Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro. - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 14:41   #2401
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
za chwilę powinno Ci wskoczyć, ze zakończona. no chyba, ze w tzw międzyczasie kupująca anuluje wpłatę
No ale jak ma wskoczyć jak w ogóle jej nie ma, nie mam nic do ściągnięcia z subkonta... Zawsze od razu po wpłacie wchodziłam na all, zlecałam wypłatę i była jako rozpoczęta, a teraz nie mam co ściągnąć .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:44   #2402
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Asiu ona wypełniła formularz, wybrała bank itd ale jeszcze widocznie nie wpłaciła.
stąd status "rozpoczęta" chyba

dostaniesz wpłatę, to będzie mail
spokojnie
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:46   #2403
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Asiu ona wypełniła formularz, wybrała bank itd ale jeszcze widocznie nie wpłaciła.
stąd status "rozpoczęta" chyba

dostaniesz wpłatę, to będzie mail
spokojnie
dokładnie
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 14:51   #2404
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Haha, ja się nie niecierpliwię bo jej sprawa kiedy wpłaci, tylko od strony technicznej nigdy tak nie było. Skoro ma status jako rozpoczęta to znaczy, że musiała zapłacić a wtedy od razu automatycznie pojawiają się pieniądze do ściągnięcia, a teraz ich nie ma . Jakby właśnie wcale nie zapłaciła .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 15:03   #2405
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Czasem jest jakas awaria i nawet do 24 godzin to zajmuje - mialam tak kiedys, a ostatnio to pare godzin mi trwało.
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:04   #2406
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

ja nie odpisalam jeszcze pani X - "milosniczki Miss Dior Cherie", ale chyba odpisze - i rzuce jej kilkoma linkami tego typu:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10906661
gdzie co rusz, w tytule MDCh widnieje dodatkowe okreslene w postaci EDT. tak mi sie przypomnialo, po wejsciu w linka z weryfikacyjnego - i na nowo we mnie niesmak powstal

ciekawa jestem tez bardzo, dlaczego akurat mnie taki "zaszczyt" bycia pouczana kopnal? Jedynam Wybrana, tak jak Miss Dior Cherie jest tylko jedna?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:29   #2407
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Czasem jest jakas awaria i nawet do 24 godzin to zajmuje - mialam tak kiedys, a ostatnio to pare godzin mi trwało.
Maila z wyborem płatności przez PzA dostałam wczoraj o 9.30 rano .

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ja nie odpisalam jeszcze pani X - "milosniczki Miss Dior Cherie", ale chyba odpisze - i rzuce jej kilkoma linkami tego typu:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10906661
gdzie co rusz, w tytule MDCh widnieje dodatkowe okreslene w postaci EDT. tak mi sie przypomnialo, po wejsciu w linka z weryfikacyjnego - i na nowo we mnie niesmak powstal

ciekawa jestem tez bardzo, dlaczego akurat mnie taki "zaszczyt" bycia pouczana kopnal? Jedynam Wybrana, tak jak Miss Dior Cherie jest tylko jedna?
Pisz zpisz, ciekawa jestem co teraz odpowie .
Nie zdziwiłabym się jakby teraz była bardziej bezczelna . Dostaniesz ochrzan, zobaczysz .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:39   #2408
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Haha, ja się nie niecierpliwię bo jej sprawa kiedy wpłaci, tylko od strony technicznej nigdy tak nie było. Skoro ma status jako rozpoczęta to znaczy, że musiała zapłacić a wtedy od razu automatycznie pojawiają się pieniądze do ściągnięcia, a teraz ich nie ma . Jakby właśnie wcale nie zapłaciła .
Ja już też miała kilka razy takie akcje, nawet mi raz kupujący przesłał printscreena, on płatności dokonał i cały czas wisiało, że " rozpoczęte". Miał kilka późniejszych transakcji na mniejsze kwoty i one miały już status zakończone. Info, że wpłacił dostałam po ponad 30godz i tak miałam kilka razy już.
Może po prostu all losowo wybiera sobie transakcje i przetrzymuje kasę, którą gromadzi na overnajtach czy innych lokatach

