Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :) - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-07, 19:17   #2431
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez konekszyn Pokaż wiadomość
Hehe może nie na pewno jest ok ja to piszę przez swój pryzmat. Bez sztywnych reguł, liczenia kcal itp nie uniem chudnąć. W ogóle to ja albo super dietuję albo pochłaniam wszystko. Nie umiem normalnie jeść jak człowiek
Ja miałam tak samo dokładnie i tez zaliczyłam dwa razy jojo . Ale przes ostatni miesiac wytrwałam i wszystko sie zmieniło, juz nie jest mi cięzko
A potrafilam pochlaniac naprawde duzoo zarcia, zwlaszcza przed spaniem
Jedynym wyjątkiem były sytuacje stresowe, wtedy nie pptrafie wlozyc do buzi nic , ale na ogół sie objadalam
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:25   #2432
konekszyn
Raczkowanie
 
Avatar konekszyn
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez nadiaaa171 Pokaż wiadomość
Ja miałam tak samo dokładnie i tez zaliczyłam dwa razy jojo . Ale przes ostatni miesiac wytrwałam i wszystko sie zmieniło, juz nie jest mi cięzko
A potrafilam pochlaniac naprawde duzoo zarcia, zwlaszcza przed spaniem
Jedynym wyjątkiem były sytuacje stresowe, wtedy nie pptrafie wlozyc do buzi nic , ale na ogół sie objadalam
Wiesz, że w stresie mam tak samo? A poza tym to potrafię dużo pochłonąć. Na wieczór jest mi ciężko na diecie.
Fajnie, że już u Ciebie ok
konekszyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:30   #2433
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez konekszyn Pokaż wiadomość
Wiesz, że w stresie mam tak samo? A poza tym to potrafię dużo pochłonąć. Na wieczór jest mi ciężko na diecie.
Fajnie, że już u Ciebie ok
Mi też ciągle było cięzko .. i wieczory to koszmar, ale widze po sobie ze jak wytrzymasz jakis czas, organizm sie odzwyczai od cukru to juz jest ok
Dzis mialam kryzys troche bo mała dostała milke duzą od dziadka, a ja w domu slodyczy staram sie nie kupować. No i zjadłam dwa rządki , ale nie smakowała mi , była tak słodka az niedobrze mi sie zrobiło .. i zrezygnowałam z kolacji przez to
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:31   #2434
grenka
Zadomowienie
 
Avatar grenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 325
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

ja właśnie zjadłam kolację za którą należą się baty : kanapka z boczkiem i banan nie wiem co mnie napadło jestem z tych osób które przez dzień mogą jeść niewiele a wieczorem szał

Siedzę teraz z córą i oglądamy Małych Gigantów, ubłagała mnie bo normalnie o 19stej chodzi spać pozwoliłam bo mówi że to będzie prezent na dzień kobiet no i rozwaliła mnie proszę żeby cicho siedziała ale ona mówi że bez gadania to ona umrze no i masz babo placek
grenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:33   #2435
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez grenka Pokaż wiadomość
ja właśnie zjadłam kolację za którą należą się baty : kanapka z boczkiem i banan nie wiem co mnie napadło jestem z tych osób które przez dzień mogą jeść niewiele a wieczorem szał

Siedzę teraz z córą i oglądamy Małych Gigantów, ubłagała mnie bo normalnie o 19stej chodzi spać pozwoliłam bo mówi że to będzie prezent na dzień kobiet no i rozwaliła mnie proszę żeby cicho siedziała ale ona mówi że bez gadania to ona umrze no i masz babo placek
Hahaha dzieci są zaje.biste A ile lat ma Twoja mała?
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:34   #2436
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Kanapka z boczkiem to dla mnie nic za co powinnas sie biczowac. Mięcho troche bardziej tluste, ale bez przesady. Banan był niepotrzebny o tej godzinie tylko, ale jeszcze spać nie idziesz więc strawisz
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 19:43   #2437
grenka
Zadomowienie
 
