I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa! - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 10:14   #2431
Monika00883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Witam wszystkich
Piszę bo może komuś taka informacja się przyda... znalazłam w Tarnowie na ul. Garbarskiej salonik z dekoracjami ślubnymi do wypożyczenia... jest dosłownie wszystko od pater na ciasto, podgrzewaczy, fontann, różnych ozdób na stoły typu świeczniki, lampiony, wazony, kwiaty, bieżniki, serwetki. Jeżeli któraś z Was sama planuje stroić sale albo potrzebuje czegoś dodatkowego to tam było kilka fajnych opcji. Ja np. zastanawiam się nad wypożyczeniem wysokich wazonów i kwiatów na stoły za 7 zł.

Z dodatkowych informacji to na prawdę podpisujcie umowy z fotografami i kamerzystami na których jest zaznaczone ile mają czasu na realizację. Moi znajomi, którzy brali ślub we wrześniu ubiegłego roku album od fotografa dostali dopiero teraz (moim zdaniem 8 miesięcy czekania to zdecydowanie za długo nawet pomimio tego że album jest prze piękny)

A teraz pytanie:
Macie jakieś doświadczenia z kwiaciarnią szept? albo jaką kwiaciarnie polecacie?
Monika00883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 10:50   #2432
roxy20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 104
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Piszę bo może komuś taka informacja się przyda... znalazłam w Tarnowie na ul. Garbarskiej salonik z dekoracjami ślubnymi do wypożyczenia... jest dosłownie wszystko od pater na ciasto, podgrzewaczy, fontann, różnych ozdób na stoły typu świeczniki, lampiony, wazony, kwiaty, bieżniki, serwetki. Jeżeli któraś z Was sama planuje stroić sale albo potrzebuje czegoś dodatkowego to tam było kilka fajnych opcji. Ja np. zastanawiam się nad wypożyczeniem wysokich wazonów i kwiatów na stoły za 7 zł.

Z dodatkowych informacji to na prawdę podpisujcie umowy z fotografami i kamerzystami na których jest zaznaczone ile mają czasu na realizację. Moi znajomi, którzy brali ślub we wrześniu ubiegłego roku album od fotografa dostali dopiero teraz (moim zdaniem 8 miesięcy czekania to zdecydowanie za długo nawet pomimio tego że album jest prze piękny)

A teraz pytanie:
Macie jakieś doświadczenia z kwiaciarnią szept? albo jaką kwiaciarnie polecacie?
A czy ten salonik ma jakąś stronę internetową?
Ja podpisywałam umowę z fotografem i jest tam zaznaczone ile czasu ma on maksymalnie na realizację zlecenia
roxy20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:04   #2433
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
Z dodatkowych informacji to na prawdę podpisujcie umowy z fotografami i kamerzystami na których jest zaznaczone ile mają czasu na realizację. Moi znajomi, którzy brali ślub we wrześniu ubiegłego roku album od fotografa dostali dopiero teraz (moim zdaniem 8 miesięcy czekania to zdecydowanie za długo nawet pomimio tego że album jest prze piękny)
To tylko świadczy o fotografie, jak "profesjonalnie" podchodzi do klienta każdy chyba fotograf czy kamerzysta w umowie ma zaznaczone do kiedy odda PM materiał. Zrozumiem jeszcze 2-3 miesiące, bo są różne zdarzenia losowe, albo jest zawalony zleceniami, że czas przygotowania wszystkiego się wydłuża, ale nie do 8 miesięcy ...
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 18:38   #2434
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez niu882 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny to znowu ja chciałam sie pochwalić, że zespół już mam i w między czasie sukienkę zakupiłam. Trochę się boję, że mi się do ślubu przestanie podobać chociaż jest to to czego chciałam właściwie obecnie poszukuję fotografa i kamerzysty. Chciałabym mieć ich razem w pakiecie coś doradzicie? na razie z fajniejszych znalazłam HYPERTEX I VIP2. Nie orientujecie się może jaką mają ofertę i warunki finansowe n rok 2013? Za każdą podpowiedź z góry dziękuję
Ja pisałam w styczniu do Hypertex. Napisali mi 2800 zł za filmowanie jednego operatora, z użyciem stabilizatora i slide camera. Jest też drugi pakiet, za 4tys albo 4,5 już nie pamiętam- w nim jest 2 operatorów, to co w tym niższym pakiecie, plus wysięgnik do kręcenia ujęć z powietrza oraz nagranie podziękowań dla rodziców w formie krótkiego filmu, ktory jest potem wyświetlany na telebimie w trakcie weselaale to były ceny w styczniu, podejrzewam, że mogli się podnieść od tej pory.