Ale dziwi mnie, że ktoś czeka, aż kasa z PzA trafi mu na konto bankowe, mi wystarczy potwierdzenie, że mam już wpłatę na subkoncie allegrowym i wtedy wysyłam towar.
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:47   #2409
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
Ja już też miała kilka razy takie akcje, nawet mi raz kupujący przesłał printscreena, on płatności dokonał i cały czas wisiało, że " rozpoczęte". Miał kilka późniejszych transakcji na mniejsze kwoty i one miały już status zakończone. Info, że wpłacił dostałam po ponad 30godz i tak miałam kilka razy już.
Może po prostu all losowo wybiera sobie transakcje i przetrzymuje kasę, którą gromadzi na overnajtach czy innych lokatach

Ale dziwi mnie, że ktoś czeka, aż kasa z PzA trafi mu na konto bankowe, mi wystarczy potwierdzenie, że mam już wpłatę na subkoncie allegrowym i wtedy wysyłam towar.
Acha, no to czekam dalej .
Tylko, ża ja info, że wpłacił to mam, tylko tych środków nie ma na all do ściąnięcia... Nie czekam aż będą na osobistym tylko nie mam ich nawet na subkoncie all.

Ja bym jej wysłała tylko cały czas jest tak jakby nie płaciła...
Chociaż na samym początku w ramach buntu przeciwko systemowi czekałam .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:53   #2410
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Haha, ja się nie niecierpliwię bo jej sprawa kiedy wpłaci, tylko od strony technicznej nigdy tak nie było. Skoro ma status jako rozpoczęta to znaczy, że musiała zapłacić a wtedy od razu automatycznie pojawiają się pieniądze do ściągnięcia, a teraz ich nie ma . Jakby właśnie wcale nie zapłaciła .
wydaje mi się, ze wcale niekoniecznie. mnie kilka razy zdarzylo się owszem rozpocząć proces płacenia, ale nie dokończyć z przyczyn obiektywnych i wisiałam jako rozpoczęta, a nie zapłacilam (bo mi na przyklad strona banku się zmuliła etc). Na Twoim miejscu poczekałabym, aż kasa będzie na koncie allegrowym
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:55   #2411
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
wcale nie prawda-zalezy od tego jak ją nadawca nada-czy jako paczke czy jako list. paczka moze wazyc 10 deko i być paczką, a list moze wazyc 2 kilo i byc listem.

opakowanie faktycznie nie ma znaczenia

paczka ma naklejony na sobie druk nadania paczki
Nie zrozumiałyśmy się, mi chodziło nie o masę, tylko o wymiary.
Tzn. jak wiadomo listy polecone są tańsze od paczek i chodziło mi o to, że jeśli ktoś wysyła coś małego, co się zmieści w małym pudełku, to po co nadawać jako paczkę, skoro można jako list polecony.
Na stronie poczty można sprawdzić max. wymiary listu gabarytu B, co się nie mieści pójdzie jako paczka.
Tzn. oczywiscie to od danej osoby zależy jak nada, ale po co kiedy ma się możliwość wys. w pudełku jako list, nadawać jako paczkę.
Doczytałam o jaką sprawę chodziło Emilks i faktycznie w takiej sytuacji nie powinan nadwac w kopercie.


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ale juz 2,10 kg wazyc nie moze
tak ze Poziomka tez miala racje, bo przesylke mozna nadac jako list do okreslonej wagi i gabarytu
http://www.cennik.poczta.lublin.pl/h...l#wymiary_list


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
chodziło mi o słowa ze jesli przesyłka miesci sie w gabarycie listu to pójdzie jako list-taka przesyłka pójdzie jako to co sie chce czyli albo list albo paczka.
Tak, owszem, ale mi chodziło o to, że po co nadawać przesyłkę w pudełku, która kwalifikuje się jako list jako paczkę, gdzie opłata jest większa.


