Meridia - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-07, 13:24   #2401
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridia

Faficzkowa ja mam 158, a budowe mam gruszki. zanim schudlam to nie widzialam swoich nog, bo brzuch mi zaslanial. teraz moge je podziwiac teraz waze jakies 76, ale nie widac tego po mnie. moja idealna waga to 59-64.
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 13:42   #2402
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
No proszę, nawet nie wiedziałam, że kiwi to taki cudny specyfik Ja kupiłam te tabletki z rzewienia, ruszyło się łagodnie - i o to chodziło Lekarka zapisała mi Bisacodyl, to dopiero czyści Ale chyba te tabletki można już dostać bez recepty Hehehe, a z takich naturalnych specyfików to senesik jest rewelka, czyści na równi z Bisacodylem
ja jak się wkurzę to chyba też zacznę jakieś tabletki kupować, bo już mam dosyć picia i jedzenia jakiś miksturek, ale z drugiej strony nie chce mi się tak bardzo jeść bo zapytam się, ale też niepotrzebne kalorie, cholercia tak źle tak nie dobrze tabletki z rzewienia? pierwsze słyszę, może faktycznie to dobre?

Cytat:
Napisane przez szpurka Pokaż wiadomość
Faficzkowa ja mam 158, a budowe mam gruszki. zanim schudlam to nie widzialam swoich nog, bo brzuch mi zaslanial. teraz moge je podziwiac teraz waze jakies 76, ale nie widac tego po mnie. moja idealna waga to 59-64.
zazdroszczę tych 76 kg kurcze chciałabym tyle warzyć... ostatnio tyle ważyłam w liceum czyli 3/4 lata temu...
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 13:59   #2403
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Meridia

Tereska..Ty mi nic o senesiku nie mow hehe :P
na mnie dzialaja rozne potrawy jako ze mam wrazliwe jelitko to jak sie zatka to i tydzien nic ale jak zjem cos co mu nie podpasuje to nawet nie zdaze trawic a jakis sygnal z mozgu idzie ze czas ruszac do roboty i idzie
tak mam jak wypije kawke na czczo...nawet ricore z mlekiem :Palbooo po smazonych pieczarkach np z cebulka i ryzem popitych gazowanym i po innych takich roznosciach
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:08   #2404
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Meridia

byłam dziś u lekarza i dostałam receptę...zrealizuję ją jakoś na dniach i wziu, zobaczymy co z tego będzie lekarz kulturalnie poinformował mnie o wszystkich możliwych skutkach ubocznych i zapytał "a na pewno musi się pani odchudzać?" ano muszę, muszę...
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:18   #2405
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
ja jak się wkurzę to chyba też zacznę jakieś tabletki kupować, bo już mam dosyć picia i jedzenia jakiś miksturek, ale z drugiej strony nie chce mi się tak bardzo jeść bo zapytam się, ale też niepotrzebne kalorie, cholercia tak źle tak nie dobrze tabletki z rzewienia? pierwsze słyszę, może faktycznie to dobre?


Radirex

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
Tereska..Ty mi nic o senesiku nie mow hehe :P
na mnie dzialaja rozne potrawy jako ze mam wrazliwe jelitko to jak sie zatka to i tydzien nic ale jak zjem cos co mu nie podpasuje to nawet nie zdaze trawic a jakis sygnal z mozgu idzie ze czas ruszac do roboty i idzie
tak mam jak wypije kawke na czczo...nawet ricore z mlekiem :Palbooo po smazonych pieczarkach np z cebulka i ryzem popitych gazowanym i po innych takich roznosciach
Hardcore