Avatar grenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 325
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

nadiaaa171 mała w kwietniu kończy 5 lat

martynka9007 jest plan po tych Małych Gigantach poćwiczyć na steperze
grenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-07, 19:44   #2438
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez grenka Pokaż wiadomość
nadiaaa171 mała w kwietniu kończy 5 lat

martynka9007 jest plan po tych Małych Gigantach poćwiczyć na steperze
Haha moja w lipcu
Ale dużo nas z dziećmi w tym wieku
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 21:03   #2439
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ja też oglądam gigantów

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Mała ze słowotokiem na samym końcu była najlepsza! Dawno się tak nie uśmiałam
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 21:25   #2440
grenka
Zadomowienie
 
Avatar grenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 325
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez martynka9007 Pokaż wiadomość
Ja też oglądam gigantów

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Mała ze słowotokiem na samym końcu była najlepsza! Dawno się tak nie uśmiałam
mojej małej też się podobała bo śpiewała jedną z jej ulubionych piosenek
grenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 21:58   #2441
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Hej hej

melduneczek przeżyłam urodziny i chyba dobrze się spisałam
jedna mini kanapeczka z pastą z łososia druga z pastą z makreli i 3 sałatki po łyżce, kawa i najgorsze... cienki kawałek tortu
potem w domu miętka

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ewusiek7mnm Pokaż wiadomość
Betina to super będzie wyglądał hihi moja też szybko się uczy wierszyków (odpukać) a jej interpretacja jest zabójcza Przy kto Ty jesteś? (poważny wiersz) to umierałam ze śmiechu z jej min ale potrafi też z powagą powiedzieć tak że spoko Jak pójdzie do szkoły to mam nadzieje że da sobie radę
na pewno będzie jej łatwiej w szkole jak ćwiczy pamięć poprzez naukę wierszyków, bo w szkole co chwilę wiersz na pamięć, piosenka, jakiś konkurs, modlitwy, słówka z angielskiego no i lecą z materiałem...

a do wiersza "Kto ty jesteś " to mam ogromny sentyment, pierwszy wierszyk Adaśka a miał wtedy 2 lata z hakiem z tym że tylko odpowiadał

Edytowane przez Bettina_
Czas edycji: 2015-03-07 o 22:02
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 08:29   #2442
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Hej. No w końcu forum działa.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:39   #2443
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Nooo w końcu, myślałam że tylko mnie się to zrobiło...
Jak tam dieta w dzień kobiet? Ja przegięłam pałę i mam kilogram więcej dzisiaj...muszę się tego pozbyć do końca tygodnia...
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 08:43   #2444
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ja tez przegielam i nawet nie wchodzę na wagę robie dzisiaj owsianke i jutro się zwaze
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:06   #2445
ewusiek7mnm
Raczkowanie
 
Avatar ewusiek7mnm
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 178
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez izunia19l Pokaż wiadomość
Ja tez przegielam i nawet nie wchodzę na wagę robie dzisiaj owsianke i jutro się zwaze
łącze się w bólu to wszystko wina wczorajszej wizyty Komorowskiego na pewno to jego wina hihi Nooo dobra wczoraj masakra była mój mąż zaszalał NIE WCHODZĘ NA WAGĘ DO PIĄTKU!!!
Myślałam że wczoraj oszaleje bo forum mi się popsuło a chciałam wyznać wieczorem grzechy a to widzę nie tylko mnie
Izunia wczoraj piłam herbatę z pokrzywy łooo matko! tyle razy co ja wczoraj byłam w ubikacji to ostatni raz za czasów ciążowych tylko że wtedy tyle nie siusiałam W ciąży to się chodzi do wc dla rozrywki
Przeczytałam też sposób użycia i nie powinno się przekraczać dwóch trzech szklanek herbatki i można pić tylko do trzech tyg więc jak to w końcu jest?
Pisałaś też ostatnio o tym że na początku diety robiłaś masaże rolowanie Ciekawi mnie jakich przyrządów używałaś i czy sama czy gdzieś chodziłaś No jeśli masz chwilkę to napisz mi proszę Ja dzisiaj zamierzam rozpocząć przygodę z hantlami

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

A wypiłam tylko 300ml kubek
__________________
31-03-15 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 22-04-15

ewusiek7mnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:13   #2446
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ewusiek nie wiem jak to jest z częstotliwością picia pokrzywy, nawet nie wiedziałam że nie można jej pić dłużej niż 3 tyg:/ ja pije od ponad roku dzień w dzień. Może faktycznie powinnam zrobić przerwę.