Cytat:
Napisane przez Emiks Pokaż wiadomość
W tym konkretnym przypadku jednak chodziło też o - jak to nazwałaś - formę pakowania, ponieważ dotyczyło to przedmiotu szklanego, kruchego o niewielkiej wadze i małych gabarytach. Były dwie dostępne opcje: list i paczka, wybrałam naturalnie paczkę, z przekonaniem, że będzie to kartonik i nawet przez myśl mi nie przeszło, że sprzedawca wyśle to w kopercie, równie dobrze mogłam wybrać list.
Oczywiście, tak jak napisała Polly_ wszystko zależy od tego jak nadawca nada przesyłkę.
Tu akurat nie rozumiem wys. w kopercie, ale cóż różne rzeczy się zdarzają, jak kiedyś dostałam perfumy w kopercie bąbelkowej, ale one same w ogóle nieowiniete bąbelkami.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość

Natomiast powiedzcie czy jest możliwe, że jak komuś zapłaciłam przez PzA a pieniądze sprzedawca będzie miał u siebie za miesiąc . Kupiłam coś ostatnio (od wizażanki ) i była wzmianka w opisie, że wpłata bezpośrednio na konto przyspieszy wysyłkę, pomyślałam, że chodzi właśnie o czekanie tych ew. kilku dni kiedy pieniądze z subkonta znajdą się na koncie osobistym i zapłaciłam przez PzA, ponieważ aż tak bardzo mi się nie spieszyło. Potem dostałam maila, że szkoda, że nie wpłaciłam tradycyjnie bo pieniądze będą na koncie za miesiąc...

Druga sprawa (może nie bulwers ale związane z PzA dziś wałkowanym ), dziewczyna kupiła ode mnie wodę (ciut się wytargowała i ja się zgodziłam) i napisała, że zrobi od razu przelew i prosi o szybką wysyłkę bo chce wodę jak najszybciej mieć. Nast. dnia na koncie nie miałam nic ale dostałam maila wygenerowanego automatycznie z całym formularzem, że sprzedający wybrał metodę płatności PzA, wchodzę na all żeby zlecić wypłatę a tam nic nie ma do ściągnięcia . Czy ona w ogóle nie dokończyła całego tego procesu, można tylko wybrać taką formę, nie zapłacić a dostaje się i tak tego autom. maila?
Odnośnie pierwszego, to chyba ta osoba jest jakaś niedoinformowana albo nie wiem co - nawet jeśli ustawiła wypłaty co miesiąc tzn. wypłaty automatyczne, to przecież może zlecić samemu wypłatę poza tymi automatycznymi, poza tym ustawienia w ogóle można zmieniać.

Odnośnie drugiego, to mogło być tak, że zaczęła wszystko uzupełniać i nie dokończyła, albo nie wyszło przekierowanie na str. banku i wtedy zaznacza jako rozpoczętą.
Tzn. ja kiedyś jednemu sprzedawcy 3 razy próbowałam zrobić wpłatę i za każdym razem coś się zawieszało, wtedy po każdym anulowałam wcześniejsze i robiłam od nowa, ale póki nie anulowałam wcześniejszego, to było oznaczone jako rozpoczęte, chociaż nawet na str. banku się nie zalogowłam.
Skoro do tej pory na Twoim subkoncie na all. nie ma środków od tej osoby, to na pewno nie wpłaciła, może pierwszy raz coś się jej zawiesiło w trakcie.

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Chyba mozna pogrzebac w ustawieniach i sobie to w kazdej chwili zmienic....
Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
ale dlaczego miesiąc?
w każdej chwili może zlecić wypłatę, nawet przekazem chyba...
Też mi się tak wydaje, tzn. zmienić w ustawieniach można, ale nawet bez zmieniania można zlecić wypłatę poza tymi automatycznymi.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Haha, ja się nie niecierpliwię bo jej sprawa kiedy wpłaci, tylko od strony technicznej nigdy tak nie było. Skoro ma status jako rozpoczęta to znaczy, że musiała zapłacić a wtedy od razu automatycznie pojawiają się pieniądze do ściągnięcia, a teraz ich nie ma . Jakby właśnie wcale nie zapłaciła .
Na to wygląda, że nie wpłaciła, bo inaczej już by były.
Może nie zawiesiło jej przy "Płacę z all.", np. nie przekierowało na str. banku (miałam tak kilka razy) i może zdecydowała się zrobić zwykły przelew.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość