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
byłam dziś u lekarza i dostałam receptę...zrealizuję ją jakoś na dniach i wziu, zobaczymy co z tego będzie lekarz kulturalnie poinformował mnie o wszystkich możliwych skutkach ubocznych i zapytał "a na pewno musi się pani odchudzać?" ano muszę, muszę...
Hm... skoro już lekarz pyta czy musisz Ech, pewnie kolejna chudzinka z urojoną otyłością Wybacz Ineczko, ale ja już nie mam siły na laski, które ważą 70 kg przy wzroście 170 i biorą Meridię
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:20   #2406
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Hm... skoro już lekarz pyta czy musisz Ech, pewnie kolejna chudzinka z urojoną otyłością Wybacz Ineczko, ale ja już nie mam siły na laski, które ważą 70 kg przy wzroście 170 i biorą Meridię
75 przy niecałych 160. i to jest o 25 kg za dużo :/
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 14:20   #2407
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Meridia

e tam hardcore..nie mowie zeby jesc i popijac ciagle gazowanym bo to tluste przeca ale po jedzeniu napic sie czegos i juz kichy graja marsza..bynajmniej moje:P lae nie praktykuje tego bo brzuch mnie boli i gazowanego nie pije w ogole ale kiedys tak mialam :P:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 14:56   #2408
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
75 przy niecałych 160. i to jest o 25 kg za dużo :/
W takim razie powodzenia życzę
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:19   #2409
Anielska
Raczkowanie
 
Avatar Anielska
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
Question Dot.: Meridia

też by miała ochotę na małe ciuchowe szaleństwo, ale w tym rozmiarze moim, to spodnie na gumce... są najpopularniejsze...
może poczekam na pare kg mniej i nacieszę się jakimś ciuchem młodzieżowym, lub chociażby kobiecym. Buty kupuję już 3 rok z rzędu, nie chcą mi wysokie wchodzić w łydce, a wymyśłiłam sobie, że może lepiej na obcasie. Nie jestem za wysoka, chyba że podskoczę
a jak z tymi tabelami kaloryczności, stosujecie może?
__________________
start 30.09 88, ... , 82, 81, 80,8, 80, ..., ->60.
Anielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:32   #2410
Alauka
Raczkowanie
 
Avatar Alauka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dom :-)
Wiadomości: 152
Dot.: Meridia

ja o tym kiwi też słyszałam, ale nie próbowałam jeszcze

Candy Killer zazdraszczam przemiany materii ja mam z tym odwieczny problem niestety

Linkaa gratuluję udanych zakupów

Anielska ja nie liczę kalorii. ale jem mało i myślę, że zawsze się mieszczę w granicy 1200-1500 cal (ale mogę się mylić)

Ineczka powodzonka zyczę

co do napadów na dzieci..........ja już mam dwoje, w sumie jedno po drugim i przez ciąże właśnie walczę z nadwagą bo w ciąży tyłam duuuuużo
przed samymi ciążami byłąm załąmana swoją wagą bo podskoczyła mi do 69-70 przy 170 wzrostu a po 2 ciąży zostało 93 kg i nie chciało spadać dzięki M ważę dziś 80 kg gdy waga pokaże mi 70 kg to będę przeszczęśliwa a 60 kg to spełnienie moich marzeń
__________________
RzEcZy NiEmOżLiWe ZaŁaTwIaM oD rĘkI, cUdA zAjMuJą Mi CiUt WiĘcEj CzAsU
-20kg ....
Alauka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 16:37   #2411
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
75 przy niecałych 160. i to jest o 25 kg za dużo :/
he...to jestesmy w podobnej sytuacji, ale ja to jeszcze 12kg i bedzie super, zeby bylo 64. Ineczko sama obliczalas sobie wage?
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 16:56   #2412
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Alauka Pokaż wiadomość

Candy Killer zazdraszczam przemiany materii ja mam z tym odwieczny problem niestety
moja przemiana materii umarla..na prawde bardzo zadko zasiadam na tronie a jak juz to jak sama cow zjem co wiem ze mnie ruszy..za malo ruchu i wody pije..moja wina moja no aleee nie chce mi sie cos :P:P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 18:11   #2413
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez szpurka Pokaż wiadomość
he...to jestesmy w podobnej sytuacji, ale ja to jeszcze 12kg i bedzie super, zeby bylo 64. Ineczko sama obliczalas sobie wage?
weszłam na wagę w przychodni
pytasz czy sama obliczyłam ile mam zrzucić? Tak, dietetyk kiedyś powiedziała, że już 55-60 kg będzie dobrze dla mnie, ale ja marzę o tej magicznej 50, zwłaszcza, że wszystkie kobiety u mnie w rodzinie są naprawdę drobne i jak któraś waży więcej niż 50 to już marudzi, że jest gruba, presja rodzinna :/