Jeśli chodzi o masaże to stosowałam długi czas masazer z Mango vibroaction, masowalam się bańka chińska i raz wykupilam sobie specjalne zabiegi masujące u kosmetyczki.. niektóre były pod ciśnieniem inne były jakimiś specjalnymi urządzeniami z wypustkami. .bardzo różnie.
Stosowałam tez kremy i balsamy. Jednak na początku sporo skakalam na skakance albo rower i dużo białka w diecie.Nie wiem na ile to wszystko pomogło na uniknięcie zwisow, czy to faktycznie pomogło czy może ja nie mam takich skłonności do obwisniecia skóry. Mi się wszystko ładnie wchlonelo a z bioder schudłam 30 cm z brzucha poszło 31 cm z talii 39 cm a z bicka 13
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:14   #2447
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

hej

no wreszcie naprawili forum

ja wczoraj bardzo grzecznie
śniadanko - bułeczka + jajko potem owoc
obiad w restauracji - sałatka cezar a naokoło pizze, schabowe, śląski obiad nie kusiło mnie nic, dopiero jak pizzy zostało sporo to żal mi się zrobiło że się zmarnuje i juz już sięgałam .... ale przypomniałam sobie o Was i nie zjadłam
duma mnie rozpiera !!!
kolacja ser biały z jogurtem
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:16   #2448
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
hej

no wreszcie naprawili forum

ja wczoraj bardzo grzecznie
śniadanko - bułeczka + jajko potem owoc
obiad w restauracji - sałatka cezar a naokoło pizze, schabowe, śląski obiad nie kusiło mnie nic, dopiero jak pizzy zostało sporo to żal mi się zrobiło że się zmarnuje i juz już sięgałam .... ale przypomniałam sobie o Was i nie zjadłam
duma mnie rozpiera !!!
kolacja ser biały z jogurtem
Gratuluję silnej woli! udowodnilas sobie ze potrafisz i dasz rade osiągnąć cel
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:17   #2449
nadiaaa171
Zakorzenienie
 
Avatar nadiaaa171
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 6 434
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Hej Ale super ze działa. Ja wczoraj tez nie najlepiej . Zjadłam na śniadanie tosta a pózniej ok 14 lasagne bo bylismy u mamy na obiedzie. Duzo jej nie zjadłam, ale tak mmie napchała ze juz nic wiecej w ustach nie miałam no i woda mi się zatrzymała bo mam wzrost aczkolwiek niewielki
__________________
93

.95..89..85..80....75 :... 73.. 71.:..69

.." i wyciągnęła do mnie malutka rączkę..i siłę mi dała niespotykaną, i miłość największą, bezinteresowną.."
nadiaaa171 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-09, 09:19   #2450
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ja tam wole nie wiedzieć nawet jaki mam wzrost w sumie weekend nie jadłam aż tak tragicznie jak wcześniejszy weekend ale napychalam się na wieczór. Kurcze wkurza m n ie ta praca bo mi wszystko psuje cały plan dietetyczny.
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:26   #2451
grenka
Zadomowienie
 
Avatar grenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 325
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

hej dziewczyny
ja wczoraj w miarę wytrwałam tzn. jedyny grzech to cappuccino bo z córą poszłyśmy na coś dobrego bo mężulek wczoraj cały dzień w pracy!
grenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:38   #2452
martynka9007
Rozeznanie
 
Avatar martynka9007
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 755
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

To żebyście nie myślały że tak bardzo zgrzeszyłyście to wam napisze co ja wczoraj pochłonęłam. Na śniadanie tost z szynką i serem plus parówka. Obiad to grzybki pieczone, mielony plus 2 ziemniaki i surówka owocowa. Podwieczorek kawałek torta...iii... obiado kolacja? Nie wiem jak nazwać 2 kawałki pizzy o 17? A na koniec wieczorem imprezka w gronie znajomych więc 1,5l wina carlo rossi różowe półwytrawnego z koleżanką na pół wydoiłyśmy. Pod pretekstem że piwo za kaloryczne.
Przegięłam tak jak jeszcz nigdy w ciągu tych 2miesięcy...wstyd normalnie wstyd!!
__________________
Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce...To można
martynka9007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 09:42   #2453
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

No Martynka zaszalalas ja w ten weekend byłam grzeczniejsza ale wcześniejszy co przytyłam 3.5 kg to był 2 razy gorszy dzisiaj juz sikam jak najeta wiec. pozbywam się wody weekendowej, jutro zobaczymy co i jak
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:10   #2454
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ja wczoraj ok, już 2 tygodnie trzymam się bezgrzesznie, także mam nadzieję, że będzie tylko lepiej.