Pisz zpisz, ciekawa jestem co teraz odpowie .
Nie zdziwiłabym się jakby teraz była bardziej bezczelna . Dostaniesz ochrzan, zobaczysz .
Nio.
Siarko, doigrasz się.
Koniecznie inf. na bierząco.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 16:55   #2412
felangel
Zadomowienie
 
Avatar felangel
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 917
GG do felangel
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Haha, ja się nie niecierpliwię bo jej sprawa kiedy wpłaci, tylko od strony technicznej nigdy tak nie było. Skoro ma status jako rozpoczęta to znaczy, że musiała zapłacić a wtedy od razu automatycznie pojawiają się pieniądze do ściągnięcia, a teraz ich nie ma . Jakby właśnie wcale nie zapłaciła .

..a ja dziś przez dobrą godzinę nie mogłam zapłacić przez PzA.. Chyba był problem z połączeniem "płatności.pl".. i też miałam zapłatę rozpoczętą.. i.. musiałam anulować te "rozpoczęte płatności"... Niemniej "przelazło" po dobrej godzinie..

..może pani nie zarejestrowała, że jednak pieniędzy nie przelała...
felangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 16:56   #2413
agnes_bdg
perfumowy zawrót głowy
 
Avatar agnes_bdg
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 045
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Acha, no to czekam dalej .
Tylko, ża ja info, że wpłacił to mam, tylko tych środków nie ma na all do ściąnięcia... Nie czekam aż będą na osobistym tylko nie mam ich nawet na subkoncie all.

Ja bym jej wysłała tylko cały czas jest tak jakby nie płaciła...
Chociaż na samym początku w ramach buntu przeciwko systemowi czekałam .
a to inna sprawa.... coś kombinują widać

nie pisałam do Ciebie tylko ktoś wcześniej wspominał, że czeka aż ma kasę na swoim rachunku bankowym bo nie ma zaufania do wirtualnego subkonta.

A jak ktoś nie skonfigurował konta, to chyba jest tak że kasa idzie przekazem pocztowym na adres podany w all, i to jest właśnie raz na miesiąc chyba bez sensu, ja bym miesiąc nie czekała tyle na zakupiony i od razu opłacony produkt.

Siarka pisz koniecznie, ciekawe co nowego ta przemądrzała znawczyni diora wymyśli
__________________

Rozpaczliwie poszukuję choć kropli Byzantine Rochas i AA Winter Delice



agnes_bdg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:03   #2414
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość

Ja bym jej wysłała tylko cały czas jest tak jakby nie płaciła...
Chociaż na samym początku w ramach buntu przeciwko systemowi czekałam .
Lepiej nie wysyłaj, jest oznaczone jako rozpoczęte, ale jako sprzedająca nie dostałaś maila o wpłynięciu wpłaty na Twoje subkonto, czy dostałaś Z tego, co zrozumiałam, dostałaś tylko tego pierwszego maila, o wyborze płatności.
Ja miałam tak, jak wtedy anulowałam, że na maila dostawałam za każdym razem tego 1 maila, drugiego oczywiście nie.


Cytat:
Napisane przez sotie Pokaż wiadomość
Na Twoim miejscu poczekałabym, aż kasa będzie na koncie allegrowym
Ja też bym poczekała, albo skontaktowała się z kupującą w tej sprawie.

