie zatrulam czyms, ale na wszelki wypadek ide jutro do gin Mam nadzieje, ze prezentu nie przyniose Dziekuje Wam za odpowiedz.
__________________
Ohne Musik wäre das Leben ein Irrtum.
LilyJo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 07:13   #2427
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez LilyJo Pokaż wiadomość
Plaster sie nie odklejal wszystko bylo ok jak je przyjmowalam. Moze sie zatrulam czyms, ale na wszelki wypadek ide jutro do gin Mam nadzieje, ze prezentu nie przyniose Dziekuje Wam za odpowiedz.
Bierzesz plastry to jak biegunka ma obnizyc skutecznosc??
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 09:03   #2428
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Bierzesz plastry to jak biegunka ma obnizyc skutecznosc??
Ja tez nie rozumiem. Mam wrazenie ze autorka nie czytala ulotki i traktuje plastry jak tabletki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury

Edytowane przez PaulinciaKWC
Czas edycji: 2013-10-24 o 09:04
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 12:46   #2429
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Hej dziewczyny, pytam w imieniu przyjaciółki, która nie ma tutaj konta:

Stosunek miał miejsce w 13 dniu cyklu, w prezerwatywie (podobno nie była pęknięta). Wczoraj, tj. 20 dzień cyklu wystąpiło plamienie (tydzień po stosunku). Cykle regularne, co 27-28 dni, nigdy wcześniej plamienie nie występowało. Przeszukałyśmy pół Internetu i jedyna informacja to krwawienie implantacyjne. Czy to może być ciąża?
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 12:53   #2430
LilyJo
Raczkowanie
 
Avatar LilyJo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 57
Dot.: Czy mogę być w ciąży - wątek zbiorczy cz. 3

Czytalam ulotke, doskonale wiem ze ani wymioty ani biegunka nie wplywaja na skutecznosc plastrow. Chodzilo mi o to czy moje objawy czyli:
wymioty,begunka i bol brzucha moga cos sugerowac. np ciaze.
__________________
Ohne Musik wäre das Leben ein Irrtum.
LilyJo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-09 19:40:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.