Ważyć się będę w piątek - bo mam @.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:22   #2455
ewusiek7mnm
Raczkowanie
 
Avatar ewusiek7mnm
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 178
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Izunia na ciebie zawsze można liczyć no w centymetrach to Ci ładnie poleciało Ja zawsze powtarzam że mnie nie interesują kg tylko wymiary i uwierz mi że jak podałaś ile ci poleciało w cm zrobiło to na mnie większe wrażenie niż kg
Co do skóry to ja też nie wiem jak to u mnie Rozstępów właściwie w ciąży i po ciąży nie miałam (taaaa cały czas z tymi ciążami wyskakuje wiem ) Dosłownie kilka maciupeńkich koło a właściwie pod pępkiem Ale postanowiłam zadbać bo nie chce zwisów więc wole zapobiegać A powiedz mi tak według Ciebie dobry ten pas ja zastanawiałam się nad innym ale tego typu i nie byłam przekonana bo wiesz nikt z moich znajomych tego nie używał a opinie pod opisem i sprzedażą jakoś mnie nie przekonują
Co do herbaty z pokrzywy to po trzech tyg należy zrobić przerwę tak piszą nie wiem na ile to prawda no ale zrób sobie chociaż tydzień przerwy zobaczysz
Martynka no to pobiłaś mnie chociaż u mnie też były dwa kawałki pizzy ale na obiad tak około 13 i lody tak że źle bardzo źle
Jutro albo pojutrze zrobię owsiany dzisiaj nie dam rady bo za dużo roboty
Grenka a idź jak wszystkie to wszystkie grzeszymy...Nie noo GRATULUJE wiem jak było ci ciężko jesteś wielka !!! mnie się nie udało

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Nadalka i kolejna no wiesz co jak mogłaś wczoraj się nie obżerać...
No GRATULUJE KOCHANA aż Ci zazdroszczę a ja
__________________
31-03-15 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 22-04-15

ewusiek7mnm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 10:35   #2456
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ewusiek moim zdaniem ten pas jest naprawdę świetny. .skóra po nim jest taka napięta i wygładzona. Ja używałam go tylko do brzucha.
Jedna rada.. nie kupuj nigdy tych masazerow przez allegro bo są same podróbki. .ja wcześniej kupiłam i tragedia mało co masowalo i zamówiłam z Mango i bez porównania a niby miało być to samo..ten z Mango to aż trzęsie cała skóra a ten z allegro to zastanawiałam się czy w ogóle działa. Różnica ogromną wiec w tym wypadku szkoda nawet kasy na to szajstwo podrobione
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:21   #2457
izunia19l
Zakorzenienie
 
Avatar izunia19l
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 724
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Ja nie wiem co oni kombinują z tym forum ale jak dla mnie to dramat !

Dziewczyny postanowiłam nie czekać aż schudnę do 69 kg i biorę się teraz ostro za siebie. Na rower i rolki trochę za zimno ale zaczynamy z koleżanką biegać i na siłownię idziemy. W dni kiedy nie będę chodzić to będę w domu z hantlami. Biorę się za siebie raz na zawsze !
izunia19l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:22   #2458
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

ja pitole ale działa wizaż dzisiaj... mam nadzieję że to już koniec na dzisiaj
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:23   #2459
grenka
Zadomowienie
 
Avatar grenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 325
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Iza muszę pomyśleć o takim pasie

a ja dziś odpoczywam , mężulek robi obiadek fajita z kurczaka
grenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-09, 13:24   #2460
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Waga do zrzucenia w dziesiątkach- dajemy sobie rok ! :)

Iza tak trzymać ja wiem po sobie że ćwiczeniami nie da się dużo zbić wagi tylko fajnie ciałko wyrzeźbić i ujędrnić
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-11 10:13:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.