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Piszę bo może komuś taka informacja się przyda... znalazłam w Tarnowie na ul. Garbarskiej salonik z dekoracjami ślubnymi do wypożyczenia... jest dosłownie wszystko od pater na ciasto, podgrzewaczy, fontann, różnych ozdób na stoły typu świeczniki, lampiony, wazony, kwiaty, bieżniki, serwetki. Jeżeli któraś z Was sama planuje stroić sale albo potrzebuje czegoś dodatkowego to tam było kilka fajnych opcji. Ja np. zastanawiam się nad wypożyczeniem wysokich wazonów i kwiatów na stoły za 7 zł.

Z dodatkowych informacji to na prawdę podpisujcie umowy z fotografami i kamerzystami na których jest zaznaczone ile mają czasu na realizację. Moi znajomi, którzy brali ślub we wrześniu ubiegłego roku album od fotografa dostali dopiero teraz (moim zdaniem 8 miesięcy czekania to zdecydowanie za długo nawet pomimio tego że album jest prze piękny)

A teraz pytanie:
Macie jakieś doświadczenia z kwiaciarnią szept? albo jaką kwiaciarnie polecacie?
Super! dzięki za infoJesli maja strone www to proszę podaj
Co do foto i filmu, to nam wprost powiedział facet, że dostaniemy na Boże Narodzenie, głównie z tego względu, że mamy ślub w połowie września, jest to koniec sezonu, kiedy im się zbiera z całego lata materiału. Ale mieści się to w 3 miesiącach także spoko
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 19:59   #2435
nowa8686
Zakorzenienie
 
Avatar nowa8686
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 4 259
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
A teraz pytanie:
Macie jakieś doświadczenia z kwiaciarnią szept? albo jaką kwiaciarnie polecacie?
ja jutro mam ślub i zamawiałam tam kwiaty po jutrze dopiero będe mogła coś powiedzieć
__________________
Razem od: 28.01.2008 r.
Zaręczeni od: 28.01.2010 r.
Nasz dzień: 21.07.2012 r.

31.10.2014 Majunia nasz Skarb


8.05. Pierwsze kopniaczki


Fasolinka
nowa8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:30   #2436
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

365 dni i kolej na mnie

Edytowane przez slubienka
Czas edycji: 2012-07-20 o 22:31
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:46   #2437
ptysiakm
Raczkowanie
 
Avatar ptysiakm
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 83
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Monika00883 Pokaż wiadomość
A teraz pytanie:
Macie jakieś doświadczenia z kwiaciarnią szept? albo jaką kwiaciarnie polecacie?
A gdzie ta kwiaciarnia jest? Możecie podsunąć, gdzie najlepiej i za w miarę rozsądną cenę zamówić bukiet?
__________________
Razem od 1.08.2009
Zaręczeni od 3.05.2011
Nasz ślub 25.08.2012
ptysiakm jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 08:29   #2438
olgaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
365 dni i kolej na mnie
Ja jak zaczynałam udzielać się na forum miałam 500 dni do ślubu....a teraz pozostało 2 tyg !



nowa8686 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, mnóstwa miłości i zrozumienia
__________________
Żona i Mąż
olgaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 10:28   #2439
Ona__88
Raczkowanie
 
Avatar Ona__88
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 448
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
nowa8686 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, mnóstwa miłości i zrozumienia
Przyłączam sie do życzeń dużo miłości na nowej drodze życia

Cytat:
Napisane przez anioleczeq Pokaż wiadomość
Również jestem przeciw odgrywkom moze to być krępujące dla gości, którzy nie maja np. przy sobie gotówki lub odbiorą to jako dodatkowe wyciąganie kaski :P

Ona_88 -ślubujemy w tym samym dniu
Super, a jaki masz lokal, byłaś już rezerwować godzinę jak tak to jaką ??