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Cytat:
Napisane przez felangel Pokaż wiadomość

..może pani nie zarejestrowała, że jednak pieniędzy nie przelała...
Może

Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość
A jak ktoś nie skonfigurował konta, to chyba jest tak że kasa idzie przekazem pocztowym na adres podany w all, i to jest właśnie raz na miesiąc chyba bez sensu, ja bym miesiąc nie czekała tyle na zakupiony i od razu opłacony produkt.
No coś Ty, to zamiast dosłać na maila inf., żeby skonfigurować konto, robią takie coś.
Skoro jest obowiązek udostępnienia opcji "Płacę z all.", to powinni dosyłać na maila inf., żeby sobie koniecznie skonfigurować, albo jeśli ktoś zamieszacza aukcję, to wtedy powinno się pojawić, żeby to skonfigurować.
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2011-02-08 o 17:05
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:09   #2415
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Ulala, co tu się porobiło
Ja dodam tylko od siebie tyle, że podzielam zdanie miłośników PzA - mnie także - i jako kupującemu i jako sprzedającemu - ułatwia to życie. Wiem, że sprzedawca dostał moją wpłatę, już więcej nic mnie nie obchodzi, niczym nie muszę się martwić. Jak to ujęła Siarka - skoro PzA jest opisane w regulaminie Allegro - sprzedający powinni się z tym sposobem zapłaty zaznajomić.


Asiuuuuuula, co do przypadku, który opisujesz - najpierw wybieramy opcję zapłaty - nie wszystkie banki od razu przekierowują dane do swoich formularzy - na przykład chcąc zapłacić poprzez PzA z GetinBankiem muszę skopiować dane, które wygeneruje dla mnie Allegro. Ostatnio miałam małą awarię na koncie i zrobiłam ten przelew dopiero po dwóch dniach, pomimo, że wybrałam sposób zapłaty już wcześniej. Zawsze interesuj się tylko tymi mailami o tytule: Nowa wpłata od kupującego X.

A status wpłaty rozpoczęta odnosi się już nawet do samego wybrania opcji wpłaty i dostawy



Wracając do mojej sytuacji: sprzedawca chyba mnie olał Logował się dziś na Allegro kilka razy a odpowiedzi na mojego maila jak nie było tak nie ma
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik

Edytowane przez dottoressa
Czas edycji: 2011-02-08 o 18:11
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:15   #2416
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Mnie PzA tak bardzo do gustu nie przypadło, ale skoro jest już nierozerwalną częścią transakcji, to trzeba to zaakceptować
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:23   #2417
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
V
Ja na poczatku tez mialam sporo watpliwosci! Do dzis przygnebia mnie to 20zl - bo powoduje, ze nie oplaca sie pojedynczej rzeczy tanio sprzedac, jesli chce sie od razu ta kwote wyplacic.
.
Madzia, ale wiesz, że możesz sobie ręcznie nawet i 5 zł z subkonta wypłacić? Tylko zmień chwilowo ustawienia na ręczne wypłaty, albo i na stałe.

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Tzn. jak wiadomo listy polecone są tańsze od paczek i chodziło mi o to, że jeśli ktoś wysyła coś małego, co się zmieści w małym pudełku, to po co nadawać jako paczkę, skoro można jako list polecony.
.
Paczki (koperta czy nie) są inaczej traktowane, i.e. nie tacha ich pan listonosz wymiętolonych w torbie.
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:23   #2418
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Wracając do mojej sytuacji: sprzedawca chyba mnie olał Logował się dziś na Allegro kilka razy a odpowiedzi na mojego maila jak nie było tak nie ma
Może Cię nie olał, wchodził na all., ale wiadomości od Ciebie dochodzą na maila, którego może nie sprawdził dzisiaj.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:24   #2419
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Może Cię nie olał, wchodził na all., ale wiadomości od Ciebie dochodzą na maila, którego może nie sprawdził dzisiaj.
Może i tak, ja myślę swoimi kategoriami - najpierw zawsze wchodzę na maila
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 18:27   #2420
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Paczki (koperta czy nie) są inaczej traktowane, i.e. nie tacha ich pan listonosz wymiętolonych w torbie.
To jest jakiś argument.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:28   #2421
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Madzia, ale wiesz, że możesz sobie ręcznie nawet i 5 zł z subkonta wypłacić? Tylko zmień chwilowo ustawienia na ręczne wypłaty, albo i na stałe.
Wlasnie sie dowiedzialam