Cytat:
Napisane przez Alauka Pokaż wiadomość
Ineczka powodzonka zyczę
dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Anielska Pokaż wiadomość
też by miała ochotę na małe ciuchowe szaleństwo, ale w tym rozmiarze moim, to spodnie na gumce... są najpopularniejsze...
może poczekam na pare kg mniej i nacieszę się jakimś ciuchem młodzieżowym, lub chociażby kobiecym. Buty kupuję już 3 rok z rzędu, nie chcą mi wysokie wchodzić w łydce, a wymyśłiłam sobie, że może lepiej na obcasie. Nie jestem za wysoka, chyba że podskoczę
a ja kupuję w lumpkach, dziś wydałam 90 zł, ale mam ciuchów a ciuchów i dwie pary butów A masę rzeczy odłożyłam bo jeszcze były za duże na mnie, więc naprawdę można coś znaleźć


Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
W takim razie powodzenia życzę
dziękuję, przyda się, bo to już naprawdę któreś podejście do odchudzania i chyba najgorsze, że sama w siebie nie wierzę
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 18:20   #2414
Anielska
Raczkowanie
 
Avatar Anielska
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
Dot.: Meridia

Ineczka w moim przypadku to już też kolejna recydywa, jeśli chodzi o odchudzanie, ale wierzę że tym razem mi się uda, chociaz jak wchodzę na wagę i widzę STOP to troche , ale fajnie że tutaj mam taką mobilizację, w grupie raźniej
Dziękuję że mogę być z Wami

tydzień za mną...
__________________
start 30.09 88, ... , 82, 81, 80,8, 80, ..., ->60.
Anielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 18:30   #2415
Anielska
Raczkowanie
 
Avatar Anielska
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 72
Smile Dot.: Meridia

Faficzkowa jak tam Twoje kilogramy...? bo mamy wspólną metę
__________________
start 30.09 88, ... , 82, 81, 80,8, 80, ..., ->60.
Anielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 18:52   #2416
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Anielska Pokaż wiadomość
Faficzkowa jak tam Twoje kilogramy...? bo mamy wspólną metę
kurde u mnie dalej waga stoi może jutro rano będzie coś mniej bo dzisiaj bardzo mało jadłam i wczoraj w sumie też.... OBY do zaczynam się stresować a do tego te moje problemy zdrowotne o których pisałam na plotkowym, załamuje mnie to, normalnie to bym już miała ochotę na hamburgera, poleciałabym do MC albo coś takiego... bo stresy zajadam... boje się że coś takiego mnie dopadnie! na razie trzymam się dzielnie i mam nadzieję że tak zostanie....

a jak u Ciebie?

kurcze to widzę że ta meridia jednak u większości ma skutki uboczne w formie zaprać... ale walczymy z tym każda z nas ma swoje sposoby oby to działało :P
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:30   #2417
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridia

Faficzkowa a ile bierzesz juz meridie? u mnie tak naprawde ruszylo sie dopiero po 3 tygodniach, ale i tak wolno. za to teraz poszlo wiecej.
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 19:39   #2418
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez szpurka Pokaż wiadomość
Faficzkowa a ile bierzesz juz meridie? u mnie tak naprawde ruszylo sie dopiero po 3 tygodniach, ale i tak wolno. za to teraz poszlo wiecej.
no właśnie to jest śmieszne, że u mnie ruszyło w pierwszych 3 dniach zrzuciłam 1,5 kg po 10 dniach miałam te prawie 2 kg na minusie ale waga się waha z powodu miesiączki itp .... dzisiaj jest 13 dzień... i stoi... zobaczymy jutro

a ty ile już zrzuciłaś?
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 20:31   #2419
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
no właśnie to jest śmieszne, że u mnie ruszyło w pierwszych 3 dniach zrzuciłam 1,5 kg po 10 dniach miałam te prawie 2 kg na minusie ale waga się waha z powodu miesiączki itp .... dzisiaj jest 13 dzień... i stoi... zobaczymy jutro