Edytowane przez Ona__88
Czas edycji: 2012-07-21 o 12:07
Ona__88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 12:15   #2440
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
Ja jak zaczynałam udzielać się na forum miałam 500 dni do ślubu....a teraz pozostało 2 tyg !



nowa8686 Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, mnóstwa miłości i zrozumienia

Również życzę dużo miłości i wzajemnego szacunku na codzień

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
365 dni i kolej na mnie

90 dni później MY
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 12:18   #2441
Foczkaa02
Raczkowanie
 
Avatar Foczkaa02
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: powiat dąbrowski
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez storczyk85 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie pamki serdecznie dziekuje wszystkim za zyczenia z okazji slubu nie udzielalam sie zbyt czesto ale po slubie moge co nieco opowiedziec o swoim weselu (moze komus pomoge). dzien byl piekny bo bylo 32 stopnie moze nawet troszke za goraco ale w lokalu klima dzialala bez zarzutu .Bukiety slubne robila mi Ania Chlon z Westerplatte a taakze to ona stroila mi kosciol oraz autko musze powiedziec ze zrobila to naprawde slicznie , kwiaty byly slicznie dobrze dobrane oraz dlugo sie trzymaly . Tak naprawde wszyscy goscie do tej pory zachwycaja sie ubiorem Kosciola oraz kwiatow jakie mialam. Po kosciele jak wiadome imprezka i musze przyznac ze Sezam w Machowej strzal w dziesiatke jedzenie, obsluga , sala i ogolnie wszystko na medal .Nie mam zadych zastrzezen, menadzer pan Piotr nadzorowal wszystko tak wiec wielkie brawa dla tego miejscasukienke mialam z salonu Obsesja i tu troszke lipa bo diamenciki jakie mialam odrywaly sie non stop gdyz nie byly doszyte tylko przyklejone tak wiec za takie pieniadze mogli bardziej sie postaracKamera i foto super rowniez panstwo Chlon jesli ktos szuka kamerzysty i fotografa to polecam ta wlasnie pare sa swietni pracuja tak jakby ich nie bylo ale gdy trzeba umia tez swietnie doradzic Pierwsz e zdjecia jakie dostalam od Ani to prawdziwa bomba dla nas.Ok troszke sie opisalam tak wiec konczac swoj esej i sumujac cale wesele to bylo super tylko szkoda ze tak szybko minelo.
Ja też będę mieć Anię i Piotra na weselu także cieszę się, że piszesz pozytywne opinie o nich
__________________
Razem od 04.07.2005
Zaręczeni od 10.11.2011
Ślub 29.06.2013


http://s10.suwaczek.com/20130629580120.png


Edytowane przez Foczkaa02
Czas edycji: 2012-07-21 o 13:53
Foczkaa02 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 12:36   #2442
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

nowa8686 Najlepszego na nowej drodze życia
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 12:38   #2443
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez slubienka Pokaż wiadomość
365 dni i kolej na mnie
to chyba bierzemy ślub w tym samym dniu
nowa8686 wszystkiego co najlepsze
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png

Edytowane przez niu882
Czas edycji: 2012-07-21 o 12:41
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 13:55   #2444
olgaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Może któraś z Was orientuje się czy w najbliższym czasie nie ma dni skupienia gdzieś w Tarnowie lub okolicach ? zostało nam 2 tyg do ślubu no ale może damy radę
__________________
Żona i Mąż
olgaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 14:47   #2445
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
Może któraś z Was orientuje się czy w najbliższym czasie nie ma dni skupienia gdzieś w Tarnowie lub okolicach ? zostało nam 2 tyg do ślubu no ale może damy radę
W 4. niedziele każdego miesiąca jest organizowany dzień skupienia w Parafii Świętej Rodziny o godz. 13:30. W tym na pewno jest msza święta i pasuje przystąpić do komunii św. W poprzednią niedzielę byliśmy na dniu skupienia w Katedrze. Trwało to ok. 3h (nauki + spowiedź + msza św.).
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-21, 16:47   #2446
Lili9999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 105
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

NOWA ja również dołączam się do życzeń
Lili9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 01:52   #2447
anioleczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Ona__88 Pokaż wiadomość
Przyłączam sie do życzeń dużo miłości na nowej drodze życia



Super, a jaki masz lokal, byłaś już rezerwować godzinę jak tak to jaką ??
My mamy Marion. Godzinę zarezerwowaliśmy w tym tygodniu 15
anioleczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 08:29   #2448
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez anioleczeq Pokaż wiadomość
My mamy Marion. Godzinę zarezerwowaliśmy w tym tygodniu 15
To bedziesz miała wesele 2 tyg przede mną, ja też w MarionieLiczę na relacjęA powiedz widzieliście już może jakie tam robią dekoracje?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 09:03   #2449
shy angel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 130
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
To bedziesz miała wesele 2 tyg przede mną, ja też w MarionieLiczę na relacjęA powiedz widzieliście już może jakie tam robią dekoracje?