Dzieki Dziewczyny, zawsze sie czegos nowego czlek nauczy
I choc ja juz w roli sprzedajacego na Allegro dawno nie wystepowalam, (bo to mnie dodatkowo zniechecalo), pomysle sobie, porzadki porobie i moze zaczne na nowo
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:43   #2422
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Może i tak, ja myślę swoimi kategoriami - najpierw zawsze wchodzę na maila
Powiem Ci, że ja też. I przez jakiś czas też nie mogłam zrozumieć, jak to można wejść na all., a na maila nie.
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2011-02-08 o 18:41
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:50   #2423
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Może i tak, ja myślę swoimi kategoriami - najpierw zawsze wchodzę na maila
Oj Dottoresso. A ja mam w pracy zawsze poblokowany dostęp do maila, a na All czasem nie (w poprzedniej pracy mogłam wejść na All, obecnie ani na All ani na maila). I tym sposobem mogłam być na Allu często, a na mailu wieczorem dopiero
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:54   #2424
dottoressa
Zakorzenienie
 
Avatar dottoressa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 13 552
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Oj Dottoresso. A ja mam w pracy zawsze poblokowany dostęp do maila, a na All czasem nie (w poprzedniej pracy mogłam wejść na All, obecnie ani na All ani na maila). I tym sposobem mogłam być na Allu często, a na mailu wieczorem dopiero
jak to wszystko da się wytłumaczyć...
__________________
Książką można czytelnikowi głowę, owszem przemeblować o tyle, o ile jakieś meble już w niej
przed lekturą stały.







ROZLICZENIA: klik
dottoressa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:48   #2425
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez dottoressa Pokaż wiadomość
Może i tak, ja myślę swoimi kategoriami - najpierw zawsze wchodzę na maila
Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ja też. I przez jakiś czas też nie mogłam zrozumieć, jak to można wejść na all., a na maila nie.
dziefczyny, mejl u mnie rzONdzi tysz

bosz, spitam na potege
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 01:13   #2426
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Co do pza to ja w poniedziałek praktycznie kazda wpłatę robiłam po 2x, bo zamiast dostac przekierowanie na stronę banku wyskakiwał mi komunikat, ze jestem poprawnie wylogowana. Musialam anulowac i od nowa sie bawi c i tak kilka transakcji to samo...
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 06:34   #2427
felangel
Zadomowienie
 
Avatar felangel
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 917
GG do felangel
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Czy ktoś mi może wytłumaczyć co stało się z allegro.. W wystawionej aukcji mam opcje KT.. Niestety nie widać jej. Ogólnie wszystkie aukcje są tylko z licytacją.. lub tylko z KT. Czy może ja mam jakieś złidzenia optyczne?
felangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 06:45   #2428
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez felangel Pokaż wiadomość
Czy ktoś mi może wytłumaczyć co stało się z allegro.. W wystawionej aukcji mam opcje KT.. Niestety nie widać jej. Ogólnie wszystkie aukcje są tylko z licytacją.. lub tylko z KT. Czy może ja mam jakieś złidzenia optyczne?
Chyba wszystko jest w porządku. Zobacz:
http://allegro.pl/lancome-miracle-ea...452063427.html
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 06:48   #2429
felangel
Zadomowienie
 
Avatar felangel
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 917
GG do felangel
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

..nosz kurde:/... to już nie rozumiem..
felangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 08:12   #2430
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
Co do pza to ja w poniedziałek praktycznie kazda wpłatę robiłam po 2x, bo zamiast dostac przekierowanie na stronę banku wyskakiwał mi komunikat, ze jestem poprawnie wylogowana. Musialam anulowac i od nowa sie bawi c i tak kilka transakcji to samo...
Zdarzyło mi się tak samo nie dalej jak tydzień temu.
Dopiero za trzecim logowanie udało mi się dokończyć wszystkie czynności
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.