a ty ile już zrzuciłaś?
wiesz, ze nawet nie wiem ile wazylam na samym poczatku brania M. poszlam do lekarza, ale nie chcialam wiedziec ile waze, weszlam na wage z zamknietymi oczami, pani zobaczyla ile waze i zapisala jak bylam za drugim razem to juz spojrzalam i bylo 77,5, po tej wizycie zlecialo kilka centymetrow, to mysle, ze z 76 to musi byc. kolejna wizyta za jakies 3 tygodnie, dopiero dowiem sie ile wazylam na starcie.przez pierwszy miesiac to duzo nie zlecialam, bo pani doktor nie byla za bardzo zadowolona. dokladniej zobaczysz ile schudlas mierzac sie centymetrem.
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-07, 21:00   #2420
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

no to ładnie Ci spada ta waga! gratuluje! jak się dowiesz ile ważyłaś na starcie to od razu pisz!

kurcze no z centymetrami tu u mnie też nie ciekawie, tzn widzę różnice trochę ale w ciuchach aż takiej różnicy nie czuję.... jutro wchodzę na wagę i się zmierzę na pewno wszystko napiszę ile mi ubyło
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:28   #2421
wredka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 102
Dot.: Meridia

od poniedziałku zamierzam zacząć znów brać Meridię, a od jutra już zacznę się przyzwyczajać do niewielkich posiłków... jak mi się nie uda to niech mnie piorun strzeli! 3majcie kciuki
wredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 21:41   #2422
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

trzymam kciuki bardzo mocno!!!! pisz o swoich sukcesach i wrażeniach jak tabletki itp
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:00   #2423
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
no to ładnie Ci spada ta waga! gratuluje! jak się dowiesz ile ważyłaś na starcie to od razu pisz!

kurcze no z centymetrami tu u mnie też nie ciekawie, tzn widzę różnice trochę ale w ciuchach aż takiej różnicy nie czuję.... jutro wchodzę na wagę i się zmierzę na pewno wszystko napiszę ile mi ubyło
w sumie to w pasie strasznie duzo mi zeszlo i chyba tylko tam biodra troche, ale uda i pupa to roznicy nie widze, no moze celulitu tak nie widac. w kazdym razie jak bylam na twoim etapie brania M to nic mi nie zeszlo, juz mialam odstawic tabsy i nagle w czwartym tygodniu -4cm w pasie. u ciebie tez tak bedzie tylko poczekaj.
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 22:06   #2424
szpurka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 572
GG do szpurka
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez wredka Pokaż wiadomość
od poniedziałku zamierzam zacząć znów brać Meridię, a od jutra już zacznę się przyzwyczajać do niewielkich posiłków... jak mi się nie uda to niech mnie piorun strzeli! 3majcie kciuki
dasz rade, nie jestes sama ja codziennie zaczynam od nowa
szpurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 09:31   #2425
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

fanfary proszę

uwaga! ogłaszam iż waga z dzisiejszego poranka to..... 80,5 kg!!!!! a niedziele było jeszcze 81,4 więc strasznie się cieszę bo już niedługo zobaczę 7 jeeej serio cieszę się bo jak wiecie ostatnio miałam straszny zastój

a w centymetrach też troszeczkę zeszło:

w tali(najszczuplejszym momencie): -4cm
w pasie (na wysokości pępka): -1 cm (w tym miejscu zawsze powoli gubię!)
biodra: -4 cm
pod biustem: -5 cm
udo (tak u góry gdzie mam wałeczek:P) -2 cm
udo ( w połowie): -2 cm

ale dalej mam problemy z wypróżnianiem... eh... już nie chce mi się jeść tych miksturek, chyba kupię te tabletki...
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 09:38   #2426
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Meridia