Pytanie nie do mnie, ale odpowiem, może się przyda
Do Marionu można podjechać w każdą sobotę, kiedy jest wesele, do godz. najpóźniej 14.30 i zobaczyć wystrój sali. My tak właśnie widzieliśmy, póki jeszcze nie było ani PM ani gości. Także zadzwońcie do osoby, z którą wszystko ustalacie i zapytajcie,czy możecie podjechać, sądzę, że Wam pozwolą
__________________
!
shy angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 09:39   #2450
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez shy angel Pokaż wiadomość
Pytanie nie do mnie, ale odpowiem, może się przyda
Do Marionu można podjechać w każdą sobotę, kiedy jest wesele, do godz. najpóźniej 14.30 i zobaczyć wystrój sali. My tak właśnie widzieliśmy, póki jeszcze nie było ani PM ani gości. Także zadzwońcie do osoby, z którą wszystko ustalacie i zapytajcie,czy możecie podjechać, sądzę, że Wam pozwolą
Wiem, wiem bo nam Pani mówiłaTylko nas nie ma w mieście i nie mamy kiedy póki co. Dlatego z ciekawości chciałam spytać jak to mniej więcej wygląda?
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 12:20   #2451
slubienka
Raczkowanie
 
Avatar slubienka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 253
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez niu882 Pokaż wiadomość
to chyba bierzemy ślub w tym samym dniu
A no rzeczywiście
slubienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:23   #2452
nemosek
Zakorzenienie
 
Avatar nemosek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 5 645
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Nowa Nowa
Najlepsze życzonka poślubne i na całą wspólną drogę życia
__________________
 Titek 6.11.2013  

 Nasz Dzień 

II 8.03.2013
Ja & Ty 02.07.2003



Kciuki dla Anulki
nemosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 13:47   #2453
Nutkaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Nutkaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 387
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Odnośnie dekoracji i wypożyczeń znam świetną dziewczynę w tym temacie, nie ogłasza się nigdzie, bo ma terminy i tak, ale w zeszły weekend ubierała salę mojej koleżance i wyszło przepięknie za 1000zł ze wszystkim z remizy zrobiła dosłownie pałac W pakietach ma jakoś, że za dopłatą jest ubranie samochodu i kościoła, ale dokładnie nie wiem, bo tu była sala i samochód Jakby któraś chciała to mogę podać namiary na priv

Przy okazji przesyłam spóźnione życzenia dla wszystkich Nowych Żonek


Obecnie jesteśmy z Mężulem na etapie szukania mieszkania :P

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Aaaaa i przypomniało mi się jeszcze, że jakby któraś szukała szybkiego załatwienia poradni rodzinnej, to mogę polecić jedną babeczkę :P potrafi załatwić sprawę 3 spotkań w godzinę :P
__________________
Zakochani 1.01.2010r.
Zaręczeni 1.06.2011r.

Nasz Najszczęśliwszy Dzień 7.06.2012r.

Nasze Najdroższe Serduszko
MICHAŁEK 18.09.2013

Nutkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 15:02   #2454
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
Odnośnie dekoracji i wypożyczeń znam świetną dziewczynę w tym temacie, nie ogłasza się nigdzie, bo ma terminy i tak, ale w zeszły weekend ubierała salę mojej koleżance i wyszło przepięknie za 1000zł ze wszystkim z remizy zrobiła dosłownie pałac W pakietach ma jakoś, że za dopłatą jest ubranie samochodu i kościoła, ale dokładnie nie wiem, bo tu była sala i samochód Jakby któraś chciała to mogę podać namiary na priv

Przy okazji przesyłam spóźnione życzenia dla wszystkich Nowych Żonek


Obecnie jesteśmy z Mężulem na etapie szukania mieszkania :P

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Aaaaa i przypomniało mi się jeszcze, że jakby któraś szukała szybkiego załatwienia poradni rodzinnej, to mogę polecić jedną babeczkę :P potrafi załatwić sprawę 3 spotkań w godzinę :P
To ja poproszę o namiary na dekoratorkę
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 16:07   #2455
olgaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez LaLoca Pokaż wiadomość
W 4. niedziele każdego miesiąca jest organizowany dzień skupienia w Parafii Świętej Rodziny o godz. 13:30. W tym na pewno jest msza święta i pasuje przystąpić do komunii św. W poprzednią niedzielę byliśmy na dniu skupienia w Katedrze. Trwało to ok. 3h (nauki + spowiedź + msza św.).
Dziękuję za informacje przydało się trwało około 1.5 godziny dla zainteresowanych
__________________
Żona i Mąż
olgaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 22:30   #2456
niu882
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 192
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
To ja poproszę o namiary na dekoratorkę
JA TEŻ POPROSZĘ

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Nutkaaaa Pokaż wiadomość
Odnośnie dekoracji i wypożyczeń znam świetną dziewczynę w tym temacie, nie ogłasza się nigdzie, bo ma terminy i tak, ale w zeszły weekend ubierała salę mojej koleżance i wyszło przepięknie za 1000zł ze wszystkim z remizy zrobiła dosłownie pałac W pakietach ma jakoś, że za dopłatą jest ubranie samochodu i kościoła, ale dokładnie nie wiem, bo tu była sala i samochód Jakby któraś chciała to mogę podać namiary na priv

Przy okazji przesyłam spóźnione życzenia dla wszystkich Nowych Żonek


Obecnie jesteśmy z Mężulem na etapie szukania mieszkania :P

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Aaaaa i przypomniało mi się jeszcze, że jakby któraś szukała szybkiego załatwienia poradni rodzinnej, to mogę polecić jedną babeczkę :P potrafi załatwić sprawę 3 spotkań w godzinę :P
poproszę o te namiary co prawda jeszcze nie potrzebuję ale na przyszłość się przyda
__________________


Razem: 20.07.2007
Zaręczeni: 2.06.2011
Ślubujemy: 20.07.2013

http://www.suwaczek.pl/cache/a318fbb152.png
niu882 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 22:41   #2457
anioleczeq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 51
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez asia_28w Pokaż wiadomość
To bedziesz miała wesele 2 tyg przede mną, ja też w MarionieLiczę na relacjęA powiedz widzieliście już może jakie tam robią dekoracje?
Oczywiście relacja będzie a co do dekoracji koleżanka tam miała niedawno, widziałam zdjęcia i bardzo ładnie oni sami dekorują salę
anioleczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 07:14   #2458
LaLoca
Zakorzenienie
 
Avatar LaLoca
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 661
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez olgaaa3 Pokaż wiadomość
Dziękuję za informacje przydało się trwało około 1.5 godziny dla zainteresowanych
Cieszę się, że tak dobrze trafiliście. W katedrze pewnie było tak długo dlatego, że było bardzo dużo narzeczonych, ale i tak dobrze wspominam te chwile
LaLoca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:32   #2459
midnite
Raczkowanie
 
Avatar midnite
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 209
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Dla tych którzy są na etapie wyboru lokalu mogę napisać opinię mojej rodzinki po weselu i przyjęciu w lokalu w Tuchowie. Restauracja utytułowana przy wjeździe do Tuchowa po prawej stronie, chyba nazywa się Agawa. Lokal na mojej rodzinie zrobił bardzo dobre wrażenie. Czysto, przestronnie. Mama mówiła, że bardzo dobre jedzenie plus super obsługa. Dodatkowo podobno są tam jakieś alejki i ławeczki więc dzieciaki miały gdzie wyjść. Osobiście nie byłam ale przekazuję opinie dla tych, którzy zastanawiają się nad tym lokalem i szukają opinii
Pozdrawiam wszystkich
midnite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:29   #2460
Monika00883
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 63
Dot.: I znów wątek zapisujemy od nowa, łącząc wszystkie PMki z Tarnowa!

Cytat:
Napisane przez roxy20 Pokaż wiadomość
A czy ten salonik ma jakąś stronę internetową?
Tak: www.maryka.pl
Monika00883 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:47.