Faficzku, czy ja Cie z grupy wsparcia nie kojarze? Ty przy PCO Meridie bierzesz?!
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 09:48   #2427
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Faficzku, czy ja Cie z grupy wsparcia nie kojarze? Ty przy PCO Meridie bierzesz?!
owszem.... kobieto nie strasz mnie że to się wyklucza czy coś... lekarz wie o tym i przepisał bez problemu receptę.... wiesz właśnie przez to cholerne PCO nie mogę schudnąć mimo odpowiedniej diety...
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 09:58   #2428
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez Faficzkowa Pokaż wiadomość
owszem.... kobieto nie strasz mnie że to się wyklucza czy coś... lekarz wie o tym i przepisał bez problemu receptę.... wiesz właśnie przez to cholerne PCO nie mogę schudnąć mimo odpowiedniej diety...
Faficzku, ale PCO = wtorna przyczyna otylosci, a Meridia niewiele pomoze wtedy. Lekarz, ktory stwierdzil u Ciebie PCO wypowiadal sie na ten temat?
Meridi nie wolno brac przy wtornej przyczynie otylosci, chorobach tarczycy i chyba wraz z hormonami tarczycy. Musialabym poszukac ulotki, bo mam jeszcze ponad pol opakowania M.
Na "zastoje" meridiowe, herbatki z senesem sa dobre. Tylko naprawde ostroznie je pic, lepsze to niz pakowac w siebie kolejna tabletke, co obciazy watrobe, a z tego co wiem pakujesz w siebie hormony i chyba tez metformine(? podaje sie ja przy pco, poniewaz pomaga jajeczkowac). Wlasnie, na samej metforminie powinnas troszke zrzucic.
Ty nie masz otylosci czy PCO bo jesz, Ty masz otylosc bo masz PCO.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:02   #2429
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Meridia

wzięłam pierwszą tabletkę i zmieniłam podpis
i się przyznam do wymiarów tutaj, żebym później sama siebie nie oszukiwała czy chudnę czy nie, o
biodra - 107 (myślałam, że mam więcej)
talia - 86
biust - 105
udo w najszerszym miejscu - 65 (to jak talia u szczuplych dziewczyn )
i do roboty
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:19   #2430
Faficzkowa
Wtajemniczenie
 
Avatar Faficzkowa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 2 315
Dot.: Meridia

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Faficzku, ale PCO = wtorna przyczyna otylosci, a Meridia niewiele pomoze wtedy. Lekarz, ktory stwierdzil u Ciebie PCO wypowiadal sie na ten temat?
Meridi nie wolno brac przy wtornej przyczynie otylosci, chorobach tarczycy i chyba wraz z hormonami tarczycy. Musialabym poszukac ulotki, bo mam jeszcze ponad pol opakowania M.
Na "zastoje" meridiowe, herbatki z senesem sa dobre. Tylko naprawde ostroznie je pic, lepsze to niz pakowac w siebie kolejna tabletke, co obciazy watrobe, a z tego co wiem pakujesz w siebie hormony i chyba tez metformine(? podaje sie ja przy pco, poniewaz pomaga jajeczkowac). Wlasnie, na samej metforminie powinnas troszke zrzucic.
Ty nie masz otylosci czy PCO bo jesz, Ty masz otylosc bo masz PCO.
powiem Ci, że lekarz który stwierdził PCO nic na ten temat nie mówił bo ona w ogóle nie widzi problemu, tzn myśli że przecież dobrze wyglądam i fajna dziewczyna jestem... ale ja się źle czuję z taką mną...
owszem biorę hormony ale to są normalne tabletki antykoncepcyjne Yasmin, metforminy nie biorę! tzn kiedyś brałam ale od maja nie, a na tych tabletkach też nie schudłam... a jeśli chodzi o samo zażywanie Meridii to ja wiem że jestem gruba przez PCO bo inaczej wchłania się wszystko co jem i powinnam całkowicie zmienić dietę, ale problem jest też taki że ostatnio zaczęłam po prostu DUŻO jeść i traktuję Meridie jako pomoc w przyzwyczajeniu się do nowej diety oraz z poradzeniem sobie z ilością posiłków... myślę że jak schudnę do 75 kg to odstawie M... i resztę wagi będę walczyć bez wspomagaczy... mam nadzieję że dobrze to wytłumaczyłam...

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
wzięłam pierwszą tabletkę i zmieniłam podpis
i się przyznam do wymiarów tutaj, żebym później sama siebie nie oszukiwała czy chudnę czy nie, o
biodra - 107 (myślałam, że mam więcej)
talia - 86
biust - 105
udo w najszerszym miejscu - 65 (to jak talia u szczuplych dziewczyn )
i do roboty
no to do dzieła kochana! trzyma kciuki!
__________________

Faficzkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-31 16:44:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.